NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

AKCJA ANONYMOUS PRZECIW RZĄDOWI TUSKA ” NIE OBCEJ INTERWENCJI”2 marca fala protestów w Polsce

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

https://www.facebook.com/Anonymous.poland

Operacja#Wakeup

2 marca fala protestów w Polsce

anonymous_logo_.jpg

UWAGA OFICJALNA AKCJA ANONYMOUS 

PRZECIW RZADOWI TUSKA 

W CELU UNIEMORZLIWIENIA OBCEJ INTERWENCJI W POLSCE

O CO CHODZI ???

TO PRAWDZIWY I OCHYDNY ZAMACH NA POLSKICH OBYWATELI STEROWANY I INSPIROWANY PRZEZ 

RZĄDOWĄ SZAJKĘ P.O

Od prawie tygodnia w internecie nagłaśniana jest sprawa bulwersującego projektu ustawy nr 1066 przygotowanej przez rząd Donalda Tuska. Chodzi o projekt ustawy o udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Polski. Zapisy dają możliwość użycia broni palnej i środków przymusu bezpośredniego, a także ściągnięcia do Polski obcych służb z dowolnego kraju do pomocy do zabezpieczenia imprez masowych. 18 stycznia projekt dokumentu trafił do Sejmu RP. Co ciekawe, ustawa jest procedowana przez komisje w trybie pilnym i na początku marca ma trafić pod głosowanie posłów.

Dobitnym przykładem porozumienia wszystkich opcji parlamentarnych jest cisza na temat tego projektu ustawy oficjalnie umożliwiającej okupację Polski obcymi siłami. W dniu 2 marca 2013 r. w większości miast wojewódzkich organizowane są przez „Anonymous” protesty. Będzie to nowa wojna internautów w rządem Donalda Tuska. Czy ustawa polegnie jak ACTA?

2 marca fala protestów w Polsce

http://www.ngopole.pl/2013/02/18/2-marca-fala-protestow-w-polsce/#comment-23151

OTO PROJEKT ZBRODNICZEJ USTAWY !!!

STRONA RZADOWA

http://www.kprm.gov.pl/wydarzenia/decyzje-rzadu/projekt-ustawy-o-udziale-zagranicznych-funkcjonariuszy-lub-pracownikow-we.html

SZEROKO OPISANY TEMAT TU

http://miziaforum.com/2013/02/02/niemiecka-policja-bedzie-pacyfikowala-marsz-niepodleglosci-2013-w-warszawie/

KONIECZNIE OBEJRZYJ JAK REAGUJĄ NA PYTANIA O „BRATNIĄ ” POMOC

PARLAMENTARZYŚCI 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

55 thoughts on “AKCJA ANONYMOUS PRZECIW RZĄDOWI TUSKA ” NIE OBCEJ INTERWENCJI”2 marca fala protestów w Polsce

 1. Najgorzej jak ktoś neguje wszystko i wszystkich. Ja rozumiem, że tylko wybrani są prawdziwymi Polakami a cała reszta to buraki. ja nie.potrafi się czytać pewnych ustaw to należy wyjechać z tego kraju i siać ferment gdzie indziej. W sprawie ACTA paru polityków z PIS specjalnie podsycało niezadowolenie internautów w tej sprawie mimo że wcześniej sami zaakceptowali tą ustawę bez jakichkolwiek sprzeciwów. Mam wrażenie że w tej sytuacji chodzi o to samo. A jak ktoś nie ma własnego rozumu to niech nadal ogląda telewizję TRWAM i słucha RADIA MARYJA. Ave Cezar

 2. I leave a response whenever I like a article on a blog or I have something to add to the conversation.
  Usually it is triggered by the fire communicated in the post I read.
  And after this article AKCJA ANONYMOUS PRZECIW RZĄDOWI TUSKA NIE OBCEJ INTERWENCJI2 marca fala protestów w
  Polsce Miziaforum’s Blog. I was actually moved enough to post a thought 😉 I do have 2 questions for you if you do not mind. Is it just me or do some of the comments come across like they are left by brain dead folks? 😛 And, if you are writing at additional online social sites, I’d like to follow you.
  Would you make a list every one of your community sites like your
  linkedin profile, Facebook page or twitter feed?

 3. aj mowie i nalegam badzcie z ludzmi i wyplaccie im system i tak upada( a sad to doceni) polska ma zadluzenie 127 mld dolarow z roku na rok zadluzenie rosnie i nie bedzie malec poki nie zmieni sie bank centralny i drukowanie kasy na % bank centralny to juz nie bank polski ktory ma wieksza wladze niz komorowski i te wszxystkie kukielki moze znow skresla 4zera lub jak 1928 zmarki polskiej na pln to wszystko przekrety wejdzmy jeszcze do unii euro a skonczymy pod mostem z podatkami 99% i emerytura w wieku 101 wojna o wolność dopiero się zacznie

 4. SŁUCHAJCIE MNIE
  Ja moge was wziąć i w ciągu nawet dwóch godzin odzyskamy całą władze pewność 100%, z uhonorowaniem przez prawo.oczywiscie bierzemy to od razu, również wbrew czynnikom typu Tuska Niechęć.

  Panstwo wziac w rece to zaden problem jesli sie ma dowod osobisty i interesy nie sprzeczne z resztą twojego ludu 🙂

  Problem polega że nie bedzie zadnych praw ani żadnego ustroju. Bedzie tam tusk bezsilny jak maly chlopczyk. Wszystko normalnie będzie tylko martwe no bo zaczyna się od samego początku. Można ustawić każdy ustrój wedle woli tyrani , nie ma problemu

  To jest oczywiste że muszą być takie sposoby żeby poradzić sobie w sytuacjach kiedy jeden pajac przyspawał sie na dobre to chyba nie myślicie, że naród będzie cierpliwie czekał choćby sekunde? tak, chyba tylko nasz naród…..czeka już 7 lat….

  Ale jest jedyna okazja w życiu teraz, żeby zdążyć zanim nadejdzie data wejscia w życie tej strasznej ustawy o zamachu. Gdybyśmy zdążyli to tą ścieżką jest do zgarniecia aż 5 osobnych autorytetów w tym autorytet Tego, kto okaże się katem PO 🙂

  Łącznie pięć i tak widze że tutaj można ugrać tyle zaufania że dano by nam zainicjować nowy projekt nawet na wyłącznosc bez przeciwnikow politycznych. trzeba napisac projekt ktory oczaruje wszystkich, bo czemu nie mielibysmy wszystkiego co najpiekniejsze – dac ludziom?

  Napiszecie jakiś awangardowy ustrój ? i kto z was byłby w stanie tak uczciwie aż do bólu sprawować władze , dla swojego kraju… ??

  Moglibyśmy pójść na całość i napisac cos zupelnie nowego (lub skróconą wersje działającą) ale musi to być gotowe.

  A ja dodatkowo mam dostęp do wiedzy politycznej która ma autorytet jakiego nie moge wam teraz wyobrazić. Ale to ona jest kluczem do całego sensu który odrodzi Polske.

  Możliwości nie byłyby niczym ograniczone.
  Są setki drobnych poprawek, które krok po kroku przebudowują całe społeczeństwo.
  Teraz ten kraj właśnie leży na glebie od niedawna, własna partia wycisnęła go do zera w latach 2007-2013. nie moge tego skomentowac nawet. Jeszcze założe się, że wkrótce jakieś ludy naprawde odważyłyby sie desantować na moje tereny, ale jeśli , to dobiją ten kraj już wkrótce.

  Nie chce żeby ten kraj tak skończył. 1000 lat wojen przejść z honorem i padnąć na diabelsiej pułapce która udaje partię …..Sam już nie wiem czy nie przesadzam z tym wszystkim ale na sucho patrząc to mogłoby przejść (ta cała akcja) tylko dzięki dobroci Zdrajców bo gdyby nie odpalili tej ustawy którą notabene palnęli sobie w łeb w końcu ostatecznie, to zbyt ciężko byłoby wyskoczyć tak nagle, z gotowym projektem do odbudowy strutur władzy.

  Walka Dobra ze Złem tutaj wciąż się toczy.

  Na początku może być prosty ustrój (zalążek/projekt) do bólu albo całość tych praw skopiować ze starej Polski? hmm konieczne byłoby wymienianie pomysłów. Najwazniejsze i najlepsze to bedzie od poczatku wpisac zawód polityka wyłącznie niekomercyjny . Sami pasjonaci zostaną przy pracach w prawie, co oczywiste. To musi dać sukces na wzorze Wiipedii w kontrze do tych encyklopedii płatnych. Prawo jeśli napiszesz tak krótkie jak Bóg dekalog – jesteś wygrany :).

  Potem wszystko co zechcą ludzie z zakresu jawności , uczciwości , wolności , bezpieczenstwo (podpis cyfrowy przy wyborach) wszystko co dobre to chętnie trzeba uchwalać. niech tytko ludzie zechcą uwierzyć że my naprawde chcemy być całkowicie uczciwi :DD

  Wtedy twój kraj nabierze takiej mocy jak ….USA? To będzie żywioł. Z przyjemnością utrzymasz sie w tej uczciwości od tamtego momentu

  MOŻEMY TO ZROBIĆ. WYSTARCZĄ ZE DWIE GODZINY , TAK ZE 30 OSÓB I WIZYTA W JEDNYM MIEJSCU. WTEDY ŻEBY POWSTRZYMAĆ PRZED WZIĘCIEM KRAJU , BĘDĄ MUSIELI JAWNIE ŁAMAĆ PRAWO TO TEZ WARTO REAkCJE NAWE JAKBY ZWARIOWALI I Z PIANĄ W USTACH TRZYMALIBY NA SIŁE PAŃSTWO TO TEŻ WARTO TO ZOBACZYĆ

  jak coś to dowiedzcie się który dzień jest najwcześniejszym od kiedy ta piekielna ustawa mogłaby wejść w życie ? (zakładając, że załączą max tempo) przed tym dniem upłynąłby nam czas

  WSZYSTKO CZEKA I JEST W NASZEJ INICJATYWIE OD A DO Z ,
  TRZEBA TYLKO MIEĆ JAJA

  dopóki ustrój nie zacznie działać obowiązują rządy według Woli , można się pobawić politykami PO :))

  direct2maestro@gmail.com

 5. PROSZE POWIEDZIEĆ DOKŁADNIE NA JAKĄ DATE DOKLADNIE NAJSZYBCIEJ ONI MOGĄ JĄ UCHWALIĆ GDYBY ZAŁĄCZYLI MAX PREDKOŚĆ?

 6. KU……………….. W JAKIM JA ŻYJE KRAJU??

  KIM SĄ TE CHAMY BEZ TAKTU I WYCZUCIA ŻE COŚ JEST NIE TAK !! W ICH POSTĘPOWANIU

  KTO ICH WYCHOWYWAŁ MACIORA Z KNUREM????

  oto cena za stanowisko dla tuska

  1. k***a! zarabiajac najnizsza krajowa, na sama taka „nagrode”, nie liczac sutej pensji, trzeba harowac 3 lata! a przeciez jest jeszcze mnostwo ludzi (tak, ludzi! – choc traktuje sie ich jak niewolnicze zwierzeta) zasuwajacych na smieciowkach za mniej niz wspomniana najnizsza

   jesli sie pojawi nowy adi czy joe, i zechce wytluc ta „inteligencje” bez krzty honoru, to jestem za!

  1. KOMENTARZE Z FORUM DYSKUSYJNEGO NA TEMAT USTAWY O SWOBODNYM DZIAŁANIU SIŁ WOJSKOWO POLICYJNYCH NA TER. POLSKI

   obserwator (gość) pisze: 19 lutego 2013 00:24:16

   I maja racjie ,ze protestuja . Lud pojony tematami zastepczymi nie bardzo nadaza za wszystkim co oni po cuchu wyprawiaja. Ogladalem spotkanie bardzo madrych ludzi prawa , ktorzy sie w tej kwestii wypowiadaja. Upadajaca banda POpaprancow chce nas w podobny , stalinowski sposob za morde trzymac . Nie dajmy sie w zaden sposob wpuszczac w przyslowiowe maliny . Do zdecydowanej akcji !
   Rekomenduj wpis Oddano głosów: 0

   jerzy szulc (gość) pisze: 18 lutego 2013 10:45:42

   To najgorsza władza , gorszej chyba już być nie może .. Zadłużyli nas na pokolenia .. Trzeba uczyć nasze dzieci komu to zawdzięczają . Dlatego chcą brać nasze dzieci jak najwcześniej w swoje łapy HA!HA! Następuje rozwój tematów zastępczych , niech się gawiedż cieszy.HA!HA! Długi , marnotrawstwo , likwidacja przemysłu , armii , kiepska służba zdrowia , kiepskie szkolnictwo , kiepska i dyspozycyjna ” sprawiedliwość ” , niespójne i pokrętne prawo , takież sądy … Za to biurokracja ma się dobrze . Wręcz się rozwija.. Praktycznie już nas NIE MA !!!
   Rekomenduj wpis Oddano głosów: 4

   Iwona pisze: 18 lutego 2013 10:32:24

   Oby, oby. Jak najszybciej zmieść ten wrogi Polakom rząd. Wszystko może w tym pomóc.
   Rekomenduj wpis Oddano głosów: 4

   adamovski (gość) pisze: 18 lutego 2013 10:13:23

   Obecnie dlugi RP wynosza 272 miliardy Euro, i w ciagu ostatnich 10 lat (czytaj rzady PO podwoily sie, mimo ze juz splacilismy 40 miliardow USA zaciagnietych przez Gierka. Zeby spacic te dlugi przy starzejecym sie spoleczenstwie „rzond” bedzie musial zabrac ludzia wplacone emerytury i zapodatkowac ich na granice glodu. Spowoduje to protesty spoleczne na duza skale, podobje jak w Grecjii czy Hiszpanii. Do ich pacyfikacji moze byc potrzebna „bratnia pomoc” krajow z ktorych banki pozyczyly pieniadze Donaldowi T i jego „rzondowi”…
   Rekomenduj wpis Oddano głosów: 8

   witek (gość) pisze: 18 lutego 2013 08:43:46

   Wydaje mi sie ze to kwalifikuje sie na postawienie pana Tuska przed sadem o zdrade interesow panstwa polskiego ! Jest to zagrozone najwyzszym wymiarem kary !
   Rekomenduj wpis Oddano głosów: 12

   net-widz (gość) pisze: 18 lutego 2013 08:27:56

   Ta ustawa to zdrada stanu. Jeżeli jeszcze nie widzicie, że Tusk i jego banda to agenci wrogiego mocarstwa toi jesteście ślepi. Trybunał stanu należy się Tuskowi – nie Kaczyńskiemu.
   Rekomenduj wpis Oddano głosów: 12

   bicz na łgarzy (gość) pisze: 18 lutego 2013 07:30:37

   Rząd Tuska wykazuje się wyjątkowym brakiem wyobraźni. Przecież ta ustawa będie obowiązywała przez lata. To że Tusk nie wezwie OMON-u czy białoruskiego KGB, nie oznacza że jego główny antagonista, gdyby jakimś cudem doszedł do władzy, tego nie zrobi.
   Rekomenduj wpis Oddano głosów: 8

   niewinny (gość) pisze: 18 lutego 2013 06:39:44

   Ferajna Tuska dla zabezpieczenia swojej wladzy sciagnie np oddzialy OMONU Putina,to na co pozwala sobie ta banda to jest nie tylko skandal,to jest zdrada stanu,byleby sie tylko utrzymac przy eladzy.
   Rekomenduj wpis Oddano głosów: 27

   DC Cooper (gość) pisze: 18 lutego 2013 05:16:22

   Czyżby rząd Tuska naprawdę skretyniał już do końca ? To się w głowie nie mieści ! A jak np. taki jankes z FBI zastrzeli Polaka, to rozumiem, że odfrunie sobie do USA nie ponosząc żadnych konsekwencji, czy tak ? Koniec głosowania na PO !
   Rekomenduj wpis Oddano głosów: 26

   herhor (gość) pisze: 18 lutego 2013 01:53:56

   Dosłownie parę dni temu Tusk na operetkowym „Drugim Kongresie Wolności w Internecie” opowiadał, jak to wiele się nauczył po tym, jak nie udało mu się przepchnąć po cichu pt. ACTA. Najwyraźniej jedyny praktyczny wniosek jaki wyciągnął, to „spróbować nie zaszkodzi, najwyżej udam że to nie mój pomysł”. Możnaby się uśmiać, gdyby sprawa nie była poważna.

 7. AKCJA ODBIJA SIĘ SZEROKIM ECHEM W MEDIACH

  RZECZPOSPOLITA PISZE !!!!!!!!!!!

  http://www.rp.pl/artykul/10,981821-Nowa-wojna-z-Tuskiem-po-ACTA.html

  NAWET DOKTOR SIE JUŻ WYPOWIEDZIAŁ 🙂 🙂 🙂 -nam doktorzy nie straszni !!!

  Czy są w stanie powtórzyć masowość ulicznych wystąpień z czasów ACTA? – Młodzi ludzie są rzeczywiście coraz krytyczniej nastawieni do rządu Tuska, ale organizacja takiej ogólnopolskiej akcji na dużą skalę może być trudna. O ile bowiem sprawa ACTA dotyczyła wszystkich internautów, o tyle ta zwykłych użytkowników komputerów aż tak nie obchodzi – ocenia dr Maciej Drzonek, politolog.

 8. LISTA HAŃBY 

  do jutra do godziny 10.00 dnia 20 lutego 2013 roku

  zostaną tu zamieszczone nazwy blogów i strony netowe 

  KTÓRE ODMÓWIŁY POPARCIA INICJATYWY 

  DOTYCZĄCEJ BEZPIECZEŃSTWA I WOLNOŚCI NARODU POLSKIEGO !!!

  PRZEKONAMY SIĘ KTO W PRZESTRZENI INTERNETOWEJ JEST PATRYJOTĄ – A KTO CYNICZNIE TYM HASŁEM WABI I WYCIERA SOBIE NIM MORDĘ ZDRAJCY I ZAPRZAŃCA

   1. ja dzisiaj bylem swiadkiem takich „cwiczen”policji w Krakowie szkoda ze nie nagralem tego pozdrawiam

 9. TU W TYM LINKU MOŻESZ

  WYRAZIĆ POPARCIE DLA

  OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI

  ORAZ ZADEKLAROWAĆ UDZIAŁ 

  W PROTESTACH !!!

  https://www.facebook.com/events/452781141460724/?ref=3

   

  PRZYPOMINAM ŻE SPRAWA JEST ARCY WAŻNA DLA WOLNOŚCI OSOBISTEJ KAŻDEGO POLAKA BEZ WYJĄTKU NA POLITYCZNĄ ORIENTACJE

  W HISTORII POLSKI DOTYCHCZAS TAKA SYTUACJA WZYWANIE OBCYCH WOJSK DO PACYFIKACJI NARODU 

  MIAŁA MIEJSCE TYLKO DWUKROTNIE 

  W CZASACH ROZBIOROWYCH – SKUTECZNA – WEZWANO ROSYJSKIE WOJSKA  

  I W CZASACH PRL – ALE TYLKO PRÓBA GEN. JARUZELSKI 

  ZSRR STANOWCZO ODMÓWIŁA WZIĘCIE UDZIAŁU W INTERWENCJI NA PROŚBĘ RZĄDU PRL 

 10. PROŚBA DO KAŻDEGO KTO TUTAJ ZABŁĄDZIŁ

  WYSYŁAJCIE ZAPYTANIE NA ADRES EMAIL PANA MARIANA KOWALSKIEGO RZECZNIKA ONR

  Z ZAPYTANIEM CZY JEST MOŻLIWE POPARCIE TEJ AKCJI – PONAD PODZIAŁAMI

  PRZEZ ONR ORAZ RUCH NARODOWY I ŚRODOWISKA ZWIĄZANE

  TO JEST WAŻNE !!!

  TU ADRES EMAIL

  RZECZNIKA ONR…

  rzecznik_prasowy@onr.com.pl

 11. Niemcy powinni zapłacić odszkodowania za zniszczony nasz kraj w szczególności Warszawę,oby znalazły się siły w Polsce które zaczną się tego dopominać. Jak na razie Tusk posluszny Berlinowi i Moskwie tuli poslusznie ogonek. Do czasu, my moze przebaczamy ale nie zapominamy.

 12. DLACZEGO NIKT IM NIE POMÓGŁ ???

  Protest zachodniopomorskich rolników II

  Przyroda sprawia, że powoli dobiega końca NAJDŁUŻSZY I NAJBARDZIEJ IGNOROWANY PROTEST W POLSCE.

  Od 5 grudnia 2012 protestują rolnicy z zachodniopomorskiego w obawie przed masowym wykupem ziemi przez obcokrajowców. Proces ten rozpocznie się w roku 2016 na zasadach wolnorynkowych, a jego uczestnikami będą wszyscy obywatele EU. Niedługo ziemia odwoła chłopów i maszyny.

  PRAWIE TRZY MIESIĄCE PROTESTU NON STOP. 100 DNI I NOCY PRZEKOCZOWANYCH ZIMĄ.

  Obecnie podstawione słupy już nabywają polska ziemię orną i wnoszą ją udziałem do spółek rolnych z kapitałem zagranicznym.
  Co do konkurencyjności polskich rolników na rynku obrotu ziemią, zagadnięty chłop przedstawił to następująco: Panie, sprawa wygląda tak. Niemiecki bauer idzie do swojego banku i pod hipotekę otrzymuje kredyt na zakup ziemi w kwocie dla mnie astronomicznej i nieosiągalnej. W dodatku kredytują mu 100% sumy. Kiedy ja idę do banku po tzw. preferencyjny kredyt na zakup ziemi, po pierwsze dowiaduje się, że pula dostępnych pieniędzy jest żenująco mała, a po drugie przypada do podziału na wszystkich ubiegających się. Jest to więc mechanizm dodatkowo wprowadzający podziały pomiędzy samych polskich rolników, na zasadzie: my Panu moglibyśmy udzielić kredyt w postulowanej sumie, ale wówczas nie wystarczy dla reszty kolegów. Bierze Pan? Dodatkowo polski kredyt jest zabezpieczany przez państwo w około 50%. Na resztę bank wymaga zabezpieczenia w majątku kredytobiorcy. Zakup ziemi w ilości kilkuset ha to sumy kredytu przewyższające milion złotych. Chłop pyta się: Panie skąd ja mam wyczarować zabezpieczenia w majątku na kilkaset tysięcy złotych, skoro większość kupiłem z kredytu i nadal spłacam? Panie, polski rolnik może kupić ziemię. Najlepiej po 10 ha na głowę. Potem może patrzyć, jak Niemiec gospodaruje wokół na 500 ha. Jak ustala warunki skupu i monopolizuje z kolegami lokalny rynek zbytu. Docelowo drogi Panie , to ja sam pójdę i z biedy będę prosił, żeby on ode mnie kupił moja ziemię. Tylko mówię Panu.
  DZIŚ WSZYSCY MAJĄ NAS W DUPIE, ALE PRZYJDZIE CZAS, ŻE OBUDZĄ SIĘ Z RĘKĄ W NOCNIKU. WTEDY NIC JUŻ NIE DA SIĘ ZROBIĆ.

  Sto dni niemocy. Sto dni, w czasie których, opozycja patriotyczna miała rolników, a wraz z nimi sprawę wyprzedaży polskiej ziemi głęboko w dupie. Nie będę krytykował PiS. Nie daj Panie Boże. Leżącego się nie kopie. Skąd mam jednak czerpać przekonanie, że kiedy PiS dojdzie do władzy w moim województwie cokolwiek się zmieni? Na moim podwórku, polityk jest politykiem. Kwestia przynależności partyjnej powoli przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie.

  http://niepoprawni.pl/blog/5890/protest-zachodniopomorskich-rolnikow-ii

  Śpijcie dalej … ale każdy sen ma to do siebie, że kiedyś dobiega końca się, ale to przebudzenie nie będzie miłe … ale niewolnicy też są potrzebni

 13. no to zaczynamy !!!!!!

  http://twitter.com/Anon_Central

  http://twitter.com/YourAnonNews

  ===============================================
  NIE DLA ACTA NIE DLA OBCYCH SIŁ W POLSCE!!!! REAKTYWACJA PROTESTU PRZECIW RZĄDOWI !!
  =============================================================

  (NIE TRZEBA SIĘ LOGOWAĆ)

  WARSZAWA https://www.facebook.com/events/340004262690401/
  KRAKÓW https://www.facebook.com/events/215317315225357/
  WROCŁAW https://www.facebook.com/events/332274416793882/
  ŁÓDŹ https://www.facebook.com/events/136075406511048//
  SZCZECIN https://www.facebook.com/events/280653448656301/
  GDAŃSK https://www.facebook.com/events/353301034699480/
  TORUŃ https://www.facebook.com/events/239838672758381/
  LUBLIN https://www.facebook.com/events/174048566035586/
  KATOWICE https://www.facebook.com/events/174724099301513/
  BIAŁYSTOK http://www.facebook.com/events/256392994434523/
  GORZÓW https://www.facebook.com/events/135788003207252/
  RZESZÓW https://www.facebook.com/events/134706133314328/
  OLSZTYN https://www.facebook.com/events/349441668418318/
  BYDGOSZCZ https://www.facebook.com/events/212620175499352/
  KIELCE https://www.facebook.com/events/216763271746396/
  POZNAŃ https://www.facebook.com/events/174451399329583/
  BIAŁA PODLASKA https://www.facebook.com/events/154443481334137/
  BIELSKO- BIAŁA https://www.facebook.com/events/342876392398818/
  CZĘSTOCHOWA https://www.facebook.com/events/315644171811283/
  EŁK http://www.facebook.com/events/352653108080797/
  GDYNIA https://www.facebook.com/events/308132032565777/
  JASTRZĘBIE ZDRÓJ http://www.facebook.com/events/277715198961253/
  KOSZALIN https://www.facebook.com/events/366544826693312/
  LUBIĘCIN https://www.facebook.com/events/180049205428002/
  MIELEC https://www.facebook.com/events/215960131828288/
  PIŁA https://www.facebook.com/events/363770730315314/
  RADOM https://www.facebook.com/events/214278065333774/
  RADOMSKO https://www.facebook.com/events/333422520024895/
  RYBNIK https://www.facebook.com/events/217531361672321/
  SŁUPSK https://www.facebook.com/events/355576864469738/
  SOSNOWIEC https://www.facebook.com/events/327134550660857/
  SZCZYTNO https://www.facebook.com/events/304287716283865/
  TARNÓW https://www.facebook.com/events/195948973836535/
  TARNOWSKIE GÓRY https://www.facebook.com/events/226874334064657/
  TOMASZÓW MAZOWIECKI https://www.facebook.com/events/217180361704882/
  ZAMOŚĆ https://www.facebook.com/events/272542776144232/

  1. W TYCH LINKACH SĄ AKTUALNE INFORMACJE NA TEMAT GDZIE KIEDY I JAK KOPNIEMY „NIERZĄD ” W DUPĘ !!!

   WCHODŹCIE I CZYTAJCIE JUŻ ZACZELIŚMY !!!!

   1. ty masz fejsa/ ja nie mam a nie chce zakladac konta, mozesz mi napisac o ktorej i gdzie ma być w gdańsku?? dziekuję 🙂

  2. jak mnie to wku..wia, że zawsze takie info na jakiś fejsach dupejsach a ja gówna nie używam, jak mam się kuźwa dowiedzieć? na fejsie bez logowanie mnie nie puszcza…

     1. spoko ja zapodałam linki i info na trojmiasto.pl ale ni chu chu sama nie wiem gdzie i o ktorej w gdansku czy gdyni 🙂 prosze na forum ludzi dobrej woli zeby napisali pod moim postem dla reszty co nie ma konta na fejsie ( w tym dla mnie):) to się kuzwa nazywa profesjonalizm :))))))))))

      z deka żenua

  1. W Wawie gdzie zaczynacie? Old timer co prawda jestem, ale w takiej sprawie chętnie przyjdę, pozdrawiam

   1. Nie Dla Obcych Sił w Polsce! #Warszawa 2 Marca 2013
    2 marca o 15:00 (UTC+01)
    Pałac Prezydencki w Warszawie (nie na 100%)- ZAGLADAJ NA STRONĘ BO MOZE COŚSIE ZMIENI – MIEJSCE
    288 osób weźmie udział – na dziś to deklaracja z 24 godzin – przewidujemy w wawie 4-6 tysiecy + przyjezdni

    W CAŁEJ POLSCE JEST JUZ OKOŁO 45000 ZADEKLAROWANYCH – NA DZIS I ROSNIE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: