NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY! RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ- INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

kosciołowi zada cios ostateczny .. NAJNOWSZA INTERPRETACJA przyszłych losów K.R.K

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Obserwujemy powszechne zjawisko coraz większego odpływu ludzi od religii chrześcijańskich. Zamyka się coraz więcej kościołów. Robi się coraz mniej wiernych, którzy już nie ufają swoim duchowym przywódcom religijnym. Kościoły musza się rozpaczliwie ratować! W jaki sposób?

Szatan daje konkretne podszepty duchowym przywódcom chrześcijańskim aby się jak najszybciej między sobą jednoczyły. Kościoły chrześcijańskie chcą jak najszybciej się zjednoczyć, aby w ten sposób sztucznie powiększyć i mieć jednocześnie wielkie grono swoich oddanych i jednomyślnych w działaniu nawet i religijnych fanatyków. W skład ,,Babilonu Wielkiego’’ wchodzą między innymi religie chrześcijańskie, które już dawno odeszły od zasad Prawa Bożego. Podczas Bożej likwidacji wszystkich religii fałszywych ,,Prawdziwy Bóg’’ w pierwszym etapie dokona zniszczenia wszystkich religii nominalnego chrześcijaństwa. W skład religii nominalnego chrześcijaństwa wchodzą miedzy innymi religia Prawosławna i Katolicka. Szatan Diabeł nadal wprowadza zarówno wiernych jak rządzących w błąd – a jego celem jest dalsze wywoływanie eskalacji i niepokoi kosztem całego, a szczególnie najbiedniejszego społeczeństwa. I właśnie dlatego Szatan za wszelka cenę doprowadzi do tego aby nowym papieżem został czarnoskóry z Afryki.

Ale ,,Prawdziwy Bóg’’ włoży do serc i umysłów przywódców politycznych taką oto myśl, że …przyczyną wszystkich największych cierpień i panoszącego się na ziemi zła są religie…I właśnie dlatego ONZ wyda ustawę, która niebawem będzie obowiązywała. Nowa ustawa będzie bardzo drastycznie ograniczać a nawet wręcz zakazywać – w pierwszym etapie – wszelkiej działalności wszystkich wyznań chrześcijańskich – a w drugim etapie – rozprawi się z pozostałymi fałszywymi wyznaniami religijnymi. Bóg posłuży się światowymi rządami oraz ich siłami egzekucyjnymi o których względy, korzyści materialne i władzę zabiegają – do chwili obecnej tak bardzo i służalczo – wszystkie chrześcijańskie kościoły świata.

W całej historii kościoła poznajemy okrutnych biskupów, rozwiązłych papieży czy żądnych władzy patriarchów… Tendencją religii chrześcijańskiej, która spowodowała największą ilość masakr, było jej dążenie do stania się religią uniwersalną.” I powiedziałbym nawet ze – totalitarną – obejmującą wszystkie dziedziny życia i wszystkich ludzi zamieszkujących obszar chrześcijańskiego „imperium”. Jeśli chrześcijaństwo miało być lepsze niż pogaństwo, to dlaczego w ciągu wieków popełniło tak wiele okrucieństw? Teologiczne hasła kościoła często służyły mu wyłącznie jako zasłona dymna dla rozgrywek czysto politycznych; kościół nieustannie walczył o władzę i bogactwo aż do dzisiaj. I nic się w tej materii nie zmieniło. Przybrało jedynie bardziej nowoczesne, zakamuflowane i skrytsze formy swego działania.

I zapewne do tych samych wniosków doszedł Benedykt XVI. Jak podaje Encyklopedia of Religion, nawet współcześni teolodzy katoliccy przyznają, iż „nie istnieje żaden biblijny dowód na to, że papiestwo jako stały urząd kościelny zostało ustanowione przez Jezusa”. Podczas mszy Wigilii Paschalnej w bazylice św. Piotra w Wielką Sobotę papież Benedykt XVI powiedział, że „największą ciemnością naprawdę groźną dla człowieka” jest to, że nie wie on, dokąd zmierza świat, i nie rozróżnia dobra od zła. Zapewne z wielką wnikliwością zaczął czytać Słowo Boże – Biblię. To wiara jest prawdziwym oświeceniem – zaznaczył. Ostrzegł, że „zaślepienie na Boga i wartości” jest realnym zagrożeniem dla ludzkiej egzystencji i świata…

Benedykt XVI podczas spotkania z rzymskim duchowieństwem w Watykanie powiedział, że po swej abdykacji pozostanie dla świata „ukryty”. Zachodzi więc pytanie – dlaczego papież musi się ukrywać? Jaka jest tego przyczyna?Mądrą, wnikliwą i rozsądną odpowiedź pozostawiam w waszych sercach…

Jezus podkreślał, że żaden z jego uczniów nie powinien wynosić się nad drugich. „Jeśli ktoś chce być pierwszym”, oświadczył, „to ma być ostatnim ze wszystkich i sługą wszystkich” (Marka 9:35). Krótko przed śmiercią udzielił swym naśladowcom bezpośredniej wskazówki: „Nie dajcie się nazywać Rabbi, bo jeden jest wasz nauczyciel, natomiast wy wszyscy jesteście braćmi. I nikogo na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem, bo jeden jest wasz Ojciec, ten niebiański. Ani nie dajcie się nazywać ‚wodzami’, bo jeden jest wasz Wódz, Chrystus” (Mateusza 23:1, 8-10).

Czy twoim zdaniem papieże trzymają się nauk głoszonych przez Chrystusa i Piotra?

Zarówno Jezus, jak i apostołowie ostrzegali, że zborem chrześcijańskim zawładną ludzie szerzący odstępcze nauki (Mateusza 13:24-30, 36-43; 2 Tymoteusza 4:3; 2 Piotra 2:1; 1 Jana 2:18). Zapowiedzi te spełniły się, gdy w II wieku zbór chrześcijański zaczął przejmować pogańskie zwyczaje i łączyć prawdy biblijne z grecką filozofią.

======================================================

A oto fragmenty prorokini sztańskiej Sybilli na temat dni ostatnich…

…W tych dniach będzie siedział na stolicy Mesjaszowej w Rzymie Piotr Święty, tego imienia drugi rodzony Rzymianin(następny papież po Benedykcie XVI). Święty Piotr, apostoł Pański, będzie pierwszym papieżem, który zacznie paść trzodę pańską.A ostatni papież Piotr dokona dzieła, a po nim już więcej żadnego papieża nie będzie.Wtenczas gdy usłyszą i ujrzą Żydzi, Turcy, Tatarzy i poganie co święty Michał Archanioł wespół z Enochem i Eliaszem uczynili na świecie, wszyscy uwierzą w Mesjasza.Przez tych to świętych mężów Enocha i Eliasza staną się wielkie dziwy i cuda na świecie, dlatego cały świat uwierzy w Boga.
Potem przyjdzie Sądny Dzień Pański. Ludzie na krótko przed Dniem Sądnym usłyszą i zobaczą siedem znaków, a na ostatku straszliwy przechodzący grzmot od piorunów idący, które przez siedem dni nieustannie bić będą i od których straszliwego grzmotu miasta obalać się będą. Obłoki się zatrzęsą i ziemia się zatrzęsie, będą wszyscy strachem przejęci oczekując śmierci. Żaden jednak człowiek nie umrze, póki to się wszystko nie dokona. W końcu powstaną ciemności na całym świecie i przyjdzie skał pękanie, tak że świat cały stanie się taki, jak przed stworzeniem człowieka. Po tej ciemności zacznie słońce jaśniej świecić i będzie wokół niego pięć gwiazd. Gdy na te gwiazdy ludzie będą spoglądać, wnet wymrą na całym świecie…

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

7 thoughts on “kosciołowi zada cios ostateczny .. NAJNOWSZA INTERPRETACJA przyszłych losów K.R.K

 1. Czyż Jezus nie zalecał obżarstwa i pijaństwa, aby rosły bebechy? Jezus mieszkał w marmurowym pałacu, siadał na złoconym tronie, a w koło biegała służba, kamerdynerzy. Przecież był noszony w lektyce i to najnowszym modelu. Czcił wizerunki boże w obrazach. Nie płacił podatków. Mało tego, obłożył biednych swoim podatkiem tzw. dziesięciną. Mieszał się do polityki i kolaborował z najeźdźcami. Był pazerny na władzę. Miał się za pan brat z gangami – prał im srebrniki z handlu bronią, narkotykami i prostytucji. Ponadto, żeby mieć jeszcze większy przepych, handlował ziemią, a do tego w ramach relaksu, Jezus i jego apostołowie, molestowali i gwałcili… – więc dlaczego się czepiamy? Ale czy takie wyobrażenie miał Jezus o swoim kościele? Ileż w takim razie ma wspólnego sekta tzw. kościoła katolickiego z chrześcijaństwem? Wiara jest zbyt święta, jest zbyt ważna, aby mogła być powierzona zakłamanym facetom, którzy sprzysięgli się, by wdeptać w błoto posłanie Chrystusa, i w realizacji swego spisku osiągnęli sukces o rozmiarach budzących trwogę.

  🙂

  Oto przegląd biskupiej floty, którą ojcowie kościoła przyjechali na 357. zjazd Episkopatu Polski.
  1 Audi A6. Prymas Polski abp Józef Kowalczyk zjawił się służbową limuzyną – wartym minimum 200 tys. zł audi a6. Nie znamy wersji silnikowej limuzyny, ale obstawiamy, że urzędujący w Gnieźnie Prymas, wybrał diesla, pozwalającego szybko i tanio przemieszczać się w celu głoszenie Słowa Bożego.
  2 Volvo XC60. Mimo że w województwie łódzkim ciężko o góry, i trudny teren, to Biskup łódzki Adam Lepa, wybrał warte minimum 140 tys. volvo xc60 z napędem na cztery koła. Czyżby miało mu to pomóc w dotarciu do wiernych, którzy nie doświadczyli łaski drogi bez dziur w ich miejscowości?
  3 Volkswagen passat. Popularnego sedana klasy średniej, w najnowszej generacji, wybrali metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz i metropolita krakowski kard. Stanisław Dziwisz. Ceny passatów zaczynają się od 83 tys. zł.
  4 Lexus RX 450h. Biskup kielecki Kazimierz Ryczan, dba o środowisko. Na zjazd biskupów przyjechał hybrydowym lexusem RX 450h, który kosztuje od 300 tys. zł.
  5 Chevrolet Captiva. Dużo, za rozsądną cenę. Tak wydaje się myśleć o samochodach biskup siedlecki Zbigniew Kiernikowski, który na 357. zjazd Episkopatu Polski przybył SUV-em Chevroleta – captivą. Siedmioosobowe auto, które pomieści biskupią świtę, to wydatek ok 100 tys. zł,
  6 Skoda Superb. Biskup ełcki Jerzy Mazur wybrał Skodę Superb pierwszej generacji. Nie wiemy czy biskup jest właścicielem auta od nowości czy też kupił je używane. Z pewnością jednak, czeska limuzyna nie rzuca się oczy.
  7 Hyundai Sonata. Biskup senior zielonogórsko-gorzowski Paweł Socha, podobnie jak biskup Jerzy Mazur, również wybrał nie rzucające się w oczy auto – koreańskiego hyundaia sonatę.

   1. a moze biskupi maja się poruszać jak filmowy ojciec Mateusz na rowerze albo piechotą, jak dziś już prawie każdy porusza się samochodem?

    co to jest bryka za 200 tys, jak w niedziele z 500 tys warszawiaków przyjdzie do kościoła i kazdy rzuci średnio 5 zł, to 10 by takich kupili 😉

    Pobudka, zyjemy w 21 wieku …

 2. Nadchodzi kolejna atrakcja astronomiczna, w marcu zobaczymy kometę Pan-STARR
  admin, ndz., 2013-02-17 19:27
  Skala zjawiska:
  kosmiczne
  Źródło: NASA

  Jeszcze nie opadł kurz po rzekomym upadku asteroidy w Rosji i szczęśliwym przelocie 40 metrowej asteroidy 2012 DA14 a już czas się zbierać do kolejnych obserwacji. Nadchodzi pierwsza wielka kometa tego roku, kometa Pan-STARR.

  Kometa nazywa się tak, ponieważ w ten sposób brzmi nazwa automatycznego teleskopu użytego do jej odnalezienia. Wiadomo o nie również, że pochodzi z obłoku Oorta tak jak większość komet dolatujących do nas komet. Nie wiadomo jak kometa się zachowa podczas zbliżenia do Słońca. Jest to w tej chwili nie do przewidzenia. Możliwe są dwa scenariusze.

  Przy scenariuszu negatywnym kometa rozpadnie się pod wpływem ciepła słonecznego, co będzie równoznaczne z końcem zabawy, bo tak rozczłonkowana kometa raczej nie zabłyśnie na niebie.

  Jeśli jednak kometa Pan-STARR przetrwa zbliżenie z naszą gwiazdą to powinna wygenerować komę na tyle dużą, aby jej warkocz dało się ją dojrzeć gołym okiem. Największe zbliżenie tego ciała niebieskiego do Ziemi nastąpi 5 marca a dystans, jaki będzie nas dzielił od tej komety to około 100 milionów kilometrów.

  Kometa znajdzie się znacznie bliżej orbity Merkurego a do Słońca zbliży się najbardziej 10 marca 2013. To właśnie wtedy będzie najlepiej widoczna. Ponieważ nadlatuje od strony Słońca to będzie ją można oglądac po zachodzie Słońca, kiedy jego blask nie będzie już jej przyćmiewał.

  Zwykle kometa była zwiastunem nieszczęść. Tym razem jej pojawienie się może się zbiec z przyspieszonym konklawe. Z pewnością usłyszymy jeszcze nie raz sugestie związku między wydarzeniami na Ziemi i pojawieniem się komety Pan-STARR.

  Źródło:
  http://www.space.com/19676-bright-comet-pan-starrs-visible-march.html

  Dodaj ten artykuł do społeczności

  Blip
  Sledzik
  Wykop
  Facebook
  Google Buzz
  Twitter

  Ocena:
  Słabo
  Okay
  Dobre
  Świetny
  Doskonały
  Twoja ocena: Nic Ocena: 3 (2 głosów)

  2195 odsłony

  tagi:

  astronomia
  ciekawostki
  Kometa
  kometa PanSTARR
  komety
  nasa

  Odpowiedzi
  Sposób wyświetlania odpowiedzi
  Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij „Zachowaj ustawienia”, by wprowadzić zmiany.
  Portret użytkownika ad vocem
  Dobry tekst i na
  ad vocem, ndz., 2013-02-17 21:43
  0
  0

  Dobry tekst i na czasie.http://youtu.be/F9JApXrcXrU

  odpowiedz
  cytuj

  Portret użytkownika amrok
  Wielka gwiazda będzie wrzeć
  amrok(nie zarejestrowany), ndz., 2013-02-17 21:06
  0
  0

  Wielka gwiazda będzie wrzeć przez siedem dni, jej chmury sprawią, że Słońce będzie wyglądało jak podwójny obraz: Wielki pies będzie szczekał przez noc, Kiedy papież zmieni miejsce swojego zamieszkania. Nostradamus http://pl.wikipedia.org/wiki/Wielki_Pies 28/29 tego miesiąca – Przyleci z tamtąd i się zacznie

  odpowiedz
  cytuj

  Portret użytkownika brutal
  te wydażenia są normą w
  brutal, ndz., 2013-02-17 20:36
  3
  -2

  te wydażenia są normą w kosmosie ,a tu na ziemi robi się z tego sensacje i afery koperkowe ,większe zagrożenia są obecnie na ziemi i to sam człowiek je stwarza ,jakaś popieprzona polityka na świecie ,boicie się jakiejś asteroidy ? to bez strachu tu niedoleci ,na taki koniec to trzeba sobie zasłużyć! dlaczego świat tak się zbroi ,przeciw komu ,przeciw kosmitom ? przeciw asteroidom ? nie ,przeciw drugiemu człowiekowi ! osobiście uważam że to jest upadek cywilizacji , a to gorsze niż uderzenie asteroidy ,bo po tej ludzie by się pozbierali i może zaczeli myśleć , na dzień dzisiejszy rządy robią wszystko aby utrudnić ludziom życie i poróżnić miedzy sobą ,a jak widzimy to powoduje agresję w społeczeństwie , media kit wciskają , ludzie łykają jak chore pelikany, a im właśnie o to chodzi .

  odpowiedz
  cytuj

  Portret użytkownika Lewy648
  Zgadzam się z Tobą w stu
  Lewy648, ndz., 2013-02-17 21:10
  0
  0

  Zgadzam się z Tobą w stu procentach. Tak bardzo chciałbym to zmienić, ale niestety pojedyńcza jednostka jest bezsilna. Żal mi tych wszystkich nieświadomych ludzi… Choć z drugiej strony nie wiem czy nie lepiej żyć w tej nieświadomości i nie zawracać sobie głowy czymś na co nie ma się wpływu. Tracę na to czas i nerwy miast zajmować się bardziej przyziemnymi sprawami i robić wszystko by moje życie było jak najlepsze, a obecnie tak nie jest.

  Core i5 2400@3.81GHz + Arctic Freezer 13 PRO | MSI Z77A-G43 | 8 GB Kingston HyperX 1600MHz | Enermax Liberty 620 Watt | MSI GeForce 8800 GTX 768mb@648/1674/1998 + Twin Turbo II | WD Caviar Green 500GB | SilentiumPC Gladius 800

  odpowiedz
  cytuj

  Portret użytkownika Obywatel
  Zatem nadchodzi noc komety.A
  Obywatel(nie zarejestrowany), ndz., 2013-02-17 20:29
  2
  0

  Zatem nadchodzi noc komety.A może Rok Komety?

  odpowiedz
  cytuj

  Portret użytkownika ZBIAL
  Albo zbiegiem okoliczności
  ZBIAL, ndz., 2013-02-17 19:57
  4
  -1

  Albo zbiegiem okoliczności jakiś wybuch na Słońcu zmieni jej trajektorię i prześle ja nam na konklawę.

  odpowiedz
  cytuj

  Portret użytkownika Audi
  Każde konklawe to
  Audi(nie zarejestrowany), ndz., 2013-02-17 19:48
  3
  -1

  Każde konklawe to nieszczęście. Wszystko się zgadza.

  odpowiedz
  cytuj

  Portret użytkownika ridd
  A na koniec ufo ja ufo
  ridd, ndz., 2013-02-17 19:46
  2
  -3

  A na koniec ufo ja ufo zestrzeli.

  odpowiedz
  cytuj

  Portret użytkownika alvaro31185
  Panowie , sezon na kosmiczne
  alvaro31185, ndz., 2013-02-17 19:45
  5
  0

  Panowie , sezon na kosmiczne rybki sie zaczął! polamania stelazu!

  odpowiedz
  cytuj

  Portret użytkownika CRUSADERS

  CRUSADERS, ndz., 2013-02-17 19:41
  5
  0

  File 28706

  odpowiedz
  cytuj

  Portret użytkownika Anakin23
  Mocne :), ale takiego widoku
  Anakin23, ndz., 2013-02-17 19:55
  4
  0

  Mocne :), ale takiego widoku możemy spodziewać się dopiero w listopadzie 🙂

  I had to fall to lose it all…

  odpowiedz
  cytuj

  Dodaj nową odpowiedź
  Nazwisko lub pseudonim: *
  E-mail: *
  Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  Komentarz: *
  Wyłącz edytor graficzny
  CAPTCHA
  To jest zabezpieczenie przed niechcianymi wpisami

  __ __ _ _ __
  _ _ \ \ / / ___ | | __ __ | |/ /
  | | | | \ \ /\ / / / _ \ _ | | \ \/ / | ' /
  | |_| | \ V V / | __/ | |_| | > < | . \
  \__, | \_/\_/ \___| \___/ /_/\_\ |_|\_\
  |___/

  Enter the code above: *
  Enter the code depicted in ASCII art style.

 3. Wspolczesny stan rzeczy zostal tak stworzony aby kontrolowac w pelni istote ludzka. Facebook, internet, kamary, telewizja, GPS, telefonia komurkowa, system bankowy, karty platnicze, dowody tozsamosci, zakupy w sklepie, zakupy w sieci i sklepach, szpitale, przychodnie lekarsie, rejestracja, szkoly i edukacja, praca najemna, praca na wlasny rachunek, kariery w show biznesie, polityczna kariera…itp. Nie mozemy sie od tego uwolnic stalismy sie wezniami poteznych koropracji, ktore decyduja o naszym zyciu i zdrowiu.

  1. Pisze to w zwiazku z tym ze otrzymalem rachunek za gaz dosyc wyskoki. Nie zaplacilem w terminie, bo nie mialem pieniedzy, placilem w ratch. Otrzymalem zawiadomnienie,ze jesli dzisiaj nie zaplace to wplynie to wysla moje dane do 'agencji' , co wplynie to na moja zdolnosc kredytowa, jednym slowem moga popsuc mi plany jak sie bede ubiegal o jakis kredyt. Odpisalelem, ze mam ich w pupie i ze jak im sie nie podoba to niech mi odlacza gas, bo wcale nie sa tani. Napisalem dalej ze rozgladam sie za innym dostawca( miejsce akcji UK).

   1. TAK JEST W DUPIE A JAK nie ulegać szantażom bo jak raz namacają ze miekki to przesrane

    ps. przejdź sie z tym pisemkiem do socialsekuriti

    ONI TO ZAŁATWIĄ na 100% albo dostaniesz 1 razowo kesz albo wytłumaczą im że ich działanie … blrblr

    SĄ SKUTECZNI 🙂 sprawdzone

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: