NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY! RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ- INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

ANSA donosi WATYKAN – ROZPOCZĘTO KONFISKATĘ MIENIA !!!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

niedziela 17 lut 2013, 12:00
Włoska Gwardia Finansowa zajęła 23 miliony euro, znajdujące się na koncie watykańskiego banku IOR – poinformowała we wtorek agencja ANSA. Według włoskiej agencji śledztwem objęto m.in. prezesa banku Ettore Gotti Tedeschi i drugą osobę z jego kierownictwa.

ANSA podała, że konto w IOR (Instytut Dzieł Religijnych) należało do banku Credito Artigiano Spa. Śledztwo, dotyczące naruszenia przepisów o walce z praniem brudnych pieniędzy, prowadzi prokuratura w Rzymie.

Podkreśla się, że po raz pierwszy prokuratura we Włoszech podjęła decyzję o zajęciu pieniędzy na koncie w watykańskim banku. Kroki te podjęto w rezultacie sygnału od wywiadu finansowego przy banku centralnym Włoch, po którym 15 września nakazano zawieszenie dwóch operacji IOR na koncie, należącym do rzymskiego oddziału banku Credito Artigiano. Według nieoficjalnych źródeł miały to być przelewy do oddziału J.P. Morgan we Frankfurcie oraz do włoskiego Banca del Fucino.

Jednocześnie eksperci tłumaczą, że toczące się śledztwo w sprawie IOR nie dotyczy bezpośrednio kwestii prania brudnych pieniędzy, ale serii przeoczeń, do jakich doszło w trakcie tych operacji.

Kiedy dokładnie przed rokiem Ettore Gotti Tedeschi obejmował stanowisko prezesa banku IOR, podkreślano, że otrzymał on zadanie realizacji postulatu przejrzystości i jawności, za czym opowiada się papież Benedykt XVI.

TO POKŁOSIE SPRAW O KTÓRYCH WSPOMINAŁEM TU

http://miziaforum.com/2013/02/13/benedykt-xvi-abdykacja-bo-zostanie-aresztowany-i-postawiony-przed-miedzynarodowym-trybunalem/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

9 thoughts on “ANSA donosi WATYKAN – ROZPOCZĘTO KONFISKATĘ MIENIA !!!!

 1. ale deiznformacja. wstyd. szkoda, że mizia pisząc „wtorek” nie napisał którego roku, gdyż informacja pochofzi z roku 2010. skoro mizia nie podał linka do źródła informacji, szukając oryginału w ANSA odkryłam, że ten tekst pochodzi z ROKU 2010, a ściślej
  21 września 2010. You have reached the cached page for http://blogs.wsj.com/corruption-currents/2010/09/21/vatican-bank-chairman-under-investigation-for-money-laundering/
  Below is a snapshot of the Web page as it appeared on 21/09/2010. This is the version of the page that was used for ranking your search results. The page may have changed since it was last cached. To see what might have changed (without the highlights), go to the current page.
  You searched for: ansa it banca Tedeschi We have highlighted matching words that appear in the page below

  1. a czy ja pisze ze dziś – chodzi o to ze sprawa jest w toku a konfiskata 23 milionów oraz zakwestionowanie przelewu do j.p morgan to dowód na …..

   1. Tiaaa…-sprawa jest w toku od Marcinkusa… Miziak ,wiesz więcej,więc nie ściemniaj i zapodawaj nowe fakty! Powiedziałeś ,, A” ,miej odwagę powiedzieć resztę alfabetu.Pozdro.

    1. POMAŁU MUSI BYĆ TĘPO PODAWANIA BO MNIE ZJEDZĄ NO POWIEDZMY 12 GODZIN RÓŻNICY

     BO RODACY SIĘ ZARZEKAJĄ ŻE MEDIA I TV TO ONI NIE OGLĄDAJĄ

     ALE JAK COŚ NAPISZĘ I NIEDAM LINKA DO TVN – TO JESTEM OKRZYKNIĘTY NAJDELIKATNIEJ WARIATEM

     WIEC JA MUSZĘ MIEĆ TE LINKI

     1. Miziaku-,,oglądacze tefałenów” nie są dla nas żadnym wyznacznikiem.Im już nikt i nic nie jest w stanie pomóc- ,,Trzeba z żywymi naprzód iść..”,czas nagli,a my tu pitu,pitu..

      1. TERAZ CZYLI OD JUTRA JAK PAPIEŻ ZNIKA NA 6 DNI JAK POWIEDZIAŁO RADYJKO WATYKAN TRZEBA ŚLEDZIĆ RUCHY PEŁNOMOCNIKA KTÓRY GO ZASTĄPI NA TEN CZAS

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: