NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY!  RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

szok!! Benedykt XVI toruje drogę dla ANTYCHRYSTA – ŻĄDA JUŻ TERAZ ABSOLUTNEGO POSŁUSZEŃSTWA DLA NASTĘPCY !!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

CO DZIEJE SIĘ W WATYKANIE !!!

OTO JEDNO Z KURIOZALNYCH ŻĄDAŃ ODCHODZĄCEGO PAPIEŻA !!!

ŻĄDAJĄCEGO W CIEMNO DEKLARACJI BEZWZGLĘDNEGO POSŁUSZEŃSTWA !!!

” Gest Benedykta XVI, który żąda od nas wzięcia odpowiedzialności za Kościół, za jego świętość bez względu na to, kto zasiada na Stolicy Piotrowej, może być proroczy. Przecież historia Kościoła pokazuje nam, że nie zawsze byli to godni następcy apostoła – mówi „Rzeczpospolitej” o. Tomasz Krupa, dominikanin i doktor teologii.”

KTO WYMUSZA NA URZĘDUJĄCYM JESZCZE PAPIEŻU W OSTATNICH DNIACH WYGŁASZANIE TAKICH DEKLARACJI !!!!

MATERIAŁY W LINKACH POWINNY NAŚWIETLIĆ CO NIECO O TYM CO DZIEJE SIĘ DZIŚ ZA SPIŻOWĄ BRAMĄ

http://miziaforum.com/2013/02/11/uwaga-grozba-zabojstwa-przyczyna-abdykacji-benedykta-xvi-sa-dowody/

http://miziaforum.com/2013/02/14/kolejna-watykanska-tajemnica-dotyczaca-abdykacji/

http://miziaforum.com/2013/02/16/ex-papiez-benedykt-xvi-wiezniem-watykanu-decyzje-juz-zapadly/

DLA KOGO SZYKOWANY JEST GRUNT POD RZĄDY WYMAGAJĄCE OD WIERNYCH ŚLEPEGO POSŁUSZEŃSTWA CHOĆBY NOWY PAPIEŻ NAWET OKAZAŁ SIĘ …..

ANTYCHRYSTEM !!!

JAKIE GREMIUM OTACZA DZIŚ STARSZEGO MĘŻCZYZNĘ I WYMUSZA DECYZJE WIELCE KONTROWERSYJNE ???

=======================

KOLEJNA INTRYGUJĄCA ZAGADKA BENEDYKTA XVI

Z ROKU 2009 ????

PAPIEŻ CELESTYN V

TEŻ ABDYKOWAŁ

Benedykt XVI w L’Aquili: solidarność jest miarą dojrzałości społeczeństwa

ml (KAI Rzym) / ju., 2009-04-28

Po wizycie w miejscowości Onna, uważanej za symbol tragicznego trzęsienia ziemi, jakie nawiedziło 6 kwietnia Abruzję, Benedykt XVI zatrzymał się w bazylice Santa Maria di Collemaggio na przedmieściach L’Aquili.

Modlił się tam przy sarkofagu ze szczątkami św. papieża Celestyna V, po czym położył na nim paliusz, który miał na sobie w czasie inauguracji pontyfikatu w 2005 r. Następnie udał się do centrum miasta. Modlił się przed gruzami domu akademickiego, w którym życie straciło owej nocy wielu studentów.

Wizytę zakończyło spotkanie z miejscową ludnością, zakwaterowaną w kilkuset miasteczkach namiotowych na peryferiach oraz biorącymi udział w akcji ratunkowej, na terenie koszar gwardii finansowej, gdzie znalazły gościnę wszystkie miejscowe instytucje i urzędy. Obecny był metropolita L’Aquili, abp Giuseppe Molinari, przedstawiciele władz samorządowych – miasta, prowincji i regionu, a także reprezentujący rząd Silvio Berlusconiego szef urzędu rady ministrów Gianni Letta, który towarzyszył papieżowi w drodze z Rzymu.

Benedykt XVI przypomniał, że swą wizytę rozpoczął w Onna i podkreślił, że nosi w sercu „wszystkie ofiary tej katastrofy: dzieci, młodzież, dorosłych, starszych, tak z Abruzji jak i z innych regionów Włoch czy z różnych krajów”. „Postój w bazylice Collemaggio, by oddać hołd szczątkom świętego papieża Celestyna V pozwolił mi dotknąć zranionego serca tego miasta” – stwierdził Benedykt XVI, dodając, że w ten sposób chciał „oddać hołd historii i wierze waszej ziemi oraz wam wszystkim, którzy utożsamiacie się z tym Świętym”. „Bardzo poruszająca była dla mnie modlitwa przed akademikiem, gdzie niemało młodych ludzi straciło życie, przerwane przez przemoc wstrząsu. Przejeżdżając przez miasto zdałem sobie jeszcze lepiej sprawę, jak poważne są następstwa trzęsienia ziemi” – mówił papież.

Przypomniał następnie, że na placu, na którym się znajduje, odbyły się uroczystości pogrzebowe ofiar trzęsienia ziemi pod przewodnictwem watykańskiego sekretarza stanu, kard. Tarcisio Bertone, i powtórzył, że jego dzisiejsza wizyta „ma być dowodem bliskości z każdym z was i braterskiej solidarności całego Kościoła”. „W istocie jako wspólnota chrześcijańska stanowimy jedno duchowe ciało i kiedy jedna część cierpi, inne cierpią razem z nią; a kiedy jedna część stara się podnieść, wszystkie inne biorą udział w tym wysiłku. Muszę wam powiedzieć, że przejawy solidarności z wami dotarły do mn9ie z wielu stron. Liczne osobistości Kościołów prawosławnych pisały do nie, zapewniając o swej modlitwie i duchowej bliskości, wysyłając także pomoc ekonomiczną” – mówił Benedykt XVI.

Podkreślił, że „solidarność jest miarą dojrzałości społeczeństwa”. Wyraża się ona w niesieniu ratunku, „ale nie jest jedynie skuteczną machiną organizacyjną: jest dusza, jest pasja, która wypływa właśnie z wielkiej historii obywatelskiej i chrześcijańskiej naszego narodu, zarówno gdy objawia się w formach instytucjonalnych, jak i w wolontariacie”. „Temu też pragnę oddać dziś hołd”, dodał papież. Wyraził przekonanie, że „należy zrobić poważny rachunek sumienia, aby w żadnym momencie nie zabrakło stopnia odpowiedzialności”. „Pod tym warunkiem L’Aquila,choć zraniona, będzie mogła znów podjąć lot” – powiedział papież, nawiązując do nazwy miasta, która oznacza orła.

Przed przywiezionym na tę okazję cudowną figurą Madonny di Roio, czczonej w pobliskim sanktuarium, Benedykt XVI złożył złotą różę „na znak mej modlitwy za was”, po czym zaprosił obecnych do wspólnej modlitwy: „Maryjo, Matko nasza umiłowana! Ty, która stoisz blisko naszych krzyży, jak pozostałaś pod krzyżem Jezusa, wspieraj naszą wiarę, byśmy, chociaż wycieńczeni przez ból, nie spuszczali wzroku z oblicza Chrystusa, w którym, w krańcowym cierpieniu krzyża, objawiła się bezgraniczna i czysta miłość Boga. Matko naszej nadziei, daj nam swe oczy, by widzieć poza cierpieniem i śmiercią światło zmartwychwstania; daj nam swe serce, byśmy nie przestawali, nawet w próbie, miłować i służyć. O Maryjo, Madonna di Roio, Nasza Pani od Krzyża, módl się za nami! Regina Caeli…”.

http://ekai.pl/wydarzenia/x19711/benedykt-xvi-w-l-aquili-solidarnosc-jest-miara-dojrzalosci-spoleczenstwa/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

44 thoughts on “szok!! Benedykt XVI toruje drogę dla ANTYCHRYSTA – ŻĄDA JUŻ TERAZ ABSOLUTNEGO POSŁUSZEŃSTWA DLA NASTĘPCY !!

  1. Mizia! Co to kuźwa za tematy z dupy wyjęte? Cuchnie pisowską propagandą na kilometr!

    Żarcik 🙂 Tak mi się przypomniało.

  2. Mizia Ty nie mowisz żadnych nowosci każdy który ma wiedze wie o tym od dawna bo ja wiem od 10 lat ze KRK to fikcja kosciola nie ma od czasów Konstantyna a to co powstalo to atrapa pora zeby to w koncu wyszlo na jaw albo teraz albo nigdy!!!

    Biedni sa ci ktorzy wierza w ta cala szopke oni sie chyba potna bo nagle zostana w reka w nocniku!!!!:))))

    Sadze ze o tym wszystkim wie tylko kilka ludzi a to wszystko jest piramida gora wie najwiecej a zwykly ksiadz nic nie wie i zyje fikcja.

    Nawet wyznawanie kultu Maryji nie ma nic wspolnego z chrzescijanstwem… To wszystko poganstwo, poganstwo, poganstwo!!!!

    Babilon dalej egzystuje !!!! Ale nastaja czasy upadku Babilonu!!!

    1. DLATEGO WŁAŚNIE OD MOMENTU W KTÓRYM BENEDYKT XVI ZOSTAŁ WTAJEMNICZONY W TO NOSIŁ SIĘ Z ZAMIAREM ABDYKACJI – A DOWIEDZIAŁ SIĘ MNIEJ WIECEJ 4-5 LAT TEMU – A 2 LATA TEMU PRZEDŁOŻONO MU DOKUMENTY CZARNO NA BIAŁYM

      A TO CO SIĘ DZIEJE OD ROKU Z NIM TO POKŁOSIE STAWIANIA SIĘ I PRÓBY ODZYSKANIA SUWERENNOŚCI

      ALE UDOWODNILI MU ŻE NIEMA SZANS I ŻADNYCH SOJUSZNIKÓW

      1. Benedykt mimo najlepszych intencji nic by nie zrobil raz nikt mu nie uwierzy dwa szybko by podzielil los tego ktorego otruto nie dozyl by nastepnego dnia. Podrugie to nie Benedykt rzadzi Watykanem ale general zakonu Jezuitów. Papież jest tylko marionetka do kontaktów z ciemnym ludem. Prawdziwy władca nie ujawnia się pionkom…

  3. Czyżby „Marduk” i jego świta powracali na ziemie !!!! Po wygranej wojnie o ziemie???
    Czy ziemska farma dostanie nowego Pana i władce i dalej będzie zginać się w pół???

    Czy to jemu jest szykowany tron w Watykanie na czas przyjścia??? Czy to nie on w pradawnych czasach mianował się Jedynym Ra i najjaśnieszym słońcem??? Czy to Jemu sie usuwa święto-jebliwość Beniu???

    Czy to nie przypadkiem został zestrzelony pojazd kosmiczny przez przeważające siły przeciwnika??? Czy to naprawdę był meteoryt czy znowu nam się opowiada bajeczki??? Czy Żyrinowski nie ma chociaż trochę racji że to żaden meteoryt???

    Jesli coś zawsze jest rozdmuchane w mediach to znaczy że musi to być jakiś kanał a ciemnemu ludowi wciska się bajeczki.

    A co jeśli nad naszymi głowami trwa wojna w kosmosie i stąd co chwile coś spada na ziemie…

    Meteoryt leciał i nikt go nie zauważył żadna ochrona powietrzna???

    Mizia coż jest tak wielką tajemnicą która nie ujawniłbyś za żadne skarby???

    1. jak już pisałem wielokrotnie, oni już wiedzieli iż nadlatuje meteoryt ! NORAD amerykanska agencja monitorujaca przestrzen kosmiczną w promieniu 120tys km od ziemi doskonale wie co i gdzie nadlatuje! mogą ignorować malutkie meteoryty ale o średnicy 17metrów to już nie kamyczki a bolidy mogące spowodować ogromne zniszczenia w satelitach czy na ziemi.
      mało tego norad monitoruje małe przedmiony bedace na kursie kolizyjnym z ważnymi satelitami, bazą, czy wahadłowców!
      wiec gadka iż o 17 metrowym kamolu nic nie wiedziano to po prostu kłamstwo!!
      a nawet zaczynam wierzyc iż info o zestrzeleniu meteorytu przez ruską obrone przeciwrakietową może być bardzo prawdopodobne!
      niejednokrotnie większe kamyki spadały całe na ziemię powodując lokalny armagedon!
      gdyby ten kosmiczny kamyk walnał w całości w ziemię……mielibysmy potęzną eksplozję! w promieniu 50km nie byłoby zycia!

      na kubie tez spadł meteorycik, chińskie media puściły info o ponad 3tys nadlatujących takich gości…
      jeśli za jakiś czas wszyscy mozni tego swiata gdzies znikną (w schronach) wtedy możemy być pewni iż cos nadlatuje… na daremno ich nie budowali..

  4. Miziaforum powiedział/a na http://dzieckonmp.wordpress.com/2013/02/15/meteoryt-uderza-na-uralu-eksplozja-ognista-kula-sieje-spustoszenie/#comment-127570
    16 Luty 2013 @ 15:02 0 2 Rate This
    PROSZĘ ADMINA O USUNIĘCIE WSZYSTKICH MOICH KOMENTARZY W KTÓRYCH INFORMUJE O ZAMIESZCZENIU PUBLIKACJI NA TEMAT WATYKANU – O GOD. 20 DZIŚ Wżne !!!

    Dlatego mam pytanie -będzie o 20.00 coś opublikowane , czy przesunięte na bliżej nieokreśloną godzinę ?

    1. NIC NIE BęDZIeW W TEJ SPRAWIE – BRAK ODWAGI NIESTETY

      INNI POSIADACZE POWAŻNYCH STRON TEŻ ODMÓWILI – …… nie podając konkretnie przyczyny

        1. nic się nie dzieje – poprostu sprawa przerasta mnie

          A SKUTKI MOGŁY BY BYĆ NIEOBLICZALNE DOTYKAJĄCE WIELU MOŻNYCH TEGO ŚWIATA I MILIONY ZWYKŁYCH LUDZI – dotarło to do mnie

          to nie zadna reklama mam to w d… mi nie placą A NAWET JAKBY ZAPŁACILI NIC Z TEGO ZA ŻADNE PIENIĄDZE

      1. Mizia no przeciez wiadomo ze KK jest w obcych rekach i ze pod przykrywka nauk Jezusa beda nas ciemiezyc i ze ciemne moce 😉 chca wiecej dla siebie zagarnac (jeszcze wiecej). No gdyby bylo inaczej, nie byloby tylu obwarowan wkosicele nie byloby zakazu myslenia i zadawania pytan. Kto madry ten od dawna juz wie. No najciemniej pod latarnia. Nie boj sie mizia. ;P

        PS. W ciemnej dupie jestesmy. Bo nie wiem co lepsze ten kosciol z tym zlym co zawiera czy islam ktory nam zagraza. Natura nie lubi prozni i zawsze bedzie jakas religia. Jak upadnie KK to beda muzulmanie tutaj. A oni o nic pytac nie beda tylko lby niewiernych sie potocza. 😉 no chyba ze slowianom jaja odrosna i sie zaczna bronic, ale w to watpie.

        1. NO TAK ALE JA MAM DOWODY NA TO ZE POLSKI ZACIEKŁY KATOLIK RZUCAJĄCY NA TACE NIE WSPIERA ŻADNEGO K.R.K

          A KRK OD 2 LAT JUŻ NIE ISTNIEJE !!!!!

          TO CO Z NIEJ ZOSTAŁO TO ATRAPA DLA DURNIÓW

          KTÓRZY NAWET NIE WIEDZĄ ŻE DAJĄC PROBOSZCZOWI WRZUCAJĄ TAK NAPRAWDĘ SWEMU NAJGORSZEMU WROGOWI DO KABZY

          A ATRAPA K.R.K MA Z DATKU TYLKO Z 10 PROCENT

          NA LEDWIE DAJĄCĄ SIĘ UTRZYMAĆ MISTYFIKACJE

          1. W ZASADZIE MÓGŁBYM TO NAPISAĆ JAKO TEORIE SPISKOWĄ

            BO JAK ZACZNĘ DOWODZIĆ TO BĘDĘ MUSIAŁ URZYĆ NAZWISK KONKRETNIE ŻYJĄCYCH WREDNYCH I WSZECHMOCNYCH TYPÓW

            A W TEDY to ja wiem co się stanie – niestać mnie na taki proces

          2. i zeby było zabawniej nieświadomi są nawet ksieża i biskupi ŻE SĄ POPROSTU WYKOŻYSTYWANI

            BENEDYKT WIE I MOZE Z 3 OSOBY – I DLATEGO WOLI ABDYKOWAĆ BO JAK TO WSZYSTKO WYJDZIE NA JAW TO ZWALĄ NA NIEGO ŻE DOPROWADZIŁ DO UPADKU INSTYTUCJE O 2000 TRADYCJI ISTNIENIA

            ALE TO NIE JEGO WINA JEST !!!!!!!!!!!!!!!

            SPRAWA JEST TAK GRÓBA ŻE JESTEM PEWIEN ŻE DOSZŁO BY NAWET DO WOJNY

          3. w sumie Miziak, masz racje, nie warto. oni maja od kolyski wtloczone by nie krytykowac, wiec i tak Ci nie uwierza. jest to beznadziejna dla nas sytuacja no ale moze z czasem oczki sie pootwieraja. PS. jak dla mnie to ten proceder trwa dluzej niz 2 lata. Tak jak z bankow kasa jest zasysana w wiadome meijsce pelne pasozytow leniwych, wiec czemu by nie z innych instytucji. kolejny smutny fakt potwierdzajacy ze chyba lepiej byc chciwym pasozytem niz porzadnym czlowiekiem. no i ze dobro nigdy nie zwycieza. kto wie moze bajka o dobru ktore zwycieza tez zostala przez nich wymyslona by karmic owce uspokajacymi historiami by z pokora czekaly sprawiedliwosci po smierci (w mysl zasady no trzeba jakos te zycie doczesne przetrwac – jakby to bylo brzemie jakies – a nagroda bedzie w niebie dla najpokorniejszych, oprawcy natomiast skoncza w piekle – i tak sie lud karmi prozna nadzieja oddajac pasozytom co ma najcenniejsze – zycie i czas. no ale juz milcze bo mi tu zaraz jakis stos rozpala).

            1. JAKBY TO POWIEDZIEĆ OD DWÓCH LAT MAJĄ TO NA PIŚMIE – ZGODNIE Z PRAWEM !!!!!!

              wcześniej to było nieformalnie – DZIŚ SĄ NA PRAWIE Z DOKUMENTAMI W RĘKACH !!!!

              W RAZIE JAKBY KTOŚ CHCIAŁ ZŁAMAĆ UMOWĘ ……

              🙂

              TA SPARAW NO MOŻNA PORÓWNAĆ DO NP- CO BY BYŁO JAKBY W TELEWIZJACH CAŁEGO ŚWIATA UDOWODNILI I PRZEDSTAWILI DOKUMENTY ŻE

              KATOLICKI PAPIEŻ JEST SZABASGOJEM !!!!!!!!!!!!!!!!

              TAKIEGO to rodzaju sprawa I TAKIEJ WAGI !!!!

          4. Polska stracila ostatecznie suwerennosc w grudniu 2009 , kiedy to Prezydent Kaczynski podpisal Traktat Lizbonski. Tez to mamy na pismie. Dotyczy to wszystkich Polakow, katolikow i ateistow . W czasach komunizmu kosciol byl osrodkiem wiary i patriotyzmu , teraz nie i dlatego Polska tonie. Przestancie obwiniac za wszystko katolikow. Spojrzcie rowniez na siebie.Wedlug waszych opinii wszyscy katolicy to ociemniali idioci, ktorzy klada glowy pod topor bez zadnej walki. Dowodzi to waszej absolutnej niewiedzy co dzieje sie wewnatrz Kosciola katolickiego. Przesladowanie wewnatrz kosciola odczuwam na wlasnej skorze ze strony ksiezy-kolumbow i mafii kolumbijskiej ktora zagarnela kosciol i nim rzadzi. Mysle ze na takim malym przykladzie jak moj widac to co dzieje sie w wiekszej skali, na gorze. Proboszcz w mojej parafii juz dawno mowil, ze Papiez jest stary i nie ma go co sluchac, wiec niech sie ludzie nie wyglupiaja z nadmiernym klekaniem i modlitwami. Szczegolnie jak sa jakies Msze z udzialem Kolumbow to ksieza sie popisuja i nas wyzywaja , ponizaja bo wiedza ze im patrzymy na rece, a czesto tez slysza od nas co o tym myslimy. Nasi ksieza to tez kolumbowie. Kolumbowie pod przykrywka ladnych akcji maja niezbyt fajne cele…Razem z kolumbami-swieckimi tworza taka mafie, ktora polozyla u nas lape na kase i wszystkie decyzje. Czy latwo im sie sprzeciwiac?? Nie, ale to robimy. Papiez jest bardzo przesladowany i nie wierzcie we wszystko co czytacie, bo wiele z tego to czyste klamstwa, lepiej lub gorzej spreparowane. Jesliby by tak sluzyl zydom to po co by go usuwali z Watykanu? Widzieliscie film jak sie z nim „witali” biskupi niemieccy w Berlinie w czasie swiatowych dni mlodziezy? Zobaczcie a to daje obraz jak sie z nim nie licza. W kosciele jest wiele zydowskich wilkow przebranych za ksiezy…Przestan sie bac Miziaforum, bo strach pochodzi od szatana. Nie mowie ze masz zamiescic to co planowales, a czego teraz nie chcesz zamiescic. Szanuje twoja decyzje cokolwiek postanowisz, ale nie mysl ze katolicy sa nieswiadomi tego co sie dzieje. Ps. Myslisz ze jestes bardziej bezpieczny, nie zamieszczajac pewnych informacji??? Dajesz wiec pretekst aby cie uciszyc…, nie zamieszczaj nazwisk, aby cie nie pozywali do sadu i tyle…i tak kazdy sie domysla.

          5. Do Zagrypionej; Nie doceniasz katolikow, bo ich nie znasz. Jest wielu dla ktorych podobanie sie ludziom i ksiezom jest wazniejsze od podobania sie Bogu. Ale nie wszyscy tacy sa. Dla kariery, czy korzysci materialnej, socjalnej sa gotowi zrobic wiele.Tak samo jak wsrod kazdej innej grupy znajdziesz dobrych i zlych, madrych i glupich. Kosciol zostal rozwalony od wewnatrz poprzez grupy masonskie, rekrutowane czesto sposrod zydow, czy niewierzacych karierowiczow. Tak bylo w Hiszpanii, tak bylo w archidiecezji warszawskiej czy innej .Posluchaj ksiedza Natanka, bo jest to bardzo madry , odwazny czlowiek i wielki patriota.Tylko nie ulegaj propagandzie anty zanim cokolwiek sama nie stwierdzisz. Nie wiem czy slyszeliscie o lucyferianskiej drodze krzyzowej w Beskidzie?? Masonskie symbole, obrazanie Jezusa i Matki Najswietszej na kazdym kroku i wbrew wielu protestom kardynal Dziwisz ja wyswiecil… Nie mam zamiaru nikogo nawracac, ale powiedz mi skad sie wzielismy na tym swiecie i co czeka nas po smierci? Ja wierze, ze Bog nas stworzyl i bardzo nas kocha, kazdego z nas, nawet najgorszego grzesznika, dlatego modle sie za wszystkich. No i jeszcze jedno, ze zycie tutaj jest bardzo wazne i warto je przezyc dobrze aby po smierci trafic do nieba. Szanuje tych ktorzy nie wierza w to co ja i modle sie aby uwierzyli zanim umra, bo pozniej milosierdzia Bozego juz nie bedzie, bedzie tylko sprawiedliwosc. Prosze, abyscie nie wysmiewali sie z tego co napisalam. Mysle ze lepiej wierzyc w Boga gdyby

          6. dokonczenie tekstu powyzej, cos mi sie wykasowalo, przepraszam:
            Mysle, ze lepiej wierzyc w Boga gdyby nawet mialo sie okazac, ze nie ma zycia po smierci, niz nie wierzyc i stanac z Nim po smierci twarza w twarz .

          7. Weronika. Czytaj ze zrozumieniem. Ja nie napisalam ze wszyscy katolicy. Ale WIEKSZOSC. Wiekszosc nie zadaje sobie pytan i jest slepa na to ze KK jest UPROWADZONY przez zlych ludzi i niestety coraz bardziej. Ci ktorzy jeszcze maja dobre intencje beda stlamszeni bo nikt realnie nie podejmuje dzialan oczyszczenia sytuacji. Ty mi tu kazanie prawisz, a zasadniczo ja o tym samym. Widzisz. Troche pokory.

            Poza tym ja nie napisalam ze nie wierze w Boga i ze nie popieram/uwazam za stosowne nauk Jeazusa Chrystusa. Ja krytykuje OBECNA instytucje i jej zaslepionych wyznawcow, ktorym jest obojetne kto ich wodzi za nos. To jest bardzo neibezpieczna sytuacja kiedy kult religijny jest w rekach zlego. A ludzie nie mysla bo tak ich zindoktrynowano zeby nie zadawac pytan. To najprostsza droga do jeszcze wiekszego wyzysku i manipulacji.

            PS. Anajbardziej wnerwia mnie i bawi za razem pojekiwanie i pokrzykiwanie ze oh, posoborowcy chodza do kosciola coraz bardziej zwroconego w strone judeochrzescijanstwa. No czemuz sie dziwic? Ludzie nie dbaja o to w co wierza ida za tlumem. Kiedys bylismy poganami, ale przyszedl ktos i PRZEKONAL ludzi w taki czy inny sposob by przeszli na chrzescijanstwo. A przeciez przed poganskimi Bogami tez byla bojazn. To jak myslisz Weroniko? Przyjdzie ktos nastepny i ludzie pojda za nim bo tak naprawde maja gdzies w co wierza i kto ich wodzi. Bedzie nastepna religia tu jakas chcesz tego czy nie. 😉 I wlasnie ku temu to wszystko zmierza. Ta garstka ludzi swiadomych co sie dzieje nie ma szans przeciw tym silom ktore pociagaja za sznurki. I to dzieki zaslepionej bezwladnej masie ktorej jest obojetne.

          8. Zagrypiona, czytam ze zrozumieniem tego co napisalas. Dopiero ten post daje konkrety. Z poprzedniego smialo moznaby pomyslec, ze jestes niewierzaca.Nic nie pisalas o wiekszosci, albo mniejszosci.Przepraszam jesli odebralas to jako kazanie.

          9. Chcesz „dać Bogu” – daj drugiemu człowiekowi – takiemu, który rzeczywiście potrzebuje a nie faryzeuszowi – im najmniej potrzeba pieniędzy.
            PS. Mało jest sierocińców lub zbiórek pieniędzy dla dzieci na kosztowny zabieg medyczny?
            Dając im dajesz Bogu ale w taki sposób by nikt o tym nie wiedział i o tym nie mówił. Tylko ty i Bóg.
            Ty masz być „anonimowy” nawet dla tych, którym dajesz.
            W taki sposób trzeba to robić, by „lewa ręka nie wiedziała co czyni prawa” a „Bóg w tajemnicy odda tobie”.

            Faryzeuszom nie – Bogu tak.

          10. Tylko mnie nie banuj Mizia w związku z mą ostatnią wypowiedzią.
            Kto ma rozum zrozumie co mam na myśli.

        1. tylko bez odpiskow iż chłopy tylko o jednym…. a przeciez my to dla was robimy, miłe panie… 😉

  5. Sranie w banie panie Miziak jakie posószeństwo i dla kogo , może katole ake nie ja ,,, ja to wszystko olewam ciepłym moczem z góry na dół i mam to w najgłębiej w najczarniejszej mojej dziurze ,czyli w dupie !!! to co wygłasza Benedykt i inni .
    Ale skoro ludzie są tak ciemni no to trudno mają za swoje i za lata ciemnoty intelektualnej , bo do ciężkiej zarazy jak można cmokać obcego faceta po łapach co ???????????? ,wyjaśnij mi to panie Miziak !!!!!
    Ale nie zemną te numery herr Miziak ! hahahahahahaha ,a najlepsze kasztany rosną na placu Pigall w Patyżu !!!! , a co może nie ?????? hahahahahaha
    J.M.H

    1. WIESZ NAVAJO MOŻESZ SIĘ POLITYKĄ NIE ZAJMOWAĆ ALE POLITYKA ZAJMUJE SIĘ TOBĄ

      i wcale jej nie zależy abyś o tym wiedział – WATYKAN TO NA DZIŚ CENTRUM WŁADZY O KTÓRĄ TRWA BÓJ

      I CZY CHCESZ CZY MASZ TO W DUPIE I TAK I TAK SIEDZISZ W TYM PO SAME BRWI

      1. CMOKANIE PO RĘKACH TO JEDEN Z ATRYBUTÓW WŁADZY – DLA MALUCZKICH ONI MUSZĄ MIEĆ NAMACALNE RZECZY ABY MIEĆ WIARĘ STĄD OBRAZY FIGURKI 🙂

        1. A po co ludzie wieszaja plakaty zespolow muzycznych, aktorow na scianach? To sa ich obiekty wiary?? Wiare ma sie w sercu, a obraz czy figurka jest wylacznie wyobrazeniem czegos czego nie widac ale jest.

    2. Bylam na placu Pigall w Paryzu i nie widzialam tam zadnych kasztanow. Wierzysz w bajki. Nie musisz sluchac Papieza skoro nie wierzysz. Ja tez nie musze sluchac mimo iz wierze…wolna wola …ale niezaleznie od wszystkiego i tak cie to bedzie afektowac co dzieje sie w Watykanie bo to dotyczy calego swiata.Jak myslisz, dlaczego niewierzacy swiat chce obalic Papieza??? Niewierzacy, a raczej wierzacy ale nie wBoga tylko w szatana. O jakiej ciemnocie intelektualnej mowisz?? Wsrod katolikow jest mnostwo wyksztalconych ludzi. A co do cmokania w reke, to zawsze mnie to razilo i tego nie rozumialam jak ty..ale teraz juz zaczynam rozumiec…rece kaplana sa rekami Jezusa…On ich uzywa tak jakby sam odprawial Msze Sw. Wbrew pozorom starsze Panie rozumialy to czego nas juz nie nauczono.

      1. Miziak w czoraj to ja byłem doprowadzony do stanu wrzenia i byłem gotowy do mordowania wszystkich bankierów za ich głópotę i porażający debilizm bez granic !!!!! a dzisiaj ???? dzisiaj mam to wszystko w dupie cały ten świat z tymi tajemnicami i cudami tego i obcego świata hahahahahaha !
        JM.H

    3. nie rosną, nie rosną, tylko „są”. Zapewne chodzi o pieczone na ogniu kasztany, bardzo popularna przekąska w południowych Włoszech, podejrzewam że praktykowana i we Francji. „Najlepsze” zaś w tym kontekście znaczy po prostu najsmaczniejsze.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: