NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

EX PAPIEŻ BENEDYKT XVI WIĘŹNIEM WATYKANU -decyzje już zapadły

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

WITAM I OTO KOLEJNE SZOKUJĄCE INFORMACJE KTÓRE ZAMIAST WYJAŚNIAĆ SYTUACJE ZWIĄZANĄ Z ABDYKACJĄ POWODUJĄ KOLEJNE DOMYSŁY …

Jak doniosą niebawem oficjalne komunikaty Watykańskich służb prasowych sytuacja ex papieża w kwestii kim będzie po abdykacji już się klaruje otóż ex papież Benedykt XVI po abdykacji będzie nosił nadal imię Benedykta ale nie wróci ani do godności kardynalskiej ani biskupiej a nawet ZWYKŁEGO KSIĘDZA pomimo to nadal będzie należał do instytucjonalnych struktur K.R.K.

Jaki będzie zatem jego status ? tego nie ujawniono , natomiast szykowane oświadczenie Watykanu w sprawie przyszłości osoby Benedykta zawiera kilka istotnych postanowień o szokującym brzmieniu , EX PAPIEŻOWI BENEDYKTOWI XVI nie będzie wolno zabierać głosu w sprawach kościoła  ani w mediach a nawet w prywatnych opiniach w małym gronie  !!! CZYLI coś w rodzaju mafijnej „OMERTA” .

Ponadto ex papież jest zobowiązany do mieszkania w Watykanie aż do śmierci i pochówek także tylko i wyłącznie w Watykanie i rzecz najbardziej szokująca EX PAPIEŻOWI NIE WOLNO OPUSZCZAĆ WATYKANU , czyli wyjechać nawet prywatnie poza posiadłości będące własnością Watykanu .

Benedyktowi XVI jako ex papieżowi zostanie przydzielona dożywotnia ochrona !!!

ALE JA MYŚLĘ ŻE TO NIE OCHRONA TO RACZEJ STRAŻ KTÓRA MA ZA ZADANIE PILNOWANIE ABY ….. ORAZ OBSERWOWAĆ GO  CZY ABY NIE ŁAMIE POSTANOWIEŃ KOŚCIELNYCH DOTYCZĄCYCH ZAKAZU WYPOWIEDZI NA TEMATY K.R.K

CO W PRAKTYCE OZNACZA ŻE EX PAPIEŻ STANIE SIĘ WIĘŹNIEM WATYKANU !!

O całej sprawie jest już poinformowany brat papieża który oczywiście oficjalnie wypowiedział się jako kapłan K.R.K w sposób dyplomatyczny aby nie stawiać brata w kłopotliwej sytuacji zwłaszcza teraz gdy jego status jest jeszcze nie jasny.

 mój brat nie myśli o powrocie do Niemiec…..

Brat papieża powtórzył, że wiedział o jego planach od pewnego czasu. – Wtajemniczył mnie w nie kilka
miesięcy temu. Mogłem więc emocjonalnie przygotować się na taką decyzję, oswoić się z nią – powiedział. Zaznaczył, że Benedykt XVI podjął świadomą decyzję, którą rozumie i respektuje.

Ksiądz Georg Ratzinger dodał, że jego brata opuściły siły, jest schorowany, potrzebuje wyciszenia i spokoju. – Niebawem skończy 86 lat. To jest wiek, w którym zdrowie szwankuje i nie ma już tyle sił, by
podołać wszystkim wyzwaniom – stwierdził.

JAKBY NA TO NIE PATRZEĆ EX PAPIEŻ MOŻE BYĆ POTENCJALNYM ZAGROŻENIEM DLA NOWEGO PAPIEŻA CHOĆBY BEZSPORNYM FAKTEM , ŻE W POCZĄTKACH NOWEGO PONTYFIKATU BĘDZIE JEDYNĄ OSOBĄ ŻYJĄCĄ W KOŚCIELE ZNAJĄCĄ SZCZEGÓŁY AKTUALNEJ POLITYKI WATYKAŃSKIEJ 

ORAZ DYSPONUJĄCY DOŚWIADCZENIEM JAKO GŁOWA KOŚCIOŁA..

ZATEM MOŻNA PRZYJĄĆ IŻ KOMFORT DOŻYWOTNIEGO POBYTU BENEDYKTA W WATYKANIE ZALEŻY TYLKO I WYŁĄCZNIE OD TEGO JAKIM CZŁOWIEKIEM BĘDZIE JEGO NASTĘPCA , ORAZ STOSUNEK DO OSOBY EX PAPIEŻA PRZEZ STRONNICTWO LUB GREMIUM KTÓRE WYNIESIE NA TRON NASTĘPCĘ BENEDYKTA XVI ..

OBY LUDZIE CI NIE UZNALI EX PAPIEŻA ZA ZAGROŻENIE BO JEGO LOS BĘDZIE PRZESĄDZONY ….

SPRAWY PROBLEMATYCZNYCH PAPIEŻY W WATYKANIE ROZWIĄZYWANO NIEJEDNOKROTNIE W SPOSÓB BRUTALNY...

===========

TYM BARDZIEJ ŻE CI LUDZIE NIE ZNIKNĘLI ONI NADAL SĄ W OTOCZENIU BENEDYKTA…

„Największe włoskie gazety, z “Corriere della Sera” na czele, równo rok temu – 11 lutego 2012 roku, informowały o bezprecedensowym klimacie “spisków” i intryg wśród hierarchów „

PRZYSZŁOŚĆ EX PAPIEŻA NIE WYGLĄDA OPTYMISTYCZNIE A RACZEJ GROŹNIE

sam otoczony szpiegami intrygantami 

których jedynym ZADANIEM będzie znalezienie powodu ….

KOSZMARNE DOŻYWOCIE….

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

11 thoughts on “EX PAPIEŻ BENEDYKT XVI WIĘŹNIEM WATYKANU -decyzje już zapadły

 1. WIELE OSKARŻAŃ PADA W MOIM KIERUNKU ŻE PISZĘ KŁAMSTWA I WYMYŚLONE REWELACJE

  OTÓŻ TU MACIE DOWÓD ŻE – MIZIA COŚ JEDNAK WIECEJ WIE

  MOJA PUBLIKACJA Z 16 LUTEGO TU POWYŻEJ
  ================================================

  72 GODZINY PO MOJEJ PUBLIKACJI

  UKAZUJE SIĘ ZA POŚREDNICTWEM

  „Corriere della Sera”. Największy włoski dziennik !!

  NIUS SENSACJA O TYTULE
  „Corriere della Sera”.
  Czy Joseph Ratzinger będzie więźniem Watykanu?

  http://fakty.interia.pl/raport/abdykacja-papieza/news/czy-joseph-ratzinger-bedzie-wiezniem-watykanu,1894270

  ========================
  ZAWIERA TĄ SAMĄ INFORMACJE CO MÓJ
  http://miziaforum.wordpress.com/2013/02/16/ex-papiez-benedykt-xvi-wiezniem-watykanu-decyzje-juz-zapadly/
  =========================

  NAPISZECIE TO ZBIEG OKOLICZNOŚCI 🙂

  A JA WAM ODPISZE ŻE RADZĘ ŚLEDZIĆ TO CO O PAPIEŻU ZAMIEŚCIŁEM

  BEZ PODAWANIA LINKÓW

  ==============================

  NO CHYBA ŻE STWIERDZICIE – ŻE MIZIOR CHLA WÓDĘ Z KOLEGAMI Z „Corriere della Sera”.

  W CO WAM ŁATWIEJ BĘDZIE UWIERZYĆ ……….

 2. CZEŚĆ MIZIU.
  LUKNIJ – KURWA WYTNIJ WYMALUJ ELEMENTARZ KAŻDEGO PAJACA JAK KOMBINOWAĆ….

  Machiavelli, florencki historyk, filozof i dyplomata zwany “księciem ciemności”, dziś pamiętany jest przede wszystkim dzięki “Księciu”, traktatowi o tym, jak sprawować władzę. Wyłożył w nim doktrynę nazwaną makiawelizmem, mówiącą o tym, że władca w imię racji stanu może – według zasady “cel uświęca środki” – używać przemocy, podstępu i obłudy.

  http://edgier25.wordpress.com/2013/02/16/watykan-papiez-zagrozony-niccolo-machiavelli-opracowanie-wrog-publiczny-nr-1-ksiaze-ciemnosci-przeczytaj-i-porownaj/

  1. cheche to znany podręcznik w czasie takzwanego odrodzenia niemal każdy się chwalił iż zna makiawella

   szczególnie za czasów królowej BONY bo na topie było być obeznanym w sztuce italskich intryg

 3. Wszystkie mocarstwa mają swoje metody i swe tajemnice. Nawet wiele firm gdy się zatrudniamy żąda podpisania klauzuli tajności i nie przejścia do konkurencji.
  Za zdradę tajemnic: USA zabiło Rosenbergów, Izrael załatwił tego który upublicznił Dimonę, i więźnia X. Również Rosja czy dawniej ZSRR ścigała swoich zdrajców za granicą.
  Nie ścigają: – Polska: Marcinkiewicz znając tajemnice państwowe przechodzi do Goldman & Sachs, Sikorski – agent, Rosja za czasów Gorbaczowa czy Jelcyna.

  Czy lepiej strzec swych tajemnic czy uznać że głowa Watykanu na kilka lat ma prawo do wszystkiego co Watykańskie?

  1. O, a ja ogłądałem ruski film o Tesli (na yt) a tam info że Openhaimer był z tajną wizytą w Moskwie dwa tygodnie, to może i nie Rosenbergowie?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: