NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY! RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ- INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

CZY Papież, Kardynał, Biskup,Ksiądz TO ŚWIĘTE OSOBY?? – jak to działa ?? ŻE DZIAŁA!!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dziecko ma niezwykle podatny na sugestię umysł, co udowodnił chociażby eksperyment dr Johnsona przeprowadzony w 1939 roku. Jego celem było odkrycie przyczyn jąkania oraz udowodnienie wpływu perswazji na tę wadę wymowy. Miał on też potwierdzić, iż poprzez sugestię można wywołać jąkanie u zdrowych ludzi. Stworzono dwie grupy dzieci, przy czym pisząca pracę dyplomową Pani Tudor, wmawiała raz na kilka tygodni przez 45 minut jednej grupie dzieci że mówią świetnie, a drugiej grupie że bardzo źle i zaczną się jąkać. Wszystkie dzieci z drugiej grupy oczywiście zaczęły się jąkać, miały lęki, obniżoną samoocenę i zostały pośmiewiskiem w szkole; trauma z tym związana, miałą miażdżący wpływ na całe życie. W 2007 roku 6 dzieci, które stały się królikami doświadczalnymi, otrzymało odszkodowanie w wysokości 925 tysięcy dolarów. Niektórzy przez całe życie borykali się z jąkaniem, inni mieli trudności w szkole oraz stali się zamknięci w sobie.

Pomyślmy. Przykra sugestia raz na kilka tygodni przez 45 minut, a całość eksperymentu trwała sześć miesięcy. To wystarczyło by wywołać jąkanie praktycznie nie do wyleczenia, a także drastycznie obniżyć samoocenę i jakość życia człowieka. Pomyślmy znowu; całe lata od urodzenia, co najmniej raz w tygodniu dziecko wyznaje w domu podobno Bożym z przejęciem i wiarą; „moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina”, oraz kultowe „nie jestem ciebie godzien, ale powiedz tylko słowo, a będzie uzdrowiona dusza moja”.

Zaplanowana destrukcja

Czy Bóg, stwórca miliardów galaktyk i nieopisanego piękna kosmosu, w którym to ogromie ziemia jest nic nie znaczącym ziarnkiem piasku, naprawdę potrzebuje by człowiek raz w tygodniu przez całe życie wyznawał mu że jest zerem i śmieciem? a może to nie Bogu, a kapłanom potrzebne jest nasze wyznanie? tylko po co? w dzisiejszym świecie łatwy dostęp do wiedzy o ludzkiej podświadomości spowodował, że ten kto chce bez problemu uzyska odpowiedź na te pytanie. I ta odpowiedź jest niezwykle bolesna dla ludzi wierzących, tak mocno uderzająca w ich przekonania że trzeba ją od siebie odsunąć, a często wyszydzić i wydrwić by ratować swoje własne zdrowie psychiczne. Otóż powtarzanie upokarzających treści, jest celowym deptaniem godności człowieka i programowaniem w nim z góry określonych reakcji.

Spójrzmy na bardzo znaną reakcję Pawłowa. Naukowiec dzwonił dzwonkiem przed podaniem jedzenia, i po jakimś czasie pies reagował ślinieniem na sam dźwięk dzwonka. Wystarczyło kilkanaście, kilkadziesiąt razy powtarzać jedno zachowanie, by stworzyć zaplanowaną reakcję u pieska. Człowiek jest znacznie bardziej skomplikowany psychicznie od psa, ale w kwestii uczenia się wzorców, działa to wszystko identycznie; poprzez powtarzanie. Każdy sportowiec chcąc osiągnąć perfekcję, musi powtarzać dane ruchy tysiące razy. Chcąc nauczyć się czegokolwiek, także trzeba powtarzać daną informację by stała się własnym przekonaniem. Cokolwiek nowego byś nie chciał zrobić, musisz się nauczyć jak reagować i wyćwiczyć poprzez powtarzanie odpowiednią reakcję. Ktoś więc wymyślił coś absolutnie złego; pod pozorem nauki o Bogu i miłości, moralnych wartości, stworzył system tresury i manipulacji człowiekiem. Religie istnieją od dawna, więc już tysiące lat temu kasta kapłanów doskonale wiedziała, jak działa ludzka podświadomość. Chrześcijaństwo czerpało z tych wzorców, podobnie jak każdy system totalitarny. Powtarzanie sprawia, że człowiek nabywa umiejętność bądź przekonanie. Powtarzając pewne treści stajesz się nimi, nasiąkasz tym co one w sobie niosą. Jeśli są to pozytywne sugestie rośniesz i rozwijasz się, nabierasz wiary w siebie, radości, chęci do życia i działania. Jeśli powtarzasz negatywne sugestie, człowiek maleje, choruje, kurczy się i zaczyna w nim powstawać lęk. Spróbuj ciągle upadlać psa; zacznie być strachliwy i agresywny, neurotyczny. Chwalony i motywowany za dobre zachowania pochwałami, stanie się najwierniejszym kumplem na świecie. To podstawy psychologii, i jestem święcie przekonany że Jezus je doskonale znał. Dlatego jeśli nawet faktycznie umarł na krzyżu (do końca nie wiemy czy jest to prawdą) wierzę że nie chciał by z symbolu bolesnego zgonu, czynić centralny punkt swojej religii. Kapłani pominęli radość, weselenie się, miłość i uzdrawianie, a w środku ustawili krzyż; pamiątkę słabości, przegranej i śmierci. Zapomnieli całe życie Jezusa, dokonania, treść nauki, a skoncentrowali się na cierpieniu i rzekomej śmierci na krzyżu.

Wyzwolenie z męki życia

Moim zdaniem Jezus chciał by to wszystko było zupełnie inne; jednak żądni władzy ludzie dorwali się do historii jego życia, i całkiem wypaczyli jej sens. Jezus nienawidził religii i hipokryzji tych, dla których religijne zasady przysłaniały miłość i radość z życia. Tymczasem jego rzekomi następcy zrobili z kultu Jezusa to samo, z czym ten walczył i czym najprawdopodobniej gardził. Dlatego też w religii chrześcijańskiej, centralnym punktem wiary stało się cierpienie i długa lista grzechów; wokół niej orbitują słowa takie jak miłość, wiara, patriotyzm i inne hasła, które mają pokazywać ludziom że o to chodzi. Ale to nieprawda; celem jest cierpienie i śmierć która wyzwala od męki życia, ku spełnieniu i krańca bólu który ma nastać w życiu pośmiertnym. Religia najpierw poprzez powtarzanie tworzy w człowieku ból, a później obiecuje że za uczestnictwo w życiu kościoła (msze, święta itd.) wybawi od tego bólu po śmierci. Jakby ktoś zaoferował Ci za pieniądze raj po śmierci, zaśmiałbyś się z niebywałej bezczelności śmiałka; ale gdy miliard ludzi w to wierzy, wierzysz i Ty. A wierzą, ponieważ lata powtarzania od dzieciństwa, kiedy wykształca się rozum i charakter dziecka, sprawia że człowiek zostaje na całe swoje życie przeklęty. I nie można uciec od tego nigdzie; ból jest w środku człowieka, w pozornie pozytywnych przekonaniach.

Aktualnie pokłosiem indoktrynacji katolickiej, jest działanie w niezwykle destrukcyjny sposób na dziecko. Niszczy mu się samoocenę, obniża naturalne możliwości i talenty, pielęgnuje niewiarę i wręcz nienawiść do swojego grzesznego ciała. Z seksu, jednej z najpiękniejszych ścieżek ukazywania miłości drugiemu człowiekowi, zrobiono ohydne, obrzydliwe, karane wiecznym potępieniem działanie, używane tylko i wyłącznie do płodzenia potomstwa. Przykładem jest niepokalane poczęcie, jakby zwykłe było czymś złym i wstrętnym, niegodnym Boga – człowieka. Na filmach poderżnięcie gardła człowiekowi jest w porządku, natomiast nie można pokazać nawet piersi kobiecej, jakby było to coś naprawdę złego. Człowiek ma być sługą i pokornym, nie buntującym się przeciwko Bogu (a w istocie jego kapłanów) woli.

„Nie jestem ciebie godzien, ale powiedz tylko słowo a będzie uzdrowiona dusza moja”.

Dlaczego mam nie być godny Boga? dlaczego mam się czuć winny? cóż uczyniłem jako małe dziecko, że mam ciągle czuć się winny zły i pokorny? moja wina to grzech pierworodny, którego nikt nie widział i nie udowodnił, ale w który mamy wierzyć. Moja wina to słabość człowieka, która wydała na męki i śmierć Jezusa Chrystusa który oddał za mnie życie. Taki oto bełkot całe życie musiałem wysłuchiwać, a co najzabawniejsze nawet w niego wierzyłem. Wiara ta spowodowała że czułem się winny wobec księży, ludzi i całego świata, chciałem odkupić swoje winy więc wpłacałem pieniądze na tacę, których nigdy nie miałem za wiele. Moje poczucie winy zobowiązywało mnie także do tego, bym w każdy możliwy sposób służył organizacji kościelnej, nawet swoim kosztem, gdyż kościół to Jezus jak twierdził kościół. Jezus tymczasem dyplomatycznie milczał. Podkreślmy że ciała wiara opiera się na książce, którą każdy papież mógł zmieniać jak chciał, pod „bieżące potrzeby”. Jak wiemy, w dawnych czasach kler palił na stosach ludzi, organizował wyprawy krzyżowe (także złożone z dzieci), torturował kobiety w bestialski sposób by wydobyć zeznania o komitywie z diabłem; wszyscy się przyznawali, wystarczył widok skrwawionych narzędzi zbawiania duszy. Skoro więc wiemy że kler dokonywał strasznych, często wręcz nieludzkich zbrodni, czy nie wydaje się możliwe że zmieniali także coś w biblii? kto miał się przeciwstawić? Jezus jak wiemy, milczy od dwóch tysięcy lat. Stąd wiara w czysty przekaz od Jezusa do tej pory, wydaje się być ponurym żartem. Skala zafałszowania sensu z powodu samych idiomów, tłumaczenia i oddania sensu powiązanego z aktualną sytuacją obyczajową polityczną, jest olbrzymia. Jeśli ktoś w książce mieszał, coś dodawał i odejmował, mamy coś zupełnie innego niż mówił Jezus

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

6 thoughts on “CZY Papież, Kardynał, Biskup,Ksiądz TO ŚWIĘTE OSOBY?? – jak to działa ?? ŻE DZIAŁA!!!

 1. Pragnę dodać do tego świetnego tekstu problem młodych małżeństw. Wiem, z wielu źródeł, że największym problemem młodych kobiet, problemem z którego niezbyt sobie zdają sprawę jest pochwica. Uważają to za swój naturalny stan. Pochwica – dla mniej kumatych, to taki stan pernamentnego skurczu mięśni pochwy, że ginekolog nie może obejrzeć dna pochwy. A w czasie stosunku do pochwy wchodzi jedynie 2-3 cm prącia. Praktycznie każda kobieta, która rodziła z cesarką, o ile nie był to poród pośladkowy, gdzie cesarka jest konieczna, każda kobieta z cesarką miała pochwicę. A więc było parcie, skurcze macicy, a nie było rozwarcia szyjki pochwy. Skutki pochwicy są dramatyczne dla młodych małżeństw. Młodzi ludzie będący pod olbrzymim wpływem „nauk” kościoła i rodziny zachowują celibat do ślubu. Tak są jeszcze tacy. Po ślubie jakoś udaje się szybko kobiecie zajść w ciążę. Po ciąży nie dopuszczają męża do zblizeń, bo dziecko, bo karmienie…. Kiedy dziecko ma jakieś 1,5 roczku i nie jest już karmione piersią (lub wcześniej) nie ma już wymówki i mąż próbuje współżyć z żoną. I nic z tego nie wychodzi. „Boli ją głowa”…, lub szuka tysiąca innych wymówek. Jeżeli dochodzi już do stosunku, odbywa się bez pełnej penetracji. W efekcie po ok. 2-3 latach takiego małżeństwa młody człowiek odchodzi do innej, która moze go w pełni zaspokoić.
  To jest jedna strona „medalu”.
  Druga jest taka, że dziecko w czasie takiego nieudanego porodu jest bardzo uszkodzone. Lekarze, z uwagi na koszta, czekają z cesarką jak najdłużej. Praktycznie do zaniku akcji serca dziecka. I w efekcie kręgosłup noworodka jest zgniatany, miażdżony, między kurczącą się macicą, a nie rozwartą szyjką pochwy. Niestety, w wielu szpitalach stosowane są niedozwolone metody wyciskania dziecka, co dodatkowo miażdży jego kręgosłup.
  W efekcie dziecko rodzi się uduszone, nawet z uszkodzonym na skutek uduszenia mózgiem, ze zdewastowanym kręgosłupem. Takie przypadłości jak porażenie mózgowe, kręcz szyi, szpotawe stópki, skolioza….- i wiele innych przypadłości – to efekt nieprawidłowego porodu. Tatuś zostawia mamusię z takim dzieckiem, mamusia nie pracuje, bo opiekuje się chorym dzieckiem….
  I wszystko przez to, ze gdzieś kiedyś jacyś biskupi bawili się w ginekologa i podglądali co Maria ma pod sukienką.

  1. Po czesci masz racje ale…

   Ja tam nie wiem, ale seks przedmałzeński niczego by i tak nie rozwiazał. Co za roznica czy pojdzie w tango przed czy po slubie? Potem sie okaże sie ze większosc kobiet ma pochwice i co taki samiec pojdzie do innej. No ale tych normalnych bez pochwicy mniej niz samcow no i co? Kobieta nie jest maszyna do r*chania. Jak jest problem, to trzeba go wspolnie rozwiazac. WSPOLNIE. Rozmawiajac, leczac sie. Obojetnie czy jest to przed slubem czy po. Slub tu nie ma nic do rzeczy. Sa rozne wypadki przypadki w ktorych jedno albo drugie stanie sie seksualna kaleka i nie tylko pochwica to czyni. To co wtedy? Ma isc jak pies czy suka do innego innej? To kurde szkoda zachodu na takie zwiazki. Doprawdy, seks to nie wszystko i niestety sporo przereklamowane.

   Jak sie jest razem i jest problem to sie go razem rozwiazuje, leczy.

   No i lekarze powinni sie ogarnac a nie maniane odstawiac za gruba kase. Patologiczny kraj ta Polska. Fachowcy do dupy, i ludzie sami w sobie tez: chciwcy, egoisci nie potrafiacy ze soba rozmawiac jak ludzie, no i jeszcze ten zerowy poziom empatii. Tylko JA MOJE i DLA MNIE. Szkoda czasu na takich. Tylko ciutke wyzej w hierarchii od zwierzat.

 2. Dokładnie tak to wygląda. Zwróćcie uwagę tylko na samą formę mszy dla wiernych.. Za każdym razem powtarzają się te same elementy… wyznanie wiary, wyznanie grzechów, akt pokuty i jak na komendę.. wstajemy – klękamy, wstajemy – klękamy. Ktoś, kto okazjonalnie przyszedł do kościoła POMODLIĆ SIĘ, bo czuł taka potrzebe, nie wie jak ma się zachować i zamiast rozmawiać z Najwyższym gapi się na innych, żeby nie popełnić błędu w musztrze. To jest tresura.. A wracając do Twoich słów Mizia i do wpajanej od dziecka bojaźni Bożej.. Kiedyś przyśnił mi się Bóg – niesamowity sen – w tej samej chwili, w której zdałam sobie sprawę na kogo patrzę spuściłam nisko głowę, skurczyłam się i czułam się okropnie.. niegodna tego widoku. Twoje słowa, Mizia, przypomniały mi o tym śnie i o tym, co czułam. Może zbyt osobiście podeszłam do tego, co napisałeś, ale to tylko dowód, ze ująłeś temat tak, jak on wygląda. Pozdrawiam.

 3. niestety na niektórych to nie działa, moja wina i nie jestem godzien…. dlaczego to nie działa na pewne jednostki?
  np. na mnie i innych tu nie lemmingow? dlaczego jedni widzą to czego inni nie widzą, potrafią kojarzyć fakty i dochodzić do zaskakujących wnioskow? Ja już dawno dojrzałem iż KrK nie ma nic wspólnego z naukami Jezusa! pomimo tego iż bedac małym chodziłem z matką co niedziele do kościoła i klepałem formułki…..
  i w grzech pierworodny tez nie wierzę, jak i spowiedz przed księdzem, takich pośredników nie uznaję!

 4. PERFEKCYJNIE UJĘTE!!!NIGDY AŻ Z TEGO PUNKTU NIE SPOJRZAŁEM NA SPRAWĘ RELIGII I KOŚCIOŁA CHOĆ WIEDZIAŁEM, ŻE GDZIEŚ JEST HACZYK. CZYTAJĄC OBECNIE TĄ ANALIZĘ I TAKĄ WŁAŚNIE STRONĘ TEJ NAJPOTĘŻNIEJSZEJ BRONI JAKĄ JEST KOŚCIÓŁ I RELIGIA WIEM I CZUJĘ ŻE WŁAŚNIE TAK JEST JAK NAPISAŁEŚ!BYLIŚMY OSZUKIWANI OD ZAWSZE!TO KOŚCIÓŁ JEST ANTYCHRYSTEM BO SZERZY COŚ ODWROTNEGO DO TEGO CO CHCIAŁ ABY SZERZYĆ BÓG!!!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: