NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7337 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
MOŻE TO BYĆ PROSTE ANTIDOTUM NA PRZENOSZENIE BIAŁKA KOLCZASTEGO Z ZASZCZEPIONEGO mRNA NA NIESZCZEPIONE OSOBY: SURAMINA ZAWARTA W IGŁACH SOSNY
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

alarm nasa !! impakt Asteroida 2012 DA 14 – DZIŚ !!!- kometa zwiastująca koniec świata??

INFO Z PRZED 5 MINUT

Astronom z Petersburga Siergiej Smirnow w rozmowie z telewizją Rossija24 stwierdził, że meteoryt, który eksplodował w ziemskiej atmosferze, miał masę kilkudziesięciu ton.

Według niego, to fragment asteroidy, która zbliża się do naszej planety. Rosyjski ekspert nie wykluczył, że asteroidzie towarzyszą mniejsze fragmenty kosmicznej materii, które w postaci deszczu meteorytów mogą jeszcze spaść na ziemię.

UWAGA DZIŚ Z PRAWDOPODOBIEŃSTWEM UDERZENIA W ZIEMIĘ

PRZELECI ASTEROIDA

PIERWSZE ODŁAMKI DZIŚ W NOCY EKSPLODOWAŁY NAD ROSJĄ

JAK INFORMUJĄ SŁ. NASA ASTEROIDA JEST NA KURSIE KOLIZYJNYM Z ZIEMIĄ !!!!

Asteroida oznaczona symbolem 2012 DA 14 o średnicy ok. 45 m i masie 135 tys. ton przeleci w piątek o godz. 20.25 czasu polskiego w odległości zaledwie 27.600 km od Ziemi, a więc

bliżej niż wynoszą orbity niektórych satelitów.

masa obiektu jest na tyle duża że bez problemu grawitacja ściągnie go na kurs kolizyjny

Asteroida, która została wykryta w lutym ub. r., w przypadku zderzenia z Ziemią na obszarze zamieszkałym, mogłaby całkowicie zniszczyć obszar równy aglomeracji nowojorskiej.

Jak podkreśla agencja NASA, stale śledząca lot asteroidy, jest to największy obiekt kiedykolwiek wykryty przez naukowców, który przeleci tak blisko naszej planety. NASA

OTO FILM Z CZELABIŃSKA !!!!

Ogromną płonącą kulę zobaczyli na niebie mieszkańcy Jekaterynburga i Tiumienia w Rosji. Meteoryt, który eksplodował następnie na wysokości około 10 kilometrów nad Czelabińskiem, zasypał miasto kosmicznym deszczem. Wiele osób odniosło obrażenia. To niezwykłe zjawisko zarejestrowali mieszkańcy miasta na amatorskich nagraniach

Początkowo mieszkańcy Czelabińska obawiali się, że w powietrzu eksplodował samolot, jednak po chwili na miasto i jego okolice spadł deszcz meteorytów.

Na razie nie wiadomo, dlaczego służby monitorujące kosmiczną aktywność nie uprzedziły mieszkańców. Jak donoszą agencje, z powodu potężnych wybuchów z niektórych okien wyleciały szyby. Kawałki szkła poraniły wiele osób.

O godz. 11 (godz. 6 czasu polskiego) mieliśmy liczne zgłoszenia różnych urazów, zranień i kontuzji – powiedział agencji przedstawiciel lokalnych władz.

Świadkowie mówią, że włączały się alarmy samochodowe, odnotowano przerwy w działaniu telefonów komórkowych.

– Wstępne ustalenia wskazują, że był to deszcz meteorytów. Mamy informację o wybuchu na wysokości 10 tysięcy metrów. Sprawdzamy to – powiedział agencji RIA-Nowosti przedstawiciel służb ratunkowych.

Wojsko i władze cywilne zapewniają, że fragmenty kosmicznych skał nie uszkodziły żadnego z samolotów, które były w powietrzu. Poinformowano także, że poziom promieniowania nie przekroczył normy. Mimo uspakajającego tonu, wcześniej poproszono rodziców, by zabrali dzieci z przedszkoli i szkół.

Rosyjskie ministerstwo do spraw sytuacji nadzwyczajnych twierdzi, że spadł jeden meteoryt, który po wejściu w ziemską atmosferę zaczął płonąć i potem rozpadł się na części.

===================

PS.

I OTO MACIE KOMETĘ ZAPOWIADANĄ W PRZEPOWIEDNIACH DOTYCZĄCYCH

ZMIAN W WATYKANIE I NADEJŚCIA ANTYCHRYSTA

„Nostradamus przepowiedział, że koniec świata nastąpi, gdy złożą się trzy elementy: Ziemię nawiedzać będą coraz silniejsze kataklizmy, pojawi się „ogień na niebie ciągnący za sobą iskrzący się ogon”, czylibardzo jasna kometa oraz papieżem będzie człowiek o oliwkowej lub czarnej skórze.”

================

CZEGO NALEŻY SIĘ DZIŚ O GODZINIE 20,30 SPODZIEWAĆ 

WYBUCH BOLIDU O MASIE 135 OOO TON W ATMOSFERZE ZIEMSKIEJ

SPOWODUJE POWSTANIE MEGA FALI

ELEKTROMAGNETYCZNEJ KTÓRA OBIEGNIE

 GLOB KILKAKROTNIE!!!!

I ZNISZCZY WSZYSTKIE URZĄDZENIA ELEKTRO-ENERGETYCZNE

ORAZ CAŁĄ ELEKTRONIKĘ

ŻYCIE NA ZIEMI PO…..
1) TELEFONY , RADIOTELEFONY, STACJE NADAWCZE, RTV,- nie działają
2) TRANSPORT LĄDOWY , MORSKI, POWIETRZNY całkowicie unieruchomiony.
3) DOSTAWY WODY, PRĄDU, GAZU,całkowicie sparaliżowane.
 4) WOJSKO , POLICJA ,STRAŻ POŻARNA pozbawione środków łączności oraz mobilności.
 5) SZPITALE SŁ. ZDROWIA DYSTRYBUCJA ŻYWNOŚCI brak technicznych możliwości sprawnego funkcjonowania.
6) PIENIĄDZE CAŁKOWICIE BEZWARTOŚCIOWE .
 7) ALTERNATYWĄ BĘDZIE NA PEWNO ZŁOTO – być może dlatego skupowane za wszelką cenę
WSZYSTKIE MASZYNY I URZĄDZENIA ZAWIERAJĄCE MIKROPROCESORY – komputery , bankomaty , stacje paliw ,samochody,itp.całkowicie nie sprawne.
CO POZOSTANIE SPRAWNE –
TRANSPORT PIESZY, KONNY , ROWEROWY, BROŃ PALNA TRADYCYJNA ,PROSTE NARZĘDZIA , HANDEL WYMIENNY , EWENTUALNIE USŁUGA WYMIENNA NA ŻYWNOŚĆ LEKI WODĘ.

CZYLI NATYCHMIASTOWE COFNIECIE SIĘ CYWILIZACJI O 200 LAT.

 

 

dfbihhid

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

109 thoughts on “alarm nasa !! impakt Asteroida 2012 DA 14 – DZIŚ !!!- kometa zwiastująca koniec świata??

 1. Pingback: homepage
 2. Witam widzę że ogarnoł wszystkich wielki strach !!!!! hahahahaaha , ale spoko nasza ziemia i cały nasz układ słoneczny znajduje się w takiej części drogi mlecznej w kturej panuje wględny spokój , ale czasami następuje chaos i tutaj mamy klops bo nigdy nie jest wiadome czy nasz układ słoneczny nie zaczoł wpadać w niespokojne rejony drogi mlecznej ! i takie sytuacje jaka dzisiaj nastąpiła u rosjan to może się wydażyć w każdej chwili gdie kolwiek na naszym kochanym globie i nic na to nie poradzimy , a te bajki że może uda nam się zestrzelić albo zmienić trajektorję asteroidy czy też komety to są zwykłe bajki dla niegrzecznych dzieci .
  I tak jak napisałem nasza droga mleczna to nie jest oaza spokoju i miejsce gczie plynie olbrzymia kosmiczna rzeka mleka ,tylko dzika kraina wszechświata pełna niebezpieczeństw i wszelakich półapek
  To tyle w temacie panowie i panie !
  J.M.H

  1. wszystkich? nie przesadzaj….. z browcem w reku siedziałem i czekałem kiedy zrobi się jasno jak za dnia i będzie reset…a tu klapa, dupa blada…zero fajerwerków….
   dobraz zartowałem, byłby rozp. jakich mało i człowiek raczej osobiście nie chciałby tego doswiadczyc…
   ale oświadczam iż strachu i kasy dziś nie mam…..
   pzdr.

 3. NO I PO SPRAWIE 😉 ASTEROIDA OFICJALNIE SIĘ JUŻ ODDALA, NAJBLIŻEJ BYŁA 27670.
  MIZIA, DO NASTĘPNEGO RAZU, ŻEGNAM 😉

   1. dwie to mało, zwiadowca przywalił znacznie wcześniej… poczekajmy z 12 czy 24h i się przekonamy co za smiec znowu spadnie…
    a jest to wielce prawdopodobne bo asteroidy lubią ciągnąc za sobą małe okruchy kosmiczne…….

   2. Mizia gówno leci ,to śmierdzi czymś innym.Psychopaci grają z nami .Ciekawe co spadło dla mnie to nie meteoryty.

    1. COŚ SIĘ KRĘCI WATYKAN , METEORYT I PRZY POLSKIEJ GRANICY OGNISKA PTASIEJ GRYPY JUŻ ZACZYNAJĄ W MEDIACH STRASZYĆ – FOTY LUDZI W MASKACH

     1. No wlasnie, idzie mesjasz, zaraz sie pojawi jakis samozwanczy wybawiciel, i plynnie, glaciutko przejdziemy do nowego lepszego porzadku, kazdy po czipie w dupe i jazda. 😉 Wszystkie znaki na to wskazuja. 😉

     2. WIESZ JADNI WIDZĄ BIAŁE MYSZY INNI KOSMATE PAJĄKI A JESZCZE INNI RUSOSA W CHMURACH – TO CHYBA TYLKO RÓŻNICA CO KTO ĆPA LUB CHLA 🙂

      ps. zenon opi….. jakiegoś nieszczęśnika za brak rozpoznania oblicza kazał mu okulary wkładać…

 4. Wiecie co mój pies zachowuje się naturalnie ,a one wyczuwają naturalne zagrożenia.Więc bądżcie czujni bo coś mogą nam szykować zgodnie z proroctwem.Najlepiej obserwować zwierzęta one mają szósty zmysł.
  Psychopaci coś szykują.

 5. Miziaforum powiedział/a : Gdyby nasza planeta była w miejscu, w którym znajdzie się piętnaście i pół minuty później, doszłoby do zderzenia

  Jak słucham wypowiedzi tzw . fachowców z telewizji , to o takiej precyzji czasowej nie może być mowy , bo nie mają do tego tak dokładnych narzędzi pomiarowych . Skąd zatem u Ciebie taka precyzja ” 20.25 ” , ” 15i pół minuty ” ?

  1. a powiedz mi jakie mieli narzędzia pomiarowe ze udało im się wyladowac na księżycu skoro kilka sek. dłuższej pracy silnika i przestrzelili by w piz du?
   jak policzyli wszelkie obliczenia skoro uwczesne kompy miały moc obliczeniowa dzisiejszych kalkulatorów?
   a dzisiaj mamy np. BESTIE której moc obliczeniowa jest nieporównywalnie większa?

 6. W tym momencie DA-14 jest w biezpiecznej odległości – 32 tys. kilometrów. Najbliżej ma być za 40 minut, 27 tys. kilometrów. JEST SPOKOJNIE W TYM MOMENCIE 🙂

   1. akurat ta asteroida nam nie zagraża, przy tej masie i prędkości drastyczna zmiana trajektorii jest mało prawdopodobna.
    ale obawiałbym się jej „gwardii przybocznej” już jeden zwiadowca zaliczył glebe…
    wg rosyjskich info meteoryt w ostatniej fazie lotu został zestrzelony co spowodowało ogromna fale uderzeniowa i jego wielka fragmentacje…. oczywiście to info jest nie potwiedzone jak i nie zostało zdementowane przez ruska obrone lotniczą.
    a tłumaczenia iż nie wiedziano o ok, max.10m średnicy meteorycie jest po prostu kłamstwem!.
    skoro amerykański norad potrafi sledzic obiekty w promieniu 120tys km od ziemi to nie wierzę iż ruscy nic nie wiedzieli o tym meteorycie. a w dodatku była to mega okazja przetestowania obrony lotniczej jako obrony anty meteorytowej!
    taki udany eksperyment byłby nie lada wyczynem…. do którego oczywiście wojsko się oficjalnie nie przyzna! bo wiemy jakie to ma znaczenie…. i jakie prezentuje możliwości tarczy antyrakietowej!
    dopowiem jeszcze jedno, norad monitoruje w przestrzeni kosmicznej nawet lot…..zagubionego klucza francuskiego i nakrętek które uciekły astronautom….
    rano słuchając radia , ruskie informowały iż na 100% spadnie następny taki kamol….!!!!
    i teraz pytanko co leci za DA-14 ? spoko dowiemy się….

 7. ASTEROIDA NA ŻYWO OD 20 ,00

  http://odkrywcy.pl/kat,111402,title,NA-ZYWO-Asteroida-2012-DA14-przelatuje-obok-Ziemi,wid,15337910,wiadomosc.html

  Ziemia o piętnaście i pół minuty od katastrofy

  Asteroida o średnicy 45 m i masie 135 tys. ton minie o godz. 20.25 Ziemię „o włos”. Gdyby nasza planeta była w miejscu, w którym znajdzie się piętnaście i pół minuty później, doszłoby do zderzenia

  CO NIE OZNACZA ŻE TRAJEKTORIA NIE ZMIENIŁA SIĘ POD WPŁYWEM POLA GRAWITACYJNEGO ZIEMI ????

    1. Drobne oddziaływania grawitacyjnie. Póki co jest na 31.000 kilomterów. 27 tys km to ma być jej max, ktory osiagnie za 40 minut i co by tu nie mowic – wszystko sie idealnie zgadza, poki co NASA WIN 🙂

   1. Niewiem czy to zła czy dobra wiadomość – asteroida zmienia kurs na ziemie ;(, albo nas wyminie ale będzie dłużej widoczna – tak czy tak, kiedyś, pewnie też `wyginiemy jak dinozaury „

    1. 27680 km w tym momencie, 27680 miało byc dwie minuty pozniej – co by nie mowic, NASA genialnie obliczyła 🙂

 8. Mizia – gdyby coś miało walnąć dziś o 20 to odwołanoby loty – przynajmniej w niektórych częściach świata. A nic takiego nie ma miejsca.

  1. NIKT NIEWIE NA PEWNO A STRACH PRZED WYJŚCIEM NA DURNIA JEST WIĘKSZY NIŻ STRACH ŻE PIERDYKNIE

   zresztą jakby pierdykło to raczej nikt by już o nic nie pytał tylko własną dupę próbował ratować

     1. jak to co mają? satelity z rakietami wyposażonymi we głowice jadrowe! to pozostałość po „wojnach kosmicznych” za Regana….
      ot taka tajemnica poliszynela….. podobno miały nie tylko być straszakiem dla ruskich, ale były robione z ich udziałem jako obrona przed najezdzcą z kosmosu o którym Regan wspominał kilka razy w przemówieniach….
      i tu pytanie czy oni nadal maja to badziewie pod kontrolą?

 9. Marzec 22 2013 … mówi wam to coś? Zobaczycie tego dnia wydarzy się coś naprawdę mocnego. Coś w stylu 911 WTC. 20 marca Obama jedzie do Jerozolimy i planowana jest konklawe z wyborem nowego papieża. Podczas tegorocznego SUPERBOWL, które ogladane było przez blisko 100 mln ludzi, w III kwarcie wyłaczono prad właczajc go dokładnie o 9:11 PM czasu Nowojorskiego. Prad wylaczono dokładnie 13 minucie i 22 sekundach, przed zakonczeniem. Illuminaci dali sygnał, że wszystko jest przygotowane i pora na fajerweki z prawdziwego zdarzenia. Wiem, że to brzmi śmiesznie, ale ludzie na wcześniej nawet z analizy newsów stwierdzali, że w III kwarcie Superbowl się coś wydarzy. I się wydarzyło, coś co nie miało miejsca wcześniej i było szokiem dla wielu. Potwierdzenie, że wszystko jest gotowe i pora na realizację planów, który misternie był przygotowywany.

 10. Przypominam o spirali na norweskim niebie w 2009 roku.
  Dzisiejszy hologram „Oblicza Mężczyzny” też jest w Norwegii.
  Zbieg okoliczności ? Czy też tam testowane są urządzenia do wypełnienia ” proroctw „?
  Przecież nigdzie w Biblii nie napisano , że zjawiska apokaliptyczne nie mają być związane z umiejętnościami człowieka

 11. MIZIA, TAKIE BREAKING NEWS DLA CIEBIE 😉 RAI NEWS WŁAŚNIE PODAJE NA SWOJEJ STRONIE INTERNETOWEJ, ŻE NA KUBIE SPADŁO COŚ Z KOSMOSU. PRZEANALIZUJ Z TRANSLATOREM 😉

   1. HISZPANIE TWIERDZĄ ŻE LECI GRUPA SKAŁ ZWANA APOLLO A ASTEROIDA NA KTÓRĄ CZEKAMY O 20 TO TYLKO NAJWIĘKSZY OKRUCH W TEJ GRUPIE

    Naukowcy z hiszpańskiego obserwatorium astronomicznego De La Sagra, odkryli w grupie skał Apollo nową asteroidę 2012 DA 14, która pędzi w kierunku naszej planety. Według przeprowadzonych wyliczeń na podstawie kalkulatora zderzeniowego w 2013 roku ok 15 lutego skała dotrze w pobliże Ziemi. Astronomowie twierdzą,że istnieje ogromne zagrożenie kolizji tej kosmicznej skały z naszą planetą.

    W ROSJI PODAJĄ CO JAKIŚ CZAS OSTRZEŻENIE O MOŻLIWYM DESZCZU METEORYTÓW

    raz podają raz dementują 3 razy już dziś

     1. Eksperci z NASA potwierdzili, że odkryta przez hiszpańskich uczonych planetoida 2012 DA14, może zagrozić Ziemi. Zmierzające w naszym kierunku ciało niebieskie ma ok. 60 m średnicy i może spowodować zniszczenia porównywalne do uderzenia meteorytu tunguskiego.

      Naukowcy wyliczyli, że planetoida 2012 DA14 miałaby już za rok, w lutym 2013, znaleźć się „zaledwie” 46 tys. km od naszej planety. – W wyniku interakcji z ziemską grawitacją zostanie zmieniona trajektoria jej lotu. Trzeba to dokładnie wyliczyć, by zrozumieć jak duże jest zagrożenie przy takim zbliżeniu do Ziemi – miał mówić Dunham.

      I dodał: – Być może planetoida rozpadnie się na naszej orbicie na wiele drobnych kawałków albo kilka dużych i spłonie. Ważne jest, by przeprowadzać jej analizę widmową, co pozwoli nam określić jej typ, strukturę mineralną, co z kolei pozwoli ocenić, jak zachowa się w atmosferze i wybrać metodę – jak wpłynąć na nią, by uniknąć możliwego zagrożenia.

      Według portalu izvestia.ru, eksperci z NASA zgadzają się co do tego, że jeśli będziemy czekać, może być za późno. Przygotowanie specjalnego statku kosmicznego, który mógłby wpłynąć na ciało niebieskie zajęłoby co najmniej dwa lata.

      Nie ma sprawdzonych sposobów na odparcie podążającej w stronę Ziemi planetoidy – takie systemy są wciąż w fazie testów, pisze „Izvestia” i podaje przykład rosyjskich projektów „zabójców satelitów” testowanych m.in. w Państwowym Centrum Rakietowym Makiejewa.

      Według sekretarza rady ekspertów, która naukowo zajmuje się zagrożeniami z Kosmosu, Sergieja Naroenkova, planetoida 2012 DA14 porusza się po obecnej orbicie nie pierwszy rok, a prawdopodobnie już trzy lata, a trajektoria lotu pokrywa się niemal z trajektorią Ziemi. Naukowiec podkresla jednak, że ciało niebieskie odkryto zaledwie w ubiegłym tygodniu.

      – Jeśli obiekt nadlatuje do nas od strony Słońca, raczej nie będziemy gotowi na refleksję – mówi gazecie Alexander Devjatkin z Obserwatorium w Pułkowie (główne obserwatorium Rosyjskiej Akademii Nauk). Według niego obserwacja planetoidy w ciągu dnia będzie utrudniona. – Lepiej dla przeciwdziałania zagrożeniom byłoby posiadać stały monitoring zagrażąjących Ziemi obiektów

      1. JEDEN FACHOWIEC POWIEDZIAŁ PRAWDĘ W D… SOBIE MOŻNA OBLICZENIA – JEŚLI NADLATUJE OD STRONY SŁOŃCA

       A OPISAŁ TAK JEŚLI CHCEMY OBLICZYĆ DANE DOTYCZĄCE WYSTRZELONEJ STRZAŁY Z ŁUKU I STOIMY Z BOKU MOŻNA OBLICZYĆ – JEŚLI JEDNAK STRZELONO D NAS NA WPROST – DOWIEMY SIĘ O TYM DOPIERO W MOMENCIE UGODZENIA

       za co dostał w tv op…. i już go dziś nie zaproszono więcej WOW ????

       warum ?

     1. oj taka przenośnia że ludziom to się zdaje że wszystko już wiedzą

      A G.. WIEDZĄ

      „Na matematyka”

      Ziemię pomierzył i głębokie morze,
      Wie, jako wstają i zachodzą zorze;
      Wiatrom rozumie, praktykuje komu,
      A sam nie widzi, że ma kurwę w domu.

      J. KOCHANOWSKI

      ZAWSZE NA CZASIE MĄDRALOM….. CO WYLICZYLI ZE ……:-)

     2. Spoko 😉 Ja też nie uważam, że wszystko wiem 😉 Wyrażam tylko swoje zdanie, że ominie Ziemie, Ty swoje, że być może walnie i spokojnie z browarkiem poczekajmy do 20:27 (jakkolwiek to brzmi 🙂 )

 12. A TAK NA MARGINESIE ..gdyby ten kamycze piznął jednak w Ziemię to i tak nic takiego strasznego by się nie stało… NAJPRAWDOPODOBNIEJ byłaby powtórka z tego co stało sie dzisiaj w Rosji ( O ILE TO RZECZYWIŚCIE BYŁ METEOR) tyle że kilka razy mocniej …a to co doleciało by do powierzchi ziemi to byłaby mała część pierwotnej masy asteroidy…
  Zakładając jednak że w wiekszej części doleciałaby do powierzchni planety to statystycznie na 70 % dupnęłaby do oceanu więc mielibyśmy jednak niezłe tsunami (mniej więcej takie jak w japoni w 2011 tylko bardziej gwałtowne – krótsza fala) … Jeśli dupnęłaby w Ląd to prawdopodobieństwo że walnie w miasto także jest niewielkie – kilkuprocentowe.
  Gdyby jednak tak właśnie się stało to jedynie wtedy możemy mówić o DUŻYM ZAGROŻENIU DLA ŁADU SPOŁECZNEGO W kraju w który by ucierpiał. Gdyby np. kamyczek ów uderzyłby w Londyn mielibyśmy pewnie kilkaset tysięcy ofiar ( szacuje że zdmuchnęłoby obszar o promieniu około 1000-5000 ale bardziej prawdopodobne że wybuchła by nad powierzchnią co zwiększyłoby zasięg rażenia
  Podkreślam jednak że taki scenariusz jest mało prawdopodobnymniej ( ułamek procenta)

  energia jaką by wyzwoił impakt to około 2 megaton trotylu…czyli ponad 20 razy mniej niż bomba TSAR

  Tak więc ludzkośc jako całośc nie ma się czego absolutnie obawiać
  Co najwyżej tego ,że GLOBALNE elity do granic możliwości NAKRĘCAŁYBY spirale strachu co groziłoby wprowadzeniem np STANU WYJĄTKOWEGO itp.

  TU MOŻESZ SIĘ POBAWIĆ W SKUTKI ZDERZENIA ZIEMI Z ASTEROIDĄ

  http://www.purdue.edu/impactearth/

 13. i wątek apokaliptyczny PAPIEŻ , KOMETA, I ZARAZA !!

  TUŻ ZA PROGIEM
  Niemcy: Wirus ptasiej grypy na fermie w Brandenburgii
  39 minut temu

  Wirusa ptasiej grypy H5N1 wykryto na kaczej fermie w Brandenburgii we wschodnich Niemczech – poinformował w piątek resort zdrowia tego kraju związkowego. Fermę obłożono kwarantanną. Przygotowano likwidację wszystkich kaczek.

 14. Coz prawda jest taka, ze w poniedzialek trzeba bedzie znowu wstac i do tyry za pincet zeta sie udac. Ale co przez ten piatek i weekend pospolstwo sie naekscytuje to na korzysc wladz, bo znowu troche pary z gwizdka ujdzie. Za tydzien rzuci sie ludowi jakis nowy temat na pozarcie. (grodzka juz niestety nie budzi takich emocji, to mamy papieza, tez juz blednie temat, no i meteoryt) Niestety tak ja to widze im dluzej przygladam sie niusom.

  A reset by sie przydal. Bez wzgledu na cene. Bo tak czy siak jestesmy w agoni i zmierzamy do zaglady. A tej ilosci pasozytow ktore na nas zeruja nie da sie pozbyc w konwencjonalny sposob. Tylko masowa ich zaglada moze nas uratowac. ;P Pomarzyc mozna. 😉

 15. Mizia zasiewa strach i tyle. To samo robi kefir i inni dyżurni POSTRASZACZE…
  Mizia idziesz o jakiś duży zakład że GŁÓWNY OBIEKT 2012 DA14 NIE WLECI W ZIEMSKĄ ATMOSFERĘ??
  Ja stawiam że nie ma szans – przy tej masie i tej prędkości musiała by się zbliżyc się do Ziemi na około 5- 8 tyś km a i to mogloby nie wystarczyć.
  Zresztą Mizia… po co robić senscje ???!!! przecież za kilkanaście godzin bedziemy wiedzieć !!!
  Mam nadzieje że ktoś przypomni Ci wtedy co nasKrobałeś na swoim forum ..Ja robie to już teraz:

  „CZEGO NALEŻY SIĘ DZIŚ O GODZINIE 20,30 SPODZIEWAĆ
  WYBUCH BOLIDU O MASIE 135 OOO TON W ATMOSFERZE ZIEMSKIEJ
  SPOWODUJE POWSTANIE MEGA FALI
  ELEKTROMAGNETYCZNEJ KTÓRA OBIEGNIE
  GLOB KILKAKROTNIE!!!!

  I ZNISZCZY WSZYSTKIE URZĄDZENIA ELEKTRO-ENERGETYCZNE
  ORAZ CAŁĄ ELEKTRONIKĘ
  ŻYCIE NA ZIEMI PO…..
  1) TELEFONY , RADIOTELEFONY, STACJE NADAWCZE, RTV,- nie działają
  2) TRANSPORT LĄDOWY , MORSKI, POWIETRZNY całkowicie unieruchomiony.
  3) DOSTAWY WODY, PRĄDU, GAZU,całkowicie sparaliżowane.
  4) WOJSKO , POLICJA ,STRAŻ POŻARNA pozbawione środków łączności oraz mobilności.
  5) SZPITALE SŁ. ZDROWIA DYSTRYBUCJA ŻYWNOŚCI brak technicznych możliwości sprawnego funkcjonowania.
  6) PIENIĄDZE CAŁKOWICIE BEZWARTOŚCIOWE .
  7) ALTERNATYWĄ BĘDZIE NA PEWNO ZŁOTO – być może dlatego skupowane za wszelką cenę
  WSZYSTKIE MASZYNY I URZĄDZENIA ZAWIERAJĄCE MIKROPROCESORY – komputery , bankomaty , stacje paliw ,samochody,itp.całkowicie nie sprawne.
  CO POZOSTANIE SPRAWNE –
  TRANSPORT PIESZY, KONNY , ROWEROWY, BROŃ PALNA TRADYCYJNA ,PROSTE NARZĘDZIA , HANDEL WYMIENNY , EWENTUALNIE USŁUGA WYMIENNA NA ŻYWNOŚĆ LEKI WODĘ.
  CZYLI NATYCHMIASTOWE COFNIECIE SIĘ CYWILIZACJI O 200 LAT.

  NO TO ..DO ZOBACZENIA PO PRZELOCIE…2012 DA14

 16. Jeszcze wczoraj nikt by w to nie uwierzył, że Ziemia może zostać trafiona asteroidą, o której nawet nie wiemy, że nadlatuje. Właśnie tak się stało dzisiaj nad ranem. Asteroida o nieznanej wielkości weszła w atmosferę nad Rosją, rozkawałkowała się i spadła w obwodzie Czelabińskim. Najprawdopodobniej obiekt ten towarzyszył asteroidzie 2012 DA14, której przelot oczekiwany był dzisiaj w godzinach wieczornych.

  Przede wszystkim pojawia się pytanie, czy to będzie przelot, czy impakt. Po wydarzeniach z Czelabińska wszystko jest możliwe, a mimo to uśmiechnięte twarze pseudonaukowców z telewizji uspokajają gawiedź wskazując, że tak niezwykłe zdarzenie występujące tego samego dnia, co przelot 50 metrowej asteroidy 27 tysięcy kilometrów od Ziemi jest czymś niezwiązanym.

  Pogłoski, że 2012 DA14 trafi w Ziemię znane są już od ponad roku i od początku wszystko wskazywało na to, że obiekt trafi w Ziemię,. Mimo to NASA, ESA a nawet Roskosmos przekonywały, że do tego nie dojdzie. Okazuje się, że albo było to kłamstwo albo ślepota agencji. Nie wiadomo, co gorsze w takiej sytuacji.

  W sytuacji, w której agencje kłamią lub mylą się w żenujący sposób można polegać tylko na pogłoskach a według nich 2012 DA14 uderzy w któryś z oceanów. Oczywiście to gwarancja tsunami. Nie ma pewności czy skoro DA14 leci za obiektem, który upadł nad Rosją to czy ten asteroid nie jest po prostu jednym z, wielu, które lecą w naszą stronę.

  Nie dajmy sobie wmówić, że to, co spadło nad Czelabińskiem to kilogramowa skała. To była asteroida wielkości kilkunastu lub kilkudziesięciu metrów. Według oficjalnych danych DA14 znajdzie się najbliżej Ziemi 15 lutego 2013 o 19:25 czasu uniwersalnego. Nawet jednak, jeśli przeleci bezpiecznie, na co jest podobno kilkanaście procent szans to nie wiadomo czy za nim nie leci następnych kilkanaście obiektów podobnej wielkości, które mogą dosłownie ostrzelać naszą planetę.

  1. Brednie. 100% szansy, ze ominie nas spokojnie, bo to ogromna odległość! Przed momentem można było ją widzieć z Australii, leci nawet o 2tys kilometrów dalej niż powinna!

   1. A CO JAK TA ASTEROIDA TO TYLKO ODPRYSK czegoś co jest za nią

    i tak mozna gdybać

    PANIKA WZRASTA JEDEN BLOGER ZENOBIUSZ ZAMKNOŁ SIĘ W PIWNICY I PUSZCZA TELEDYSKI RUSOSA – BO WIERZY ŻE UKAZAŁ SIĘ NA NIEBIE
    =====================
    🙂 PANIKA APOKALIPTYCZNA NAKRĘCA WARIATÓW

   2. JAK DALEKO SIĘGA W KOSMOS MAGNETOSFERA CZYLI Z JAKIEJ ODLEGŁOŚCI ZIEMIA ŚCIĄGA ŚMIECI KOSMICZNE

    PROSZĘ BARDZO – pisałeś coś o 32 000 km ???

    MAGNETOSFERA ZIEMI

    obszar otaczający kulę ziemską, w którym siły pola magnet. Ziemi utrzymują cząstki materii naładowane elektr. i powodują, że poruszają się one w przestrzeni kosmicznej wraz z Ziemią; cząstki naładowane docierają w pobliże Ziemi z Kosmosu w postaci promieniowania kosmicznego oraz wiatru słonecznego i są przechwytywane przez ziemskie pole magnetyczne. W m.z. wyróżnia się trzy strefy, zw. pierścieniami radiacyjnymi; pierwszy – najbliższy Ziemi – rozciąga się na wysokości od 2400 do 5000 km nad pow. Ziemi i zawiera cząstki o energii 108 eV, drugi leży w odległości od 12 tys. do 20 tys. km i składa się z cząstek o mniejszej energii, trzeci odległy jest od pow. Ziemi o 50-60 tys. km i składa się z cząstek o energii rzędu 200 eV. Granica zewnętrzna m.z. nosi nazwę magnetopauzy; o jej kształcie decyduje wiatr słoneczny, który zderzając się z ziemskim polem magnet. wytwarza falę uderzeniową spłaszczającą magnetopauzę od strony Słońca (powodując zmiany jej odległości od pow. Ziemi: od 40 tys. km przy dużej aktywności słonecznej do 80 tys. km podczas jej osłabienia) oraz wydłużającą ją znacznie po przeciwległej – w stosunku do Słońca – stronie Ziemi; po tej też stronie w strefie środkowej powstaje ogon plazmy, którego dł. może kilkanaście razy przewyższać odległość Księżyca od Ziemi. Promieniowanie korpuskularne wiatru słonecznego oddziałując z ziemskim polem magnet. i wpływając na m.z. wywołuje m.in. takie zjawiska, jak burza magnetyczna czy zorza polarna.

 17. trochę fizyki -ZIEMIA TO GIGANTYCZNY MAGNES – BOLID O MASIE 135 000 TON ŻELAZA

  TO MAŁY OPIŁEK ŻELAZA KTÓRY WPADNIE W ZASIĘG GIGANTYCZNEGO POLA MAGNETYCZNEGO

  OBIEKT BĘDZIE PRZELATYWAŁ UWAGA – 15 KILOMETRÓW NAD POWIERZCHNIĄ ZIEMI !!!

  WNIOSEK

  ZOSTANIE ŚCIĄGNIĘTY W ATMOSFERĘ PRZEZ POLE MAGNETYCZNE

   1. Mylisz się, ale okej, skoro twierdzisz, że TVN24 to godne źródło informacji, to sobie czekaj. Przeleci, za kilkanaście lat pewnie wróci i tyle tego będzie. Dziś na pewno będzie bezpiecznie, no ale nabijajcie oglądalność TVN24.

    1. NIE TRZEBA NABIJAĆ I TAK 90% TAM SIEDZI

     ROSJANIE PODALI NIE NA TVN 🙂 ŻE PRZELECI 34 KM MIERZĄĆ OD JĄDRA ZIEMI !!!!
     JAKO ŹRÓDŁA POLA MAGNETYCZNEGO

     CZYLI JESZCZE BARDZIEJ PANICZNIE NIŻ JA – POZATYM OTWARCIE MÓWIĄ ŻE TOR BĘDZIE PRZECHODZIŁ PRZEZ GĄSZCZ TRAJEKTORII LOTÓW SATELIT – SAM ŚRODEK ZAMIESZANIA !! A WIĘC

     1. Tylko, że ja prześledziłem i zobaczyłem, że to większość rosyjscy amatorzy. Jakoś mi się to nie widzi 🙂

      1. SORY PRZELOT TEGO OBIEKTU MIEDZY SATELITAMI MOZNA PORÓWNAĆ Z JAZDĄ PRZEZ CENTRUM WAWY Z PRĘDKOŚCIĄ 250 KM LICZĄC NA SZCZEŚCIE

       NIESTETY YO FAKT

     2. To Panie Mizia. Czas to naprawić, ten bajzel. Załóż świeży wpis nt. przelotu około godziny 20:27 i aktualizuj tam najświeższe dane 😉 Będę chętnie dodawał swoje komentarze i polemizował 😉

      1. A I JESZCZE TO JAKĄ MASZ GWARANCJE ŻE WSZYSTKIE SATELITY TAM BEDĄCE ŚĄ TYLKO METEO 🙂

       JUŻ NAWET ODSUŃMY TRAFIENIE BEZPOSREDNIE NA BOK – CO BEDZIE JEŚLI DOJDZIE DO KOLIZJI A PRZELOT ZMIENI TRAJEKTORIE ICH LOTÓW ???

       1. CIENKO TO WIDZĘ – A RACZEJ CZARNO !!!

        JAK D…. W TEN RÓJ BÓG RACZY WIEDZIEĆ CO BEDZIE KONSEKWENCJOM NAWET JAK MÓWISZ 30 000 KM TO I TAK NADAL WIELE WIELE SATELIT TAM JEST I JESZCZE DALEJ

     3. No pewności akurat tu nie ma, a tylko i wyłącznie mogę się tu oprzeć o naukowców,którzy stwierdzili dwa dni temu, że nie będzie kolizji z satelitą. Sam nie potwierdze tego.

     4. Mizia, ja czytałem jakiś raport dwa dni temu, napisany przez…NASA, więc ciężko ocenić wiarygodnosć jeśli chodzi o te satelity. Oni jednak zapewniają, że nie będzie żadnej kolizji z satelitą.

     5. Mimo to zostane przy swoim zdaniu wypracowanym od grudnia, że nie ma dla nas zagrożenia. Ominie dość spokojnie, chociaż ładnie będzie widoczna.

  1. ojojoj coś za dużu szumu wokół tego „deszczu”, zaczynam mocno wątpić we wszystko, bo doświadczenie mnie nauczyo że jak jest wokół czegoś taki szalony sztucznie pompowany szum to zazwyczaj dzieje się coś za kulisami.

   Ciekawe co szykują że tak trąbią o tym gównie.

 18. Mizia proszę Cie, dramatyzujesz jak nie wiem co. Wystarczy dokładnie poczytać dane, żeby wiedzieć, że nie ma szans na spadnięcie asteroidy na Ziemi! Te dane o Wyspach Marshalla też śmieszne. Ogólnie sianie paniki jak zawsze, żenada.

  1. JA MAM JEDNĄ ZASADĘ NIE WIERZĘ MEDIOM -i wiesz ile razy w życiu wyszedłem na + DZIĘKI DRAMATYZOWANIU

   no zgoda kilka razy był to alarm fałszywy

   ALE OSTROŻNOŚĆ I NIEWIARA W TV – PRZYNIOSŁA O WIELE WIECEJ KOŻYŚCI MATERIALNYCH MI

   dziś też wykonałem kilka pociągnieć które nie zaszkodzą nawet jak się nie sprawdzi ALE JAK SIĘ SPRAWDZI – TO JA Z GŁODU NIE ZDECHNĘ ALE INNI I OWSZEM ……….

   1. Jasne, masz do tego prawo, ja też nie ufam mediom, wszystkie informacje czerpie z własnego doświadczenia i jest one dosyć spore i wg mnie nie jest to realne 🙂 pozdrawiam

   2. ja też nie wierzę mediom dlatego jeśli onet i tvn płączą nad deszczem meteorytów już od kilku godzin, to zaczynam się poważnie zastanawiać, czy to nie był test jakiejś broni.

     1. Może właśnie dlatego, że KAŻDY ekspert, też każdy z moich znajomych z Planetarium w Chorzowie, nie wierzą w to, aby cokolwiek spadło na Ziemię 🙂

 19. Meteor wybuchł nad Uralem. Co najmniej 400 rannych

  KOLEJNY BOLID O 20,00 – DLACZEGO NIE PODANO EWĘTUALNEGO MIEJSCA NA ZIEMI W KTÓRE MOZE TRAFIĆ ???

  USA , CHINY, ROSJA – ALARM W AGENCJACH KOSMICZNYCH

   1. No dobra to niech chociaz pierdalnie w wiejska, bedzie sie latwiej pozbierac po tej asteroidzie niz po dalszych latach panowania popissld i innych takich.

    1. ktos na onecie w komentach napisał że to może być spadający samolot chematrails co się zapalił czy coś.

 20. JAK DODAJĄ FACHOWCY JEŚLI ODŁAMKI KTÓRE EKSPLODOWAŁY DZIŚ NAD ROSJĄ WPADŁY W ATMOSFERĘ JAKO MNIEJSZE BĘDĄCE FORPOCZTĄ NADLATUJĄCEJ ASTEROIDY

  OBIEKT TEN NA 100 % ZOSTANIE ŚCIĄGNIĘTY NA ZIEMIĘ !!!

  1. NADLATUJĄCY OBIEKT POMIMO ŚREDNICY TYLKO 45 METRÓW

   WAŻY OKOŁO 135 TYSIĘCY TON

   JEST „METEORYTEM ” ŻELAZNO NIKLOWYM !!!

   CO ZAPEWNIA W ZETKNIĘCIU SIĘ Z ATMOSFERĄ TLENOWĄ I WYSOKĄ TEMPERATURĄ

   NADZWYCZAJ NIEBEZPIECZNY ŁADUNEK WYBUCHOWY

  2. Uderzy w okolicach Wysp Marshalla.
   Uderzenie będzie odpowiednikiem trzęsienia ziemi o sile ponad 10 w skali Richtera.
   Powstałe tsunami uderzy w Hawaje i zachodnie wybrzeże USA.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.