DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

WATYKAN ABDYKACJA -ZAMACH STANU !!!!??? dowody są aż nadto OCZYWISTE !!!

POCZĄWSZY OD NADCHODZĄCEJ NIEDZIELI WATYKAN ZAPOWIADA ZNIKNIĘCIE Z PRZESTRZENI PUBLICZNEJ PAPIEŻA BENEDYKTA XVI

JEST TO KOLEJNA ZAGADKA 

DLACZEGO PAPIEŻ ZNIKA NA SZEŚĆ DNI ???

GDZIE W TYM CZASIE BĘDZIE PRZEBYWAŁ ???

DLACZEGO NA TEN CZAS NIEOBECNOŚCI WYZNACZYŁ „ZASTĘPCE” W PEŁNI UPOWAŻNIONEGO DO WSZELKICH CZYNNOŚCI I PODEJMOWANIA DECYZJI ??

na te pytania kardynał Gianfranco Ravasi. – nie odpowiedział !!!

WYDANO ZA TO SUCHY KOMUNIKAT OFICJALNY

2013-02-14 (19:35)

Rozpoczynające się w niedzielę w Watykanie rekolekcje wielkopostne będą dla Benedykta XVI i Kurii Rzymskiej „oazą spokoju po medialnej burzy” – powiedział przewodniczący Papieskiej Rady Kultury kard. Gianfranco Ravasi, wybrany przez papieża na kaznodzieję.

Ustępujący 28 lutego papież przez sześć dni nie będzie pokazywać się publicznie. Będzie to zatem, jak się zauważa, swoiste przygotowanie do usunięcia się Benedykta XVI w cień.

W wywiadzie dla Radia Watykańskiego kardynał Ravasi, uważany za jednego z możliwych następców papieża, powiedział, że po zapowiedzi abdykacji rekolekcje nabierają dodatkowego, szczególnego znaczenia i będą wyjątkową okolicznością.

– Papież sam potwierdził, że rekolekcje te się odbędą, pragnąc ich jako swego rodzaju oazy spokoju po medialnej burzy, do jakiej doszło po ogłoszeniu jego decyzji – podkreślił kard. Ravasi.

– To będą chwile spokoju – zapewnił kaznodzieja, mówiąc o potrzebie „ciszy i refleksji”.

– Może jak nigdy wcześniej także nasza społeczność, ci, którzy są najbliżej papieża jako jego współpracownicy, potrzebują takiej absolutnej przestrzeni, powiedziałbym – białej, w której jest się samemu ze swoim sumieniem i Bogiem – dodał kardynał Gianfranco Ravasi.

(PAP)

I CO WY NA TO ????

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI

6 DNI – NIE WIADOMO PO CO NIE WIADOMO GDZIE??

NIE DZIWNE ??

A MOŻE MAMY DO CZYNIENIA ZE ZWYCZAJNYM PRZEWROTEM PAŁACOWYM

POD NACISKIEM SZANTAŻU

CZYTAJ TU O SPISKU NA ŻYCIE PAPIERZA

ROK TEMU….

http://miziaforum.com/2013/02/11/uwaga-grozba-zabojstwa-przyczyna-abdykacji-benedykta-xvi-sa-dowody/

25 thoughts on “WATYKAN ABDYKACJA -ZAMACH STANU !!!!??? dowody są aż nadto OCZYWISTE !!!

 1. Zło i korupcja wzrosła Watykan przez stulecia jako zły wrzód na nodze. Działalność przestępcza działalność mafii, prania pieniędzy, morderstwa, oszustwa – nie wszystkie kryteria w leksykonie kościoła i jeszcze znanym w salach Bazyliki Świętego Piotra.
  http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2013/02/14/papst-ruecktritt-vatikan-bank-im-visier-der-ermittler/

  http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2013/02/12/wirtschaftskrimi-im-vatikan-papst-hat-offenbar-machtkampf-verloren/

  http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2013/02/11/papst-spekulation-ueber-finanzskandal-im-vatikan-als-ruecktritts-grund/

    1. KOZIOŁ OFIARNY MUSI BYĆ JEST TEGO TYLE ZE KTOŚ MUSI BEKNĄĆ PERSONALNIE

     PS. POSIADAM COŚ W RODZAJU PRZEPOWIEDNI – O CZYM PISAŁEM W PIATEK – NIE CHCIAŁEM TEGO PUBLIKOWAĆ BO WYDAWAŁO MI SIĘ GŁUPIE I NIEWIARYGODNE

     KARTKA MA MOZE ZE 120 LAT PISANA ODRĘCZNIE AUTOR N.N

     NIE ODNOSI SIĘ W PROST DO INNYCH PRZEPOWIEDNI ALE SZCZEGÓY TAK

     OD PIĄTKU JUŻ MI SIĘ POTWIERDZIŁY 3 FAKTY !!!!

     1. Mizia a czy możesz mi powiedzieć cos więcej o tej kartce? skąd ją dostałeś lub gdzie znalazłeś i czemu wyrzuciłeś, jeżeli oczywiście możesz powiedzieć. ?

 2. Watykan
  Share on printShare on emailMore Sharing Services
  Papieża rezygnacji: Vatican Bank w zabytków śledczych
  Niemiecki Gospodarczy Nowości | Opublikowano: 14.02.13, 03:16 | Aktualizacja: 14.02.13, 11:08 AM | 45 Komentarze

  Watykański bank wydaje się odgrywać w obecnych skandali korupcyjnych włoskich centralną rolę. Benedykt XVI. próbował rozpaczliwie dostać do banku z nagłówków gazet – i był z machinacje „niedotykalnych” dosłownie przekroczony. W końcu miał tylko spektakularne rezygnację.
  Pokaż swoje kontakty Xing
  Tematy: Benedykt XVI , Federal Bank , bank niemiecki , Niemcy , Draghi , Ettore Gotti Tedeschi , Unia Europejska , Finmeccanica , Finnazaufsicht , Giuseppe Orsi , Gotti Tedeschi , Hans Tietmeyer , IOR , Joseph Ratzinger , korupcja , Montepaschi , Monti , MPS , Napolitano , Nuzzi , Górna Bawaria , Paolo Gabriele , papież , Ronaldo Hermann Schmitz , Santander , łapówki , przejrzystość , Watykan , Watykan Banku

  Obecnie:
  Islandia: 63 procent z przystąpienia do UE

  Istnieje wiele „zbiegów okoliczności”, które pojawiają się w tym samym czasie tych dni: pierwszy rezygnację papieża przez wieki ( tutaj ). Aresztowanie przywódców włoskiej obrony firmy Finmeccanica, Giuseppe Orsi ( tutaj ). Słuchu, który jest byłym szefem Banku Watykańskiego (IOR), Ettore Gotti Tedeschi, z powodu skandalu bankowego wokół Monte dei Paschi Siena (MPS) musi przejść ( tutaj ). I wreszcie, zaskakujące uwolnienie szambelana papieskiego Paolo Gabriele z więzienia: miał z „Vatileaks” dokumenty romans upublicznione po raz pierwszy, że Watykan narażony jako siedlisko działalności przestępczej. Zbiegi okoliczności?
  http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.pl&sl=de&tl=pl&twu=1&u=http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2013/02/14/papst-ruecktritt-vatikan-bank-im-visier-der-ermittler/&usg=ALkJrhgKXd2ZC8OMylpVuKChkhWosfLa_Q

 3. Wśród kandydatów na papieża dużą rolę odegrają reprezentanci skrajnych nurtów w Kościele – tradycjonaliści i zwolennicy radykalnych zmian. – To nie jest dobry czas na wybranie drogi środka, tzn. na trzymanie się utartych schematów w przekładaniu doktryny na działania – mówi w rozmowie z WP.PL dr Paweł Załęcki, socjolog religii z UMK w Toruniu. W jego opinii na abdykację Benedykta XVI mogły mieć wpływ rozgrywki różnych frakcji w Watykanie i sprawa wycieku tajnych dokumentów. – Nie było by to nic nowego. Takie rzeczy działy się wcześniej wielokrotnie – zauważa dr Załęcki.

   1. SYTUACJA DLA BENKA NIE KOMFORTOWA ON SAM WIELU CWANIAKÓW W OKOŁO – NIKT Z ZEWNĄTRZ MU NIE POMOŻE .

    WEZMĄ STARUSZKA NA STRONĘ I BĘDZIE IM JAKO URZĘDUJĄCY PAPIEŻ

    PODPISYWAŁ DOKUMENTY JAKIE ZECHCĄ !!! – na przeszłe przekręty jak i na przyszłe..

    ŁADNY KONWAJER SZEŚCIODOBOWY

    KGB BY SIE NAWET NIE POWSTYDZIŁA …
    =====================================
    a nie jest tak różowo spiski , szykany , podsłuchiwanie kradzież prywatnej korespondencji
    TO OSTATNI ROK BENEDYKTA W WATYKANIE – ATMOSFERA GORZEJ NIŻ ZŁA

    I CO MYŚLICIE ŻE CI CO BRUŻDŻĄ JUŻ ZNIKLI ???

    NIE TO ONI STOJĄ ZA ABDYKACJĄ

    1. Największe włoskie gazety, z “Corriere della Sera” na czele, równo rok temu – 11 lutego 2012 roku, informowały o bezprecedensowym klimacie “spisków” i intryg wśród hierarchów oraz o prawdziwej wojnie wokół osoby watykańskiego sekretarza stanu kardynała Tarcisio Bertone, którego według tych pogłosek papież chciałby zdymisjonować.

     Podawano wówczas informacje, że Benedykt XVI w sekrecie zajmuje się tym, kto miałby zostać jego następcą. Podano wówczas, że miał nim zostać metropolita Mediolanu, kardynała Angelo Scolę.

      1. WIESZ COS MOZE O JAKIMS ZAMACHU OKENCKO-WILEŃSKIM – BO JAKIŚ CZUB NA MONITORZE MNIE TYM DRENCZY A JA NI HU HU NIE KOJARZE

       SZUKAŁEM W GOGLL I JAKIEŚ DUPERELE O TURKACH WYSKAKUJA

     1. mizia cos sie tak wk.. u monitora? ahhahaha…..oj nabluzgałes….. juz wiem o co biega, niby o to iz naszego prezydenta i całą reszte tego feralnego lotu do katynia, zabito wczesniej, bo prezydenta bodaj w wilnie na jakims spotkaniu.. reszte wybito w naszybko zlikwidowanym hangarze na okęciu (co niby został rozebrany po remoncie?-dokładnie nie wiem) następnie wszystkie ciała przetransportowano do smolenska i tam podrzucono pod wrak zainscenizowanego wypadku….

      moge uwierzyc i wierzę iz był to zamach ktory wywołano na kilka sposobow, mogę uwierzyc w dobijanie ocalałych, ale to iz wczesniej zabito 96 osób i ciała podrzucono na miejsce katastrofy….??? k…. jak to logistycznie ogarnąc? trzeba armii zaufanych ludzi! a w dodatku jest bardzo wysokie prawdopodobienstwo iz znajdzie się postronny gap, ktos cos powie przy gorzale, itp….
      Moze TY mi powiesz jak to logistycznie zaplanowac, aby wczesniej zabic 96 osób i ciała po upozorowaniu obrazen typowych dla upadku przetransportowac i podłozyc??
      zadałem takowe pytanie juz kiedys u MP i nikt z zwolennikow zamachu okencko-wilenskiego mi nie odpowiedział …. zbyt trudne pytanie?
      napiszę dlaczego rozebrano ten hangar, widocznie własnie tam umieszczano ładunki termobaryczne w samolocie….

     2. @ KrisT – no ale jednak zadnych nagran z wylotu nie ma, ani zdjec. Ja tam zreszta sie nad tym nie zastanawiam, bo moze oni sobie siedza gdzies na plazy w cieplych krajach i sie rechocza ze tu polaczki daja sie wkrecac w bajania o ktorych i tak nie ma sensu dyskutowac bo czy zginal czy nie to kaczynski i tak nie byl nic lepszy od tuska, tylko inna retoryke uwodzenia owiec przyjal.

      @Miziaforum – tak u monitora pelno jest rycerzy ktorzy baty spuszczaja na kogo popadnie. No coz tam zawsze musi byc jakis maciciel – byl zenek, nie ma zenka, to jest peryskop. No ale moze jest to jakas taktyka generujaca klikniecia (ozywiona dyskusja, klotnie) a za reklamy idzie kasiora. takze musi miec jakichs nakrecaczy klotni itd.

 4. CHOLERNIE DUŻO SZUMU MEDIALNEGO – ALE CZY PRZYPADKIEM POD ZASŁONĄ WIELU PLOTEK NIE DZIEJE SIĘ COŚ WAŻNEGO

  NAPRAWDĘ ???

  MAM PEWNĄ INFORMACJE NA TEMAT TYCH 6 DNI NIEOBECNOŚCI

  ALE TYM RAZEM ZACZEKAM NA WYPOWIEDZI KOMENTUJĄCYCH

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: