NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

EKIPA TUSKA nasyła DYSPOZYCYJNYCH „cynglii” na FUNKCJONARIUSZA ABW !!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

„PRZYMKNIEMY CI MAMUSIĘ NA ROK, TO SIĘ PRZYZNASZ.

Stanisława Chmielewska była wieloletnim pracownikiem licznych instytucji państwowych. Najwięcej czasu przepracowała w Najwyższej Izbie Kontroli na odpowiedzialnych stanowiskach. Tam wykazała się niespotykanym w czasach PRL sukcesem – w wyniku jej działalności kilku ministrów i prezes Radiokomitetu utracili stanowiska. W ostatnich latach, aż do aresztowania, Chmielewska była doradcą prezesa Agencji Nieruchomości Rolnych, gdzie zajmowała się, z dobrym zresztą skutkiem, wykrywaniem nieprawidłowości i przestępstw.

– Zajmowałam jakąś pozycję społeczną. Żyłam normalnie, spokojnie, mogłam się realizować zawodowo, mogłam się opiekować ciężko chorymi rodzicami. To wszystko mi odebrano.

20 lipca 2005 r. Stanisława Chmielewska została zatrzymana przez funkcjonariuszy CBŚ. 21 lipca Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu. Sędzia Ewa Szymańska w uzasadnieniu skrupulatnie wymienia, o co Chmielewska jest podejrzana. Czytamy, że Chmielewska wydawał polecenia, zalegalizował kwotę, czynności udaremnił lub znacznie utrudnił, założył i kierował zorganizowaną grupą.

Stanisława Chmielewska jest bez wątpienia kobietą. Starszą panią w wieku emerytalnym. Dlaczego sędzia pisze o niej w rodzaju męskim? Ano dlatego, że zarzuty są przepisane co do jednej kropeczki z aktu oskarżenia, który Prokuratura Apelacyjna w Krakowie postawiła parę miesięcy wcześniej Adamowi Chmielewskiemu, synowi pani Stanisławy.

– Prokuratura zorganizowała konferencję prasową, na której poinformowano, że postawiono mi zarzuty – mówi Chmielewska. – Dopiero po konferencji odczytano mi zarzuty. Zgodnie z prawem zażądałam ich uzasadnienia na piśmie. Doczekałam się tego po paru miesiącach.

Zarzuty przedstawił Chmielewskiej Łukasz Gramza, prokurator Prokuratury Apelacyjnej w Krakowie, jeden z członków grupy ds. zwalczania mafii paliwowej kierowanej wówczas przez prokuratora Marka Wełnę. Posiedzenie sądu w sprawie postanowienia o zastosowaniu aresztu odbyło się bez obecności adwokata. Mecenas Chmielewskiej przyjechał z Warszawy do Krakowa na czas. Rozdał swoje wizytówki prokuratorom i policjantom z CBŚ prosząc, by powiadomili go o ewentualnej zmianie terminu posiedzenia sądu. Termin w ostatniej chwili zmieniono. Nikt oczywiście do niego nie zadzwonił. Chmielewskiej na taki telefon nie pozwolono, a sędzia Szymańska na adwokata czekać nie chciała.

– Poprosiłam o głos. Pani sędzia zaczęła na mnie krzyczeć, że ona nie ma czasu słuchać tego, co mam do powiedzenia – opowiada Chmielewska.

– Po dłuższych targach pozwolono mi mówić. Powiedziałam, że jestem ciężko chora, że rozumiem przyczynę mojego zatrzymania jako próbę wymuszenia określonego zachowania na moim aresztowanym synu.

Syn ten, Adam Chmielewski, jest oficerem polskich służb specjalnych (celowo nie piszemy jakich, gdyż tropy idą w wielu kierunkach, a sam zainteresowany, co zrozumiałe, milczy). Jak udało nam się potwierdzić w kierownictwie ABW, Chmielewski odegrał czołową rolę w rozpracowaniu szajki przestępczej działającej w ONZ. Efektem tego była głośna afera w sprawie nazywanej potocznie „ropa za żywność”. Nasze służby (ABW) otrzymały w związku z tym liczne gratulacje od zachodnich partnerów, w tym od amerykańskich służb specjalnych. Niektórzy generałowie zostali odznaczeni orderami. Konsorcjum Victoria zostało w tej sprawie wykorzystane jako firma przykrywka, dzięki której Chmielewski mógł wniknąć w międzynarodowe struktury przestępcze.

Wkrótce potem Adam Chmielewski, o którym przełożeni mówili, że potrafi w kilka dni wykonać zadanie, które innym zajmuje miesiące, został skierowany do walki z mafią paliwową. Z naszych ustaleń wynika, że miał rozpoznać i udokumentować przestępczą działalność w polskich rafineriach. Czy w trakcie tego zadania przeszedł na drugą stronę? Związał się z mafią paliwową? Czy też w związku z wiedzą, jaką posiadł, został wyeliminowany? Nie nam to rozstrzygać, od tego są sądy.

Krótko przed zatrzymaniem Chmielewska napisała apel z prośbą o interwencję w sprawie syna. Fragment: Stał się wygodnym kozłem ofiarnym w bezwzględnej walce politycznej, sam nie zdając sobie sprawy z zakulisowych rozgrywek między politykami i służbami specjalnymi. Najgorszym jest jednakże to, że stan zdrowia mojego syna jest krytyczny i dalszy pobyt w więzieniu grozi mu śmiercią. Apel trafił do wszystkich posłów, ministrów i mediów. Dziś Chmielewska podejrzewa, że to właśnie była bezpośrednia przyczyna jej aresztowania.

– Zamknięto mnie w areszcie najpierw na trzy miesiące, potem nastąpiły przedłużenia. Łącznie spędziłam w areszcie rok i trzy miesiące. Przewieziono mnie z Krakowa do Kielc, później z Kielc do Warszawy, z Warszawy znowu do Krakowa i znowu do Warszawy. W tym czasie prokuratura nie przeprowadziła z moim udziałem żadnych czynności. Nie byłam przesłuchiwana, nie poddawano mnie żadnym konfrontacjom, nie przesłuchiwała mnie też policja, ABW czy CBŚ. Jeden jedyny raz, w marcu 2006 r., spotkał się ze mną prokurator Babiński, ale nie miało to charakteru przesłuchania, bo on mówił, a ja milczałam. Jedyne pytanie, jakie mi zadano, to czy Adam jest funkcjonariuszem ABW. Odpowiedziałam, że to pytanie nie do mnie. Pan prokurator mówił, że chyba będą musieli mnie przeprosić, w kilka dni później wnioskował o kolejne przedłużenie aresztu.

Wobec Chmielewskiej stosowano w areszcie takie środki ostrożności jak wobec gangsterów.

Badający Chmielewską lekarz z krakowskiego pogotowia po badaniu przed aresztowaniem napisał, że wyjątkowo wyraża zgodę na jeden dzień jej pobytu w izbie zatrzymań. W kilka dni po zatrzymaniu adwokat Chmielewskiej złożył wniosek o przebadanie jej przez biegłych lekarzy. Trzy dni przed opuszczeniem aresztu, czyli w rok i trzy miesiące od złożenia wniosku, biegli lekarze takie badanie przeprowadzili. Chmielewska jest wrakiem człowieka. Sześć guzów tarczycy, guz piersi, osteoporoza, cukrzyca, dyskopatia, pierwsza faza udaru mózgu z postępującym paraliżem kończyn dolnych i mimicznymi zmianami na twarzy. Większość z tych przypadłości rozwinęła się lub wręcz powstała w czasie pobytu w areszcie. O tym, jak Chmielewską „leczono” w areszcie, można by napisać książkę.

– Czy już rozumie pan sytuację? Podpisuje pan to, co chcemy, i wychodzi na zewnątrz razem z mamusią albo posiedzicie obydwoje – takie słowa miał usłyszeć Adam Chmielewski od przesłuchujących go prokuratorów. Nie podpisał.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

65 thoughts on “EKIPA TUSKA nasyła DYSPOZYCYJNYCH „cynglii” na FUNKCJONARIUSZA ABW !!!

 1. Adam Chmielewski Syn ten, ,podający sie za oficera polskich służb specjalnych,działa do dzisiaj w Warszawie w bardzo przemyslany sposób wyłudza od przecietnych ludzi znaczne kwoty pieniędzy,z tego co wiem z innych ust 🙂 jest to ekipa od Pana G Skok Wołomin na tak zwane słupy walą ludzi jaki to Oficer który zastrasza bogu ducha winnych ludzi? ktos powinien sie mu dobrac do dupska mieszka w domu który kiedys należał do pana Dochnala:)taka niegrozna informacja która na pewno dostanie sie do ludzi którzy powinni zbadac ta sprawe a tym bardziej tego pseudooficera

  1. NO PRZECIERZ O TYM PISAŁEM JAKO JEDYNY W POLSCE ZARAZ DAM TEGO ARTA JAKO NOWY – KONIECZNIE PRZECZYTAJ !!

   BO TO JEST NA POWAŻNIE !!!

   TYLE ŻE JA PISAŁEM ZE GO ZAMKNĄ W 2012 ROKU

 2. 2,5 roku temu>>>

  jakim cudem jest mozliwe NACHALNE I TOPORNE SPYCHANIE POLAKÓW DO RYNSZTOKA -LUDZIOM O METALNOSCI ŻULA I DROBNEGO ZŁODZIEJASZKA

  Posted by miziaforum w dniu Lipiec 29, 2010

  A JA SIE PYTAM CO JESZCZE ONI MAJA POLAKA ZROBIĆ ABY DOTARŁO DO WAS ŻE TRZEBA BEZZWŁOCZNIE TYCH PRZESTĘPCÓW ODSUNĄĆ OD KORYTA OSĄDZIĆ I UMIEŚCIĆ W CIĘŻKIM PIERDLU…… BEZ WYJĄTKÓW I GRUBYCH KRESEK

   1. Donald odwiedza swoją starą szkołę, a następnie więzienie w Sztumie. Proponuje dać na remont pierwszej 500 tysięcy a drugiego 50 milionów. „Skąd ta różnica? – dziwi się asysta. „A co wy myślicie, że ja drugi raz pójdę do szkoły!” – pada odpowiedź

   2. 🙂 2,2 ROKU POWIADASZ MINEŁO – i wiesz co zajrzałem w tamte komenty – TO SAMO CO DZIŚ TU 🙂 A NAWET TEN SAM FILMIK O ZAMACHU JEST KTÓRY DZIŚ WKLEIŁEM – WNIOSEK – POLACY DREPCĄ W MIEJSCU Z TYM UŚWIADAMIANIEM G… DAŁO – PANIE LUX JACEK

     1. b16 wiesz ile odwiedzało blog jak da łem o b 16 ? 10 000 wejść dziennie – a dziś dałem o tym co dotyczy Polaków i klapa ledwo 3 000 jest teraz WNIOSEK ?

      DAJMY SOBIE SPOKUJ Z REWOLTAMI

      miziaforum powiedział/a
      Grudzień 23, 2012 @ 11:38 AM e

      8 Votes

      ECH POCZYTNOŚĆ BLOGA SPADA … ODKĄD ZAPRZESTAŁEM WIESZCZENIA KOŃCÓW ŚWIATA, POWODZI , I INNYCH KAR BOSKICH

      DZIENNYCH WEJŚĆ JEST ZALEDWIE 3000

      KIEDYŚ GDY BYŁY TEMATY APOKALIPTYCZNE WEJŚĆ BYŁO I DO 20 000 DZIENNIE
      A JAK MNIE ROZPIESZCZAŁ WORDPRESS W RANKINGACH ZAWSZE PIERWSZA PIĄTKA

      TERAZ I WORDPRESS MA W ….. NAWET USUNIĘTO BLOG Z LISTY RANKINGÓW

      A NA PRIV POCZTĘ ZAMIAST GRATULACJI NAPŁYWAJĄ

      “co to za tematy z huja wyssane” , “to jakaś pisowska propaganda” “staczasz się kurwa staczasz” , “czy ty myślisz że masz z idiotami do czynienia , żadne podręczniki nawet dla gimnazjalistów nie potwierdzają twoich rzekomych faktów historycznych”
      “pisz pisz te bajki śmierdzi pisowskimi kłamstwami przeciw platformie”

      I TAK DALEJ I TP.

      ECH A JA MAM ZARÓWNO PIS JAK I PO W DUPIE – RESZTĘ “ELYT” III RP TEŻ
      A MOŻE BY W KOMERCJE UDERZYĆ -postraszyć , przerazić ,

      są kuszące propozycje ….

     2. Lis o dzikim kraju: ludzie nie są głupi…są dużo głupsi niż nam się wydaje…
      (niestety to prawda)

  1. I CO ??????????????? 🙂 PANIE LUXJACEK – GŁOSISZ PAN TO CO JA OD 3 LAT – ZNACZY ZA HUJ I ZA….. ALBO DO LASU

   ALEALE – KTÓŻ TO JAK NIE PAN OSOBISCIE SRAŁ NA MNIE Z NIEJAKIM ZENKIEM Z BYDGOSZCZY ŻEM ŻYD, SZWAB , I WOGÓLE HUJ – BO CHCĘ WOJNE WYWOŁAĆ

   OD TEGO CZASU MINEŁO 3 LATA – A PAN SIĘ BUDZISZ 🙂 3 LATA TEMU BYŁO BY TO SKUTECZNE !!!

   TERAZ JEST CO INNEGO KOLEGO – ZNÓW JESTEŚ NIE NA CZASIE !!!!!!!!!!!!!!!!

   A I POWIEDZONKO LEPIEJ PÓŹNO NIŻ W CALE NIE ZADZIAŁA DZIŚ SĄ JUŻ TE SPRAWY TAK DALEKO ZAAWANSOWANE ..

    1. BEZ LUDZI TAKICH JAK JA TO SOBIE MOŻECIE -zresztą próbujcie – RUCH NARODOWY WŁAŚNIE DEMONTUJĄ NA OCZACH WSZYSTKICH – TAK TAK JESZCZE NIE POWSTAŁ A JUŻ GO ROZKRĘCAJĄ

     TYLKO OCZYWIŚCIW WY ZNÓW TEGO NIE WIDZICIE

     ps bardzo dobry film !!!!!

     1. Nie wiem czy wiesz,ale w Naszym kraju nikt już nie ma ochoty przelewać krwi a Ty piszesz właśnie o tym-o rewolucji.
      Z nikim jej nie zrobisz,ani Ty ani Ja ponieważ społeczeństwo jest omamione przede wszystkim mediami.
      Długa droga dotrzeć do wszystkich omamionych.
      Religia to indywidualna sprawa każdego,a jeśli każdy będzie ubliżał każdemu z tego czy innego powodu to nigdy nie będzie dobrze.
      ps.
      Nic się nie zmieniłeś w tym temacie,a szkoda!

      1. WIESZ CO JA NA SZCZĘŚCIE MAM TEN LUKSUS ŻE MOGĘ W KAZDEJ CHWILI Z TOND WYJECHAĆ DO DOMU – TAK DO DOMU BO TU JESTEM GOŚCIEM

       TO WASZA SPRAWA CZY CHCECIE BYĆ PACHOŁAMI JEŚLI TAK TO NIE PISZCIE NIE MĄĆCIE SIEDŹCIE CICHO I TYRAJCIE SOBIE ZA 1500 ZŁ

       ZAPODAJ JAKIŚ PRZEPIS NA ZUPĘ Z POKRZYWY , BIGOS Z LEBIODY I SIEĆ CICHO i nie wsadzaj filmików o jakimś że jest źle czy cóś -JESTEŚ ŚMIESZNY , WSZYSCY JESTEŚCIE ŚMIESZNI I PRZEZ TO ZACHÓD MA WAS W DUPIE I JAK WIDZĄ TAKICH SPOLEGLIWYCH FRAJERÓW TO JEBIĄ ILE SIĘ DA – TO NORMALNE

      1. NO I CO JAK JUŻ ŚWIADOMOŚĆ SIĘGNIE ZENITU ??? CO DALEJ NAPISZETA WTEDY PETYCJE DO ZŁODZIEJII ŻE NIEWOLNO KRAŚĆ 🙂

       KURWA PRZESTAŃ – NIECH KTOŚ MU POWIE ŻE JEST FRAJEREM BO NIE WIERZY – FRAJER FUJARA , MIĘKKA KUŚKA , JELEŃ DUPA WOŁOWA I TP I TD

       WY KURWA MACIE COŚ Z GŁOWAMI 🙂 – JEDEN PIŁSUDZKI CO WAM MÓWIŁ W OCZY PRAWDĘ – TO ŻEŚCIE Z NIEGO ŻYDA ZROBILI – NO DEBILE NIEGODNE POSIADANIA WOLNOŚCI

      2. CZŁOWIEKU WIESZ JAK MNIE MECZY PRZEBYWANIE TU W KRAJU Z WAMI I ROZMOWY – ZERO KOMPATYBILNOŚCI

       ŁEB MI PĘKA JUŻ PO 72 GODZINACH 🙂 I TE PROBLEMY DNIA CODZIENNEGO KTÓRYCH ZA H… NIE UMICIE PRZESKOCZYĆ

       A DLA HISZPANA FRANCÓZA TO BETKA I PROSTE SPRAWY
       ============================================

       SZKODA PISANIA NIE TA MENTALNOŚĆ – MOŻE TO GENY 🙂 JESTEM W 50 % TATAREM I CHWAŁA ZA TO BOGU !!!!

 3. Czy Polacy wyjdą na ulice?

  Pytanie „czy Polacy wyjdą na ulice?” jest pytaniem o to, czy w Polsce dojdzie do masowych protestów społecznych zdolnych zagrozić, a nawet rozbić politycznie, uformowanej w trakcie ostatnich 20 lat panującej i rządzącej oligarchicznej sieci sił społecznych i politycznych. Takie pytanie nie tylko nie pojawia się w polskich mediach lecz pewnie nie jest nawet do pomyślenia przez polskich dziennikarzy, publicystów czy establishment nauk społecznych i samych polityków. Co najwyżej mogą oni rozważać „czy Rosjanie wyjdą na ulice” i za premierem i prezydentem Rosji, którzy sami sobie takie pytanie postawili, odpowiedzieć, iż mimo rosnącego niezadowolenia sytuacją socjalną „scenariusz egipskiej i tunezyjskiej rewolucji ich krajowi nie grozi.”

  Czy Polacy mogą mieć powody by się buntować i wyjść na ulice w masowych protestach przeciw czemuś i za czymś? Sądzę, że tak. Polacy mogą mieć takie powody w przeciągu najbliższych kilku lat. Będą to powody zarówno ekonomiczne, jak i społeczne oraz polityczne.

  http://prawica.net/opinie/25009

 4. Myślę, że powinniśmy zacząć działać. Odebrać władzę, nie czekać aż naród zdecyduje w najbliższych wyborach. Szkoda każdego miesiąca.

  1. dokładnie jak RUCH NARODOWY BEDZIE ZWLEKAŁ DO CZERWCA BO WTEDY MAJĄ ROBIĆ ZJAZD I ZACZAĆ DZIAŁAĆ TO JA ODPOWIADAM – CZS NA

   POLSKI RUCH ODBUDOWY NARODOWEJ

   założenie takiej partii – lub stowarzyszenia to betka

   czekajmy do końca lutego jeśli nie TO DO DZIEŁA

 5. NA MIŁY BÓG CZY KTOŚ MOŻE TEGO BEZMUZGIEGO DEBILA POWSTRZYMAĆ PRZED TYM TURNE

  serio mam oczy uszy rozmawiam z ludźmi i tu i zagranicą – TU SŁUCHAM POLSKI B PROWINCJI

  TO NIE JEST ŻADNA GROŻBA NIECH TEN CZŁOWIEK SIEDZI W WAWIE – BO BEDZIEMY MIELI ŻAŁOBĘ NARODOWĄ

  NIE JESTEM JASNOWIDZEM LUDZIE CHCĄ GO ZAJEBAĆ !!!!

  Tusk rusza w Polskę 2013-02-13 (10:41)

  Gruchnęła wiadomość, że po sukcesach w Brukseli, polegających głównie na siedzeniu cicho i czekaniu, co z pańskiego stołu nam skapnie, Donaldinio Wspaniały zamierza ruszyć w Polskę, aby czym prędzej zdyskontować sukces, zanim finansiści dokonają bilansu i po odliczeniu tego, co należy zwrócić, czego się nie da wykorzystać, a co wydamy na wmuszane nam technologie i ustalą, ile zostanie dla krewnych i znajomych królika. Wizja premiera krążącego po kraju z workiem, może nie tyle pieniędzy, co obietnic pieniędzy, jest tak ponętna, że może podziałać jak viagra na wszelkie sondażowe słupki. I na to chyba władza liczy – pisze Marcin Wolski w felietonie dla Wirtualnej Polski.

  Przeczytaj wcześniejsze felietony Marcina Wolskiego

  Sęk w tym, że czasy się zmieniły i nie ma powrotu do epoki dobrego wujka Gierka, kiedy można było objeżdżać kraj i obywateli do woli.

  Zawsze może się pojawić nieodpowiedzialny element w postaci jakiegoś „paprykarza”, który znienacka zapyta „Jak żyć panie premierze?” A ten odpowie zgodnie z dowcipem Jana Pietrzaka „Krótko!”

  Tym bardziej, że żelazny elektorat podrdzewiał. Artyści i naukowcy są wściekli za zabranie kosztów uzysku, u kiboli ma przechlapane, emeryci słuchają Ojca Dyrektora, a młodzież wyjechała.

  Oczywiście – istnieje stary patent grafa Potiomkina. Podrasowane miasta, wioski i starannie wyselekcjonowany aktyw na zamkniętych spotkaniach, żadnych plenerów, stadionów itp. Tyle, że skąd go brać? Wozić drugim autobusem? To się nie tylko lider, ale i telewidzowie pokapują. W dodatku krótkie, robocze, gospodarskie wizyty są niesłychanie żartogenne. A żart jest dla obecnie rządzących zabójczy. Jak ten pochodzący z resztą z kręgów władzy o wizycie na Pomorzu.

  Donald odwiedza swoją starą szkołę, a następnie więzienie w Sztumie. Proponuje dać na remont pierwszej 500 tysięcy a drugiego 50 milionów. „Skąd ta różnica? – dziwi się asysta. „A co wy myślicie, że ja drugi raz pójdę do szkoły!” – pada odpowiedź.

  Dlatego na miejscu doradców premiera zrezygnowałbym z tego pomysłu. A właściwie – odwrócił go. Urządził dni otwarte – w trakcie których obywatele mogliby spontanicznie odwiedzać swego ulubieńca. Oczywiście gabinet polityczny dokonywałby selekcji i szkoleń wizytujących, transmisja szłaby z minutowym opóźnieniem, na ewentualny retusz.

  Dla większej atrakcyjności i spontaniczności byłyby to spotkania w różnych miejscach – na boisku, w trakcie lotu do Gdańska (załoga zabiera napotkanego spadochroniarza), w domu. „Przypadkowi obywatele” dzwonią do furtki i są zaproszeni na kolacje i wspólne oglądanie meczy – bezdomny, samotna matka, para gejów. A wszystko starannie wyreżyserowane.

  Szkoda, że kraj mały i nie stać nas na wysokobudżetowe produkcje w rodzaju – premier ratuje tonącego, gasi pożar, nurkuje po zatopiony statek, czy lata z paralotniarzami (jak Putin). Ale jak powiadał inny Włodzimierz „Uczyć się, uczyć i jeszcze raz uczyć!” To jak spróbujemy?

  Marcin Wolski specjalnie dla Wirtualnej Polski

  1. KTO TEGO HUJA UTWIERDZA ŻE NARÓD GO KOCHA I SZANUJE ???

   W KAŻDYM ŚRODOWISKU W POLSCE SĄ LUDZIE SZCZEŻE WKÓRWIENI NA TEGO KMIOTA

   NO Z CZYM ON POJEDZIE DO LUDZI MYŚLĄCYCH Z INFORMACJĄ ŻE ZADŁUŻYŁ JUŻ KRAJ NA PONAD BILION ZŁOTYCH??

   TE OSTATNIE PIENIADZE TO TEŻ POŻYCZKA !!!!!!!!!!!
   ==================================================

   KTÓRĄ TRZEBA BEDZIE ODDAĆ – KURWA SĄ SETKI LUDZI KTÓRZY SZYBCIEJ CZYNIĄ NIŻ MYŚLĄ

   BOJE SIĘ ŻE TEGO DEBILA ODSTRZELI DRUGI ZDESPEROWANY DEBIL – A TO NIE BEDZIE DOBRE DLA NIKOGO !!!

   1. I NIEW BRONIE TEGO ZŁODZIEJA – TYLKO JESTEM ZA SCHWYTANIEM – POSTAWIENIEM GO PRZED TRYBUNAŁEM , SĄDEM ,SĄDEM POLOWYM …. a potem niech się dzieje wola narodu

    POŻĄDEK W PAPIERACH NUSI BYĆ !!!!!

  1. ONI TAM TO FIKSUJĄ Z NADMIARU DOBROBYTU

   GORZEJ U NAS – ULICA CZYLI LUD – I PRAWICA I LEWICA SKANDUJE TE SAME CHASŁA

   NARAZIE SIĘ NA SIEBIE BOCZĄ ALE JUŻ WIDZĄ ŻE ZARÓWNO MŁODY PRAWICOWIEC JAK I MŁODY LEWAK

   JADĄ NA TYM SAMYM WÓZKU I NIE MAJĄ SZANS NA NORMALNE ŻYCIE W POLSCE

   A NAWET ATAKUJĄ TYCH SAMYCH ZŁODZIEJI

   🙂

   WCZEŚNIEJ CZY PÓŹNIEJ POŁĄCZY ICH WSPÓLNY WRÓG !!!!!!

   1. DOPROWADZENIE DO TAKIEGO KURIOZUM DOWODZI TYLKO JEDNEGO ŻE TE HUJE ZRĄDOWE UTRACIŁY INSTYNKT SAMOZACHOWAWCZY

    A SKOŃCZY SIĘ TO BArdzo ale to bardzo źle – jeszccze w tym roku – może i wiosną

    TAKIEGO FRONTU JEDNOŚCI W NIENAWIŚCI NIE ROZBIJE ŻADNA AGENTURA !!!!!

    1. O CZYM KRZYCZY W FILMIKACH YT MARIAN KOWALSKI Z ONR

     O CZYM KRZYCZY W FILMIKACH YT PIOTR IKONOWICZ Z PPS

     O TYM SAMYM !!!!!! A PRZYNAJMNIEJ WIĘKSZOSĆ LUDZI TAK ICH ODBIERA – KRZYCZĄ O PRAWACH MŁODYCH DO ŻYCIA I NIEDOLI 12 000 000 POLAKÓW

     🙂 KRZYCZĄ I BYĆMOZE NIE ZAUWAŻYLI ŻE SĄ ZGODNI W NAJWAŻNIEJSZYCH POSTULATACH – ULICA TO WIDZI

     A MOŻE JUŻ CZAS ABY POROZMAWIAĆ O TYCH PROBLEMACH – A BARWY POLITYCZNE ZOSTAWIĆ W SZATNI ???

     TAK CZY TAK DO TAKIEGO POROZUMIENIA CZY ODGÓRNEGO CZY ODDOLNEGO ZMUSI ICH TUSK ZE SWOIM DOKRĘCANIEM ŚRÓBY

     TYLKO DUREŃ WIERZY ŻE GŁUD I NEDZA NIE JEDNOCZY WSPÓLNYCH INTERESÓW

     1. a skończy się to boczenie tym , ze pomiedzy prawicowym a lewicowym trybunem ludowym stanie 3 który WYGŁOSI RÓWNIE PORYWAJĄCĄ MOWĘ JAK KOWALSKI I IKONOWICZ

      TYLKO DODA ŻE JEST PONAD POLITYKĄ !!!

      🙂 JESTEM GOTÓW WYGŁOSIĆ TAKIE PORYWAJĄCE PRZEMÓWIENIE

   1. myślisz że świat o tym wie? na youtube nie ma ani jednego filmu z meczu, myślisz że to przypadek. ja myślę że pejsaci czuwają żeby nic nie wylizło a jak wyjdzie to usuwają.
    A u nas MSZ milczy jak i cały światek sportowy bo sami mają pejsy to co będą swoich upominać. Zauważ że dziewczyny i trener ani słowa na ten temat, pewnie wiedzą że inaczej skończy się im kariera. Ich milczenie jest bardzo wymowne moim zdaniem. Bije po uszach.

    1. byłoby głosno gdyby radwanskie nie wytrzymały i zbluzgały w odwecie zydow! wtedy radek napewno by się odezwał i puplicznie przeprosił zydostwo za antysemickie radwanskie! wytawiajac siostrom wilczy bilet….

 6. Oglądałem o nim program w ” sprawa dla reportera ” koleś został pomówiony przez świadka koronnego i podstawiony przed sąd. Pomimo obrony i dokumentowania swojej niepełnopoprawności nikt nie chciał mu przedstawić odrobimy dobrej woli i sprawdzić resztę dowodów. Następnie stwierdzono że dowody nie są potrzebne przy sprawach gdzie odpowiada świadek koronny. Obrońca czy sędzia nie pamiętam na jednej spraw z udziałem obu panów ( świadka koronnego i oskarżonego spytał świadka koronnego: ” Czy rozpoznaje Pan na tej sali ( i podał imię i nazwisko osoby którą świadek koronny pomówił ) odpowiedź brzmiała NIE poprosił oby świadek dokładnie się rozejrzał i przyjrzał osobie oskarżonej. Świadek jednoznacznie powiedział że nigdy wcześniej nie widział tego Pana. Był bardzo zaskoczony widokiem gościa na wózku którego nie da się bać bo jest uzależniony w dużej mierze od innych. Ten człowiek nie tyle jeździł na wózku co na dodatek miał problemy z poruszaniem tułowiem. Mimo sprzeczności zeznań świadka koronnego gościa skazano na 8 lat. To jest POLSKA. Oskarżyli go o kierowanie grupą przestępczą czy coś w tym stylu. POLSKA TO NIERZĄD
  „Niewładający obiema rękami i nogami Marek Lisowski jest sądzony jak groźny przestępca. Sparaliżowany od 22 lat człowiek jest oskarżony przez wrocławskiego prokuratora (…) o kierowanie grupą przestępczą. Pomówiony został przez świadka koronnego: złodzieja, handlarza narkotyków, oprycha wykonującego zlecenia zabójstw, który po to, by uchronić się przed karą, zaspakaja oczekiwania prowadzących śledztwo. Innych dowodów winy poza pomówieniem nie ma.

  Kaleka poruszający jedynie głową trafił do aresztu wydobywczego do Zakładu Karnego w Czarnem. Przebywał tam 3 miesiące właściwie bez opieki medycznej. Zaszczuty, źle traktowany, poniżany i doprowadzony prawie do śmierci, miał przyznać się do winy. Nie przyznał się. Prokuratura skierowała akt oskarżenia. Lisowski właśnie stanął przed Sądem Okręgowym w Świdnicy. To znaczy wwieziono go na salę rozpraw wózkiem inwalidzkim. 16 kwietnia rozpoczął się proces przeciwko niemu. Ma odpowiadać za handel narkotykami i fałszywymi dolarami oraz za przewóz dragów i uranu (w nogawkach spodni) przez granicę. Miał to robić kilkanaście lat temu aż do 2005 r., choć praktycznie był wtedy (i nadal jest) rośliną. Ponoć dokonywał tych przestępstw także w czasie, gdy leżał w śpiączce. 16 maja Lisowski ma usłyszeć wyrok…

  1. Właśnie z takimi sądami pod SĄD! czytałam to wczoraj.
   Red.M.Olszański w tv wczoraj-makabra! Facet płaci 16tys alimentów i nie ma widzeń z 2-ma córkami 9/11lat! Matkę zamknęli 600km od niemowlaka 2-u miesięcznego i chca go odebrać dziadkom bo mają za małe mieszkanie!
   Jaworowicz ze sprawami w tv-makabra!

   1. „– Do dzisiaj nie oddaliśmy dzieci – mówi „Rz” Bartosz Bajkowski, ich ojciec. Tłumaczy, że otrzymali we wtorek z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej pismo, w którym wskazał on dom dziecka, do którego powinny zostać zaprowadzone.

    – Nie wykonamy tego postanowienia i będziemy czekać na policję, która z kuratorem będzie nam zapewne próbować odebrać dzieci siłą – mówi Bajkowski.”
    http://marucha.wordpress.com/2013/02/14/bidul-dla-pelnej-rodziny/

  2. zadanie było takie – jeden przestepca kierujący z.g.p miał zostac skazany i odsiedziec wyrok!
   złapano gostka dostał wyrok i siedzi! zadanie wykonane, statystyki są OK!
   tyle tylko iz siedzi nie ten co ma! i teraz pytanko kto i ile dostał do łapy za taki przekret?!!
   ile milionow kosztowała wolnosc prawdziwego przestepcy i jakie, z kim miał powiazania?
   inaczej tego nie widze…..

   1. ktos zapyta a dlaczego inni przestępcy siedza? ano dlatego iz nie kaZdy przestepca ma kolegow u „grupy trzymajacej władze” ci co dostają wyroki to zazwyczaj zwykli złodzieje, konkurencja grupy trzymajacej władze! a ta jak wiemy nie lubi nasladowcow…

 7. NIE JEST TO TEGO TYPU W POLSCE PIERWSZA SPRAWA

  W ŚWIETLE TEGO TYPU SPRAW

  MOŻNA Z BARDZO WYSOKIM PRAWDOPODOBIEŃSTWEM MÓWIĆ ŻE

  MAMY W KRAJU W WYMIARZE SPRAWIEDLIWOŚCI I ORGANÓW ŚCIGANIA

  NIEFORMALNĄ GRUPĘ DO DZIAŁAŃ SPECJALNYCH NA POLITYCZNE ZAMÓWIENIA

  BARDZO SPRAWNĄ W DZIAŁANIU BYĆ MOŻE ZA „SERYJNYM SAMOBÓJCĄ”

  KRYJE SIĘ TO POLITYCZNE GESTAPO GOTOWE WYPEŁNIAĆ WSZYSTKIE POlecenia

  W TAKIM RAZIE POZOSTAJE TYLKO PRZEJĘCIE WŁADZY PRZEZ WOJSKO

   1. JESZCZE NA DZIŚ MOŻNA TO ZROBIĆ BEZKRWAWO – ZALEŻNE JEST TO TYLKO OD ODPOWIEDZIALNOŚCI I TŻEŹWEGO SPOJRZENIA PRZEZ OFICERÓW – UCZCIWYCH AW, ABW, POLICJI, WOJSKA

    DALSZE TRWANIE W OCZEKIWANIU NA CÓD MOZE SKOŃCZYĆ SIĘ KRWAWĄ REWOLTĄ NAD KTÓRĄ NIKT W PIERWSZYCH GODZINACH PANOWAŁ NIE BEDZIE

    TO NIE JEST MOJE PRYWATNE ZDANIE TAK TWIERDZI WIELU ANALITYKÓW Z KRAJÓW OŚCIENNYCH

    A EWĘTUALNE WEZWANIE PRZEZ TUSKA CHOĆBY SŁUŻB SIŁOWYCH W NIEMIECKICH MUNDURACH zgodnie z treścią ustawy

    W POLAKACH WZBUDZI …….. NIEMIEC Z BRONIĄ LUB PAŁKĄ ZAPROWADZAJĄCY PRZEMOCĄ ORNUNG NA POLSKIEJ ZIEMI- czym to się skończy ??

    NIE MUSZĘ PISAĆ

    http://miziaforum.wordpress.com/2013/02/02/niemiecka-policja-bedzie-pacyfikowala-marsz-niepodleglosci-2013-w-warszawie/

    1. O CO KOPIĘ NARÓD SKRUSZY – O PIENIĄDZE I KŁAMSTWO

     POGRĄŻONA W KRYZYSIE GRECJA – ZAROBEK ŚREDNI WEDŁUG EUROSTATU – 6800 ZŁ
     POLSKA ZIELONA WYSPA – 3320 ZŁ – TEŻ WEDŁUG EUROSTATU

     tak wiem ze to zakłamane ale NAWET PRZYJMÓJĄC TE LICZBY – TUSKA KŁAMSTWO JUŻ NIE WYTRZYMA KONFRONTACJI…

    2. PANOWIE OFICEROWIE CZY WAM SIĘ NIE ZAPALA CZERWONA LAMPKA OSTRZEGAWCZA

     kraj zrójnowali naród w nedzy – TERAZ WAS BIERZE RUDY ZA DUPĘ …

     ABW się rozpada? Wszystko na to wskazuje. Jej funkcjonariusze tracą przywileje i masowo odchodzą, sama agencja ma zostać w większości wcielona do CBŚ…
     Jak dotąd ze służby odeszło kilkuset agentów. Lecz do końca roku ich liczba może wzrosnąć nawet do tysiąca.

     WIECEJ W LINKU

     http://miziaforum.wordpress.com/2013/01/03/tusk-przeksztalca-a-b-w-w-k-b-w/

     OTO SKUTEK TEJ „REFORMY” CZY CHCECIE BYĆ TRAKTOWANI JAK DEBILE ???

     TATA TUSK DOBRZE KOMBINUJE BO W ZWIĄZKU Z ZMIANĄ PRIORYTETÓW

     józef bąk PRZESTANIE BYĆ PRZEZ ABW ŚCIGANY – A ZACZNIE BYĆ OCHRANIANY !!!

     OT CO

     * józef bąk – poważnie zamieszany w sprawę amber gold – wklikaj w gogll.

     1. pisałem juz wielokrotnie czym pozniej dojdzie do rewolty i przewrotu tym bardziej bedzie krwawy! czym pożniej tym bardziej lud będzie wkurwiony i nieobliczalny!
      jedyny przewrót to ze wspołudziałem wojska i wysokich rangą patriotów!
      albo taczki albo pokojowy sposob wymuszenia okręgów jednomandatowych i rozpiska nowych wyborow, co wiaze się posłaniem w polityczny niebyt czerwonyc, i innych kolorowych.
      jest tylko jedno ale, władzunia mogła się zapezbieczyc i „nowi” młodzi gniewni mogą byc „synalkami” starych wyjadaczy… ot lepiej miec opozycje swoją kontrolowaną….
      no ale przy jednomandatowych okręgach wynik wyborow moze zaskoczyc kazdego… a narazie „władzy nie oddamy”! „by zyło sie lepiej” i pamietajcie „iz polskosc to nienormalnosc”….

     2. po drugie,to bedzie przewrot kontrolowany…. bo inaczej musielibysmy rozliczyc wszelkich agentow, sedziow i pseudo biznesmenow…
      gdyby tak zrobic porzadek w tym kraju, zabrakłomy miesc w więzieniach, to byłyby setki, tysiące złodzieji do skazania! i gdzie ich umiescic?
      i kto bedzie na ich utrzymanie robic?nie rzond zdaje sobie z tego sprawę, więc jesli dojdzie juz do czegos to tak aby ci sk…..y upadli znowu na 4 łapy!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: