NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY! RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ- INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

ZNANY JASNOWIDZ O ABDYKACJI BENEDYKTA XVI i jego następcy..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

sensacja!!!!!

WYPOWIEDŹ ZNANEGO

JASNOWIDZA – WYPOWIEDŹ

PRYWATNA W ROZMOWIE

PRYWATNEJ

PYTANIE KIM BĘDZIE NASTĘPCA

BENEDYKTA XVI ??

będzie to człowiek który swoją nieodpowiedzialną polityką doprowadzi w krótkim czasie  po objęciu stanowiska  świat muzułmański do wrzenia czego konsekwencją będą niepokoje społeczne w krajach europejskich , a stosunki między krajami islamu a krajami chrześcijańskimi staną na krawędzi wojny ..

http://wiadomosci.wp.pl/kat,36474,title,Peter-Turkson-kandydat-na-papieza-straszy-antyislamskim-filmem-Europa-bedzie-muzulmanska,wid,15393541,wiadomosc.html?ticaid=110312&_ticrsn=5

CAŁOŚĆ WYPOWIEDZI BYĆ MOŻE

ZAMIESZCZĘ W FORMIE ARTA NA

BLOGU

JEŚLI UDA MI SIĘ NAKŁONIĆ

AUTORA WYPOWIEDZI DO

ZEZWOLENIA NA PUBLIKACJE

######################################################

fragment tajemnicy fatimskiej 

„Pełny tekst tajemnicy został opublikowany za poleceniem kard. Ratzingera na stronie internetowej Watykanu. Okazało się wówczas, że nie mówi on o tym, że papież z wizji „pada jak martwy”, ale że zostaje zabity. Oto fragment oficjalnej wersji: „Nim tam dotarł, Ojciec Święty przechodził przez na wpół zrujnowane miasto, trzęsąc się i zatrzymując krok; pogrążony w bólu i smutku modlił się za dusze ciał, które spotkał na swej drodze. Dotarłszy na szczyt góry, klęcząc przez wielkim Krzyżem, został zabity przez żołnierzy, którzy wymierzyli w niego kule i strzały. W ten sam sposób ginęli jeden po drugim biskupi, kapłani, wierzące kobiety i mężczyźni oraz ludzie różnych stopni i rang.”

 Wynika z tego, że „Ojciec Święty” ginie wraz z innymi ludźmi na górze z ręki żołnierzy. Przypomina to bardziej masakrę niż zamach z 13 maja 1981 r. „

Paryż całkiem niedawno

zamieszki i niepokoje społeczne w krajach Europejskich?

ILU MUZUŁMANÓW MIESZKA WE WŁOSZECH ????

A ILU ICH JEST W SAMYM RZYMIE ???

Niezwykłe zdjęcie zrobione po ogłoszeniu decyzji papieża

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

15 thoughts on “ZNANY JASNOWIDZ O ABDYKACJI BENEDYKTA XVI i jego następcy..

 1. Jeszcze słowo o znanych wszystkim tajemnicach fatimskich. Jak wiadomo dwie pierwsze tajemnice dotyczyły m.in. I i II wojny światowej. Sęk w tym, że zostały ujawnione dopiero w latach 50-tych:) , dokładnie w roku 1953 z tego co pamiętam. Poza tym miało to być ostrzeżenie, że jeżeli ludzie się nie zmienią to będzie I i II wojna światowa. Po co takie ostrzeżenie, które zostaje ujawnione po fakcie:) Jak to w katollicyźmie bywa same sprzeczności.

 2. W roku 1999 kupiłem sobie książkę 777 przepowiedni, taki zbiór przeróżnych jasnowidzów. Wszystkie przepowiednie miały jedną wspólną cechę-mianowicie to co już było spełniło się co do dnia:) , natomiast to, co miało się wydarzyć nie sprawdziło ani na jotę. Pomijam oczywiście takie przepowiednie ogólne, jak te np zawarte w apokalipsie w Biblii-czyli będzie głód, wojny, trzęsienia, wulkany, powodzie, huragany itp. -takie ogólniki możemy dopasować do każdej dekady i szkoda zawracać sobie nawet tym głowę. Kilka lat temu przeczytałem również książkę „Kod Biblii” i tu historia się powtarza, wszystko co było spełniło się co do dnia, natomiast przyszłe wydarzenia absolutnie nie. Według tego kodu:) w 2006 roku miała nastąpić III wojna światowa atomowa. Także drodzy Państwo, ponad 99% tego wszystkiego to bajdy, na których doskonale się zarabia, dlatego ostrożnie i nie podniecać się tanimi sensacjami. Bez przepowiedni każdy widzi, że dążymy ku zagładzie, kiedyś wreszcie trafią.

 3. nie wiem ilu żyje Muzułmanów we Włoszech ale wiem jedno, że poznawszy Muzułmanów w raczej jednym z łagodniejszych muzułmańsko krajów Maroko diametralnie zmienił mi sie obraz. Uważam, że mają wpajany i zakorzeniony rasizm, nacjonalizm, i nienawiść do niewiernych, tak samo jak Żydzi. Wycierają sobie mordy słowem rasizm i antyislamizm a sami dyskryminują białasów jak odwiedzają ich kraj. Nazywają to wolnym rynkiem. Co by było, gdyby chuściasty miał w Londku zapłacić za taksówkę 10 razy więcej niż Londyńczyk tylko dlatego że jest turystą? Trąby Jeryha. Tymczasem u nich to normalne, sa wręcz agresywni jak człowiek nie daje sie dymać. Jak sie nie daje wyrolować jest wyzywany od rasistów.

 4. tylko jednej grupie etnicznej bedzie na rekę wojna chrzescijan z islamem… kto by na tym najbardziej skorzystał?
  pamietajcie ze gdzie 2 się bije tam 3ci korzysta!
  kto ma gdzies goji…??
  tak, własnie! ta nacja robi wszystko od dziesiątek lat aby doprowadzic do globalnej religijnej wojny aby ich wrogowie,przeciwnicy wzajemnie się pozabijali! czym mniej nas i muzułmanow tym lepiej dla nich! a to ze watykan jest takze pod ich wpływem jest tajemnicą poliszynela….. nie napiszę kto bo zaraz mi się dostanie za antysemityzm czy anty syjonizm…..jest to nacja ktorej obywatele ostatnio krzyczeli podczas meczu Radwanskiej wy „katolickie suki…”

  inne info, najnowsze- israel przygotowuje się uderzyć na liban, więc będzie wojna…..

  1. ano zaczyna się festiwal gdybania a to znak ze coś ktoś chce zawsze rozpuszcza się takie różne historie od okultyzmu po biblijne

   takie przygotowanie na COŚ

  2. a cel tego proroctwa jest jeden: sianie strachu i zametu w umysle czowieka, ktory juz teraz przezywa rozterke.

   1. KUŹWA WSZYSTKIE PROROCTWA MUSZĄ BYĆ STRASZNE żeby sie kmioty bały – a potem dodaje się jeden mały wontek w proroctwie ALE ALE ALE JAK ……… (tu wstaw co chcesz) TO BEDZIE FAJNIE CIEPŁO DUŻO ŻARCIA I MAŁO ROBOTY !!

    podstawowa zasada prorokowania

 5. czy papież moze stać się ofiarą zamieszek ??
  a watykan zdemolowany przez chordy rozjuszonych demonstrantów??

  czemu nie pamietam
  LONDYN , PARYŻ – to była wojna na ulicach podpalenia pobicia

  1. Glowa kosciola aglikanskiego w UK jest Elzbieta, a papa to moze sobie przyjechac tam tylko na lekcje angielskiego.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: