NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY! RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ- INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

uwaga!! GROŹBA ZABÓJSTWA PRZYCZYNĄ ABDYKACJI BENEDYKTA XVI – SĄ DOWODY !!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Równo rok temu media spekulowały, że Benedykt XVI może umrzeć w ciągu 12 miesięcy

Dziś pojawiła się oficjalna informacja, według której papież Benedykt XVI ma abdykować 28 lutego 2013 roku. Rok temu włoska prasa spekulowała na temat spisku na życie papieża. Wysnuwano wówczas hipotezy, że papież umrze w ciągu roku, jednak Watykan nazwał te doniesienia „bredniami” i „szaleństwem”.

Największe włoskie gazety, z „Corriere della Sera” na czele, równo rok temu – 11 lutego 2012 roku, informowały o bezprecedensowym klimacie „spisków” i intryg wśród hierarchów oraz o prawdziwej wojnie wokół osoby watykańskiego sekretarza stanu kardynała Tarcisio Bertone, którego według tych pogłosek papież chciałby zdymisjonować.

Podawano wówczas informacje, że Benedykt XVI w sekrecie zajmuje się tym, kto miałby zostać jego następcą. Podano wówczas, że miał nim zostać metropolita Mediolanu, kardynała Angelo Scolę.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rowno-rok-temu-media-spekulowaly-ze-benedykt-xvi-m,1,5418143,wiadomosc.html

 

I CO ???

ZBIEG OKOLICZNOŚCI TAKI ….

MINĘŁO 12 MIESIĘCY CO DO

DNIA !!!!

I USTĄPIŁ 

WIDOCZNIE GROŹBA BYŁA

REALNA A JEJ SPEŁNIENIE

NIEUCHRONNE

„W POLITYCE NIEMA ZBIEGÓW

OKOLICZNOŚCI”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

21 thoughts on “uwaga!! GROŹBA ZABÓJSTWA PRZYCZYNĄ ABDYKACJI BENEDYKTA XVI – SĄ DOWODY !!!

 1. Nota dyplomatyczna Watykanu zostało wydane tuż przed rezygnacją
  Nowy papież i duchowni katoliccy twarz oskarżenia i aresztowania w „Easter Rekultywacja” plan nadal
  Globalny wydania Media i oświadczenie Międzynarodowego Trybunału do zbrodni Kościoła i państwa
  Bruksela:

  Historycznie bezprecedensowa dymisja Josepha Ratzingera na papieża w tym tygodniu został zmuszony przez nadchodzące działań rządu europejskiego wydania nakaz aresztowania Ratzingera i publicznego zastaw nieruchomości Watykanu i aktywów przez Wielkanocą.

  http://itccs.org/2013/02/13/pope-benedict-resigned-to-avoid-arrest-seizure-of-church-wealth-by-easter/

  I na gówno mi przepowiednie FAKTY !!!
  Warto właćzyc translator

 2. prośba do MODERATORA aby nie bał się ksiażki MISTYCZNE MIASTO BOŻE !!!! Marii z Agredy – miłość do Pana Jezusa i Jego świętej Matki może tylko wzrosnać !!!!!!
  serdecznie pozdrawiam

 3. sensacja!!!!!

  WYPOWIEDŹ ZNANEGO

  JASNOWIDZA – WYPOWIEDŹ

  PRYWATNA W ROZMOWIE

  PRYWATNEJ

  PYTANIE KIM BĘDZIE NASTĘPCA

  BENEDYKTA XVI ??

  będzie to człowiek który swoją nieodpowiedzialną polityką doprowadzi w krótkim czasie  po objęciu stanowiska  świat muzułmański do wrzenia czego konsekwencją będą niepokoje społeczne w krajach europejskich , a stosunki między krajami islamu a krajami chrześcijańskimi staną na krawędzi wojny ..

  CAŁOŚĆ WYPOWIEDZI BYĆ MOŻE

  ZAMIESZCZĘ W FORMIE ARTA NA

  BLOGU

  JEŚLI UDA MI SIĘ NAKŁONIĆ

  AUTORA WYPOWIEDZI DO

  ZEZWOLENIA NA PUBLIKACJE

  tu
  http://miziaforum.wordpress.com/2013/02/12/znany-jasnowidz-o-abdykacji-benedykta-xvi-i-jego-nastepcy/

 4. Gówno mnie obchodzi papież jak i cały kościół katolicki nie moja religia nie moja bajka neich się hieny pozagryzają i tak olewam koscioł ciepłym moczem!!!

 5. Bp. PIERONEK USPRAWIEDLIWIA PEDOFILIE

  – Benedykt XVI zmagał się z o wiele większymi tematami niż pedofilia – dbał o to, żeby ludzie żyli zgodnie z przykazaniami bożymi. Sprawa pedofilska była na świecie, jest i będzie. Żadna siła nie powstrzyma człowieka od tego, żeby korzystać z możliwości, jakie daje człowiekowi wolna wola i do czego go pchają namiętności – powiedział w „Kropce nad i” bp Tadeusz Pieronek. Hierarcha komentował decyzję papieża o rezygnacji. http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,13386475,Bp_Pieronek__Pedofilia_byla_i_bedzie__Zadna_sila_nie.html

 6. Jan Paweł II wypowiedział wiele znaczące słowa, także z myślą o swoich następcach: „to niedobrze, jak na Ziemi żyje dwóch papieży” – czyli jak jeden abdykuje i na jego miejsce ogłaszają następcę.

   1. Miziak to nie jest mój problem ,tylko sukienkowych i ich dzieci !!!! , a że się śmieję , a śmieję się bo to wszystko zakrawa na pusty śmiech i nic po za tym , niech się inni martwią ,ale nie ja !!!!!
    J.M.H

  1. nawiązujac do historii papiezy nigdy nie miano problemow z ich „usmiercaniem” w tym przypadku gdyby chcieli toby papa dostał zawału i nikt by nie zadawał pytan! w wieku 86 lat takie zgony to normalka…
   ja tu widzę inny powod abdykacji…

   1. A JA WIEM ŻE SZANTAŻ JEST ŚWIETNĄ FORMĄ ŻĄDZENIA NIE BEDĄC WIDOCZNYM

    MORDOWANIE TO OSTATECZNOŚĆ JAK DELIKWENT JEST OPORNY LUB ODPORNY NA GROŹBY

  2. czarne zostanie Papierzem a po tym już tylko koniec i czarna otchłań, bo jaki Papierz taka otchłań. 🙂

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: