20.30 na żywo SZOKUJĄCY TEMAT DNIA JACK CALEIB +...18 czerwca 2019
-18240 sekund temu.
PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

BEZ MARIANA KOWALSKIEGO RUCH NARODOWY NIE ISTNIEJE

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

RZECZNIK ONR MARIAN A WŁAŚCIWIE MARIUSZ KOWALSKI W CYKLU WYWIADÓW ZAMIESZCZANYCH NA Y.T ZWRACA SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA PROBLEMY POLAKÓW WYNIKAJĄCE Z BIEDY BIEDY KTÓRA JEST ZAPLANOWANYM STANEM TRWANIA DLA NARODU POLSKIEGO I Z TYMI PATOLOGIAMI NALEŻY WALCZYĆ

JEDNAK WODZOWIE RUCHU NARODOWEGO NIE WIDZĄ ŻADNEGO PROBLEMU W TEJ SFERZE ŻYCIA CODZIENNEGO W ZŁODZIEJSKIEJ III R.P

SZKODA

BO DANE EUROSTATU MÓWIĄ W PROST ŻE 2 / 3 POLAKÓW ŻYJE DZIENNIE ZA 3 DOLARY NA OSOBĘ CO PRZEKŁADA SIĘ WEDŁUG KRYTERIÓW O.N.Z NA FAKT ŻE 12 500 000 POLAKÓW ŻYJE W ŚRODKU EUROPY W REALIACH SOMALIJSKIEJ BIEDY
JEDNAK NĘDZA SOMALIJCZYKÓW WYNIKA W WIĘKSZOŚCI Z NIEKORZYSTNEGO POŁOŻENIA GEOGRAFICZNEGO I JAŁOWEJ ZIEMI

W ODRÓŻNIENIU OD POLSKI KTÓRA LEŻY W EUROPIE W KLIMACIE UMIARKOWANYM
KRAJU KTÓRY POSIADA WIELE KOPALNYCH DÓBR ORAZ ROZLEGŁE ŻYZNE NIZINY

LOS POLAKÓW JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE UWARUNKOWANY OD KAPRYSÓW POLITYKÓW KTÓRZY STWORZYLI DZIESIĄTKI PRZEPISÓW KTÓRE UBEZWŁASNOWALNIAJĄ JAKIEKOLWIEK INICJATYWY OBYWATELI KTÓRZY CHCĄ LEPSZEGO ŻYCIA

CZYLI BIEDA JEST CELOWYM I ZAPLANOWANYM STANEM JAKI MA BYĆ NORMĄ DLA POLSKIEGO NARODU ….

JAK ZATEM POLACY MOGLI BY ZMIENIĆ TEN STAN RZECZY

BARDZO PROSTO POSŁAĆ W DIABŁY DOTYCHCZASOWYCH POLITYKÓW KTÓRZY ZA PIENIĄDZE I PROFITY Z ZAGRANICY TAKI STAN UTRZYMUJĄ

MAMY BYĆ RYNKIEM ZBYTU A NIE ZAGŁĘBIEM PRODUKCYJNYM

MARIAN TO WIE , A DLACZEGO RESZTA R.N NIE CHCE TEGO WIEDZIEĆ ???

MOŻE Z NIEWIEDZY CO JEST PRZYCZYNĄ I JAK ROZWIĄZAĆ TEN PROBLEM

no więc podpowiem może to pomoże

Niezakłócony rozwój każdego państwa zależy głównie od stworzenia warunków umożliwiających osiąganie elementarnego dostatku przez wszystkich obywateli. Elementarny dostatek, to przede wszystkim szansa utrzymania życia i zachowania zdrowia każdego człowieka, czyli dostęp do pożywienia.

Jest to największy i zarazem najbardziej żenujący problem dzisiejszej polskiej rzeczywistości. Żenujący dlatego, że ostatnio (w wyniku niezrozumiałych dla społeczeństwa „zobowiązań unijnych”) limituje się u nas produkcję żywności, pomimo iż ciągle wzrasta odsetek polskich rodzin, które nie są w stanie zapewnić dostatecznego pożywienia nawet własnym dzieciom. Sytuacja taka poważnie zakłóca powszechne poczucie bezpieczeństwa, prowadzi do niepewności jutra, niepokoju i oburzenia, które nierzadko w historii kończyło się desperackim buntem.

Nędza wprawdzie od wieków towarzyszyła różnym grupom społecznym. Także społeczeństwom zorganizowanym w struktury państwowe. Ale troska o zapewnienie wyżywienia nie była obca nawet w systemach niewolniczych. Było oczywiste, że – aby wydajnie pracować – człowiek musi odpowiednio się odżywiać. Dzisiaj u nas nie dostrzega się tej oczywistej prawdy…czego dowodem jest poddanie się (bez stanowczego protestu!!!) dyktatowi doktrynalnych ekonomistów, a następnie limitom UE, które doprowadziły do radykalnego ograniczenia produkcji rolnej pod pretekstem, że była deficytowa!!! Tymczasem powszechnie stosowane w UE dopłaty do produkcji rolnej (kilkakrotnie zresztą wyższe, od przyznawanych obecnie polskim rolnikom) dowodzą, że nigdzie produkcja żywności nie jest wolna od deficytu.

Dostępność żywności, gwarantującej każdemu szansę przeżycia i zachowania zdolności do pracy, to warunek konieczny, ale nie wystarczający, aby człowiek żył godnie i bezpiecznie, aby czynnie uczestniczył w życiu społecznym, w pomnażaniu dóbr materialnych i kulturowych oraz w korzystaniu z udogodnień tworzonych przez dynamicznie rozwijającą się cywilizację.

Twierdzi się, że oczekiwanie zapewnienia warunków, gwarantujących osiąganie godnego standardu życia jest nieuzasadnionym roszczeniem, że skoro ludzie są wolni, to bez niczyjej pomocy powinni dbać o zagwarantowanie im samym i ich rodzinom elementarnego dostatku. Nie jest to jednak możliwe w społeczeństwie ubogim. Nie tylko dlatego, że bez kapitału (lub „zdolności kredytowej”) trudno myśleć o podjęciu dochodowej działalności, ale przede wszystkim dlatego, że rodziny, których nie stać na kanapkę do dziecięcego tornistra nie myślą o zakupie czegokolwiek po­za kawałkiem chleba.

Bez społeczeństwa, które może sobie pozwolić na zakup podstawowych towarów, czy usług trudno w ogóle myśleć o powodzeniu działalności gospodarczej. Istnieje wprawdzie możliwość kierowania produkcji na obce rynki, ale jeśli konkurencyjność oferty uzyskuje się przez wykorzystanie niskiego poziomu płac (np. zamiast stosowania nowych technologii), to przedłuża się tym samym wegetację polskich rodzin na poziomie substandardowym.

16 thoughts on “BEZ MARIANA KOWALSKIEGO RUCH NARODOWY NIE ISTNIEJE

 1. Dwoje ich dzieci zostało zamordowane w rodzinie zastępczej. Walczą o odzyskanie pozostałych

  http://www.tvn24.pl/dwoje-ich-dzieci-zmarlo-w-rodzinie-zastepczej-walcza-o-odzyskanie-pozostalych,305550,s.html

  Przyjechała z decyzją sądu, pokazała mi decyzję, ale przeczytałam tylko nagłówek, że mam dzieci oddać kuratorowi i zabrała tę decyzję – wyjaśniła matka w rozmowie z reporterką „Faktów TVN”.

  Jak się okazało, urzędnicy uznali, że matka w ciąży nie poradzi sobie sama z wychowaniem reszty potomstwa.

  Rodzina nie miała złej opinii. Jeden z byłych sąsiadów, Adam Gajewski mówi „Faktom”, że „dzieci nie chodziły głodne”. – No wiadomo, było tych dzieci trochę, trzeba było to jakoś ogarniać –

  1. A TU KURIOZUM??? CZY TEŻ RZAD ODKRYŁ SWĄ SZYDERCZĄ I ZBRODNICZĄ MORDE
   Dwudziestolatkom z Gdyni sąd odebrał dwumiesięcznego synka. Uzasadnienie: [Ojciec – red.] mimo iż pracuje, nie jest w stanie zabezpieczyć niezbędnych potrzeb materialnych małoletniego.

   http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35636,13295782,Rodzice_czekaja_na_Enrique__Dlaczego_sad_zabral_im.html#ixzz2JCq9a600
   TO NIE PRZYPADEK TO JASNY SYGNAŁ DLA MŁODYCH POLAKÓW
   NIE ROZMNARZAJCIE SIĘ MŁODZI POLACY BO I TAK WAM DZIECI ODBIERZEMY

 2. KATASTROFA DEMOGRAFICZNA III RP

  Słuszne uwagi w tekście powyżej. Polecam tekst poparty paroma wykresami, które stawiają włosy na głowie.

  http://myslnarodowa.wordpress.com/2012/01/15/katastrofa-demograficzna-iii-rp-wolny-rynek-nie-dziala-polemika-2/

  (…)Problem Polski to nie brak pieniędzy na internet – tylko brak mieszkań, brak pieniędzy na mieszkanie i wychowanie dwójki dzieci, brak stabilności dochodów i zatrudnienia (i proszę nie opowiadać bzdur, że to „zmiany obyczajowe”, jak nie mam pewności, że będzie mnie stać na wychowanie dwójki dzieci – bo nie wiem, czy znajdę pracę, jeśli mnie zwolnią, to poprzestaję na jednym dziecku, by zmniejszyć ryzyko, że nie będzie miało co jeść).(…)

  1. Nóż się sam w kieszeni otwiera!

   2,5-letniego chłopczyka znalazła w sobotę po południu w Oknie Życia dyżurująca pracownica Caritas w Stargardzie Szczecińskim – informuje Radio Szczecin.

   Dzwonek alarmowy w centrum przy ul. Krasińskiego zadzwonił około godz. 17.00. Pracownicy natychmiast powiadomili policję i pogotowie. Okazało się, że dziecko było zadbane. Teraz przebywa na obserwacji w stargardzkim szpitalu. Jest w dobrym stanie.

   Co trzecie dziecko w Polsce żyje w biedzie. Co robią posłowie, by pomóc?

   Przy chłopczyku był list od matki, nie ujawniono jednak jego treści. – Kobieta zostawiła też swoje dokumenty, znamy jej dane osobowe – powiedział Radiu Szczecin Łukasz Famulski z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie.
   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019387,title,25-letni-chlopiec-znaleziony-w-Oknie-Zycia-w-Stargardzie-Szczecinskim,wid,15322876,wiadomosc.html

   (Zlikwidują okna życia i nie będzie problemu)

   1. NO WŁAŚNIE WIĘC JAK SIĘ PANOWIE Z NAZWY RUCH NARODOWY NIE ZAANGAŻUJĄ JAK SUGERUJE MARIAN – TO TEMAT TEN PONIESIE KTOŚ INNY

    TO JEST EKSTERMINACJA NARODU – I MI I INNYM JEST JUŻ WSZYSTKO JEDNO Z KIM BĘDZIEMY CZYŚCIĆ

    TEN BURDEL Z SZUMOWIN

    12 500 000 MILIONA NĘDZARZY Z CZEGO 6 000 000 MILIONÓW TO DOROŚLI Z PRAWEM DO GŁOSOWANIA

    TYLKO IDIOTA ALBO AGENT RZĄDOWY NIE SCHYLI SIĘ PO TAKI ELEKTORAT !!!!!!!

    A MY WIEMY JAK NAWET ZORGANIZOWAĆ BEZDOMNYCH ABY ICH GŁOS W WYBORACH BYŁ WAŻNY TO KOLEJNE 300 000

   2. ZOSTAWIŁA DOKUMENTY ……………. WIĘC JEŚLI NIEMA Z NIĄ KONTAKTU TO ……….. NO CO

    TO NIEDŁUGO DOWIEMY SIĘ ŻE ……

    A TO WSZYSTKO Z CZEGO ????

    1. ” WIĘC JEŚLI NIEMA Z NIĄ KONTAKTU TO ……….. NO CO „– to koniec……. tak, bieda popchneła tę kobietę po ostateczność…..
     nie kazdy ma odwagę by skonczyc ze sobą,(a to jest na rekę rządowi) wiekszosc nawet nie ma odwagi by walczyc o swoje…zresztą szkoda słow, szkoda ludzi i ich dzieci….
     faktem jest iz to następna ofiara polityki antypolskiej,antyrodzinnej, następna ofiara ktorą powinien miec na sumieniu płemieł 2sk….i reszta jego swity!!!

     a tymczasem płemieł sie hełpi ile to „wyszarpał od łuniii dla polandi!” ba bedzie jezdził tuskobusem i ogłaszał wszem i wobec ze to wyłacznie jego zasługa…..!!!
     a nawet zrobi więcej bo jak słyszymy- Premier Donald Tusk zapowiedział w niedzielę konsultacje ws. wydawania środków unijnych. „Zamierzam się w nie osobiście zaangażować. W najbliższych miesiącach ruszam w Polskę”

     „Zamierzam się w nie osobiście zaangażować— czyli w dosłownym tłumaczeniu – zaangazowac aby kolesiostwo mogło jak najwiecej nakrasc! a z tego jak wiadomo do rodziny cos skapnie…czyz nie? panie płemierze?

     najtansze oferty budowy autostrad i stadionow okazały się znacznie drozsze od tych „drogich” zachodnich! jak to mozliwe w kraju taniej siły roboczej i materiałow?! wytłumacz mi to pan panie płemierze!

     1. a tłumaczenie iz to była zmowa cenowa budowlancow nie jest tłumaczeniem! poprostu to była kradziez za przyzwoleniem rządu! gdyby chcieli mogliby zrobic porządek jak z dopalaczami! i skonczyc z przeketami, powp…ć do pierdla i skonczyłyby się dziwne przetargi i wygorowane cenniki! cena budowy spadłaby i byłaby nizsza niz u naszych sasiadów! ale komu to na rekę?
      do dzis nie mozna ruszyc odcinka A4 z katowic do krakowa! prywata zdziera na potęgę za najkrótszy i najdrozszy odcinek pseudo autostrady na swiecie! umowa nie do ruszenia!… zastanawiające prawda?

  2. to nie jest problem LEWAKÓW – TO JEST PROBLEM POLAKÓW

   IM WCZEŚNIEJ DOJDZIE DO WAS ŻE : WYKAŃCZANIE NARODU JEST PLANOWO REALIZOWANE NA ZASADZIE DZIŚ LIKWIDUJEMY LEWAKÓW – PRZECIWSTAWIAJĄC – SPRAWIAJĄC PRZYJEMNOSĆ PRAWICOWCOM ……

   JAK ZWINĄ LEWAKÓW – TO SIĘ DOBIORĄ DO DUPY WROGOM LEWAKÓW

   I BĘDĄ TO ROBIĆ TAK DŁUGO I TAK KONSEKWENTNIE PRZEZORNIE

   AŻ WYMIOTĄ WSZYSTKICH PYSKACZY !!!! BO ONI MAJĄ W DUPIE CZY KTOŚ JEST LEWY CZY PRAWY

   NIE WIERZYSZ ZAPYTAJ EKSMITOWANYCH – SĄ W ŚRÓD NICH I ZWOLENNICY LENINA JAK I DMOWSKIEGO LUB PIŁSUDSKIEGO

   A JEŚLI CZYSZCZĄ TAK SZEROKO – TO ZNACZY ŻE AKCJA JEST WYMIERZONA W POLAKÓW !!!!!!!!!!!

   DONALDZIE TUSK !!!!

   GÓRA USYPANA Z Polaków BEZDOMNYCH, BEZROBOTNYCH WYKLUCZONYCH , CHORYCH BEZ NADZIEI NA POMOC

   musi być gigantyczna , jeśli wspiołeś się PO NIEJ TAK WYSOKO ….. ŻE MASZ PRZYRZECZONY STOŁEK W UNII

   =================================================

   nic nie zostanie ci zapomniane ani wybaczone …. PRZYJDZIE CZAS ŻE do Polski zostaniesz dowieziony , a rodzina twoja bedzie miała zakaz wjazdu do 5 pokolenia – TAK JAK W USA – RODZINA ALFONSO CAPONE

   ==================================================
   mozecie sie dziś śmiać kurwy sprzedajne ale tego nikt wam nie wybaczy – NIKT NAWET BÓG –

   ==================================================

 3. JA NIE CHCĘ A LE W KOŃCU BĘDĘ MUSIAŁ NAPISAĆ – DLACZEGO PO SUKCESIE MARSZU 11 LISTOPADA R.N A KONKRETNIE JEGO KIEROWNICTWO ZDECYDOWAŁO SIĘ NA

  NIC NIEROBIENIE OD GRUDNIA 2012 DO CZERWCA 2013 KIEDY BEDZIE ZJAZD – 6 MIESIĘCY CISZY
  I ŻADNYCH POSTULATÓW LUB ŻĄDAŃ KOMU POTRZEBNY JEST TEN CZAS I DO CZEGO ………….

  mądrzy się domyślają tylko na razie nikt nie chce BYĆ PIERWSZYM WIEC TRWA CISZA DLA ZACHOWANIA ………..

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: