NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
NOWY TARYFIKATOR KAR DLA POLAKÓW - STAWKI NAWET 400% W GÓRĘ !! Mandat do 5 tys. zł – takiej kary domaga się premier Mateusz Morawiecki.
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

rebeliant Godson i 30 innych ROZWALI DYKTAT TUSKA W P.O

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Cała scena polityczna legnie w gruzach jeszcze w tym roku? 2013-02-07 (15:24)

Wczoraj Donald Tusk zapowiedział, że nie będzie tolerował zachowań, które zagrażałyby jedności Platformy Obywatelskiej w sprawach, w których jedność jest niezbędna. – Jak komuś nie odpowiada funkcjonowanie w formacji politycznej, która ma zasady i cele, to może znaleźć się w każdej chwili poza nią – mówił premier. Czy na horyzoncie pokazał się grożący palec przewodniczącego Donalda Tuska?

– To nie tylko paluszek ale cała pięść. Jak się ze mną nie zgadzacie, to won – taki był przekaz Donalda Tuska – ocenia Andrzej Dera (SP). Konserwatysta John Godson pomimo że takiego palca nie dostrzega, to przypomina, że gdyby wymuszano stanowisko w kwestiach światopoglądowych, to z klubu odejdzie. Takiego ryzyka nie widzi naczelny przedstawiciel prawego skrzydła Jacek Żalek. Zwraca jednak uwagę, że władze klubu blokują dyskusję nad wspólnym projektem o związkach partnerskich, więc „trudno mówić o dialogu”.

Czym to wszystko się skończy?

Antoni Mężydło, kolejny konserwatysta PO, wskazuje, że tylko ewentualna frakcyjność w Platformie mogłaby ją rozbić. Czy spotkań, o których mówi John Godson nie można nazwać tego początkiem? Poseł zdradza, że spotykają się w grupie około 30 osób, które łączy wspólna idea. – Jeżeli PO będzie rozmontowana, to cały system polityczny legnie w gruzach i powstanie nowa jakość polityczna, a tego właśnie oczekują Polacy. To powinno wydarzyć się jeszcze w tym roku – przewiduje Andrzej Dera.

NO TRZEBA WSPIERAĆ ROZŁAMOWCÓW 

WIEDZIAŁEM ŻE W NIM LEŻY JAKIŚ POTENCJAŁ …

🙂

JA SIĘ GODSONOWI NIE DZIWIE WOKÓŁ SAMI FASZOLE, ALKOHOLICY

I RASIŚCI 

WIEC ZEBRAŁ 30 I PLANUJE 

BUNT

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

4 thoughts on “rebeliant Godson i 30 innych ROZWALI DYKTAT TUSKA W P.O

    1. kefir ja sobie nie wymyślam jakbyś tak z nódów poczytał moje arty – I ZWRÓCIŁ UWAGĘ NA DATY – TO BYŚ WIDZIAŁ ŻE MOJE SENSACJE POTWIERDZAJĄ SIĘ W REALU PO OKOŁO 6 MIESIĄCACH W 90% -a ewętualny scenariusz różni się w wykonaniu tylko detalami …..

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: