M-forum A.V Live.

ARTYKUŁY PRASOWE , NIUS INFO , POLITYKA GOSPODARKA, POLSKA I ŚWIAT , FILMY , REPORTAŻE , STREAM LIVE ZAŁÓŻ WŁASNE KONTO

pobrane (1).png

rebeliant Godson i 30 innych ROZWALI DYKTAT TUSKA W P.O

miejsce-na-reklame.

Cała scena polityczna legnie w gruzach jeszcze w tym roku? 2013-02-07 (15:24)

Wczoraj Donald Tusk zapowiedział, że nie będzie tolerował zachowań, które zagrażałyby jedności Platformy Obywatelskiej w sprawach, w których jedność jest niezbędna. – Jak komuś nie odpowiada funkcjonowanie w formacji politycznej, która ma zasady i cele, to może znaleźć się w każdej chwili poza nią – mówił premier. Czy na horyzoncie pokazał się grożący palec przewodniczącego Donalda Tuska?

– To nie tylko paluszek ale cała pięść. Jak się ze mną nie zgadzacie, to won – taki był przekaz Donalda Tuska – ocenia Andrzej Dera (SP). Konserwatysta John Godson pomimo że takiego palca nie dostrzega, to przypomina, że gdyby wymuszano stanowisko w kwestiach światopoglądowych, to z klubu odejdzie. Takiego ryzyka nie widzi naczelny przedstawiciel prawego skrzydła Jacek Żalek. Zwraca jednak uwagę, że władze klubu blokują dyskusję nad wspólnym projektem o związkach partnerskich, więc „trudno mówić o dialogu”.

Czym to wszystko się skończy?

Antoni Mężydło, kolejny konserwatysta PO, wskazuje, że tylko ewentualna frakcyjność w Platformie mogłaby ją rozbić. Czy spotkań, o których mówi John Godson nie można nazwać tego początkiem? Poseł zdradza, że spotykają się w grupie około 30 osób, które łączy wspólna idea. – Jeżeli PO będzie rozmontowana, to cały system polityczny legnie w gruzach i powstanie nowa jakość polityczna, a tego właśnie oczekują Polacy. To powinno wydarzyć się jeszcze w tym roku – przewiduje Andrzej Dera.

NO TRZEBA WSPIERAĆ ROZŁAMOWCÓW 

WIEDZIAŁEM ŻE W NIM LEŻY JAKIŚ POTENCJAŁ …

🙂

JA SIĘ GODSONOWI NIE DZIWIE WOKÓŁ SAMI FASZOLE, ALKOHOLICY

I RASIŚCI 

WIEC ZEBRAŁ 30 I PLANUJE 

BUNT

4 thoughts on “rebeliant Godson i 30 innych ROZWALI DYKTAT TUSKA W P.O

    1. kefir ja sobie nie wymyślam jakbyś tak z nódów poczytał moje arty – I ZWRÓCIŁ UWAGĘ NA DATY – TO BYŚ WIDZIAŁ ŻE MOJE SENSACJE POTWIERDZAJĄ SIĘ W REALU PO OKOŁO 6 MIESIĄCACH W 90% -a ewętualny scenariusz różni się w wykonaniu tylko detalami …..

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

REKLAMA 300 X300.jpg
%d bloggers like this: