KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Powstał tymczasowy zarząd RUCHU NARODOWEGO

Ruch Narodowy jednoczy siły
W połowie stycznia br. odbył się zjazd działaczy narodowych z całej Polski na którym został wyłonionym tymczasowy Zarząd Ruchu Narodowego w skład którego weszli:

Robert Winnicki – prezes Młodzieży Wszechpolskiej

Przemysław Holocher – Kierownik Główny ONR

Marian Kowalski – Rzecznik Prasowy ONR

Artur Zawisza – Wiceprezes Związku Żołnierzy NSZ

Jerzy Wasiukiewicz – Ruch Wolności

Witold Tumanowicz – prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości

Krzysztof Bosak – były poseł LPR

Sylwester Chruszcz- redakcja kwartalnika społeczno-politycznego Myśl.pl

Na zjeździe, w obecności ponad 30 osób, przyjęto projekt deklaracji ideowej tworzonego Ruchu, która zostanie oficjalnie ogłoszona najprawdopodobniej w czerwcu tego roku.

A czym jest tworzący się Ruch Narodowy?

Ruch Narodowy jest nową inicjatywą społeczno-polityczną powołaną przez największe organizacje narodowe w 2012 r. po Marszu Niepodległości.

Kontynuując wcześniejsze pozytywne doświadczenia współpracy Młodzieży Wszechpolskiej i Obozu Narodowo-Radykalnego pod patronatem Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych rozwijamy ogólnopolską sieć środowisk i organizacji nawiązujących do patriotycznych tradycji. Wspólną pracą społeczną i bezkompromisową postawą ideową zmierzamy do przywrócenia obozowi narodowemu należnej roli w życiu publicznym.

Liderzy Ruchu na zarzut dzielenia prawicy odpowiadają:

„Ruch Narodowy nie dzieli żadnej prawicy, bo ta, mając na myśli byty partyjne, jest już od dawna skłócona i podzielona. Ruch Narodowy jest alternatywą dla tych wszystkich, którzy nie chcą patrzeć na Polskę tylko poprzez interes partyjny, tylko poprzez interes „elit”, które wyzyskują lub pozwalają wyzyskiwać własny kraj i naród. I właśnie takich Polaków Ruch Narodowy ze sobą łączy.”

Na popularnym serwisie społecznościowym powstał oficjalny profil Ruchu pod adresem http://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/RuchNarodowy.net?fref=ts, który w zaledwie 10 godzin „polubiło” ponad 10 tysięcy użytkowników Internetu!

Powstał również regionalny profil Ruch Narodowy Opole – http://www.facebook.com/RuchNarodowyOpole?ref=hl

Na czerwiec liderzy Ruchu zapowiadają kongres w Warszawie.
http://www.ngopole.pl/2013/01/29/ruch-narodowy-jednoczy-sily/#more-40062

5 thoughts on “Powstał tymczasowy zarząd RUCHU NARODOWEGO

  1. Żydowszczyzna zabiezpieczyła się dosyć szczelnie i precyzyjnie i rozłożyła szeroką pajęczynę,siatkę z przynętami i pułapkami.Polaczki-bydlaczki-p­rostaczki-cwaniaczki wciąż daja się nabierać i wpadają w pułapki jak śliwka w kompot.Podniecają się jakimś Marianem Kowalskim.Wolniewiczem,Jerzym Robertem Nowakiem vel Morritzem Neumanem,wcześniej wspomnianym Ozjaszem,Michalkiewiczem,Ziemk­iewiczem,Rydzykiem,Macierewicz­em-Izaakiem Singerem.Cyrk żydowski na kólkach:)

  2. „ODDAJCIE PIENIĄDZE” – pikieta w Opolu

    We wtorek 5 lutego br. o godz. 10.00 przy ul. 1 Maja w Opolu, pod biurem posła PO Leszka Korzeniowskiego, odbędzie się pikieta zorganizowana przez Jarosława Toporowskiego. Organizator – jak twierdzi – jest oburzony wysokością premii jakie przyznali sobie członkowie rządu PO oraz marszałkowie Sejmu RP. Wydarzenie promowane jest na fb:

     

    http://www.facebook.com/events/404400946319181/?ref=2

    http://www.ngopole.pl/2013/01/31/oddajcie-pieniadze-pikieta-w-opolu/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: