KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

wstrząsająca prawda o przeciętnym Polaku

Ogłupiali mnie długo i – o zgrozo – skutecznie. Jestem idiotą!

4 stycznia 2013 – 20:35

Głupieję z każdym dniem. Wybaczcie mi, że będę uogólniał, ale celowo napiszę w imieniu szerokiej rzeszy osób – codziennie głupiejemy. W dużym towarzystwie będę czuł się ze swoją głupotą bardziej komfortowo, może ją trochę oswoję. Jeśli uznam ją za całkiem powszechną, wówczas głupota stanie się normą, a być normalnym to przecież żaden wstyd.

No to – głupieję i wy głupiejecie też, tak zakładam.

Wczoraj sobie uświadomiłem, że na skutek odbieranych informacji staję się zwykłym, zaściankowym tumanem – i mniemam, że nie tylko ja. Doszedłem do takiego przykrego wniosku, oglądając jakąś migawkę na temat sytuacji w Izraelu. Alarmująca myśl – nie wiem, kto jest premierem Izraela, czyli nie wiem, kto za moment będzie mógł wcisnąć magiczny czerwony przycisk i zapoczątkować sporą jatkę. Kiedyś wiedziałem, teraz nie. Mogę sprawdzić, ale to już nie to samo. Wiem natomiast, że „Perfekcyjna pani domu” – taka MILF z niezłymi piersiami i zachrypniętym głosem – właśnie bierze rozwód. Kurwa, to jest niedorzeczne, wiem o rozwodzie babki, która zakłada białą rękawiczkę i wyciera kurz, a nie wiem, kto tak naprawdę decyduje o losach świata, bo przecież konflikt Izraela z Syrią to rzecz bardzo poważna. Oczywiście, w dużej mierze wynika to z moich zaniedbań, mojego lenistwa, moich błędów przy selekcjonowaniu źródeł informacji.

Wiem, że Anna Mucha jeździ mercedesem, a nie wiem, kto rządzi Izraelem.
Wiem, że Doda rozstała się z chłopakiem, a nie wiem, kto rządzi Izraelem.
Wiem, że Włodarczyk jest z Krawczykiem, a nie wiem, kto rządzi Izraelem.
Wiem, że matka Madzi tańczyła na rurze, a nie wiem, kto rzadzi Izraelem.
Wiem, że młoda Kwaśniewska wzięła ślub, a nie wiem, kto rządzi Izraelem.
Wiem, że pies Kory zamówił sobie marychę, a nie wiem, kto rządzi Izraelem.

Jestem idiotą.

Wiem, że Ewa Farna tyje, ale nie wiem, kto rządzi Chinami.
Wiem, że nowi iPhone jest dłuższy niż stary, a nie wiem, kto rządzi Chinami.
Wiem, że Depardieu został obywatelem Rosji, a nie wiem, kto rządzi Chinami.
Wiem, że jak wygląda Marta Grycan, a nie wiem, kto rządzi Chinami.
Wiem, że Krzysztof Ibisz napisał książkę, a nie wiem, kto rządzi Chinami.
Wiem, że dziewczyna Lewandowskiego trenuje karate, a nie wiem, kto rządzi Chinami.

To długa lista. Nie wiem też, kto rządzi Brazylią, Indiami, Iranem, czy Australią, nie wymienię pięciu amerykańskich aktywnych polityków, ostatnio czytałem coś o jakiejś babce z francuskiej polityki (była minister sprawiedliwości), ale tylko dlatego, że się pruła na potęgę i nie wie, z kim ma dziecko.

Za to z polskiej telewizji dowiedziałem się, że Marek Siwiec odsunął się od SLD i teraz bliżej mu do Palikota. Było to wydarzenie dnia, wypowiadały się mądre głowy – że szok i niedowierzanie, że przełom, rozłam i symbol. Oglądałem z zainteresowaniem, ponieważ z synem Siwca chodziłem kiedyś do jednego liceum. Później jednak przeszło mi przez myśl: „przecież Siwiec nie ma nie tylko żadnego wpływu na losy Europy, ale też żadnego wpływu na losy Polski, ani też żadnego na losy jakiekolwiek miejscowości w tym kraju”. Oglądam więc ten „transfer”, a równie dobrze telewizja mogłaby informować, że mój kolega pracował w Samsungu, ale rzucił i zmienia na Sony. Karmiono mnie przynajmniej przez jeden dzień informacją tak zbyteczną, jak aktualny poziom wody w Kazimierzu nad Wisłą.

Czytam, że ktoś kogoś uderzył w Zakopanem i ten drugi ktoś zmarł. No, wprost niesamowite, jest to historia, którą ewidentnie żyć powinniśmy przez cały tydzień. Kiedy gdzieś na Bliskich Wschodzie powoli wybuchać będzie III Wojna Światowa, będziemy najszczęśliwszym narodem świata. Jako jedyni zajmować będziemy się tym, że samochód wjechał w dom w Radomiu, albo tym, że pijany rolnik obsikał sąsiadowi płot. No i do tego, oczywiście stały zestaw: Tusk, Kaczyński, Palikot, Siwiec, Kwaśniewski, Kalisz, Kłopotek, Kurski, Ziobro, Nowak, Sikorski, Macierewicz, Boni, Arłukowicz, Wróbel… O wszystkim tym bardzo mądrze opowie Miecugow czy troszkę bardziej prześmiewczo Kuźniar.

Za dziesięć lat nie wiedzieć będziemy, co to Bliski Wschód, a za trzydzieści – dlaczego ma być III Wojna Światowa i kiedy były poprzednie dwie?

Mam pretensje do mediów, bo wydaje mi się, że szkołę ukończyłem jako osoba o trochę większej wiedzy o świecie. Odkąd zdałem się na zawodowych dziennikarzy, by mi tę wiedzę dostarczali, odtąd idiocieję. Moim zdaniem dzisiaj przeciętny Polak prawie nic nie wie o Polsce i ZUPEŁNIE NIC o świecie. Poważne tematy nakrywane są telewizyjną papką z gówna, i gówno na sam koniec w mojej (waszej?) głowie zostaje.

Nie wierzę jednak w teorie spiskowe. Nie wierzę, że ktoś idiotę robi ze mnie celowo. Ot, idioci dla idiotów. Im naprawdę wydaje się, że Siwiec (nie Natalia, tylko Marek, chociaż Natalia w Polsce przegrywa tylko z Barackiem Obamą, a i to niekoniecznie) popierający Palikota jest istotny i że mnie naprawdę powinno interesować, że w Sylwestra ktoś kogoś jebnął gałęzią. Pracując w gazetach, tych niby poważnych, napatrzyłem się na osoby, które wierzą, że podobnymi dyrdymałami naprawiają świat.

Niczego nie naprawili.

Po prostu teraz już nie umiem sobie poradzić bez wikipedii. Jak padną jej serwery, zostanę półgłówkiem z zalążkiem wiedzy na temat władz w Polskim Stronnictwie Ludowym czy w innej niepotrzebnej do niczego partii, z olbrzymią wiedzą na temat cycków w show-biznesie i rozwodów wśród aktorów, ale za to bez podstawowych informacji na temat świata.

Kiedyś leciałem do Korei, tam panowała epidemia SARS. Franek Smuda powiedział mi wówczas, tak z dobrego serca: – Uważaj, żebyś tylko nie przywiózł tego… no… esemesa!

Już mnie to nie śmieszy. Mam zatruty mózg. Będę taki sam.

http://www.weszlo.com/news/13302-Oglupiali_mnie_dlugo_i_-_o_zgrozo_-_skutecznie_Jestem_idiota

29 thoughts on “wstrząsająca prawda o przeciętnym Polaku

 1. Ruch Narodowy jednoczy siły
  W połowie stycznia br. odbył się zjazd działaczy narodowych z całej Polski na którym został wyłonionym tymczasowy Zarząd Ruchu Narodowego w skład którego weszli:

  Robert Winnicki – prezes Młodzieży Wszechpolskiej

  Przemysław Holocher – Kierownik Główny ONR

  Marian Kowalski – Rzecznik Prasowy ONR

  Artur Zawisza – Wiceprezes Związku Żołnierzy NSZ

  Jerzy Wasiukiewicz – Ruch Wolności

  Witold Tumanowicz – prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości

  Krzysztof Bosak – były poseł LPR

  Sylwester Chruszcz- redakcja kwartalnika społeczno-politycznego Myśl.pl

  Na zjeździe, w obecności ponad 30 osób, przyjęto projekt deklaracji ideowej tworzonego Ruchu, która zostanie oficjalnie ogłoszona najprawdopodobniej w czerwcu tego roku.

  A czym jest tworzący się Ruch Narodowy?

  Ruch Narodowy jest nową inicjatywą społeczno-polityczną powołaną przez największe organizacje narodowe w 2012 r. po Marszu Niepodległości.

  Kontynuując wcześniejsze pozytywne doświadczenia współpracy Młodzieży Wszechpolskiej i Obozu Narodowo-Radykalnego pod patronatem Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych rozwijamy ogólnopolską sieć środowisk i organizacji nawiązujących do patriotycznych tradycji. Wspólną pracą społeczną i bezkompromisową postawą ideową zmierzamy do przywrócenia obozowi narodowemu należnej roli w życiu publicznym.

  Liderzy Ruchu na zarzut dzielenia prawicy odpowiadają:

  „Ruch Narodowy nie dzieli żadnej prawicy, bo ta, mając na myśli byty partyjne, jest już od dawna skłócona i podzielona. Ruch Narodowy jest alternatywą dla tych wszystkich, którzy nie chcą patrzeć na Polskę tylko poprzez interes partyjny, tylko poprzez interes „elit”, które wyzyskują lub pozwalają wyzyskiwać własny kraj i naród. I właśnie takich Polaków Ruch Narodowy ze sobą łączy.”

  Na popularnym serwisie społecznościowym powstał oficjalny profil Ruchu pod adresem http://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/RuchNarodowy.net?fref=ts, który w zaledwie 10 godzin „polubiło” ponad 10 tysięcy użytkowników Internetu!

  Powstał również regionalny profil Ruch Narodowy Opole – http://www.facebook.com/RuchNarodowyOpole?ref=hl

  Na czerwiec liderzy Ruchu zapowiadają kongres w Warszawie.
  http://www.ngopole.pl/2013/01/29/ruch-narodowy-jednoczy-sily/#more-40062

 2. Musimy na wiosnę dać radę i POmaszerować

  pod sejm z stanowczym żądaniem opuszczenia polskiego sejmu przez mafię rodem z piekła rodem. Nie mogą więcej gnębić nas, poniżać, hańbić na cały świat.
  NIE ma na to naszego przyzwolenia. Ta swołocz wynagradzana jest NASZYCH podatków, ale nie została przez nas wybrana, lecz przez ruskie serwery i czas na zawsze z tą plagą zakończyć sprawę.
  Nigdy tak w Polsce nie było, aby ludzie i całe rodziny gasiły światło o g. 19,oo i szli spać, zwłaszcza w soboty. Zawsze gwar, ruch i telewizja dochodziły z mieszkań do póżnych godzin nocnych, słychać było śmiech i gwar. Teraz Polacy są zastraszeni, przygnębieni, nie uśmiechają się. Dzieci wcale nie słychać. To tragedia narodowa. Mieszkam w bloku więc coś wiem na ten temat.
  Polacy! Organizujmy się na Wielki Marsz na Warszawę i obalenie antypolskiego rządu i ogólnopolski strajk. Tak dłużej być nie może, aby zdrajcy pchali nas śladem Grecji i Hiszpanii.

 3. Polskiej rodzinie odebrano kilkumiesięczne dziecko.

  27.01.2013r. wieczorem, o g.19.30 w głównym wydaniu wiadomości w żydo-TVP1 pokazano Polakom, jak prawo żydo-systemu RP chroni polską rodzinę.

  Powód odebrania dziecka: młodzi, dwudziestokilkuletni rodzice nie maja pracy i tym samym nie gwarantują prawidłowej opieki nad dzieckiem. Takie prawa ustanowiły żydo-władze RP. Dziecko przekazano rodzinie zastępczej, która w związku z tym otrzyma odpowiednie, przewidziane „prawem” dofinansowanie.

  Rządzące RP przestępcze bandy po 1990r. zlikwidowały w Polsce ponad 10 mln miejsc pracy. Teraz przy pomocy prawnego systemu bezprawia żydo-władza RP odbiera bezrobotnym polskim rodzinom ich dzieci.

  Telewizyjny przekaz o tym wydarzeniu nie był zwykłą informacja, to było ostrzeżenie skierowane do młodych Polek i Polaków: nie zakładajcie rodzin, nie rozmnażajcie się, bo i tak odbierzemy wam wasze dzieci !!!

  Bo jeśli w Polsce, już w 2004r. faktyczne bezrobocie wynosiło 52%, a GUS podaje, że najwyższy wskaźnik bezrobocia występuje wśród młodych Polek i Polaków, to dzisiaj przy narastającym kryzysie, kierowane przez żydo-system RP ostrzeżenie do młodych Polaków należy traktować poważnie – ale jednocześnie jako dowód zbrodni żydo-władzy RP na polskim narodzie.

  Dziwnym zbiegiem okoliczności ostrzeżenie wysłane do młodych Polek i Polaków pojawiło się dzień po tym, gdy sejm odrzucił procedowanie skandalicznych i absurdalnych projektów ustaw o tzw. związkach partnerskich. Mogliśmy oglądać w TV jak cywilizacyjny wybryk natury i chyba przypadek nie tylko psychiatryczny – premier żydo-rządu RP krytykował sejm za przebłyski ludzkiej normalności, za to że są jeszcze ludzie, którzy bronią cywilizacji przed terrorystycznym zamachem żydo-masońskich zbrodniarzy.

  Polacy muszą też wiedzieć, że kary więzienia w Polsce odbywają ludzie nie płacący zasądzonych alimentów. Ci „skazańcy” nie płacą, bo nie mają pracy, a jeśli już ją mają, to zapłata za tę pracę starcza zaledwie na ich własne podstawowe potrzeby. Więźniowie w Polsce, po 1990r., nie pracują – przecież nie starcza pracy nawet dla „wolnych” Polaków. Koszt utrzymania jednego więźnia przekracza 2,5 tys. złotych – i obciąża nas podatników.

  27.01.2013r. kursował po Warszawie tramwaj, który zamiast tablicy z numerem linii miał tablicę z gwiazdą Dawida – tak m.in. upamiętniono w stolicy kraju międzynarodowy dzień holokaustu.

  Powolny holokaust Polskiego Narodu trwa nieprzerwanie od sierpnia 1980

 4. CZY KTOS NAPRAWDE NIE WIDZI TEGO CO SIE DZIEJE W TYM KUREWSKIM KRAJU
  Rodzice czekają na Enrique. Dlaczego sąd zabrał im dziecko?

  Cały tekst: http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35636,13295782,Rodzice_czekaja_na_Enrique__Dlaczego_sad_zabral_im.html#ixzz2JCpeV5H7
  Dwudziestolatkom z Gdyni sąd odebrał dwumiesięcznego synka. Uzasadnienie: [Ojciec – red.] mimo iż pracuje, nie jest w stanie zabezpieczyć niezbędnych potrzeb materialnych małoletniego.
  – Inne matki piją, biją. Ja kocham swoje dziecko nad życie. Sama się wychowałam w domu dziecka, chciałam dać mojemu synkowi to, czego nie miałam: miłość i bezpieczeństwo – mówi mama chłopca.

  Cały tekst: http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35636,13295782,Rodzice_czekaja_na_Enrique__Dlaczego_sad_zabral_im.html#ixzz2JCq9a600

 5. http://www.conowego.pl/aktualnosci/kolejny-bloger-odpowie-za-znieslawienie-prezydenta-rp-8293/

  W serwisie Kontrowersje.net ukazał się niedawno artykuł pt. Polską rządzą dwa ruskie cwele: Tusk i Komorowski! Rzeczywiście, jest kontrowersyjnie i agresywnie. Autor tekstu, 42-letni Piotr W. (pseudonim Matka Kurka) wśród czytelników portalu zyskał już sobie jednak status osoby, która lubi dzielić się swoimi poglądami w sposób ekspresywny. Tylko ostatnio nazwał on Jurka Owsiaka mianem „króla żebraków i łgarzy”.

 6. Ćwierć miliona dla Prezydium Sejmu. „Bezwstydna chciwość!!!!!!!!!”
  Przyznane sobie przez Prezydium Sejmu premie o łącznej wysokości ćwierć miliona budzą oburzenie u polityków reprezentujących niemal wszystkie partie. „Nie zamierzam się wstydzić i tłumaczyć za bezwstydną chciwość !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!” – napisał zdenerwowany Janusz Piechociński. – To jest chyba nie do końca etyczne – mówi z kolei Arkadiusz Mularczyk z SP.

  Prezydium Sejmu przyznało sobie premie roczne na łączną kwotę 245 tys. zł. Największą nagrodę otrzymała marszałek Ewa Kopacz (45 tys. zł).

  Pozostali wicemarszałkowie – Cezary Grabarczyk z PO, Markek Kuchciński z PiS, Eugeniusz Grzeszcza z PSL, Jerzy Wenderlich z SLD oraz Wanda Nowicka z RP – dostali po 40 tys. zł.
  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/cwierc-miliona-dla-prezydium-sejmu-bezwstydna-chciwosc,302066.html

 7. to tak w temacie zamordyzmu i tego, jak państwo troszczy się o obywatela, zwłaszcza tego najbardziej potrzebującego. Rozsyłajcie gdzie możecie.

  1. usunełam poprzedni twój post
   przeczytałam ten apel i nawet już w głowie miałam co mu spakuje do paczki,
   jestem bardzo wrażliwa na biede innych a jeszcze w dodatku jak ktoś jest chory ,ale jestem osobą która również sprawdza
   wiec wrzuciłam na you tube link który podał z reportarzem niestety wyskakiwał mi cały czas błąd.
   wpisałam jego imie i nazwizko w google i wyskoczyło dużo ! a zwłaszcza że to jest oszust nic bym nie mówiła jak by to był jeden post ,pomyślała bym jak zawsze znajdzie się osoba która chce zaszkodzić lub po prostu złośliwie tak pisze,ale niestety tam było tego dużo wiec raczej to musi być prawda.
   dobrze że jesteś wrazliwy na innych i chcesz pomagać ale zawsze sprawdz bo nie któży to wykorzystują i żyją z tego
   pozdrawiam ewcia 😉

   1. dzięki i przepraszam :)) miałam sprawdzić ale zanim to zrobiłam włączyłam powyższy wykład i wciągnął mnie przez dwie godziny:) Jeszcze raz przepraszam i postanawiam poprawę.

    1. nie przepraszaj to jest normalny odruch normalnych ludzi słyszac o krzywdzie innych chcemy odrazu pomagac ja też jak to czytałam jak juz wczesniej pisałam odrazu w głowie miałam jak mu pomuc i co przesłac
     jeszcze raz pozdrawiam

 8. Śmiertelne drgawki Polski

  Państwa polskiego nie ma. Jego koniec rozpoczął się 1.09.1939 r. a obecnie jesteśmy świadkami jego śmiertelnych drgawek. Wszystko odbyło się rękami renegatów sterowanych przez służby obcych państw, przy aplauzie lemingów i biernej POstawie reszty POlaków. Skoro dużej części POlaków renegaci mogli wmówić, że:

  – Polska nie potrzebuje własnych banków, przemysłu, kopalń, itp.

  – matematyka i historia to przedmioty mało ważne więc trzeba radykalnie ograniczyć ich nauczanie

  – muszą przymusowo utrzymywać partie POlityczne, które bezpośrednio POwodują upodlenie ich codziennego życia

  – muszą przymusowo przez całe życie płać składki na ochronę zdrowia a POtem czekać kilka lat na badanie lekarskie i co roku wpłacać datki Owsiakowi na szpitale

  – dwóch pedałów to rodzina, której należy oddawać dzieci na „wychowanie”

  – to całkowicie normalna sytuacja, że wylatuje samolotem prezydent państwa ze 100 osobową delegacją i nie ma z tego wydarzenia żadnej dokumentacji zdjęciowej ani video w POlsce i Rosji, a urządzenia rejestrujące ten lot na obydwu lotniskach się POpsuły

  – itd., itp.

  to oznacza, że POlacy nie zasługują na własne państwo. Pewne jest, że na własne państwo nie zasługują renegaci, lemingi i POlacy. Ilość Polaków można oszacować na zaledwie kilka procent a to bez gwałtownych wydarzeń ekonomicznych, politycznych lub militarnych o zasięgu globalnym nie wystarczy aby zbudować tu nową Polskę.

  Renegaci, lemingi i POlacy nie będą jednak mięli raju na trupie Polski. Pierwsi zostaną przez mocodawców poddani ścisłej kontroli a ci najbardziej niepewni wyeliminowani fizycznie. Los drugich i trzecich będzie POdobny: są skazani na redukcję ilościową przy użyciu metod już wprowadzanych, zatruta żywność, szczepionki, chemtrials, itp. oraz na ciągłą kontrolę i inwigilację, chipy, karty magnetyczne, podsłuchy, fotoradary, monitoring, itd.

 9. Dokładnie tak samo myślę.. (ad artykuł) „Coś” mi nie pasowało w tym wszystkim – duperele zamiast ważnych spraw – i zaczęłam wertować internet. Tu znajduje pytanie, jakie i mnie się nasuwały do głowy (o, jestem normalna?), tu znajduję informacje, podpowiedzi i wiele innych rzeczy, które w jakiś logiczny sposób odpowiadają na moje wątpliwości. O tej normalności specjalnie napisałam w cudzysłowie, bo.. wszyscy wokoło mówią, że mi odbiło. i że szukam dziury w „całym” Wiec jeżeli Twoje i inne podobne fora pozwalają ludziom z wątpliwościami na odrobinę normalności w tym cyrku to jest to zajerzysty powód aby takie fora istniały. Trzymaj się Mizia.
  Pozdrawiam wszystkich normalnych.

  1. mało tego, praktycznie w kazdym portalu zamiast wazniejszych info same info rzygi! same tematy zastepcze, ogłupiajace na maxa! no i cyce, kilka zdjec pup i rosnie ogladalność!
   a waznych swiatowych info badz krajowych marginalne tematy…
   no cuz lemmingi są coraz głupsze więc i jakosc info tez musi byc zanizana, wiemy co sie dzieje w klanie i innych smieciowych serialach a nie wiemy co się dzieje w słowacji badz czechach, no jedyne info to takie iz tam ich sniegiem zasypało…..bo to dziwne w zimie….

   1. Dlatego od dwóch i pół lat nie mam pudełka zwanego telewizorem – wczesniej miała ze wzgl na to że w wynajmowanym przeze mnie mieszkaniu był, a jak był to i się włączało co jakiś czas, choć coraz rzadziej, a jak się włączało to sie traciło 3h… Potem zmieniłam lokalizację i po prostu tv nie kupowałam, tak minęły dwa lata i znów zmieniłam lokalizację, tym razem był odbiornik ale usługa tv musiałaby być przeze mnie zamówiona, więc odbiornik wylądowała w graciarni. Czasem jak odwiedzam kogoś jestem poruszona ilościa kretynizmów serwowanych przez tv, wiadomości i inne pierdy… odrzuca jak od szamba. A jeszcze bardziej szokuje jak ludzie patrza w telewizję, to jakby byli zahipnotyzowani.
    Co do portali to na przestrzeni lat taki onet ewoluował w Bravo Girl, arty typu „piersi tej Polki robią wrażenie” albo „najlepsze nogi telewizji” czy też „Kasia Cichopek wraca do formy”. Znamienne są wyrażenia „co Polacy”, „grzechy Polaków”, „ta Polka” i pisanie o nacji polskiej w trzeciej osobie, zupełnie jakby pisał to przedstawiciel innej nacji. Prócz tego artykuły zwykle traktują o: Polakach złodziejach, o tym że śmierdzą, o Polkach puszczalskich, o bezdomnych Polakach na obczyźnie, o tych samych bez znajomości języka, o Polakach dzieciobójcach. Jeśli o dziwo znajdzie się jakis pozytywny tekst o Polaku/Polce/Polakach to – niespodzianka – bohater ma zwykle polskie nazwisko a pochodzenie niepolskie. Znamienne sa tematy zastępcze, wałkowane od każdej strony rano we dnie i wieczorem, skłócanie ludzi, dopisywanie debilnych teorii do błahych wydarzeń i trąbienie o tym tygodniami aż mdli od patrzenia. Znamienne jest tez mieszanie kontrowersyjnych tematów, które interesują ludzi myślących – z jakimś stekiem bzdur w ten sposób osmieszając temat na starcie, tak by reszta społeczeństwa na samo słowo klucz krzywiła się z obrzydzenia. W ten sposób postąpiono ze Smoleńskiem osiagając sukces – teraz nie ma młodego człowieka, który chciałby o tym rozmawiać. Puszczono hordy półmózgów na fora, żeby co bardziej merytoreczne wypowiedzi zasypywali mało elokwentnymi wypocinami. W ten sposób kształtuje się równoległa rzeczywistość w internecie.
    Dlatego warto od tego stronić. Śmierdzi jak od szamba.

 10. Cześć Mizia, może i tracisz starych sympatyków, tego nie wiem ale napewno zyskujesz nowych ! Ja jestem tego przykładem

  1. Krab bzdury piszesz nic nie traci , starzy są i zawsze czytają Mizika a że czasami się nie wypowiadają ???? tak bywa , czasami jest dobrze milczeć jak wygadywać głópoty , ale są cały czas i jak przyjdzie ta właściwa chwila i pora to wtedy się odezwiemy i nie tylko odezwiwmy , ale i zadziałamy !!!!!!!
   J.M.H

 11. od pewnego czasu miałem takie przeczucie ze coś z narodem jest nie tak

  I W KOŃCU ZNALAZŁEM TEKST POWYŻSZY

  KTÓRY WYJAŚNIŁ MI DLACZEGO POCZYTNOŚĆ BLOGA SPADA … ODKĄD ZAPRZESTAŁEM WIESZCZENIA KOŃCÓW ŚWIATA, POWODZI , I INNYCH KAR BOSKICH

  DZIENNYCH WEJŚĆ JEST ZALEDWIE 3000

  KIEDYŚ GDY BYŁY TEMATY APOKALIPTYCZNE WEJŚĆ BYŁO I DO 20 000 DZIENNIE
  A JAK MNIE ROZPIESZCZAŁ WORDPRESS W RANKINGACH ZAWSZE PIERWSZA PIĄTKA

  TERAZ I WORDPRESS MA W ….. NAWET USUNIĘTO BLOG Z LISTY RANKINGÓW

  A NA PRIV POCZTĘ ZAMIAST GRATULACJI NAPŁYWAJĄ

  “co to za tematy z huja wyssane” , “to jakaś pisowska propaganda” “staczasz się kurwa staczasz” , “czy ty myślisz że masz z idiotami do czynienia , żadne podręczniki nawet dla gimnazjalistów nie potwierdzają twoich rzekomych faktów historycznych”
  “pisz pisz te bajki śmierdzi pisowskimi kłamstwami przeciw platformie”

  I TAK DALEJ I TP.

  ECH A JA MAM ZARÓWNO PIS JAK I PO W DUPIE – RESZTĘ “ELYT” III RP TEŻ
  A MOŻE BY W KOMERCJE UDERZYĆ -postraszyć , przerazić ,

  http://miziaforum.wordpress.com/2013/01/18/dlaczego-polacy-popieraja-chamow-lajdakow-i-zwyklych-zlodzieji/

  1. Jasiu” Himilsbach Do „Spatifu” wtoczyli się pijani Himilsbach z Maklakiewiczem. Himilsbach stojąc jeszcze w drzwiach wrzasnął na całą salę: Inteligencja wypierdalać! Na to wstał dostojnie Gustaw Holoubek i dostojnie przemówił: Nie wiem jak państwo, ale ja wypierdalam. I wyszedł.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: