NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!! VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

TRAGEDIA WISI NA WŁOSKU -a kolesie zatrudniają służbę

WITAM DZIŚ TROSZECZKĘ O STANIE NA DZIŚ POLSKIEJ „ZIELONEJ WYSPY ” TUSKA

ANALITYCY I EKONOMIŚCI PO PRZEANALIZOWANIU DANYCH ZA UBIEGŁY ROK PO PROSTU BIJĄ NA ALARM

ROK 2013 BĘDZIE JUŻ NA PEWNO ROKIEM WIELKIEGO KRYZYSU

OTO TYTUŁY PRASOWE KTÓRE NIE BRZMIĄ OPTYMISTYCZNIE

„Emerytury do poprawki. Dostaniemy grosze” – INTERIA

„Fatalne dane o produkcji przemysłowej.” – W.P

„Tragedia! Fatalne dane GUS! Szaleństwo na złotym” – W.P

„Społeczeństwo gwałtownie się starzeje. Tendencja jest zła” – INTERIA

„Polska przegrała w gospodarczych rankingach nawet z Ukrainą, Rumunią i Serbią” – ONET

A TYM CZASEM” GRUPA TRZYMAJĄCA WŁADZĘ” SZASTA PIENIĘDZMI PODATNIKA JAK ZA KRÓLA SASA ….

 

 „zawijam kiece i lece”

„kłaniam się pani nisko po samo piź……ko” 

Mimo że PO obiecywała zmniejszyć administrację, gabinety polityczne ministrów wciąż są liczne. Pracują w nich głównie ludzie związani z młodzieżówką PO, zarabiając nawet po 8 tys. złotych miesięcznie. – Praktyka poszła w takim kierunku, że z ekspertów w gabinetach zrobiono „przydupasów” od kupowania biletów, zakupów czy ubierania koleżanki małżonki – komentuje były szew MSWiA Krzysztof Janik. Analogiczny problem dotyczy samorządów.

Pracownicy gabinetów zajmują się obsługą ministrów. Mają im doradzać, nadzorować przygotowanie dokumentów. Zdaniem cytowanych przez gazetę polityków są potrzebni, ale gabinety nie powinny być liczne. Tymczasem w gabinetach politycznych w MSW i resorcie cyfryzacji jest po siedem osób, w Ministerstwie Kultury – pięć. W samej kancelarii premiera jest 22 doradców i czterej asystenci polityczni.

Wątpliwości budzi też fakt obsady osobowej. Większość z obecnie rządzących ministrów do swoich gabinetów politycznych powołała osoby bardzo młode, związane z młodzieżówką PO. Najmłodszy asystent ma 21 lat i pracuje dla ministra transportu Sławomira Nowaka. Szef gabinetu Bartosza Arłukowicza ma 25 lat, doradca Michała Boniego 29 lat, a szefowa gabinetu minister Joanny Muchy ma 27 lat.

Pensje szefów gabinetów politycznych to ok. 8 tys. złotych miesięcznie, natomiast członkowie gabinetów otrzymują przynajmniej 3 tys. złotych plus dodatki.

Gabinety tworzą także prezydenci miast, burmistrzowie, a nawet wójtowie, marszałkowie i starostowie. W 2008 roku wszystkie partie polityczne zapowiedziały zmianę przepisów, która ograniczyłaby ilość doradców w samorządach. Powstały trzy projekty ustaw autorstwa PiS, PO-PSL i SLD. Żaden do dzisiaj nie został uchwalony.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

5 thoughts on “TRAGEDIA WISI NA WŁOSKU -a kolesie zatrudniają służbę

 1. Tu natomiast jest rozmowa z dr Jerzym Jaśkowskim, na temat szczepionek, ich skutków, działalności koncernów farmaceutycznych i dużo więcej. Trwa prawie 100 minut, ale zapewniam, że warto wysłuchać do ostatniej minuty.
  http://www.youtube.com/watch?v=VpUWhbt-SiU

  Gdyby mógł ktoś na you tube pod tą rozmową zameiścić linki do artkułów dr. Jaskowskiego, które teraz dodatkowo wrzucę, to będę wdzięczny, ponieważ ja nie mam tam konta, hasła do swojej poczty po prostu nie znam, e-mail mam na użytek tylko wypowiadania się na blogach, a nie che mi się specjalnie tworzyć nowej poczty. Oto linki-

  Linki do artykułów dr.Jerzego Jaskowskiego

  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/chcesz_zachorowac,p1499529818
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/sezon_na_leszcza_czyli,p1372516617
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/dlaczego_sejmowa_komisja,p1573806977
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/stawiam_na_tolka_banana_,p1881152100
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/obecna_grypa_i,p1979006331
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/mikroigly_i_szczepienia,p898502071
  http://naszeblogi.pl/28872-dr-jerzy-jaskowski-–-dezinformacje-prasowe-o-szczepieniach-rotawirus-i-pneumokoki
  http://www.polishclub.org/2012/12/01/dr-jerzy-jaskowski-cukrzyca-a-sprawa-polska-cz-iii/

 2. http://www.hotmoney.pl/Dostana-az-10-tys-za-znalezienie-pracy-bezrobotnemu-a29130/3
  W przetargach wyłoniona zostanie jedna prywatna agencja zatrudnienia (na wytypowany region), której celem będzie znalezienie pracy dla objętych programem.
  Za każdą skutecznie zaktywizowaną osobę prywatny pośredniak dostanie nawet 10 tys. zł. Połowa tej kwoty będzie jednak wypłacona dopiero, gdy uczestnik pilotażu znajdzie pracę i utrzyma się w niej

   1. cześć Wam cześć MIzia

    CO TU SIĘ DZIWIĆ ?
    PRZY TYM SPOŁECZEŃSTWIE MOŻNA WSZYSTKIEGO SIĘ SPODZIEWAĆ …… ZAWSZE JAKIŚ PIERDOLONY LEMING POWIE NO CHOCIAŻ MA PRACĘ …….. TO NIC ZŁEGO. .
    NIE MIEJCIE ŻADNEJ TOLERANCJI DLA KURESTWA I ODMIEŃCÓW…………….

    CZYTAJĄC TEN ART NA STRONIE MYŚLAŁEM ,ŻE MNIE CHUJ JASNY STRZELI

    zobaczcie sami .
    http://edgier25.wordpress.com/2013/01/19/czy-bog-byl-pedalem-nie-lubisz-pedalow-trafisz-do-getta/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: