NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
BARDZO WAŻNE - SZCZEPIENIE DZIECI: Te szczepionki.. CAŁOŚĆ MATERIAŁU VIDEO !!
Ekspert neurobiologii CIA o tym, jak szczepionki..
Posłuchaj rozmowy ze złodziejami, którzy od miesięcy okradają Polaków!
Eric Clapton opowiedział o skutkach ubocznych szczepionki - zostałem w znacznym stopniu sparaliżowany
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

JEWROPEJSKIE PEDALSKIE LOBBY – WYSIEDLA RODZINY Z DZIEĆMI DO BARAKÓW !!!!

JEŚLI TO NIE KONIEC ŚWIATA , TO CO BĘDZIE PÓŹNIEJ

GAZOWANIE HETERYKÓW CYKLONEM I KREMACJA PRZEMYSŁOWA ???

Kto szykanuje gejów i lesbijki będzie musiał mieszkać w kontenerowym getcie – postanowiły władze Amsterdamu. W ten sposób chcą walczyć z nietolerancją wobec mniejszości seksualnych.

Władze Amsterdamu ogłosiły, że osoby znane z niechęci do gejów i lesbijek, związków homoseksualnych, a także wobec cudzoziemców będą przymusowo wygnane do specjalnego kontenerowego osiedla – getta na granicy miasta.

Przesiedlane będą nie tylko pojedyncze osoby, ale nawet całe rodziny. W tym drugim przypadku nastąpi to, gdy antygejowskimi postawami wykażą się… dzieci.

Wprowadzone przepisy stanowią, że kto uprzykrza życie homoseksualistom, stosuje wobec nich mobbing, tyranizuje ich, obraża, ten zostanie przymusowo przesiedlony. Będzie musiał opuścić swoje mieszkanie, niezależnie od tego czy jest ono jego własnością, czy je wynajmuje. – Nie będzie mógł
powrócić do swojego mieszkania – podkreśla Tahira Limon z biura burmistrza Amsterdamu Eberharda
van der Laana.

Zakaz powrotu i nakaz mieszkania w skromnie urządzonym kontenerowym osiedlu będzie obowiązywać przynajmniej przez pół roku. W tym czasie taka antygejowsko nastawiona osoba będzie musiała zmienić swoje poglądy. „Pomogą” im w tym pracownicy urzędów socjalnych.

Do wydalenia „antygeja” do getta nie jest potrzebna wcale decyzja sądu. Wystarcza administracyjny przepis.

Ten paragraf ma zdaniem władz Amsterdamu chronić przede wszystkim prawa osób o homoseksualnych preferencjach. A co z prawami reszty ludności, na przykład członkami rodzin antygejowsko nastawionych
Holendrów? Czy to nie wynaturzenie, że decyzją administracyjną wprowadza się odpowiedzialność zbiorową?

ŹRÓDŁO
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/fakt-nie-lubisz-gejow-trafisz-do-getta,1,5398571,wiadomosc.html

I TU
http://edgier25.wordpress.com/2013/01/19/czy-bog-byl-pedalem-nie-lubisz-pedalow-trafisz-do-getta/

CHMMM CIEKAWE KIEDY DONALD WPROWADZI DO NASZEGO „CIEMNOGRODU” TO NOWOCZESNE TOLERANCYJNE PRAWO ???

Donek i Bronek

BO ŻE W POLSCE BĘDZIE JESTEM PEWNY !!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

22 thoughts on “JEWROPEJSKIE PEDALSKIE LOBBY – WYSIEDLA RODZINY Z DZIEĆMI DO BARAKÓW !!!!

 1. Polacy zwalczjście pedalsko lesbijskie bagno zanim się rozleje na razie są w Polsce marginalną mniejszością w granicach błędu statystycznego jeśli ich rozpędzimy uratujemy nasz świat od zagłady
  nie lękajcie się pedały nie mogą mieć dzieci i dać im ich nie można na spedalenie.

  1. To pedalstwo juz sie rozlalo.Zwroc uwage na to , w ilu panstwach europejskich moga korzystac juz z in vitro w celach produkcji dzieci.A ci najbardziej zamozni(dzieki kapitalizmowi) , ktorzy nie moge swoich zachcianek spelnic w Europie jada sobie do innych panstw , gdzie obowiazuje inna legislacja.Elton John ze swoim zboczkiem wynajal sobie tzw. ” surigatke” w usa.Ma dziecko poczete in vitro i za pomoca wynajetego brzucha.Ma.Gdyby nie mial kasy , nie mialby takiej mozliwosci.Poczekaj jeszcze troche i zobaczysz, ze unia zmusi Polske do przyjecia ustawy, a cale politykierstwo temu przyklasnie.Nie bez kozery wsadzili tego Begowskiego, zeby wmawiac ludziom homofobie.A facetowi sie to po prostu oplacalo finansowo i gra komedie.

 2. z sieci:
  Przychodzi do KGB stary Izaak Mojsiejewicz i powiada że chce paszport, bo ma zamiar wyemigrować.
  Oficer pyta się go:
  – „Co się stało?
  Wytrzymaliście Stalina, Chruszczowa, Breżniewa, pierestrojkę i kryzys, a teraz, gdy nareszcie można odetchnąć, chcecie emigrować na stare lata?”
  – „To z powodu homoseksualizmu.”
  „Przecież wy nie macie tego problemu!”
  – „U mnie w porządku, ale widzę co się dzieje”.

  – Za Stalina homoseksualistów rozstrzeliwali.
  – Za Chruszczowa wsadzali do paki.
  – Za Breżniewa – przymusowo leczyli.
  – Za Gorbaczowa przestali się nimi zajmować,
  a potem homoseksualizm zrobił się modny.
  – „To ja chcę wyjechać, póki jeszcze nie jest obowiązkowy!”

  1. W tym szalenstwie i wypisywaniu o stalinach i hitlerach jest metoda propagandowa.Najbardziej ksenofobiczne lobby nie nawidzace normalnosci odwoluje sie do ideologii, ktore w jakis sposob wycisely pietno na narodach europejskich.Nie przez przypadek rozni lobbysci i ich propagandowe pieski w kolko az do wywolania odruchow wymiotnych klepia jak mantre te same slogany ( nie ma watpliwosci,ze bandyci na uslugach psychopatow stworzyli koszmarne systemy) , odwolujac sie traumatycznych doswiadczen spoleczenstw europejskich , po to aby te zaakceptowaly nienormalnosc.Wyolbrzymiaja te pojecia, ktore wywoluja negatywne skojarzenia , a wszystko po to , aby wymusic na spoleczenstwach akceptacje nienormalnosci.Najwiecej lobbystow jest w srodowiskach politycznych i im zalezy na tym, aby bez obrzydzenia spoleczzenstwa zaakceptowaly ich sklonnosci.

   1. Mowa trawa wszystko te staliny i hitlery. Po pierwsze ktos za hitlerem stal i skad byla kasa. Skad mial lenin kase na rewolucje. 2. Za okrutnego stalina i krwawej komuny PL miala najwiekszy rozwuj gospodatczy. Tak gospodarczy 9 bodajze na swiecie i intelektualno oswiatowy. Teraz PL jest na poziomie zimbawe , bandom oglupiaych biednych niedouczonyck kretynow powtarzajacuch capitalistyczno librtalno krk mantre w stuporze i otumannieniu.

    1. Wiadomo Dupek , kto stal.Zawsze byl to kapital, ktory zmienial swiat w zaleznosci od potrzeb.Tacy madrzy jak odys stali.Sam hitler i stalin bez kasy nie zbudowaliby takich morderczych systemow.A kto za nimi stal tez wiadomo.Polska po wojnie byla w nieco innej sytuacji niz ZSRR.Poza sektorem panstwowym pozostawiono sektor prywatny, ktory stanowil uzupelnienie panstwowego.Niektore ograniczenia zabijaly inicjatywe ludzi, ale mniej niz obecnie.Ludzie sobie radzili i czesto olewali zakazy i nakazy.Nikt nikogo do gulagow nie wywozil po wojnie.Co prawda niektorych wichrzycieli zamykano i skazywano na roboty, ale to inna sprawa.Dobrze, ze Polsce powojennej przytrafil sie socjalizm, bo znajac tepote tzw. elity przedwojennych Polacy mieszkaliby w czworakach i podpisywaliby sie krzyzykami w tym zlotym kapitalizmie.

     1. Techinicznie muwiac lenina revolucja to byla revolta po nrevolcie bo kierenski bul no i ten zapomnialem co tasakiem w leb w mexyku dostal. ale to niewazne. Pytanie jest skad kasa . pytanie stare jak swiat. pedaly ja bym sie nimi nie przejmowal za bardzo. oni sami wymrom bo sie niereprodukuja. Temat zastepczy.

      1. Jak to skad kasa?.Gromadzona z pracy wszystkich naiwnych i skladana w bankach.Wszystkich bankach takze i europejskich ,a nie tylko amerykanskich.Zyski kapital wykorzystywal zawsze przeciw , tym ktorzy na ten kapital pracowali.Teraz Polacy sami moga sie przekonac, obserwujac rzeczywistosc ,skad bierze sie kapital w kapitalizmie i kto jest najwiekszym beneficjentem tego systemu.Nie masz racji to nie jest temat zastepczy.To jest temat bardzo wazny.Sami nie moga sie rozmnazac, dlatego zalezy im na tym, aby ich zwiazki pod pretekstem liberalizmu i wolnosci zalegalizowac formalnie przez ustawodastwo i nadac im status malzenstwa, co pozwoli im na adopcje dzieci.Adopcja to nie mozliwosc rozmnazania sie to prawda.Ale zmusza spoleczenstwa wpierw do akceptacji adopcji , a zaraz potem ci sami lobbysci beda glosno krzyczec, ze nie wszystkie pary sa rowne wobec prawa i beda zadac praw do in vitro i zalegalizowania wynajmu tzw. matek zastepczych w celach rozrodczych in vitro.In vitro umozliwi im rozmnazanie sie.Silnemu lobby zalezy na tym , zeby nie wyginac, dlatego chca legalizacji zwiazkow homo i legalizacji powyzszych metod produkcji dzieci.A propos.Czytalam w 3 obiegu artykul o facecie z fundacji, ktory legalnie trudnil sie handlem dziecmi pod nosem wladzy.Obrzydlistwo.

    2. Oglądałam ciekawy materiał, w którym wyraźnie zostało wykazane, że działalność Hitlera finansowana była przez koncern farmaceutyczny. Niedawno ujawniono materiały z procesu norymberskiego i są tam dokumenty wpłaty od IG-Farben. W pobliżu obozu koncentracyjnego, w którym przeprowadzano eksperymenty medyczne na więźniach, została wybudowana fabryka – właśnie IG-Farben.

     1. Jeszcze jedna „ciekawostka”, nie mam potwierdzenia ale podobno po kapitulacji Niemiec alianci zgarnęli całą dokumentację z „badań”, bardzo przydatnych 🙁 A co dalej w domyśle.

   1. KARWASZ TWARZ – NO TO MAMY -do antysemityzmu dołącza antygeizm – nowa grupa poza prawem – mechanizm działania ten sam ….

    Wystarczy jedno pomówienie geja na nie lubianych sąsiadów i do kontenera na obrzeża miasta z własnościowego mieszkania wywalą.Ludzie będą głowę odwracać na zło i udawać ,że nic nie widzą-CO TO SIĘ POROBIŁO ?DO CZEGO TO ZMIERZA ?
    To zamknięcie ust porządnym ludziom na dewiacje,zgniliznę,rozbuchanie obyczajów – Skandal

    1. Te getto, to kolejna faza wkraczajacego w nasze życie NWO. Najpierw sprawdzili jak służby państwowe potrafią sobie radzić ze wszelkiej maści demonstracjami czy społecznymi wystąpieniami. Obecnie zaczyna się tworzyć wyizolowane miejsca dla przeciwników prowadzonej polityki, na piewszą linię wzięli tych co nie akceptują ustaw o związkach partnerskich. Jeśli to wypali, do getta czy obozu trafisz dosłownie za wszystko, za co skrytykujesz władzę albo jej nie posłuchasz. To getto to dopiero początek, to jak połaczenie faszyzmu z komunizmem. Gejowi daje wolnośc myślenia i działania, a człowiekowi, który w ramach demokracji ma inne zdanie grozi się izolacją-więzieniem, toż to praktycznie już komunizm.

     1. Nie tylko z tego powodu tworzy sie getta.Ludziom, ktorzy stracili prace na skutek kapitalizmu liberalnego proponuje sie w celach oszczednosci na zachodzie przeprowadznie sie do mniejszych tanszych mieszkan, a w przypadku eksmisji miejsce w roznych hotelach obskornych lub przytulkach.Opieke tzw.spoleczna nie interesuje , czy byles inzynierem czy miales swoj biznes i system Cie zrujnowal.Nie jestes potrzebny kapitalistycznemu systemowi mozesz byc wyrzucony jak scierka.No ale rozne glupie fundacje krzycza glosno o prawach czlowieka i martwia sie o pedalstwo, ktore nie mieszka pod mostami.Podaje te wiedze,dla tych ktorym rozne odysy robia wode z mozgu, zeby wiedzieli , jak jest naprawde.

 3. TU JEST NASTĘPNY ARTYKUŁ SPEDALONY DO GRANIC MOŻLIWOŚCI

  Coming out Jezusa w nowozelandzkim Auckland

  Czy Jezus był gejem?

  Boże Narodzenie to coś więcej niż zakupy – uważa anglikański pastor z Auckland. I żeby zmusić wiernych do refleksji, umieścił przed swoim kościołem billboard sugerujący, że Jezus był gejem.
  Leżące na sianku dzieciątko przypomina Jezuska ze świętych obrazków – tyle tylko, że ma aureolę w kolorach tęczy. Pod żłobkiem widnieje zaś dwuznaczny napis: “It’s Christmas. Time for Jesus to come out”, co można przetłumaczyć jako: “To Boże Narodzenie. Czas, by Jezus się ujawnił”. Mało kto może mieć wątpliwości, że chodzi o ujawnienie orientacji seksualnej – słowem, czas na to, by Jezus zrobił coming out jak inni geje.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: