NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!! VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

TYLKO KULA W ŁEB DLA TUSKA – I BANDYTÓW POOKRĄGŁOSTOŁOWYCH !!!

NO TAK DZIŚ CZAS JECHAĆ TADZIE NIEMA NETA NA KILKA TYGODNI

ALE ZOSTAWIĘ TU WPIS ABYŚCIE NA SPOKOJNIE PRZEMYŚLELI PEWNE SPRAWY

III R.P POWTARZA KRYZYS, KRYZYS I W ŚLAD ZA TYM WPROWADZA NASTĘPNE PODATKI I USTAWY ANTY GOSPODARCZE

KTÓRE PRZEKŁADAJĄ SIĘ NA BEZROBOCIE I NIEOPŁACALNOŚĆ PROWADZENIA WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ !!

WIĘC JAK TO JEST MOŻLIWE ŻE W KRAJU KTÓRY POSIADA WIELE BOGACTW NATURALNYCH POŻĄDANYCH NA RYNKACH ŚWIATOWYCH JEST JAK JEST

OTO KILKA PRZYKŁADÓW WRĘCZ RAŻĄCYCH DLACZEGO NIE POZWALA SIĘ DROBNEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI TYM ZAJĄĆ !!!

BURSZTYN – JEDNE Z NAJWIĘKSZYCH ZASOBÓW NA ŚWIECIE…

rejony w których występują te złoża są tak łatwe w wydobyciu że można je wydobywać łopatą !!!!( co czynią ludzie każdej nocy nielegalnie)

zezwolenie małym podmiotą zapewniło by powstanie kilku tysięcy miejsc pracy

CHĘTNYCH NA ZAKUP SĄ SETKI TYSIĘCY NA CAŁYM ŚWIECIE !!!!

OFICJALNA POLITYKA RZĄDU ZAKAZ WYDOBYCIA !!!!!!!!!!!

– WĘGIEL KAMIENNY OKOLICE WAŁBRZYCHA

ZNAJDUJE SIĘ ZALEDWIE KILKADZIESIĄT CENTYMETRÓW POD NOGAMI

WYDANIE ZEZWOLEŃ MAŁYM PODMIOTOM PRZEŁOŻYŁO BY SIĘ NA KILKA TYSIĘCY MIEJSC PRACY I SPADEK CEN OPAŁU !!!!

CHĘTNYCH NA ZAKUP SĄ SETKI TYSIĘCY W CAŁEJ POLSCE !!!!

OFICJALNA POLITYKA RZĄDU ZAKAZ WYDOBYCIA !!!!!!!!!!!

– MARGIEL

NA NIM STOI CAŁA KIELECZCZYZNA I OPOLSZCZYZNA
MARGIEL MOŻNA WYGRZEBAĆ STOJĄC – DŁUBIĄC CZUBKIEM BUTA !!!

OPOLSKIE

WYDOBYCIE I PRODUKCJA CEMENTU – URUCHOMIENIE PLANU BUDOWY AUTOSTRAD I OBWODNIC W CAŁYM KRAJU

TAK DOKŁADNIE AUTOSTRAD I DRÓG BETONOWYCH – KTO BYŁ W NIEMCZECH WIE ŻE TE SĄ NAJLEPSZE I NAJBEZPIECZNIEJSZE !!!

STWORZONO BY MILIONY MIEJSC PRACY !!!!!!

OFICJALNA POLITYKA RZĄDU – RESTRYKCYJNE OGRANICZENIA PRODUKCJI !!!!

TYLKO KILKU KOLESI W POLSCE TO ROBI I PILNUJĄ ŻEBY NIEMIECKI CEMENT BYŁ TAŃSZY OD POLSKIEGO…

ORAZ WPROWADZENIE USTAWY WILCZKA O WOLNOŚCI GOSPODARCZEJ !!!

http://pl.scribd.com/doc/444884/Ustawa-Wilczka

CO CIEKAWE WSZYSTKO WYŻEJ WYMIENIONE MOŻNA URUCHOMIĆ OD ZARAZ DECYZJAMI ADMINISTRACYJNYMI !!!

POZA USTAWĄ WILCZKA – ALE JEŚLI SIE CHCE TO W CIAGU MIESIĄCA MOŻNA !!!

 

 

TO TYLKO KILKA PRZYKŁADÓW A JEST TAKICH NISZ DZIESIĄTKI W POLSCE

POLITYKA III R.P

TO SABOTAŻ I DZIAŁANIE NA SZKODĘ NARODU

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

43 thoughts on “TYLKO KULA W ŁEB DLA TUSKA – I BANDYTÓW POOKRĄGŁOSTOŁOWYCH !!!

 1. SA umorzył sprawę znieważenia prezydenta przez twórcę Antykomor.pl
  Ze względu na znikomą społeczną szkodliwość czynu łódzki sąd apelacyjny umorzył wątek znieważenia prezydenta Bronisława Komorowskiego przez twórcę portalu Antykomor.pl. Sąd złagodził mu karę za sfałszowanie legitymacji studenckiej i zaświadczeń lekarskich.
  Sąd apelacyjny umarzając postępowanie uznał, że w przypadku trzech zdjęć opublikowanych przez oskarżonego Roberta Frycza (zgodził się na podawanie danych), miały one cechy znieważające prezydenta, ale nie miały tych cech gry opublikowane na portalu. Sąd podkreślił, że przy powszechności tego rodzaju twórczości w internecie oskarżony żadnej z tych gier i zdjęć nie stworzył, ale zostały mu one nadesłane.
  http://fakty.interia.pl/polska/news/sa-umorzyl-sprawe-zniewazenia-prezydenta-przez-tworce,1884248

 2. Witam wszystkich. Wczoraj oglądając film w czasie przerwy na reklamy zacząłem skakać po kanałach i znalazłem się na programie 2 w którym nie lubiany przez większość Tomasz Lis prowadził program i rozmawiał z ministrem Nowakiem na temat fotoradarów i nowych samochodów. Nie wierzyłem w to co słuchałem , Lis zmasakrował Nowaka we wczorajszym programie, jeżeli tego nie oglądaliście, to znajdźcie , bo w necie na pewno to jest, niestety nie mam teraz linka pod ręką. Warto zobaczyć! W każdym razie jeżeli nawet Lis odwraca się od ekipy, której do nie dawna był gorącym zwolennikiem, to koniec świata jest bliski:)

 3. 16 stycznia Rafał Ziemkiewicz w Opolu
  W najbliższą środę, 16 stycznia br., o godz. 18:00 w Auli Starej Uniwersytetu Opolskiego mieszczącej się przy ul. Oleskiej 48 w Opolu, odbędzie się spotkanie z red. Rafałem Ziemkiewiczem, autorem książki podbijającej polskie listy bestsellerów, pt. „Myśli nowoczesnego endeka”
  http://www.ngopole.pl/kategoria/polecamy/

 4. Pamiętacie taki art Miziak pisal o ustawie ,że pomoc spoleczna bez nakazu sądu będzie odbierać dzieci rodzicom jak stwierdza że jest coś nie tak?
  Rozmawiałam ze znajomą która właśnie urodziła dziecko już w szpitalu poinformowali ją że ma się spodziewac wizyty z pomocy społecznej bo szpital ma obowiąze przesłać wszystkie dane o narodzonych dzieciać a oni będa chodzić i sprawdzać czy dziecko ma dobre warunki.
  koszmar i paranoja
  teraz będa przychodzić podstarzałe dewotki i oceniac a nie daj boże nie spodoba im się coś albo bedą miały zły humor

  1. Podstarzale dewotki? Raczej chyba te ktore sie zajmuja handlem dziecmi. W koncu jak sie zaklada rodzine zastepcza (biznes dla swojakow) to kasiorka leci. No skads te dzieci musza brac? Dewocja nie ma tu nic do rzeczy. Chyba ze chodzi o tych co wyznaja kult pieniadza.

 5. Rozpoczął się nowy rok – szósty rok rządów Donalda Tuska i Platformy Obywatelskiej. Poprzednie pięć należy już do historii, ale ich skutki będziemy odczuwać jeszcze długo.

  Dlatego na początku nowego roku prezentujemy raport na temat stanu państwa i społeczeństwa po tak długim okresie rządów tej ekipy. Pokazujemy w nim fakty, o których wyborcy nie powinni zapomnieć – także w roku 2013, w którym najpewniej nie będą mieli okazji pójść do urn. Ujęliśmy te fakty w trzynastu działach, z których każdy stanowi “piętę achillesową” obecnego rządu.

  1.Demografia

  Od początku lat 90. niska liczba urodzeń nie gwarantuje już prostej zastępowalności pokoleń, co oznacza, że w przyszłości będzie nas coraz mniej. Najmniejsza liczba urodzeń w okresie powojennym miała miejsce w 2003 r. (351 tys.), przez kolejne lata wzrastała – aż do 2009 r. (417 tys.), ale za rządów PO znów mamy do czynienia z wyraźnym regresem: w 2010 r. urodziło się 413 tys. dzieci, a w 2011 r. już tylko 391 tys. W ostatnich latach wyraźnie rośnie też liczba dzieci urodzonych w związkach pozamałżeńskich, która wynosi już 18-21 proc., podczas gdy w latach 90. było to zaledwie 6-7 proc. Od początku rządów Tuska spada też liczba zawieranych małżeństw (w 2011 r. było ich 207 tys. – o 21 tys. mniej niż rok wcześniej) i rośnie liczba rozwodów (w 2011 r. rozwiodło się 65 tys. par – o ponad 3 tys. więcej niż rok wcześniej).

  2.Bezrobocie

  W pierwszym roku rządów PO stopa bezrobocia wynosiła niespełna 10 proc. (a były miesiące, że nie przekraczała 9 proc.), ale od tego czasu cały czas rośnie. Dane GUS z listopada 2012 r. mówią o 12,9 proc., podczas gdy miesiąc wcześniej było to jeszcze 12,5 proc. To oznacza 2 mln 58 tys. bezrobotnych zarejestrowanych w urzędach pracy (o 63 tys. więcej niż przed miesiącem). W tym samym czasie liczba wolnych miejsc pracy nie przekraczała 50 tys. ogromnej większości (84 proc.) bezrobotnych nie przysługuje prawo do zasiłku.

  3.Emigracja

  W 2011 r. poza granicami Polski przebywało na stałe ponad 2 miliony naszych obywateli, z czego zdecydowana większość w krajach UE. Najwięcej Polaków pracuje w Wielkiej Brytanii (ponad 600 tys.), Niemczech (prawie 500 tys.) i Irlandii (ponad 100 tys.). Ta skala emigracji zarobkowej nie zmienia się od 5 lat, a zatem w miejsce tych, którzy decydują się wrócić, wyjeżdża co najmniej tyle samo osób.

  4.Ubóstwo

  Z raportów GUS przedstawionych pod koniec listopada 2012 r. wynika, że dotknięte ubóstwem jest w Polsce blisko 28 proc. gospodarstw domowych. Częściej dotyczy to mieszkańców wsi i osób gorzej wykształconych. O ile w latach 2006-2008 wystąpił spadek poziomu ubóstwa, to pod rządami PO nastąpiła stabilizacja, a w 2011 r. odnotowano wzrost poziomu zagrożenia skrajnym ubóstwem: odsetek gospodarstw domowych znajdujących się poniżej minimum egzystencji wyniósł 6,7 proc. (o 1 pkt proc. więcej niż rok wcześniej). Grupę najbardziej zagrożoną ubóstwem stanowią rodziny wielodzietne – wśród małżeństw z co najmniej czwórką dzieci na utrzymaniu w ubóstwie żyje blisko 44 proc. Przez cały okres rządów Tuska poziom dochodów uprawniający do pomocy socjalnej nie był waloryzowany, gdyż nie zgadzał się na to minister finansów Jacek Rostowski. W rezultacie wydatki na pomoc dla najuboższych spadły od 2005 r. o 1/5.

  5.Zadłużenie

  Rząd Tuska jest niekwestionowanym rekordzistą jeśli chodzi o powiększanie długu publicznego w całym okresie III RP. Według danych resortu finansów, zadłużenie skarbu państwa na koniec października 2012 r. wyniosło ponad 795 mld zł (z czego 31 proc. to dług zagraniczny). Warto przypomnieć, że w 2007 r. dług ten wynosił ok. 500 mld zł (24 proc. – zagraniczny). Natomiast zadłużenie sektora finansów publicznych (czyli rządu i samorządów) na koniec III kwartału 2012 r. wyniosło prawie 884 mld zł, podczas gdy w momencie przejmowania władzy przez PO sięgało ok. 523 mld zł. Wyliczenia organizacji pozarządowych są jeszcze bardziej dramatyczne i wskazują, że bariera 1 biliona zł została już przekroczona, a państwowy dług w przeliczeniu na obywatela wynosi już ponad 27 tys. zł.

  6.Prywatyzacja

  Żaden rząd nie sprzedawał majątku narodowego na taką skalę, jak obecny. W ciągu pierwszej kadencji Tuska przychody z prywatyzacji sięgnęły 43 mld zł. Za rządów ministra Aleksandra Grada rozpoczęto wyprzedaż spółek energetycznych (Tauron, ENEA, PGE) i kopalń (lubelska “Bogdanka”, Jastrzębska Spółka Węglowa). Pod młotek poszły większościowe pakiety akcji Giełdy Papierów Wartościowych, PZU, Mennicy Polskiej czy Ruchu SA. Konsekwentnie wyprzedaje się akcje KGHM i prywatyzuje się uzdrowiska. W sumie minister Grad sprzedał udziały ponad 600 spółek, zaś jego następca Mikołaj Budzanowski ma zamiar w latach 2012-2013 sprzedać kolejnych 300 firm. Nowym pretekstem do przyspieszenia prywatyzacji stał się program “Inwestycje Polskie”, do którego mają być wniesione pakiety akcji największych spółek: ponad 11 proc. PGE, ponad 8 proc. PKO BP, ponad 10 proc. PZU i prawie 38 proc. Ciech.

  7.Emerytury

  W 2008 r. koalicja rządowa odrzuciła weto prezydenta Lecha Kaczyńskiego do ustawy radykalnie ograniczającej (z 1 mln do 250 tys.) liczbę osób mogących korzystać z wcześniejszych emerytur ze względu na pracę w szkodliwych warunkach. W 2011 r. rząd przeforsował zmniejszenie składki przekazywanej z ZUS do OFE (z 7,3 do 2,3 proc.), nie zdecydował się jednak na zniesienie przymusowego członkostwa w OFE. Równocześnie w 2010 r. rząd postanowił przesunąć 7,5 mld zł, a w 2011 r. – 4 mld zł z Funduszu Rezerwy Demograficznej do ZUS na bieżące wypłaty emerytur. W maju 2012 r. uchwalono stopniowe wydłużanie wieku emerytalnego do 67 lat i zrównanie go dla kobiet i mężczyzn, a także ograniczenie przywilejów emerytalnych służb mundurowych. W 2012 r. wprowadzono też kwotową waloryzację rent i emerytur w miejsce procentowej.

  8.Biurokracja

  Według opublikowanego we wrześniu 2012 r. raportu Fundacji Republikańskiej, w latach 2008-2012 liczba urzędników administracji centralnej wzrosła o prawie 20 tys. (czyli o blisko 11 proc.). Wydatki na administrację wzrosły w tym czasie o 10,6 mld zł. Liczba urzędników rządowych sięga obecnie 182 tys., a ich przeciętne miesięczne wynagrodzenie w 2011 r. wynosiło prawie 4700 zł, czyli ok. 1100 zł więcej niż przeciętne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw. Raport ten nie obejmuje samorządów, które w dużej mierze także są kontrolowane przez koalicję rządową. Tymczasem według danych GUS z maja 2011 r., łączna liczba pracowników administracji rządowej i samorządowej przekroczyła 440 tys., co oznacza, że w samorządach zatrudnionych jest jeszcze więcej urzędników niż w agendach rządowych.

  9.Służba zdrowia

  Od połowy 2011 r. obowiązuje reforma autorstwa minister Ewy Kopacz, która faktycznie wymusza na samorządach przekształcanie szpitali w spółki prawa handlowego. Jednak – jak wynika z raportu NIK z końca 2011 r. – przekształcanie takie nie zmniejszyło tempa zadłużania się placówek ani nie poprawiło dostępności do świadczeń medycznych, zwłaszcza u specjalistów. Jest to efektem kontraktów podpisywanych z Narodowym Funduszem Zdrowia. NFZ zawiera bowiem kontrakty zarówno z placówkami publicznymi, jak i prywatnymi, tyle że prywatne zwykle wykonują te usługi, które Fundusz wycenia najdrożej, natomiast usługi najsłabiej opłacane pozostawia się placówkom publicznym. Przeforsowana również przez minister Kopacz ustawa refundacyjna, która weszła w życie na początku 2012 r. wprowadziła ogromny chaos wśród lekarzy i farmaceutów oraz zmniejszyła dostęp pacjentów do leków refundowanych. Pod naciskiem protestujących lekarzy Sejm musiał szybko zmienić ustawę, ale kilka miesięcy później prezes NFZ swoim rozporządzeniem przywrócił kary dla lekarzy wypisujących “nieuzasadnione” recepty na leki refundowane.

  10.Edukacja

  Z powodu kryzysu demograficznego co roku likwiduje się przynajmniej kilkaset szkół. W ciągu ostatnich 6 lat samorządy zamknęły już ponad 4,7 tys. placówek, a w najbliższych latach może zostać zamkniętych drugie tyle. Oszczędza się bowiem na etatach zamiast zmniejszać liczebność klas, co mogłoby znacząco poprawić warunki nauczania. Rząd Tuska wprowadził też nową podstawę programową, która ogranicza liczbę godzin przeznaczonych na ważne przedmioty, w tym historię. Poprzednia minister Katarzyna Hall wbrew protestom rodziców doprowadziła do obniżenia wieku szkolnego z 7 do 6 lat, ale reforma była do tego stopnia nieprzygotowana, że jej następczyni Krystyna Szumilas musiała przesunąć o dwa lata obligatoryjne wprowadzenie tej zmiany.

  11.Budownictwo

  Z raportu NIK z marca 2012 r. wynika, że w Polsce brakuje 1,5 mln mieszkań, zaś ok. 200 tys. lokali zostanie wkrótce wycofanych z użytku w wyniku złego stanu technicznego. W rezultacie 6,5 mln Polaków mieszka w warunkach nieodpowiadających przyjętym normom i standardom. Głównymi przyczynami takiego stanu rzeczy są: brak pieniędzy na finansowanie inwestycji mieszkaniowych oraz brak większości planów zagospodarowania przestrzennego. Mimo to rząd Tuska w 2009 r. zlikwidował Krajowy Fundusz Mieszkaniowy, a w grudniu 2012 r. zakończył program “Rodzina na swoim”. Ten ostatni ma zostać zastąpiony programem “Mieszkanie dla młodych”, który jednak będzie znacznie mniej korzystny, gdyż ma wspierać jedynie kupowanie nowych mieszkań (co w praktyce oznacza wsparcie dla deweloperów, a nie przyszłych lokatorów).

  12.Transport

  Z planowanych na Euro 2012 wielkich inwestycji drogowych niewiele wyszło. W całości ukończono jedynie autostradę A2 z Warszawy do granicy niemieckiej. Pozostałe autostrady (zwłaszcza A4, która miała połączyć Polskę z Ukrainą) oraz większość dróg ekspresowych pozostają niedokończone, do czego przyczyniła się zeszłoroczna fala bankructw przedsiębiorstw budowlanych. W fatalnej sytuacji finansowej znajdują się polskie koleje. W latach 2008-2011 główne spółki kolejowe (Przewozy Regionalne, PKP Intercity, PKO Cargo i PKP PLK) zanotowały straty w wysokości blisko 2,8 mld zł. Obecny prezes PKP Jakub Karnowski zamierza “uzdrowić” tę sytuację poprzez zamknięcie przynajmniej 3 z 19 tys. km linii kolejowych i radykalne zmniejszenie zatrudnienia. W nie lepszej sytuacji są PLL LOT. Niedawno stanowisko stracił prezes spółki Maciej Piróg, pod którego kierownictwem linie lotnicze przynosiły coraz większe straty: w 2009 r. – 168 mln zł, w 2010 r. – 163 mln zł, w 2011 r. – 145,5 mln zł, a w 2012 r. może to być nawet 220 mln zł. Nie przeszkodziło to władzom LOT i najwyższym dostojnikom państwowym celebrować przybycia pierwszego z ośmiu zamówionych w USA boeingów 787 dreamliner.

  13.Wojsko

  Przeprowadzona przez ministra obrony Bogdana Klicha reforma polskiej armii polegała głównie na radykalnym zmniejszeniu jej liczebności. Gdy Klich obejmował stanowisko, armia liczyła 150 tys. żołnierzy, w tym około połowy z poboru. W wyniku zniesienia poboru polskie wojsko ma się składać ze 100 tys. żołnierzy zawodowych i 20 tys. ochotników z korpusu Narodowych Sił Rezerwowych. W armii zawodowej służy dziś prawie 22 tys. oficerów (w tym niemal 120 generałów), prawie 40 tys. podoficerów i zaledwie 36,5 tys. szeregowych. Minister Klich zlikwidował też znaczną część infrastruktury wojskowej, np. pozostały zaledwie 3 dywizje: w Szczecinie, Elblągu i Żaganiu. W katastrofalnym stanie znajduje się uzbrojenie naszej armii. W ciągu ostatnich 5 lat nie zrealizowano żadnego poważnego zakupu sprzętu wojskowego, choć Marynarka Wojenna czy lotnictwo od dawna korzystają z przestarzałych technologii. Kompromitacją okazał się kontrakt na dostawę samolotów bezzałogowych, zawarty na początku 2010 r. z izraelską firmą Aeronautics, która od początku nie wywiązywała się z umowy (resort obrony zerwał ją dopiero jesienią 2012 r.). Natomiast budowana przez 10 lat korweta “Gawron”, która kosztowała podatników ok. 450 mln zł, ostatecznie ma zostać przerobiona na patrolowiec “Ślązak”.

  Opracował Paweł Siergiejczyk

  Artykuł ukazał się w najnowszym numerze tygodnika “Nasza Polska” Nr 2 (897) z 8 stycznia 2013 r

 6. Jerzy Owsiak – król żebraków i łgarzy, złoty melon sekty WOŚP

  Jest 8 marca 2012 roku, trwa konferencja Jerzego Owsiaka, króla żebraków i bezkarnego guru sekty WOŚP. Przywódca komentuje rozmaite wydarzenia, rozdaje śpioszki dla urodzonych w wyjątkowym czasie dzieci, pokazuje albumy z pięknymi zdjęciami, wspomina coś o motocyklu specjalnie wykonanym dla sekty. Konferencja odbywa się w nowej siedzibie sekty i można oczywiście zadać sobie trud wysłuchania całej „ściemy”, przepraszam „siemy”, ale zwracam szczególną uwagę na łgarstwo zaczynające się od pytania: „Na co idzie 1% podatku”. Pojęcia nie mam czy dziennikarka zadająca tak niewygodne pytanie była odważna, czy też miała rozładować jeszcze bardziej niewygodne pytania, w każdym razie mniej więcej od 17 minuty i 55 sekundy guru zaczyna łgać jak z nut. Na jednym pewnym oddechu opowiada, że 1% podatku to dodatkowe programy zdrowotne i cele statutowe, na przykład nowa siedziba, na którą poszło ponad milion złotych. Cała prawda i tylko prawda, na nową siedzibę w 2011 roku rzeczywiście poszło ponad milion złotych, ponieważ poszło blisko 8,5 miliona, natomiast z 1% podatku przychód wynosił 3.589.534,52 i na nic więcej poza śmiesznymi programami za 90 tysięcy i zdjęciami powieszonymi na płocie przy Łazienkach starczyć nie mógł, ale i to prawdą nie jest.

  http://www.kontrowersje.net/

   1. 2012 a dlaczego? mozna wiedziec? moim zdaniem owsiak zaczał działac na czyjes polecenie, a bynajmniej ktos podsunał mu ten pomysł i byc moze pomogł!
    pod szczytna ideą panstwo wysługuje się głupim narodem aby sam sobie kupował sprzęt do szpitali a pózniej musiał czekac w kolejce badz musiał zapłacic za skorzystanie z sprzętu zakupionego z swoich datków!
    to co robi owsiak to jest zasrany obowiazek rządu i podległych resortów! pładzcie podatku, składki i co roku zbierajcie się na sprzęt do szpitali!
    moze jeszcze tak sciepa ogolnokrajowa na premie dla tuska i kolesi?! w koncu poparcie mają, o dobrze zarzadzają krajem więc dodatkowa premia od ludzi by sie nalezała!
    „orkiestra” dotuje inną org. a mianowicie „złoty melon” gdzie osiak jest guru i ten złoty melon org „przystanek łodstok” gdzie gorzała leje się litrami, masa cpunow, ogolnie wodka,alkohol i seks….jest normą!
    w statutach „orkiestry” jest zapisana walka z alkoholizmem i narkomanią….tam dzie sa milony tam sa i przekręty!.

    1. Chyba w 1988 był kolejny film o Bondzie gdzie była taka telewizyjna zbiórka kasy pokazana, odgapili, a Owsiak już ze dwa lata ględził i się jąkał w Rozgłośni Harcerskiej, to im chyba symulant(?) przypasował… próba rynku „towarzystwem miłośników chińskich ręczników” i dalej wiadomo…

  1. jak byłam jeszcze młodzieżą to znajoma z radością wyszczebiotała, że dzięki Orkiestrze zafunduje sobie studniówkę plus dla swojego chłoptasia jako towarzysza. To była taka fajna dziewczyna i ostatnia osoba po której bym się czegoś takiego spodziewała…skoro tak, to jest takich osób na pęczki.

 7. Wydarzenie z 07.06.11 w Görlitz to skandal o międzynarodowym znaczeniu. Jego sprawcami byli tym razem nie neonaziści z NPD, którzy nie ukrywają swoich antypolskich uprzedzeń, lecz funkcjonariusze niemieckiej policji.

  Wypadek ten stawia pod znakiem zapytania całą ideę funkcjonowania Euroregionu Nysa, Europa-Miasta Görlitz-Zgorzelec i dobrosąsiedzkich stosunków w ramach Unii Europejskiej Niemiec i Polski.

  Wyzwani od polskich świń

  7 czerwca w późnych godzinach wieczornych do domu będącego własnością polskiej rodziny, brutalnie wkroczyła, wyważając drzwi wejściowe, grupa niemieckich policjantów. Zabrano klucze i przeszukano, bez obecności właścicielki, cały dom. Po proteście właścicieli i zażądaniu nakazu rewizji, zostali oni wulgarnie wyzywani od polskich świń itp. Policjanci siłą wywlekli chorą właścicielkę z jej domu, po czym zawieźli ją na miejscowy komisariat policji. Tu została ona pobita, a następnie przeszukana, w obecności mężczyzn, przez policjantkę Lydię Schuster.

  Zabierzemy wam dzieci

  Odebrano jej dowód osobisty i oświadczono, że w związku z tym, iż jej dzieci chodzą do polskiej szkoły w Zgorzelcu, zostaną jej odebrane i trafią do niemieckiej rodziny zastępczej. Na nic zdały się tłumaczenia, że dzieci są obywatelami Polski i nawet nie są zameldowane na terenie Niemiec. Dopiero po telefonie z Konsulatu RP w Berlinie, pani została wyrzucona z komisariatu i pouczona, że jeśli następnego dnia nie opuści Niemiec, to zostaną jej odebrane dzieci, gdyż kupując budynek w Görlitz podlega niemieckiemu prawu niezależnie od tego gdzie mieszka na stałe i gdzie jest zameldowana.

  Pani Konsul z Berlina interweniowała

  Na drugi dzień tj. 8 czerwca pod domem Polaków odbyła się manifestacja siły niemieckiej policji – przyjechało i zaparkowało w jego pobliżu kilka radiowozów. Ponownie musiał interweniować polski konsulat w Berlinie. Po telefonie Pani Konsul, samochody policyjne odjechały spod domu, a Pani Konsul przekazano, że nie ma pod domem żadnych samochodów policyjnych, bo przecież policja nie ma nic przeciwko polskiej rodzinie. Polska rodzina nie otrzymała z niemieckiej policji żadnego pisma ani też wyjaśnienia, ale za to w skrzynce na listy, zniszczonej wcześniej przez policję, znaleźli oni anonim: „Wyście tego chcieli. Uważałbym na waszym miejscu, co się z wami stanie” ( w oryginale: „Ihr habt es so gewollt.Ich würde an e—r Stelle imm er aufpassen, was hinter euch passiert!!!”).

  9 czerwca do Görlitz przyjechała delegacja z Konsulatu Generalnego RP w Berlinie. Pierwsze kroki skierowała nie do pokrzywdzonej rodziny, lecz do komisariatu policji. – „W komendzie niemieckiej policji jej szef (żeby było śmieszniej – inicjator całej akcji) zapewnił stronę polską, że więcej nie będzie nagabywał polskiej rodziny o przymusową naukę polskich dzieci w niemieckich szkołach. Kiedy wreszcie dotarli do nas, odniosłem wrażenie, że rozmawiam nie z przedstawicielami polskiego konsulatu, który ma obowiązek chronić nas, lecz z kolejnymi niemieckimi urzędnikami i policjantami, tak jakbyśmy wymyślili sobie całe zdarzenie” – mówi naszej redakcji mąż pobitej Polki.

  Wyjaśnienia niemieckiej policji

  Policja chciała chronić życie polskiej rodziny, zagrożone rzekomo przez zatkaną kanalizację (zablokowaną podczas robót ziemnych kilka dni wcześniej) i jak zapewniano Panią Konsul przed zagrożeniem zawalenia się budynku, mimo iż Polacy posiadają ekspertyzę niemieckiego rzeczoznawcy sądowego o jego dobrym stanie. Do kompletu brakowało tylko uzasadnienia o możliwym najeździe kosmitów na Polaków. Nie dziwią „usprawiedliwienia” niemieckich policjantów, gdyż według niemieckiego prawa, bez nakazu prokuratorskiego, mają oni prawo wtargnąć do czyjegoś domu jedynie w przypadku zagrożenia życia mieszkańców.

  Dwutorowość rzeczywistości?

  Skandal w Görlitz zmusza nas do głębokiej refleksji nad stosunkami polsko-niemieckimi i stanowiskiem naszego rządu wobec Polonii w Niemczech. Na najwyższych szczeblach władzy wszystko jest w jak najlepszym porządku – są uściski dłoni, poklepywanie się po plecach, … buźka, klapa,goździk – jak w skeczach Pietrzaka, – wymiany wizyt, podpisywanie przeróżnych porozumień i oświadczeń, tak jak chociażby tego ostatniego z dnia 12 czerwca br., które brzmi bardzo górnolotnie: „Wspólne Oświadczenie Okrągłego Stołu w sprawie wspierania obywateli niemieckich polskiego pochodzenia i Polaków w Niemczech oraz niemieckiej mniejszości w Polsce, zgodnie z polsko-niemieckim Traktatem o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy” – (pełen tekst porozumienia znajduje się na naszej internetowej stronie http://www.gazeta-info.pl), ale z którego bardzo mało, albo prawie nic nie wynika dla Polonii niemieckiej. W Polsce mamy mniejszość niemiecką liczącą około 150 tysięcy osób, którą nie obowiązuje nawet 5 % limit do zdobycia miejsc w parlamencie, a w Niemczech mimo prawie 2 milionów osób polskiego pochodzenia nie ma mniejszości polskiej, a jedynie obywatele niemieccy polskiego pochodzenia i Polacy mieszkający na terenie Niemiec. W Polsce już od przynajmniej 20 lat istnieją szkoły z językiem niemieckim, jako językiem pomocniczym i 273 dodatkowe niemieckie nazwy dla miast, wsi i ich części, a strona niemiecka (obejmująca przedstawicieli landów i rządu federalnego) dopiero opracuje strategie nauczania języka polskiego, jako języka ojczystego. Może zamiast „opracowywać strategię” lepiej już od zaraz, w strefie przygranicznej, pozwolić polskim dzieciom uczęszczać do szkół w Polsce. Saksonia oficjalnie tego zabrania, czego najlepszym przykładem jest Schulamt w Görlitz, który nie uznaje szkół polskich. Dziecko chodzące do szkoły w Zgorzelcu, według nich – nie spełnia obowiązku szkolnego i podlega zabraniu przez Jugendamt (założony przez Hitlera) do rodziny niemieckiej. W tym miejscu przestrzegamy rodziców w Zgorzelcu wysyłających dzieci do szkół w Niemczech – Jugendamt czuwa! Ten sam Schulamt niemieckim uczniom chodzącym do polskich zawodówek nie robi żadnych trudności w spełnianiu w ten sposób obowiązku szkolnego.

  „Gazeta Powiatowa – Dolny Śląsk” nr 11(263) z dnia 17.06.2011

  tagi:
  polska Niemcy policja
  Komentarze

  A do pana Waldemara trudno się dodzwonić!
  Krzysztof Skowroński 20.06.2011, 17:24

  Witam Telefon przez kilka dni był niesprawny ale od dzisiaj już działa. Sprawa polskiej rodziny w Goerlitz jest ważnym kolejnym sygnałem ukazującym problemy z jakimi obywatele polscy spotykają się w Niemczech ale chcę zaznaczyć, że sami Niemcy mają co raz więcej problemów z instytucjami swojego państwa i na szczęście dają temu wyraz ale nie jest to przez polskie media przedstawiane. Chętnie przedstawię Państwu tę „ciemną” stronę relacji polsko-niemieckich, która jest pomijana w publikacjach ogólnopolskich i nie po to aby „podgrzewać” atmosferę ale wręcz przeciwnie aby ją oczyścić.
  Waldemar Gruna 20.06.2011, 17:50

  Zadzwonię rano ( wtorek ok.7.40) .
  Krzysztof Skowroński 20.06.2011, 18:01

  OK
  Waldemar Gruna 20.06.2011, 18:06

  Co możemy zrobić ?
  Adam Nofel 24.06.2011, 17:50

  Nic:-( Podobnie jak z „akcja” pomocy dla Pana red. Jachowicza dotyczaca par 212 KK. W Niemczech przepisy prawa wykorzystywane sa do dzialan przeciwko innym narodowosciom z wylaczeniem Turkow bo to zbyt duza grupa obcokrajowcow. Sprawa Polakow w Niemczech jest efektem slabosci polskiego panstwa na arenie wewnetrznej. Sprawa wyjatkowego (niekiedy brutalnego) traktowania Polakow w Goerlitz jest znana politykom SLD, PiS czy PO od wielu lat (co najmniej od 10) ale nikt nie chce sie tym tematem zajmowac. Teraz ja od kilku dni sprawdzam dokladnie w Goerlitz opisany przez Gazete Powiatowa przypadek (niestety nie jest on odosobniony) i przedstawie go na lamach mojej polsko-niemieckiej gazety. Potem mozna tylko „naciskac” na media ogolnopolskie aby sie tym tematem zajely ale nie jako przypadkiem odosobnionym ale caloscia problemu traktowania Polakow najpierw w Goerlitz a potem w calych Niemczech. Trzeba jednak zaznaczyc, ze obywatele niemieccy w wiekszosci sa Polakom przychylni lub wobec nich obojetni ale urzednicy administracji, szczegolnie policja i urzad celny a takze politycy poza lewica niemiecka sa Polakom niechetni. Byc moze to sie zmieni po wyborach w Niemczech za 2 lata ale poki co trzeba chyba czekac i rozpropagowywac takie informacje ” zterenu” jakie przedstawilem. Tylko mozliwie szerokie rozpowszechnienie takich informacji moze cos w przyszlosci zmienic.
  Waldemar Gruna 24.06.2011, 19:34
  zaloguj się aby komentować

  Promowane
  Kurier 10 stycznia 2013

  Najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata przedstawiają Aleksander Wierzejski i Karolina Marchlewska.

  Sponsorowane
  Mania prognozowania

  Pojawiają się liczne analizy i prognozy w związku z rokiem 2013. W noworocznej Audycji Akademii Roman…
  ZGŁOSZENIA Akademia Wnet!

  Już na początku roku 2013 zaczynamy nowy cykl spotkań Akademii. Akademia jest platformą swobodnej wymiany…

  http://www.radiownet.pl/publikacje/polskie-swinie

 8. W Polsce od 1990 do dzisiaj
  wyjechało z kraju 2-3 mln ludzi.
  Bo zostali bez pracy – wyrzuceni na bruk !!!
  Obecnie jest w Polsce 2,5 mln bez pracy (bez prawa do zasiłków !!!!!! )
  Ludzi emigrują masowo do innych krajów !
  Dzieci się nie rodzą . Za kilka lat nie będzie emerytur !!!
  Notabene już w 2014 trzeba bedzie obniżyć emerytury o 50 % !!!!
  Kilka milionów na wcześniejszych emeryturach
  bo dla nich nie ma pracy !
  W Polsce nie ma przemysłu . Handel ,
  i banki (obieg pieniądza w obcych rękach) .
  Polacy skomlą o pracę u zachodniego pracodawcy (burżuja)
  we WŁASNYM KRAJU !!! DUMY NARÓD ? DLACZEGO TAK NISKO
  UPADŁ ? PO RAZ KOLEJNY ?
  Ciągle zadłużamy się bo nic nie produkujemy a kupujemy
  zachodnie towary w zachodnich sklepach
  na terenie Polski.
  Zachód daje nam pieniądze (na lichwiarskich warunkach)
  abyśmy kupowali ich towary.
  Polska stopniowo wchodzi w skład NIEMIEC !!!
  Likwidacja Polski jest nieuchronna !
  Te państwo nie ma racji bytu !!!
  Jest to państwo tymczasowe !
  TRZEBA SPOJRZEĆ WRESZCIE PRAWDZIE W OCZY
  A NIE OPOWIADAĆ DYRDYMAŁÓW I MÓWIĆ ŻE NIE JEST TAK
  ŹLE I JAKOŚ TO BĘDZIE !!!!

  Polska zamienia się w nędzne państewko
  które jest pionkiem w grze obcych mocarstw !!!!
  ——————————————————————————————————————————————–

  a tak na marginesie, znalazłem

  Jak zgotowano krzyż Narodowi Polskiemu

  bardzo ciekawy artykuł, trochę długi, ale warto, coś dla lemingów i dla działaczy patriotycznych, może komuś odtworzą się oczy

  http://www.koreywo.com/Biblioteka/Jak%20zgotowano%20krzyz%20dla%20narodu%20polskiego.htm

 9. Ewcia – Miziak , a czy nasz pupil i ulubieniec zabrał ze sobą czyste skarppetki na wymianę bo jak zostanie przyjęty w jakimś pałacu to żeby nie było obciachu i poruji ,dla niego i dla nas wszystkich !!! hahahahahaha , żartuję , a kiedy Miziak wróci na nasze łono wiernych przyjacół ????
  J.M.H

 10. Sąd nie zgodził się na bezkarność policyjnego sadysty
  Stołeczny sąd odrzucił wniosek prokuratury, która chciała umorzyć sprawę Karola C. – policjanta, który w Święto Niepodległości w 2011 r. brutalnie bił i kopał demonstranta.

  Takie postanowienie Sądu Rejonowego Warszawa-Śródmieście z 28 grudnia 2012 r. oznacza, że będzie się przed nim toczył normalny proces Karola C. Ma on się rozpocząć 7 marca.

  – Sądy nie są związane wnioskami prokuratury – podkreślił rzecznik warszawskiego Sądu Okręgowego Igor Tuleya.
  http://niezalezna.pl/36901-sad-nie-zgodzil-sie-na-bezkarnosc-policyjnego-sadysty

  1. ten Igor cos ostanio ostro podskakuje władzy, oby biedaczek nie zrobił sobie krzywdy w piątkowy wieczór…..
   a tak na serio dobrze ze znalazł się w koncu sędzia co nie jest w klice z prokuraturą i politykami…
   ciekawe ile dostanie karol c. ?

   1. „dobrze ze znalazł się w koncu sędzia co nie jest w klice z prokuraturą i politykami…
    ciekawe ile dostanie karol c. ?”

    -a ja przewiduje, ze slowa tego sedziego to zaplanowany przez elity „spust bezpieczenstwa” dla motlochu a winny z pewnoscia NIE pojdzie siedziec. Wierzycie, ze ktos moze podskoczyc elitom, ja nie?

 11. znalezione w komentach na interii, napisał niejaki „zielona wyspa”
  Donald Tusk odwiedza z roboczą wizytą szkołę podstawową. Po oficjalnej akademii pani mówi do uczniów- kochane dzieci jeśli macie jakieś pytania to możecie zadać je teraz panu premierowi. Zgłasza się Jasiu: – Panie premierze mam do pana dwa pytania Pierwsze: -Skąd wziął się trotyl na skrzydłach tupolewa? Drugie: -Czy śmierć nawigatora Jaka-40 ma coś wspólnego z katastrofą w Smoleńsku? Premier zastanawia się nad odpowiedzią i nagle dzwoni dzwonek na przerwę… Po przerwie dzieci wracają do klasy a pani mówi: -Kochane dzieci jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania do Pana premiera to pytajcie. Zgłasza się Małgosia: – Panie premierze mam do pana cztery pytania Pierwsze: -Skąd wziął się trotyl na skrzydłach tupolewa? Drugie: -Czy śmierć nawigatora Jaka-40 ma coś wspólnego z katastrofą w Smoleńsku? Trzecie: -Dlaczego dzwonek na przerwę zadzwonił 20 minut przed czasem? Czwarte: -Gdzie zniknął Jasiu

 12. znowu zgon w piątek… http://gazetawarszawska.com/2013/01/06/lista-naglych-zgonowtadeusz-peplinski-prezes-stowarzyszenia-bezprawiu-i-korupcji-stop/
  Miejsce znalezienia zwłok: samochód. Tadeusz Pepliński, radny powiatu starogardzkiego zmarł w piątek. Był pomysłodawcą i prezesem Stowarzyszenia Bezprawiu i Korupcji STOP. Miał 58 lat. Tadeusz Pepliński był radnym w Radzie Powiatu Starogardzkiego drugą kadencję. Wcześniej pełnił tę funkcję w latach 2002-2006. Ponownie został wybrany w 2010 roku, kiedy to startował z listy Prawa i Sprawiedliwości.Jak podaje portal kociewiak.pl radnego znaleziono w samochodzie znajdującym się na jezdni w okolicach miejscowości Korne, na trasie Kościerzyna – Bytów. Przyczyny śmierci wyjaśni sekcja zwłok, która odbędzie się w przyszłym tygodniu.Był też prezesem i pomysłodawcą
  Stowarzyszenia Bezprawiu i Korupcji STOP oraz pierwszym komendantem Straży Miejskiej w Starogardzie. Zmarł w wieku 58 lat.

  ok byc moze to tylko przyczyny naturalne… nie zamach, nie otrucie, nie chcę tworzyc nowej teori spiskowej ale jak czytam o zgonach w „piątek” zaczynam się sam bac tego dnia…. jakies fatum nad polandią krązy?

  1. ja myślę, że nie były to przyczyny naturalne, ale sądy i prokuratura są POdległe PO więc nie dowiemy się ,kto za tą śmiercią człowieka niewygodnego dla mafii lokalnej PO w Starogardzie stoi, choć domyśleć się nie trudno… czyli ktoś dla kogo był niewygodny…i nietrudno się domyśleć ktoooooooooooo

  2. a ja myślę, że…zamach na życie, umyślne działanie osób dla których był niewygodny a dla kogo niewygodny był wiemy…. więc prędzej , czy później dorwiemy tych bandytów w białych rękawiczkach, a kara będzie adekwatna do czynów… i na pewno cwaniaccy karierowicze żerujący na naiwności ludu, , złodzieje i oszuści z mającej wszędzie macki swoje mafii ,poniosą karę, mają to jak w banku…

 13. Powiedział Mizia – Wielki szacunek za te mądre słowa! 🙂
  TAKIE CZASY – KIEDYŚ NA KRZYŻACH WIESZANO ŁOTRÓW – DZIŚ NA ŁOTRACH WISZĄ KRZYZE

 14. A I JESZCZE JEDNO POOGLĄDAJCIE – I PYTANIE GDZIE TAM JEST POLICJA !!!

  DLACZEGO NIE STRZELAJA NIE PAŁUJĄ ????

  BO POLSKA RZADZĄ SKURWESYNY !!!!!!!!!!!!!!!

 15. MOŻE JUŻ K…. WYSTARCZY TEGO SKURWESYŃSTWA ????


  =

  =

  Coraz więcej Polaków ma już dość kłamstw, wyzysku i wychodzi na ulicę z podniesionym czołem. Rząd bardzo boi się tego zjawiska, dlatego tego tłumu nie pokazała żadna TV publiczna.

  ICH JEST TYLKO GARSTKA A RZADZĄ JESZCZE DLATEGO ŻE NIE DOMAGAMY SIĘ ICH ODEJŚCIA

  SĄ NAS MILIONY WKÓRWIONYCH DLACZEGO ZATEM POZWALAMY IM KRAŚĆ MORDOWAĆ I SPRZEDAWAĆ NAS !!!! NAS SAMYCH

  1. Naród jest nie tyle podzielony co oduraczony przez ubeckie media. Widać dziś wyraźnie, że hitlerowcy i komuniści doskonale wiedzieli co robią mordując polską inteligencję. Gubernator Frank i generał Sierow wykonali swoje zadania na piątkę.Zamiast inteligencji mamy dziś lumpeninteligencję, a ludzi na miarę Dmowskiego, Piłsudskiego, Paderewskiego czy Grabskiego – można szukać ze świecą….

 16. DODAŁ BYM JESZCZE URUCHOMIENIE BUDOWNICTWA CZYNSZOWEGO – KOMUNALNE MIESZKANIA – KREDYCIARZE SIĘ JUŻ WYCZERPALI –

  TERAZ BANKI POWINNY ZAJĄĆ SIĘ KREDYTOWANIEM MIESZKAŃ CZYNSZOWYCH

  JAK CZYNI SIĘ W NIEMCZECH , ANGLII , SZWAJCARII

  W POLSCE BRAKUJE 1 500 000 TAKICH MIESZKAŃ NA JUŻ – CZEMU NIKT NIECHCE NA TYM ZARABIAĆ TO BARDZIEJ DOCHODOWE NIŻ KREDYTY NA ZAKUP !!

  1. DODATKOWO WOLNE OD REJESTRACJI ZUS PODATEK – GIEŁDY PRODUCENCKIE ROLNE

   W 16 NAJWIĘKSZYCH MIASTACH

   PLUS WOLNY HANDEL ROLNYCH PRODUKTÓW I ZOBACZYMY GDZIE POLACY BĘDĄ KUPOWAĆ W LIDLU CZY NA STRAGANIE I MAŁYCH SKLEPACH !!!

   TO WŁAŚNIE UMOŻLIWIAŁA USTAWA WILCZKA – POWSTAŁO TYLKO W 1 ROKU 600 000 POLSKICH PRZECIĄBIORSTW – MAŁYCH

   RODZINNYCH !!!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: