NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
PIS ŚCIĄGA DO WARSZAWY INDYJSKĄ ODMIANE VIRUSA COVID- 19 - SAMOLOT Z VIRUSEM NA POKŁADZIE LĄDUJE ZA KILKA MINUT
POLAK TO ... PIP ..PIP I K.. - ZŁA OPINIA O POLSCE I POLAKACH CIĄGNIE SIĘ OD WIEKÓW !! DLACZEGO ?
FRANCJA - BUNT ŻOŁNIERZY POPIERA POLICJA !!
AGENDA 2030 CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKI LOS CZEKA ZASZCZEPIONYCH SZCZEPIONKA mRNA?
Katastrofa samolotu w Zielonej Górze. Nieoficjalnie, zginął jeden z najbogatszych Polaków
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

TUSK PRZEKSZTAŁCA A.B.W w K.B.W

ABW się rozpada? Wszystko na to wskazuje. Jej funkcjonariusze tracą przywileje i masowo odchodzą, sama agencja ma zostać w większości wcielona do CBŚ…

Jak dotąd ze służby odeszło kilkuset agentów. Lecz do końca roku ich liczba może wzrosnąć nawet do tysiąca. Jak podaje „Dziennik Gazeta Prawna”, do tej pory rekordowym rokiem był rok 2007, kiedy ze służby odeszło 496 funkcjonariuszy. Było to związane ze zmianą kierownictwa w Agencji, a na takie „polityczne przesilenie” służby są wrażliwe.

Tymczasem szykuje się spora zmiana.  ABW. Miałaby w większości trafić do Centralnego Biura Śledczego. A funkcjonariuszom ucina się kolejne przywileje, np. kilkuset złotowy dodatek do pensji za znajomość języków obcych „lub inne specyficzne umiejętności”. Zreformowana ABW nie prowadziłaby śledztw GOSPODARCZYCH. Skupiłaby się tylko na ZAGROŻENIACH TERRORYSTYCZNYCH i BEZPIECZEŃSTWIE NAJWAŻNIEJSZYCH OSÓB W PAŃSTWIE.

Z początkiem lat 90-ych wówczas w Policji zlikwidowano przestępczość gospodarcza, co oczywiście przełożyło się na złodziejską prywatyzację

W ZWIĄZKU Z TYM ABW STANIE SIĘ DEFAKTO SŁUŻBĄ MONITORUJĄCĄ I INWIGILUJĄCĄ OPOZYCJE ORAZ WSZELKIE UGRUPOWANIA KTÓRE  , ZOSTANĄ WSKAZANE JAKO ZAGROŻENIE DLA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ.

CZYLI POWSTANIE POPROSTU

POLICJA POLITYCZNA DYSPONUJĄCA SIŁAMI I ŚRODKAMI JAKIMI DYSPONOWAŁO MINISTERSTWO BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO WSPIERANE PRZEZ KORPUS BEZPIECZEŃSTWA WEWNĘTRZNEGO

POLICYJNO WOJSKOWA HYBRYDA !!!

NADZÓR NAD CENTRALNYM BIUREM ANTYKORUPCYJNYM BĘDZIE DZIERŻYŁ PREMIER TUSK

pomysł tej reformy narodził się po ujawnieniu przez A.B.W – AFERY AMBER GOLD…..

o czym informują nas media.

jakiż to nagle pojawił się wróg

wewnętrzny że zdecydowano się

cały kontrwywiad cywilny rzucić do

walki z nim ????

a inne sprawy stały się błahe ???

JA WIEM A WY ????

NA PRZYKŁAD AUTOR TEGO KŁAMLIWEGO PASZKWILA NA PEWNO ŚCIGANY BĘDZIE …

„WARCHOŁY I ZAPLUTE KARŁY REAKCJI”

WYCHODZĄCE NA ULICE W CELU SZKALOWANIA III R.P

TEŻ BĘDĄ ŚCIGANE I ZAMYKANE DO PIERDLA….

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

8 thoughts on “TUSK PRZEKSZTAŁCA A.B.W w K.B.W

  1. Trudno będzie ruszyć ten gnój, a nic nie gwarantuje, że ci co zajmą ich miejsce, będą pracować dla kraju, czyli nas wszystkich , a nie dla swoich dalszych i bliższych kamratów. Jak tu znaleźć ludzi, dla których błyskotki i koraliki nic nie znaczą?

 1. czym ABW zajmowało się w większości .
  „Głównie grupy ekonomiczne
  W 2011 r. w zainteresowaniu ABW pozostawało 209 zorganizowanych grup przestępczych (162 w 2010). Liczba osób objętych zainteresowaniem agencji w sprawach operacyjnych dotyczących przestępczości zorganizowanej wyniosła 1995, wobec 2668 osób w roku 2010. W śledztwach prowadzonych przez ABW występowało 59 grup przestępczych. Najliczniejsze są tzw. grupy ekonomiczne, zajmujące się przestępczością gospodarczą.”

  NO I KONIEC Z TYM !!! TERAZ ABW SKIERUJE CAŁĄ „PARĘ” W GWIZDEK ŚCIGANIA LUDZI POKROJU ANTYKOMOR.PL

  🙂 „niema policji NIEMA PRZESTĘPSTW ” – GOSPODARCZYCH

  się chłopy umią zorganizować 🙂

  A MOŻE PÓJDĄ DALEJ – NIEMA SŁUŻBY ZDROWIA – NIEMA CHORYCH 🙂

  1. teraz mamy kilkudziesięcio milionową grupę przestepczą!!!! są nimi obywatele chcący cos zmienic i czegos ciagle się domagający….. 😉 !!!
   za hasło 2sku maTolE gosciu siedzi juz kilka mcy, bezpodstawie! niby miał handlowac prochami tylko ze niema dowodow i swiadków a tylko jedno pomowienie!

   a pomówic bezpodstawie mozna kazdego z nas! i do… pierdla !!!! lemmingi otwierac oczęta! to się nazywa dyktatura!

 2. TATA TUSK DOBRZE KOMBINUJE 🙂 BO W ZWIĄZKU Z ZMIANĄ PRIORYTETÓW

  józef bąk PRZESTANIE BYĆ PRZEZ ABW ŚCIGANY – A ZACZNIE BYĆ OCHRANIANY !!!

  OT CO 🙂

  * józef bąk – poważnie zamieszany w sprawę amber gold – wklikaj w gogll.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: