NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!! VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

D. TUSK styczniowa czystka – stare ślady prowadzą do R.F.N

WITAM – JAK WSZYSCY WIEMY DONALD TUSK ŚWIETNIE DOGADUJE SIĘ Z ANGELĄ MERKEL 

A POLITYKA PLATFORMY IDEALNIE SIĘ WPISUJE W LISTĘ ŻYCZEŃ NIEMIECKICH PARTNERÓW 

PRZYPADEK CZY ???? PREMIER Z NADANIA ????

NOWE WYTYCZNE OTRZYMAŁ DONALD …..kto podsuwa w razie niepowodzeń gotowe scenariusze????

scenariusz nadchodzących tygodni/ STYCZEŃ 2013- O TYM HUCZY W ŚCISŁYM

KIEROWNICTWIE P.O !!

Premier dymisjonuje kolejnych ministrów i zapowiada wielkie zmiany w szeregach swojej partii i rządu. Zarzuty wobec rządzących naszym krajem, są bardzo poważne i godzą w interesy naszego państwa. Materiały CBA dotyczące tych prawdopodobnych przestępstw na rzecz Państwa Polskiego świadczą o głębokiej korupcji jakiej dopuścili się wysocy urzędnicy w rządzie Donalda Tuska. Sondaże poparcia rządu PO drastycznie spadają w dół , społeczeństwo oraz wyborcy są zaniepokojeni tym co dzieje się w kraju. Pokątnie mówi się o rozwiązaniu rządu i wczesnych wyborach.

NIEMIECKI ŚLAD W ŻYCIORYSIE DONALDA TUSKA – TAJEMNICZE WYJAZDY DO RFN

wszystkie wyjazdy zrealizowano pod koniec trwania komuny , w miesiącach agonii PRL

KTO ZATEM ZA KOMUNY MIAŁ BEZPROBLEMOWY DOSTĘP DO PASZPORTU – MOŻLIWOŚCI WYJAZDU NA ŻĄDANIE??OTO KILKA INFORMACJI akta paszportowe (sygnatura akt EAGD 310432)

Po raz pierwszy Tusk wyjechał za granicę w lecie 1985 r. Ten wyjazd do Paryża był dla niego i środowiska skupionego wokół wydawanego w Gdańsku podziemnego kwartalnika „Przegląd Polityczny” (ukazywał się od marca 1983 r.) bardzo ważny..W aktach odnotowano, że występując o paszport, Tusk przedstawił wymagane wówczas zaproszenie od osoby prywatnej. Oficjalny cel wyjazdu był zatem turystyczny. Nieoficjalny był inny. Tusk miał się spotkać z przedstawicielami nowej, solidarnościowej emigracji – m.in. z Mirosławem Chojeckim, Maciejem Grzywaczewskim i Bronisławem Wildsteinem, ale przede wszystkim z reprezentującym paryską „Kulturę” Jerzym Giedroyciem.Ponownie Tusk otrzymał paszport wiosną 1988 r. Tym razem na wyjazd do RFN. Pracował wtedy jako „robotnik wysokościowy” w zatrudniającej wielu opozycjonistów Spółdzielni Pracy Usług Wysokościowych Gdańsk kierowanej przez Macieja Płażyńskiego. Do RFN miał wyjechać do pracy w ramach kontraktu zawartego przez warszawską firmę Instaleksport. Ta wyprawa jednak nie doszła do skutku.Po raz kolejny Donald Tusk dostał paszport w lecie 1988 r., ponownie do RFN, na zaproszenie osoby prywatnej. Natomiast rok później, latem 1989 r., obecny premier pojechał ze znajomymi do pracy w miejscowości Malangen koło Tromso w Norwegii. Praca miała charakter legalny. Przez trzy miesiące remontowali tamtejszy uniwersytet ludowy. – Dzięki tej pracy rodzina Tusków dorobiła się pierwszego samochodu, pięcioletniego Volkswagena Polo – wspomina Małgorzata Tusk. Resztę państwo Tuskowie odłożyli na konto.

Najstarsza informacja operacyjna SB dotycząca Tuska znajduje się w teczce inwigilacji Antoniego Mężydły „Prymus” (IPN BI 00899/ 2120)Z jakiego powodu nazwisko Donalda Tuska znalazło się na sporządzonej przez SB liście wraz z bardziej doświadczonymi opozycjonistami? Następne informacje operacyjne SB, w których pojawia się Donald Tusk, pochodzą z dwóch notatek służbowych ze spotkań z TW Oskar zawartych w Sprawie Obiektowej o kryptonimie „Klan – Związek” założonej jesienią 1980 r. przez SB w Gdańsku na NSZZ „Solidarność” (IPN GD 003/166 t. 24). Notatki pochodzą z jesieni 1981 r. Wynika z nich, że „Oskar” był agentem ówczesnego Wydziału III A Komendy Wojewódzkiej MO w Gdańsku. Zajmował się rozpracowywaniem opozycyjnego środowiska studenckiego, a w szczególności Niezależnego Zrzeszenia

 Studentów Kto ukrywał się pod pseudonimem „Oskar”, na razie nie udało się ustalić. Ale z pewnością człowiek ten dobrze znał środowisko studenckie.

PS. WYDAWANIA PASZPORTÓW Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA

WIELOKROTNIE STARAŁEM SIĘ W LATACH 1987 – 1989 O WYDANIE PASZPORTU W CELU WYJAZDU NA ZACHÓD – ( chciałem spierdolić)

WSZYSTKIE FORMALNOŚCI Z WŁĄCZENIEM ZAPROSZENIA BYŁY SPEŁNIANE …

KAŻDORAZOWA ODPOWIEDŹ BRZMIAŁA NIE!!!!

POMIMO ŻE NIE BRAŁEM UDZIAŁU W JAKICH KOLWIEK POLITYCZNYCH ROZGRYWKACH  – PO PROSTU BYŁEM ZWYKŁYM MŁODYM POLAKIEM 

WIĘC PIERDOLENIE RÓŻNEJ MAŚCI PODEJRZANYCH TYPÓW O ICH WYJAZDACH  SWOBODNYCH – MA ZNAMIONA – NIC ZA DARMO !!!!

WIĘC ABY DOSTAĆ PASZPORT W OSTATNICH MIESIĄCACH KOMUNY , BA BYĆ SB ZNANYM OPOZYCJONISTĄ – TO BARDZO DZIWNE …

tak na logikę i to chłopską

SZLACHETNA SŁUŻBA BEZPIECZEŃSTWA PRL

DAJE SZANSE NA ZAROBIENIE PIENIĘDZY

WROGOWI USTROJU…..

🙂

NA ZGNIŁYM ZACHODZIE…

====================

SORKI ALE PRZYPOMINA TO WIARYGODNOŚCIĄ

BAJKĘ KTÓRĄ ZASERWOWAŁ NARODOWI TEŻ ZNANY POLSZEWIK

O PSEUDONIMIE „PROFESOR”

TEN OPOWIADAŁ JAK TO SZLACHETNI LEKARZE Z S.S

NA KOMISJI LEKARSKIEJ W OBOZIE ZAGŁADY

Auschwitz-Birkenau

ZDECYDOWALI ŻE NALEŻY GO Z TEGO OBOZU WYPUŚCIĆ ZE WZGLĘDU NA ZŁY STAN ZDROWIA

🙂

przeziębił się bidaczek….

profesór sam to powiedział w oficjalnych wywiadach!!

http://pokazywarka.pl/wladyslawbartoszewski/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

6 thoughts on “D. TUSK styczniowa czystka – stare ślady prowadzą do R.F.N

 1. http://www.sfora.pl/Wielki-przekret-na-ZUS-Oszukali-tysiace-na-miliony-a51086

  greges58
  3 godziny temu

  Oceniono 6 razy 6

  Kmetko, ty Palancie !!!
  jeszcze żyje ten geszefciarz ???
  poczytajcie:
  2lazy2die.pl/2l2d/uploads/TEKSTY/recenzje/94/94%20kmetko%20story.pdf
  on nie był jeszcze taki najgorszy, większe Durnie zakładały ten nasz przaśny Kapitalizm !
  cinkciarze, jubilerzy…

  Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75248,13129007,Kasa_plynie__ale_omija_ZUS.html#ixzz2Gpd1Rk73

  1. 🙂 JAK DURNI TO IM DOBRZE – A NA SERIO – A SKĄD CI MIANOWANI NA KAPITALISTÓW KOMUCHOWIE – SZEFOWIE DZIŚ DZIAŁAJĄCYCH FIRM MAJĄ WIEDZIEĆ COKOLWIEK O BIZNESIE KAPITALISTYCZNYM

   SKORO STALI SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ KAPITALISTAMI

 2. i dzięki temu szanowni rodacy że wierzycie w takie pierdoły …..
  jak tłumaczenia tuska w sprawie paszportu i profesora w sprawie auschwitz

  MOŻLIWE SĄ TAKIE WAŁKI

  DZIŚ CIENKO ZGINEŁO TYLKO 400 000 000 ZŁ
  DLATEGO TO INFO JEST GDZIEŚ NA ZADUPIACH PUBLIKACJI

  Resort skarbu nie wie czy przelał pieniądze dla LOT-u
  5 minut temu
  Źródło: IAR

  Resort skarbu od dwóch tygodni nie potrafi odpowiedzieć na pytanie, czy przelał na konta LOT-u 400 milionów złotych.

  W połowie grudnia Polskie Linie Lotnicze w związku z bardzo trudną sytuacją finansową wystąpiły do ministerstwa o pomoc publiczną.

  Przed świętami w mediach ukazywały się nieoficjalne informacje, jakoby pieniądze już zostały przelane, ale do dziś nie udało się tego potwierdzić. Biuro prasowe ministerstwa skarbu, pytane przez Informacyjną Agencję Radiową o potwierdzenie tych informacji, nie potrafiło odpowiedzieć na pytanie. Rzeczniczka ministerstwa odpowiada, że „biuro czeka w tej sprawie na odpowiedź odpowiedniego departamentu”.

  Wiadomo, że kilkanaście dni temu polski rząd wystąpił do Komisji Europejskiej o zgodę na udzielenie pomocy publicznej naszemu narodowemu przewoźnikowi.

 3. http://miziaforum.wordpress.com/2013/01/01/apel-do-onr-mw-ruchu-narodowego-o-ogolnopolskie-obchody-rocznicy-powstania-styczniowego/

  ====================================================================
  DOWÓD KORONNY – NA CHŁOPSKI ROZUM

  O BOLKU WIEMY DLACZEGO GORLIWIE STARAŁ SIĘ – UPIERDOLIĆ RZĄD OLSZEWSKIEGO

  ZATEM TU MACIE ODPOWIEDŻ DLACZEGO DONALD TUSK W PIERWSZYM SZEREGU Z PŁOMIENIAMI W OCZACH POMAGAŁ BOLKOWI !!!!

  =========================================

  =====================================================

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: