NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
BARDZO WAŻNE - SZCZEPIENIE DZIECI: Te szczepionki.. CAŁOŚĆ MATERIAŁU VIDEO !!
Eric Clapton opowiedział o skutkach ubocznych szczepionki - zostałem w znacznym stopniu sparaliżowany
Posłuchaj rozmowy ze złodziejami, którzy od miesięcy okradają Polaków!
Prokuratura: Dowod Osobisty Suwerena II RP
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

rok 2013 krzysztof-jackowski-polską-wstrzasnie-zamach-stanu

ostatni dzień roku – 😉 A WIĘC JAK ZWYKLE KRZYSZTOF JACKOWSKI

WIESZCZY I PRZEPOWIADA

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/krzysztof-jackowski-polska-wstrzasnie-zamach-stanu_298827.html

JEŚLI KRZYSZTOF MOŻE TO JA TEŻ MOGĘ WIESZCZYĆ

ZATEM OTO MOJA WERSJA WYDARZEŃ !!!!

styczeń 2013 

 ISKRA KTÓRA PADŁA NA PROCH.. 

Płonące budynki, wojsko na ulicach, dziesiątki zabitych, a na końcu – prezydent uciekający z kraju. Przez Polskę przetoczyła się prawdziwa rewolucja. Czy można było się tego spodziewać?

Zaczęło się od wózka z owocami. W połowie stycznia policja i straż miejska zabrała przenośny stragan młodemu mężczyźnie, który nie miał pozwolenia na handel. W akcie protestu Marek. W . podpalił się przed budynkiem Sejmu.

Potem były zamieszki, jakich Polska nie widziała od dziesięcioleci. W stronę policjantów i wojska leciały butelki z benzyną i kamienie, służby bezpieczeństwa odpowiadały pałami, gazem łzawiącym, a nawet – według przedstawicieli ONZ – ostrzałem snajperskim. Prezydent kraju Bronisław Komorowski grzmiał o terrorystycznym spisku i wzywał do szybkiego rozprawienia się z rebelią.

Gdy bunty ogarnęły większość głównych miast a świstające kule nie odstraszały rozwścieczonych tłumów, władza zmieniła taktykę. Premier Donald TUSK przemówił do rodaków. Zapewnił, że ich zrozumiał. Obiecał obniżenie cen, uwolnienie zatrzymanych i demokratyczne zmiany. Zakazał żołnierzom używania siły. Ale było już za późno, naród nie chciał słuchać. Prezydent salwował się ucieczką do Rosji.

Rozruchy na ulicach ciągle trwają, a chaos wykorzystują przestępcy byli członkowie partii rządzącej, którzy uzbrojeni plądrują sklepy i mieszkania. Zginęło co najmniej kilkadziesiąt osób, a niektóre źródła podają, że lista ofiar śmiertelnych zawiera już ponad sto nazwisk.

Jak to możliwe?! – mógłby ktoś zapytać. Przecież Polska to taki spokojny, bezpieczny kraj; może nie zamożny i nowoczesny, ale na pewno pozytywnie wyróżniający się na tle niestabilnej gospodarczo Europy wschodniej. Prywatyzacja – wyprzedaż 90% majątku narodowego jest tego dowodem. Większość zapewne nie spodziewała się, że to miejsce wybuchnie. Mało kto zwracał uwagę na fakt, że tym gospodarczym rajem przez lata rządzili aferzyści , którzy zakazami i jawnym łamaniem praw obywatelskich i konstytucyjnych zapewniali sobie posłuszeństwo.

Wielki zawód polski prezydent sprawił U.E która wiązała z polską tak wiele programów pilotażowych oraz eksperymentalnych projektów gospodarczych.

INFO – mizia na podstawie – przecieku   😉

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

32 thoughts on “rok 2013 krzysztof-jackowski-polską-wstrzasnie-zamach-stanu

 1. Bo jak sie kuswa poloczki z doopami nie ruszyta z miejsca to się obudzicie z doopą pod śmietnikiem.I dobrze wam tak, bo tu kazdy sobie rzepke skrobie.Macie taką władze jaka sobie wybraliście i na jaka zasłuzyliście

 2. Poco pisac wszyscy wiedza co jest.Robia nas kolo piura od 1939.A my nadal pokorni sumienni pracowici dobrotliwi Takie frajerki w wlasnym kraju bici okradani poniewierani itd.Mozna tak pisac w nieskanczonosc .Ja mowie krotko KONIEC WLADZY ZDRAJCOW To co sie wyprawiaja w naszym kraju jest poprostu zazynaniem nas.No przeciez jakis tam Sikorski sam mowil w S ejmie .Dorzniemy watache.Co spoleczenstwo
  I co ten facio robi jako minister wszyscy co oni robia znami.KONIEC TEGO

 3. Ostatnio byłem na licytacji komorniczej – szukałem samochodu dla mojej rodziny. Cena była bardzo atrakcyjna 50% wartości oszacowania. Stawiło się 11 „chętnych” do zakupu. Co się okazało, już po kilku minutach wytworzyła się cicha zgoda na to, kto kupi auto i ile odpali pozostałym za to, żeby nie podbijali ceny. Niestety, ja w ten układ nie wszedłem i powtarzałem jak mantrę, że przyszedłem na licytację i zamierzam licytować. Zostałem nazwany czarną owcą, zwymyślany przez innych oraz w pewien sposób czułem się nawet zagrożony. Licytacja się odbyła, auto poszło za godziwą cenę, a ja byłem wyśmiewany i szykanowany choć aukcji nie wygrałem.

  Dlaczego o tym piszę? To nie jest tak, że mamy złych rządzących i pozostałych dobrych, tylko biednych i uciemiężonych obywateli. Niestety zgnilizna moralna przeżarła cały naród. Ludzie patrzyli na mnie jak na idiotę, kiedy argumentowałem, że licytujemy po to, żeby dłużnik mógł otrzymać jak największą kwotę i dzięki temu spłacić zobowiązanie. Nie mogli zrozumieć, że mnie w ogóle obchodzi los dłużnika. Przecież można było przytulić kilka stówek do kieszeni, a ktoś tanio wziąłby auto.

  Na tym przykładzie bardzo dobrze widać mechanizm egoistycznego materializmu. Co mnie inni obchodzą, ważne, że zarobiłem czyimś kosztem (mój zysk jest stratą dłużnika, bo kupujący zamiast komornikowi płaci działkę pozostałym licytującym). Dopóki zwykli ludzie będą myśleć tak jak władza, to nic dobrego z tego nie będzie. Myślenie ludzi jest mniej więcej takie – skoro ONI nas okradają to my też okradajmy. Dlaczego ja mam być moralny skoro wokół mnie wszyscy są niemoralni. Dopóki nie zmienimy naszej filozofii życia z „zabrać innym dać sobie” na „nie krzywdź innych; dziel się tym co masz; jeżeli możesz to pomóż”) zmiana na szczytach władzy niewiele zmieni. Chyba, że uda nam się wyselekcjonować z narodu ludzi naprawdę prawych i przez nich rozpocząć odnowę moralną.

  Zło nie usprawiedliwia zła. Cel nie uświęca środków.

    1. Tutaj druga strona Obelixa. Miziak kumaty i wie kto pisze. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Błogosławionym Roku! Świetnie się czyta co piszesz, aż mnie z krzesła podnosi. Tak, tak działa prawda. Dużo spokoju, zdrowia i siły by żyć 🙂 Jak odpowiesz czy tam zechcesz mejla to mam wpisy z Twojego bloga w RSS.

     1. Nie było mnie, bo mnie „Katolicy” na forum Monitora wyklęli. Najgorzej jest dać się stłamsić przez jakieś szumowiny, które mają się za chooj wie kogo….

     2. U monitora tylko fiutfordy, butelki keshego gówno dajace… no tyle pradu ze nawet jednej marnej białej diody LED się tym nie zaswieci! ale wszyscy się zachwycają ze to dopiero początek itd,itp….
      ogólnie bzdety do potęgi, czasem się trafi ciekawy wpis,ale to wyjątki…..
      Jak tylko nap[isze się jakakolwiek prawde o KK to zaraz rzucają klatwy i takie tam….. Obelix nie przejmuj się….

      1. TO SA …. WIEC NALEŻY ICH OLAĆ – LICZA SIĘ LUDZIE KTÓRYCH INTERESUJE I MARTWI TO CO SIE TU DZIEJE W POLSCE

       TRZEBA TO ZMIENIĆ !!!!

       NIKT ZA NAS TEGO NIE ZROBI – a inni niech sie bawia , na szczęście sa ludzie KTÓRZY CHCĄ ZMIAN I TO GRUNTOWNYCH

       W DE… FIUTFORDY 🙂 KOPAĆ I TYLE

       TU FAJNY KAWAŁEK Pink Floyd POSŁUCHAĆ WARTO !!!

 4. NO TAK OSTATNI DZIEŃ TEGO ROKU GODZINA … UU JUŻ PÓŹNA CZAS WIĘC ZACZYNAĆ – NO TO SIO Z BLOGA NA IMPREZY , IMPREZKI ITP BALE I ZWYKŁE POPIJAWY ….

  ŻYCZĘ WSZYSTKIM DOBREJ ZABAWY I 😉 DOBREGO SAMOPOCZUCIA JUTRO RANO 

  POZWOLĘ SOBIE ZAŁĄCZYĆ INSTRUKTARZ 

  MOŻE BYĆ PRZYDATNY

   

  [youtube=http://www.youtube.com/watch?v=jy71COYKnc0]

  A PROPO TAK ZWANEGO KRYZYSU DNIA JUTRZEJSZEGO

  UWAŻAĆ NA SIEBIE I KOLEGÓW BO CZASY SIĘ ZMIENIŁY MAMY III R.P

  WIELE SIĘ ZMIENIŁO ALE IZBY WYTRZEŹWIEŃ POZOSTAŁY DZIŚ OBSŁUGA NIE TAKA 🙂

  JAK ZA STRASZNEJ KOMUNY – PATRZ KLIP – ACH ŁEZKA KRĘCI SIĘ W OKU JAK WŁADZA ROZPIESZCZAŁA IMPREZOWICZÓW….

 5. Witaj Miziak , wszystkiego co najlepsze w nowym roku zdrowia ,powodzenia i oby nigdy nie zacieła się broń kiedy będzie potrzebna !!!!
  O raz dla wszystkich czytających tego bloga ,trzymajcie się ciepło i nie dawać się , a dzisiejszy toast to także wznieśc za naszą odwagę i siłę !!!!!
  J.M.H

 6. PS, JACKOWSKI MA RACJE DLATEGO ŻE

  POLACY NIE MAJĄ PRACY A JAK PRÓBUJĄ ZAROBIĆ UCZCIWIE TO – KRADNIE IM SIĘ NARZĘDZIE PRACY – LUB TOWAR KUPIONY

  WIĘC CO ???

  ZASIŁKU NIEMA , PRACY NIEMA WIĘC CO ???

  JA OSOBIŚCIE BYM ICH ………….. WSZYSTKICH PO KOLEI POZA SŁUŻBĄ , NA SPACERACH W DRODZE DO PRACY – GDZIEKOLWIEK

  1. TO JEST WŁAŚNIE MORDOWANIE POLSKICH RODZIN

   NIE PRZESADZAM UŻYWAJĄC SŁOWA MORDERSTWO

   OTO PRZYKŁAD

   MŁODA OSOBA – RODZINA –

   – TRACI PRACĘ
   – POTEM GROSZOWY ZASIŁEK
   – BIORĄ KREDYT U LICHWIARZA
   – KUPUJĄ WÓZEK JAK WYŻEJ
   – SKURWESYNY Z POLICJI LUB STRAŻY MIEJSKIEJ REKWIRUJĄ TOWAR I WÓZEK – BEZZWROTNIE.
   – DO RODZINY ZGŁASZA SIĘ LICHWIARZ – SPŁATA POŻYCZKI..
   – NIE PŁACĄ CZYNSZU PŁACĄ WINDYKATOROWI – KTÓRY GROZI NAWET PORWANIEM DZIECKA – tak tak znane i udokumentowane

   – 3 MIESIĄCE Z RZĘDU NIE ZAPŁACONY CZYNSZ = WYROK SĄDU O EKSMISJI
   – TERAZ MAJĄ NA GŁOWIE JUŻ KOMORNIKA I WINDYKATORA
   -6 MIESIĘCY PÓŹNIEJ – EKSMISJA NA BRUK – BO MOŻNA OD ROKU 2011
   – RODZICE DO NOCLEGOWNI ..
   – DZIECI DO DOMU DZIECKA – BO W NOCLEGOWNIACH DZIECI NIE MOGĄ PRZEBYWAĆ- takie prawo

   MAX DO ROKU – KTÓREŚ Z MAŁŻONKÓW POPEŁNIA SAMOBÓJSTWO – ALBO TRAFI DO WIĘZIENIA ZA DROBNE KRADZIEŻE – PRZEWAŻNIE ZŁOM !!!!!

   KONIEC KOŃCÓW – DZIECI W DOMU DZIECKA , OJCIEC W WIĘZIENIU ……

   III R.P – 22 LATA – Z PRZYCZYN EKONOMICZNYCH POPEŁNIŁO SAMOBÓJSTWO 170 000 OSÓB
   ======================================================

   1. ZAPEWNE ZAPOMNIELIŚCIE ŻE

    W OBRONIE RODZINY – MACIE PRAWO NAWET ZABIĆ !!

    to co wyżej napisałem było by podstawą do uniewinnienia nawet w sądzie dla ludożerców ….

    1. IM JUŻ NIE WYSTARCZY PRZEPĘDZENIE Z MIEJSCA , UKARANIE MANDATEM

     ONI MUSZĄ ZNISZCZYĆ NARZĘDZIE PRACY ŻEBY POLAK NIE DAJ BOŻE PRZENIÓSŁ SIĘ

     W TAK ZWANE MIEJSCE WYZNACZONE DO HANDLU

     =============================================
     DOKŁADNIE TAK POLAKOM ROBILI GESTAPOWCY W CZASIE OKUPACJI
     =================================================

     W KOŃCU ZNAJDZIE SIĘ JEDEN PIERWSZY KTÓRY – ZABIJE TAKIEGO SKURWESYNA NA ULICY – I OD TEGO SIĘ ZACZNIE

     A SKOŃCZY NA PALENIU MIESZKAŃ FUNKCJONARIUSZY , POLITYKÓW
     W RAZ Z ZAWARTOŚCIĄ …

     TO JEST LOGICZNY CIĄG……

    1. @ EDGIER – CZE
     ====================
     A DO FILMIKU – JA TYLKO CZEKAM AŻ JAKIŚ DEBIL MI NAPISZE ZE TAKIE JEST PRAWO – A JA ODPOWIEM MNIE SIĘ NIKT NIE PYTAŁ CZY PRZESZKADZA MI PANI SPRZEDAJĄCA KAWĘ POD PAŁACEM – A WRĘCZ POWIEM ŻE WŁUCZĄC SIĘ TAM CHĘTNIE BYM OD NIEJ KUPIŁ
     =================
     PRAWO K….. KTÓRE BEZ PYTANIA OBYWATELA SIĘ WPROWADZA ??/

     A GMO – PYTAŁ WAS KTOŚ CZY CHCECIE MIEĆ W POLSCE TYLKO I WYŁĄCZNIE POMIDORY ZAWIERAJĄCE NP. SZCZURZE GENY ???

     NIE NIE PYTAŁ TYLKO K… ZARZĄDZIŁ I H…..

     TO TYLKO PATRZEĆ JAK WAM WPROWADZĄ BEZ PYTANIA – PRAWO PIERWSZEJ NOCY – DLA PRZEDSTAWICIELA RZĄDU W TERENIE

     POWIECIE BZDURA – A H…. PRAWDA I TO BYŚCIE ŁYKLI NA BANK
     ====================
     A TEGO HUJA OD GMO USTAWY TO BYM ZŁAPAŁ ZAMKNĄ DO KLATKI I FORSOWNIE KARMIŁ TYLKO I WYŁĄCZNIE GMO ŻYWNOŚCIĄ

     AŻ ZACZOŁ BY SRAĆ WARZYWAMI W CZYSTEJ POSTACI

  2. Nie ufam JACKOWSKIEMU, wiele skrywal w sprawie Smolenskiej. Mielismy juz zamach stanu 10 Kwietnia 2010. To co teraz obserwujemy to zer 'sepow' na tych co jeszce podskakuja. Do rezimowego obsmiewania po Olbryskim dolaczyl ostatnio wazeliniarz Kindrat http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wywiady/kondrat-codziennie-w-polsce-mamy-dzien-swira-ten-f,1,5381690, cytuje Marka Kondrata:” Polska będąca w strefie euro zbliżyłaby się do realiów światowych”,” W ogóle Tusk jest doskonały. Polacy mają szczęście, bo trafili na polityka dużego formatu”Nic sie nie zmieni.

   1. AD JACKOWSKIEGO – DZIWISZ SIĘ CI CO ZA DURZO GADALI POPEŁNILI SAMOBÓJSTWA – W BREW POZOROM – POLITYCY NIE TYLKO POLSCY PRZYKŁADAJĄ DURZĄ WAGĘ DO WRÓŻB PRZEPOWIEDNI I TP…

    1. Pytanie z jakiego zrodla pochodza WRÓŻBY PRZEPOWIEDNIE? Polska przechodzi przez tradycje balwochalacze Nie dajmy sie zwiezc

 7. w obliczu tak ogromnego upodlenia polskiego narodu OD 22 LAT GDY POLSKA ZNALAZŁA SIĘ W SZPONACH ZDRAJCÓW

  A MILIONY POLAKÓW MUSIAŁO UCIEKAĆ NA EMIGRACJE

  DAJ BÓG !!!!! 

  [youtube=http://www.youtube.com/watch?v=-Gy1meiiHdg]

   

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: