NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!! VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Polska 1.01.2013 – OBOWIĄZEK ZNAKOWANIA CHIPEM POLAKÓW

CZY WIEDZIELIŚCIE O ISTNIENIU TAKIEJ USTAWY !!!!

CZY WIECIE ŻE OZNAKOWANIE CHIPEM RIFID NA TAKĄ SKALE JEST PIONIERSKIM POSUNIĘCIEM W SKALI ŚWIATA

OTO SZCZEGÓŁY JUŻ OD WTORKU

1 STYCZNIA OBOWIĄZKOWA

REALIZACJĄ 

POD GROŹBĄ KARY !!!!! 

ŹRÓDŁO

http://fakty.interia.pl/polska/news/pacjenci-w-szpitalach-ze-specjalna-opaska,1875784,3

FASZYSTOWSKI SZANTAŻ ZA NIE DOSTOSOWANIE SIĘ DO ROZPORZĄDZENIA 

WYKREŚLENIE SZPITALA Z LISTY NFZ – ODEBRANIE FINANSOWANIA !!!!!

Od nowego roku szpitale powinny wyposażać swoich pacjentów na czas pobytu w placówce w opaski identyfikacyjne zakładane na nadgarstek. Będą w nich zakodowane informacje o chorym. Ma to ograniczyć ryzyko pomyłek i ułatwić personelowi identyfikację pacjentów.

Jak wyjaśnił rzecznik prasowy Ministerstwa Zdrowia, Krzysztof Bąk, obowiązek szpitali wynika z ustawy z 2011 roku o działalności leczniczej. Natomiast warunki, tryb i sposób zaopatrywania pacjentów w znaki identyfikacyjne oraz sposób postępowania w razie stwierdzenia ich braku zostały określone w rozporządzeniu ministra zdrowia.
Będą kontrole w szpitalach

Ustawa przewiduje, że obowiązek ten podlega kontroli przez wojewodów. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości wojewoda wydaje zalecenia pokontrolne i określa termin ich wykonania. Gdy szpital nie zastosuje się do zaleceń pokontrolnych, wówczas wojewoda może wykreślić palcówkę z rejestru.

Według ustawy, znak identyfikacyjny powinien zawierać informacje pozwalające na ustalenie określonych danych pacjenta. Jak wyjaśnia Ministerstwo Zdrowia, nie oznacza to konieczności stosowania kodu kreskowego czy innych kodów, których odczytanie wymaga zakupu specjalnych urządzeń. Znakiem identyfikacyjnym może być np. numer przypisany pacjentowi przy rejestracji.
„To dobre rozwiązanie”

Wiele placówek już wdrożyło systemy opasek ułatwiających identyfikację pacjentów. Jak powiedział rzecznik prasowy Centrum Zdrowia Dziecka, Paweł Trzciński, „opaski funkcjonują w centrum już od dawna, a zostały wprowadzone jako standard bezpieczeństwa”.

– To plastikowe opaski na rękę z wpisanym imieniem i nazwiskiem oraz datą urodzenia pacjenta – wyjaśnił. – To dobre rozwiązanie, ułatwia pracę personelowi, ponieważ pacjenci wychodzą na zewnątrz, a jednocześnie do szpitala wchodzą osoby z zewnątrz – ocenił.

Także rzeczniczka prasowa Szpitala Czerniakowskiego w Warszawie, Beata Mastalerz poinformowała, że placówka w tym roku wprowadziła system identyfikacji pacjentów.

– Na razie system ten działa w wersji uproszczonej; są to opaski zawierające numer historii choroby pacjenta oraz nazwę oddziału, na który został przyjęty – wyjaśniła. Dodała, że jest to rozwiązanie tymczasowe, ponieważ szpital nie ma na razie środków na zakup profesjonalnego elektronicznego systemu kodowego z czytnikami.
Oznaczą każdego pacjenta

Z kolei Wojskowy Instytut Medyczny przy ul. Szaserów w Warszawie przygotowuje się do wprowadzenia od 1 stycznia systemu opasek z kodami dla pacjentów oraz czytników dla personelu medycznego.

– Od stycznia będziemy „oznaczać” opaskami każdego pacjenta przy przyjęciu do szpitala i zdejmować oznaczenie przy wypisie – wyjaśnił rzecznik szpitala, płk Piotr Dąbrowiecki. Jak poinformował, na opasce będzie zakodowane imię, nazwisko oraz kod choroby pacjenta.

Dodał, że system będzie testowany tuż przed końcem roku. Wyjaśnił, że do obsługi systemu zakupiono kilka drukarek oraz kilkadziesiąt czytników. Dąbrowiecki wyraził obawę, że konieczność wydawania i drukowania opasek może wydłużyć czas przyjmowania pacjentów do szpitala.

– Wydanie pacjentowi opaski zajmie ok. minuty, ale trzeba przeliczyć ten czas przez kilkudziesięciu lub kilkuset pacjentów dziennie – zaznaczył.

CZYM JEST RIFID !! DLA NIE ZNAJĄCYCH TEMATU 

CZYTAJ CAŁOŚĆ 

http://miziaforum.com/2011/03/22/pierwszym-narodem-za-chipowanym-podskurnie-beda-polacy-i-to-juz-w-tym-roku/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

37 thoughts on “Polska 1.01.2013 – OBOWIĄZEK ZNAKOWANIA CHIPEM POLAKÓW

 1. Predzej czy puzniej wprowadza chipy podskurne nie tylko w Polsce ale tendencja rosnacych sorad papierkowych rosnie zmiesiaca na miesiac. Droge i metode maja juz opracowana. Na przyklad szpitale maja maly balagan z rosnaca biurokracja, sprawami papierkowymi, itp. by tego uniknac i poswecac wiecej czasu dla pacjenta szpitale/ zarzad bedze uwazal za korzystne umieszczenia wszystkich info o pacjencie w mikro chipie. Powtarzam, szpitale i personel medyczny nie beda wogule protestowac przeciwko temu pomyslowi, poniewaz to odciazy ich prace. Jak wiemy to szpitale/ zarzad beda pytac o zgode a nie szarego Kowalskiego.

 2. Identyfikacja pacjentow w szpitalach jest na Zachodzie od dawna.
  Zmniejsza mozliwosc pomylek itp. W przypadku utraty przytomnosci poza swym lozkiem jest pomocna w szybkim siegnieciu do info medycznej o pacjencie (choroba, zazywane leki…).

  Czy w ww. przypadku jest mowa o wszczepianiu czipa? Mozna je wszczepic wszystkim, nie tylko pacjentom, w ramach przymusowych programow scypien.
  =================================
  DOPISAŁ MIZIA

  ALE NIGDZIE NIE JEST TO USANKCJONOWANE PRAWEM Z LISTĄ REPRESJI ZA NIE PODPOŻĄDKOWANIE SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  skreślenie szpitala z listy nfz – to jego likwidacja !!!!!!!!!! OD TAK ZA BRAK WPROWADZENIA OPASEK – KONTROLE URZĘDÓW , NIE ZA OSTRA KARA – ????????????????????????????

  1. GDYBY REALIZACJA TEGO PROJEKTU NIE BYŁA OPATRZONA ZAŁĄCZNIKIEM KAR ZA NIE STOSOWANIE SIĘ – LIKWIDACJA SZPITALA ZA KARĘ – LIKWIDACJA PAŃSTWOWEJ PLACÓWKI ??/ PRZEZ ZAPRZESTANIE FINANSOWANIA ???

   ZA OSTRO ŚMIERDZI NA 1000000000 KILOMETRÓW –

   TAKA STANOWCZOŚĆ W KARANIU

    1. no to teraz strach byc chorym, najlepiej miec prywatnego lekarza albo zostac sie w domu. Zreszta jak do szpitala idziesz, to i chorobsko przyniesiesz jakies, to lekarz sie pomyli w diagnozie i bedzie cie trul zgednymi chemikaliami. Nikt nie bierze odpowoedzialnosci za nic. Pacjencie, pamietaj: idzac do szpilala robisz to na wlasne ryzyko!

     1. I owszem,byłam leczona taką ilością leków,że po opuszczeniu szpitala,nie mogłam
      chodzić,takie były skutki uboczne leczenia.Po ochłonięciu ,i po „obadaniu” dolegliwości w internecie,sama wzięłam sie za siebie.W pierwszym stadium udałam się do homeopaty ,który w ciągu 2 tygodni wyprowadził mnie z tego koszmarnego stanu.Potem wyrzuciłam wszystkie leki do śmietnika,zrezygnowałam z wizyt u kardiologa,pulmonologa,lekarza pierwszego kontaktu.Nie leczę się na nic,i jestem prawie zdrowa.W każdym razie nie powtórzyła się już sytuacja,zagrażająca życiu.
      Gdybym w dalszym ciągu chodziła do w/w specjalistów ,to pewno nie czytałabym już więcej tego bloga.Pozdrawiam.

     2. I jeszcze jedno ,ale bardzo bulwersujące spostrzezenie….dawniej ,a mam już swoje lata i zdażyło mi się leżeć w szpitalu,na łóżku pacjenta wisiała tabliczka z nazwiskiem ,wiekiem ,temperaturą,zaznaczone były zalecane badania i inne informacje.Pacjent czuł się jak człowiek ,mógł sprawdzić swoje postępy w leczeniu,a i rodzina miała jakąs informację o chorym.Teraz jest tylko nazwisko.Wszystkie dane o chorobie,o leczeniu ma lekarz w swoim tajnym kajeciku i pacjentowi od tego wara.Nikt nie informuje pacjenta czym go „leczą”.Równie dobrze może sobie taki lekarz przeprowadzac prywatne,sponsorowane,badania nad danym lekiem ,a pacjent nie ma bladego pojęcia ,że jest królikiem doświadczalnym.Uważam ,że jest to mocno nie etyczne,traktowanie pacjenta jak nienormalnego ,któremu nie można nic powiedzieć.To wygląda tak ,jakbyśmy byli traktowani jak przedmioty.Ludzie teraz nie są taką ciemną masą,jak lekarze by sobie życzyli.Wiele starszych osób ma dostęp do internetu,posiada laptopy i nawet w szpitalu mogłoby się zorientowac ,co jest z nimi wyczyniane i być moze to jest powód tych utajnień.Pozdrawiam i obyśmy tylko zdrowi byli,czego sobie i wszystkim życzę…

 3. hahahahahaha Miziak prędzej żeka Odra wyparuje w Szczecinie jak mi wszczepią cipa pod skórę , albo dam sobie założyć opaskę w szpitalu na rękę , aleś zajeczał teraz w drugi dzień świąt !!!! hahahahahahahahaha
  J.M.H

  1. NAVAJO – JEST USTAWA KTÓRA ZEZWALA DOKONAĆ ZABIEGU MEDYCZNEGOPOD PRZYMUSEM – KAJDANKI NA ŁAPY I Z PIĘĆ GUM NA DUPSKO

   sprawdź sobie w necie – chodzi o szczepienia – ale urzyte jest słowo zabieg MEDYCZNY – WSZCZEPIENIE CHIPA JEST ZABIEGIEM MEDYCZNYM 🙂 DLA TWOJEGO DOBRA – BO JAK ZASŁABNIESZ TO PRZYŁOŻĄ CZYTNIK I DOWIEDZĄ SIĘ O TWOJEJ CHOROBIE + ADRES+ BÓG WIE CO JESZCZE

   A WIĘC CHIP JEST POMOCNY W RAZIE NAGŁEGO ZAGROŻENIA ZDROWIA –

   sprytne prawda???

   1. Najgorsze jest to że wystarczy jedno nowe (gwałcone przez TV i internet) pokolenie aby to co było nie do pomyślenia dla poprzedniego pokolenia dla nowego stało się obowiązkiem i oczywistością np podatek dochodowy, zapianie pasów w samochodzie czy recepty na leki nierefundowane !

   2. Miziak wszystko się zgadza ,, no może oprócz kasy bo kasjer nagle znikł ,,, ale na poważnie co oni o mnie mogą wiedzieć ! no może tylko to że jestem po udaże pnia mózgu i tylko tyle ,aha i jeszcze jedno gdzie mieszkam i tylko tyle a o inne sprawy to zapewniam cię Miziak że jestem spokojny ,,, nawet aż za spokojny , bo gdyby nawet szukali to i tak niczego więcej nie znajdą i zapewniam cię że jestem tego pewien jak to że jutro nastąpi kolejny dzień , tak że mogą mi zakładać obrączki i obroże i co tam tylko chcą .
    Także widzisz Miziak to ma pewną wadę że zapóżno to wprowadzają starszych to nie za bardzo ruszą ,,ale młodziki to już inna bajka ,bo nad młodzikami to już mają tak na moje oko około 65% władzy ,a my starsi ?????? no cóż !!! hahahahahahaha
    J.M.H

  2. Drogi Panie Navaho , paski na rękę są stosowane już od 2011.Wiem ,bo leżałam w szpitalu w Krakowie,i dostałam taki pasek na rękę,który zawierał nazwisko,imię ,pesel.Pierwszego dnia zdjęłam to paskudztwo z ręki ,bo uwierało,schowałam do szuflady szafki.Nikt wtedy nie robił z tego problemu.Mimo ,że czytam blog od początku,nie skojarzyłam paska z czipowaniem pacjentów.
   Pozdrawiam,wierna czytelniczka.

   1. pytanie jest proste -DLACZEGO TAK IM ZALEŻY ŻE OPORNY SZPITAL – DYREKTOR – ZOSTANIE UKARANY ODCIĘCIEM CAŁEJ PLACÓWKI OD FINANSOWANIA PRZEZ NFZ
    – TO JEST CHORE

    LEKARZE, PIELĘGNIARKI CAŁY PERSONEL BEZ WYPŁATY – A CO Z UBEZPIECZONYMI PACJENTAMI???/

     1. ja też leżałem w szpitalu w listopadzie 2011 (nie publikowałem wtedy na blogu kefir 2010). przy przyjęciu dali mi OPASKĘ na rękę (na razie bez chipa). przy najbliższej wizycie lekarskiej oddałem im tę opaskę, argumentując to tym, że nie jestem więźniem Oświęcimia.
      to takie przyzwyczajanie, powolne – najpierw opaska bez chipa, potem – opaska z chipem, a za kilka miesięcy, lat – chip strzykawką w dupsko.

       1. I NIE O TO CHODZI ZE TO JEST COŚ ZŁEGO – TYLKO O SPOSÓB FORSOWANIA TEGO ROZWIĄZANIA – NA CHAMA POD GROŻBĄ KAR

        DZIWNE ŻE NAGLE WSZYSTKIE PLACÓWKI W JEDNYM CZASIE MUSZĄ TO MIEĆ – A JAK NIE TO ODETNIEMY FINANSOWANIE SZPITAŁA

        NIE ZASTANAWIA TO???

     2. przeczytam. mała poprawka: nie 2011, ale 2012, w tym roku.
      czyli to świństwo zawierało chipa? miałem to przez całą noc na ręku, do wizyty.
      mam nadzieję że ten chip nie wtopił mi się w skurę czy coś, przez tą noc, buhaha 😀

      1. KEFIR – NIE CHODZI TU O PIEKŁO APOKALIPSE – TYLKO NA POCZĄTEK O BEZCENNĄ INFORMACJE

       KIEDYŚ WAM PISAŁEM ŻE PRACOWAŁEM PRZY TECHNOLOGII RIFID

       A WIĘC – POWOLI WYŁOŻĘ O CO CHODZI – CO BY BYŁO JAKBY – TWÓJ PRACODAWCA ZNAŁ NA WYLKO HISTORIĘ TWOJEJ HOOROBY??
       ALBO UBEZPIECZYCIEL??? ALBO BANKIER – chodzi o zdolnosć pracy – spłacanie kredytu -KREDYTOBIORCA WINIEN BYĆ ZDROWY BO TO GWARANT SPŁATY
       ===================================
       A WIĘC WSZYSCY IDĄC DO LEKAŻA SIĘ REJESTRUJĄ KARTOTEKI ZAWIERAJĄCE WASZE DANE – PERSONALNE – WIEK , PŁEĆ – STAN ZDROWIA ORAZ WSZYSTKIE WIZYTY LEKARSKIE SĄ – ZAMIESZCZONE W KARTOTECE W KOPERCIE – NAWET WAM NIECHĘTNIE POZWALAJĄ NA WGLĄD – TERAZ SĄ ONE WZGLĘDNIE BEZPIECZNE
       ======================================
       A TERAZ POMYŚLCIE CO BY BYŁO GDYBYM BYŁ NP PRACOWNIKIEM – UBEZPIECZYCIELA , KTÓRY WCHODZI DO SZPITALA MIĘDZY PACJenTÓW – wolno mu jako odwiedzający !!!! –

       z skanerem – CZYTNIKIEM RIFID – SPRYTNIE SCHOWANYM W WALIZECZCE – CZYTNIK OCZYWIŚCIE CZYTAJĄCY NA ODLEGŁOŚĆ DO 10 METRÓW

       🙂 SCZYTAŁ BYM DANE WSZYSTKICH PACJENTÓW I PRZETRANSWEROWAŁ DO SZEFA !!! NA KOMPA

       POWIECIE NIEMA TAKICH CZYTNIKÓW 🙂 – SĄ TYLKO DO TEJ WIEDZY WAM WARA – ŁOBYWATELE 🙂

       TU LINK – NIE DROBI MODELIK – DLA ŁOWCÓW DANYCH – NA HANDEL

       http://www.skk.com.pl/pl/produkty/urzadzenia/rfid/tagmaster-lr-6

       ================================================================

       I ZACZNIESZ FIGÓROWAĆ W BAZACH DANYCH BANKOWCÓW- PRACODAWCÓW- I BÓG RACZY WIEDZIEĆ KOMU SIĘ TO PRZYDA –

       1. JA WAM COŚ POWIEM GAPICIE SIĘ NA PRZEDSTAWIENIE A NIE WIDZICIE SENSU TEJ SZTUKI – BUCHACHA

        ==============================
        TYSIĄCE SETKI TYSIĘCY FRAJERÓW NOSZĄCYCH PRZY SOBIE SWOJE NAJSKRYTSZE SEKRETY NA ŁAPKACH A PAN X ZASKANUJE Z BEZPIECZNEJ ODLEGŁOŚCI – SKAN – CYK PYK I JUŻ KEFIRA SZANTAŻUJEMY – I POWIEMY PAN DO PRACY – TAKI SCHOROWANY – NIEMA GŁUPICH

        A PANI DO PRACY – PRZECIEŻ PANI JEST W CIĄŻY – NIE PRZYJMUJĘ TAKICH OSÓB DO PRACY KTÓRE ZA CHWILE ….

        I TP ITD

        ================================================

        ALE CO WAS TO – NA SZCZEŚCIE BOZIA NIE DAŁA TYLE WYOBRAŹNI

        🙂 I ZNAJAC PANIE KEFIR – Z KARTOTEKI PAŃSKI ADRES I NAPRZYKŁAD ŻE JEST PAN UCZULONY NA PIETRUSZKĘ PO KTÓREJ SIĘ PAN DUSI – mógłbym w momencie w którym byś mnie pan w…… spowodować że do pańskiej ulubionej piccy ktoś dodał by tyle pietruchy ze zszedł byś pan z tego świata -:-) KTO BY PRZYPUSZCZAŁ ŻE UMARŁEŚ Z POWODU INGERENCJI TAKZWANYCH OSÓB 3 …..

 4. Czarne chmury wiszą nad Polską. W koalicji przeciw Polakom również religia Rzymska.

  Antypolska propaganda z ust kościoła:

  UP Władysław Zuziak http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/krakow/rektor-uniwersytetu-papieskiego-o-potrzebie-przeba,1,5379262,region-wiadomosc.html

  KUL Rektor KUL http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/lublin/rektor-kul-uczmy-sie-wzajemnego-szacunku-i-przebac,1,5379142,region-wiadomosc.html

  W sytuacji gdy Polska jest niszczona, Polacy giną w nędzy to Kościół nawołuje do tolerancji i wybaczania. NIE. W tej sytuacji musimy walczyć o nasze prawo do godnego życia. Te słowa kościoła to zdrada Polski porównywalna do konfederacji targowickiej czy też ‘Wszelka władza pochodzi od Boga’ co kościół Rzymski głosił podczas 2WŚ.

 5. DODAM ŻE OWSZEM STOSUJE SIĘ COŚ TAKIEGO NA ŚWIECIE

  ALE NIGDZIE NIE JEST TO USANKCJONOWANE PRAWEM Z LISTĄ REPRESJI ZA NIE PODPOŻĄDKOWANIE SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  pisałem o tym link wyżej że wprowadzą to drzwiami – sprytnie przez ustawę o służbie zdrowia

  wiecie dlaczego nie wprowadzili w tym roku dowodów osobistych z chipem

  BO BĘDZIEMY JE MIELI W CIĄGU 12 MIESIĘCY POD SKÓRĄ !!!!!!!!!!!

  1. No coż lemingi śpią .Dzięki ci za informacje ,ale nic nie zdziałamy jak jesteśmy wyśmiewani.Może się obudzą ,ale z ręką w nocniku.Jak widzimy Polacy w pierwszej kolejności brawo Tusku i min. zdrowa.Szkoda słów.

   1. SZYBKO JADĄ – 4 DNI TEMU GMO DZIŚ INFO O RIFID

    POD KARĄ WYKREŚLENIA SZPITALA Z LISTY NFZ

    TAKIE SANKCJE ZA BRAK GŁUPICH OPASEK ????

    OBUDŹCIE SIĘ

  2. pniewaz Bob ma problem z zapamietywaniem??! To mozna Boba w ch..ja zrobic i tak jutro nic nie bedzie pamietal 🙂

   1. coś w tym jest Polacy są albo arcy idiotami albo …. no niewiem jakim cudem działa ten mechanizm co tydzień dymanie w d……. a oni siedzą cicho , 🙂 jak się zapytam dlaczego np. dajecie się dymać choćby w sprawie amber i nikt nie żąda stanowczo KARY – 🙂 RO0DZINA TUSKA SIEDZI W TYM PO USZY

    TO WTEDY JA !!!! JESTEM PUBLICZNIE OPIERDALANY NAPOMINANY –
    Z TAKĄ SIŁĄ JAKBYM TO JA BYŁ TYM ZŁODZIEJEM – NIC NIE ROZUMIĘ

    1. OBAWIAM SIĘ ŻE WIĘKSZOŚĆ SKRETYNIAŁYCH OBYWATELI ZAPROWADZI RESZTĘ NA MANOWCE

     OSTATNIO NA SPOTKANIU ŚWIĄTECZNYM ROZMAWIAŁEM OT TAK O TYM CO SIĘ DZIEJE W POLSCE – JA POWIEDZIAŁEM ŻE TRZEBA WYWALIĆ TE „ELYTY” III R.P – I MUSZĄ WŁADZĘ PRZEJĄDŻ LUDZIE MŁODZI MAX DO 50 LAT – NIE UWIKŁANI A SOLIDARNOŚĆ PZPR

     W ODPOWIEDZI PADŁA NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     BO WEJDĄ I ZACZNĄ KRAŚĆ !!!!!!!!!!

     NAWET MNIE ZAPYTANO CO BYŚ NIE KRADŁ JAKBYŚ MIAŁ OKAZJE

     ODPOWIEDZIAŁEM ŻE NIE – DOZNALI SZOKU I POWIEDZIELI ŻE KŁAMIE – BO KAŻDY NORMALNY BY KRADŁ I RODZINE USTAWIAŁ – JA BYŁEM SAM – ICH OKOŁO 10

     1. PS. PRZYKŁAD – BYŁ RÓWNIEŻ PORUSZONY TEMAT G.M.O

      odpowiedzieli mi zgodnie -NIE RÓB AFERY PRZECIEŻ JUŻ OD DAWNA W SKLEPACH MAMY TO GMO – wtedy ja zwyczajnie zapytałem – no skoro jest od dawna -TO POCO WPROWADZONO USTAWĘ ????? NA COŚ CO JEST OD DAWNA ……….

      I SIĘ WŚCIEKLI – W ODPOWIEDZI CYTUJĘ – JESTEŚ GŁUPIM HUJEM I NIE NA TWÓJ DURNY ŁEB SĄ TO SPRAWY !!!!!

      =================
      FAKT JESTEM GŁUPI – POSZPERAŁEM I ZNALAZŁEM SKORO PREZYDENT KOMOROWSKI PODPISAŁ USTAWĘ O GMO – MUSI WIEDZIEĆ DUŻO WIĘCEJ NIŻ JA „GŁUPI HUJ”

      OTÓŻ – DO TEJ PORY UWAŻAŁEM ZE WYDOBYCIE GAZU ŁUPKOWEGO – ODBYWA SIĘ PRZEZ ODWIERTY I SZCZELINOWANIA

      I ROZPOWSZECHNIAŁEM TE PIERDOŁY ….

      ======================
      A TYM CZASEM – KOMOROWSKI JUŻ KIEDYŚ WYJAŚNIAŁ JAK SIĘ TO ROBI – A JA GŁUPEK NIE DOSŁUCHAŁEM

      „Eksploatacja gazu łupkowego musiałaby oznaczać zastosowanie metod odkrywkowych, jak w przypadku węgla brunatnego, a zatem byłaby to „dewastacja obszarów krajobrazowych Polski” – powiedział w środę w Londynie marszałek Sejmu Bronisław Komorowski.”

      SKORO ZATEM PREZYDENT ŚWIATŁY WIE – TO ZNACZY ŻE WIE I CO MU TU JAKIŚ TUMAN MIZIA O GMO BĘDZIE PIERDACZYŁ – SKORO GŁUPI TEN MIZIA NIE WIEDZIAŁ JAK GAZ SIĘ WYDOBYWA

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: