NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

DO KĄD TUSK PROWADZI POLAKÓW -usiadź i przeczytaj a doznasz szoku !!!

WITAM MAMY ŚWIĄTECZNY CZAS WIEC POZWOLĘ SOBIE NA PRZEDSTAWIENIE BEZSPORNYCH DOWODÓW NA TO JAKI LOS ZGOTUJE NAM TUSK , JEŚLI MU NIE PRZESZKODZIMY

TEKST PIERWSZY NAPISANY W OPARCIU O ORYGINALNY ART . Z PRASY

W KTÓRY ZAINGEROWAŁEM W 5% A KONKRETNIE WSTAWIAJĄC W PEWNE MIEJSCE SŁOWA – POLSKI, POLSKA, POLSKIE …

ABY ZROZUMIEĆ SENS ZAMYSŁU KONIECZNIE PRZECZYTAĆ TRZEBA 2 KOLEJNO ZAMIESZCZONE TEKSTY 🙂 CHODZI O … ALE ZOSTAWIĘ TO DLA WYTRWAŁYCH – SZOK , NIEDOWIERZANIE A BYĆ MOŻE ROZSTRÓJ NERWÓW GWARANTOWANY..

USIADŁEŚ WYGODNIE ? NO TO ZACZYNAMY…

POLSKA BIEDA WYLEWA SIĘ NA ULICE !!!

Wielkim sukcesem jest to, że w Polsce nie ma masowego głodu. Jednocześnie nie wiadomo, ile osób cierpi skrajną biedę. Szacunki mówią o 5 mln Polaków, inni wskazują nawet na 10 mln ludzi.

W Polsce widoczne są bardzo duże kontrasty między bogactwem a biedą. Co ciekawe oba stany nie zacierają się, a przenikają i uzupełniają jak yin i yang. Obok siebie mieszkają i żyją ludzie dobrze zarabiający i nędzarze.

Polskie władze wstydzą się biedy i dlatego w publicznym życiu oficjalnie jej nie ma. W polskich mediach pokazuje się ją rzadko, a i wtedy ma ona wymiar niemal transcendentny.

 

 W każdym razie bieda w Polsce – według oficjalnych przekazów – nie jest skutkiem trwających przemian gospodarczych prowadzonych od ponad 20 lat.

Bieda w Polsce nie pachnie brzydko, innymi słowy żebrak nie odstrasza swoim zapachem. Można nawet powiedzieć, że bieda w Polsce jest czysta.

 

 Wśród żebraków są matki z małymi dziećmi, osoby kalekie (np. bez kończyn), niewidome. Polacy żebrzą wszędzie: w metrze, przed centrami handlowymi, obiektami i miejscami najliczniej odwiedzanymi przez turystów.

 

 Często żebracy są wyprowadzani przez porządkowych z miejsc uczęszczanych przez turystów. Nikt ich nie bije ani nie zamyka.

 

 Bieda również korzysta z techniki. Dość często można spotkać osoby żebrzące wyposażone w małe urządzenia odtwarzające dźwięk i nagłaśniające. Coś na kształt discmana z mikrofonem.

Polski rynek mieszkaniowy jest pełen ofert dla osób ubogich. Już za 150 zł miesięcznie  można wynająć pomieszczenie w piwnicy bez okna, wody i ogrzewania, ale z prądem.

 

 Co ciekawe takie lokale ma w swojej ofercie wiele polskich biur pośrednictwa nieruchomości, zwłaszcza w dużych miastach (tylko trzeba się dyskretnie dopytać)

W Polsce wywóz śmieci nie jest tak zorganizowany jak w Europie. Tylko na nowych osiedlach odpadki usuwają śmieciarki. To niewiele w skali całego kraju obszary wiejskie mają las jako miejsce docelowe odpadów. Dlatego realny wywóz oraz rzeczywistą selekcję śmieci przeprowadzają na miejscu  osoby ubogie, które z tego uczyniły swoją profesję.

 

 Podobnie jest w przypadku sprzętu AGD. Prawdziwą żyłą złotą są też plastikowe butelki, kartony oraz styropian. Dziennie na jednym z tych towarów zbieracz może zarobić nawet  ok. 25 zł, co jak na warunki polskie jest realną najniższą pensją miesięczną.

Aby zrozumieć, co to znaczy konkurencja i walka o przetrwanie należy przyjechać do Polski. Mieszkańcy tego kraju oferują swoje usługi za bardzo małe pieniądze, a praca, którą wykonują, jest na poziomie eksperckim.

 

 Taką konkurencyjną jakość wymusza bieda. Naprawa czegokolwiek to wydatek rzędu od ok. 50 zł do ok. 100 zł.

Zmiany gospodarcze w Polsce najbardziej dotykają osoby młode z wyższym wykształceniem, schorowane oraz w podeszłym wieku. Pomoc medyczna, socjalna oraz prawna. Ten system dopiero raczkuje, więc trudno orzec, jak wiele udało się zrobić.

W Polsce system emerytalno-rentowy oraz zabezpieczenia zdrowotnego jest dopiero budowany, bo w sumie od niedawna polski rząd ma na to pieniądze z rabunku OFE.

 

 Polacy są świadomi, że na starość nie mogą liczyć na zbyt dużą pomoc ze strony państwa (średnia przyszła emerytura w Polsce będzie wynosiła ok. 300-400 zł), dlatego by uniknąć biedy, w czasie swojej kariery zawodowej muszą oszczędzać nawet połowę swoich zarobków. A gdy już będą na emeryturze, będą zmuszeni dorabiać jak tylko mogą.

Polacy są typowym społeczeństwem na dorobku. Tego typu społeczeństwo cechuje pęd do kupowania rzeczy drogich, nawet wtedy, gdy na luksusowe produkty nie można sobie pozwolić. iPhone’y oraz iPad’y należą do najdroższych urządzeń mobilnych w Polsce, a mimo to sprzedają się jak świeże bułeczki.

 

 Średnia pensja w Polsce to  (ok. 1450 zł), a podstawowa wersja iPhone 5 kosztuje (ok. 2650 zł). Często widać, że właściciel tego urządzenia nie zarabia więcej niż średnia lub nawet mniej, ale iPhone’a ma.

 

CHIŃSKA BIEDA WYLEWA SIĘ NA ULICE 

Wielkim sukcesem jest to, że w Państwie Środka nie ma masowego głodu. Jednocześnie nie wiadomo, ile osób cierpi skrajną biedę. Szacunki mówią o 200 mln Chińczyków, inni wskazują nawet na 300 mln ludzi.
W Chinach widoczne są bardzo duże kontrasty między bogactwem a biedą. Co ciekawe oba stany nie zacierają się, a przenikają i uzupełniają jak yin i yang. Obok siebie mieszkają i żyją ludzie dobrze zarabiający i nędzarze.
Chińskie władze wstydzą się biedy i dlatego w publicznym życiu oficjalnie jej nie ma. W chińskich mediach pokazuje się ją rzadko, a i wtedy ma ona wymiar niemal transcendentny.

W każdym razie bieda w Chinach – według oficjalnych przekazów – nie jest skutkiem trwających przemian gospodarczych prowadzonych od ponad 30 lat. Z drugiej strony chiński rząd wydaje miliardy juanów na likwidację tego zjawiska.
Bieda w Chinach nie pachnie brzydko, innymi słowy żebrak nie odstrasza swoim zapachem. Można nawet powiedzieć, że bieda w Chinach jest czysta.

Wśród żebraków są matki z małymi dziećmi, osoby kalekie (np. bez kończyn), niewidome oraz z postacią niezaraźliwego trądu. Chińczycy żebrzą wszędzie: w metrze, przed centrami handlowymi, obiektami i miejscami najliczniej odwiedzanymi przez turystów.

Często żebracy są wyprowadzani przez porządkowych z miejsc uczęszczanych przez turystów. Nikt ich nie bije ani nie zamyka.

Bieda również korzysta z techniki. Dość często można spotkać osoby żebrzące wyposażone w małe urządzenia odtwarzające dźwięk i nagłaśniające. Coś na kształt discmana z mikrofonem.
Chiński rynek mieszkaniowy jest pełen ofert dla osób ubogich. Już za 50 juanów miesięcznie (około 25 zł) można wynająć pomieszczenie w piwnicy bez okna, wody i ogrzewania, ale z prądem.

Co ciekawe takie „lokale” ma w swojej ofercie wiele chińskich biur pośrednictwa nieruchomości, zwłaszcza w dużych miastach.
W Chinach wywóz śmieci nie jest tak zorganizowany jak w Polsce. Nie wykonują go publiczne lub prywatne firmy oczyszczania. Tylko na nowych osiedlach odpadki usuwają śmieciarki. To niewiele w skali całego kraju. Dlatego realny wywóz oraz rzeczywistą selekcję śmieci przeprowadzają osoby ubogie, które z tego uczyniły swoją profesję.

Podobnie jest w przypadku sprzętu AGD. Prawdziwą żyłą złotą są też plastikowe butelki, kartony oraz styropian. Dziennie na jednym z tych towarów zbieracz może zarobić nawet 50 juanów (ok. 25 zł), co jak na warunki chińskie jest majątkiem.
Aby zrozumieć, co to znaczy konkurencja i walka o przetrwanie należy przyjechać do Chin. Mieszkańcy tego kraju oferują swoje usługi za bardzo małe pieniądze, a praca, którą wykonują, jest na poziomie eksperckim.

Taką konkurencyjną jakość wymusza bieda. Naprawa czegokolwiek to wydatek rzędu od 1 do 20 juanów, czyli w przeliczeniu na złotówki od ok. 50 groszy do ok. 10 zł. Duże zlecenie (np. remont rowerowego wózka transportowego) to wydatek maksymalnie 50 juanów, czyli ok. 25 zł.
Zmiany gospodarcze w Chinach najbardziej dotykają osoby bez wykształcenia, schorowane oraz w podeszłym wieku. Chiński rząd systematycznie buduje w całych Chinach tysiące centrów pomocy osobom starszym, w których świadczona jest pomoc medyczna, socjalna oraz prawna. Ten system dopiero raczkuje, więc trudno orzec, jak wiele udało się zrobić.
W Chinach system emerytalno-rentowy oraz zabezpieczenia zdrowotnego jest dopiero budowany, bo w sumie od niedawna chiński rząd ma na to pieniądze.

Chińczycy są świadomi, że na starość nie mogą liczyć na zbyt dużą pomoc ze strony państwa (średnia emerytura w Chinach to ok. 600-800 juanów, czyli ok. 300-400 zł), dlatego by uniknąć biedy, w czasie swojej kariery zawodowej oszczędzają nawet połowę swoich zarobków. A gdy już są na emeryturze, dorabiają jak tylko mogą.
Chińczycy są typowym społeczeństwem na dorobku, podobnie zresztą jak Polacy. Tego typu społeczeństwo cechuje pęd do kupowania rzeczy drogich, nawet wtedy, gdy na luksusowe produkty nie można sobie pozwolić. iPhone’y oraz iPad’y należą do najdroższych urządzeń mobilnych w Chinach, a mimo to sprzedają się jak świeże bułeczki.

Średnia pensja w Chinach to 1500 juanów (ok. 750 zł), a podstawowa wersja iPhone 5 kosztuje 5300 juanów (ok. 2650 zł). Często widać, że właściciel tego urządzenia nie zarabia więcej niż średnia lub nawet mniej, ale iPhone’a ma.

TEKST ŹRÓDŁOWY

TEKSTU PIERWSZEGO zmieniony w 5 % mizia .

tekstu drugiego ORYGINAŁ BEZ ZMIAN

TU W LINKU

http://finanse.wp.pl/gid,15196446,galeria.html?T%5Bpage%5D=10

CO POZOSTAJE TUSKOWI ZROBIĆ ABY MIZIA NIE MUSIAŁ TYCH 5% ZMIENIAĆ ???

WPROWADZIĆ ZAMORDYZM KTÓRY KROK PO KROKU REALIZUJE NA WASZYCH OCZACH , CZYŻ NIE ???

POLSKI     ” ŻÓŁTKU” 

CHIŃSKA REPUBLIKA LUDOWA = POLSKA REPUBLIKA LUDOWA

PS. NA PLUS NALEŻY ZALICZYĆ CHIŃCZYKOM ŻE – JAK W TEKŚCIE ZAZNACZONO – CHINY WYKŁADAJĄ MILIARDY JUANÓW NA WALKĘ Z BEZROBOCIEM I BUDOWĘ SOCJALNYCH STRUKTUR 

A TUSK MA TO W DUPIE ……

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

3 thoughts on “DO KĄD TUSK PROWADZI POLAKÓW -usiadź i przeczytaj a doznasz szoku !!!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: