NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

G.M.O – A SPRAWA WYWŁASZCZENIA DZIAŁKOWCÓW !!! R.O.D

WITAM , TYTUŁ ARTA NIECO DZIWNIE SKOMPILOWANY ALE , NIE BEZ PRZYCZYNY

O CO CHODZI Z TYM G.M.O i WYWŁASZCZENIEM DZIAŁKOWCÓW

OTÓŻ JAK ZWYKLE O GESZEFT POLSZEWIKÓW KTÓRZY SĄ JUŻ NA FINISZU ROZKRADANIA MAJĄTKU POLAKÓW

1- WPROWADZENIE USTAWY O G.M.O – PO PROSTU KTOŚ ZA TO OTRZYMAŁ BARDZO DUŻO PIENIĘDZY.

2- WYWŁASZCZENIE DZIAŁKOWCÓW  R.O.D – WYELIMINOWANIE Z OBROTU HANDLOWEGO PRZYSŁOWIOWYCH PĘCZKÓW SZCZYPIORU – ZDROWEGO SZCZYPIORU – 43 tysiące hektarów pod uprawą czystą – to duży konkurent dla HIPERMARKETÓW

ilość działek w Polsce – nikt tego nie wie dokładnie ale obszar gruntu to 43 tysiące hektarów , zwykle w bardzo atrakcyjnych częściach dużych miast. Ich wartość to co najmniej 21 miliardów złotych.

3- SPRZEDAŻ WYWŁASZCZONYCH GRUNTÓW POD ZABUDOWĘ

na takie działki – uzbrojone, w atrakcyjnych dzielnicach wielkich miast

CHĘTNI SĄ OD ZARAZ !!!

CZYLI

PUNKT WYMIENIONY JAKO PIERWSZY – ŁAPÓWKA !!

PUNKT WYMIENIONY JAKO DRUGI – KRADZIEŻ POŁĄCZONA Z PASERSTWEM.

PUNKT WYMIENIONY JAKO TRZECI – MOŻLIWOŚĆ KRĘCENIA LODÓW – PRZY PRZETARGACH

nigdy wcześniej nikt nie dysponował tak atrakcyjnymi gruntami w tak świetnych lokalizacjach w tak ogromnych ilościach !!!!!

PONIŻEJ ZAMIESZCZAM TEKSTY Z KTÓRYCH JASNO WYNIKA CO ZAMIESZCZONO POWYŻEJ – PO PROSTU SAMI WYCIĄGNIJCIE WNIOSKI

G.M.O W POLSCE

Obrót nasionami GMO zniszczy tradycyjne, ekologicznie czyste polskie rolnictwo. Premier Donald Tusk przehandlował dorobek pokoleń rolników i w interesie wielkich producentów GMO zgodził się, aby Polska została żywnościowym śmietnikiem Europy. Stanowisko rządu jest na rękę UE, ale wbrew interesowi Polski. Co ciekawe, o szybkie uchwalenie ustawy zabiegała Kancelaria Prezydenta RP.

Otwarcie Polski na GMO idzie pod prąd europejskiej tendencji. Zakaz upraw GMO na swoim terytorium wprowadziło już dziewięć krajów unijnych, w tym Niemcy i Francja. Ostatnio zakaz importu żywności genetycznie modyfikowanej wprowadziła też Rosja.

Nastąpiło to po ujawnieniu najnowszych badań francuskiego genetyka prof. Gilesa Erica Seraliniego, który udowodnił szkodliwy wpływ stosowanych obecnie w rolnictwie genów na organizmy żywe.

Przyjęta w ub. tygodniu przez Sejm ustawa o nasiennictwie dopuszcza nieograniczony obrót genetycznie modyfikowanymi nasionami niektórych roślin. To otwarcie Polski na uprawy GMO, gdyż wprowadzenie do środowiska zmutowanych nasion jest nieodwracalne. Oznacza to również skażenie tradycyjnych upraw genami roślin genetycznie zmodyfikowanych. – To działanie na szkodę polskiego rolnictwa, sprzeczne z polską racją stanu, za to w interesie wielkich korporacji – twierdzi były minister środowiska prof. Jan Szyszko.

O uchwalenie ustawy jeszcze przed decyzjami o budżecie Unii Europejskiej zabiegał nie tylko rząd. Podczas posiedzenia komisji sejmowych 6 listopada minister Olgierd Dziekoński z Kancelarii Prezydenta powiedział, że szybkie uchwalenie ustawy o nasiennictwie pomoże rządowi wynegocjować większe pieniądze z Unii Europejskiej. Krzysztof Ardanowski, były wiceminister rolnictwa i doradca do spraw wsi śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego, ocenia, że premier Tusk, starając się o obiecane w kampanii 300 mld zł, zawiera w tej sprawie nieformalne porozumienia z liderami UE. – Podejmowanie takich zobowiązań bez poinformowania społeczeństwa byłoby wielkim skandalem. A jeśli otwarcie Polski na uprawy transgeniczne ma być ceną za większe pieniądze dla Polski w nowym budżecie UE, to rząd zdecydowanie przepłaca – mówi Ardanowski.

O wyjaśnienie związku między uchwaleniem budżetu UE a ustawą o nasiennictwie prosił także podczas sejmowej debaty Tadeusz Dziuba z PiS-u. – Jakie jest stanowisko organów polskiej władzy państwowej w stosunku do takich ofert, składanych, jak rozumiem, w sposób mniej lub bardziej formalny? – pytał ministra Dziekońskiego. Odpowiedzi się nie doczekał.

Przedstawiciel prezydenta mówił za to, że uchwalenie ustawy uchroni Polskę przed wielomilionowymi karami finansowymi za nieprzestrzeganie unijnych dyrektyw dotyczących nasion i upraw GMO. – Według informacji MSZ-etu Komisja Europejska zamierza w najbliższym czasie skierować skargę do Trybunału Sprawiedliwości, który może nałożyć na Polskę karę liczoną od 2009 r. – ostrzegał zarówno minister Dziekoński, jak i posłowie koalicji.

Dopuszczenie obrotu nasionami modyfikowanymi jest złamaniem polskiego prawa, które od 2001 r. stanowi, że Polska jest krajem wolnym od GMO. Według rządu nowa ustawa nie zezwala jednak na wolny obrót GMO, bo upoważnia Radę Ministrów do wydania rozporządzenia zakazującego stosowania konkretnych odmian materiału siewnego. Zdaniem J. Ardanowskiego takie zabezpieczenie jest niewystarczające. – Taki zakaz można wydać tylko wtedy, gdy udowodni się Komisji Europejskiej szkodliwy wpływ takich nasion na organizmy. A to jest długotrwałe i kosztowne, w praktyce nierealne – mówi poseł PiS-u.

Ustawa o nasiennictwie trafi teraz pod obrady Senatu, a później do podpisu na biurko prezydenta. Politycy opozycji mają nadzieję, że Bronisław Komorowski odmówi jej podpisania. – To jest zupełnie inna ustawa niż ta, którą przygotowano w Kancelarii Prezydenta. Jej podpisanie to zamach na polskie rolnictwo i zdrowie przyszłych pokoleń Polaków – mówi prof. Jan Szyszko.

WYWŁASZCZENIE DZIAŁKOWCÓW R.O.D – PO PRZEZ NACISK FINANSOWY

„nie stać cię na opłaty – więc oddaj ”  A WIĘKSZOŚCI STAĆ NIE BĘDZIE ….

Prawie 380 milionów złotych z tytułu podatków gruntowych będą musieli rocznie odprowadzać działkowcy…

Nadchodzą ciężkie czasy dla milionów amatorów wypoczynku w ogródkach działkowych. Wszystko przez rozprawę, która już w przyszłym tygodniu odbędzie się w Trybunale Konstytucyjnym. Sędziowie orzekną, czy zapisy ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych są zgodne z konstytucją. Jeśli zakwestionują jej treść, oznaczać to będzie ogromny wzrost kosztów dla wszystkich działkowców. Niektórzy za wypoczynek na świeżym powietrzu będą musieli zapłacić nawet 20 tys. zł rocznie!
Skąd nagle takie kosmiczne pieniądze? Obowiązująca ustawa o ROD daje działkowcom prawo nieodpłatnego użytkowania terenu oraz zwalnia ich z podatków. Jeśli jednak TK zakwestionuje jej zapisy, ta ochrona zniknie i będą oni zmuszeni odprowadzać wszelkie opłaty do gmin, na których terenie znajdują się ogrody działkowe.
Zdaniem Polskiego Związku Działkowców najbardziej dolegliwe okażą się opłaty za dzierżawę działki, które naliczane będą według rynkowej wartości gruntu.
Oznacza to, że w mniejszych miejscowościach opłaty mogą wynieść kilkaset złotych rocznie, w większych, gdzie ziemia jest droższa – kilka tysięcy. Natomiast w miastach takich jak Warszawa, Poznań, Wrocław czy Gdańsk, gdzie ogrody położone są często w centrach lub w modnych dzielnicach, opłaty za dzierżawę mogą wynieść nawet 20 tys. zł!
To jednak nie koniec danin, które zmuszeni będą odprowadzać działkowcy. Dochodzą bowiem podatki za grunty – 0,43 zł za mkw. oraz podatek od altan wynoszący 7,36 za każdy metr użytkowy, łącznie z poddaszem. Czyli dodatkowe kilkaset złotych rocznie.
– Kogo będzie na to stać? Przecież większość z nas, działkowców, to emeryci! To jawny skok na naszą ziemię. Jeśli koszty tak wzrosną, będę musiała jak większość zrezygnować ze swojej działki. A to moja jedyna rozrywka. Ale nie tylko, bo działka po prostu żywi mnie i moją rodzinę – załamuje ręce Wiesława Rutkowska (60 l.) z Łap (woj. podlaskie).
Niestety, likwidacja działek też może być łatwiejsza. Obecnie prawo pozwala likwidować ogrody tylko na cele publiczne oraz gwarantuje, że działkowiec otrzyma odszkodowanie za utraconą własność i działkę w odtworzonym ogrodzie. Jej uchylenie sprawi, że w atrakcyjnych lokalizacjach ogrody znikną, a na ich miejscu wyrosną galerie handlowe lub osiedla mieszkalne.
Marian Przygoda (63 l.) z Chorzowa: Nie chcę stracić ukochanej działki
– Zupełnie nie podoba mi się to, co może nastąpić. Zresztą kto chciałby płacić więcej? Albo, co gorsza, stracić swoją ukochaną działeczkę? Moja działka ma jakieś 240 mkw. Ile musiałbym zapłacić, gdyby się zmieniły przepisy!?

CZY TO JEST WAŻNA INFORMACJA O TYM CO CZEKA POLAKÓW W ROKU 2013

TAK BARDZO WAŻNA BO DOTYCZY OKOŁO 1 000 000 OSÓB KTÓRE ZOSTANĄ FIZYCZNIE OKRADZIONE Z MIENIA KTÓRE BEZ PRZESZKÓD MOGŁO BY STAĆ SIĘ WŁASNOŚCIĄ UŻYTKOWNIKÓW – A NIE KOLEJNĄ MASZYNKĄ DO ZASILANIA W PIENIĄDZE ZŁODZIEI

TAK JEST WAŻNA BO 38 OOO OOO POLAKÓW ZOSTAŁO SKAZANYCH NA JEDZENIE SZKODLIWYCH PRODUKTÓW BEZ MOŻLIWOŚCI WYBORU I PROTESTU

UWAŻAM ŻE W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM POWINNO SIĘ PROTESTOWAĆ WSPÓLNIE

TAK SAMO JAK W SPRAWIE ACTA

MŁODSI PAMIĘTAJĄ , ŻE USTĘPSTWO ZAZNACZAM CHYBA PO RAZ PIERWSZY WCIĄGU 22 LAT  PANOWANIA DYKTATU ZDRAJCÓW

ZOSTAŁO WYKRZYCZANE WYTUPANE CIĄGŁĄ OBECNOŚCIĄ POLAKÓW NA ULICACH POLSKICH MIAST !!!!!!!!!

TU LINK PRZYPOMINAJĄCY JAK TO BYŁO

I JAK SKUTECZNIE WALCZYĆ

http://miziaforum.com/2012/02/19/jak-walczyc-skutecznie-z-rzadem-p-o-petycja-listy-protestacyjne-nie-rzad-sam-wskazal-droge/

http://miziaforum.com/2012/06/29/mega-rabunek-polakow-na-gigantyczna-skale-ludzie-broncie-sie/

CZY DZIŚ RUCH NARODOWY BYŁ BY W STANIE SKRZYKNĄĆ W TYCH SPRAWACH OBYWATELI – POLAKÓW ???

JEŚLI POLACY SĄ W STANIE WYLEC TŁUMAMI PODCZAS OBCHODÓW ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI 

TO POWINNI W TAKIEJ SAMEJ ILOŚCI LICZEBNEJ ZAPROTESTOWAĆ 

PRZECIW MORDOWANIU POLAKÓW !!!!!

W TAKIEJ ILOŚCI UCZESTNIKÓW JESTEŚMY W STANIE ZMIENIĆ WSZYSTKO

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

19 thoughts on “G.M.O – A SPRAWA WYWŁASZCZENIA DZIAŁKOWCÓW !!! R.O.D

 1. Prezydent Bronisław Komorowski podpisał ustawę o nasiennictwie, która zezwala na rejestrację i obrót w Polsce nasionami zmodyfikowanymi genetycznie. Jednocześnie rozporządzenia do tej ustawy mają zakazać uprawiania roślin GMO.

  to jest hipokryzja jak mona byc zarazem za i przeciw 😉

 2. PILNE !!!

  KOMOROWSKI PODPISAŁ USTAWĘ

  O GMO

   

  Prezydent Bronisław Komorowski podpisał ustawę o nasiennictwie 2012-12-21 (19:35)

  Prezydent Bronisław Komorowski podpisał ustawę o nasiennictwie, która zezwala na rejestrację i obrót w Polsce nasionami zmodyfikowanymi genetycznie. Jednocześnie rozporządzenia do tej ustawy mają zakazać uprawiania roślin GMO.

  „Prezydent Bronisław Komorowski podpisał w piątek ustawę o nasiennictwie, która reguluje m.in. kwestie związane z wprowadzaniem do obrotu nasion roślin genetycznie modyfikowanych. W liście wysłanym 30 listopada 2012 r. do premiera Donalda Tuska Prezydent RP apelował o kompleksowe uregulowanie w jednej ustawie wszelkich kwestii związanych z GMO, co powinno być poprzedzone szerokimi konsultacjami i debatą publiczną” – napisano w komunikacie biura prasowego Kancelarii Prezydenta.

  „Prezydent został poinformowany przez szefa resortu rolnictwa, że Rada Ministrów wyda stosowne rozporządzenia zakazujące upraw roślin genetycznie modyfikowanych. Projekty takich rozporządzeń zostały już przyjęte przez stały komitet Rady Ministrów na posiedzeniu w dniu 12 grudnia 2012 r. Wejście w życie tych rozporządzeń wraz z ustawą pozwoli na całkowity zakaz uprawy w Polsce kukurydzy MON 810 i ziemniaka Amflora, jedynych w tej chwili roślin GMO dopuszczonych do obrotu na terenie UE” – pokreślono.

  Projekty rozporządzeń są już podane do publicznej wiadomości. Szef resortu rolnictwa Stanisław Kalemba zapowiadał, że o ile prezydent podpisze ustawę przed świętami, to jest szansa, by do końca stycznia rozporządzenia były wydane.

  Ustawa o nasiennictwie zawiera zaledwie dwie regulacje dotyczące roślin genetycznie modyfikowanych. Dopuszcza ona rejestrację nasion GMO, a także legalizuje obrót nimi na terenie Polski. Pozostałe przepisy dotyczą wytwarzania i wprowadzania do obrotu materiału siewnego, w tym także odmian regionalnych i amatorskich. Ustanawia ona zasady dotyczące zgłaszania i rejestracji odmian uprawnych przez Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych, a także przepisy dotyczące wytwarzania i oceny materiału siewnego roślin rolniczych, warzywnych, szkółkarskich, a także materiału rozmnożeniowego roślin warzywnych i ozdobnych.

  Polska miała do tej pory zakaz rejestracji i obrotu nasionami GMO, ale to nie chroniło naszego rolnictwa – każdy mógł pojechać do sąsiednich krajów, kupić takie nasiona i bez kontroli wysiać na własnym polu.

  Nowa ustawa pozwala tymczasem na kontrolowanie upraw. Nakłada kary za złamanie przepisów i przewiduje możliwość likwidacji uprawy na koszt rolnika.

  Jak wyjaśniono w komunikacie biura prasowego Kancelarii Prezydenta, celem ustawy jest regulacja ważnego dla rozwoju polskiego rolnictwa systemu hodowli nasion i sadzonek, który ma istotny wpływ na wydajność produkcji rolnej. „Ustawa implementuje do polskiego porządku prawnego szereg aktów prawnych Unii Europejskiej z zakresu nasiennictwa: 32 dyrektywy i 7 decyzji oraz wykonanie postanowień 2 rozporządzeń” – doprecyzowano.

  Ponadto – jak podano – ustawa, zapewniając poszanowanie prawa europejskiego, pozwoli Radzie Ministrów w rozporządzeniach zakazać uprawy konkretnych gatunków roślin modyfikowanych genetycznie. Jak podkreślono, utrzymanie dotychczasowego generalnego ustawowego zakazu obrotu, byłoby sprzeczne z prawem unijnym i groziłoby nałożeniem na Polskę wysokich kar finansowych.

  Podobne stanowisko zajmuje Kalemba. Jak przekonywał, ustawa usuwa sprzeczność z prawem europejskim. Wyjaśniał, że zakaz upraw GMO może być wprowadzony bez zgody KE, tak jak to zrobiły inne kraje, np. Francja czy Niemcy. Jego zdaniem ustawa ta jest rozwiązaniem kompromisowym, które akceptują m.in. przedstawiciele Greenpeace.

  Kalemba zaznaczał, że nowy kształt ustawy jest konieczny, bowiem w przeciwnym wypadku Polska musiałaby zapłacić 1 mld zł kary (280 mln euro) za niedostosowanie przepisów do unijnych.

  Również według premiera Donalda Tuska w sprawie GMO podjęliśmy decyzję, która jest wymuszona przepisami unijnymi. Zadeklarował, że sam nie jest entuzjastą GMO. – Myślę, że można by tę decyzję podjąć dużo wcześniej, ale wszyscy – pan prezydent, rząd – mamy ambiwalentne przekonanie. Z jednej strony chcemy, aby Polska – ze względu na grożące kary – implementowała przepisy europejskie, dotyczy to także tej kwestii. Z drugiej strony nie ma wśród nas nikogo, kto byłby entuzjastą GMO. Dlatego rząd przygotowywał na poziomie rozporządzeń przede wszystkim takie przepisy, które wykluczą w Polsce możliwość uprawiania GMO – mówił premier w listopadzie.

  Tusk podkreślił jednocześnie, że obecnie większość pożywienia jest mniej lub bardziej modyfikowana genetycznie. – Przygniatająca większość produkcji kukurydzy czy soi, a więc podstawy paszowej dla zwierząt na całym świecie to także modyfikacje genetyczne – zaznaczył.

  Ustawa wprowadza obowiązek znakowania produktów zawierających GMO. Na etykiecie musiałby być czytelny napis: „produkt zawierający GMO” zapisany czcionką tej samej wielkości co nazwa produktu. Ustawa określa też przypadki, w których minister środowiska może wprowadzić ograniczenie lub zakaz obrotu określonym organizmem modyfikowanym genetycznie.

  Za przestrzeganie zasad dot. wprowadzania na terytorium Polski organizmów genetycznie modyfikowanych odpowiadać mają: Państwowa Inspekcja Pracy, Państwowa Inspekcja Sanitarna, Inspekcja Ochrony Środowiska, Inspekcja Handlowa, Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa oraz Inspekcja Weterynaryjna.

  Obowiązująca dotychczas ustawa o nasiennictwie z 2003 r. zakazywała rejestracji w Polsce odmian roślin modyfikowanych, a także handlu tymi nasionami. Zakazy te są jednak niezgodne z prawem unijnym. Można było bowiem zarejestrować odmianę GMO w innym kraju członkowskim UE; wówczas wpisywana jest ona w katalogu europejskim i jej uprawa jest legalna na całym obszarze Unii. Dlatego rząd w 2011 r. zdecydował się na znowelizowanie ustawy i wykreślenie tych zapisów. Spotkało się to z negatywnym przyjęciem ze strony opozycji i wieloma protestami ekologów. W rezultacie prezydent w sierpniu ubiegłego roku zawetował ustawę i zadeklarował, że przekaże do Sejmu własny projekt.

  Prezydencka propozycja trafiła do Sejmu w styczniu br. Była to praktycznie wcześniej zawetowana ustawa rządowa, ale przywrócono w niej przepisy ustawy z 2003 r., gdzie był wpisany zakaz obrotu i rejestracji GMO.

  Nad projektem zmian w ustawie pracował także rząd. W rezultacie Rada Ministrów, zdecydowała we wrześniu na włączenie własnych przepisów do projektu prezydenckiego. Podczas prac sejmowych przywrócono przepisy dotyczące obrotu i rejestracji GMO, wpisano także upoważnienie dla RM do wydania rozporządzeń zakazujących uprawy roślin transgenicznych – kukurydzy MON 810 i ziemniaków Amflora.

  Przeciwnikom regulacji nie podoba się, że w trakcie prac sejmowych do prezydenckiego projektu wprowadzono przepisy umożliwiające obrót nasionami wpisanymi do europejskiego rejestru, w tym GMO.
  (PAP)

   

   

  1. SCHEMAT FORSOWANIA USTAWY O GMO IDENTYCZNY JAK W SPRAWIE ACTA

   O ACTA W CHWILI PRÓBY WPROWADZENIA MAŁO KTO WIEDZIAŁ DZIŚ WIEMY ŻE TO BYŁ ZAMACH NA WOLNOŚĆ !!!

   CZY MAMY CZAS NA ZWŁOKĘ W SPRAWIE GMO

   NIE ODPOWIEDŹ POWINNA BYĆ NATYCHMIASTOWA – ZMASOWANE PROTESTY

   czy chcemy aby nasze dzieci a już na pewno wnuki

   BYŁY ZAPASIONYMI SCHOROWANYMI IMPOTENTAMI ????????????????

   1. DLA NIEDOWIARKÓW BAGATELIZUJACYCH SPRAWĘ I BLOGOWYCH KRZYKACZY TRAKTUJĄCYCH JAKO WARIATÓW

    TU

    TVN – WALI PRAWDĘ !!!!!! JEŚLI I ONI SĄ NA NIE – WIĘC MOŻE CIĘ TO PRZEKONA

    A TU FILMIK – CZY NIE PODOBNY MECHANIZM DZIAŁANIA JAK W ACTA????

    TEN SAM – PRAWA AUTORSKIE !!!!! – PATENTY

    NAWET DONALD TAK SAMO KŁAMIE JAK W SPRAWIE ACTA – pamiętacie ACTA – NIE MOZEMY SIĘ JUŻ WYCOFAĆ TO NIEMOŻLIWE

    CHA – ALE JAK WYSZŁO 270 000 LUDZI W CIĄGU 14 DNI – ZMIĘKLI SKURWIELE 🙂 A JAK SIĘ BALI TYCH 200 GB DANYCH ZAJUMANYCH PRZEZ ANONYMOUS !!

 3. SPRAWA GMO TO ŚMIERĆ LUB ŻYCIE

  WYBÓR JEST PROSTY!!!!

  SPRAWA RODZINNYCH OGRODÓW DZIAŁKOWYCH Z TRADYCJĄ 100 LAT ISTNIENIA

  TO RABUNEK 1 000 000 WŁAŚCICIELI + 4  000 000 POŻYTKOBIORCÓW 

  NAZWA WSKAZUJE RODZINNY OGRÓD 

  CZYLI PRZECIĘTNIE

  BABCIA + DZIADEK + MAMA + TATA + DZIECKO – WNUK 

  A WIĘC MAMY DO CZYNIENIA Z 5 000 000 RZESZĄ POLAKÓW !!!!

  TO SPORY ELEKTORAT 

  JESTEM CIEKAW KTÓRA OPCJA POLITYCZNA PRZECIWSTAWI SIĘ MIĘDZYNARODOWYM GESZEWCIARZOM I

   ICH PACHOŁKOM W POLSKIM RZĄDZIE

  KTOKOLWIEK ZAŁATWI TĄ SPRAWĘ KOŻYSTNIE DLA DZIAŁKOWCÓW ZYSKA WDZIĘCZNOŚĆ TEGO ŚRODOWISKA I ZAPEWNE GŁOS WYBORCZY.

  5 000 000 ELEKTORATU ZA!! TO

  CHYBA JEST SIŁA ???

 4. CZŁOWIEKU CO TY PIER…….. kupili ??? 🙂

  W Polsce jest bardzo duzo ludzi wykluczonych spolecznie i ofiar tz. „przemian ustrojowych”; do tego ludzie w Polsce stali sie zwyczajnie podli i niszcza innych. Bezdomnych wygania sie w dzien na dwor mimo, ze mroz, pijanych wpuszczac nie wolno a przeciez wiekszosc z tych ludzi musi sie znieczulac alkoholem. W Niemczech nikt nie pyta czy pijany i kazdego potrzebujacego przyjmuja, nakarmia no ale Polska to …….. albo innaczej w Polsce rządzą kurwy i złodzieje .

  ZAINTERESOWANIE TAKIMI SPRAWAMI TO NIE KWESTIA CZY JEST SIĘ NA LEWO CZY NA PRAWO TYLKO CZY JEST SIĘ CZŁOWIEKIEM CZY BYDLAKIEM !!!!

  nadal mnie takie rzeczy wk……

 5. P. mizia stał się nagle taki prawicowy , szuka pan wsparcia w rozwiązywaniu typowo lewicowych problemów u prawicowców ?

  A może już i to panu zwisa ?? BO PRAWICOWCY TAKIE PROBLEMY MAJĄ W D…

  Tegoroczny grudzień przyniósł już ponad dwa razy więcej ofiar mrozów niż cały grudzień ubiegłego roku – podsumowało MSW. Jak podano, tej zimy z wychłodzenia zmarło 49 osób,

  Ludzie się zmieniają za ile p. kupili ?

  1. Problemem 'polaczkow' jest to ze sie ciagle dziela i łatki sobie nawzajem przyklejaja, a to prawicowiec, a to lewicowiec. Wam juz do reszty lby powyzeralo (gmo juz robi swoje). Prawda lezy po srodku, mozna byc patriota i miec na celu dobro ludu. Normalnosc chyba na tym polega?

   Ale wam to w tych zakutych lepetynkach sie nie moze pomiescic. (tak samo podtrzymuje sie podzialy katolik nie katolik, protestant a tradycjonalista… bogaty biedny, homo hetero…) poupadaliscie na glowy. Jeden drugiego by w lyzce wody utopil.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: