NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

UPODLONY NARÓD – ZWIERZĘCE ZACHOWANIA NA WIDOK JEDZENIA -WIGILIA 2012 .

Wigilia wstydu w Radomiu? Ludzie wynosili darmowe jedzenie

To, co wydarzyło się na zorganizowanej przez władze Radomia ulicznej wigilii, stało się pośmiewiskiem w internecie. Ludzie rzucili się na darmowe jedzenie, napychali nim reklamówki, zabierali napoje. W ciągu dwóch minut stoły opustoszały.

A miało być tak dostojnie i uroczyście. Wigilia miejska w Radomiu organizowana jest co roku. W czasie niedzielnej ceremonii życzenia mieszkańcom miasta złożył prezydent Andrzej Kosztowniak i biskup Henryk Tomasik. Przyjechali harcerze z Betlejemskim Światełkiem Pokoju. Atmosfera była jednak daleka od pokojowej.

Zdjęcia i nagrania pokazujące zachowanie uczestników darmowej miejskiej wigilii są już hitem internetu. Widać na nich, jak radomianie, zamiast składać sobie życzenia, ściągają ze stołów wszystko, co tylko nadaje się do jedzenia i picia. Były przepychanki, wyzwiska – informuje portal echodnia.eu.

Czemu bierzesz dwa napoje, oddaj jeden. Spie… – takie rozmowy wśród osób szturmujących darmowy poczęstunek usłyszeli dziennikarze portalu.

Zobaczcie, co działo się na wigilii w Radomiu:

ŹRÓDŁO

http://rozrywka.dziennik.pl/hity-internetu/artykuly/414218,wigilia-wstydu-w-radomiu-ludzie-wynosili-darmowe-jedzenie.html

Widać gołym – nieuzbrojonym w narzędzia badawcze okiem, że w ostatnim – normalnie zawsze najgorętszym tygodniu przed świętami – Polacy nie mają pieniędzy na zakupy! Galerie handlowe w całym kraju świecą pustkami, nie ma kupujących. Sklepy wielko-powierzchniowe są w miarę napełnione, dyskonty oblegają kolejki kupujących taniej. Wniosek – niestety stało się to, co nieuchronne, jeżeli się ludziom nie płaci, to nie mają pieniędzy na to, żeby kupować. Niestety – gospodarka się zwija, święta które zawsze były kołem zamachowym gospodarki, w tym roku nie dadzą takiego efektu na jaki byśmy wszyscy liczyli.
Tak źle już dawno nie było, ponieważ ludzie nie mają źródeł dochodów umożliwiających im nie tylko wymarzoną akumulację kapitałów, ale przede wszystkim nie mają dochodów umożliwiających przeżywalność, na „jako takim” poziomie. Odkładanie, co miesiąc nawet najmniejszych sum jest wysiłkiem ponad miarę, nie do zrealizowania dla większości gospodarstw domowych. Roczny kalendarz wydarzeń kluczowych dla każdej rodziny zmusza jednak do pewnej temporalności, albowiem bez zachowania przynajmniej pozorów uczestnictwa w obrzędowości monotonia staje się nie do zniesienia. Do tej pory pracodawcy wiedząc o tym, starali się jak mogli wynagradzać pracowników przed okresami świąt. Dodatkowe pieniądze czy też bony towarowe – zawsze stanowiły dodatkowe wzmocnienie dla milionów polskich rodzin powodujące, że na stołach świątecznych pojawiało się więcej karpia, owoców, ciast, słodyczy i prezentów. W tym roku ten mechanizm się zaciął i to widać w sklepach – gdzie nie ma tłumów. Zwłaszcza w miejscach nieco bardziej luksusowych.
Przez lata to właśnie popyt konsumpcyjny napędzał polską gospodarkę powodował, że w budżecie uzależnionym od podatków pośrednich nie brakowało pieniędzy. Obecnie ten mechanizm zaciera się na naszych oczach – tak źle naprawdę długo nie było, bo od czasów początków transformacji nie pamiętamy takiego okresu, żeby tylu Polaków nie miało w ogóle żadnych dochodów, a dochody reszty były tak marne, że nie stać ich nawet na podstawowe dobra. Ta sytuacja nie jest zdrowa społecznie i na dłuższą metę jest nie do utrzymania, albowiem nawet tak odporne na wszelkiego rodzaju zawirowania społeczeństwo jak nasze – w końcu się zorientuje, że coś jest mocno nie tak, albowiem ceny mamy prawie jak na zachodzie Europy, a zarobki przeciętnych obywateli są porażką.
Nie można tak dłużej egzystować, po prostu to nie jest już nawet cena straconego pokolenia, które się nie narodziło, albowiem młodych Polaków na nie – nie stać, ale także kwestia przeżywalności współczesnych. Jeżeli bowiem, przeciętna Polska rodzina – przeciętne gospodarstwo domowe funkcjonuje w ten sposób, że po pobraniu dochodów – dokonuje opłaty, które nie rzadko przekraczają lub zbliżają się do połowy poborów, a za resztę musi przeżyć – dzieląc pozostałą kwotę przez ilość dni w miesiącu, często opłacając jeszcze małe kredyty – to tak się po prostu nie da żyć. Strach pomyśleć o sytuacjach, gdzie rodziny mają do spłacenia jeszcze duży kredyt mieszkaniowy – umożliwiający przecież egzystencję w ogóle!

==================

OFICJALNE DANE RZĄDOWE MÓWIĄ ŻE 

45% OBYWATELI

Z 38 000 000 

ŻYJE NA GRANICY MINIMUM BIOLOGICZNEGO!!!!!!

TAKICH SYTUACJI NIE BYŁO NAWET ZA STRASZNEJ KOMUNY W NAJCIĘŻSZYCH MOMENTACH 

WIEM BO PAMIĘTAM 

CI KTÓRZY PAMIĘTAJĄ REALIA 19 I POCZĄTKÓW 20 WIEKU Z LEKTUR SZKOLNYCH

WIEDZĄ ŻE W ŚLAD ZA

GŁODEM IDZIE

GRUŹLICA

I NA ZIELONEJ WYSPIE TUSKA JUŻ JEST

CHOĆ O TYM SZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lekarze biją na alarm !!!!

100 hospitalizowanych pacjentów, ponad 100 przebadanych dzieci z łódzkiego przedszkola, ponad 1300 uczniów i nauczycieli bełchatowskiego technikum. Lekarze biją na alarm. Gruźlica coraz częściej atakuje mieszkańców woj. łódzkiego. Dwa lata temu notowali średnio 59 przypadków miesięcznie, teraz co miesiąc choruje nawet 100 osób.

Największa panika zapanowała w Bełchatowie, gdzie na obecność prątka gruźlicy muszą przebadać się uczniowie, nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3. Wszyscy mogli się zarazić od 19-letniego Damiana, który z zaawansowaną gruźlicą trzy tygodnie temu trafił do Specjalistycznego Szpitala Chorób Płuc i Rehabilitacji w Tuszynie. Objawy choroby pojawiły się u niego pod koniec zeszłego roku, kiedy uczeń III klasy technikum zaczął szybko chudnąć. Zwróciła na to uwagę wychowawczyni, zaniepokoili się rodzice. W końcu kazali chłopakowi iść do lekarza. Ale takiej diagnozy nikt się nie spodziewał – chłopak prątkował. Dlatego od razu trafił do szpitala w Tuszynie, gdzie leczy się choroby płuc.

– Pacjent jest standardowo leczony. Podajemy mu cztery leki, stosowane w terapii gruźlicy. Podstawowa hospitalizacja trwa około miesiąca. Wtedy chory prątkuje i musi być odizolowany od zdrowych osób. Kiedy przestaje prątkować, zostanie wypisany do domu, ale nadal zostanie pod obserwacją. Gruźlica to nie dżuma, ale może być niebezpieczna – mówi dr Waldemar Kowalczyk, dyrektor ds. lecznictwa w szpitalu w Tuszynie.

Nikt nie potrafi powiedzieć, gdzie Damian złapał gruźlicę. W stan gotowości natychmiast postawiono sanepid i lekarzy. – Przebadaliśmy już osoby z najbliższego otoczenia – rodziców, siostrę i trzech braci. A także 29 kolegów z klasy – mówi Małgorzata Paździej z poradni chorób płuc przy szpitalu w Bełchatowie. – Na razie nie wykryto nic, co mogłoby nas zaniepokoić.

Lekarze wolą jednak chuchać na zimne. – Nieleczona gruźlica może zakończyć się śmiercią, dlatego trzeba przebadać wszystkich, którzy mieli kontakt z chorymi. Gruźlica przenosi się drogą kropelkową, ale na zarażenie najbardziej narażone są osoby o słabej odporności – tłumaczy dr Kowalczyk. – Łódzkie wciąż znajduje się w czołówce Polski, jeśli chodzi o liczbę zachorowań. To efekt długoletnich zaniedbań, biedy i braku profilaktyki zdrowotnej w naszym województwie. W szpitalu mamy 90 łóżek i wszystkie są zajęte – dodaje dr Kowalczyk.

Lekarze boją się epidemii, dlatego chcą przebadać wszystkich uczniów i personel szkoły. W piątek sanepid przesłał szkolnej pielęgniarce listę osób. Pierwsi uczniowie już dostali skierowania na rentgen płuc, ci niepełnoletni będą mieć wykonane próby tuberkulinowe.

– Przy takim badaniu na podstawie reakcji skóry wiadomo, czy pacjent miał kontakt z gruźlicą, wynik odczytuje się potrzech dobach – mówi Jolanta Pluta z sanepidu w Bełchatowie.

Na wyniki takich badań czekają też rodzice dzieci z łódzkiego przedszkola przy ul. Wileńskiej. W styczniu wykryto tu przypadek gruźlicy. Chory maluch trafił do szpitala przy ul. Wycieczkowej w Łodzi, a inne dzieci musiały być przebadane.

– W przedszkolu mamy 125 dzieci. 100 z nich zostało już przebadanych. Właśnie dziś odczytywane będą wyniki prób tuberkulinowych. Pozostałe dzieci, których rodzice nie chcieli przebadać w przedszkolu, muszą się zgłosić na badania do poradni. Skierowania z sanepidu dostali też pracownicy przedszkola. Ale nie zauważyliśmy niepokojących objawów u innych dzieci – zapewnia Bogumiła Zimnoch, dyrektor Przedszkola nr 112 w Łodzi.

Lekarze uczulają przed zapomnianą, lecz nadal groźną chorobą. – Gruźlica może wywołać wiele powikłań, dlatego jeśli ktoś zauważy u siebie lub dziecka przewlekły kaszel, albo kaszel połączony z odpluwaniem, któremu towarzyszy niewielka gorączka powinien jak najszybciej zgłosić się do lekarza podstawowego kontaktu. To dziś w pełni wyleczalna choroba – mówi dr Kowalczyk.

Joanna Barczykowska, Ewa Drzazga

OTO REALIA XXI WIECZNEJ POLSKI POD RZĄDAMI PLATFORMY

CHOROBY 19 WIECZNEJ BIEDOTY STAŁY SIĘ ZNÓW ZAGROŻENIEM DLA NARODU.

DRUGĄ CHOROBĄ KTÓRA JEST JUŻ W ZASADZIE W POLSCE CICHĄ EPIDEMIĄ TO KIŁA , ORAZ INNE CHOROBY WENERYCZNE

STATYSTYKI UTAJNIONE

O TYM SIE NIE MÓWI GŁOŚNO

SPYTAJ LEKARZA NIE OFICJALNIE…. 

Wydawało się, że ostatecznie zwalczyliśmy tę groźną chorobę. Tymczasem w ub.r. wykryto ją u 164 Opolan, a w tym u 15 osób, z czego dwie zmarły.

http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120316/ZDROWIE/120319694

Dwadzieścia osiem osób zostanie przebadanych w Poradni Gruźlicy i Chorób Płuc szpitala w Oleśnie – zadecydował oleski sanepid. To młodzież dwóch klas, która miała kontakt z 16-latką, u której wykryto gruźlicę.

http://www.rynekzdrowia.pl/Uslugi-medyczne/Opolskie-28-osob-zostanie-przebadanych-w-Olesnie-pod-katem-gruzlicy,126105,8.html

 

TO WYRYWKOWE PRZYKŁADY 2 MIASTECZEK POLSKICH LEŻĄCYCH W TAK ZWANEJ POLSCE „A” 

OPOLSZCZYZNA JEST W CZOŁÓWCE ZAMOŻNYCH REGIONÓW W POLSCE NIE TYLKO JAKO AGLOMERACJA MIEJSKA ALE RÓWNIEŻ JAKO TERENY WIEJSKIE 

Z POWODU ZAROBKOWANIA PONAD 500 000  TYSIĘCZNEJ RZESZY OPOLAN W NIEMCZECH 

UŚREDNIONY DOCHÓD NA RODZINĘ 4 OSOBOWĄ PO PRZELICZENIU DAJE KWOTĘ OKOŁO 1 0 000 ZŁ + ŚWIADCZENIA RODZINNE – KINDERGELT – 700 ZŁ NA KAŻDE DZIECKO…

JEŚLI ZATEM W OPOLSKIEM GRUŹLICA STAJE SIĘ PROBLEMEM 

TO JAK WYGLĄDA SYTUACJA W WOJ. POLSKI „B”

W KTÓRYCH KWOTA 1500 ZŁ MUSI WYSTARCZYĆ RODZINIE TYPU 2+ 2 

NA MIESIĄC 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

25 thoughts on “UPODLONY NARÓD – ZWIERZĘCE ZACHOWANIA NA WIDOK JEDZENIA -WIGILIA 2012 .

 1. I czemu się dziwisz panie Miziak , toż to Polska właśnie , ale mam do ciebie pytanie kto do tego doprowadził ????????
  Powiem ci , my wszyscy do tej całej sytuacju sami doprowadziliśmy , bo w polsce było i jest nadal tak że jak ja mam to jest oki ,,,,, ale jak lepiej ma Malinowska czy Kowalski to już jest żle i czeba za wszelką cenę coś zrobić i zaczyna się pisanie donosów do skarbówki i diabli wedzą jeszcze gdzie i nie mów mi że tak nie jest !!!!!!!! .
  Przed drugą wojną w polsce było tak samo ,albo i jeszcze gorzej i nie ma co się oszukiwać panie Miziak , a to że w kraju jest kilku światłych ludzi to to jeszcze wiosny nie czyni i żadne biadolenie tu nie pomoże a na tym tylko zawsze będzie kożystała władza !!!!!!! a prosty człowiek i tak zawsze dostanie w dupe !!!!!
  Ale co ja tam wiem !!!!! hahahahahahaha
  J.M.H

  1. „biadolenie tu nie pomoże a na tym tylko zawsze będzie kożystała władza !!!!!!! a prosty człowiek i tak zawsze dostanie w dupe !!!!!”

   A CÓŻ TO ZA KATEGORYCZNE TWIERDZENIE

   Z KTÓREGO PRZEBIJA SIEDŹMY CICH BO BEDZIE GORZEJ – NAPEWNO NIE LEPIEJ

   OTÓŻ Z MOJEGO BIADOLENIA COŚ WYNIKA – CHOĆBY TO ŻE LUDZIE NABIERAJĄ ODWAGI

   a niebawem się zobaczy ……..

   1. A tam pierdolisz panie Miziak ,co ma do tego odwaga co !!!!! chłopie przetrzyj sobie oczy karwia !!! młodzi i lemingi albo trzymają się kurczowo swojej ppracy w strachu że ją stracą w każdej chwili i zapieprzają bez żadnej skargi czy grymaszenia , bo zdają sobie sprawę że jak stracą tą swoją pracę czy wręcz możliwośc zarobku to wtedy dupa czarna i tyle i wtedy pryśnie ten czar ich mażeń o jakiejkolwiek stabilizacji , więc charóją podwójnie i potrujnie i siedzą cicho na swych dupskach .
    Widzisz Miziak my to przynajmniej mieliśmy jakiś wybór w latach 80 i na początku lat 90 – tych , od roku 2000 to wszystko się zmieniło na gorsze i nie ma co się oszukiwać że wybuchnie jakaś rewolta czy wręcz rewolucja !!!!!!! , Miziak do ciężkiej małpy bądż realistą i zacznij patrzeć trzeżwo na ten świat !!!!! , powiem ci tylko jedną żecz w czoraj byłem w Zusie i wierz mi conajmniej od roku czasu tam załatwianie wszelkich spraw diametralnie się zmieniło ,peteńci siedzą cichutko jak myszki pod miotłą i nikt cię nie wychyla wszyscy pokorni i grzeczni jak cholera !!! ,tylko pan navajo88 jak wpadł wczoraj i prawie że zrobił karczemną awanturę to załatwili mi prawie pozytywnie moją sprawę !!!! , ale takich ludzi jak ja to można teraz szukać ze świecą i przez elektronowy mikroskop , a chodziło o to że nie powiadomili mie o mających nastąpić moich badaniach i komisji w związku z czym planowali mi obniżyć świadczenia od nowego roku ,a tu dupa bo zjawił się navajo i narobił szumu i dzisiaj byłem u lekarza i jutro idę robić wyniki a w poniedziałek EKG i wizyta a po świętach zanoszę to wszystko do ZUSU i potem przed komisję !!!!
    Widzisz Miziak gdyby ludziska mieli w sobie ikrę i stanowczośc to zapewnie innaczej by wyglądała ta polska ,a tak to jest jak jest
    Merde !!!!!!
    J.M.H

 2. PRZY OKAZJI ODPOWIEM TU PEWNEMU KURDUPLOWI W KAŻDYM CALU I ASPEKCIE – który każe sobie mówić per . prezesie 🙂

  KTÓRY PRZYJECHAŁ DO ŚLĄZAKÓW I COŚ BAŁAKAŁ O UKRYTEJ OPCJI NIEMIECKIEJ…

  ŚLĄZACY WOLĄ BYĆ NIEMCAMI DLATEGO ŻE:

  „OPOLSZCZYZNA JEST W CZOŁÓWCE ZAMOŻNYCH REGIONÓW W POLSCE NIE TYLKO JAKO AGLOMERACJA MIEJSKA ALE RÓWNIEŻ JAKO TERENY WIEJSKIE

  Z POWODU ZAROBKOWANIA PONAD 500 000 TYSIĘCZNEJ RZESZY OPOLAN W NIEMCZECH

  UŚREDNIONY DOCHÓD NA RODZINĘ 4 OSOBOWĄ PO PRZELICZENIU DAJE KWOTĘ OKOŁO 1 0 000 ZŁ + ŚWIADCZENIA RODZINNE – KINDERGELT – 700 ZŁ NA KAŻDE DZIECKO…”

  ŻE WOLĄ NIE ZNACZY ŻE CHCĄ – PO PROSTU NIE MAJĄ WYJŚCIA !!!!!!

  A MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA ZRZESZAJĄCA NIEMCÓW NIE MUSI SIĘ UKRYWAĆ

  DLA JASNOŚCI SPRAWA RAŚ TO INNY PROBLEM I ICH DZIAŁANIE JEST – NIE DO PRZYJĘCIA

  W ŚWIETLE OBOWIĄZUJĄCEGO PRAWA

  ps. trzeba być kompletnym idiotom żeby nie znając specyfiki regionu pie……. takie kocopały

  NASTAWIONE NA WYWOŁANIE KONFLIKTU…..

  a kim są POTOMKOWIE POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH – WEDLE – PREZESA ?????

  o których zapomniał ????

   1. I MIĘDZY INNYMI za to PREZESIE – CHADZIAJU – NIE LUBIĘ CIĘ

    BYŁ CZAS GDY TY BYŁEŚ PREMIEREM A TWÓJ BRAT PREZYDENTEM

    MOGLIŚCIE WSZYSTKO ZMIENIĆ

    ALE WOLELIŚCIE ZASADZIĆ SIĘ NA LEPPERA – KTÓREGO KREW MASZ TEŻ NA RĘKACH – pośrednio ale masz

  1. panowie slązacy to nie tylko dolny sląsk i opole gdzie mniejszosc niemiecka ma swoje prawa (dwujęzyczne napisy) ale i górny slask gdzie stwierdzenie o zakamuflowanej opcji niemieckiej jest bardzo krzywdzące i obrazliwe! nie nalezy wszystkich slazaków wsadzac do jednego wora! fakt iz duzo ma powiedzmy „niemieckie” pochodzenie ale to tylko przez to iz pradziadowie byli pod zaborami……
   Fakt faktem kto mogł to skorzystał z tego aby polepszyc swój byt i zapewnic przyszłosc dzieciom, obecnie dzieje się to samo tyle tylko iz większosc wybiera anglie i inne kraje. Za kilka lat ktos powie zakmuflowana opcja brytyjska….

   1. a nie uważacie ze ten paraliz na „ślaskiej” kolei, likwidacja FIATA w Tychach, działanie RAŚu, a moze wkrótce będą i inne sprawy, to prowokacje obliczone na wywołanie zamieszania i niepokojów, by nasilić tendencje separacyjne, bo „polski rzad” sobie nie radzi?

    1. to nie tylko sląska kolej ale cała w polin pada! a fiat- ludzie nie maja kasy wiec spada sprzedaz aut, fiaty 500 i reszta szły głównie na eksport, na zachodzie ludzie tez przestali kupowac a na naszej fabryce sie to odbiło, w koncu włosi wola przeniesc prod do siebie aby swoich nie wykonczyć….a nas mają tylko za tanią siłe roboczą…
     RAS nie ma siły przebicia i raczej dla reszty jest niegrozny….. niepokoje będą tylko czekać, kolejarze szykują strajk….

     1. Z tym, że nasz nieżont sporo zainwestował z naszego haraczu we Fiata, a jeszcze chce dołożyc na odprawy-pijak wyprzedaje ostatnia koszule.
      Do stoczni aby upadła dopłaciliśmy 450mln, ile do uzdrowisk, do LOTu…
      Bana ma być a nie PKP! i tyle, widziałam piękne, nowe wagony i lokomotywy POchowane głęboko” aby poszło taniej POkazuje się tylko jakieś wraki!

 3. Rece opadaja , o to obraz wiekszosci katolikow.
  Narod Polski sam sie unicestwi,nie potrzeba,zadnej ingerencji z zewnatrz,, im dluzej patrze,czytam,slucham dochodze do takiego wniosku, na obczyznie to samo (mam bardzo zle doswiadczenia jesli chodzi o kontakty z naszymi,na palcach jednej reki mozna policzyc ludzi uczciwych,dobrych,bezinteresownych ktorych spotkalem.Pracowalem z filipinczykami jeden za drugim poszedl by w ogien.
  Mizia Pozdrawiam.

  Ps.Nie rezygnuj,ja nie zawsze komentuje,ale zawsze czytam twoje wszystkie posty.
  WESOLYCH SWIAT.

 4. do piszących mi na maila tekstów typu – BOJĘ SIĘ KOMENTOWAĆ BO MOGĄ MNIE NAMIERZYĆ – KTOŚ KTO PISZE O TAKICH ŻECZACH NAPEWNO JEST OBSERWOWANY
  =========================================

  OWSZEM WIEM ŻE SIEDZĄ I MONITORUJĄ – ALE JEŚLI MYŚLICIE ŻE JAK NAPISZECIE NA MAILA TO ONI NIE WIEDZĄ ……

  KOMENTUJCIE TO WAŻNE TO DOWÓD ŻE NIE TYLKO MNIE OBCHODZĄ TAKIE SPRAWY

  TROCHĘ ODWAGI

  na marginesie za strasznej komuny ludzie nie byli tak zastraszeni

  CZEGO TO DOWODZI – Ze te skurwesyny są gorsze niż jaruzel

  1. jasne ze monitorują, ba na NK nawet częśc podała jak na tacy swoje info łącznie z fotkami… 🙂
   no to ja tez jestem na cenzurowanym… jeszcze mi dowalą za mowe nienawisci…. a to przeciez nie MN tylko pobozne zyczenia… na pohybel i sraczki zdrajcom, szubrawcom, sprzedawczykom,złodziejom i innym k…. oszołomom! 🙂

  2. A jak ktoś się już tak naprawdę boi to może skorzystać z TOR-a. Na portale społecznościowe gdzie się trzeba logować to nie sposób, ale już na zostawienie komentarza na blogu owszem.

 5. CI KTÓRZY NIE CHCĄ I NIE POTRAFIĄ SPOKOJNIE PATRZEĆ NA GŁODNE WŁASNE DZIECI – WYJEŻDŻAJĄ ZA CHLEBEM

  I CZĘSTO GINĄ NA DROGACH – oni tam nie jadą po fortuny !!!
  ===============================================

  Na autostradzie A12 pod Berlinem doszło do wypadku polskiego busa – informuje TVP Info. Dwie osoby nie żyją, siedmiu pasażerów jest rannych.

  Do tragedii doszło na odcinku autostrady między Berlinem a Dreznem. Według przedstawiciela policji z Poczdamu bus przewoził polskich pracowników do Holandii. Pojazd uderzył w drzewo w pobliżu jednego z przydrożnych parkingów.

  Niemieccy ratownicy musieli uwalniać pasażerów uwięzionych w aucie. Służby drogowe nie podają na razie tożsamości ofiar. Także przyczyny wypadku nie są na razie znane.

  (TVP Info/IAR, RZ)
  ================================
  TO JEST WINA TYCH ŁAJDAKÓW PO – OKRĄGŁOSTOŁOWYCH ……….

  1. W tym roku zaginęło już ponad 17 tys. osób. Coraz częściej ginie ślad po młodych i wykształconych – pisze „Rzeczpospolita”.

   Specjaliści alarmują, że w Polsce coraz częściej znikają ludzie młodzi i wykształceni, wchodzący w dorosłe życie. Brak pracy i rosnące wymagania, jakim trzeba sprostać, sprawiają, że zrywają kontakty z rodziną i przepadają bez śladu.

   http://www.tvn24.pl/rosnie-liczba-zaginionych-winny-brak-pracy,295619,s.html

   Bilans zaginionych powiększają młodzi, którzy wyjechali do pracy za granicę, a rodzina straciła z nimi kontakt. Ile ich jest, nie wiadomo, policja nie prowadzi takich wydzielonych statystyk

   1. a tam takie i podobne zachowania zauwazylem na spotkaniach firmowych, delegacjach, i nie koniecznie dotyczy to nas polakow. TACY SA LUDZIE, JAK DASZ COS ZADARO TO SIE USTAWIAJA W KOLEJCE albo i nie. Bronie ich, ja bym wcial cale reklamowki jedzenia gdyby wystawili. To ze nie starczy dla innych? co mnie to. Czy ktos sie o mnie martwi czy mam co jesc i rachunki zaplacic?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: