NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!! VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Radio Lwów już nie nadaje! RADOSŁAW SIKORSKI MA ICH W D….E !!

WYGLĄDA NA TO ŻE PLATFORMA GNOI WSZYSTKO CO Z POLSKĄ SIĘ KOJARZY

O CZYM ŚWIADCZY TEN LIST W GORZKIM TONIE.

Zajęto lokal polskiego Radia Lwów we Lwowie z powodu niepłacenia przez tę instytucję czynszu. Niemożność płacenia czynszu wynika z opóźnienia dotacji przyznanych przez MSZ. Sytuacja zagrożenia Radia Lwów była znana ministerstwu i wielokrotnie sygnalizowana przez działaczy polskich ze Lwowa. Bezskutecznie.

Ta sytuacja jest przykładem negatywnych skutków zmiany systemu finansowania organizacji polskich za wschodnią granicą. Trudno wytłumaczyć sens działań MSZ w kontekście ocieplenia relacji polsko-ukraińskich, związanego z organizacją Euro 2012 oraz otwarciem polskiej nekropolii w Bykowni.

A może nie ma żadnego ocieplenia i wspieranie organizacji polskich na Ukrainie jest nie na rękę sternikowi nawy polskiej polityki zagranicznej. Sytuacja jest tym bardziej dziwna, że Polska finansuje działalność ukraińskich organizacji mniejszościowych w naszym kraju, np. Festiwal Mniejszości Narodowych w Węgorzewie pt. „Taniec jednoczy”. Wyraźnie widać kompletny brak symetrii oraz brak myślenia perspektywicznego: jak ma nas szanować Ukraina, jeśli my nie szanujemy samych siebie?

Rodzi się pytanie, czy sytuacja jest do uratowania, kiedy Radio Lwów rozpocznie nadawanie i czy w ogóle będzie jeszcze nadawało. Ostatni komunikat Radia Lwów brzmiał: „Towarzystwo Radiowe społeczna redakcja «Radio Lwów» (kwartalnik «Lwowskie Spotkania» i Lwowskie Stowarzyszenie przyjaciół sztuk pięknych) alarmuje o niemożności wykonywania swojej działalności. Z powodu nieopłaconych rachunków za użytkowanie lokalu (czynsz, wodę, prąd i gaz) wejście 25 września br. zostało oplombowane przez ukraińskie służby komunalne. Ta absurdalna sytuacja powoduje trudności w użytkowaniu studia radiowego, mieszczącego się w w/w lokalu. Lokal przy ul. Rylejewa 9/6 jest własnością Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie. Zgodnie z umową pomiędzy FPPnW i PTR «Radio Lwów», Fundacja zobowiązana jest ponosić wszelkie opłaty związane z użytkowaniem lokalu. Umowa, podpisana w 2001 r., działa do 2017 r. Dalsze niepłacenie rachunków spowoduje odcięcie gazu, prądu, wody i telefonu, a co za tym idzie – uszkodzenie wyremontowanego lokalu – zepsucie pompy, pęknięcie rur itp.

Lokum kupione zostało z myślą o funkcjonowaniu polskich organizacji. Według szacunkowych danych, ze środków senackich, a więc od podatnika polskiego, w remont i adaptację włożono ok 500 tys. PLN. Do tego dochodzi komputerowy i profesjonalny radiowy sprzęt. Ponadto ściany są wyłożone kosztownym materiałem dźwiękoszczelnym. Przy ostrych mrozach ulegnie on zwilgotnieniu i zniekształceniu. Nie można dopuścić do takiej sytuacji, żeby mienie państwa polskiego zostało tak barbarzyńsko zniszczone.

Jest jeszcze moralny aspekt zagadnienia. Nasza redakcja istnieje od 20 lat. Warunkiem użytkowania lokalu jest nadawanie programów. Zaprzestanie emisji stawia w wątpliwość potrzebę używania lokalu. W imię czego trzeba rujnować to, co z takim trudem zostało zbudowane od podstaw, zebrane z ułomków świadectw i wspomnień? Nasz dorobek nie powinien być zaprzepaszczony. Jakie wyższe racje przemawiają za tym, żeby polska redakcja we Lwowie przestała istnieć? W imię jakich oszczędności niszczy się mienie polskiego podatnika? Każdy kraj na świecie łoży na promocję swojej kultury. My czynimy to za darmo. Pewne instrumenty jednak musimy posiadać. Czy ktoś jest w stanie to zauważyć? Miasto Lwów jest najlepszą promocją Polski poza granicami kraju.”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

8 thoughts on “Radio Lwów już nie nadaje! RADOSŁAW SIKORSKI MA ICH W D….E !!

 1. „Gdyby nie Polska, wszyscy mówilibyśmy po mongolsku”

  #Renomowany magazyn „Foreign Policy” opublikował obszerny artykuł na temat roli Polski jako „tarczy Europy”. „Gdyby nie Polska, mówilibyśmy po mongolsku” – pisze John Arquilla, ceniony amerykański politolog.
  Pretekstem do powstania artykułu była śmierć Tadeusza Haski, polskiego naukowca i przewodniczącego polskiego departamentu w Defense Language Institute w kalifornijskim Monterey. Haska – wspominał go Arquilla – w czasie wojny należał do polskiego ruchu oporu, a po jej zakończeniu był aresztowany przez komunistów. Po udanej ucieczce do Szwecji ściągnął tam z Polski żonę (przezwyciężając wiele niebezpieczeństw, na które narażał się osobiście), by następnie przenieść się do USA i tam zrobić naukową karierę.

  „Na wiele sposobów, dr Haska uosabiał niepokonanego polskiego ducha” – pisze o Hasce Arquilla – „coś, czego nie mógł złamać ani terror nazistowski ani komunistyczna kontrola”.

  Politolog powołuje się na Zbigniewa Brzezińskiego, który w książce „Plan gry” przedstawił kluczową rolę Polski w systemie obrony Zachodu, której wyjście z rosyjskiej strefy wpływów była dla radzieckiego imperium decydującym ciosem. Arquila przypomina, że od 1999 roku Polska jest członkiem NATO i strategicznym punktem obrony dla całego Sojuszu.

  „Interesującą sprawą jest fakt, że Polska odgrywała swoją rolę tarczy już wcześniej, i to częściej niż raz” – pisze politolog – „W XIII wieku, mimo porażki z Mongołami w bitwie pod Legnicą (1241), Polacy i ich sojusznicy oparli się przyszłym inwazjom stepowych hord. Historycy sugerują, że mongolscy wodzowie koncentrowali się na walce o sukcesję polityczną. Ale fakty są takie, że nigdy nie powrócili, zadowolili się panowaniem nad Rosją, a Polskę – i resztę Zachodu – zostawili w spokoju”.

  Arquila opisuje zatrzymanie w 1683 roku przez Polskę Imperium Osmańskiego, „które kontrolowało już Bałkany i dobijało się do bram Wiednia”. Po dwóch miesiącach oblężenia miasto „było już bliskie upadku, ale po raz kolejny Polacy, pod królem Janem Sobieskim, ruszyli na ratunek. Turcy zostali pokonani w bitwie, oblężenie zwinięto, a osmańskie zagrożenie dla Europy zniknęło na stałe”.

  Politolog określa rozbiory Polski „kiepską nagrodą za służenie jako tarcza Zachodu”. Przypomina, że niedługo po odzyskaniu niepodległości nasz kraj „bez zewnętrznego wsparcia – poza małym francuskim kontyngentem w którego skład wchodził Charles de Gaulle” – uratował państwo, i zapewne resztę Europy. Arquilla przypomina także obronę Wielkiej Brytanii w czasie II wojny światowej przez 1500 polskich pilotów. „Ofensywa w Normandii nie byłaby możliwa, gdyby Anglia padła” – pisze.

  „Polska pełniła rolę tarczy Europy chroniącej ją przed agresją – i to na swój osobliwy sposób. Naród słowiański – ale katolicki, a nie prawosławny. Położony na otwartych, trudnych do obrony przestrzeniach, sąsiadujący z Prusami – ale miłujący pokój, a nie militaryzm. W skrócie – naród pełen paradoksów, jakby obsadzony wbrew roli, która miał odgrywać.

  „Dr Haska” – kończy Arquilla – „był ucieleśnieniem polskiego narodowego charakteru. Wyrafinowany intelektualista, płynnie posługujący się dziewięcioma językami, historyk – był także partyzantem aktywnie walczącym z nazistami. Był bardzo dumny ze swojego dziedzictwa”.

  http://fakty.interia.pl/prasa/news/gdyby-nie-polska-wszyscy-mowilibysmy-po-mongolsku,1874476

   1. DRUGI PROBLEM TO – EKSMISJE NA BRUK

    TU NIE MIAŁ NA CZYNSZ – POLICJA DZIAŁA NA ZLECENIE KOMORNIKA

    TO JEST WŁAŚNIE III R.P – O KTÓREJ PLATFORMA NIECHCE WIEDZIEĆ

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: