NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

media przerywają milczenie !!!Powstaje Ruch Narodowy

ŹRÓDŁO

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/5302431,wiadomosc-drukuj.html

 

Ruch Narodowy – taką nazwę ma nosić nowa organizacja tworzona m.in. przez Obóz Narodowo-Radykalny i Młodzież Wszechpolską, której celem ma być „obalenie republiki Okrągłego Stołu” i budowa „polskiej narodowej siły, której lewaki i pedały się boją”. Równolegle do Ruchu Narodowego mają powstać jednostki porządkowe „do ochrony narodu”. Czy jest się czego bać?

Powstanie organizacji zapowiedziano wczoraj podczas Marszu Niepodległości. O „powinności powołania szerokiego ruchu społecznego” mówił lider ONR Przemysław Holocher, a jego myśl rozwinął Robert Winnicki, szef Młodzieży Wszechpolskiej.

Jak przekonywał Winnicki, Ruch Narodowy, bo taką nazwę ma nosić organizacja, ma za zadanie obalić „republikę Okrągłego Stołu”.

– Żeby obalić republikę Okrągłego Stołu, trzeba zakwestionować jej wartości. Nam nie chodzi o to, żeby jedną partię demoliberalną zmienić na inną, żeby jednego pajaca wymienić na drugiego. Nam chodzi o zmianę systemu – mówił. – Chcemy zbudować siłę, której lewaki, liberałowie i pedały się boją. Polską narodową siłę – przekonywał zgromadzonych.

W rozmowie z Onetem tłumaczy, że głównym celem Ruchu jest „zmiana systemowa”. – Środkiem jest zorganizowanie narodu do aktywności w szerokim ruchu. Od kół gospodyń wiejskich, przez organizacje akademickie, gospodarcze, samopomocowe, charytatywne, po partie polityczne. Celem jest wymiana elit i zmiany instytucjonalne w państwie – mówi.

Jak się okazuje, przygotowania do stworzenia Ruchu trwają od miesięcy. – Współpraca między Młodzieżą Wszechpolską i Obozem Narodowo-Radykalnym istnieje od dawna, a poważne prace trwają od kilku miesięcy – mówi nam Marian Kowalski, rzecznik prasowy ONR.

Kowalski dodaje też, że głównym problemem w Polsce jest dzisiaj brak reprezentacji dla pokolenia dzisiejszych 25-latków. – Establishment to starsi panowie zajęci sobą. Jedni nie mają pomysłu na to pokolenie, drudzy nie chcą go mieć – mówi nam.

Pytany, czym Ruch Narodowy chciałby się zająć, odpowiada: „Gospodarką, która powinna tworzyć miejsca pracy”.

Co ciekawe, Kowalski deklaruje, że organizacja będzie miała charakter parlamentarny. Jak twierdzi, tylko w ramach demokracji Ruch Narodowy będzie mógł reprezentować społeczeństwo. – Nie ma sensu podważać tego, co teraz jest – dodaje.

Tę deklarację potwierdza też szef Młodzieży Wszechpolskiej, który wskazuje, że działania parlamentarne nie będą najważniejsze. – Reprezentacja polityczna nie jest naszym szczególnym priorytetem. Partia mogłaby być takim ramieniem, ale Ruch ma być czymś więcej. Ma być zorganizowaniem się narodu, siecią zróżnicowanych środowisk, które połączone będą wpływały na kulturę, na społeczeństwo, a finalnie również na politykę – tłumaczy nam.

Obawy, głównie środowisk lewicowych, budzą plany tworzenia przez Ruch jednostek paramilitarnych. – Nic mi o tym nie wiadomo. Nie widzę powodu, żeby tworzyć takie organizacje – przekonuje Kowalski. Pytany o przyszłość Straży Marszu Niepodległości przekonuje, że jej cele się nie zmienią: będzie chronić marsze i pochody organizowane przez Ruch Narodowy.

Takim zapewnieniom wiary nie dają anarchiści. – Oni już teraz są czymś na kształt organizacji paramilitarnych. Sami się szkolą i potrafią walczyć. Dotychczas to już robili i dopuszczali się ataków – mówi nam Jakub Wróblewski z Federacji Anarchistycznej*. Jak przekonuje, narodowcy już teraz organizują obozy ćwiczebne, podczas których uczą się sztuk samoobrony i obchodzenia się z bronią.

– Czy utworzymy coś na kształt jednostek paramilitarnych? To pokaże przyszłość, na razie nie ma o tym rozmowy. Wobec tego, że Polska nie ma armii, która została zniszczona, nie wykluczam, że takie organizacje sportowe lub paramilitarne mogą wypełniać w pewnym stopniu tę lukę. Polska jest dziś bezbronna i to jest śmiertelne zagrożenie – mówi z kolei Winnicki.

Na pokojowy charakter organizacji uwagę zwraca za to były poseł PiS, a obecnie jeden z współtwórców organizacji, Artur Zawisza. – Ruch Narodowy jest siecią inicjatyw społecznych na rzecz suwerenności państwa i tożsamości narodowej. Planem jest zmieniać polską rzeczywistość przez siłę nacisku społecznego – przekonuje w rozmowie z Onetem.

Jak twierdzi, organizatorzy Ruchu chcą gromadzić szeroką rzeszę sympatyków, którym „sprawa Polski leży na sercu”. Zdradza nam też kulisy powstania całego przedsięwzięcia. – 10 listopada, w przeddzień Marszu Niepodległości, odbyła się narada programowa, w której uczestniczyło kilkudziesięciu ekspertów średniego pokolenia wywodzących się ze środowisk narodowych. Tej naradzie przysłuchiwali się prezesi wymienionych organizacji i z satysfakcją odnotowali ten komponent tworzącego się ruchu narodowego – mówi.

Zawisza podkreśla też, że nie boi się ewentualnych konfliktów między ONR i Młodzieżą Wszechpolską, do których dochodziło w przeszłości.

Inaczej sprawę widzi Jakub Wróblewski z FA. – Kiedyś już powstały takie rzeczy. Działały w latach 30. Za naszą zachodnią granicą. Wszyscy wiemy, jak to się skończyło – mówi Onetowi. – Chłopaki sobie zaraz wymyślą wzorzec prawdziwego Polaka i patrioty, a każdy, kto go nie wypełni, będzie wrogiem narodu. Pytanie, co dalej z tym robić. To poważna i niebezpieczna rzecz – przekonuje.

Zdaniem Wróblewskiego organizatorzy wczorajszego Marszu Niepodległości jawnie wystąpili wczoraj przeciwko demokracji. – To teraz kwalifikuje się do delegalizacji. Mnie, jako anarchiście, trudno myśleć o tym, co władza legalna powinna robić, bo nie chcę mieć z nią nic wspólnego, ale jest to zjawisko wybitnie niebezpieczne. Oni skupiają ludzi wykluczonych, którym wmawiają, że całe ich nieszczęście to robota sił pozapolskich. To są kompletne bzdury – podkreśla.

Niebezpieczeństwo ze strony ONR i Młodzieży Wszechpolskiej dostrzega również SLD. Partia zapowiedziała złożenie wniosku o delegalizację tych organizacji.

– ONR i Młodzież Wszechpolska doprowadziły do sytuacji, w której zamiast cieszyć się Świętem Niepodległości, kolorowej, ciepłej, niepodległej Polski, zastanawialiśmy się, czy żyjemy w kraju, który za wszelką cenę próbuje bronić swojej niepodległości – uzasadniał sekretarz generalny Sojuszu Krzysztof Gawkowski.

O powołaniu Ruchu Narodowego i działaniach Młodzieży Wszechpolskiej i ONR dobrego zdania nie ma też poseł PO, Paweł Olszewski. – Strach się tego bać, jak ci ludzie, którzy nie są w stanie niczego czcić, próbują teraz tworzyć siłę polityczną. Jest to szczególnie niebezpieczne – mówi.

Podkreśla też, że „na gruncie publicystycznym” jednoznacznie widać, że te grupy odwołują się do nacjonalizmu i pośrednio do grup faszyzujących. – Rolą prokuratury jest, by zbadać, czy te działania kwalifikują się do podstaw delegalizacji – mówi.

Co na to szef Młodzieży Wszechpolskiej? – Wnioski o delegalizację Młodzieży były składane już kilkukrotnie. Szczerze powiedziawszy, to nie przejmujemy się tym. Śmieszne jest, że wniosek składają spadkobiercy Komunistycznej Partii Polski i PZPR-u. Nawet jeśli w sensie prawnym sąd nas zdelegalizuje, a po obecnym reżimie można się spodziewać wszystkiego, to nas to nie osłabi tylko wzmocni, będziemy działać dalej z jeszcze większą determinacją – kończy.

*Nazwisko zmienione na prośbę rozmówcy

 

PRZESTALI MILCZEĆ I UDAWAĆ ŻE NAS NIEMA 

WSZYSCY WIEDZĄ ŻE W DZISIEJSZYCH CZASACH 

JEŚLI SIĘ CHCE ZAISTNIEĆ MEDIA MUSZĄ PISAĆ 

NIE WAŻNE DOBRZE CZY ŹLE – WAŻNE ŻE PISZĄ !!!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

3 thoughts on “media przerywają milczenie !!!Powstaje Ruch Narodowy

 1. A PRAWDA JEST TAKA

  ONI NIE WIERZĄ ŻE PO 22 LATACH KTOŚ SIĘ UPOMNI , KTOŚ SIĘ ZBUNTUJE

  ONI SIĘ BOJĄ !!!!!

  BOJĄ SIĘ MŁODYCH POLAKÓW !!!!

 2. 🙂 MATERIAŁ STYLIZOWANY NA AUTENTYK – SZCZEGÓLNIE DRĘTWO WYPADA SŁOWO PEDAŁY Z DALEKA WIDAĆ ŻE NIE PASUJE DO CAŁOŚCI –

  MARNYCH MANIPULATORÓW MAJĄ 🙂

  ale to szczęście dla nas że dupki chcą manipulować – przekazem medialnym

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: