NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!! VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

III R.P – natychmiast zakończyć ten zbrodniczy eksperyment

Najważniejsze reformy ostatnich 20 lat „wolnej” Rzeczpospolitej nie udały się, to jakby nic nie powiedzieć. Widać dziś bowiem wyraźnie, iż były one w rzeczywistości neoliberalnymi kontrreformami. Począwszy od terapii szokowej Balcerowicza, która zamieniła Polskę w kraj o masowym bezrobociu i jednej z najwyższej w Europie stopie nierówności, poprzez katastrofalne w skutkach cztery reformy rządu Buzka, totalnej i bezsensownej prywatyzacji, a na trwającym skandalu reprywatyzacyjnym kończąc.

Polska dzisiejsza to państwo, w którym rządzący nieustannie nawołując do zaciskania pasa, tną resztki państwa socjalnego i lekką ręką wydają miliardy na imprezy sportowe, misje wojskowe w Afganistanie, tarcze, śmigłowce, drony i inne wojskowe zabawki, że o podwyżkach i premiach dla swoich urzędników nie wspomnę. W efekcie, z roku na rok bezpłatny i powszechny dostęp do cywilizacyjnych zdobyczy XX w. – służby zdrowia i edukacji – staje się fikcją. Fikcją też stały się już dla miliony Polaków marzenia o spokojnej i w miarę godnej starości – kwitki z ZUS-u i OFE informują nas uprzejmie, że nasza emerytura (na którą teraz trzeba będzie pracować niemal pół wieku!) wyniesie, w najlepszym wypadku, kilkaset złotych.

Do modernizacji Polski na neoliberalną modłę przyłożyły się nie tylko wszystkie rządy od lewa do prawa, ale i największe centrale związkowe, z Solidarnością i OPZZ na czele. Mimo propracowniczych zaklęć, manifestacji i (zanikających już) strajków, obie centrale lojalnie wspierały antypracownicze i antyspołeczne rządy partii, z którymi tradycyjnie były związane.

I dzisiaj, przy kompletnej bierności OPZZ-u, Solidarność popełnia ten sam błąd – organizując słuszne akcje protestu przeciwko ustawie wydłużającej czas pracy i wiek przechodzenia na emeryturę, przywdziewa maskę ojca Rydzyka i Jarosława Kaczyńskiego, co z miejsca skazuje na porażkę ideę szerokiego ruchu obywatelskiej niezgody. Piotr Duda, przewodniczący Solidarności, przy głośnych zapewnieniach, że nie będzie tubą PIS-u wchodzi w buty jednego ze swoich poprzedników, Mariana Krzaklewskiego, który demonstrował przeciwko powołanemu przez siebie rządowi, by później skończyć karierę polityczną jako (niewybrany) kandydat Platformy Obywatelskiej.

Przykłady buntujących się przeciwko dyktatowi finansjery społeczeństw Portugalii, Hiszpanii czy Grecji, w których milionowe wystąpienia zorganizowano często poza partiami i związkami zawodowymi, pokazują siłę nieskompromitowanych ruchów społecznych, oddolnych, spontanicznych i odpornych na polityczną manipulację.

 

 

 

I WŁAŚNIE DZIŚ W POLSCE JEST NIEZBĘDNIE POTRZEBNA ZMIANA

ZMIANA PRZEDE WSZYSTKIM POLITYKI GOSPODARCZEJ

OSTATNIE 20 LECIE RZĄDÓW RÓŻNEJ MAŚCI ŁAJDAKÓW, ZŁODZIEI 

DOPROWADZIŁO DO 50% BEZROBOCIA W GRUPIE WIEKOWEJ

18-30 LATKÓW

JEDYNĄ SZANSE NA REALNE ZMIANY JEST POWSTAJĄCY RUCH NARODOWY

KTÓREGO JEDNYM Z PIERWSZYCH POSUNIĘĆ POWINNO BYĆ PONOWNE WPROWADZENIE W ŻYCIE 

TAK ZWANEGO PLANU WILCZKA 

KTÓREGO PRZEPISY SKUTECZNIE ROZWIĄŻĄ PĘTA NAŁOŻONE NA POLSKĄ GOSPODARKĘ PRZEZ BALCEROWICZA

MUSI ZOSTAĆ WPROWADZONA ZASADA RÓWNOŚCI PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH DLA WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU

W TEJ CHWILI MAMY GORSZĄ SYTUACJE W GOSPODARCE NIŻ W ROKU 1989

WTEDY WPROWADZONE PRZEPISY WILCZKA 

SPOWODOWAŁY UTWORZENIE W PRZECIĄGU NIE CAŁEGO ROKU

600 000 PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH

BOM TRWAŁ KRÓTKO W MOMENCIE GDY RZĄDZĄCY KRAJEM SZUBRAWCY ZORIENTOWALI SIĘ ŻE POLSKI RZEMIEŚLNIK , KUPIEC SIĘ BOGACI

WEZWALI NA POMOC BALCEROWICZA KTÓRY SWOIM – KUPIONYM PLANEM STŁAMSIŁ WSZELKĄ INICJATYWĘ 

BYŁO TO SŁYNNE POWIEDZENIE BALCEROWICZA – MUSIMY SCHŁODZIĆ POLSKĄ GOSPODARKĘ

WYNIKIEM WEJŚCIA W ŻYCIE USTAWY WILCZKA BYŁO 7% P.K.B !!!!

oto słynna ustawa – wystarczy lekko poprawić – dopasować do dzisiejszej sytuacji

http://pl.scribd.com/doc/444884/Ustawa-Wilczka

RĘCZĘ WAM ŻE ODBITY W TEN SPOSÓB PRZYCZÓŁEK SKUTECZNIE ZNIECHĘCI ZAGRANICZNYCH „INWESTORÓW”

PO PROSTU NIE WYTRZYMAJĄ KONKURENCJI NA WARUNKACH UCZCIWYCH 

CZYLI DLA WSZYSTKICH JEDNOLITE PRZEPISY !!!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

5 thoughts on “III R.P – natychmiast zakończyć ten zbrodniczy eksperyment

 1. Popieram konieczność natychmiastowej zmiany aktualnej władzy która niszczy Polskę. Nowe wybory najlepiej bezpartyjne natychmiast. Nie będziemy czekać aż nam braknie kasy, czy pękną ostatnie buty lub koszula. Naród Polski ma już tej władzy dość a o własne życie trzeba walczyć a nie ginąc w nędzy.

  1. tez jestem za! tylko kto dobrowolnie pozwoli się posadzic do pierdla?!
   zresztą nawet nie mamy tyle miejsc w więzieniach aby tych sprzdawczyków, zdrajcow, złodzieji rozliczyc, pozostaje banicja 🙂
   a po trzecie nikt z tej sitwy nie da się od koryta oderwac, chyba ze granatem…
   ja tu widzę siłowy przewrot bo „władzy nie oddamy” -„badzmy razem(przy korycie)” jak powiedział płemieł ! i jak ktos mysli iz oni dadzą zrobic bezpartyjne wybory, jednomandatowe okręgi wyborcze,a co najwzniejsze usunac się , odsunac od władzy i koryta to jest bardzo łatwowierny i naiwny jak niemowle!
   myslicie ze jak na ulice wyjdzie 50-100 tys ludzi to płemieł powie „dobra oddajemy władzę dla ludu, pełna demokracja, stracilismy twarz odchodzimy..”??? tiaaaa

   wg ostatnich info do polytyki ma wrócic kwasniewski (kasy brakuje?) i tow. wałęsa…. nie wiem czy się smiac czy płakać.
   podsumuję– po dobroci to se możemy…….

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: