NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!! VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

3000 km torów do rozbiórki -IŚCIE BOLSZEWICKI RABUNEK NARODU

JAK ALKOHOLICY

TERAZ NIE GARDZĄ I ZŁOMIARSTWEM !!!!

PO – LITYKA POLSZEWII ODSŁONIŁA TWARZ DO KOŃCA

SPRZEDAĆ WSZYSTKO CO SIĘ DA CO SIĘ NIE DA ZNISZCZYĆ !!!

NIE JEST TAJEMNICĄ ŻE TE LINIE KOLEJOWE – W DŁUGOŚCI 3000 KM 

ZOSTAŁY SPRZEDANE PO CENIE ZŁOMU PEWNEJ ZAGRANICZNEJ HUCIE 

BO STAL W CENIE 

PRUCZ TORÓW IDZIE NA ZŁOM CAŁA INFRASTRUKTURA TOWARZYSZĄCA – TYSIĄCE TON STALI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI ORAZ SETKI TON METALI KOLOROWYCH

ALE JEŚLI BY PRÓBOWAĆ ZROZUMIEĆ – DECYZJE , ŻECZYWIŚCIE W CAŁYM KRAJU ZNALAZŁY BY SIĘ ODCINKI TRAS KTÓRE PRZEDSTAWIAJĄ WARTOŚĆ I PRZYDATNOŚĆ JAKO ZŁOM – TO NORMALNE

ALE ZAPADŁA DECYZJA O SPRZEDARZY I DEMONTARZU 3000 KM 

INFRASTRUKTURY 

NIE WSKAZUJE KTÓRE ODCINKI !!!!!! TRAS 

POPROSTU Z 19 000 KILOMETRÓW KTOŚ SOBIE WYBIERZE KTÓRE 

NIE INNACZEJ 

PRZYPOMINA MI TO STOJĄCEGO KUPCA NAD SKRZYNKAMI ZIEMNIAKÓW 

KTÓRY PROSI SPRZEDAWCE O 10 KILO 

SPRZEDAWCA MÓWI PROSZĘ SOBIE WYBRAĆ JAKIE KOLWIEK I Z KTÓREJ PAN CHCE SKRZYNKI !!

KOLEJ SŁUŻY RÓŻNYM INTERESARIUSZOM I MISJOM PUBLICZNYM.

Pasażerowi, zleceniodawcy przewozu towarów, przewoźnikom wykonującym usługi transportowe, samorządom wojewódzkim i lokalnym, państwu, obronności, turystyce, a nawet wizerunkowi kraju w świecie. Pomijam te wszystkie odrzucane przez ekonomistów duperele, jak cywilizacyjna i modernizacyjna rola transportu, jak dostępność obywatela do publicznych usług, jak koszty zewnętrzne transportu, ekologię, wypadkowość, zrównoważony transport – Niemiec to rozumie, Szwajcar i Francuz również, w Polsce musimy iść własną ścieżką.

Nie szacuje się niczego ponad bieżącym popytem. Nie ma analiz i prób zasięgania opinii w grupie interesariuszy, które dotyczyłyby popytu spodziewanego za kilkanaście-kilkadziesiąt lat. Jest tabela Excela i ona w zupełności wystarcza, z niej wynika mądrość kolejowego menedżera.

Ktoś zza biurka – urzędnik w spółce zarządzającej infrastrukturą, polityk, doradca – strzela palcami i wychodzi mu 8000 km linii do likwidacji. Ktoś inny mówi: e, nie łykną tego, za dużo, trzeba zmniejszyć. Zmniejszamy do 5000 km. Jest opór, więc rzuca się na pożarcie 3000 km (minus to, co załatwił u Nowaka Szejnfeld), i od tego momentu zaczyna się debata.

CZEMUŻ, KUR…MAĆ, NIE MOŻNA ODWROTNIE???

Najpierw rozpocząć debatę, poznać wszystkie szczegóły, przejrzeć szacunki popytu, uwzględnić czynniki społeczne i gospodarcze, zapytać samorząd, zrobić ankietę wśród pasażerów i klientów kolei, dać szansę interwencjom Szejnfelda i dopiero wtedy ogłosić:

Po zasięgnięciu opinii i dokonaniu wszelkich niezbędnych analiz, po gruntownym przebadaniu problemów i określeniu zasad rozwojowych transportu, będziemy dla dobra spółki zarządzającej i państwa zmuszeni do likwidacji 1876,3 km linii. Kropka.

Tak zrobiłby menedżer świadomy swojej roli i tego, że jednym zdaniem może coś zepsuć – lub dać podpałkę do strajku – a może też wiele naprawić. Tak zrobiłby odpowiedzialny menedżer i polityk, a nie smarkacze, których przerasta pełniona funkcja.

Do polityki zarządu PKP SA, zakładającej, że nie opłaca się budować nowe linie kolejowe, nie będę się odnosił. Głupota nie wymaga komentarzy. Komentarzy wymagać by mogła propozycja likwidacji (tfu: optymalizacji!) linii np. do Zakładów Chemicznych Police albo torów wiodących do Zakładów Naprawy Taboru Kolejowego w Ostrowie Wlkp. To jest dopiero pomysł! Jeśli jest prawdziwy i się spełni, będzie stanowił nieoceniony wkład polityków i menedżerów kolei w realizację hasła TORY NA TIRY.

W imieniu pasażerów – gratuluję. Jesteście solą tej ziemi, chłopcy w krótkich spodenkach.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

22 thoughts on “3000 km torów do rozbiórki -IŚCIE BOLSZEWICKI RABUNEK NARODU

 1. Wręcz niewiarygodna informacja. Świadczyło by to o końcówce likwidacji Polski. Gdzie można znaleźć potwierdzenie tej informacji? najlepiej na witrynach oficjalnych.

     1. JAK SIĘ MA DOJŚCIA DO RAUTÓW NOWORYSZY – I ONI SIĘ WÓDKĄ PODLEJĄ – ochoczo mówią kto gdzie jaki kawałek ma dostać

      już ruszyła prywatyzacja POLSKICH KOLEI LINOWYCH – A W RAZ Z NIĄ MAJĄTEK I DZIAŁKI ZIEMI NA KTÓREJ STOI FIZYCZNIE INFRASTRUKTURA TECHNICZNA

      ot wybieg aby stać się właścicielem -WSPANIAŁYCH DZIAŁEK W GÓRACH

      1. TAK TAK – TUSKOWE MUSZĄ UTWORZYĆ WŁASNE ELITY

       NARAZIE TA BANDA CHAMÓW – GOŁODUPCÓW Z POD PRLOWSKIEJ BUDKI Z PIWEM DORWAŁA SIĘ DO PIENIĘDZY

       TERAZ CHCĄ ZIEMI – LATYFUNDIÓW

       POTEM NA SIŁĘ BĘDĄ KRADLI HERBY POLSKIEJ SZLACHTY

       DOWÓD PRÓBA POINFORMOWANIA POLAKÓW PODCZAS KAMPANII WYBORCZEJ ŻE KOMOROWSKI TO SZLACHCIC – SKOŃCZYŁO SIĘ TO WIELKIM ŚMIECHEM

       ALE ONI POCZEKAJĄ NA WYCHODOWANYCH MATOŁÓW I WTEDY ZA LAT 5 – 10 BEZ SKRUPÓŁÓW SIĘ W OCZACH IDIOTÓW UWIARYGODNIĄ JAKO POTOMKOWIE WIELKICH PATRYIOTYCZNYCH RODÓW

       PO OGLĄDAJ – IM WCISNĄ WSZYSTKO – I STANĄ SIĘ JAŚNIE WIELMOŻNI —– ZGROZA CHAM PANEM CHCE BYĆ

       CHAM JEST PROSTY JAK GLON – ZAWSZE W NIM TKWIŁA TĘSKNOTA DO BYCIA JAŚNIE WIELMOŻNYM !!!!

   1. Dziękuję. Dawno mówiłem że pucz z 89r przejdzie do historii ekonomii i politologii jako jedna z największych grabieży 20/21 wieku. Grabież była ukartowana jeszcze przed 89r a przy okrągłym stole tylko zatwierdzona. Zostaniemy jako niechciani ludziki na ziemi bankierów, a polskich dokumentów każą się nam wstydzić. Trzeba podjąć bardziej radykalne działania.

 2. aha i jeszcze jedno ten zbór gazet obejmuje rok 1925 do 1939 i program poprosi was o zaistalowanie dodatku to go zainstalujcie bo innaczej nie przeczytacie i dopiero po tym to mozna sobie przekonwertować do pliku pdf ,AMENT !!!!
  J.M.H

 3. A tam sranie w banie panie i panowie , i KrisT i Zagrypiona i Miziak i navajo oraz wszyscy nie wymienieni mają rację to społeczeństwo jest już sracone a dla czego !!!!! a no poczytajcie sobie gazety z przed drugiej wojny
  tutaj wstawiam wam link i skopiujcie sobie a następnie poczytajcie i sami zrozumiecie dla czego jestesmy jacy jesteśmy !!!!

  http://mbc.malopolska.pl/dlibra/publication?id=33326&tab=3

  Miziak pisze i wstawia ciekawe i życiowe artykóły ,tylko że to wszystko jest jak rzucanie perłami w gówno !!!!!! moi państwo ,a zwalanie tego wszystkiego na rok 2012 i inne potencjalne wydażenie to nie ma najmniejszego sensu i tyle , bo to czy nastąpi tem cholerny koniec świata czy też nie to pamiętajcie terzeba żyć i jeść a jak nie ma przcy i nie ma skąd wziąść kasy na życie i opłaty to nawet koniec świata nic tu nie załatwi !!!!!!!
  Ale co ja tam wiem ! jestem tylko zwykly navajo i tyle ! hahahahahahahahahaha
  H.M.H

  1. no właśnie mizia kiedyś byłeś nieszkodliwym idiotom , teraz depczesz z premedytacją po odciskach
   weź sobie do serca los pana wesołka
   po kruchym lodzie stąpasz …… radzę ci stonować i wrócić do innych spraw

 4. Mizia kto ma się wk…..ć zobacz ilu ostatnio jest tu komentujacych, zapodajacych ciekawe linki! na topie jest fiutfold, new age, i różaniec!
  a tak na serio tak przykrecono srubke iz ludzie tyrajac za kromka chleba dla dzieci, nie widzą, nie chca widziec, badz nie mogą kto ich tak doi i czyja to wina! coraz ięcej ludzi nie ma czasu aby czytac niezaleznych mediow w necie! populacja niezadowolonych lemingow rosnie byc moze za jakis czas otworza sie oczka i cos pierdyknie….
  no cuz… jak czytam teksty ne necie w stylu przez 21.12 wyspoiadac sie, odprawic rózaniec i kupic cudowny medali … badz modlic sie a Jezus sam zrobi porzadek z złem na tym siecie to dopiero ręce i cyce opadają…..
  wiec jak tu k……a ma byc lepiej?!
  ale poczekajmy w fiacie zwolnienia, kooperanci zapowiedzieli zwolnienia, kolej-zwolnienia, bankowosc zwolnienia….. ja to widze tak iz ludzie jednak (nawe podswiadomie nie wiedząc o tym) obawiają sie magicznej daty 21.12 i przez to wszystko olewają, spychają sytuacje na pózniejszy termin! tylko czekaj jak oczka sie otworzą w styczniu! machina ruszy!

  1. a mam na to że ma lo czyta w….. wszak większość to idioci – i tylko od każdego z osobna zależy czy chce być w gronie idiotów czy osób myślących

  2. To co w necie usypiacze pisza to jedno, a to co ludzie na codzien mowia to drugie. Po prostu jest taka beznadzieja ze ludzie popadli w letarg. Jedynym wyjsciem jest juz tylko……………. A nikt na to nie pojdzie bo ma wpajane od dziecka ze to zto grzech i w ogole, no i jeszcze zagrozenie pierdlem. Takze predzej dadza sie zaszlachtowac, niz sami w obronie koniecznej kogos zarzna. Tacy sa polacy. No ale maja to wpajane od dziecka przez ustroj i przez religie. 😉 Musi jeszcze troche wody uplynac by ludzie zrozumieli ze to jest walka biologiczna, wybicie jednego po drugim. Limit cierpliwosci musi kiedys peknac. (nie wiem moze jakby odcieli neta i tv to by sie bunt jakis zrodzil, a tak jak jest tv i net to bydlo zadowolone, a h tam ze musi zapierdalac po 12h swiatek piatek czy niedziela za miske ryzu, byle pejsbuk byl)

   Niestety wina tez jest po stronie tych co zamiast walczyc wybieraja ucieczke. I mysla ze bozie za nozki zlapali. Najpierw glosowali na po pis sld a jak sie nie spodobalo to s*ierdolili na zmywak. Coz narod nasz tchorzem podszyty. Brak jednosci, brak empatii. Kazdy mysli o sobie. Znieczulica. Takze czarno to widze.

  1. JEDNA CZWARTA CAŁEJ SIECI KRAJOWEJ – CZY WIECIE JAK PRZEŁOŻY SIĘ NA CENY PRODUKTÓW DECYZJA O PRZERZUCENIU TRANSPORTU NA TIRY !!!

   I JAK MIESZKAŃCY NIE WIELKICH MIAST DOTRĄ DO PRACY !!!!!!

   LUDZIE KTOŚ MUSI POWSTRZYMAĆ TYCH SKURWESYNÓW

   1. DOBRA ZLITUJĘ SIĘ PORAZ KOLEJNY I OBJAŚNIĘ

    ZA TĄ DECYZJĄ STOI VINCENT ROSTOWSKI !!!!!!!!!!!!!!!

    ZA SPRZEDANY ZŁOM – FORSA !!!!!!
    PONADTO TRANSPORT NA KOŁACH ZAPEWNI WZROST WPŁYWÓW Z PŁATNYCH DRÓG – FORSA !!!!!!
    —————————————
    OTO JEDEN Z PLANÓW VINCENTA !!!!
    —————————————

    JAK VINCENT ROSTOWSKI – BEDZIE DOIŁ KIEROWCÓW !!!!

    CZY TEN ŁYSY SIURAK OSZALAŁ!!!!!?????

    Najlepszym dowodem na to, że za fotoradarami nie stoi żaden drogowy anioł stróż, lecz Jan Vincent Rostowski, jest projekt nowelizacji przepisów zakładający, że kto opłaci mandat w ciągu 21 dni od otrzymania wezwania, dostanie na niego 20-proc. rabat. A do tego uniknie punktów karnych. Nie trzeba mieć wyobraźni Tolkiena, żeby dostrzec zagrożenia płynące z tego rozwiązania. Ludzie w białych fordach focusach i skodach octaviach (czyli reprezentanci gatunku „przedstawiciel handlowy”) przestaną jeździć, a zaczną fruwać. Obsłużą w ten sposób znacznie więcej klientów, więc na mandaty zarobią z nawiązką, nie martwiąc się utratą prawa jazdy. To samo dotyczy ludzi w szybkich, drogich samochodach. Pomyślcie tylko – macie dobrze prosperującą firmę i audi, za które miesięczna rata leasingowa wynosi 5 tys. zł. Czy po otrzymaniu 400 zł mandatu będziecie ubolewali, że nie wykupicie przez to leków dla umierającej matki, czy raczej parskniecie śmiechem? Jestem pewien, że najbardziej świrnięci będą urządzali nawet zakłady o to, kto zostanie sfotografowany na największym przekroczeniu prędkości. Rekordzista zapłaci państwu 400 zł, ale zgarnie 10 tys. zł, które do puli wrzucili jego świrnięci kumple.

    Chciałbym wierzyć, że rozpędzając handlowców, biznesmenów i wariatów rząd chce rozpędzić całą gospodarkę. Obawiam się jednak, że zależy mu wyłącznie na podpięciu nas do kolejnej dojarki. Tym razem jest to model z funkcją robienia zdjęć.

    Łukasz Bąk

    zastępca kierownika działu życie gospodarcze kraj Dziennika Gazety Prawnej

    11 grudnia 2012 (nr 240)

    Dziennik Gazeta Prawna

    http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/fotoradary-niestraszne-skutecznosc-9-procent,1871906

    JAKTO KURWA dostanie na niego 20-proc. rabat.

    TO ON MA PRAWO ZMNIEJSZAĆ KARĘ NAŁOŻONĄ PRZEZ POLICJE !!!!!
    KTÓRA WYNIKA Z TARYFIKATORA!!!!

    1. JA SIĘ WAS PYTAM CZY JEST W TYM KRAJU JESZCZE KTOŚ KTO POTRAFI MYŚLEĆ – BRONIĆ SIĘ !!!!!!!!!!!

     K…. RĘCE MI OPADAJĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     MYŚLISZ ŻE TO CIEBIE NIE DOTYCZY !!!????

     ONI ZNISZCZĄ WSZYSTKICH TYLKO PO K O L E I – ABY NIE WYWOŁAĆ BUNTU I JEDNOŚCI PROTESTU !!!

     TYLKO RAZEM PONAD PODZIAŁAMI MOŻEMY WSZYSTKO ZMIENIĆ

     ““Pastor Martin Niemöller:

     Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
     Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą. Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem. Nie byłem przecież socjaldemokratą.
     Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
     Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było”

     POSŁUCHAJ O BRAKU PERSPEKTYW – I O ZAKAZIE SPRZEDARZY – HANDLU – DLA POLAKÓW W POLSCE !!!!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: