NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!! VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

sprawa smoleńska kolejna ofiars – TYM RAZEM TO JAWNY MORD

Zamordowany w Warszawie to Krzysztof Z., ekspert zajmujący się katastrofą smoleńską 2012-12-10 (21:12)

Ofiara ataku w biurze budynku przy skrzyżowaniu ulic Gocławskiej i Grochowskiej w Warszawie to Krzysztof Z., ekspert zajmujący się katastrofą smoleńską – informuje Niezależna.pl.

Wybuch na warszawskim Grochowie – zdjęcia
Wybuch i zabójstwo w Warszawie

Jak podaje portal Niezależna.pl. Krzysztof Z. był ekspertem lotniczym, którym wielokrotnie wypowiadał się na temat katastrofy smoleńskiej, m.in. na łamach „Gazety Polskiej”. Był także jednym z bohaterów filmu „10.04.10” Anity Gargas i krytykował raporty komisji MAK i komisji Jerzego Millera.

Krzysztof Z. zginął w wyniku ataku, do którego doszło na drugim piętrze budynku przy skrzyżowaniu Gocławskiej i Grochowskiej – jak podaje policja – w siedzibie spółki Magnum-X, która wydaje magazyny poświęcone tematyce wojskowej, m.in.: „Nowa Technika Wojskowa”, „Lotnictwo”, „Morze Statki i Okręty”, „Strzał” i „Poligon”. Sprawcą – jak podało źródło Polskiej Agencji Prasowej – jest prezes wydawnictwa Cezary S. Motywem zbrodni były prawdopodobnie sprawy biznesowe.

– Do środka wszedł 48-letni mężczyzna i zaatakował nożem osoby, które tam przebywały. Poranił nożem 46-letniego mężczyznę, który był w tym biurze. Ten, wskutek odniesionych obrażeń, zmarł na miejscu. Nie udało się go uratować – powiedział rzecznik komendanta stołecznego policji asp. Mariusz Mrozek.

Sprawca poza nożem miał jeszcze przy sobie mały ładunek pirotechniczny. Ładunek wybuchł mu w dłoni. 48-latek został ciężko ranny w rękę i brzuch. Wybuch ranił też lekko innego mężczyznę, który przebywał w tym czasie w biurze.
(Niezależna.pl, WP.PL, PAP)

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Zamordowany-w-Warszawie-to-Krzysztof-Z-ekspert-zajmujacy-sie-katastrofa-smolenska,wid,15167655,wiadomosc.html?ticaid=1fae8&_ticrsn=3

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

7 thoughts on “sprawa smoleńska kolejna ofiars – TYM RAZEM TO JAWNY MORD

 1. Czołem Panie Miziak , i bendą następni !!!!! bo co ma wisieć to nie utonie ,czyściciele w akcji ale co będzie jak już wszystko wyczyszczą ???????? oto jest pytanie i to ważne panie Miziak !
  Na razie trzymaj się
  J.M.H

 2. A oto krótka lista osób, którzy w dziwnych okolicznościach już PO 10 KWIETNIA 2010 R.

  ROZSTAŁY SIĘ Z ŻYCIEM

  1.Chorąży Stefan Zielonka, rok 2009 – szyfrant w kancelarii premiera, Zielonka dysponował wiedzą o tajnikach łączności w NATO oraz miał też dostęp do najściślejszych danych.

  2.Prof.Stefan Grocholewski – ekspert od odczytywania nośników cyfrowych, wykrył manipulacje w nagraniach cz. skrzynek z CASY. „Zmarł” 31.03.2010r.

  3.Grzegorz Michniewicz – Dyr.Kancelarii Tuska.Powiesił się 23 grudnia 2010 na kablu od odkurzacza, w dniu, w którym z remontu w Samarze wrócił samolot TU-154, który potem rozsypał się w drobny mak na Siewiernym.

  4.Mieczysław Cieślar, „zginął w wypadku samochodowym” dokładnie 18.04.2010 r, miał być następcą Adama Pilcha, który zginął w Smoleńsku. Podobno otrzymał telefon ze Smoleńska od A.Plicha po katastrofie.

  5.Krzysztof Knyż – operator Faktów,10 kwietnia 2010 był w Smoleńsku. Zmarł w Moskwie 2 czerwca 2010r. Śmierć całkiem przemilczana.

  6.Prof.Marek Dulinicz – szef grupy archeologicznej – zginął 6 czerwca 2010 w wypadku samochodowym w trakcie oczekiwania na wyjazd do Smoleńska.

  7. Eugeniusz Wróbel – wykładowca na Politechnice Śląskiej, specjalista od komputerowych systemów sterowania samolotem, poddawał w wątpliwość, że wrak na Siewiernym to TU-154 o nr 101. Pocięty piłą mechaniczną 16.10.2010 r przez swego syna, który zdołał zabić i pociąć swego ojca, usunąć ślady krwi, zawieźć pocięte zwłoki do jeziora, wrócić i zapomnieć wszystko. Złego stanu swego „chorego psychicznie” syna przez ponad 20 lat nie zauważyła matka, która jest psychiatrą.

  8. Andrzej Lepper – Dziwna samobójcza śmierć lidera Samoobrony, powiesił się w warszawskim biurze. Rodzina i bliscy mówili po tragedii , że nie miał on żadnych kłopotów zdrowotnych, że był silnym psychicznie człowiekiem.

  9. Ryszard Kuciński – prawnik A.Leppera – „zmarł” w maju 2011 r.

  10.Wiesław Podgórski – był doradcą A.Leppera, gdy ten by ministrem rolnictwa, znaleziony martwy w biurze Samoobrony pod koniec czerwca 2011r. Jako przyczynę śmierci podano samobójstwo.

  11. W 2011 roku samobójstwo przez powieszenie popełnił oficer Służby Kontrwywiadu Wojskowego, służący w Centrum Wsparcia Teleinformatycznego i Dowodzenia Marynarki Wojennej w Wejherowie. Żołnierz posiadał najwyższą klauzulę dostępu do materiałów niejawnych.

  12. Róża Żarska – adwokatka Leppera – „zmarła” w lipcu 2011 r. w Moskwie.

  13. Dariusz Szpineta – zawodowy pilot i instruktor pilotażu, ekspert i prezes spółki lotniczej, został znaleziony martwy w łazience ośrodka wczasowego w Indiach. Wcześniej parokrotnie wypowiadał się w mediach w sprawie Smoleńska, kwestionując oficjalne ustalenia.

  14. Były generał GROMU Sławomir Petelicki został znaleziony w sobotę wieczorem 17 czerwca 2012 r. przy ulicy Tagore na strzeżonym osiedlu z ranami postrzałowymi. Prawdopodobnie jedną z ostatnich osób, z którymi rozmawiał gen. Petelicki, był Radosław Sikorski.

  Petelicki ujawnił, że zaraz po katastrofie do polityków PO rozsyłane były wiadomości SMS z instrukcją, w jaki sposób mają się wypowiadać na ten temat. Petelicki oświadczył w mediach, że takiego SMS-a otrzymał od jednego z polityków Platformy, a autorami wiadomości były najważniejsze osoby w PO.

  SMS, którego otrzymali czołowi politycy PO brzmiał tak: „Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje, kto ich do tego skłonił”.

  Petelicki był także współautorem raportu poświęconego przyczynom katastrofy smoleńskiej przygotowanego przez Zespół Eksportów Niezależnych.

  Aktualizacja z dn 28.10.2012 r

  15. Chorąży Remigiusz Muś – według wstępnych ustaleń prokuratury, sam targnął się na życie i popełnił samobójstwo przez powieszenie. Wojskowy był technikiem pokładowym samolotu JAK 40 , który wylądował w kwietniu 2010 r. godzinę przed katastrofą rządowego TU-154. Chorąży Muś był jedynym wiarygodnym świadkiem rozmów załogi Prezydenckiego Tupolewa z wieżą kontroli lotów na Siewiernym . Co ciekawe – technik nagrał na taśmy przebieg tych rozmów, aż do momentu rozbicia się Tupolewa. Według wcześniejszych zeznań , chorąży sprzeciwiał się raportowi MAK i raportowi komisji Millera. Jako jedyny bardzo wiarygodny świadek tragedii z 10 kwietnia, mówił, że tuż przed katastrofą TU 154 M dokładnie słyszał dwie eksplozje.

  ORAZ PATRZ DZISIEJSZY WPIS

 3. I ZNOWU NA LOGIKĘ NA ZIMNO – dodam że są w internecie linki do oficjalnego oświadczenia

  PROKURATURY – POTWIERDZAJĄ POLSKIE I ROSYJSKIE GŁOSY ZAREJESTROWANE NA FILMIKU ZAWIERAJĄCYMI SERIE STRZAŁÓW Z BRONI PALNEJ

  nie zamieszczam bo zaraz będzie odpowiedż że to koledzy mizi

  SAM POSZUKAJ

  DROGI Lemingu jeszcze reformowalny,obejrzyj sobie choćby na You Tube zdjęcia np. TVP INFO z dnia katastrofy wykonane przez operatora pana Wiśniewskiego i zwróć uwagę na końcówkę „odłamanego” przez rzekomą brzozę skrzydła a stwierdzisz na własne oczy, że w miejscu uderzenia w rzekomy pień drzewa poszycie skrzydła i blacha są rozerwane od wewnątrz na zewnątrz stercząc ku przodowi skrzydła i wychodząc poza jego krawędź, czyli ku miejscu uderzenia o rzekome drzewo, gdzie blacha powinna być wgięta do wewnątrz. Ot dowód do stwierdzenia którego nie potrzeba żadnych próbek, analiz i wieloletnich „badań” – wystarczą OCZY. Jak do tego dodać zapis wskazania TAWS nr 38 – wysokości przelotowej samolotu nad rzekomą brzozą to mamy tam dwadzieścia kilka metrów nad ziemią a nie 4,5 m – wysokości obłamania drzewa. Co wielce charakterystyczne wskaźnik TAWS 38, jako nie pasujący do bajdy o zabójczej brzozie został pominięty w raporcie M i A. Jeśli jeszcze Ci mało dowodów fałszerstw, które mówią o ukrywanej przy ich pomocy prawdzie, to przesłuchaj na dobrych słuchawkach uważnie tło dźwiękowe pierwszego filmu z miejsca katastrofy Andreja Menderieja, tzw. „filmu 1:24”, gdzie w 0,13 stej sekundzie usłyszysz: USPOKÓJ SIĘ!, w 0,17 stej: PATRZ MU W OCZY!, w 0,22-iej sekundzie: USPOKÓJ SIĘ!!, w 0,29-tej: TEJ PANI PODŹWIGNIESZ DRZWI!, w 0,27-mej: O BOŻE!, w 0,29-tej: TAM KTOŚ JEST?!, w 0,30-stej: „UBIJAT'!”, w 0,35s: (Uruchomienie syreny alarmowej lotniska o godz. 8:56 – 15 minut od chwili upadku samolotu…) 0:44s – „BUKWAL’NO NAM TUT UCHODJAT!!” – Dosłownie nam tu uciekają!! Lub tłumacząc mniej dosłownie: Nie do wiary, ale nam uciekają!! , 0:48s – NIE ZABIJAJCIE NAS!!!, 0:49s – „DAWAJ SJUDA PASKUDA!” – Dawaj go tutaj! , 0:50s – „UBIWAJ SJUDA!” – Zabijaj tutaj!, Zabijaj na miejscu! , 0:52s – BOŻE, NIE MAMY /RATUNKU/…, 0:54s – „STRJELJAJ!” – Strzelaj!, 0:58s – STRZAŁ 1, GWAR , 01:01s – „NI CH.. SJEBJE”- Przekleństwo wycofującego się w popłochu filmującego – wypowiadane z niedowierzaniem wobec tego, czego jest świadkiem. , 01:07s – STRZAŁ 2, 01:10s – GREMIALNY…ŚMIECH, 01:12s – „WSJE NAZAT! – /Kuźwa/,!” – Wszyscy z powrotem!, 01:14 – STRZAŁ 3, 01:17 – STRZAŁ 4, 01:19 – „ATJEC UCHODIM!” – WSJO!, – Ojcze (Ojczulku) uciekamy! , Dosyć! Koniec! – głos trzeciego rosyjskiego świadka – osoby postronnej lub znajomego, ew. syna widocznego starszego mężczyzny przybyłego wraz z nim i operatorem tel. komórkowego na miejsce zdarzenia, 01:20 – „UCHODJA!” – Uciekamy!, 01:21 – „NI CH,, SJEBJE” – Przekleństwo podkreślające niedowierzanie operatora komórki. Zarejestrowane głosy – słowa Polaków są bez wątpienia nietrudne do zidentyfikowania i ustalenia kto dokładnie je wypowiedział nawet bez przeprowadzania analizy widmowej dźwięku. Czy tak brzmią odgłosy przeprowadzania akcji ratunkowej, czy egzekucji ? To kilka z ogólnie dostępnych licznych rzeczywistych dowodów. Jak trzeba być zaślepionym, żeby nie brać ich pod uwagę, tylko…wierzyć.. w urągające inteligencji ułomne tłumaczenia i jaskrawe matactwa, czyje, to już wiesz?…

  ZA TYM NIE STOI PUTIN TO ZLECIŁY POLSKIE KIZIORY – A NARODOWOŚĆ WYNAJĘTYCH CYNGLI NIEMA ZNACZENIA

  LICZĄ SIĘ NAZWISKA „POLSKICH ” ZLECENIODAWCÓW

   1. A TERAZ PROSTE PYTANIE – ODSUŃ POLITYKĘ NA BOK ANI ,PIS ANI PO ANI INNI

    ZWYCZAJNIE BEZ EMOCJI

    Dlaczego polscy eksperci, ktorzy maja zastrzezenia do wersji anodiny i tuska sa mordowani?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: