NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!! VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

gen.PETELICKI -zemsta z za grobu – prywatne archiwum !!

WITAM JAK WSPOMINAŁEM W MATERIALE O WIEDZY NIEMIECKICH MEDIÓW 

NA TEMAT TAK ZWANEJ KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ – A KONKRETNIE PRZEKAZANIU MEDIOM TYM SZEREGU DOKUMENTÓW DOTYCZĄCYCH SPRAWY SMOLEŃSKIEJ

SYGNALIZOWAŁEM WAM TO MNIEJ WIĘCEJ NA TYDZIEŃ PRZED PODJĘCIEM OFENSYWY PRZEZ MECENASA STEFANA HAMBURY 

i wszysko wypłyneło w ter. nie przekraczającym tygodnia !!!

http://miziaforum.com/2012/09/15/donalda-tuska-dobije-niemiecka-prasa-to-moze-byc-koniec-kariery/

OWOCEM WYPŁYWU DOKUMENTÓW I POZNANIA NOWYCH FAKTÓW BYŁY CELNE „STRZAŁY” MECENASA HAMBURY – KTÓRY Z PRECYZJĄ WSKAZAŁ KTÓRE ASPEKTY KONKRETNIE NALEŻY PORUSZYĆ 

WYNIK PORUSZENIA TEMATÓW KTÓRE BYŁY WSKAZANE W TAJEMNICZYCH DOKUMENTACH  JAK WSZYSCY CZYTALI W MEDIACH SŁYSZELI W TV BYŁ STRZAŁEM W 10 PRECYZYJNIE MECENAS WSKAZAŁ KTÓRE GROBY NALEŻY PRZEKOPAĆ !!!

TYM RAZEM Z TEGO SAMEGO ŹRÓDŁA A WIĘC SPRAWDZONEGO 

WIEM ŻE NA TERENIE NIEMIEC JEST ZDEPONOWANE 

PRYWATNE ARCHIWUM GENERAŁA PETELICKIEGO !!!

KTÓRE W NAJBLIŻSZYCH TYGODNIACH ZOSTANIE UPUBLICZNIONE MEDIALNIE 

Z TYCH PRZECIEKÓW WIEM ŻE 

ARCHIWUM TO ZAWIERA WIELE ZDJĘĆ , DOKUMENTÓW DOTYCZĄCYCH BRUDNYCH SPRAW  „POLITYKÓW ” III R.P

MIEDZY INNYMI PAKIET ZAWIERAJĄCY KULISY POWSTANIA I POWOŁANIA DO ŻYCIA POLITYCZNEGO 

PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, RUCHU PALIKOTA,

ORAZ WAŻNE INFORMACJE NA TEMAT POSTĘPOWANIA – PLATFORMY 

W ZWIĄZKU Z „KATASTROFĄ SMOLEŃSKĄ”

MYŚLĘ ŻE WIELE BYTÓW POLITYCZNYCH ZOSTANIE ZMIECIONYCH Z SCENY POLITYKI KRAJOWEJ JAK I ZAGRANICZNEJ 

PS. MIMO WSZYSTKO ZAMIESZCZAM TĄ INFORMACJE JAKO NIE OFICJALNĄ 

CHOĆ ŹRÓDŁO BYŁO SPRAWDZONE JAKO WIARYGODNE W SPRAWIE NAGŁYCH DECYZJI MEC. HAMBURY W SPRAWIE SMOLEŃSKIEJ 

być może czeka nas tsunami nowych faktów 

POPARTYCH DOKUMENTAMI 

KTÓRE USUNIE W NIEBYT SZAJKĘ RZĄDZĄCĄ

TE INFORMACJE SPADNĄ NA ŁBY RZĄDZĄCYCH 

JAK 

„GROM” Z JASNEGO NIEBA 

🙂

GROM – NOMEN OMEN….

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

13 thoughts on “gen.PETELICKI -zemsta z za grobu – prywatne archiwum !!

 1. A co jeśli to zmyłka, żeby zastąpić szczeniaczka pudelka banksterów, Mierkielowej, inną psinką pod pozorrm uzdrawiania Polin. Patrioci ucieszą się, zużyty wonTuSSku przejdzie na jeszcze lepsze stołki, a Polin pozostanie jewro-barakiem do megelowskich eksperymentów pełnej skali. Patrz:
  http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/66248,petelicki-otwieral-prywatna-wywiadownie
  http://piotrbein.wordpress.com/2012/06/19/samobojstwo-gen-petelickiego/

   1. MY DOGADALIŚMY SIĘ CO NIE MIEŚCIŁO SIĘ W ŁBACH PO – ONR SOCJALIŚCI, ANARCHIŚCI RAZEM TO NIE MOŻLIWE

    MOŻLIWE MŁODZI TO ROZUMIĄ I …..

  1. EKIPA PO NIE UJDZIE Z TOND NAWET JEŚLI TO ……

   POWIEM TAK ŻARTY SIĘ SKOŃCZYŁY – JESZCZE ZBIERAMY SIŁY I SZYKUJEMY SIĘ POLITYCZNIE, LOGISTYCZNIE …

   OGLADAJ KONIECZNIE 13 TV

   1. „MYŚLĘ ŻE WIELE BYTÓW POLITYCZNYCH ZOSTANIE ZMIECIONYCH Z SCENY POLITYKI KRAJOWEJ JAK I ZAGRANICZNEJ

    PS. MIMO WSZYSTKO ZAMIESZCZAM TĄ INFORMACJE JAKO NIE OFICJALNĄ

    CHOĆ ŹRÓDŁO BYŁO SPRAWDZONE JAKO WIARYGODNE W SPRAWIE NAGŁYCH DECYZJI MEC. HAMBURY W SPRAWIE SMOLEŃSKIEJ”

    Mizia, gdyby te informacje okazały się prawdziwe i aby mogły się dostać do szerszej opinii publicznej, byłoby cudownie, bo nastała chyba wreszcie pora zmiecenia tej zgraji nierobów. Nierobów, to mało powiedziane. Nierób nic nie robiąc, szkodzi głównie sobie, a Ci ludzie niestety są szkodnikami, zatem lepiej jest aby nie robili nic, bo cokolwiek nie zrobią, to jest to dla Polski tragiczne w skutkach.

 2. JAK VINCENT ROSTOWSKI – BEDZIE DOIŁ KIEROWCÓW !!!!

  CZY TEN ŁYSY SIURAK OSZALAŁ!!!!!?????

  Najlepszym dowodem na to, że za fotoradarami nie stoi żaden drogowy anioł stróż, lecz Jan Vincent Rostowski, jest projekt nowelizacji przepisów zakładający, że kto opłaci mandat w ciągu 21 dni od otrzymania wezwania, dostanie na niego 20-proc. rabat. A do tego uniknie punktów karnych. Nie trzeba mieć wyobraźni Tolkiena, żeby dostrzec zagrożenia płynące z tego rozwiązania. Ludzie w białych fordach focusach i skodach octaviach (czyli reprezentanci gatunku „przedstawiciel handlowy”) przestaną jeździć, a zaczną fruwać. Obsłużą w ten sposób znacznie więcej klientów, więc na mandaty zarobią z nawiązką, nie martwiąc się utratą prawa jazdy. To samo dotyczy ludzi w szybkich, drogich samochodach. Pomyślcie tylko – macie dobrze prosperującą firmę i audi, za które miesięczna rata leasingowa wynosi 5 tys. zł. Czy po otrzymaniu 400 zł mandatu będziecie ubolewali, że nie wykupicie przez to leków dla umierającej matki, czy raczej parskniecie śmiechem? Jestem pewien, że najbardziej świrnięci będą urządzali nawet zakłady o to, kto zostanie sfotografowany na największym przekroczeniu prędkości. Rekordzista zapłaci państwu 400 zł, ale zgarnie 10 tys. zł, które do puli wrzucili jego świrnięci kumple.

  Chciałbym wierzyć, że rozpędzając handlowców, biznesmenów i wariatów rząd chce rozpędzić całą gospodarkę. Obawiam się jednak, że zależy mu wyłącznie na podpięciu nas do kolejnej dojarki. Tym razem jest to model z funkcją robienia zdjęć.

  Łukasz Bąk

  zastępca kierownika działu życie gospodarcze kraj Dziennika Gazety Prawnej

  11 grudnia 2012 (nr 240)

  Dziennik Gazeta Prawna

  http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/fotoradary-niestraszne-skutecznosc-9-procent,1871906

 3. uwaga !!!! na sztuczkę socjotechniczną pt. „SYN MARNOTRAWNY”

  POLSZEWIA CZUJE SZNUR NA SZYJACH WIĘC – CHCE WYKONAĆ WOLTĘ – OCH!!!!!

  JAKŻE BYLIŚMY WPROWADZENI W BŁĄD – SORY NARODZIE SORY JARKU

  🙂 – KOZŁY OFIARNE JUŻ GOTOWE – 🙂 TYCH „KTÓŻY OKŁAMYWALI PŁEMIEŁA

  NIE DAJCIE IM WSKOCZYĆ NA NASZĄ STRONĄ BARYKADY !!!!

  TO SĄ ZDRAJCY, BANDYCI I SZUMOWINA

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Opozycja-o-prosbie-Radoslawa-Sikorskiego-ws-sprowadzenia-wraku-Tu-154M-do-Polski,wid,15169726,wiadomosc.html?ticaid=1faef&_ticrsn=3

  NAZWISKA „PODŁYCH URZĘDNIKÓW KTÓRZY MANIPÓLOWALI PRAWYMI PLATFUSAMI – NIEBAWEM GRUCHNĄ

  NIE BĄDŹMY FRAJERAMI

  ŁZOM KUREW SIĘ NIE WIERZY !!!!!!

  1. i znów mogę powiedzieć a nie mówiłem !!!

   KTOKOLWIEK ZA TYM STOI – BEDZIE MIAŁ NA KARKU NIE TYLKO ROSJAN ALE I USA I NATO
   – JESLI OKAŻE SIĘ ŻE W WYNIKU PORACHUNKÓW O CHARAKTERZE GANGSTERSKIM – NATO UTRACIŁO WIARYGODNOŚĆ KODÓW – DOWODZENIA , KLUCZY SZYFRACYJNYCH – słowem bezpieczeństwo , placówek dyplomatycznych , siatek wywiadowczych , korespondencji sztabowej
   ========================================
   dintojra polskich kiziorów = przejęcie samolotu w kawałkach i sprzętu specjalnego przez rosjan = KRYMINALNY PROCES SPRAWCÓW – I NA WIEKI UTRATA ZAUFANIA DO POLSKICH KIZIORÓW …..
   LINK DO INFORMACJI POTWIERDZAJĄCY TREŚCI POWYŻSZE

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Dziwne-zeznania-rosyjskich-swiadkow-katastrofy,wid,13619589,wiadomosc_prasa.html
   MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ ????
   PUTIN W ROLI PROKURATORA???

 4. Niech duch generała i wszystkich WIELKICH POLAKÓW patrzy na nas i prowadzi do zwycięstwa-DLA POLSKI i POLAKÓW-rok 2013 jest nasz

 5. Były generał GROMU Sławomir Petelicki został znaleziony w sobotę wieczorem 17 czerwca 2012 r. przy ulicy Tagore na strzeżonym osiedlu z ranami postrzałowymi. Prawdopodobnie jedną z ostatnich osób, z którymi rozmawiał gen. Petelicki, był Radosław Sikorski.

  Petelicki ujawnił, że zaraz po katastrofie do polityków PO rozsyłane były wiadomości SMS z instrukcją, w jaki sposób mają się wypowiadać na ten temat. Petelicki oświadczył w mediach, że takiego SMS-a otrzymał od jednego z polityków Platformy, a autorami wiadomości były najważniejsze osoby w PO.

  SMS, którego otrzymali czołowi politycy PO brzmiał tak: „Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje, kto ich do tego skłonił”.

  Petelicki był także współautorem raportu poświęconego przyczynom katastrofy smoleńskiej przygotowanego przez Zespół Eksportów Niezależnych.

  RAPORTU KTÓREGO W WERSJI PEŁNEJ – NIKT NIGDY NA OCZY NIE UJRZAŁ…

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: