NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Dzień Walki z Nędzą i Ubóstwem – nowość którą obdarzyła nas III R.P

Niedawno obchodzono Dzień Walki z Nędzą i Ubóstwem, zjawiskiem praktycznie nieznanym do roku 1990 w Polsce. Bo politycznie niewłaściwe siły okresu PRL starannie dbały o to, aby dokładnie każdy Polak, mieszkający w Polsce:

nie cierpiał z niedożywienia, a tym bardziej dzieci,

miał w czym chodzić,

miał lokum,

mógł sobie kilka razy do roku poświętować.

Sposobem na zaspokojenie tych podstawowych potrzeb był… konstytucyjny przywilej pracy, bo Konstytucje PRL stanowiły jednoznacznie, że praca jest nie tylko obowiązkiem, ale też i niezbywalnym prawem obywatela polskiego.

„Jeśli chcesz upodlić człowieka, zabierz mu wolność i nie pozwól niczego robić”! Można wyczytać w uczonych książkach, bo właśnie praca jest tym elementem, który wyróżnia gatunek homo sapiens sapiens spośród pozostałych zwierząt. Bo każdy psychicznie zdrowy człowiek potrzebuje, obok kwatery, wiktu i opierunku, choć minimalnego uznania dla tego, co robi. A jeśli nie ma zajęcia, szybko ulega wykluczeniu, uciekając w alkoholizm lub narkomanię, a nawet w samobójstwo, aby tym sposobem „zabić” frustrujące odczucie niepotrzebności i nieprzydatności dla społeczności.

I trzeba pamiętać, że o wiele bardziej to zjawisko uderza w mężczyzn niż w kobiety, bo pokoleniami kształtowany porządek emocjonalny, który wręcz nakazuje mężczyźnie zdobywać środki niezbędne do egzystencji jego rodziny, w zderzeniu ze strukturalnym bezrobociem, wręcz trwale pustoszy psychikę statystycznego mężczyzny, który nie może się genetycznie realizować w roli zaradnej strażniczki domowego ogniska! No sorry wojujące feministki, ale jeśli naprawdę chcecie zmniejszenie poziomu agresji w polskich rodzinach, to wymuszanie zniewieścienia męskiej populacji nie przyniesie spodziewanych efektów, wręcz przeciwnie!

Wedle oficjalnych danych, w Polsce bezrobotnym jest co ósmy chcący pracować, z tego tylko co drugi pracujący jest rzetelnie wynagradzanym za swoja pracę i ma opłacone daniny, które zapewnia mu minimum opieki socjalnej! Reszta pracuje za stawki minimalne, albo nawet poniżej tych normatywów, na tak zwanych „umowach śmieciowych”. Generalnie przyzwoicie są opłacani jedynie urzędnicy i funkcjonariusze służb mundurowych, a najbardziej okradani przez pracodawców są pracownicy produkcyjni. Oczywiście większość poszukujących pracę ma zajęcie, głównie dorywcze, albo usiłuje zaistnieć na grząskim bagnie samodzielnej działalności gospodarczej. Więc nie dziwmy się, że gospodarka Polski systematycznie się kurczy, od momentu, kiedy pogoniono „lewaków” od Millera, a do Narodowego Koryta dorwało się środowisko „obalaczy”, dla których, jak to ujął klasyk myśli solidarnościowych, nie ma znaczenia to, czy Polska będzie krajem ludzi bogatych, czy nędzarzy, ważne by była do bólu katolicka! „I tak trzymać i nie popuszczać”! Zdaje się mówić swoim zachowaniem Styropianowy Ethoss.

Bo w normalnych krajach, rządzonych przez odpowiedzialnych i kompetentnych polityków, priorytetem jest przede wszystkim zapewnienie możliwości pracy dokładnie wszystkim, którzy ku temu przejawiają ochotę! Mało tego, dokłada się wszystkich możliwych starań, aby pracownicy najemni nie byli okradani przez pracodawców z owoców swojej pracy, bo koniunktury nie nakręci kilku krezusów-złodziei, którzy za pracowicie zdarte z pracowników łupy kupią sobie kolejny ekskluzywny, więc horrendalnie drogi bajer, ale miliony Pospólstwa, które wyda ciężko zarobione pieniądze na regenerację swoich sił!

Nie trzeba też być geniuszem ekonomii i logistyki, aby wiedzieć, że wielkimi bredniami są slogany typu: „małe jest efektywne” czy „prywatne jest zawsze lepsze od publicznego”! Efektywne są tylko te projekty, które są optymalnej wielkości, a im większy twór, tym wykazuje większą odporność na wahania koniunktury! Więc pewnie temu mamy dziś erę ponadnarodowych syndykatów i korporacji, które totalnie zdominowały światową gospodarkę! Sednem problemu polskich firm jest problem trzymania od nich jak najdalej polskich polityków i funkcjonariuszy służb specjalnych, które to autoramenty traktują polską gospodarkę jak prywatny folwark, który ma zapewnić dostatnią egzystencje im samym i ich protegowanym, a które to osoby zwykle nie nadają się do tego, aby czymkolwiek zarządzać lub kierować, zwykle z powodu wrodzonej tępoty i wysokiego mniemania o swoim geniuszu.

No dobra, zapytasz Czytelniku, ale co to ma wspólnego ze Świętami Bożego Narodzenia i do utracjuszowskich ciągot, zarówno Pospólstwa, jak i rządzącej nim Nadbudowy? Ano bardzo wiele, bo wszystko jest ze sobą powiązane!

Każdy zdrowy psychicznie człowiek, nawet Polak potrzebuje przeżyć okres zadowolenia z tego, że żyje, a święta są po temu najlepsza okazją! Niestety, 95% Polaków nie ma najmniejszych powodów do satysfakcji z wykonywanego zawodu, który wykonuje głównie tylko temu, że tym sposobem może zarobić potrzebne na utrzymanie swoje i swojej rodziny pieniądze. Podobnie jest zresztą w innych krajach Unii, ale tam zarobki klasy robotników produkcyjnych i usługowych są na tyle wysokie, że umożliwiają nawet miesięczny wypoczynek, obok wypoczynku weekendowego! Bo statystyczny, nawet Grek czy Hiszpan, jak już jest na tym urlopie, to nie musi co rusz dokonywać wyboru, czy pójdzie na plażę, czy po plażowaniu kupi sobie przyzwoity obiad, a wieczorem pójdzie na jakiś koncert czy przedstawienie, bo kasy mu starczy tylko na jedno.

Statystycznego polskiego robotnika produkcyjnego nawet nie stać na 2 tygodnie urlopowego wypadu dla całej rodziny, więc pozostają mu tylko święta i próba podbudowania ego kupionym na kredyt obżarstwem z ochlajem, uzupełnione azjatyckim badziewiem, robiącym za prezenty, z którego połowa nigdy nie znajdzie zastosowania u obdarowanych.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Dzień Walki z Nędzą i Ubóstwem – nowość którą obdarzyła nas III R.P

  1. Olbrzymi wzrost dochodów polskich menedżerów

    Firma doradcza Hay Group przedstawiła raport na temat wynagrodzeń menedżerów wyższego szczebla w 15 krajach świata. Wynika z niego, że Polska należy do państw, w których dochody kadry kierowniczej rosną najszybciej ze wszystkich badanych państw. O ile w 2001 r. roczne wynagrodzenie polskiego menedżera wynosiło prawie 66 tys. USD, to po 10 latach dobiło do 136,5 tys. dolarów, czyli około 35 tys. złotych miesięcznie.

    Największy skok dochodów menedżerskich w ciągu ostatnich 10 lat zanotowano w Chinach (blisko 250%) i RPA (241%), najmniejszy w Meksyku (25%) i USA (38%). Wolniej niż w Polsce rosną też między innymi dochody rosyjskich, meksykańskich czy holenderskich menedżerów.

    Z badań Hay Group wynika, że kadra kierownicza wyższego szczebla najlepiej zarabia w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (204 tys. dol. rocznie) i w Niemczech (194 tys.). Najniższe są zarobki menedżerów w Indonezji (74 tys. dol.) i w Chinach (123 tys.). Polska znajduje się w dolnej części tabeli, ale już prawie zrównała się z Wielką Brytanią.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: