NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

ANNA GRODZKA vel Krzysztof Bęgowski – agent W.S.I z namaszczeniem K.G.B ?

Z tą Grodzką to jedna wielka ściema , TYLKO JAKI JEST CEL OSTATECZNY TEGO ŚPIOCHA ????

Ma żonę, a nawet syna. Ale Anna Grodzka (57 l.), świeżo upieczona posłanka Ruchu Palikota, mówi, że nigdy nie czuła się dobrze w męskiej skórze jako Ryszard Grodzki. Operację zmiany płci przeszła rok temu w Bangkoku. – To było jak poród – opowiada Faktowi posłanka.

No to jak w końcyten człowiek nazywał się przed zmianą płci????a może zmiany nie było??

Anna Grodzka jako Krzysztof Bęgowski przeszła długotrwałe przeszkolenie wojskowe w Szkole Podchorążych Rezerwy. Taką informację Bęgowski własnoręcznie napisał w kwestionariuszu paszportowym z 1986 r.

Tydzień temu opublikowaliśmy materiał dotyczący przeszłości Anny Grodzkiej, która do 2009 r. nazywała się Krzysztof Bęgowski. Po naszej publikacji Anna Grodzka, poseł Ruchu Palikota, zamieściła na swoim profilu na Facebooku oświadczenie.

„Jedyne »przeszkolenie wojskowe«, jakie przeszłam, to (sic!) Szkoła Podchorążych Rezerwy (SPR), czyli obowiązkowa służba wojskowa po studiach”.

Tymczasem w kwestionariuszu paszportowym z 1986 r. Krzysztof Bęgowski własnoręcznie napisał:

„Ukończyłem długotrwałe przeszkolenie wojskowe SPR [szkoła Podchorążych Rezerwy – przyp. red.] – przeniesiony do rezerwy”.

Szkolenie wojskowe Krzysztof Bęgowski przeszedł we wrześniu 1982 r., w trakcie stanu wojennego.

Z dokumentów służb specjalnych PRL dowiadujemy się, że Krzysztof Bęgowski otrzymał stopień sierżanta podchorążego, a szkolenie wojskowe odbył w Łodzi, gdzie prowadzono szkolenia polityczne żołnierzy Ludowego Wojska Polskiego. Takie szkolenie w latach 80. ukończył m.in. gen. Krzysztof Parulski, były szef Naczelnej Prokuratury Wojskowej.

Portal Niezależna.pl zapytał Annę Grodzką, dlaczego w kwestionariuszu paszportowym Krzysztofa Bęgowskiego jest zapis „długotrwałe przeszkolenie”.

– Bo ono długo trwało i tak się chyba nawet nazywało. Takie szkolenie przeszłam. To była zwyczajna obowiązkowa służba wojskowa. Wszyscy w ówczesnych czasach byli jej poddawani – stwierdziła Anna Grodzka.

W rzeczywistości służba w SPR była zaliczana do zwykłego przeszkolenia wojskowego. Byli do niej powoływani absolwenci studiów wyższych – służba trwała od pół roku do roku. Absolwenci Szkoły Podchorążych Rezerwy uzyskiwali stopień kaprala i tytuł podchorążego, a w wyjątkowych przypadkach – stopień plutonowego.

Tymczasem stopień wojskowy uzyskany przez Krzysztofa Bęgowskiego (sierżant podchorąży) jest jednym z najwyższych stopni podoficerskich i dostawali go głównie ci, którzy przechodzili dodatkowe szkolenia (m.in. w Wojskowej Służbie Wewnętrznej, służbie specjalnej PRL). Osoby, które piastują funkcje publiczne i które po studiach przeszły przeszkolenie WSW, nie muszą tego wpisywać w oświadczeniu lustracyjnym. Tak stwierdził bowiem Trybunał Konstytucyjny, który na wniosek prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego badał zgodność ustawy lustracyjnej z Konstytucją RP.

Anna Grodzka zaprzecza, by miała związki z Wojskową Służbą Wewnętrzną.

– Przeszłam przeszkolenie jak każdy normalny mężczyzna i nie było to szkolenie Wojskowej Służby Wewnętrznej – odpowiada z irytacją.

Co ciekawe, tuż przed odbyciem służby w Szkole Podchorążych Rezerwy Krzysztof Bęgowski był służbowo z wizytą w ZSRS, m.in. w Moskwie i Rostowie w lipcu 1982 r. na seminarium szkoleniowym. Stroną zapraszającą był Komsomoł – komunistyczna organizacja młodzieżowa.

W momencie powołania do Szkoły Podchorążych Rezerwy Krzysztof Bęgowski był absolwentem Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego i pracował w Radzie Naczelnej Związku Studentów Polskich obok Aleksandra Kwaśniewskiego, Włodzimierza Czarzastego i Ryszarda Kalisza.

Po odbyciu przeszkolenia wojskowego jako dyrektor i redaktor naczelny studenckiej oficyny wydawniczej Alma Press pojechał też na Kubę w Brygadzie Młodzieżowej im. R. Miałowskiego, do Jugosławii oraz do Austrii do firmy Sony. Na dokumentach wyjazdowych Krzysztofa Bęgowskiego Ministerstwo Spraw Wewnętrznych odnotowało, że „wpis w książeczce wojskowej nie wymaga dalszych wyjaśnień”, co oznaczało, że za wyjeżdzającą osobę ręczyły wojskowe służby specjalne PRL.

 

TAK TAK PALIKOT STEROWANY NA KRÓTKIEJ SMYCZY...

KTÓREJ KONIEC TRZYMA TUSK

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

40 thoughts on “ANNA GRODZKA vel Krzysztof Bęgowski – agent W.S.I z namaszczeniem K.G.B ?

 1. Co za bzdury. Po pierwsze: nie Związek Studentów Polskich, a Zrzeszenie Studentów Polskich. Po drugie – piszący tę informację powinien kilka rzeczy sprawdzić. Faktycznie po studiach przechodziło się tzw. „długotrwałe przeszkolenie wojskowe” trwające rok, a w późniejszych czasach – pół roku. Długotrwałe, bo różniło się od jednodniowych zajęć wojskowych na czwartym roku. Przeszkolenie to rozpoczynało się w czteromiesięcznym szkoleniem, które zazwyczaj kończyło się promowaniem na stopień kaprala podchorążego. Później „bażanty”, bo tak nazywano podchorążych, wędrowali na praktykę do jednostek. Sam jestem takim „bażantem”, który po roku uzyskał stopień sierżanta podchorążego. Prawdą jest, że mało 'bażantów” kończyło szkolenie z takim stopniem, ale nie był to aż tak rzadki przypadek. A przynajmniej – w moim i moich kolegów przypadku – nie zależał od współpracy z WSI. Po trzecie – wyjazdy działaczy ZSP do różnych krajów to nic nadzwyczajnego. Takie były po prostu czasy. Po czwarte – dziwię się, że można pisać takie bzdury. Może trochę więcej rzetelności.

 2. Terapia polegała tylko i wyłącznie na zażywaniu leków hormonalnych i powiększeniu piersi, nie było ingerencji w męskie narządy płciowe Krzysztofa Bęgowskiego. Słowem nie dał sobie obciąć, co kaze stwierdzic ze jest nadal mezczyzna zazywajacy hormony zenskie.

  Tak prezentuje się człowiek, który obecnie uchodzi za ofiarę nietolerancji, który obnosi się ze swoimi świeżo przyprawionymi cyckami i usiłuje przerobić na wariatów wszystkich widzących to, co widzieć muszą. Miliony Polaków poddaje się testom w stylu cesarsko-królewskich psychiatrów i każdy ma obowiązek powiedzieć, że „ta kura przypomina osła”, i że ta Grodzka nie przypomina Bęgowskiego – w przeciwnym razie sąd!

 3. z forum wp.
  Wszystkie media milczały, aby nie wzbudzać paniki w całym kraju, jednak słowa Mikołaja Skorupskiego, Rzecznika Prasowego ZUS, nie pozostawiają złudzeń: – aaa
  Naprawdę ciężko mi o tym mówić, bo do końca wierzyłem w rozwiązanie naszych problemów. Jednak teraz jesteśmy pewni Zakład Ubezpieczeń Społecznych nie jest w stanie spłacić długów, które były zasięgane przez dziesiątki lat jego istnienia.
  Obecnie pracujemy nad możliwie najbardziej łagodna formą zamknięcia, czy też likwidacji ZUS-u. Z przykrością muszę poinformować, że: Od czerwca 2013 roku Polacy, którzy przeszli na emeryturę przed 2008 rokiem będą dostawa swoje emerytury do grudnia 2015 roku włącznie. Wypłaty (bo słowo €žemerytura już nie istnieje w naszym słowniku) będą niższe o 14,3% niż obecne. Emeryci, którzy przeszli na emeryturę po 2008 roku będą dostawać emerytury do kwietnia 2017 roku włącznie.
  Różnica wynika z tego, że osoby starsze mają mniejszą szansę na znalezienie alternatywnego źródła dochodu. Jedyne co możemy dla nich zrobić, to wydłużyć czas wypłacania emerytury, aby w miarę możliwości mogli się zabezpieczyć na czas kiedy emerytury przestaną być wypłacane.
  Skorupski dodaje, że sytuacja do jakiej doprowadzono ZUS nie wynika ze złego zarządzania składkami, ale z „błędnego założenia systemowego€.
  Donald Tusk szykuje się właśnie do konferencji prasowej i nie znamy jeszcze jego oficjalnego stanowiska w tej sprawie. Jednak z nieoficjalnych źródeł wiemy, że nie ma żadnego pomysłu na wypłatę jakichkolwiek emerytur do 2023 roku!
  Po tym czasie zamiast emerytur ma być roczne dofinansowanie w wysokości około 50% kwoty średniej obecnej emerytury.
  Po rocznym dofinansowaniu byli emeryci mają być pod opieką rodziny, lub publicznych domów spokojnej starości.
  .

  1. DLAMNIE TO NIC ZASKAKUJACEGO NATOMIAST DLA OKOŁO 90% JELENI ZAPEWNE CIOS W SAME JAJA

   ja na ten temat popełniłem na blogu około 15 art. z fachowymi opracowaniami – upss teraz zobaczymy

   =================
   wiec zadyma w okół przebierańca jest jasnym ….

   patrz co dostałem na meila

   wiem i mam dowody że niejaka grodzka nigdy nie przeszła żadnej operacji zmiany płci – to jest nadal 100 % facet !!

   niebawem informacja ta gruchnie w mediach – problem polega na tym że osoby które to sprawdziły empirycznie na razie niechcą tego ujawnić za darmo
   my skontaktowaliśmy te osoby z redakcją pewnej poczytnej gazety trwają pertraktacje za ile zgodzą się jawnie udzielić wywiadu

   1. Barany muszą być czynnie zabawiane* : siedziec przed tv, w przychodniach albo w kosciólku, młodsze owieczki na pej-buk!

  1. nie ma bo jak wiemy to był spis obywateli polskich a oni za takich się nie uważają! oni są tylko pasozytami zamieszkującymi polską ziemię i tereny!
   a propo, mniejszosci nie ma bo jest znaczna wiekszosc w rządzie! i wszelkich kluczowych stanowiskach!!!

   1. JEST TAK BO – NIKT NIE RACZY NAPISAĆ ARTA DO ZDROWEJ CZĘŚCI SPOŁECZEŃSTWA – W FORMIE LISTY PYTAŃ

    CZY GŁOSOWAŁEŚ ZA P.O POTO ABY :

    BYŁY AFERY GOSPODARCZE
    ORAZ BY POLSKIE DZIECI BYŁY ODBIERANE RODZICĄ Z POWODU BRAKU PIENIEDZY
    ORAZ BY WSZYSTKIE WYNATÓRZENIA SEKSUALNE WŁĄCZAJĄC TE ZBOCZENIA PODPADAJĄCE POD KODEKS KARNY
    STAŁY SIĘ NORMĄ ??? NORMALNOŚCIĄ I MIAŁY PRZYZWOLENIE ORAZ OCHRONĘ PRAWNĄ PAŃSTWA

    OCZYWIŚCIE TRZEBA ROZWINĄĆ I ZAPYTAĆ

    CZY WEDŁUG CIEBIE PEDOFILE , I INNI ZBOCZEŃCY POWINNI W POLSCE BYĆ NADOBYWATELAMI ???

    1. PS. JAK WIELE RAZY WSPOMINAŁEM MY TEŻ ZBIERAMY INFORMACJE NA TEMAT ELYT III R.P

     PAMIĘTACIE SZOKUJĄCY ART KSIĘDZA ISAKOWICZA PT. KOŚCIOŁEM RZĄDZI LOBBY HOMOSEKSUALNE

     OTÓRZ MYŚLĘ ŻE NALEŻY NAPISAĆ JUŻ W OPARCIU O ZGROMADZONE INFORMACJE ART PT.

     LOBBY PEDOFILSKO HOMOSEKSUALNE W RZADACH III R.P ostatnich 22 lat

     LISTA NAZWISK JEST BARDZO SZOKUJACA – popatra twardymi dowodami

  1. za komuny było lżej to fakt 40 miliardów długu dolarowego gierka jest NICZYM W PORÓWNANIU DO DŁUGU TUSKA I III RP

   OKOŁO 500 MILIARDÓW EURO

 4. http://www.radiomaryja.pl/informacje/blyskawiczny-wyrok-ws-syna-premiera/
  Wyrok ws. Michała Tuska, syna premiera zapada zaledwie po ok. 5 miesiącach; inni nie mają takiego szczęścia i czekają na rozpatrzenie swoich spraw latami – stwierdził poseł Marcin Mastalerek.

  Sąd Okręgowy w Warszawie orzekł, że jeden z tabloidów ma przeprosić syna premiera za to, że napisał o aferze młodego Tuska. Sprawa dotyczy współpracy Michała Tuska z liniami OLT Express, którymi zarządzał Marcin P. – twórca piramidy finansowej.>>>

 5. to ludzie po praniu mózgu – ZSRR i kraje bloku wschodniego też realizowały projekty takie jak monarch.
  ludzie ci mają zaprogramowane muzgi na konkretne zadania, zresztą – duże by czeba o tym mówić. witam spowrotem miziak 😉

 6. no jestem z powrotem – dziś w radio słyszałem że ten zbok ma zostać marszałkiem 🙂

  ps. zawsze jak przyjeżdżam to jest jakiś ekstra hit medialny

  1. Pedo-les wziął przykład z kościółka – tam ciemne masy wielbią takich przebieranców!
   (prywatnie myśle ze palacy kot jako facet codziennie pluje w lustro za lansowanie monstrum)

 7. Nie do końca macie rację. Sam skończyłem SPR ze stopniem st. sierżanta podchorązego. Nigdy nie byłem czertwony i szkółka była taka zwyczajna inżynieryjna

  1. TA W ŁODZI BYŁA O SPECJALNYM PROFILU nie kazdy tam trafiał

   ps. ty jesteś po polibudzie wiec – spr o profilu inżynieryjnym uzasadnia – jednak absolwenci uniwerków to inna bajka…..

  2. bo tan kretyn „autorzyna” przeczytał tylko, co w wikipedii napisano o MIĘDZYWOJENNYCH SPRach, już końcówki o PRLowskich nie doczytał. I póżniej takie wypociny jełopów idą w świat…

 8. Kolejna ofiara. Nie żyje Krzysztof Zalewski. Zajmował się katastrofą smoleńską
  Krzysztof Zalewski, ekspert lotniczy, który między innymi badał przyczyny katastrofy smoleńskiej, został zamordowanyhttp://fakty.interia.pl/raport/lech-kaczynski-nie-zyje/news/nie-zyje-krzysztof-zalewski-zajmowal-sie-katastrofa,1871714

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: