NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!! VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

TAJEMNICZY wirus – epidemia w NIEMCZECH

Epidemia na statku w Niemczech: 187 osób uwięzionych

187 osób zostało w weekend uwięzionych na holenderskim statku wycieczkowym, pływającym po Renie. Pasażerowie i załoga zostali poddani kwarantannie po tym, jak około 60 osób zachorowało i dostało silnych wymiotów oraz biegunki.

Na zacumowany w Wiesbaden statek wycieczkowy Bellriva mają wstęp jedynie lekarze, którzy wchodzą tam w specjalnych strojach ochronnych i maseczkach na twarzy.

 

Na statku przebywa 145 pasażerów i 42 osoby obsługi. Pierwsze objawy choroby pojawiły się w piątek, kiedy cztery osoby z objawami zatrucia zgłosiły się do pokładowego lekarza. Liczba chorych zaczęła jednak szybko rosnąć, dochodząc do liczby 30 a potem nawet 60 osób.

http://wiadomosci.wp.pl/gid,15163787,gpage,4,img,15163807,kat,1356,title,Epidemia-na-statku-wycieczkowym-w-Niemczech,galeria.html

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

17 thoughts on “TAJEMNICZY wirus – epidemia w NIEMCZECH

 1. to stress-testy bio-broni, będą musieli jakoś ukryć masowe zgony w 2013, gdy częstotliwość Schumana wzrośnie do 15 Hz i zacznie się masowy pomór. rozpuszczą jakiegoś mega-zaraźliwego wirusa typu grypa, sraka itp i powiedzą, że ludzie umierają od wirusa. w rzeczywistości, będą to ich ostatnie podrygi w zachowaniu władzy.

   1. dlatego aby zatrzec slady po uzyciu broni biologicznej… a swoją drogą ciekawe kto był na liscie pasazerow?
    gdyby statek czyscili cywilne jednostki jakims trafem mogyby trafic próbki w niepowołane łapki i afera gotowa…

 2. HMMM PŁYNĄŁ Z HOLANDII – TAM DUŻO BERZOWYCH – a niedawno bundestag przegłosowałzgodę na udział bundeshwery w operacjach militarnych poza granicami niemiec !!

  1 raz od 1945 r. niemiecka armia będzie mogła jawnie uczestniczyć w działaniach typowo wojennych

  CZYŻBY MAŁY ODWECIK – WSZAK WIADOMO ŻE BROŃ BIOLOGICZNA TO – BOMBA ATOMOWA NA KTÓRĄ STAĆ NIEBOGATE KRAJE

 3. z pewnyuch pr5ywatnych kontaktów z pracownikiem unikliniki – mainz wiem ze….

  ale nie napiszę

  ps. ZASTANÓW SIĘ !!
  DLACZEGO

  Troszkę to dziwne, tylko gorączka i biegunka a oni oddają do kwarantanny cały statek? Nie żebym był jakimś zwolennikiem teorii spiskowych ale dlaczego nie ma żadnych zdjęć ze środka, ani nie ma żadnych innych zdjęć niż te z wejścia. Znając życie o coś innego chodzi.

  JEŚLI TO ZWYKŁA SRAKA TO CHYBA MOGLI STRZELIĆ FOTKĘ Z WNĘTRZA – TYLE ŻE OCHRANIAJĄCA POLICJA – W CYWILKACH ODEBRAŁA NAWET TEL KOM

  LEKARZOM WCHODZĄCYM TAM …

  1. wiem ale nie powiem….. ja tez wiem i nie powiem 😉
   a tak na serio na srake i to nawet tą zarazliwą (np grypa jelitowa) albo przy zatruciu (salmonella- 100x gorsze do grypy J.) to najwyzej wywioza ludzi do szpitala…
   a jesli to jakies inne zarazliwe gówno z wysokim ryzykiem smiertelnosci bądz powaznych powikłan mogą dowalic kwarantannę.
   Nie byłbym zdziwiony gdyby to był test jakiegoś zarazliwego syfu! w koncu jalepiej zarazic ludzi bedących na małej przestrzeni i miec pewnosc iz w razie wypadku cholerstwo nie rozlezie się na cały kraj!
   Statek jak wiemy jest naturalnie na wodzie izolowany od reszty społeczenstwa…. czyzby IG farben ??

    1. co to? gorączka krwiotoczna? na sraczke nie stosuje się kwarantanny, ale cuz lemmingi łykają taki kit jak pelikany szprotki….
     z zdjęcia widac iz to męzczyzna, na reszcie obrazen się nie znam, widac przekrwienia, jakies dwa pokazne krwiaki. Ten na piersi przypomina mi postrzał z broni gładkolufowej, kulka robi bardzo podobny slad…. reszta to nie wiem nie jestem patologiem….
     fakt iz jest cos na rzeczy i sprawę się ucisza…

    2. I to jaka sraczka !!!!! hahahahaha ,witajcie panowie ,a unas w Szczecinie zaczeło walić śniegiem a widoczność wynosi teraz jakieś niecałe 100 metrów ,to jest dpoiero sraczka !
     J.M.H

     1. no w koncu mamy zimę? snieg jest potrzebny by bałwany lepic….. 😉 popracowac nad tezyzna fizyczną odgarniając snieg, dokopujac się do autka….hhehehheeh
      a i jaka jazda na oblodzonych chodnikach?!!! dobra zartowałem…..
      u mnie narazie niecałe minus 9 i zero opadow sniegu….
      nie dziw się w koncu mamy globalne ocieplenie (czyt. globalny szfindel) to snieg musi padać! musi byc -40 bo nieg na greenlandi stopnieje…..
      rakiety sniezne na nogi i… trzym sie ciepło N88 !!!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: