NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

SKANDALICZNE OBLICZE III R.P za granicą HUCZY w Polsce CISZA !!! GIGANTYCZNY WSTYD !!!!

WITAM OTO JAK WIDZĄ POLSKĘ INNE NARODY SPRAWA ŚMIERDZI POD NIEBIOSA

W POLSCE CISZA !!!!!!!!!

http://polscott24.com/jak-zalatwic-policjanta-numerem-na-lom-polska/

http://polscott24.com/jeleniogorski-zaklamaniec/

http://polscott24.com/jeleniogorski-zaklamaniec-2/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przekladaniec-cz-3-medialny-lincz/

http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-swiadkowie-prokuratury-cz-4/

http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-afera-mandatowa-cz-5/

http://polscott24.com/jeleniogorski-zaklamaniec-manipulacja-zeznaniami-cz6/

http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-sprawa-gwaltu-cz7/

http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-haniebny-akt-oskarzenia-cz-8/

http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-cz-10/

http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-motania-czesc-dalsza-cz11/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-epidemii-czesc-dalsza-cz12/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-top-secret-cz-13/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-apelacja-cz-14/

http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-szach-i-mat-cz-15/

-http://polscott24.com/jelniogorski-przeklamaniec-walec-wladzy/

-http://polscott24.com/bagrowska-ponad-prawem-jeleniogorski-przeklamaniec/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-policyjny-stalker-cz17/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-osmiornica-z-tesco-cz18/

http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-polska-policja-zniszczyla-moje-zycie-cz-19/

http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-cz-20/

-http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-cz-21/

http://polscott24.com/dobijaja-artura-krawczyka-jelenia-gora/

-http://polscott24.com/bolszewickie-metody-jelenia-gora/

http://polscott24.com/kolejna-odslona-inspektora-krawczyka-z-jeleniej-g/

OTO CAŁY MATERIAŁ !!

POLSKIE PAŃSTWO MNIE ZDRADZIŁO …

O sprawie stalkera w oficerskim mundurku PO lskiej PO licji – czyli Insp.Krawczyka z Jeleniej Góry , było pisane , mówione bardzo dużo !! Aby nie zaczynać od samego początku bo temat długi zatem polecam linki do poprzednich matriałów :

http://polscott24.com/jeleniogorski-przeklamaniec-wraca/ pod tym materiałem są linki do opisu tej skandalicznej sprawy , lub wpisać u nas w wyszukiwarkę hasło – krawczyk ! PO lska musi zrozumieć ,że aby kraj funkcjonował to musi w nim być więcej zupy niż łyżek ! Próby komunikacji zarówno z tą bolszewicką prokuraturą w Jeleniej jak też PO licją przypominają wymianę korespondencji pomiędzy Chinami i Tajwanem !

Inspektor Krawczyk jest tam niemalże jak apostoł krętactwa i szokujących praktyk . PO licja w Jeleniej Górze to organizacja wręcz przestępcza , łgarstwo Bagrowskiej która jako rzecznik tego bajzlu próbuje odwracać fakty na korzyść swojej firmy , przypomina zabiegi mistrza bolszewickiej propagandy Urbana !

Z tą małą różnicą ,że on był mistrzem w swoim fachu .. Zaufanie społeczne do organów władzy samorządowej , rządowej w Jeleniej Górze spadło do zera ! Nad miastem nie panuje już nikt , totalny rozpad wartości , zasad , uczciwości ! Według mojej opinii cała ko-menda miejska PO licji ,prokuratura,sąd oraz rada miasta i powiatu jest do natychmiastowej wymiany !!

Rozczarowany byłem i jestem nadal tym ,że posłowie PiS z tego regionu mają w dalekim poważaniu ofiary PO licyjnych przestępców , prokuratorskich komutatorów !! A los ludzi w tym miasteczku ich obchodzi tylko w dniu wyborów !! Sprawa jest bardzo bulwersująca , media lokalne na wskroś skorumpowane i przesiąknięte – czerwoną kanapą- , moi drodzy miasto Jelenia Góra powinno zmienić nazwę na BURDEL , są ku temu jasne przesłanki !! Burdel to dobre określenie tego co tam się dzieje , nepotyzm szalejący na linii : Prokuratura – PO licja-Sąd = JEDNA WIELKA CZERWONA RODZINA .

Idąc dalej trzeba powiedzieć jedno , jest to wynik ataku na rząd Olszewskiego , który chciał ten chlew posprzątać , Wałęsa który wspierał lewą nogę , opcja tzw grubej kreski etc etc .. mówiąc krótko – jest to POKŁOSIE BRAKU LUSTRACJI !!

Czerwona zaraza jaka ukazała się w tym mieście jest tylko dobitnym przykładem jak teraz wygląda PO lska Tuska !! Czerowne bahory , te staliniątka – to one są waszymi panami dziś !!! One te czerwone bękarty !! Wy jedyne czym jesteście to ich podnóżkiem ! Ich parobasami i niewolnikami … i niczym innym nie będziecie – PO zostawcie wszelką nadzieję ! Dlaczego ? To proste , bo nie jesteście społeczeństwem obywatelskim , bo nie dbacie sami o swoje publiczne interesy , bo władzę oddajecie w łapska zdrajców , potomków ubeckich morderców! Dlatego nawet nie zasługujecie ,na lepszy los !

Zróbmy krótką chronologię wydarzeń :

– 1 Inspektor Krawczyk wyławia interesującą kobietę , interesującą dla zaspokajania jego chorych saksulanych fantazji

-2 Nie wiadomo jak , ale ustala jej adres , numer telefonu , konto na NK

-3 Zaczyna się nachalne seksualne nagabywanie i stalking

-4 Internetowo nagabuje ze swego służbowego komputera , w czasie pracy za którą płaci mu podatnik – czyt. jelenigórski frajer

-5 Zamieszcza w internecie obsceniczne komentarze , wysyła do kobiety seksulane propozycje

-6 Opisuje w wiadomościach do poszkodowanej detale z jej codziennego życia , co wskazuje na to ,że jest ona śledzona !

-7 Zaczyna wysyłać smsy , co świadczy o tym ,że posiada jej prywatny numer telefonu

-8 Poszkodowana wynajmuje specjalistyczną firmę i zakłada na stalkera pułapkę , w którą on wpada !!

-9 Kobieta zgłasza sprawę stalkera policjantom z Jeleniej Góry

-10 Początkowo wykazują zainteresowanie problemem

-11 Po sprawdzeniu czyje jest IP stalkera , PO licja zaczyna grę na zniechęcenie poszkodowanej , czym łamią wszelkie zasady i prawo ! Chronią sprawcę !

-12 Milczenie prokuratury i bardzo szybkie zamiatanie wstydu pod dywan

-13 Sprawa trafia do mediów , Krawczyk zaczyna być objęty ” dochodzeniem’‘ , cały czas trwa akcja zastraszania poszkodowanej przez lokalne urzędy , PO licję , Prokuraturę .. rusza czerwona maszyna !!

-14 Skandaliczna wypowiedź rzecznik prokuratury w Jeleniej Górze , w której osoba stwierdza ,że przecież nic się takiego nie stało !! Rzecznik nie ponosi za to żadnej odpowiedzialności !!

-15 Krawczyk przynaje się do pisania na NK i do wysyłania obscenicznych wiadomości

-16 Kolejne łgarstwa Bagrowskiej mające na celu zmylenie opinii publicznej ,w celu ochrony kumpla z ko -mendy

-17 Głuche telefony do poszkodowanej i jej dziecka , sapanie w słuchawce , podejrzewamy ,że dzwoniący podczas tych telefonów masturbował się !

-18 Sprawę przejmują dziennikarze ogólnopolskiej telewizji , idzie materiał na cały kraj !

-19 Ciągle trwa zastraszanie poszkodowanej , jej dziecka oraz specjalistów z firmy która ustaliła IP stalkera , to zastraszanie idzie w prostej linii z PO licji , prokuratury , miejscowego ZUS u !

-20 Sprawa po nagłośnieniu zostaje przekazana do Bolesławca , tam też podąża insp.Krawczyk i jest awansowany na z-ce komendanta miejscowej PO licji !! Ma teraz duże możliwosći mataczenia i wpływania na postępowanie , skandalem jest to ,że pomimo dochodzenia nie został zawieszony ,ale awansowany na wyższy stopień !

-21 Znęcanie się prokuratorzyny z Bolesławca nad poszkodowaną i jej dzieckiem , łamanie wszelkiech zasad uczciwości i K.P.K , sugerowanie odpowiedzi i groźby prokuratora !

-22 Polka postanawia uciec z kraju przed prześladowcą w PO lskim mundurze i jego kumplami , do Niemiec !

-23 Dalsze zastraszanie jej , dziecka , partnera .. nachodzenie kryminalnych na jej mieszkanie w Jeleniej Górze !

To tak w szybkim skrócie , to co się tam dzieje !! Poprzednia ofiara gwałtu , którego dopuścili się PO licjanci z Jeleniej Góry , była zastraszana w dużo bardziej wyrafinowany sposób ! Chodzili za kobietą krok w krok !! Podobne przypadki można liczyć w dziesiątki i to tylko te o których już wiemy !!

Magdalena H … powiedziała w ten sposób :-” Polska mnie zawiodła , ten kraj mnie zdradził , ten kraj skopał mnie jak psa , dłużej ich psem do kopania nie będę , jak tylko będę mieć okazję w dowód mojego obywatelskiego protestu zrzeknę się obywatelstwa kraju który zniszczył mi i mojemu dziecku życie ! .. ”

Popieram , ja mam zamiar zrobić dokładnie to samo w 2014 roku kiedy Szkocja już będzie niepodległa – ŻEGNAJ PO LSKO .. ten kraj nie zasługuje na uczciwych obywateli , te kraj jest krajem szubrawców , i tylko oni tam powinni zostać , każdy kto ma dość, kupuje walizkę i wyjeżdża !! To polecam każdemu kto nie chce aby spotkał go taki los !

Obejrzałem wczoraj 12 odcinków programu ” Państwo w Państwie ” – włos z głowy sam wpada , ludzie – po jaką cholerę prowadziccie tam interesy , zakładacie firmy , płacicie podatki na tych skurwysynów !!! Po co to robicie , chyba tylko po to aby was i wasze rodziny rozszarpały te czerowne gadziny !!!

Nie jeden z was na zachodzie europy za takie poświęcenie , osiągnięcia byłby nagrodzony medalami !! Doceniony , a nie skopany jak pies … zostawcie ten burdel , nie traćcie swego zdrowia , życia ! Walizka i kierunek – europa ! A oni niech tam zdychają sami ! Oni na was nie zasługują !!

Do mieszkańców Jeleniej Góry – posprzątajcie ten bajzel nim oni sprzątną was , to jest walka o przetrwanie !! Przychodzi do waszego sklepiku PO licjant i chce kupić chleb – mówicie ,że nie ma !! Nie ważne czy półki się uginają od chleba – dla nich nie ma ! Przyłazi gadzina do waszego kiosku po papierosy – mówcie ,że nie ma !! Chce obciąć włosy w waszym zakładzie fryzjerskim – mówcie ,że macie teraz lunch ! Nie podawać ręki , nie mówić dzień dobry , ignorować !! Oni nie zasługują na to abyście ich traktowali jak ludzi , bo nie są ludźmi , i sami swoim zachowaniem postawili się w takiej a nie innej pozycji !

Bądźcie solidarni , walczcie o swoje prawa , pokażcie obywatelski protest przeciw czerwonemu skrurwysyństwu , bo inaczej już tego nazwać się nie da !!! A na obiecanki radnych z PiS już nie dawajccie się nabierać – oni was mają w d…. tak jak Ragiela , Hołowaniec i setki innych poszkodowanych przez aparat represji , prześladowania i zdrady !!

Macie kolejny przykład jak matka z dzieckiem została potraktowana przez lokalnych polityków i PO lityków , macie przykład jak na dłoni , matka z dzieckiem musiała uciekać z waszego miasta przed bandziorem w mundurze , zamiast to bandzior miałby stanąć przed obliczem sprawiedliwości ! Jesteście miastem bandziorów , kanciarzy i oszustów ? Albo coś z tym zrobicie , albo to was pochłonie !

Czym jest ta PO lska ? Krajem draństwa, krajem który niszczy ludzi , krajem zdrady , krajem obłudy , krajem kłamstwa , krajem który odbiera ludziom życie za to ,że oni są temu krajowi wierni ! To jest kraj który nie jest wart złamanego paznokcia , jednej łzy i jednej godziny poświęcenia dla niego !! Tak ja widzę ową przeklętą PO lskę przez Boga i Ludzi !!

Andrzej.M.Szumiło

TU NAJŚWIERZSZE INFO W TEJ PPRAWIE 

http://polscott24.com/nie-chce-byc-juz-polka/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “SKANDALICZNE OBLICZE III R.P za granicą HUCZY w Polsce CISZA !!! GIGANTYCZNY WSTYD !!!!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: