NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
PIS ŚCIĄGA DO WARSZAWY INDYJSKĄ ODMIANE VIRUSA COVID- 19 - SAMOLOT Z VIRUSEM NA POKŁADZIE LĄDUJE ZA KILKA MINUT
POLAK TO ... PIP ..PIP I K.. - ZŁA OPINIA O POLSCE I POLAKACH CIĄGNIE SIĘ OD WIEKÓW !! DLACZEGO ?
FRANCJA - BUNT ŻOŁNIERZY POPIERA POLICJA !!
AGENDA 2030 CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKI LOS CZEKA ZASZCZEPIONYCH SZCZEPIONKA mRNA?
Katastrofa samolotu w Zielonej Górze. Nieoficjalnie, zginął jeden z najbogatszych Polaków
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

w imieniu chrystusa won !!! pod most !!!

Norbertanki z Krakowa chcą sprzedać całe, należące do nich osiedle, wraz zamieszkującymi je lokatorami.

Chodzi o osiedle przy ul. Marglowej należące wcześniej do kombinatu w Nowej Hucie. Osiedle pracownicze wzniesione w latach 50 i 60 zeszłego wieku, na początku lat 90 zostało przekazane zakonowi w wyniku działań Komisji Majątkowej.

O planach sprzedaży obecni mieszkańcy dowiedzieli się z ogłoszenia w internecie. Teren oraz znajdujące się na nim 19 budynków wyceniono na 4,5 mln zł.

Lokatorzy skarżą się, że Norbertanki przez dłuższy czas zwodziły ich, twierdząc, że będą mieli możliwość wykupu mieszkań. W tym samym czasie wykonywały dokumentację zdjęciową, również samych mieszkań, która teraz została załączona do oferty sprzedaży.

Zakon miał także zaniedbywać bieżące remonty, twierdząc, że ze względu na zaległości czynszowe, będzie finansował jedynie remonty tych awarii, które zagrażają zdrowiu i życiu lokatorów.

Niestety, bardzo często zdarza się, że nie dotrzymujecie Państwo terminów i nie wywiązujecie się ze swoich zobowiązań. Klasztor co roku inwestuje duże środki finansowe na utrzymanie i obsługę budynków mieszkalnych, których jest właścicielem, a środki, które pozyskuje z czynszów najmu, są niewystarczające na ich pokrycie. Winę za tę sytuację ponosicie niestety Państwo sami napisały Norbertanki w odpowiedzi na jedno z pism lokatorów.

Mieszkańcy 19 budynków byli w sumie zadłużeni jedynie na 75 tysięcy zł.

Obecnie lokatorzy obawiają się, że zostaną sprzedani z budynkami deweloperowi, który zrobi wszystko aby ich wysiedlić, a grunt wykorzystać na przykład pod luksusowe apartamenty.
Sprawa jest podwójnym skandalem. Po pierwsze kompromitacją zakonu, który sprzeniewierza się ideom pomocy ludziom, które podobno głosi. Siostry Norbertanki okazały się siostrami hipokrytkami. Po drugie to hańba dla instytucji, które zdecydowały o oddaniu w ręce zakonu budynków wybudowanych dla pracowników, z państwowych i zakładowych pieniędzy, zamiast na przykład normalnie pozwolić lokatorom na wykup mieszkań.

Polska jest niestety państwem zalegalizowanego bezprawia wobec lokatorów.

 

jak myślicie kim jest DEWELOPER ????

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

5 thoughts on “w imieniu chrystusa won !!! pod most !!!

 1. prawna furteczka już otwarta DROGIE LEMINGI – OJ JAK PRZYJDZIE CZAS WEZMĄ WAS 🙂 – I BEDZIECIE ZDYCHAĆ NA PIASKACH BLISKOWSCHODNIEGO KONFLIKTU

  A ON JUŻ TUŻ TUŻ !!!!

  ====================================
  Co roku kilkadziesiąt tysięcy rezerwistów może się spodziewać skierowania na szkolenia do jednostek wojskowych. Nie będzie można uchylać się od takiego obowiązku – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.

  Rząd nowy wymóg wprowadza specjalnym rozporządzeniem. Właśnie trafiło ono do konsultacji, mimo że wątpliwości, czy zmiany są konieczne, miał nawet sam minister obrony narodowej.

  Zgodnie z dokumentem wszystkie osoby, które miały jakikolwiek kontakt z wojskiem, będą musiały się liczyć z obowiązkiem odbycia 10-dniowego szkolenia.

  Już w przyszłym roku pierwszych wezwań może się spodziewać około 3,6 tys. rezerwistów. Docelowo co roku do jednostek ma trafiać około 30 tys. osób.

  Powrót do obowiązkowych ćwiczeń może dziwić, bowiem od trzech lat nie ma zasadniczej służby wojskowej. MON tłumaczy jednak, że armia to nie tylko zawodowcy i NSR.

  „To również rezerwa, która jest głównym źródłem ludzi w przypadku konfliktu zbrojnego” – tłumaczy ppłk Jacek Sońta, rzecznik MON.

  Z ustaleń „Dziennika Gazety Prawnej” wynika, że szef resortu obrony narodowej zdaje sobie sprawę ze społecznej dezaprobaty, jaką może wywołać decyzja o przymusowych ćwiczeniach. (PAP)

  1. PS. objaśnienie kto jest żołnierzem rezerwy 🙂 – NAWET NIE ZDAJĄC SOBIE Z TEGO SPRAWY

   OTÓŻ KAŻDY OBYWATEL POLSKI – OBOJGA PŁCI – POSIADAJĄCY DOKUMENT WOJSKOWY TYPU KSIĄŻECZKA WOJSKOWA – KTÓRĄ ZOSTAŁ OBDARZONY NA TAK ZWANEJ REJESTRACJI KTÓRĄ W ZASTĘPSTWIE WOJSKOWYCH KOMEND UZUPEŁNIEŃ

   PROWADZĄ BURMISTRZOWIE, PREZYDENCI I WÓJTOWIE GMIN

   awięc osoba która ma książeczkę z wbitą adnotacją -PRZENIESIONY DO REZERWY – jest właśnieżołnierzem REZERWY

   🙂 – TO NIC ŻE NIE WIDZIAŁ NAWET KOSZAR NA OCZY – chmmmmtylko te rezerwy ….. NIE PRZESZKOLONE

   NIE MAJĄCY NAWET POJĘCIA JAK SIĘ UBRAĆ W MUNDUR -będą świetnym mięskiem armatnim których trupy wypełnią nierówności terenu po których przejdą gładko „sojusznicy” …………..

   1. Sąd skazuję za krytykę okupacji Afganistanu

    Na miesiąc prac społecznych skazał sąd internautę, który po śmierci polskiego żołnierza napisał: „Kolejny okupant nie żyje. Brawa dla afgańskich bojowników o wolność”.

    Wyrok był efektem pozwu ze strony Jacka Żebryka, żołnierza, który brał udział w okupacji Iraku i Afganistanu. Od ponad pół roku monitoruje on internet śledząc komentarze rzekomo zniesławiające polskich żołnierzy.

    Piotr G. jest jednym z internautów, którzy w wyniku tego stanęli przed sądem. Tłumaczył się, że jest pacyfistą i przeciwnikiem okupacji Afganistanu.

    Sędzia Renata Sztendel uznała, że dopuścił się wykroczenia polegającego na pochwale przestępstwa. Ci afgańscy bojownicy o wolność to talibowie. Nie są ugrupowaniem religijnym. To mariaż bojowników, kryminalistów, przemytników i członków terrorystycznej międzynarodówki Al-Kaidy. Wszelkie ich działania należy uznać za akt terroru, który nie ma nic wspólnego z walką o niepodległość powiedziała w uzasadnieniu wyroku. Według niej działania polskich wojsk w Afganistanie głównie ograniczają się do typowych działań inżynieryjnych.
    Pani sędzia to jak widać ekspertka od sytuacji geopolitycznej i militarnej w Afganistanie. Zapewne swoją ekspertyzę oparła o obejrzenie kilku newsów z TVNu lub Polsatu.

    Wiemy dzięki niej również dlaczego w Polsce np. tak długo trwają różne inwestycje. Po prostu do typowych prac inżynieryjnych angażuje się za mało transporterów opancerzonych, granatników i karabinów maszynowych.

    Bez względu na to czy zgadzamy się z opinią Piotra G. wszyscy, dla których wolność wypowiedzi nie jest pustym sloganem, powinni się z nim solidaryzować, a potępić działania ludzi takich jak Jacek Żebryk.

    http://lewica.pl/?id=27288&tytul=S%B1d-skazuj%EA-za-krytyk%EA-okupacji-Afganistanu#

    1. karwasz twarz – coraz śmieszniej w tym kurwidole zwanym III R.P –

     A NA SERIO ZGROZA HUJ NA ĆWOKU JEDZIE I CIEMNIAKOM PIERDALANSE POCISKA – A CIEMNIAKI – JAK CIEMNIAKI -CO MAJĄ POWIEDZIEĆ- SKORO W TV MÓWIĄ I PANI SĘDZIA – TO – MUSI BYĆ PRAWDA….

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: