NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

POLSCY „faszyści” dlaczego są groźni dla TUSKA i III R.P -cała prawda!!

DLACZEGO W MEDIACH NARODOWCY SĄ OKREŚLANI JAKO FASZYŚCI 

DLATEGO ŻE SĄ ŚMIERTELNIE NIEBEZPIECZNI DLA ZŁODZIEJI , KUREW POLITYCZNYCH I ZWYKŁYCH ZDRAJCÓW

ZASIADAJĄCYCH W WIĘKSZOŚCI W ŁAWACH SENATORSKICH , POSELSKICH I RZĄDOWYCH 

OTO WYJAŚNIENIE W KILKU FILMIKACH 

DOŁĄCZ DO O.N.R !!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=YUEnHfZYOTo&feature=related

myślę że te przykładowe 3 filmiki dają odpowiedź dlaczego 

TUSK I „ELITY” III R.P NAZYWAJĄ NARODOWCÓW FASZYSTAMI

a teraz odpowiedz szczerze czy taki wizerunek działalności O.N.R miałeś utrwalony w pamięci ???

WIEDZIAŁEŚ ŻE O.N.R JEST ZAANGAŻOWANY W TAKĄ PROBLEMATYKĘ ???

BO BOJĄ SIĘ – N O R Y M B E R G I !!!!!! ZBRODNIARZY III R.P

“Idzie nowe pokolenie, niesie Polsce odrodzenie”. To hasło z 11 listopada przeraziło eskimosów rządzących Polską. Boją się panicznie że Polacy odzyskają świadomość narodową, że nie zechcą być ciągle poniewieranymi niewolnikami we własnym kraju i mogą się zorganizować aby zrobić porządek ze złodziejami i zdrajcami. Rządzący zrobią wszystko aby do tego nie dopuścić. Wszystko, łącznie z “samobójstwami’, “wypadkami”, fałszowaniem wyborów, strzelaniem na ulicach z bronii ostrej (na razie z gładkolufowej) a nawet interwencją tzw. sił unijnych, wezwanych do walki z “faszystami, nacjonalistami i antysemitami”, to język telewizyjnej propagandy. To nie żart, w unijnej konstytucji jest zapis że kto podejmie próbę siłowego obalenia Unii Europejskiej podlega karze smierci, choć oficjalnie kary śmierci nie ma. Polakom nikt nie pomoże. Nikt. Jeteśmy otoczeni wrogimi rządami (niekoniecznie narodami). Ważne jest żeby mieć ogólnopolskie media, bo te które są, są na usługach reżimu i podadzą każde kłamstwo jako prawde, jak za PRLu. Trudne zadanie przed nami. Albo się obronimy albo czeka nas los resztek amerykańskich Indian, australijskich Aborygenów zapędzonych do rezerwatów, czy innych ludów tubylczych o których wiedzą już tylko historycy.

NIE DAJMY IM ZAMORDOWAĆ NADZIEI NA ODZYSKANIE WOLNOŚCI

POPIERAJCIE RUCH NARODOWY BEZ WZGLĘDU NA SZCZEGÓŁY

NIE DAJCIE SIĘ DZIELIĆ

====================================================================

PS. OD CZASU ZAMIESZCZENIA ART. POPIERAJĄCYCH RUCH NARODOWY

BLOG JEST ATAKOWANY Z NIEZWYKŁĄ ZACIEKŁOŚCIĄ

PRÓBY WŁAMAŃ DO SYSTEMU CO 1 MINUTĘ !!!

OTO SCRIN PANELU

1480 ATAKÓW W CIĄGU 8 GODZIN KTO MA NA TO CZAS I ŚRODKI 

DZIEŃ WCZORAJSZY TO LICZBA ATAKÓW W 24 GODZINY 56 000 !!!!

PS TEN ART. JEST STUKANY 2 GODZINY KOMP LEDWO CHODZI …

KTO ZA TYM STOI ???

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

79 thoughts on “POLSCY „faszyści” dlaczego są groźni dla TUSKA i III R.P -cała prawda!!

 1. Witaj panie Miziak obwiesiu ,już w domu ??????? hahahahahahaha
  Co tam słychać w Gujanie Francuzkiej nadal gorąco i pająki wielkie jak śmieciarki nadal gryzą ????
  Oj pusto bylo tu bez ciebie !!!!
  J.M.H

   1. navajo – widzisz jaka ciszana temat 21.12.2012 – 😉

    AILESZUMU PRZEZ2 LATA – chichi znieczuleni ….
    pooglądaj- madrej głowie dość 2 słowie 😉

    1. Miziak spoko !, a to że cisza ???????? to nic bo i tak są niewidoczne oznaki llekkiej paniki , tylko że to nie tak hop hop i gotowe !!!!!!
     Powoli spokojmie i co najważniejsze że jak to nastąpi to nagle i nikt tego w danej chwili nie będzie się tego spodziewał , bo mi to zwisa ja i tak mam swoje życie za sobą , ale inni ci co mają todziny to całkiem inna bajka ! ,,,,, ale co ja tam wiem !
     Nara Miziak ,idę dalej chorować !!! zmogła mię parszywa grypa !!!! .ale pieprzyć na leki i leki , albo sam wyzdrowieję , albo dupa zimna i gleba !
     J.M.H

 2. Światowa Federacja Żydów Polskich licząca 4 mil. członków wg. oświadczeń w telewizji polskiej Szymona Szumloja. W Polsce żyje wg. zasobów archiwalnych MSW 2 mil. 700 tys. Żydów, uwzględniając populację pokoleniową tych którzy w największej tajemnicy zachowują swoje pochodzenie. Żydzi poza nielicznymi wyjątkami zajmują wszystkie kluczowe stanowiska w mas mediach, kulturze , polityce i gospodarce. Tymczasem ku swojej zgubie Polacy nie widzą żadnego problemu Żydowskiego w Polsce. Jest to konkretny wynik obezwładniania opinii publicznej. W umysłach Polaków (naszych) panuje mrok i zamglenie, gdyż nie dostrzegają ogromnego zagrożenia ze strony rządzących Polską Żydów. Kwestia liczebności Żydów w powojennej Polsce zo-tała po wyzwoleniu (zmianie okupacji hitlerowskiej na Żydo-Radziecką) sfałszowana przez Żydów z NKWD, gdyż zgodne to było z planem zniewolenia Polaków. Żydzi najbardziej nadawali się do najpokrętniejszych żądań politycznych. Wykonując polecenia NKWD w Polsce osiągali władzę i ogromne ko-rzyści materialne płynące z władania dużym państwem europejskim. Po wyzwoleniu Oświęcimia przez Armię Czerwoną celowo ogłoszono Światu, że zgi-neło tu 3 mil. 400 tys. ludzi żydowskiego pochodzenia, lecz prawda jest ze zydow zmarlo w skutek chorob, glownie tyfusu jak rowniez wiekszosc zostala zatluczona na smierc przez „zydowskie kapo”, a nie Niemcow 74 tys. materialy te dostarczyl Gorbaczew w roku polskim wladzom. Liczba ta odpowiadająca prawie w stu procentach liczbie Żydów zamieszkałych w przedwojennej Polsce. Do opanowania Polski przez Żydów komunistów ukryto ich liczbę. Po wojnie większość Żydów zmieniła nazwiska, a nawet imiona rodziców. I na-gle stali się najlepszymi Polakami . Ostatnie publikacje zachodnie uznane już przez samych Żydów oceniają liczbę zgładzonych ludzi na 1 mil. 100 tys. w Brzezince – Oświęcimiu 74 tys.. Żydów. Polaków mordowano od początku wojny w Oświęcimiu, a Żydów dopiero dwa lata później w Brzeźińce. Od samego początku życie zadawało kłam tezie Polska bez Żydów.

  To Żydzi wyszkoleni przez NKWD utworzyli Urząd Bezpieczeństwa. Sami Żydzi dzisiaj przyznają, że w super policji politycznej UB 70 % kluczowych oficerskich etatów zajmowali Żydzi. Ponad 1 mil. polskich patriotów przeszło przez ciężkie więzienia i różnego rodzaju obozy pracy przymusowej jak kopalnie uranu w ZSRR. 1 mil. 100 tys. wywieziono do ZSRR. W tym ponad 300 tys. Polaków wykształconych mogących stanowić podstawę aparatu państwa z AK, NSZ, BChl. i tych którzy nie zgadzali się z narzuconym systemem komunistycznym zginęli na skutek mordów przez tortury w lochach UB, lub zostali roztrzelani w tył głowy i potajemnie pogrzebani w dołach z wapnem, ażeby nie znaleziono szkieletów zwłok. Na terenie objętych okupacją niemiecką w walce z okupantem zginęło około 10 % stanu żołnierzy AK. Natomiast na terenach objętych okupacją sowiecką zginęło 90 % stanu oso-bowego Akowców. Dziś wiadomo, że listy ofiar NKWD były sporządzane w miejscowych Gminach Żydowskich.

  Po r. za rządów Żydo-Solidarności dokonano Holokaustu na narodzie polskim. Zniszczenia Polski dokonano na polecenie mocodawców Sa-chendrynu (Tajny Rząd Żydowski w Brukseli). I Międzynarodowego Funduszu Walutowego. Obecna elita polityczna to drugie pokolenie dzieci stalinow-skich morderców , takich jak W. Cimoszewicz i Borowski. Ich rodowód wywodzi się z KPP, PPR, PZPR, UW, SLD. Do Polski tłumnie przybywają wycieczki młodzieży z Izraela z obstawą Uzbrojonych ochroniarzy z MOSADU. Pokazują im Warszawę i inne miasta polskie tłumacząc, że to wszystko co widzą na-leżało kiedyś do ich przodków, że właściwie jest ich i powinni przygotować się do zamieszkania tutaj i wejścia w posiadanie tego co im Polacy bezprawnie wydarli. Każdego dnia w Polsce osiedla się na stałe, otrzymując pracę i pieniądze kilkaset rodzin żydowskich, co jest utrzymywane w największej tajemnicy przed Polakami. Żydzi kształcili się korzystając z przywilejów ustroju bolszewickiego, a teraz kształcą swoje dzieci w najlepszych prywatnych szkołach i uniwersytetach zagranicznych. Przykładem tego mogą być:, Suchocka (JAJKE SILBERSTEIN) K. Skubiszewski (SZYMON SCHIMEL). Dał temu wyraz Adam Michnik (AARON SZECHTER-ojciec agent NKWD i morderca Polaków, brat jego był prokuratorem, który skazał setki polskich patriotów na karę śmierci) w telewizji australijskiej, gdzie wystąpił w jarmułce. Mówił o wyśmienitej sytuacji Żydów w Polsce. Na pytanie czy nie ma obaw an-tyżydowskiego zrywu narodu polskiego, odpowiedział, że działalność Żydów w Polsce ma tak doskonałe zabezpieczenie, że Żydzi mogą robić w Polsce wszystko, gdyż Polacy stanowią kupę bezmyślnych baranów. W Polsce działa 2 tys. agentów Mosadu zakonspirowanych prawie we wszystkich organizacjach życia gospodarczo-politycznego. Bezczelna wypowiedź A. Michnika ma swoje podłoże w wyniku przekazania władzy w Polsce przez Żydokomunę Żydom z Solidarności. Okrągły stół był wyreżyserowaną mistyfikacją dla umęczonego narodu polskiego oczekującego naiwnie na zmiany ustrojowe. Polacy powinni wiedzieć o tym, że 100% gazet czasopism i periodyków jest w rękach Żydów z Gazetą Wyborczą na czele. Gazety te są polskojęzyczne i celowo nie informują Polaków o istotnych sprawach i zagrożeniach dotyczących narodu polskiego, wprowadzają zamęt i dezinformację.

  Polacy również powinni wiedzieć o tym, że Unia Wolności jest partią żydowską. Inne partie na scenie politycznej z udziałem Polaków w dużej mierze są kierowane przez Żydów. Wyniki wszystkich wyborów manipulowanych przez zawiłe i pokrętne ordynacje mogłyby być inne, gdyby Polacy wiedzieli kto rządzi w Polsce. Wzorem Anglii, Izraela, Japonii w wyborach do parlamentu i władz samorządowych należy domagać się świadectwa, że kandydat od pokoleń nie pochodzi od zdrajców narodu polskiego. Polska w przyszłości wg. założeń mafii żydowskiej ma liczyć 15 mil. Polaków , którym wystarczy szkoła podstawowa. Uniwersytety dla Polaków będą niedostępne z powodu wysokich opłat i ograniczeń administracyjnych. Pięć milionów Polaków pozbawionych zostanie pracy przez zniszczenie zakładów pracy, pobudowanych wysiłkiem całego narodu, oraz 3 mil. chłopów ma być zmuszonych do tułaczki za chlebem. Obszar Polski ma być oczyszczony z inteligencji patriotycznej, która daje się często wodzić za nos przez Żydów. Polska ma służyć jako przestrzeń dla kolonizatorów żydowskich. Kiedy Polacy wreszcie się obudzą i wezmą sprawy Polski w swoje ręce, to zagrabiony majątek zostanie wyceniony , za który trzeba będzie zapłacić, albo podlegał będzie konfiskacie na rzecz powołanego Urzędu Skarbu Państwa. Jeżeli w Polsce nie powstanie zorganizowana siła polityczna wolna od manipulacji przez Żydów i nie przerwie zgubnego biegu wydarzeń dla Polski to za 10 – 15 lat Polacy we własnym kraju zostaną parobkami. Powyższe słowa kierowane są z najwyższym tragizmem do Polaków, a zwłaszcza do młodej inteligencji, ażeby przestała być ślepa wobec tragedii naszej OJCZYZNY.

 3. Stowarzyszenie Sędziów Polskich „Iustitia” domaga się od MEN wycofania z użytku podręcznika „Wiedza o społeczeństwie”, autorstwa Elżbiety Dobrzyckiej i Krzysztofa Makary – podaje „Gazeta Wyborcza”.

  13-letni gimnazjalista może przeczytać tam, że: „Polskie sądy źle funkcjonują, w środowisku obowiązuje klanowa solidarność, nie eliminuje się sędziów złych lub skorumpowanych”.

  – Młodym ludziom wpajamy, że sądy są niewiarygodne, a sędziowie przekupni. To podważy w nich wiarę w sprawiedliwość i praworządność. Ten podręcznik nas obraża, mówi sędzia Maciej Strączyński – prezes „Iustitii”.
  Współautorka podręcznika Elżbieta Dobrzycka jest zaskoczona zarzutami. – To tekst źródłowy, ma służyć jako podstawa do debaty w klasie – twierdzi.

  Minister może wycofać podręcznik ze szkół na wniosek jego wydawcy albo „w przypadku gdy co najmniej dwóch rzeczoznawców stwierdzi, że utracił aktualność lub przydatność dydaktyczną”, ale w MEN takiego przypadku nie pamiętają.
  http://polskalokalna.pl/wiadomosci/mazowieckie/warszawa/news/sad-na-lekcji,1869729,3319
  ————-
  ciekawe ile ludzi twierdzi że;(że sądy są niewiarygodne,a sędziowie przekupni)”
  bo jak dla mnie to cała prawda i to nie tylko w sądach 😛

  1. Ze tez taka ksiazka powstala i dostala sie do obiegu…znaczy, ze sa jeszcze prawdomowni i odwazni ludzie w Polsce.

 4. Prokuratura sprawdza zakup urządzeń nagłaśniających dla policji
  Wtorek, 27 listopada (15:45)

  Zakup przez policję mobilnych urządzeń nagłaśniających o dużej mocy, wyposażonych w moduł wysyłania sygnału wysokiej częstotliwości, był nierzetelny, niegospodarny i niecelowy – uważa NIK. Warszawska prokuratura bada, czy wszcząć śledztwo w całej sprawie.

  W 2010 roku Komenda Główna Policji mniej więcej za 780 tys. zł kupiła sześć urządzeń LRAD (Long Range Acoustic Device). Są to głośniki o dużej mocy montowane na policyjnych furgonach. Emitują fale dźwiękowe o wysokim natężeniu na odległość do kilkuset metrów…
  http://fakty.interia.pl/polska/news/prokuratura-sprawdza-zakup-urzadzen-naglasniajacych-dla,1867717,3

 5. http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/11/24/poklosie-pasikowskiego-jako-narzedzie-prania-mozgow-w-polskich-szkolach/#more-32170

  http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/11/a.jpeg

  z komentarzy:
  ussus
  24 Listopad 2012 o 09:50 | #2
  Cytat

  No… właśnie. Ta polskojęzyczna filmografia np. Ogniem i mieciem, Bitwa pod Wiedniem, czy Pokłosie jest robiona dla szkół. To w ogóle byłaby klapa finansowa, ale że uczniowie są tabunami zaganiani do kin, w owczym pędzie, więc autorzy tych “dzieł” mają z tego jakiś pieniądz. Nie wspomnę już o oczywistym praniu umysłów.
  A nauczyciele w szkole oczekują “achów” i “ochów” [wyraźnie widać to po dostarczonym przez urząd miasta materiałach dla nauczycieli – instrukcji jak gwałcić młode umysły]. Polonistki, historycy zadają prace domowe typu “oceń, zrecenzuj”. I uczeń jest już przygotowywany do przyszłego życia. Jeśli nie wystawi filmowi “laurki” to raczej na czwórkę lub piątkę nie może liczyć; jest uważany za gbura i chama, który nie potrafi docenic prawdziwej “sztuki” – dzieł mistrzów “polskiej” kultury.
  Tak… szkoła to na prawdę świetny biznes.

  koala
  24 Listopad 2012 o 19:22 | #6
  Cytat

  Scenariusz lekcji jako obligatoryjny przygotowywany byl przez zespol psychologow na uslugach tego ” nowego “rezimu , ktorzy zajmuja sie technikami manipulacji ludzka osobowoscia.Wsrod nich jest specjalista od metod manipulacji , majacych na celu ” wyrobienie w odbiorcy ” poczucia winy za nie popelniony czyn niejaki Ireneusz Krzeminski.Oto jego ocena wartosciujaca nie film lecz odbiorcow” :”Polacy maja problem z uznawaniem swojej Winy .Jest cos fatalnego w tej Nieumiejetnosci rozprawienia sie z wlasna Pamiecia i wlasna Wina przez Polakow”.W jednym zdaniu zawiera negatywne oceny Polakow ; mamy problemy,nie posiadamy umiejetnosci , nie potrafimy , jestesmy winni powtarzane dwukrotnie.Nie prosze pana.Polacy nie maja problemu ani z pamiecia , ani z wiedza , Polacy duzo potrafia , Polacy nie sa winni Holokaustowi.Polacy stali sie jego OFIARA. Takze OFIARA zakulisowych obrzydliwych politycznych rozgrywek tych , ktorzy nakrecili to ” poklosie”.

 6. “Jak żyć w takich czasach z zakłamaną historią?”
  KONSTYTUCJA POLSKI – MODEL 2012
  W związku z tym, że obecna Konstytucja RP jest ZBRODNICZA, to istnieje pilna potrzeba ZMIANY Najwyższego Prawa, czyli KONSTYTUCJI.

  Powstaje pytanie; DLACZEGO MAMY ZMIENIAĆ konstytucję RP z 2 kwietnia 1997 roku.?
  Odpowiedź jest bardzo prosta – bo ta konstytucja jest ZBRODNICZA z powodu jej zapisów, a w szczególności art 84 (nakaz pobierania podatków) oraz art. 227 (oddanie monopolu na kreację pieniądza międzynarodowej sitwie bankowej).
  http://alexirin.wordpress.com/2012/10/23/francja-parlament-uchwalil-75-proc-podatek-od-pejsatych-biznesmenow/#comment-4712
  http://konstytucja.manifo.com/

 7. Rząd rozlicza piłkarskie Euro: 2 mln zł premii dla prezesów ministerialnej spółki. A nie wiadomo jak utrzymać Stadion Narodowy
  opublikowano: wczoraj, 12:25 | ostatnia zmiana: wczoraj, 12:34
  fot. PAP/Radek Pietruszka

  Nie wiadomo kto będzie łożył na utrzymanie postawionego za dwa miliardy złotych Stadionu Narodowego (ostatnio znanego szerzej jako Basen Narodowy). Wiadomo natomiast do czyich portfeli może wpaść bajońska premia za piłkarskie Euro.

  Członkowie zarządu spółki celowej Ministerstwa Sportu PL.2012, odpowiedzialnej za koordynację przygotowań do Euro 2012, zakończą ten rok ze sporym zastrzykiem gotówki na koncie. Chodzi o premie, jakie członkowie zarządu – prezes Marcin Herra i jego zastępca Andrzej Bogucki – mogą otrzymać w zależności od oceny wystawionej przez radę nadzorczą

  – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.

  W skład decyzyjnego gremium wchodzą przedstawiciele Ministerstwa Sportu, a także finansów, Skarbu Państwa i rozwoju regionalnego. Ocena prezesów zapowiada się niezwykle łaskawie, bo – jak zaznacza „DGP” – minister Joanna Mucha zachwala działalność spółki PL.2012, a przeprowadzenie turnieju uważa za sukces organizacyjny.

  A to oznacza, że na konta prezesów ministerialnej spółki może wpaść gigantyczna premia.

  Jeśli więc działania spółki w 2012 r. zostaną wycenione na ok. 90 proc., zsumowana ocena spółki za ostatnie cztery lata powinna pozwolić na wypłatę ponad 2,1 mln zł z puli 2,75 mln zł. I to pomimo mocno zaniżonej oceny z 2009 r.
  – pisze „DGP”.

  To nic, że nie wiadomo jak utrzymać Stadion Narodowy, który rocznie pociąga za sobą 18 mln zł samych tylko tzw. wydatków stałych.

  CZYTAJ: „Stadion Narodowy” – kosztowna wizytówka polskiego sportu. Skąd wziąć pieniądze na jego utrzymanie?

  To nic, że podczas piłkarskiego Euro nie wykorzystano należycie szansy wypromowania Polski.

  CZYTAJ: Przegrana promocja. „Pytanie czy władzy bardziej chodzi o promocję Polski w świecie, czy propagandę w Polsce, że takową promocję się czyni?”

  To nic, że budowa gdańskiej strefy kibica, która pochłonęła ponad pół miliona złotych, została zlecona z ominięciem procedury przetargowej.

  CZYTAJ: Niepokojące doniesienia z Gdańska. Gigantyczne zlecenia bez przetargu i groźny incydent w strefie kibica

  Nie liczy się również, że:

  Gigantyczne koszty Euro 2012 nadwyrężyły budżet stolicy. Gronkiewicz-Waltz już szuka brakujących pieniędzy. Na razie w kieszeniach nauczycieli

  Najważniejsze jest dobre samopoczucie polityków PO.

  Myślę, że tak wysoka premia w tym przypadku nie powinna budzić kontrowersji, jak to miało miejsce w przypadku zarządu NCS

  – oświadcza w „DGP” poseł Platformy Ireneusz Raś, przewodniczący Sejmowej Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.

  Do tej pory wydawało nam się, że piłkarskie mistrzostwa Europy wygrała Hiszpania. Zmieniamy zdanie. Większymi zwycięzcami od Casillasa i Iniesty są prezesi Herra i Bogucki.

  http://wpolityce.pl/wydarzenia/41225-rzad-rozlicza-pilkarskie-euro-nie-wiadomo-jak-utrzymac-stadion-narodowy-ale-za-to-beda-premie-dla-prezesow-ministerialnej-spolki

  JKUB/”DGP”

  1. To nie tylko stolicy dotyczy. Sa takie miasta gdzie komorki powolane do promocji i organizacji EURO 2012 wciaz dzialaja i kase ciagna niebotyczna. Ale nie znalazl sie jeszcze taki, ktory by to wreszcie ukrocil. 🙁

 8. …Wczoraj Helsińska Fundacja Praw Człowieka wydała w sprawie zwolnionego dziennikarza „Rzeczpospolitej” oświadczenie, w którym czytamy:

  „Niedopuszczalne jest żądanie przez właściciela tytułu prasowego lub innego medium, by dziennikarz ujawnił mu informacje objęte tajemnicą dziennikarską, zwłaszcza zaś tożsamość informatora”.

  Wcześniej Europejska Federacja Dziennikarzy nazwała skandalem zwolnienie „kilku najwyższych rangą i najbardziej doświadczonych dziennikarzy renomowanego polskiego dziennika z powodu ich dziennikarskiego śledztwa”. Przewodniczący Federacji Arne König dodał, że:

  „polski rząd nie respektuje niezależności mediów, zmuszając wydawców do wykazywania nadmiernej dbałości o rząd i jego interesy”.

  Okazuje się, że zachodnioeuropejscy dziennikarze i obrońcy praw człowieka jednoznacznie potępiają zwolnienie Gmyza za jego śledczy tekst…

  http://wpolityce.pl/dzienniki/dziennik-lukasza-adamskiego/41283-miedzynarodowe-organizacje-bronia-gmyza-u-nas-cisza-to-pokazuje-stan-polskich-mediow

  http://wpolityce.pl/dzienniki/dziennik-lukasza-adamskiego/41283-miedzynarodowe-organizacje-bronia-gmyza-u-nas-cisza-to-pokazuje-stan-polskich-mediow

 9. …Dla byłego oficera Biura Ochrony Rządu, pirotechnika Roberta Terela, jedno jest pewne. Trotyl znaleziony na fotelach i innych częściach samolotu nie mógł pochodzić z czasów II wojny światowej…

  … Przyznaje także, że ślady trotylu na siedzeniach mogły być pozostałością po eksplozji. – W wyniku wybuchu nie spala się bowiem cały trotyl – dodaje Terela…

  http://niezalezna.pl/35124-seremet-obiecuje-probki-beda-w-grudniu

    1. z komentarzy:
     tajemnice lotu tu-154m (89.67.129.***) dzisiaj, 13:18 Odpowiedz
     Zgłoś nadużycie

     Miesiąc przed katastrofą w Tu-154 wyłączono radiostacje ratunkowe, stałą i przenośną, które w chwili katastrofy wysyłają sygnał odbierany przez stacje ratownicze na całym świecie. – Jeśli w Tu-154 miała miejsce eksplozja, uaktywniłaby ten sygnał, a moment jego wysłania, odnotowany w wielu krajach, odzwierciedlałby faktyczny czas katastrofy – mówi „Gazecie Polskiej” specjalista ratownictwa lotniczego.

  1. przecież sam Jezus powiedział iz to jest plemię żmijowe ktore wyrzekło się jego ojca… nic dodac nic ująć. Nie zapanuje pokój na ziemi dopoki ta rasa syjonistów nie zniknie!
   Zakamuflowani zydzi są najwiekszymi szkodnikami w tym kraju i kazdym innym zresztą tez. Ci co najwięcej płacza jacy to oni biedni zgotowali getto palestynczykom gorsze jak za nazistów IIWS…

 10. Jak widzisz mizia zadnej wojny nie ma i nie bedzie!!! Ty bys pewnie chcial juz nie mozesz sie doczekac.Sa sily ktore skutecznie blokuja kazde wyskoki judefaszystow:))))

   1. Czołem Miziakowa ! hahahahahaha jak zdróweczko
    J.M.H
    Ps: A nasz szanowny koleżka Miziak znowu wybył do Gujany Francuzkiej ??????????? , na dłódo ??????? , tak tylkom ciekaw ! hahahahaha

  1. Eloh ,może i nie będzie ale zapewnie będziesz wiał jak szalony z przerażeniem w oczach i z dzikim krzykiem ratuj się kto może !!!!!!
   hahahahahahaha ,,,,,, i bądż spokojny bo los szykuje nam wszystkim taką zajebistą niespodziankę że hej !!!!!
   J.M.H

   1. Wierz mi wiem co się stanie ale napewno nic starsznego dla tych którzy potrafią żyć w zgodzine z innymi…

 11. 2012-11-21 15:12
  Ciała duchownych zamieniono w Rosji
  (foto. Mariusz Troliński)
  Nie ma końca cierpień rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej. Naczelna Prokuratura Wojskowa potwierdziła dzisiaj, że ciała księdza Zdzisława Króla i księdza Ryszarda Rumianka zostały zamienione.

  Tydzień temu w Świątyni Opatrzności Bożej ekshumowano ciało ks. Zdzisława Króla, kapelana Warszawskiej Rodziny Katyńskiej. Natomiast na cmentarzu w Pyrach był grób ks. prof. Ryszarda Rumianka, rektora Uniwersytetu Kardynała Wyszyńskiego.

  Dzisiaj Naczelna Prokuratura Wojskowa potwierdziła, że po przeprowadzeniu badań genetycznych, okazało się, iż ciała zostały zamienione i spoczęły w niewłaściwych grobach. Pułkownik Zbigniew Rzepa tłumaczy, że to wynik błędów popełniony przez Rosjan.

  To jednak nie koniec skandalu. Jak się dowiedział portal Niezalezna.pl już po ekshumacji ciała ks. Rumianka, pełnomocnik rodziny duchownego dwukrotnie zwracała się do wojskowej prokuratury o zbadanie zwłok za pomocą spektometru – czyli urządzenia wykrywające obecność materiałów wybuchowych. I dwukrotnie śledczy z Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie nie wyrazili na to zgody.
  http://niezalezna.pl/35009-ciala-duchownych-zamieniono-w-rosji

 12. Pozwólcie że wyjątkowo zamieszczę ważne INFO.

  Za stroną:
  „Droga Legionisty”
  Strona powoli wstaje po ataku hakerskim w dniu 09-11-2012(została zaatakowana tuż przed Marszem Niepodległości)

  UWAGA!!! ZBIÓRKA PIENIĘDZY DLA ZATRZYMANEGO PO 11.11.12
  Na Święcie Niepodległości w Warszawie został zatrzymany przez prowokatorów w zielonych kominiarkach zwanych policją, Rafał J. ps. Robin z Czeladzi.
  Po otrzymaniu zarzutu czynnej napaści na policjanta został zatrzymany na 3 miesiące w oczekiwaniu na sprawę, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
  Przeciętnej rodziny w Polsce nie stać na opłacenie adwokata, w związku z tym prosimy wszystkich, dla których los naszych przyjaciół nie jest obojętny o
  wpłacanie po kilka zł na adwokata (za e-zinem „Okop”).
  Solidarność naszą bronią!
  Nr.konta ING bank Śląski S.A. 57 1050 1360 1000 0090 9092 6545
  Rafał Jurkowski
  41-253 Czeladz

 13. Israhell
  20 Listopad 2012
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/11/20/israhell/#more-32016

  Źródło: http://www.facebook.com/rafal.jedrasik?fref=ts

  Rafał Jędrasik

  Lekarze w szpitalach palestyńskich w Gazie donoszą, że izraelskie wojsko używa broni chemicznej i biologicznej do bombardowania Gazy. Twierdzą, iż odłamki pocisków wyciąganych z ciał rannych i zabitych, w tym dzieci, wykazują toksyczne właściwości, a w powietrzu, bezpośrednio po izraelskich atakach rakietowych, unosi się mdlący, toksyczny zapach.

  Armia Izraelska od lat używa zakazanych rodzajów broni na cywilnej populacji Gazy, w której wg oficjalnych szacunków aż 44% mieszkańców to dzieci poniżej 14 roku życia. Rząd Izraela systematycznie zabija dorosłych, i degraduje młode pokolenia, by w konsekwencji dokonać holokaustu ludzi zamieszkujących teren Autonomii Palestyńskiej, i przmianować go na Wielki Izrael…

 14. Kolejna próba zastraszenia społeczeństwa przez władze. Rozdmuchują nie wiadomo co a są tam same błędy.
  Kopia z http://polskosc.blog.onet.pl/2012/11/20/jakie-posly-taki-zamach/

  1 facet produkuje materiały, przeprowadza próby, udziela się na forum, jedzie do Wa-wy oglądać miejsce, gromadzi naboje kamuflarze kaski, rejestracje, zbiera ludzi. Bardziej bajarz hobbysta niż profesjonalista mogący coś zrobić profesjonalnie.
  Produkował Heksogen, Trotyl, Pentryt, Proch. Po co 4 materiały. Produkcja 3 pierwszych jest bardzo skomplikowana, trzeba materiały, aparaturę, czas. Wystarczyła by produkcja 1 z nich.
  Próbny wybuch 250 kg. Skąd by wziął na to pieniądze. Jeden pocisk wojsko płaci kilka tys zł? Tak duży wybuch było by słychać z 20km więc by został złapany wcześniej.
  Materiały zbyt drogie jak na wysadzenie w samochodzie odległym od budynku. Tak drogie materiały mogły by kruszyć mury ale gdy są przyłożone do ścian. W oddalonym samochodzie to strata.
  Fałszywe testy. Heksogen, TNT i Pentyt to profesjonalne materiały ale bardzo drogie. Mają sens jedynie do kruszenia twardych skał, ścian lub niszczenia metali. Gdyby więc te materiały testował to robił by to na tych twardych materiałach mocując np walec o wielkości szklanki (250 Gram) do blachy o grubości 10 mm i oglądając czy jest dziura ładnie równa. Na filmikach jest co innego, tam się bawią dzieci.

  1. Gdzie byla ABW kiedy WSI przy wspoludziale szykowala zamach Smolenski? Przeciez takie przygotowanie trwa miesiacami. Wszyscy lacznie z dziennikarzami nabrali wody w usta i nuca jedna te sama melodia litycznia.

  2. a nie prosciej kupic 4 tony nawozu, upchac do beczek z 200l takich, zalac ON wsadzic zapalnik, lub mały ładunek inicjujacy? tanio i prosto! a eksplozja zarąbista!.
   Takimi bombami posłuzył się zamachowca w usa no i sam breivik. Zresztą wytarczą worku nawozu zwyczajnie poukładane jeden na drugim…
   Tak własnie „pogromcy mitów” zdekompletowali betoniarkę… 🙂
   Nie wiem po co się meczyc z produkcją drogich mat. wyb…. prowokacja i tyle, facet był piromanem amatorem o ktorym wiedzieli od 2000 roku! Na dzisiejsze czasy jest im bardzo na rekę taki gosc, dlatego czekano az 12 lat aby go zamknąc pod pretekstem zamachu terrorystycznego….A do tego dopisze się ideologię i mamy haka na MW i ONR!

  1. Nie wyszlo im prowokacja 11 Listopada wiec uruchomili kolejna. Polacy nie dajcie sie zwiesc to kolejna
   prowokacja, prowokacja, prowokacja, prowokacja, prowokacja, prowokacja, prowokacja, prowokacja, prowokacja, prowokacja, prowokacja, prowokacja, prowokacja, prowokacja, prowokacja, prowokacja, prowokacja…………………………………………..

 15. No i mamy już się zrobiło 4 tony materiałów wybuchowych hahahahahaha a do wieczora to zapewnie zrobi się jakaś mała bomba wodorowa ! hahahahahaha , ale swoją drogą gdzie my obecnie żyjemy co ???? panie i panowie ?????
  J.M.H

 16. Był planowany zamach na najwyższe osoby w państwie !!!!!! hahahahahahahahahah i dzisiaj o 10 będzie konferencja na ten temat ,kurwa ale jaja i ciekawe kt ot taki kozak że w pojedynkę chciał to wszystko wysadzić i prezydenta i premiera hahahahahahahahahahahahahahaha
  ale bendą jaj ,a szum się zrobi że głowa boli ,ciekawie zapowiada się dzisiejszy dzień , a na tv info już pieprzą o tym wszystkim i dostają totalnej sraczki !
  J.M.H

  1. Dupa nie zaden zamach. Slupki leca w dol, nie ma czym sie chwalic rzad to i zamach se robi. Tez bym tak zrobila, zaczela sie wszedzie zalic jak mi to zle i jak kazdy na mnie dybie byle odwrocic uwage od meritum. Oj biedna ja. Ahaahah.

   Kaczynski mial swoj zamach (gira sie 'niestety' powinela) u swego schylku – urabiaja, dziela opinie publiczna na tym juz ze 2 lata, Milerek mial swoj zamaszek/wypadeczek, to i Tusk nie moze byc gorszy. (zaraz sie okzae ze to jakis pisowiec czy onrowiec chcial kogos ubic – zaiste idealny poomysl by oczernic organizacje ktorej sie boja, geniusze intelektu pewnie dlugo nad tym mysleli)

   A tak na powaznie, to szukaja pretekstu do zacisniecia pasa na naszych szyjach jeszcze bardziej. Moze wprowadzenia jakichs wiekszych srodkow ostroznosci. Wiedza ze predzej czy pozniej COS nastapi i sie poprostu jak szczury boja.

   No i wlasnie, w TV pieprza i beda pieprzyc o tym do bozegonarodzenia. Byle tylko nie podjac waznych kwestii jak umowy smieciowe, brak kasy, koniecznos emigracji ZA CHLEBEM. Klekajaca sluzba zdrowia edukacja… I ciagle nas okradanie.

 17. nie słyszalem do tej pory tego kowalskiego ale to co mówi na tym drugim filmie od góry to święte słowa unia likwiduje w polsce rolnictwo i rozdaje darmowe kaszki jako pomoc jak długo będziemy to tolerować ??

 18. Przed marszem i po marszu Polska jak Republika Weimarska

  2

  Nie ma już żadnych watpliwości i z całą pewnością można twierdzić, że bandytów i prowokatorów, którzy chcieli uniemożliwić “Marsz Niepodległości” należy szukać wśród żydo-władzy i jej służb policyjnych.

  Wczorajszy (11.11.2012r.) „Marsz Niepodległości” wyruszył z miejsca zbiórki na rondzie im. Romana Dmowskiego i dotarł do celu, pod pomnik rzeczywistego twórcy Niepodległej RP, R.Dmowskiego, na pl. Na Rozdrożu w Warszawie.

  I tak jak przed rokiem nie obyło się bez policyjnej prowokacji. W okolicy skrzyżowania ulic Marszałkowskiej z Żurawią zamaskowani bandyci oddzielili czoło marszu od reszty pochodu. Na czołówkę natarły wtedy oddziały uzbrojonej po zęby policji, która nie tylko biła Polaków, ale użyła przeciw nim karabinów gładkolufowych. A bito nawet kobiety z dziećmi. Prowokacja została przeprowadzona na polecenie żydowskich władz stolicy i kraju, a jej celem było rozbicie i delegalizacja pochodu, który, z każdym rokiem trwania w Polsce żydo-systemu gromadzi coraz liczniejsze rzesze Polaków na kolejnych rocznicach listopadowego święta odzyskania przez Polskę niepodległości.

  Żydo-media informują – dezinformują -, że w marszu „Razem dla Niepodległej” na czele, którego maszerowało rządzące żydostwo, wzięło udział 15 tys. osób, a w „Marszu Niepodległości”, w marszu Polaków, zaledwie 20 tys. uczestników. Taka jest „prawda” żydo-mediów – daleka od rzeczywistości. W marszu rządzącego żydostwa uczestniczyło jakieś 2000 – 3000 tys. antyPolaków. Marsz Polaków zgromadził 100 tys., a może nawet znacznie więcej, osób przybyłych tego dnia do stolicy z różnych stron kraju. Spotkaliśmy nawet Węgrów i Białorusinów. Na liczniejsze, przyjeżdżające do stolicy grupy czekała obok dworca kolejowego uzbrojona policja – i biła.

  „To, co nam zagraża, to nie naród, ale nacjonalizm”

  – wypowiedź żydowskiego prezydenta Francji, F.Hollande’a dla jewropejskich żydo-mediów z października 2012r. („Europa”).

  Żydo-system, nie tylko w Polsce, chwieje się w posadach i z pewnością zostanie zdmuchnięty przez europejskie narody. Stąd ta nakazana służbom ochraniającym żydo-system agresja – cel: zastraszyć naród pokazem siły i brutalności.

  Republika Weimarska w Polsce

  Przed I wojna św. Niemcy stawały się znaczącą, europejską, światową, potęgą gospodarczą, która mogła zdetronizować opanowany przez żydowską finansjerę świat anglosaski. Jednak wojna cofnęła Niemcy na drodze gospodarczego rozwoju – osiągnięty cel zdradza jego autorów. W wyniku tzw. porozumienia masońskiego z Dorothenstrasse w 1918r. władzę w powojennych Niemczech przejęło całkowicie żydostwo. Nastąpił totalny upadek kultury, obyczajów, upadek gospodarczy z bezrobociem sięgającym 26%.

  Współczesna Polska pod żydowskimi rządami, które nastały od 1980r. już w 2005r. osiągnęła wskaźnik bezrobocia dwukrotnie wyższy – 52% bezrobocie. Media, kultura, oświata, administracja, wszystko to znajduje się w żydowskich rękach. Żydo-władza poprzez przymus ekonomiczny wymusza na młodych Polakach poszukiwanie pracy poza Polską – Polak zamiata ulice zagranicznych miast – gdy mu się poszczęści. Obcym państwom przysparza dochodu narodowego.

  Ci młodzi Polacy, którzy nie wyjadą z kraju przyjdą na następne „Marsze Niepodległości”, z każdym rokiem będzie ich więcej, bo z każdym rokiem żydo-system coraz bardziej niszczy ekonomię kraju.

  Jednak polityczna świadomość, nie tylko polskiej młodzieży, ale zdecydowanej większości całego polskiego narodu, nie rośnie wprost proporcjonalnie do liczby uczestników „Marszu Niepodległości”. Maszerują przede wszystkim najbardziej niezadowoleni, wykluczeni, pozbawieni praw i możliwości godnego życia we własnej Ojczyźnie. Ale bez wzrostu politycznej świadomości będzie można Polaków ponownie poprowadzić podobnymi ścieżkami, czy nawet tymi samymi jak w 1980r., czy w 1989r. do „wolności i demokracji”. Choć terminologia może być nieco inna, bardziej przystająca do społecznego zapotrzebowania na patriotyczne i narodowe treści.

  „To, co nam (nam, rządzącemu Polską i Polakami żydostwu) zagraża, to nie naród (umiemy nim już dobrze manipulować), ale nacjonalizm (a więc cała polityczna wiedza służąca rozwojowi Narodu i Jego Państwa, uwolnionych z syjonistycznego jarzma).

  „Precz z komuną” skandowali na „Marszu” młodzi Polacy – i nie tylko młodzież tak myśli. Komuna to według nich rządy PO. A kim są patrioci, kim narodowcy?

  Czy patriotami są zwolennicy PiS i J.Kaczyński?

  J.Kaczyński 11.11.2012r. przyjechał do Krakowa złożyć hołdy:

  – J.Piłsudskiemu, który z inspiracji juedemoasonerii anglosaskiej obalił rządy ludowo-narodowe w IIRP w 1926r. i wprowadził do władzy żydostwo,

  – Janowi Pawłowi II, który żądał od Jaruzelskiego delegalizacji NSZZ „Solidarność”, a później naganiał Polaków do jewropejskiej unii,

  – L.Kaczyńskiemu, który jako prezydent RP podpisał traktat lizboński, czyli faktyczne zrzeczenie się niemal całkowitej suwerenności państwa i realizował politykę judeoUSA.

  Czy patriotami są czytelnicy Gazety Polskiej, którzy „Marsz Niepodległości” zakończyli pod pomnikiem J.Piłsudskiego przy Belwederze?

  Wszystkich tych patriotów łączy pogląd, że za wszelkie w Polsce zło winę ponosi Moskwa, a szczęścia musi Polska szukać w sojuszu z judeoUSA.

  Czy kierownictwo ONR i MW, największych narodowych organizacji, rzeczywiście prowadzi je we właściwym, nacjonalistycznym kierunku? Dziwnie jakoś terminu nacjonalizm częściej używają żydo-media, niż sami narodowcy z MW i ONR, tak jakby się bali myśleć o sobie w ten właśnie sposób?

  MW współpracuje z Solidarni 2000, a łącznikiem między nimi jest poseł PiS, były redaktor naczelny Naszego Dziennika, A.Górski – osoba żydowskiego pochodzenia i jednocześnie bezkompromisowy judeochrześcijanin w sensie nauki JPII.

  Wszyscy ci politycy z narodowymi aspiracjami widzą polityczną przyszłość swoich organizacji, jeśli nie pod skrzydłami KK, to w mocnej z nim duchowej i ma się rozumieć politycznej symbiozie. Zapominają, albo nie zauważają – ja twierdzę, że nie zauważają celowo -, że KK błogosławi po społu i PO i PiS i obydwu ich liniom politycznym wytyczonym przez światowy sanhedryn w osobie Z.Brzezińskiego, i co nie bez znaczenia, miało to zawsze aprobatę i pochwałę samego JPII i Episkopatu Polski.

  Obalimy republikę

  Prezes MW, R.Winnicki oraz szef ONR, P.Holocher ogłosili wczoraj powstanie społecznego Ruchu Narodowego. Ruch ma dążyć do zmiany systemu. Winni dotychczasowych nadużyć odpowiedzą za swoje winy – i słusznie. Szubienica, jak wołał tłum, to wyważona kara.

  Obawiam się jednak, że trudno będzie obalić system, którego już nie ma – wszak młodzi z MW i ONR skandowali „precz z Komuną”, a przecież jej namiastka przestała istnieć w Polsce w 1956r. Trudno jest walczyć z niewidzialnym, a co gorsza z nieistniejącym wrogiem. Poza tym polityczne wizje MW i ONR jakoś dziwnie pachną systemem, z którym ponoć chcą walczyć, o ile w ogóle wizje te są ostatecznie sprecyzowane i można by je określić jako nacjonalistyczne.

  Prezes MW, R.Winnicki powiedział: „Ruch Narodowy ma dążyć do obalenia republiki, chociaż boją się tego lewaki i pedały”.

  Trudno zgadnąć, o jaką republikę chodzi, ale jak rozumiem pan R.Winnicki dokonał tym samym egzemplifikacji największych zagrożeń dla Polski. Myślę, że z tym wymienionym na końcu zagrożeniem możemy sobie poradzić i bez Ruchu Narodowego, wystarczy zewrzeć mocno poślady.

  A poważniej, albo panowie szefowie MW i ONR potrafią zanalizować rzeczywiste zagrożenia polityczne dla Polski, albo są manipulowani, albo sami manipulują, a za nimi stoi ten sam sanhedryn, który na polityczną scenę od 1989r. wystawia swoje kukiełki. Wypada je tylko jakoś uwiarygodnić w oczach znudzonej kukłami tych samych błaznów tłuszczy. Więc obok Tusków, Buzków, Komorowskich i Kaczyńskich czas wystawić nowe, teraz może „narodowe”?

  Antypolski Żyd, Seweryn Blumsztajn z czołowej antypolskiej żydowskiej Gazety Wyborczej (10-11.11.2012r., str. 2) pisze wprost:
  „Obóz Narodowo-Radykalny i Młodzież Wszechpolska mówią, że chcą odzyskać Polskę. Tak naprawdę nigdy do nich nie należała. Chcą nam Polskę zabrać.”

  Chcą nam – Żydom – zabrać Polskę. Tak należy rozumieć wypowiedź Żyda Blumsztajna, bo oni – rządzący Żydzi – ją zawłaszczyli, rozkradli, rozkradają i niszczą. Blumsztajn tym razem uczciwie wyjawił bezczelną żydowską myśl – Polska należy do nich, oni ją przewłaszczyli i takie jest obecne status quo.

  Szkoda, że panowie R.Winnicki i P.Holocher tego nie rozumieją i każą młodzieży skandować „precz z komuną”.

  Dariusz Kosiur

  1. Tusk nienawidzi emerytów i ludzi starszych. Zapomina ze on sam podchodzi pod prog emerytalny.Już od POczątku tzw. rządów czyli bycia przy korycie dbał tylko o wielkość swojej i kolesi emerytur. Ten salonowy ciec i slugus Berlina i Moskwy odpowie za swoje czyny. -zostanie mu odebrane wszystko. Zbliza sie czas zmierzchu.

   1. O Matko Boża … mam 55 lat i 35 lat pracy… kuroniówka mi się kończy w lutym a o pracy mogę sobie pomarzyć…. co ze mną będzie? z czego ja będę żyć? . nie mam zwolnienia z pracy w ramach reorganizacjii ale po prostu nie przedłużyli mi umowy.Ja chyba długo nie pożyje bo żal mi serce ściska..Do tej pory byłam zdrową kobietą a teraz czuje że ucieka ze mnie iskra życia, Chętnie poddałabym się eutanazji———-

     1. Sorry no wiem że w mojej sytuacji jest bardzo dużo ludzi…Wszyscy tutaj dużo piszą ale co to daje? nic.. jednostki nic nie zrobią bo siła jest tylko w grupie ale czy starsi ludzie są zdolni walczyć ? Myślę że nie i dlatego powinna być dopuszczona eutanazja w Polsce dla ludzi po 50 roku życia—dla tych co są bez pracy i środków do życia.

      1. masz racje dużo jest ludzi w takiej sytuacji jak ty i nie są to tylko ludzie w twoim wieku ,znam dużo wiele lat młodszych z małymi dziećmi bez pracy niejednokrotnie bez własnego domu mieszkających kątem u rodziców.
       Dlatego nie wolno nam się poddawać i załamywać.Jestem dobrej myśli że w końcu to się zmieni,ale musimy się trzymać razem wtedy uda się cokolwiek zrobić,
       jest grono osób co myśli tylko o sobie w dupie mają że za ścianą mieszka rodzina która ma problemy takie czy owakie bo on ma dzisiaj prace i co do gara włożyć ,nie dopuszca do siebie mysli że jutro może mieć tak samo,dlatego jak już napisałam musimy trzymać się razem wtedy tylko coś ugramy i będzie normalnie,
       nie załamuj się bedzie jeszcze dobrze pozdrawiam

     2. Jesli ludzie starsi nie maja sil i pomyslow na to jak walczyc, to przynajmniej niech nie przeszkadzaja. Niech nie jatrza i nie daja glupich rad (zeby sie modlic, czy zeby bardziej udolnie szukac lepszej pracy – bo od takiego gadania to rzeczywiscie mozna stracic checi do zycia – w kolo mnie pelno takich) … Pani przynajmniej kiedys dostanie ta emeryture. Wiekszasc mlodszych tak kolo 30 nie dostanie nic, i teraz dostaja glodowe pensje z ktorych samodzielnie sie nie utrzymaja, takze prosze sie nie poddawac, bo jeszcze nie jest tak zle u Pani.

      Aha, a juz totalne kuriozum. Rencisci emeryci pozatrudniani – ciagna nie dosc ze emy i renty + wyplate z roboty. Mlody natomiast na smieciowie dostaje tylko grosze i kopa w dupe. Zero perspektyw.

      PS. Wielu mlodym to zaden zasilek sie nie nalezy, bo sa na smieciowy pozatrudniani i nie maja stazu pracy. Co maja zrobic? Tez prosic o eutanazje? Nie tedy droga.

 19. POLITYKA 18.11.2012 22:11 6 komentarzy
  Nadchodzi czas odbudowy Polski?
  http://krzysztofjaw.nowyekran.pl/post/80289,nadchodzi-czas-odbudowy-polski
  Nadchodzi czas, że musimy przerwać tę degradację naszej Polski i odsunąć jej niszczycieli od władzy! Nadchodzi czas budowy i wyłaniania nowych, polskich elit odbudowujących naszą suwerenność i niepodległość!

  Minęło niestety już pięć lat rządów D. Tuska i jego PO wspólnie z PSL. Wielokrotnie pisałem, że owe rządy gospodarczo są dla Polski katastrofą. Ogromny wzrost długu publicznego i zadłużenia zagranicznego, wzrost bezrobocia i deficytu budżetowego, obniżanie się konkurencyjności i innowacyjności polskich przedsiębiorstw, pauperyzacja polskiego społeczeństwa, upadek resztek polskiego przemysłu (np. stoczniowego), wyprzedaż majątku narodowego, masowe bankructwa firm, utracone korzyści w postaci niewykorzystanych środków unijnych oraz zła ich alokacja a także wysokie koszty inwestycji, niepotrzebne ponoszenie kosztów ratowania strefy Euro, dopuszczenie do spekulacji na polskim złotym i oferowania przez instytucje finansowe polskim firmom asymetrycznych opcji walutowych czy niekorzystna dla Polski umowa gazowa z Rosją… to tylko niektóre przejawy owej degradacji ekonomiczno-gospodarczej Polski.

  Ale rządy D. Tuska to też upadek etyczno-moralny całego polskiego społeczeństwa a w szczególności elit tzw. III RP czy też inaczej PRL-bis. Obecne rządy to kwintesencja zła, które jest ich immanentną cechą i które – przez cały okres pięciolecia – bezwzględnie walczyło z przejawami jakiegokolwiek dobra…

  1. Nie tylko zatrudnia swoich. POdczas sobotniego posiedzenia Rady Krajowej Tusk zapewnił, że Platforma nie dopuści do „polowania” na zwolenników zabijania dzieci – donosi portal wiara.pl. Szef rządu zadeklarował także ochronę mniejszości, do których zaliczył: homoseksualistów, Żydów, nie-Polaków. http://www.bibula.com/?p=63611 Dodac warto ze Tusk zadeklarowal takze obrone interesow Izreala i UE.

 20. AKT OSKARŻENIA – w związku z Marszem Niepodległości
  18 Listopad 2012
  23 uwag
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/11/18/akt-oskarzenia-w-zwiazku-z-marszem-niepodleglosci/#more-31828

  Zobacz także: Prof. Wojciech Polak: “Jesteśmy państwem policyjnym i totalitarnym”

  Źródło: http://cirilla.nowyekran.pl
  W związku z policyjną prowokacją w czasie Marszu Niepodległości w dniu 11.11.2012 roku, która miała miejsce w Warszawie, oskarżam władze Rzeczpospolitej Polskiej oraz “polską” policję o to, że:

  Władze RP poleciły Policji przygotowanie zabezpieczenia MN w taki sposób, aby spowodować zamieszki na ulicach Warszawy poprzez wprowadzenie bojówek policyjnych. Policyjni bandyci, ubrani w odzież cywilną i zamaskowani uderzyli zaczepnie na oddziały policji w celu spowodowania pretekstu do uderzenia na osoby uczestniczące w spokojnym Marszu Niepodległości. Założeniem i ostatecznym celem było uniemożliwienie świętowania przez polskie społeczeństwo odzyskania w 1918 roku niepodległości, po 123 latach niewoli.

  Podjęcie takiej decyzji przez sprawujących obecnie władzę w Rzeczpospolitej Polskiej stanowi zbrodnię przeciwko Narodowi Polskiemu. Tylko wróg narodu może w ten sposób postępować w stosunku do własnego społeczeństwa. Ludzie obecnie sprawujący władzę w RP nie są godni pozostawać na swoich urzędach. Mając na swoich sumieniach jedną z największych zbrodni jaką jest zbrojny atak na własne społeczeństwo pozbawia tą władzę mandatu do jej sprawowania. Fakt, że nie było ofiar śmiertelnych w czasie zajść w Warszawie to tylko i wyłącznie dzięki mądrości i opanowaniu Narodu i osób organizujących ten marsz. Nie zwalnia to jednak osoby odpowiedzialne za stworzenie zagrożenia z poniesienia odpowiedzialności.

  Rządy koalicji PO-PSL są rządami zdrady narodowej. Niczym się nie różnią od zbrodniczych rządów komunistycznych, gdzie naród był i jest traktowany przez władzę jak bydło, poniewierany, okradany, oszukiwany, wyzyskiwany i wyzywany od faszystów. W rzeczywistości to właśnie władza zachowuje się jak rasowi faszyści. Należy przyjąć do wiadomości i stosowania, że w sporach pomiędzy władzą a społeczeństwem to właśnie społeczeństwo ma rację. To, że władza dysponuje siłą w postaci służb mundurowych i przebranych policjantów za cywilnych bandytów wcale nie oznacza, że posiada przewagę nad społeczeństwem i może sobie pozwolić na każdą zbrodnię przeciwko narodowi. Tylko ludzie pozbawieni rozumu, samooceny i nie potrafiący przewidywać następstw mogą przypuszczać, że każda zbrodnia ujdzie im na sucho.

  Jak widać po zajściach w Warszawie na MN, właśnie takimi cechami mogą się pochwalić obecnie rządzący. Ich rządy są przykładem jak nie należy rządzić. Zaprowadzanie totalitaryzmu nie może pozostać bez oporu społecznego. Ich buta, zaślepienie i działania z premedytacją przeciwko narodowi muszą być i będą ukarane.

  Naród Polski potrafi wybaczać różne przewinienia doznawane od obcych jak i od swoich ciemiężycieli, ale w przypadku takiego bestialskiego zachowania nie zapomni wam nigdy. Bądźcie pewni, że zasłużona kara was nie ominie. Jesteście bandą zdrajców Narodu Polskiego. Władza w Polsce, począwszy od 1944 roku, to najgorsze śmiecie jakie mogły się przytrafić Narodowi Polskiemu, poza bardzo nielicznymi wyjątkami. Będący obecnie u władzy są w niechlubnej czołówce.

  Nie apeluję o honorowe odejście tej władzy w niebyt, gdyż aby podjąć taką decyzję należy najpierw mieć honor, którym w najmniejszym procencie nie grzeszą. W ciągu ostatnich 5 lat nie raz dali dowód na brak honoru, jak również na brak chociażby odrobiny przyzwoitości. Świadomi obywatele RP nie mają złudzeń z jakim gatunkiem ludzi mają do czynienia. Kłamstwo, obłuda, buta, złodziejstwo, zdrada i wiele innych najgorszych antywartości cechuje ich postawy. Oni nie są godni na ani jedno dobre słowo.

  Ta ocena dotyczy również ” polskiej” policji. Splamiliście mundur polskiego policjanta, polskiego oficera. Wasza postawa w dniu 11.11.2012 roku, jak i we wcześniejszych zajściach daje podstawę do oceny waszego morale na poziomie zerowym. Takie zaplanowanie akcji zabezpieczenia i ochrony obywateli biorących udział w marszu , aby doprowadzić do tragedii uczestników jest równie wielką zbrodnią jak polecenie polityczne w tej sprawie. Oficerowie policji i wszyscy inni policjanci mają za podstawowe zadanie chronić Naród Polski, a nie go niszczyć, nękać i poniżać. Nie jesteście godni nosić mundur polskiego oficera policji, polskiego policjanta. Oficerowie na najwyższych stanowiskach nie posiadacie najmniejszego prawa dowodzić polską policją, dając szeregowym policjantom najgorszy z przykładów jaki można sobie wyobrazić.

  Przebranie część swoich funkcjonariuszy za bandytów, aby właśnie taką rolę odgrywały w celach propagandowych i taktycznych mogących usprawiedliwić wasz późniejszy atak na manifestantów oceniam jako zero odpowiedzialności, maksimum głupoty i antynarodowy charakter policji. Natomiast atak wszelkiego rodzaju artykułami pirotechnicznymi i strzelanie do tłumu z broni w celu spowodowania zamieszek jest zbrodnią nie mieszcząca się w wyobrażeniu normalnego człowieka. Wasza postawa była tak ohydna, że można ją porównać jedynie do zachowania GESTAPO.

  Zważywszy na fakt, że wśród manifestujących były całe rodziny, że zniżyliście się najbardziej jak można pałując nasze polskie dzieci, nie widzę możliwości łagodniejszego określenia. Zasłużyliście sobie już nie tylko na miano ZOMOWCÓW, ale właśnie na miano GESTAPOWCÓW. Nie wyobrażam sobie, aby do takich hien Naród Polski mógł mieć w przyszłości jakiekolwiek zaufanie.

  Odzwierciedleniem waszego morale jest również postawa waszego rzecznika prasowego, który nie po raz pierwszy łgał w żywe oczy w programie telewizyjnym, tak jak ostatnio u p. Pospieszalskiego. Ile trzeba mieć w sobie buty, zakłamania, fałszu i tupetu, aby tak bezczelnie kłamać, kiedy
  miliony Polaków widziało ewidentną prowokację bandyckich bojówek policyjnych.

  Panie Sokołowski, każdy polski oficer mający odrobinę honoru podałby się do natychmiastowej dymisji. Jak Pan może spojrzeć w twarz pojedynczemu Polakowi, nie mówiąc już o swojej rodzinie. Na takich oficerów Polacy nie chcą pracować. Muszę Pana pocieszyć, nie Pan jeden powinien podać się do dymisji.

  Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że takimi osobami, które bez zwłoki powinny to uczynić są:
  Komendant Główny Policji, Komendant Wojewódzki Policji na Mazowszu, Komendant m. Stołecznego Warszawy, dowódca zabezpieczenia MN oraz Minister Spraw Wewnętrznych. To jest minimum, jakie powinno być zrealizowane. Przy obecnym składzie Komendy Policji i przy szkoleniu zamiast policjantów bandytów, Naród Polski nie ma prawa łożyć na taką służbę. Jest rzeczą niedopuszczalną, aby finansować swoich oprawców.

  POLACY! Ta władza nie jest naszą władzą. Ta władza służy sobie i zagranicznym mocodawcom. Zniszczyli Państwo Polskie a teraz chcą do końca zniszczyć Naród Polski, który za odzyskanie i utrzymanie niepodległości przelał morze krwi. Naszym prawem i obowiązkiem jest nie zmarnować tej ofiary naszych przodków. Naszym obowiązkiem jest rozliczyć zdrajców Narodu Polskiego.

  Jerzy Truchlewski
  Polak bez Państwa polskiego

  Gdańsk, 16.11.2012

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: