NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
PIS ŚCIĄGA DO WARSZAWY INDYJSKĄ ODMIANE VIRUSA COVID- 19 - SAMOLOT Z VIRUSEM NA POKŁADZIE LĄDUJE ZA KILKA MINUT
POLAK TO ... PIP ..PIP I K.. - ZŁA OPINIA O POLSCE I POLAKACH CIĄGNIE SIĘ OD WIEKÓW !! DLACZEGO ?
FRANCJA - BUNT ŻOŁNIERZY POPIERA POLICJA !!
AGENDA 2030 CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKI LOS CZEKA ZASZCZEPIONYCH SZCZEPIONKA mRNA?
Katastrofa samolotu w Zielonej Górze. Nieoficjalnie, zginął jeden z najbogatszych Polaków
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

IZRAEL 75 000 Rewzerwistów – USA popiera INWAZJE – a więc wojna ..

Podjęto działania w celu mobilizacji do 75 tys. rezerwistów
11 minut temu
Źródło: PAP

Rząd Izraela wydał zgodę na mobilizację do 75 tys. żołnierzy rezerwy na ewentualną operację lądową w Strefie Gazy. Prezydent USA Barack Obama zapewnił w nocy z piątku na sobotę izraelskiego premiera Benjamina Netanjahu o poparciu Stanów Zjednoczonych dla Izraela.

Decyzja Izraela nie oznacza, że wszyscy zmobilizowani rezerwiści zostaną natychmiast powołani pod broń. Pozwala jednak wojsku zwerbować ich w razie potrzeby.

Izraelski premier Benjamin Netanjahu wraz z szefami resortów siłowych w Tel Awiwie wziął udział w czterogodzinnej naradzie strategicznej, natomiast pozostałych ministrów zapytano o to, ilu ludzi powinno się zmobilizować – podał Reuters, powołując się na źródła polityczne w Izraelu.

Prowadzone od kilku dni naloty bombowe i mobilizacja są odpowiedzią Izraela na palestyński ostrzał rakietowy ze Strefy Gazy. Izraelskie wojsko zaapelowało do palestyńskiej ludności cywilnej o trzymanie się z dala od bojowników radykalnego ruchu Hamas, rządzącego w Strefie Gazy. Zamknięto też wszystkie drogi dojazdowe do palestyńskiej enklawy.

AFP, powołując się na własnych korespondentów, podaje, że wzdłuż granicy Izraela ze Strefą Gazy trwa koncentracja wojsk i ciężkiego sprzętu.

Od środy – według izraelskiej armii – ze Strefy Gazy w kierunku Izraela poleciało 357 rakiet, z czego 197 przechwycił izraelski system antyrakietowy „Iron Dome”.

W sumie zginęło 27 Palestyńczyków i trzech Izraelczyków

Obama popiera Izrael

Prezydent USA Barack Obama zapewnił w nocy z piątku na sobotę izraelskiego premiera Benjamina Netanjahu o poparciu Stanów Zjednoczonych dla Izraela. W rozmowie telefonicznej obaj politycy omówili możliwości wygaszania napięć między Izraelem a Strefą Gazy.

Jak wynika z komunikatu Białego Domu, Obama po raz kolejny podkreślił, że Izraelczycy mają prawo do obrony i wyraził żal z powodu ofiar po obu stronach konfliktu.

Premier Izraela natomiast z uznaniem mówił o amerykańskim prezydencie i Amerykanach, którzy współfinansowali izraelski system obrony przeciwrakietowej i przeciwmoździerzowej „Iron Dome”, co pozwoliło ochronić kraj przed setkami spadających na niego pocisków.

Przywódca Stanów Zjednoczonych telefonował również do prezydenta Egiptu Mohammeda Mursiego. Docenił starania jego kraju na rzecz uspokojenia napięć w regionie i podkreślił, że zabiegi te przyniosą sukces.

============

W ODPOWIEDZI NA MOŻLIWĄ INWAZJE LĄDOWĄ 

SIŁY PALESTYŃSKIE ORAZ SOJUSZNICY ZAPOWIADAJĄ ZMASOWANY ODWET RAKIETOWY Z TERYTORIUM GAZY , LIBANU I SYRII

SOŁY WSPIERAJĄCE PALESTYŃCZYKÓW DYSPONUJĄ RAKIETAMI ZDOLNYMI DOSIĘGNĄĆ KAŻDY CEL NA TERYTORIUM IZRAELA 

=======================================================

„POLSKIE” STANOWISKO W TEJ SPRAWIE JEST JASNO OKREŚLONE

PRZEZ ZDRADZIECKI RZĄD III R.P

Tusk do Izraela: Mało kto was rozumie tak dobrze jak my
– Izrael może liczyć na Polskę – mówił po spotkaniu z premierem tego kraju Benjaminem Netanjahu w Jerozolimie premier Donald Tusk, odnosząc się do sytuacji na Bliskim Wschodzie. Netanjahu, podkreślając, że sytuacja w regionie jest niestabilna, przyznawał, że jego kraj przygotowuje się na najgorsze.

– Mało kto was rozumie obecnie tak dobrze, jak my – oświadczył premier.
Manifestacje spowodowały już upadek autorytarnych reżimów w Tunezji i Egipcie. Trwają protesty w Libii. Izrael obawia się przejęcia w tych krajach władzy przez zagrażających mu ekstremistów islamskich.

„Bedziemy szukać wspólnych rozwiązań”

– Będziemy nie tylko dziś, ale w najbliższych tygodniach, miesiącach szukać wspólnych rozwiązań, które będą sprzyjały zarówno wolnościowym i demokratycznym aspiracjom ludzi mieszkających w regionie, i równocześnie szukać rozwiązań, które zapewnią stabilność i bezpieczeństwo w tym regionie – zapewnił w Jerozolimie Tusk po spotkaniu z premierem Izraela Benjaminem Netanjahu.

Jak zaznaczył, wartości „nie mogą być przeciwko sobie”. – Nie można zapomnieć ani o jednym, ani o drugim – podkreślił.

„Mało kto Was rozumie, tak dobrze jak my”

Tusk deklarował także, że tak jak w przeszłości, tak teraz, w skomplikowanej rzeczywistości, Polska i Izrael mogą na siebie nawzajem liczyć. Zapewniał, że nasz kraj będzie na arenie europejskiej i światowej prezentował w odniesieniu do Izraela takie właśnie solidarne stanowisko.

– Mało kto was rozumie obecnie tak dobrze, jak my – oświadczył premier.

„Moment próby”

Polski premier zaznaczył, że w Europie trwa bardzo gorąca dyskusja na temat tego, co dzieje się wokół Izraela, w wielu państwach regionu.

– Dla nas wszystkich jest to moment próby, ponieważ musimy skutecznie, bardzo prawdziwie, bardzo mocno wspierać tych ludzi, dla których celem jest i wolność i demokracja – coś, czego sami przez całe życie szukaliśmy i my osobiście, i nasze narody, równocześnie nie przeciwstawiając tego temu pierwszemu celowi, szukać odpowiedzialności i stabilności w regionie – powiedział szef polskiego rządu.

„Zaprojektować wspólną przyszłość”

Premier Izraela Benjamin Netanjahu po spotkaniu z Donaldem Tuskiem w Jerozolimie, w pierwszym dniu wspólnych międzyrządowych konsultacji, zapewnił natomiast, że jego rząd spotka się z rządem polskim, żeby „zaprojektować wspólną przyszłość”.

Netanjahu podkreślał, że Polaków i Żydów łączą wielowiekowe związki. Jak powiedział, oba narody wspólnie cierpiały i przeżywały wielkie tragedie, ale też wzajemnie pozytywnie na siebie wpływały, w tym również w dążeniu do wolności w czasie „wielkich romantycznych zrywów”. W tym kontekście wymienił powstanie warszawskie i powstanie w warszawskim getcie. – Spotkaliśmy się tu nie tylko po to, by rozmawiać o przeszłości – powiedział premier Izraela. – Razem z nami są ministrowie obu rządów i będziemy dziś i jutro pracowali, by zaprojektować wspólną przyszłość – podsumował.

Życzenia urodzinowe dla Sikorskiego

Netanjahu złożył także życzenia szefowi MSZ Radosławowi Sikorskiemu, który obchodził w środę urodziny. Życzył też wszystkiego najlepszego towarzyszącemu delegacji Władysławowi Bartoszewskiemu, który niedawno świętował swoją rocznicę urodzin.

Wizyta Tuska w Izraelu

Premier Donald Tus oraz ministrowie: obrony Bogdan Klich, zdrowia Ewa Kopacz, edukacji Katarzyna Hall, spraw zagranicznych Radosław Sikorski w środę i czwartek przebywają w Jerozolimie.

Przybyli do Izraela na pierwszą sesję dialogu międzyrządowego między obu krajami. Dwudniowe rozmowy delegacji mają dotyczą m.in. współpracy w dziedzinie wojskowości i ochrony zdrowia.

ant//kdj

http://www.tvn24.pl/12691,1693806,0,11,tusk-do-izraela-malo-kto-was-rozumie-tak-dobrze-jak-my,wiadomosc.html

czy jest to deklaracja wysłania polskich obywateli na wojnę ??????

czy jest to deklaracja przyjecia na teretorium polski milionów uciekinierów z izraela ???

 OFIARA UŻYCIA PRZEMOCY

PALESTYNA 

JESLI DEKLARACJE ZOSTANĄ ZREALIZOWANE TO MY POLACY BEDZIEMY WSPÓŁWINNI POPEŁNIENIA ZBRODNI NA TRZECH NARODACH

PALESTYŃSKIM

ŻYDOWSKIM

IRAŃSKIM  

I NIKT NAM TEGO NIGDY NIE WYBACZY

NATYCHMIASTOWA DYMISJA TYCH ZDRAJCÓW RZĄDOWYCH JEST JEDYNYM GWARANTEM UCHRONIENIA NAS POLAKÓW OD WIECZNEJ HAŃBY  

Z PIĘTNEM ZBRODNIARZY 

OBAWIAM SIĘ ZE TAK!!!!!!! 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

33 thoughts on “IZRAEL 75 000 Rewzerwistów – USA popiera INWAZJE – a więc wojna ..

 1. ostatnie info..
  Do tej pory Żydzi twierdzili, że naloty wykonywane są z chirurgiczną precyzją tak, aby zminimalizować ilość ofiar cywilnych. Teraz do wojny przystąpiła jednak izraelska marynarka wojenna i ze strony morza prowadzony jest chaotyczny ostrzał artyleryjski.
  Statystyki konfliktu Palestyńsko-Żydowskiego to 900 nalotów izraelskich i około 760 rakiet wystrzelonych przez Palestyńczyków. Według oficjalnych informacji z IDF tarcza antyrakietowa była w stanie unieszkodliwić 257 rakiet, ale ponad 500 spadło na terytorium Izraela. Do tej pory po stronie Palestyńskiej zginęło 48 osób w tym wiele dzieci a po stronie żydowskiej trzy osoby.
  Premier Izraela, Benjamin Netanjahu, w telekonferencji z Barackiem Obamą i Angelą Merkel zaprzeczył, że jakiś rozejm jest możliwy i stwierdził, że przestaną wykonywac naloty gdy Palestyńczycy przestaną wystrzeliwac rakiety. Innymi słowy ktoś musi odpuścić, ponieważ w przeciwnym przypadku ta spirala przemocy może się szybko nie skończyć.
  Źródła:

  http: //www.bbc.co.uk/news/world-middle-east-20383001

  http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4307083,00.html

  http://www.wnd.com/2012/11/iran-admits-pulling-strings-on-gaza-crisis/

  a teraz słowa kluczowe :”Netanjahu, w telekonferencji z Barackiem Obamą i Angelą Merkel zaprzeczył, że jakiś rozejm jest możliwy i stwierdził, że przestaną wykonywac naloty gdy Palestyńczycy przestaną wystrzeliwac rakiety”
  Przypomnę iz w styczniu mają sie odbyc wybory w israelu……. i netanjahu prawdopodobnie nie utrzyma sie przy korycie bowiem sami zydzi mają go juz dosyc! Jedyne wyjscie to wojna! wtedy mogą zapomniec o wyborach…

 2. Ruszył Pawlak Sawickiego to Sawicki ruszył Pawlaka.

  Za pomocą Piechocińskiego…

  Można zdradzać, można współuczestniczyć w przewrocie gabinetowym, można podpisywać z Rosją umowę gazową, za którą w każdym normalnym kraju poszło by się siedzieć.

  Ale nie można srać we własne gniazdo, wywlekać „Elewatory” i wycinać nie swoich ludzi z osławionych agencji. No tego to się nie robi…

  Sorry Winnetou! Ale biznes to jest biznes…

  Ale każda zmiana w szefostwie mafii i to mafii, która ma swojego wicepremiera oznacza nową dynamikę. Zwykle przy takich okazjach różne trupy lubią wypadać z szafy.

  I zawsze jest to kłopot dla Tusska, który z Cyborgiem kręcił różne lody i to od kilkunastu lat…

  No i wesoło się porobiło na szeblach gmin, powiatów i województw… A zdenerwowane partyjne doły mogą, w takich razach, wywijać różne oberki.

  Jeśli nawet marszałek Struzik olał Waldka i poparł Piechocińskiego to coś znaczy. Uznano Pawlaka za zgranego i zużytego. Ale Cyborg nie odpuści. On nigdy nie odpuszcza. Będzie rył rowy pod Piechocińskim i będzie rzucał mu kłody pod nogi.

  I bardzo dobrze. Bo coś, przy okazji, może się wymknąć spod kontroli.

  Jednym słowem będzie wesoło…

  Bandyci z PO mają też nielichy kłopocik bo wiedzą, że Cyborg też wie.

  Dużo wie…

  Walki wewnątrz służb zawsze bywają ciekawe. A często przynoszą niespodziewane efekty. Odpryski ranią też i daleko, i szeroko. Panowie: Tussk i Pawlak doskonale to wiedzą…

  Mamy kolejną odsłonę procesu zmierzającego do zastąpienia jednego kochanego przywództwa kraju na drugie. Jeszcze kochańsze. Obecne już troszeczkę trąci stęchlizną.

  I w Berlinie, i w Moskwie…
  http://naszeblogi.pl/34069-ruszyl-pawlak-sawickiego

 3. Osobiscie uwazam ze Zydzi nie jest dla Polski zagrozeniem. Pisz to w kontekscie kilku wpisow o ewentualnym ‘powrocie’ Zydow. Prawdziwym zagrozeniem dla naszego bytu, czyli istnienia naszego kraju jestesmy my sami. Trzeba przyznac,ze przescigamy w tym sam ‘narod wybrany’. Nie potrafimy patrzec na siebie z boku, jestesmy bardzo zawistni, zazdrosni, malo terancyjni dla innych rodakow, szegolnie dla tych ktorzy musza zyc poza granicami kraju, mierzymy innych swoja miara, co najwazniejsze nie potrfimy sie z jednoczyc w obliczu zagrozena. Spostac Polaka poza gramicami Polski to jak zobaczyc wilka w lesie, ‘przechodz bracie na druga strone’Wlaczymy sami z soba. Toczymy bitwy we wlasnych umyslach przenoszac to nagrun rzeczywisty. Wartoscia dla nas nie jest druga osoba, ale pieniadz, tak go kochamy ze zapominamiy o innych. Dlatego uwazam, ze grozi nam rychlo unicestwienie/ lub jak ktos woli samounicestwienie poprzez zaniechanie czynienia dobra/ lub brak dzialania. Jak wiemy sa wyjatki od ogulu sa tacy ktorym zalezy aly Polska byla silna, dala ktorych wartoscia jest drugi czlowiek. Zydzi z powyzszych okolicznosci moga tylko skorzystac. Bo jak mowi przyslowie gdzie dwuch sie bija tam..?? trzeci korzysta. Coz winic ich za spryt nie mozna. W cichosci serca mam nadzieje,ze ta sytuacja sie zmieni i serce naszego narodu dotknie przemiana.

 4. Niemcy wyślą wojska na granicę turecko-syryjską
  Tagi: NATO, Europa, Wiadomości, wojsko, obrona przeciwlotnicza, Turcja, Syria, Niemcy, Bezpieczeństwo Redakcja internetowa 17.11.2012, 14:09

  http://polish.ruvr.ru/2012_11_17/NATO-Patriot-Turcja/
  Foto: EPA

  Turcja zamierza zwrócić się do dowództwa NATO z prośbą o rozmieszczenie na granicy z Syrią taktycznych rakietowych systemów przeciwlotniczych Patriot. W przypadku uzyskania zgody NATO Niemcy wyślą tam żołnierzy Bundeswehry, którzy zajmą się obsługą kompleksu. Poinformowała o tym dzisiaj niemiecka gazeta Süddeutsche Zeitung.

  Według niej Berlin planuje wysłać do Turcji do 170 żołnierzy. Na razie nie ma oficjalnego potwierdzenia tej informacji. MSZ Niemiec odmówiło komentarza, a w Ministerstwie Obrony powiedziano, że jeśli NATO wyda rozkaz wysłania kontyngentu na turecko-syryjską granicę, to Berlin rozpatrzy go zgodnie ze swoimi zobowiązaniami wobec Paktu Północnoatlantyckiego.

 5. Armia Izraela zakończyła przygotowania do inwazji
  Tagi: Polityka, Bliski Wschód, Strefa Gazy, Izrael, Wiadomości, wojsko, nalot Redakcja internetowa 17.11.2012, 12:07

  http://polish.ruvr.ru/2012_11_17/inwazja-Izrael-Gaza/
  Foto: en.wikipedia.org/Israel Defense Forces/cc-by

  Izraelskie media poinformowały, że dowództwo wojskowe Izraela rozkazało wzmocnić ataki na Strefę Gazy. Jedynie od godziny 0:00 zostało przeprowadzonych ponad 200 nalotów, 120 z nich dokonano na wyrzutnie rakiet i miejsca wystrzeliwania rakiet. Palestyńczycy powiadomili o 40 zabitych i setkach rannych w ciągu czterech dni bombardowania.

  Początku operacji lądowej oczekuje się w ten weekend. Zgodnie z informacjami uzyskanymi od izraelskich źródeł wojskowych Siły Obronne Izraela zakończyły przygotowania i mogą rozpocząć inwazję na Gazę w ciągu 60 minut od otrzymania rozkazu.

  1. Iran wzywa świat muzułmański do ataku na Izrael
   Tagi: Polityka, Bliski Wschód, Izrael, Wiadomości, muzułmanie, Iran Redakcja internetowa 17.11.2012, 16:49

   http://polish.ruvr.ru/2012_11_17/Iran-Izrael-odwet/
   Foto: EPA

   Minister obrony Iranu generał Ahmad Vahidi zażądał od muzułmańskich krajów, żeby zastosowały środki odwetowe przeciwko Izraelowi, który rozpoczął w Strefie Gazy operację wojskową „Słup ognia”. „Jedynie zemsta dokonana przez świat muzułmański zdoła położyć kres zbrodniom reżimu syjonistycznego” – cytuje słowa Vahidi irańska agencja informacyjna IRNA.

 6. Polska bez Polaków.

  Światowa Federacja Żydów Polskich licząca 4 mil. członków wg. oświadczeń w telewizji polskiej Szymona Szumloja. W Polsce żyje wg. zasobów archiwalnych MSW 2 mil. 700 tys. Żydów, uwzględniając populację pokoleniową tych którzy w największej tajemnicy zachowują swoje pochodzenie. Żydzi poza nielicznymi wyjątkami zajmują wszystkie kluczowe stanowiska w mas mediach, kulturze , polityce i gospodarce. Tymczasem ku swojej zgubie Polacy nie widzą żadnego problemu Żydowskiego w Polsce. Jest to konkretny wynik obezwładniania opinii publicznej. W umysłach Polaków (naszych) panuje mrok i zamglenie, gdyż nie dostrzegają ogromnego zagrożenia ze strony rządzących Polską Żydów. Kwestia liczebności Żydów w powojennej Polsce zo-tała po wyzwoleniu (zmianie okupacji hitlerowskiej na Żydo-Radziecką) sfałszowana przez Żydów z NKWD, gdyż zgodne to było z planem zniewolenia Polaków. Żydzi najbardziej nadawali się do najpokrętniejszych żądań politycznych. Wykonując polecenia NKWD w Polsce osiągali władzę i ogromne ko-rzyści materialne płynące z władania dużym państwem europejskim. Po wyzwoleniu Oświęcimia przez Armię Czerwoną celowo ogłoszono Światu, że zgi-neło tu 3 mil. 400 tys. ludzi żydowskiego pochodzenia, lecz prawda jest ze zydow zmarlo w skutek chorob, glownie tyfusu jak rowniez wiekszosc zostala zatluczona na smierc przez „zydowskie kapo”, a nie Niemcow 74 tys. materialy te dostarczyl Gorbaczew w roku polskim wladzom. Liczba ta odpowiadająca prawie w stu procentach liczbie Żydów zamieszkałych w przedwojennej Polsce. Do opanowania Polski przez Żydów komunistów ukryto ich liczbę. Po wojnie większość Żydów zmieniła nazwiska, a nawet imiona rodziców. I na-gle stali się najlepszymi Polakami . Ostatnie publikacje zachodnie uznane już przez samych Żydów oceniają liczbę zgładzonych ludzi na 1 mil. 100 tys. w Brzezince – Oświęcimiu 74 tys.. Żydów. Polaków mordowano od początku wojny w Oświęcimiu, a Żydów dopiero dwa lata później w Brzeźińce. Od samego początku życie zadawało kłam tezie Polska bez Żydów.

  To Żydzi wyszkoleni przez NKWD utworzyli Urząd Bezpieczeństwa. Sami Żydzi dzisiaj przyznają, że w super policji politycznej UB 70 % kluczowych oficerskich etatów zajmowali Żydzi. Ponad 1 mil. polskich patriotów przeszło przez ciężkie więzienia i różnego rodzaju obozy pracy przymusowej jak kopalnie uranu w ZSRR. 1 mil. 100 tys. wywieziono do ZSRR. W tym ponad 300 tys. Polaków wykształconych mogących stanowić podstawę aparatu państwa z AK, NSZ, BChl. i tych którzy nie zgadzali się z narzuconym systemem komunistycznym zginęli na skutek mordów przez tortury w lochach UB, lub zostali roztrzelani w tył głowy i potajemnie pogrzebani w dołach z wapnem, ażeby nie znaleziono szkieletów zwłok. Na terenie objętych okupacją niemiecką w walce z okupantem zginęło około 10 % stanu żołnierzy AK. Natomiast na terenach objętych okupacją sowiecką zginęło 90 % stanu oso-bowego Akowców. Dziś wiadomo, że listy ofiar NKWD były sporządzane w miejscowych Gminach Żydowskich.

  http://nwonews.pl/drukuj,1716

  1. dlatego nadszedł czas ROZWIĄZAĆ PROBLEM …………………… w polsce.

   ———————–

   ocenzurowano wypowiedź nie zgodna z reg. wordpres – i woda na młyn DELEGALIZACJI – O.N.R

   =========================
   OFICJALNE STANOWISKO MIZIAFORUM W TEJ SPRAWIE

   ” TEKST MIZIAFORUM”
   DEDYKOWANY BLOGOWYM KRZYKACZOM MOCNYM W GĘBIE SŁABYM W POTENCJI SPRAWCZEJ NAZW BLOGÓW NIE WYMIENIAM , ŻEBY ZBĘDNEJ I SZKODLIWEJ REKLAMY NIE CZYNIĆ .

   NIE ZAPOMINAM O “LAMENCIARZACH” NIE POSIADAJĄCYCH TUBEK PROPAGANDOWYCH W FORMIE BLOGA , ALE RÓWNIEŻ SKUTECZNIE ZAKRZYKUJĄCYCH MERITUM SPRAW POLSKICH SWYMI KOMENTAMI I TU I GDZIE SIĘ DA , LUB GDZIE WPUSZCZĄ.
   DYGRESJA KOŃCOWA Z TEZĄ :

   OPISYWANI PRZEZ POWYŻSZYCH : CHAZARZY , ILUMINACI, ŻYDZI, MASONI, PEDAŁY I CYKLIŚCI -sprawcy wszelkich nieszczęść narodowych – JEŚLI DA IM SIĘ DOWIEŚĆ PRZESTĘPCZEJ DZIAŁALNOŚCI , TO PRZEDE WSZYSTKIM W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI SĄ ZŁODZIEJAMI I PRZESTĘPCAMI (posiadającymi imiona i nazwiska ) – I ZA TO WINNI BYĆ NIEZWŁOCZNIE KARANI!!!

   A NIE ZA TO , ŻE SĄ – ŻYDAMI, CHAZARAMI , MASONAMI, ILUMINATAMI, CYKLISTAMI I PEDERASTAMI , TO NIE JEST KARALNE I RACZEJ NIE BĘDZIE

   WIĘCEJ – Z UZASADNIENIEM TU W LINKU

   http://miziaforum.wordpress.com/kontakt-do-miziaforum/

    1. ODWAŻNIACHA – TO DLACZEGO ROBISZ WPISY Z STRONY MASKUJĄCEJ IP ????

     co chcesz – żeby zamkneli ten blog??? – albo dostarczasz argumentów za -DELEGALIZACJĄ , ONR I MW ???

     JA I TAK WIEM KIM JESTEŚ -ale co mnie to

     ZAPRASZAM DO WPISÓW MERYTORYCZNYCH I INTELIGENTNYCH ………… jesli wiesz co mam na myśli ??

    2. Ja wiem kim jestes 'Adamie', '2012′ i chuj wie ile razy bedziesz zmienial niki zawsze cie rozpoznam.Potrafisz ropzpierdalac dyskusje. Masz za nic szacunek do innych rozchelalny burzycielu. Nie masz zadnego celu buraku.

 7. Fakty są jeszcze ciekawsze.
  W Krakowie przygotowano przy ul. Miodowej budynek na siedzibę Knesetu. Zbudowano go niszcząc zabytkowy cmentarz żydowski i pod budynek przeznaczając teren dawnych grobów, które były pod ochrona. Tajemnicą poliszynela jest , że na Kazimierzu niektórzy z Izraela już wiedzą w pod jakimi adresami bedą mieszkać. W Krakowie jest takie przedsiębiorstwo budowlane od lat przygotowane do rozbudowy zaplanowanego osiedla żydowskiego dla pomniejszych, w poblizu obecnego Osiedla Europejskiego, a w kierunku obwodnicy. To przedsiębiorstwo odkupione w latach 90-tych z Alwerni, teraz dla kamuflażu otrzymuje zlecenia na niektóre publiczne roboty, które w większości usterkuje, bo nie ma o nich pojęcia i doświadczenia. Kiedyś wadliwie ta firma remontowała Most Dębnicki, potem ul. Piłsudskiego, a nawet potrafiła usterkować roboty w Rynku Głównym. Ta firma wyczekuje na sygnał z Izraela ale też należy wspomnieć, ze na taką ewentualność wykupiono dawną Krakowiankę w Borku Fałęckim i ten ośrodek rekreacyjny czeka na inne czasy, a przy zdrowych zmysłach zamiast całodobowej ochrony przez dawnych milicjantów, powinien zostać upubliczniony dla Krakowian. W określonych kręgach można się dowiedzieć, że w Krakowie może znaleźć schronienie ok. 200 tys żydów ewakuowanych z Izraela.
  Równie interesującą ciekawostką jest również przeznaczenie na osiedlenie terenów pod Szczecinem. Tam już w latach 50-tych eksperymentowano z osiedlaniem Greków, a teraz również tam są plany zwiazane z ewakuacją. Niektórzy wyliczyli, ze w Polsce można przygotować do ewakuacji miejsc dla około 1,2 mln żydów. Problem jednak w tym, że nie wiadomo, czy znajdzie się tylu chętnych do osiedlenia, bo bardziej atrakcyjne jest osiedlenie się w Zachodniej Europie.
  Na ten temat mozna bardzo wiele się dowiedzieć na zachodnich portalach ale oczywiscie w Polsce ten temat jest niemalże zakazany. Czasami tylko pojawią się informacje o wspólnym posiedzeniu „polskiego” rządu w Izraelu, czy zakupie w tym roku za 1/2 mld dolarów bomb i rakiet do 8 samolotów F-16, które ćwiczyły w Izraelu i tam były wyposażone w elektronikę, a potem znalazły sie na ćwiczeniach w USA. Wyposażane były podobno głównie do udziału w napadzie i bombardowaniu Iranu. Jeśli te cenzurowane – przepraszam, moderowane – informacje ukazywały by się uczciwie w Polsce, to ludzie zupełnie inaczej zaczęłi by oceniać te gorączkowe szukanie pieniędzy kosztem polskich podatników i Obywateli. Wydłuzanie wieku emerytalnego czy eutanazję poprzez ograniczanie darmowego dostepu do profilaktyki i służby zdrowia oraz zamieszania z NFZ czy funduszmi emerytalnymi.
  Jesteśmy jedynym kuriozalnym krajem gdzie rząd wymusza obowiązkowy haracz na emeryturę ale nie dla Państwa, a do prywatnych kieszeni żydowskich funduszy, które mają zagwarantowany przymusowy okup w postaci opłaty wstepnej i następnie w kazdym roku obowiązkowego okupu za zarządzanie i to nie od zysku, tylko od wymuszonej kwoty z konta płacącego.

 8. Żydzi wracajcie. Cudowne
  Z Janem Tomaszem Grossem* rozmawiają Joanna Warsza** i Artur Żmijewski***2011-06-20, ostatnia aktualizacja 2011-06-17 19:29

  Byli tacy, co mówili: „Żydzi na Madagaskar”. I byli inni, co wołali: „Żydzi do Palestyny”. Nie będę więc chodził, krzycząc: „Żydzi do Polski”. Ale w sensie symbolicznego zaproszenia, to z rozkoszą

  Fot. Jan Brykczynski FORUM
  ZOBACZ TAKŻE
  Nie nienawidzić Polaków
  Joanna Warsza, Artur Żmijewski: Chcemy wesprzeć Żydowski Ruch Odrodzenia Narodowego, którego liderką jest Yael Bartana. Artystka z Izraela chce, żeby do Polski wróciły trzy miliony Żydów. Bartana reprezentuje właśnie Polskę na Biennale w Wenecji i chyba jest tą „pierwszą”, która do Polski wraca. Chcemy, żeby jej ruch stał się faktem społecznym, a nie artystycznym figlem. Po wystawie w Pawilonie Polskim w Wenecji Bartana jest już polską artystką.

  Jan Tomasz Gross: No i bardzo dobrze.

  Tak, Żydzi wracają do Polski.

  – Mogę podrzucić drobny pomysł: żeby na tablicach przydrożnych informujących o nazwach wiosek i miast pojawiła się informacja o liczbie żydowskiej ludności przed 1939 rokiem. Tak jak czasami jest zaznaczana wysokość, na której miejscowość się znajduje. Oczywiście, żeby była tam też liczba ludności katolickiej czy prawosławnej. Ważne, żeby było wiadomo, że oni tam byli. To jest mój pomysł na powrót Żydów do Polski.

  REKLAMY GOOGLE

  Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,97863,9806271,Zydzi_wracajcie__Cudowne.html#ixzz2CTjCntHn

  http://wyborcza.pl/1,97863,9806271,Zydzi_wracajcie__Cudowne.html

  1. Podobno Ruch Odrodzenia Żydowskiego chce sprowadzić do Polski z powrotem 3 miliony Żydów!
   (Moja wyobraźnia już nie ogarnia tej liczby)
   Dodatkowo chce wprowadzić w naszym kraju drugi język urzędowy którym miałby być- Uwaga: Hebrajski…

   Nie wiem na ile poważna jest sprawa.Ruch kojarzę, bo wiem, że angażowała się w niego jakaś artystka z izraela- może kojarzycie nakręciła taką trylogie o Żydach i tej organizacji właśnie.
   I tak to się zaczęło bo wymyśliła sobie taki projekt, w którym Sierakowski namawia Żydów na powrót do Polski.

   A teraz fikcja staje się prawdą bo członkowie tego ruchu chcą wrócić! I to za nasze podatki!!! Oczywiście podniesione….

   Wyobrażacie sobie to w ogóle? Jakby mieli tu przyjeżdżać? Ratami? Czy my byśmy 3 miliony tak nagle pomieścili? Nasze prace oddali? Nie widzę tego kompletnie…

   1. Podobno Ruch Odrodzenia Żydowskiego chce sprowadzić do Polski z powrotem 3 miliony Żydów!
    ====================
    BO ZA CHLEBEM WYJECHAŁO POD STRASZAKIEM GŁODU – 4000 000 POLAKÓW

    więc są już miejsca…

 9. Z OSTATNIEJ CHWILI – SKURWESYNY WIADOMEJ NACJI BOMBARDUJĄ – BUDYNKI MIESZKALNE , SZKOŁY SZPITALE

  ŁADUNKI ZAWIERAJĄ BIAŁY FOSFOR !!!!!
  (Fosfor biały to najaktywniejsza odmiana fosforu, która podczas kontaktu z tlenem dochodzi do temperatury 1300 stopni Celsjusza. Substancja musi być przechowywana w wodzie lub parafinie. Głośno stało się o użyciu jej podczas walk o Faludżę, Irackiego miasta które zostało doszczętnie zniszczone podczas kampanii wojennej.)

  OSTRZELIWANE SĄ Z POWIETRZA EKIPY RATOWNICZE PRÓBUJĄCE WYDOBYWAĆ OSOBY ZASYPANE W GRUZACH !!!!!

  TAK WYGLADAJĄ OFIARY PO KONTAKCIE Z BIAŁYM FOSFOREM

  zdjęcia osób okaleczonych podczas

  IZRAELSKIEJ OPERACJI – PŁYNNY OŁÓW !!!!

   

   

  ====================================================
  CYTAT Z TUSKA
  „Tusk do Izraela: Mało kto was rozumie tak dobrze jak my
  – Izrael może liczyć na Polskę – mówił po spotkaniu z premierem tego kraju Benjaminem Netanjahu”

  w świetle tego co na zdjęciach słowa tuska są jasne kim ta k…… jest NAPRAWDĘ !!!!!
  ===========================================================

  1. SZYKUJE SIĘ NAJWIĘKSZE LUDOBÓJSTWO – KTÓRE BĘDZIE TRANSMITOWANE – NA ŻYWO !!

   W TV – a wy co nato …

   NIC…

   PRZYJDZIE I KOLEJ NA WAS – ROZPIERDOLĄ WAM TEN BŁOGOSTAN

   szybciej niż sobie wyobrażacie –

   1. Pastor Martin Niemöller:
    Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
    Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą. Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem. Nie byłem przecież socjaldemokratą.
    Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
    Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było

 10. Jesli tym razem nie pomoze pejsatym tchorzom ich starotestamentowy bozek-kosmita oprocz usmanow, to mozliwe, ze bedziemy ogladac ich koniec.

  1. Nie ciesz się, nie będzie żadnego końca. Jak ci się wydaje po co w Polsce buduje się tyle mieszkań? Osiedli zamkniętych? Bo chyba nie dla ciebie? 😉 Oni już sobie szykują plan B. A w Polsce będzie druga Palestyna. To co teraz się tu dzieje u nas to przygotowanie. Będzie jeszcze gorzej niż jest.

   No chyba że im ktoś granicę obstawi i usmaży w tym ich oczadziałym dołku. 😉 Ale w to wątpię.

 11. http://polish.ruvr.ru/2012_11_16/Kanada-Izrael-poparcie/
  Minister obrony Kanady Peter MacKay obiecał, że nadal będzie trzymać się stanowiska, sformułowanego jeszcze w 2011 roku podczas podpisania memorandum w sprawie zrozumienia wzajemnego między resortami obronnymi obu krajów.

  W świetle obecnego konfliktu między Izraelem i Strefą Gazy Peter MacKay wyraził nadzieję, że sytuacja nie zaostrzy się do takiego stopnia, że będzie potrzebna ingerencja krajów trzecich.

  Tymczasem swoje poparcie dla Izraela oficjalnie wyraził minister spraw zagranicznych Kanady John Baird. W telefonicznej rozmowie ze swoim izraelskim odpowiednikiem Avigdorem Libermanem John Baird potwierdził prawo Izraela do obrony przed wszelkimi „atakami terrorystycznymi”.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: