NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!! VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

cz. 2 A.GWIAZDA – KOMOROWSKI I SIKORSKI POWINNI BYĆ ARESZTOWANI !!!

– Kaczyńscy wyłamali się z układu okrągłostołowego i dlatego był Smoleńsk. Gra toczy się z gangsterami. Ktoś zacierał ślady i komuś ten zamach był na rękę. PO zyskała stanowisko prezydenta, to duża korzyść. A pierwsze podejrzenie pada na tego, kto chciał „wyrżnąć watahę” – powiedział w drugiej części rozmowy z Onetem Andrzej Gwiazda.

Z Andrzejem Gwiazdą – współtwórcą Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża i NSZZ „Solidarność”, rozmawia Jacek Nizinkiewicz.

Jacek Nizinkiewicz: Czy w dalszym ciągu uważa pan, że Okrągły Stół był błędem?

Andrzej Gwiazda: Okrągły Stół nie był błędem. Był zdradą.

W obradach Okrągłego Stołu uczestniczyli też bracia Kaczyńscy. A raczej Lech Kaczyński, który był bardzo aktywnym uczestnikiem Okrągłego Stołu.

Wiem. Wiele musieli zrobić, żeby nas do siebie przekonać. Wiele dobrego. Kaczyńscy wyłamali się z układu okrągłostołowego i dlatego był Smoleńsk. Gra toczy się z gangsterami.

Rosyjscy politycy są gangsterami, czy polska klasa rządząca?

Obie klasy rządzące, a szczególnie ich specsłużby wykazują takie cechy. Rzymska zasada: „Winny jest ten, kto odniósł korzyść”. Ktoś zacierał ślady i komuś ten zamach był na rękę.

Komu katastrofa smoleńska „była na rękę”?

PO zyskała stanowisko prezydenta, to duża korzyść. A pierwsze podejrzenie pada na tego, kto chciał „wyrżnąć watahę”.

To słowa Radosława Sikorskiego, wypowiedziane podczas jednego z wieców PO…

Myślałem, że to Palikot. Nie pamiętam też, kto powiedział, że „prezydent gdzieś poleci i to się wszystko zmieni”…

Bronisław Komorowski, podobnie jak szef MSZ, tłumaczył już sens swoich słów.

Gdyby prokuratorzy nie mieli kagańca politycznego, to takie wypowiedzi kwalifikują do aresztowania.

Radosław Sikorski i Bronisław Komorowski powinni zostać aresztowani?

No co pan? Przecież mają immunitet. I większość w Sejmie.

Skąd pan wie, że Lech Kaczyński zginał w wyniku zamachu?

Załóżmy, że był to wypadek. Na terenie obcego państwa ginie prezydent wraz z naczelnymi dowódcami wojska i elitą polityków. Podejrzenie o zamach jest nieuniknione. Rządy obu państw, aby oczyścić się z podejrzeń, oddają śledztwo w ręce specjalistów państw trzecich i instytucji międzynarodowych. Zabezpieczają teren katastrofy i wszelkie, nawet najdrobniejsze, ślady. Żadne państwo nie zgodzi się narażać swego prestiżu w obronie jakiegoś kontrolera lotów. W Smoleńsku teren katastrofy zaorano i zasypano piaskiem. Drzewa wokół wycięto, a szczątki samolotu trzymano pod gołym niebem tak długo, aby deszcze zmyły wszelkie ślady chemiczne. Na koniec wrak umyto! To tak, jakby w miejscu zwykłego morderstwa, przed śledztwem umyto podłogi, wypucowano klamki i inne miejsca gdzie mogłyby pozostać odciski palców, zagrabiono ścieżki i trawniki. Niszczenie dowodów przestępstwa wskazuje winnego.

Ale wraku nie przykrywali Rosjanie, mimo wielokrotnych próśb strony polskiej.

O tym słyszę pierwszy raz. Premier Tusk grożąc Polakom wojną z Rosją, jeśli będą się domagać prawdy, jednoznacznie oskarżał o zamach Rosję. Ale ślady zacierali nie tylko Rosjanie.

A kto jeszcze?

Trudno znaleźć przedstawiciela rządu, który nie kłamał, ale na czele kłamców jest minister Kopacz.

Rosjanie wprowadzili w błąd panią minister, która poleciała do Rosji wspierać rodziny ofiar katastrofy smoleńskiej.

Gdyby minister Kopacz powiedziała: strona rosyjska zapewnia nas, że wszystko jest w porządku, a ja im wierzę bezgranicznie, nie byłoby kłamstwa, a tylko dowód głupoty i niekompetencji dyskwalifikujący awans na marszałka Sejmu. Kopacz wiedziała, że polscy patolodzy nie zostali dopuszczeni do sekcji zwłok. Ale kłamała nie we własnym, lecz w imieniu rządu.

Chciał się pan dowiedzieć kto leży w trumnie Anny Walentynowicz. Kiedy już się pan dowiedział, to co pan pomyślał?

Że zakaz otwierania trumien był celowy. Jeżeli rząd nie zdementował fałszywych tez lansowanych w mediach, tym samym wziął odpowiedzialność za te oszustwa. Janusz, syn Anny Walentynowicz powiedział mi: w Moskwie mama nie miała na twarzy obrażeń, wyglądała jakby spała. Rodzina pani Teresy Walewskiej-Przyjałkowskiej nie mogła zidentyfikować zwłok swej krewnej z powodu zmiażdżenia głowy, natomiast zwłoki p. Anny rozpoznała po rysach twarzy. Po ekshumacji w 2012 r. ciało Anny Walentynowicz miało tylko szczątki głowy, bez twarzy. Co wydarzyło się między kwietniem 2010 r. a wrześniem 2012 r.? Kto profanował zwłoki? Gdzie jest twarz Anny Walentynowicz?

Jak pan zareagował na opublikowanie na rosyjskich stronach internetowych zdjęć ofiar katastrofy smoleńskiej?

Ktoś miał takie zdjęcia, to je opublikował. Nie oglądałem ich.

Kto mógł być tym „ktosiem”?

Każdy, od wysokiej rangi dygnitarza, jawnego lub tajnego, po robotnika do przenoszenia zwłok z telefonem w kieszeni. Zdjęcia mogły też zostać zmontowane np. photoshopem.

Czy publikacja zdjęć zwłok nagiego prezydenta jest upokorzeniem Polski i Polaków?

Nie jest upokorzeniem. Jest być może chamstwem. Internet jest zalany chamstwem, prymitywy zawieszają zdjęcia z ubikacji, dzieci, nagich koleżanek. Dopiero gdy zdjęcia okażą się autentyczne, powstanie kilka pytań: dlaczego nie znalazły się w aktach przekazanych polskiej prokuraturze? Czy pochodzą z akt prokuratury rosyjskiej itd.? Dla nas ważne jest czy te zdjęcia zawierają choćby drobne szczegóły poszerzające naszą wiedzę o przyczynach katastrofy. Prawdę tę musimy składać z dostępnych faktów. Naszym obowiązkiem jest przeanalizować zdjęcia pod tym kątem. Myślę, że ukazanie nagiego ciała prezydenta nie upokarza ani śp. Lecha Kaczyńskiego, ani Polski, ani Polaków. Polaków naprawdę upokarza wybranie rządu, który kłamie i mataczy śledztwo w sprawie domniemanego zamachu na Prezydenta Rzeczpospolitej. Zastanawiać się jakie kto miał intencje jest obecnie bez sensu. Anonimowy internet jest zawodnym źródłem informacji. Każdy może zawiesić co chce bez cienia odpowiedzialności. Dlatego śledząc katastrofę nie korzystałem z internetu. Kiedy jednak w „Uważam Rze” ukazało się zdjęcie brzozy, to przeprowadziłem analizę, z której wynikało, że…

Jak pan przeprowadził tę analizę?

Na podstawie wymiarów słoików z kwiatami i zniczy umieszczonych pod tą brzozą.

I co wynika z pańskich obliczeń?

Brzoza ze zdjęcia została złamana na wysokości nie 7 metrów, ale na 3.7 – 4.5 m, bo taka była dokładność mikroskopu na którym dokonywałem odczytu. O tę brzozę samolot mógł uderzyć przeciwnym skrzydłem niż to, które zostało urwane. Jeśli jakaś brzoza została ścięta, to nie ta brzoza. Mamy do czynienia z dezinformacją totalną i w drobiazgach. A jeżeli chodzi o dezinformację w związku ze śmiercią prezydenta, to każda dezinformacja ma wymiar zdrady stanu lub międzynarodowej agresji. Proces karny przyznaje prawo do kłamstwa tylko jednej osobie: oskarżonemu. Podstawowa teza śledztwa brzmi: ten winny kto kłamie. Sprawa katastrofy smoleńskiej, to nie jest sprawa między PiS a PO. Gdyby w katastrofie zginął prezydent Komorowski, to z równym uporem domagałbym się prawdy. Bo zamach na prezydenta jest zamachem na Polskę. Mocno uzasadnione podejrzenie o zamach stawia zasadnicze pytanie: czy zgadzamy się, żeby spory polityczne były rozstrzygane za pomocą skrytobójstwa? Czy uznajemy morderstwo za narzędzie walki politycznej. Wszyscy ci, którzy nie domagają się wyjaśnienia prawdy o katastrofie smoleńskiej, wszyscy ci, którzy odmawiają uczestnictwa w marszach domagających się prawdy, milcząco zgadzają się, żeby skrytobójstwo było narzędziem polityki. Ci, którym Smoleńsk jest obojętny, tym samym dają przyzwolenie na stosowanie morderstwa w polityce. Nawet gdyby z czasem wykazano, że katastrofa nie była zamachem, obecna obojętność pozostanie zachętą do przyszłych skrytobójstw.

Pańskie tezy są bardzo mocne. Wydaje mi się, że moglibyśmy jeszcze długo spekulować na temat Smoleńska, a lepiej poczekać na dowody. Zmieńmy temat. Jak pan dzisiaj postrzega Solidarność?

Solidarność po 20 latach znowu próbuje być związkiem zawodowym. Palenie opon nie jest działalnością związkową. Związek zawodowy, żeby bronić pracowników, ma tylko jedno narzędzie: strajk. Rozmowy i negocjacje, jeśli w tle nie stoi groźba strajku, są biciem piany.

Uważa pan, podobnie jak Lech Wałęsa, że sztandar Solidarności należy zwinąć?

Nie odnoszę się do wypowiedzi tajnego współpracownika bezpieki. A jeśli chodzi sztandar, to której Solidarności? Pierwszej, z lat 1980-1988, czy drugiej utworzonej w 1989 r.

Jakie ma pan dowody na agenturalną działalność Wałęsy?

Zachowywał się jak agent, widziałem to już w 1980 r. Dowody są w aktach państwowych. W 1992 r. uchwałą Sejmu RP minister spraw wewnętrznych został zobowiązany do ujawnienia agentów SB w kierownictwie państwa. Od tego czasu cała Polska wie, że Wałęsa był agentem. Przepraszam Macierewicza, że wtedy w niego zwątpiłem. Sądziłem, że nie odważy się podać Wałęsy na czele listy TW. O agenturalnej działalności Wałęsy można by napisać książkę.

Więc jak ma pan dowody, to proszę napisać książkę, zamiast niszczyć legendę Wałęsy.

Dowody są w państwowych archiwach. Książki zostały napisane, a ich autorzy ukarani. Legenda Wałęsy została stworzona by oszukać Polaków. Czy naprawdę uważa pan, że podtrzymywanie tej fikcji służy Polsce? A legendę Wałęsy najskuteczniej niszczy sam Wałęsa.

Nie przemawia przez pana zadra do Wałęsy, że to on a nie pan został szefem „S” i jest dziś legendą?

Czy naprawdę uważa pan, że tak wielu ludzi, w tym ja, zgodziłoby się dźwigać hańbę donosiciela i współpracownika bezpieki, za cenę pieniędzy i „sławy” Wałęsy? W holenderskiej encyklopedii czytamy: „Wałęsa dostał Nagrodę Nobla za rozgromienie radykalnego skrzydła Solidarności”. Gdyby nie Wałęsa, to może dzisiaj Polska nie byłaby państwem peryferyjnym.

Gdyby nie Wałęsa może dzisiaj nie bylibyśmy państwem niepodległym.

A pan uważa, że Polska jest państwem niepodległym? Dzisiaj można od wyroków sądów polskich odwoływać się do Strassburga. Za PRL nie odwoływaliśmy się do sądów w Moskwie. Chociaż PZPR spełniała wszystkie zachcianki Kremla, to jednak Moskwa nie mogła jawnie nam dawać dyrektyw i karać za ich nie wykonanie. PRL nie miała też obowiązku dostosowania polskiego prawa do prawa ZSRR. A ponieważ: „Nie ma chleba bez wolności, a wolności bez chleba”, połowa społeczeństwa uważa dzisiaj, że za PRL żyło się lepiej. A to nie są resentymenty, lecz twarde realia. Gdyby premier Kaczyński nie przyznał nam z żoną dodatków do emerytury, w ankiecie musiałbym napisać, że pod względem finansowym za komuny miałem lepiej. W podobnej i znacznie gorszej sytuacji są tysiące opozycjonistów i członków Solidarności, którzy zakwestionowali marksizm oraz drapieżność kapitalizmu. O tym muszą pamiętać ci wszyscy, którym w III RP żyje się lepiej. Doceniam, że ani Sakiewicz, ani Rydzyk, ani ja nie siedzimy w więzieniu. Doceniam, że mogłem pojechać nawet do Chin. Przywiozłem od nich mądrość chińskiego filozofa: „W państwie dobrze rządzonym, wstyd jest być biednym. W państwie źle rządzonym, hańbą jest być bogatym”.

W pierwszej części rozmowy z Onetem Andrzej Gwiazda powiedział m.in.: Pytanie dlaczego Polacy chcą Tuska, jest tym samym pytaniem co: dlaczego ludzie płakali po śmierci Stalina. Wszystkie społeczeństwa ulegają propagandzie. Mamy 20 lat intensywnej propagandy, wobec której większość Polaków jest bezbronna. Przez ostatnie 10 lat Polacy słyszeli, że PiS to wataha przeznaczona do wyrżnięcia. A to jest partia, która od dawna organizuje debaty, spotkania, dyskusje, tylko wcześniej tego nie transmitowano.

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/5295183,wiadomosc-drukuj.html

======================

PLAKAT ULOTKA DO POBRANIA I WYDRUKOWANIA 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

115 thoughts on “cz. 2 A.GWIAZDA – KOMOROWSKI I SIKORSKI POWINNI BYĆ ARESZTOWANI !!!

 1. http://konflikty.wp.pl/kat,1356,title,Izrael-przygotowuje-sie-do-inwazji-sil-ladowych-na-Strefe-Gazy,wid,15097168,wiadomosc.html
  Oddziały izraelskiej armii przemieszczają się w kierunku Strefy Gazy. Siły zbrojne uzyskały pozwolenie na zmobilizowanie 30 tys. rezerwistów – poinformował minister obrony Izraela Ehud Barak.
  Izrael przygotowuje się do operacji lądowej w Strefie Gazy, która od środy jest celem jego ofensywy powietrznej – pisze AP. Co najmniej tuzin ciężarówek transportujących czołgi zmierzał w czwartek wieczorem w kierunku granicy, a autobusy przewoziły żołnierzy – dodaje agencja, powołując się na świadków..
  reszte sami przeczytajcie…
  powiem jedno otwiera sie puszka pandory, israel nie chcąc byc „agresorem” i pierwszy atakowac iran chce aby posrednio iran stanał w obronie palestynczykow i zaatakował! Przez co syjonisci beda miec wymowkę i usamani będa musieli im pomoc….bo inaczej iran, hamas i reszta po nich się przejedzie, tak ja to widze.
  Ostatnie tygodnie nie udawały się mossadowi false flag i wciągnięcie turcji do konfliktu więc musieli cos innego wymyslic,nie dziwię się hamasowi bo jak mnie ktos atakuje to się bronię i to jest odruch naturalny! niestety zydostwo ma teraz wymowkę aby wejsc do strefy gazy.
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12865391,Izraelska_tarcza_antyrakietowa_niszczy_pociski_Hamasu.html
  palestynskie rakiety! co za manipulacja! zydomedialne psy i tyle w temacie!!! lemming ma wiedziec i myslec iz to palestynczycy zaatakowali pierwsi i to oni są są tymi złymi…
  oj doigra sie to plemie zmijowe! jak nie juz…

  1. ktos moze powiedziec a co nas to obchodzi, daleko od polski… no niestety jak dojdzie do realizacji najczarniejszego scenariusza to mamy realnie IIIWS !!!
   a jak wiemy UNY do tego chcą doprowadzic bo: kasacja wszystkiego, redukcja populacji, stworzenie nowego swiata po wszystkim! obecne systemy i gospodarki zaczynają sie walic jak domki z kart… Mozna wyjsc z sytuacji jak argentyna czy islandia ale do tego nie mozna dopuscic… 🙂 bo co się stanie z biednymi banksterskimi rodami??!!

  1. no to gosciu podpadł, nie zdziwię sie jak podłozą mu jakąs swinie i się „kolega” nie wywinie, straci stołek, robote i tyle w temacie…A byc moze urząd skarbowy cos wypatrzy…sąsiad psa otruje….
   Prawda w oczy kole… S. Majewski zaczął się nasmiewac z PO i wyleciał z tvn’u… mało tego dziwnym trafem spaliło mu się mieszkanie kilka dni temu…
   pojechał gosciu po bandzie i to ostro!

 2. Rodzina P. Gosiewskiego znów wygrała z Tuskiem
  (foto. pis.org.pl)Donald Tusk bezprawnie zataił informacje na temat działań rządu w sprawie sprowadzenia do Polski wraku Tu-154M. Stwierdził to Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie, przyznając rację Beacie Gosiewskiej. Jednocześnie odrzucił wniosek KPRM, który żądał umorzenia sprawy.

  „Nie ulega wątpliwości, że Prezes Rady Ministrów jest podmiotem zobowiązanym na gruncie ustawy do udzielenia informacji, mającej walor informacji publicznej, będącej w jego posiadaniu. (…) Żądane przez skarżącą informacje stanowią informację publiczną” – stwierdził Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie.

  Skarżącą była Beata Gosiewska, wdowa po wicepremierze śp. Przemysławie Gosiewskim, który zginął w katastrofie smoleńskiej. Razem z bliskimi innych ofiar katastrofy, m.in. z Jarosławem Kaczyńskim, Dariuszem Fedorowiczem, Bartoszem Fetlińskim i Jackiem Światem 20 kwietnia 2012 r. zwróciła się do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, prosząc o udostępnienie wszelkich zgromadzonych dotychczas informacji na temat działań rządu w sprawie sprowadzenia do Polski wraku polskiego rządowego samolotu oraz jego czarnych skrzynek. Bezskutecznie. Sprawa trafiła do sądu.

  KPRM broniąc się, zapewniał, że udzielił już odpowiedzi i chciał zamknąć sprawę, wnioskując o jej umorzenie. – Brak jest podstaw do umorzenia. (…) Prezes Rady Ministrów twierdzi, że udzielił informacji 3 sierpnia 2011 r. Uszło jego uwadze, że wniosek o udzielenie informacji został złożony przez skarżącą 20 kwietnia 2012 r., a zatem żądana informacja nie mogła być złożona blisko rok wcześniej – stwierdziła sędzia Ewa Pisula-Dąbrowska.

  W uzasadnieniu wyroku zmuszającego premiera do udzielenia Gosiewskiej żądanych informacji podkreśliła ich wagę. – Dotyczą one bowiem sfery stosunków zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej w relacji z Federacją Rosyjską, w tym wypadku związanych z ustaleniem zwłoki w zwróceniu przez stronę rosyjską polskiego rządowego samolotu Tu-154M nr 101 – orzekła sędzia.

  – Wojewódzki Sąd Administracyjny słusznie zauważył, że wniosek o umorzenie nie zasługuje na uwzględnienie, ponieważ pismo z 3 sierpnia 2011 r. dotyczyło zupełnie innej sprawy – komentuje mec. Rafał Rogalski, pełnomocnik Beaty Gosiewskiej. Jak jednak dodaje: – Zważywszy na dotychczasowe doświadczenia, spodziewamy się również, że Prezes Rady Ministrów złoży od tego wyroku skargę kasacyjną do Naczelnego Sądu Administracyjnego.

  To bowiem nie jest pierwszy wyrok WSA, w którym premier przegrał z Gosiewską. W lutym br. sąd uznał, że bezprawnie utajnia informacje na temat tego, na jakiej podstawie, kto i kiedy podjął decyzję o badaniu katastrofy na podstawie konwencji chicagowskiej.

  – Pytaliśmy premiera, kto podjął decyzję o zastosowaniu konwencji chicagowskiej, ale on śmiał się nam w twarz, udzielając odpowiedzi wymijających – wspomina Beata Gosiewska.

  Donald Tusk za 40 tys. zł wynajął jednak wówczas prywatną kancelarię, która złożyła kasację od tego wyroku. – Ze względu na bezprecedensowy charakter sprawy niezbędna była specjalizacja w wąskim zakresie prawa, którą posiada Kancelaria prof. Wierzbowskiego – wyjaśniło nam wówczas biuro prasowe premiera.

  Nie wiadomo, jakie natomiast jest w tym wypadku stanowisko KPRM i czy teraz również wynajmie przeciwko Gosiewskiej prywatną kancelarię. Do momentu zamknięcia wydania nie uzyskaliśmy odpowiedzi na pytania w tej sprawie.

  2sku,2sku twe dni są policzone….

  1. a co miał legitymowac swoich kolegow? no to byłoby jawne przyznanie się policji do prowokacji!
   juz zarty krązą po sieci jak to policjant z pałą w pełnym rynsztunku rzuca się na badziora w kominiarce a ten krzyczy kolego nie bij ja tez jestem z policji!!!…

 3. no nie wierze w końcu głośno mówią że się boją
  SLD chce delegalizacji ,w sobotę jakiś zjazd robią z Palikotkiem Giertych się drze choć sam był prezesem MW wkoncu do nich dotarło że są skończeni!!!!! i że ludzie mają dość tych bydlaków
  Giertych: Narodowcy to idealny partner PiS
  Dawny lider LPR Roman Giertych ostrzega przed Ruchem Narodowym powołanym przez ONR i Młodzież Wszechpolską – donosi „Gazeta Wyborcza”.
  „Oni mogą być użyci do podpalenia państwa, kiedy PiS będzie chciał zrobić przewrót konstytucyjny. Środowisko, które potrafi przyprowadzić tylu ludzi, to dla PiS idealny partner – mówi Giertych, który reaktywował MW i do 1994 r. był jej prezesem.
  http://fakty.interia.pl/polska/news/giertych-narodowcy-to-idealny-partner-pis,1862614

  1. Teraz beda straszyc narod, ale oni sa tak oderwani od rzeczywistosci ze nie zdaja sobie sprawy z tego ze ludzie nie maja juz nic do stracenia. maja po prostu dosyc istniejacego systemu, ktory doi ludzi i nic nie daje

 4. ’Mamy bandycki rzad i bandycka policje'- to juz mozna uslyszec w TV. Czy obecny rzad dotrwa do konca tego roku?

 5. http://www.youtube.com/watch?v=bUfI7JLwmGo

  Przemówienie prezesa Młodzieży Wszechpolskiej – Roberta Winnickiego na zakończenie Marszu Niepodległości na Agrykoli 11.11.2012r.

  Mało osób słyszało, jak witałem Was na Placu Defilad na rozpoczęciu naszego spotkania. A chciałem Was powitać tak, jak na to zasługujecie, bo jesteście najwierniejsi z wiernych, synowie i córki wielkiego wolnego Narodu. jesteśmy tutaj, bo jesteśmy właśnie wolni, bo jesteśmy dziećmi Wielkiego Narodu.
  Bardzo krótko.
  Hasłem tegorocznego marszu jest „Odzyskajmy Polskę”. Co znaczy odzyskać Polskę? Oznacza to dwie rzeczy. Zmobilizować Naród, zorganizować Naród i obalić republikę okrągłego stołu.

  [Tłum krzyczy: Precz z komuną – 9x]

  Znamy ich władzę. Znamy władzę Jaruzelskich, Wałęsów, Kwaśniewskich, Komorowskich, Tusków, Buzków. Znamy ich wszystkich doskonale. Geremków, Mazowieckich. Nie chcemy ich tutaj. Nie chcemy ich w naszym państwie przy władzy i zapowiadamy jedno … zapowiadamy jedno, bo nawiązujemy do Solidarności. Bo to, że musimy się zorganizować, że musimy Naród zorganizować tak, jak Solidarność zorganizowała. Jesteśmy mądrzejsi o te 30 lat i pewnych błędów nie popełnimy. Po pierwsze, nie będzie żadnego drugiego okrągłego stołu, nie będzie żadnego porozumienia, nie będzie żadnej grubej kreski.

  [Brawa]

  W imieniu młodego pokolenia Polaków …

  [Tłum: A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści – 3x]

  Obiecujemy Wam w imieniu młodego pokolenia Polaków. Za wszystko, co zrobiliście z tym państwem, za wszystko co zrobiliście z tym Narodem – zapłacicie. Poniesiecie odpowiedzialność. Dlatego, że jeśli elity nie ponoszą odpowiedzialności, to wtedy państwo … jest anarchia i państwo traci niepodległość. Tak jak państwo polskie teraz. Zapłacicie za to, co zrobiliście przez ostatnie 20 lat.

  [Brawa]
  [Tłum: Złodzieje 11x]

  Żeby obalić republikę okrągłego stołu, trzeba zanegować, zakwestionować jej wartości. Pamiętajcie, nam nie chodzi o ty, żeby jedną partię demoliberalną zamienić na inną, żeby jednego pajaca wymienić na drugiego. Nam chodzi o zmianę systemu. Nam chodzi o obalenie tego demoliberalnego systemu. I pamiętajcie i zawsze ten cel miejcie w swoich głowach.
  [Brawa]
  Żeby obalić republikę okrągłego stołu trzeba zakwestionować fałsz, na jakim jest zbudowana. Przede wszystkim fałsz relatywizmu. Nie może być tak w narodowym państwie polskim, że szpicel i bohater są mierzeni jedną miarą. Nie może być tak, że tchórz i kat z jednej strony i człowiek, który walczył o swoją ojczyznę są stawiani na równi. Tego w narodowym państwie polskim – nie będzie.

  Nie zgadzamy się na żadną fałszywą tolerancję. Nie zgadzamy się na równouprawnienie dobra i zła. Nie zgadzamy się na równouprawnienie fałszu i prawdy. Tego po prostu nie można w żadnym normalnym kraju wprowadzić, jeśli się chce, żeby ten kraj żył, żeby ten kraj się rozwijał. Tak kwestionujemy. Kiedy mówicie bzdury o tolerancji dla zła, kwestionujemy tą tolerancję. Dokładnie tak i nie mówcie nam, że nie jesteśmy tolerancyjni, bo nas to guzik obchodzi.

  [Brawa]

  Musimy zakwestionować dogmaty, które mówią że nie ważne w czyich rękach jest kapitał, w czyich rękach jest własność. Właśnie, że jest ważne. Właśnie, że kryzys jak żaden inny czynnik pokazuje, że własność w polskich rękach jest podstawą polskiego bezpieczeństwa, jest podstawą polskiego dobrobytu. Polska gospodarka, polska ekonomia w polskich rękach.

  [Brawa]

  Nie jest prawdą, i to też musimy zakwestionować, że jakiekolwiek międzynarodowe są nam w stanie zagwarantować bezpieczeństwo. To jest kłamstwo. Bezpieczne państwo, to jest silne państwo. A państwo słabe, tak jak dzisiejsza Polska zawsze będzie zagrożone. Niestety!

  [Brawa]

  I my chcemy zbudować siłę. Tak, chcemy zbudować siłę. Tą siłę, którą wszystkie lewaki, liberałowie, pedały, której się boją. Chcemy zbudować polską narodową siłę.

  [Brawa]
  [Wielka Polska naszym celem – 6x]

  Nie czerwona, nie tęczowa – Polska zawsze narodowa. I na koniec pozwólcie, że złożę pewną dedykację. Pozwólcie, że złożę pewną dedykację myśląc o tym, żeby odzyskać Polskę. Myśląc o tym, żeby obalić republikę okrągłego stołu. Dedykuję ten dzisiejszy wieczór architektowi republiki okrągłego stołu. Tak jak mówimy, że architektem Drugiej Niepodległej Rzeczypospolitej był Roman Dmowski, tak jak architektem republiki okrągłego stołu jest Adam Michnik.

  [Brawa pomieszane ze śmiechem i gwizdy]

  I ten wieczór, tą naszą dzisiejszą manifestację dedykuję redaktorowi naczelnemu Gazety Wyborczej.

  [jakieś krzyki]

  Dedykuję Michnikowi, bo tutaj, na tym placu, w tym miejscu, tym marszem spełniają się wszystkie najczarniejsze sny Adama Michnika. Tak. Jesteśmy tym, przed czym dwadzieścia trzy lata ostrzegałeś. Tak, jesteśmy tą Polską, którą od kilkudziesięciu lat zwalczasz. Tak jesteśmy tą Polską, która zakończy twoje panowanie.
  Dziękuję bardzo.

  [Brawa]
  [Kłamstwa Michnika wyrzuć do śmietnika – kilkakrotnie]

  I tak jak powiedziałem – jeszcze jedno – nie zmiana partii, a zmiana systemu poprzez olbrzymi ruch społeczny na wzór Solidarności. Ruch Narodowy – tak się chcemy nazwać, bo jesteśmy Narodem, bo jesteśmy wokół wartości narodowych. Chcemy się zorganizować i ten Ruch Narodowy dzisiaj wyruszy w Polskę. Dzisiaj wyruszy w Polskę, dzisiaj się zaczyna i zachęcamy wszystkich do tego, żeby w nim uczestniczyć. Czołem Wielkiej Polsce.

  [Czołem]

  1. czym bardziej bedą nam przykręcac srubkę, czym bardziej 2sk bedzie wprowadzac panstwo złodziejsko policyjne tym wiecej i chetniej ludzie wstapią do ruchu narodowego…
   a będzie coraz gorzej, jestemy pod dyktaturą ciekawe dlaczego nas nikt nie chce oswobodzic….
   jesli cos nie pierdzielnie w ludziach i lemmingi sie nie obudzą….:
   http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/onz_i_bank_swiatowy,p389735919
   ONZ i Bank Światowy naciskają suwerenne kraje do przyjęcia dyktatu globalnej redukcji populacji.

   ktoś powie przeciez nikt nas nie zabija…. owszem oficlanie nie, wystarczy więcej chemi w pozywieniu, gmo, i nastepne pokolenia stana się bezpłodne, juz teraz młode kobiety mają problem z zajsciem w ciąże, coraz wiecej się musi leczyć.

   1. to powyzej tak dla ciekawosci.. narazie zajmijmy się naszymi krajowymi „reduktorami populacji”…. na pohybel….

   1. najwiekszymi a moze i jedynymi prowokatorami do rozruby były jednostki tajniaków z policji…. co widac na zdjęciach i filmach w necie, to oni przyniesli cegłowki ,kostke brukową, race i petardy ktore poleciały w stronę swoich kolegów…
    po to aby zydopsy mogły strzelac gumowymi kulami w polskie rodziny z dziecmi!
    i kto ich za to rozliczy?!
    mam nadzieje ze nadejdzie taki dzien w moim zyciu iz te psy (tak psy- inaczej nazwac nie mozna) dostaną za swoje za działanie antypolskie!
    akcja specjalnie zainscenizowana aby rozwiązac narodowców.
    Tusk wprowadził panstwo policyjne i złodziejskie, zwykły obywatel ma siedziec cicho i dac sie doic a jak przyjdzie czas to zdechnąc! jak bydło….

  1. Fajna czapuche ma. 😉 PS. Psy z lewa i prawa (marionetki) sie szarpia, a karawna (popissldichwiecojeszcze) jedzie dalej. Syf kila i mogila. No ale pary z gwizdeczka troszke zeszlo. Wiec ok. Pojedzie sie na fali marszu jeszcze miecha, a potem boze narodzenie to sie ludzie zajma swietami. Jakos sie przepeka do wiosny. 😉

    1. Ta arabskiego zrywu totalnie kontrolowanego. 😉 Jezu z tego nie da sie wyjsc. 😉 O albo moze taki seryjny samobojca by sie przydal, oczywiscie dzialajacy na rzecz ludzi.

     1. Zagrypiona poczekaj, ja tam wierzę w polska ułanską fantazje, przyjdzie czas to”zamiast lisci będa wisiec komunisci”… tylko jeszcze nie czas ,zyłka w narodowej pupci nie pękła..
      a jak pęknie, wierzę iz polska walecznosci i determinacja zrobią swoje. Tylko czekać… wczoraj leciał fajny filma na alekino „equilibrium” kto nie widział temu polecam, takich baranów chcą z nas zrobic, ale im sie to nie uda, bo czym bardziej człowiek udpodlony tym bardziej dązy do zrywu i wolnosci.
      Jak to sie mawia nadzieja umiera ostatnia…

     2. KrisT, dobrze jest miec nadzieje. Jednakze w Polsce nic sie nie wydarzy dopoki jest co do garnka wlozyc. Tylko glod moze ludzi rozsierdzic. Poki co drogo ze zyc sie odechciewa ale maja ludzie co wpierniczac (no niestety w tym polacy sa wytrzymali – byle gownem kiszki napchaja, to samo sie zreszta tyczy strawy duchowej i umyslowej). Coz pozostaje miec nadzieje i uzupelniac czarna liste, bowiem 'ciekawe czasy' w koncu kiedys z pewnoscia nadejda. 😉

      Rzuce okiem na ten film. Z ciekawosci. 🙂 Jak sie trafi.

     3. polecam ten film, ma znacznie głębsze znaczenie, ma pewne przesłanie dla nas i dla nich UNYch… Juz powoli stajemy się takimi ludzmi jak w tym filmie, ale niestety, choc głeboko skrywamy swe uczucia one po czasie wychodzą z zdwojoną siłą…

 6. Prokurator Szeląg zastrasza biegłych
  (foto. Marcin Pegaz/Gazeta Polska)
  Szef Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie płk Ireneusz Szeląg zabronił biegłym informowania kogokolwiek, w tym swoich przełożonych, o ustaleniach poczynionych w Smoleńsku podczas ostatniego wyjazdu.

  – Takie zachowanie jest absolutnie niedopuszczalne – mówi nam Tomasz Kaczmarek (PiS), który w tej sprawie złożył do prokuratora generalnego Andrzeja Seremeta zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez prokuratora Szeląga.

  Według informacji „Gazety Polskiej Codziennie” w dniu publikacji na temat znalezienia śladów materiałów wybuchowych na wraku Tu-154M wczesnym rankiem, ok. godz. 6, prokurator Ireneusz Szeląg zadzwonił do funkcjonariuszy Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego oraz Centralnego Biura Śledczego, którzy byli w Smoleńsku. Powiedział, że nie wolno im informować nikogo, w tym przełożonych, o ustaleniach poczynionych w Smoleńsku. Prokurator Szeląg zagroził, że gdyby doszło do przekazania tych danych, funkcjonariuszom grozi odpowiedzialność karna.

  Ustaliliśmy, że policjanci z tej rozmowy sporządzili notatkę, która znajduje się na Komendzie Głównej Policji. Funkcjonariusze, którzy byli w Smoleńsku, przywieźli do Polski zapisy badań, które znajdują się także w pamięci urządzeń użytych przez biegłych. Pełny opis czynności i pomiarów został sporządzony na bieżąco w Smoleńsku, podczas wykonywanych badań. Biegli mieli ze sobą przenośny komputer z oprogramowaniem do opracowania wyników pomiarów.
  http://niezalezna.pl/34665-prokurator-szelag-zastrasza-bieglych

 7. Węgierscy uczestnicy Marszu Niepodległości zatrzymani? Policja zaprzecza
  Kilkudziesięciu Węgrów, m.in. węgierski parlamentarzysta ze skrajnie prawicowej partii Jobbik przybyło do Warszawy, by wziąć udział w niedzielnym Marszu Niepodległości. Według organizatorów na marsz przyjedzie jeszcze więcej Węgrów, a także przedstawiciele innych narodowości.
  http://fakty.interia.pl/fakty-dnia/news/wegierscy-uczestnicy-marszu-niepodleglosci-zatrzymani,1861586

  1. Antyfaszyści: niedzielny marsz przeciwko szerzeniu agresywnego nacjonalizmu
   Organizatorzy antyfaszystowskiej demonstracji deklarują, że ich inicjatywa to sprzeciw wobec szerzenia nacjonalizmu, homofobii i ksenofobii oraz – jak mówili w sobotę – przeciwko „zawłaszczaniu Święta Niepodległości do promocji agresywnego nacjonalizmu”.
   – Są miasta, gdzie – w naszej ocenie – skrajna prawica wygrała, w których ludzie do tego stopnia się wystraszyli, że teraz miasto należy do nich. Takim miastem jest Białystok – ocenił Borowy. – Liczymy na pokojowy przebieg wszystkiego, co w niedzielę będzie się działo, chciałbym jednak przypomnieć, że prawo do samoobrony jest prawem konstytucyjnym, niezbywalnym prawem człowieka, nikomu nie jesteśmy go w stanie odmówić – dodał.
   http://wiadomosci.onet.pl/kraj/antyfaszysci-niedzielny-marsz-przeciwko-szerzeniu-,1,5301399,wiadomosc.html
   ————————–
   NIBY POKOJOWA ALE „SAMOOBRONA JEST PRAWEM KONSTYTUCYJNYM”
   CIEKAWE
   TO JUŻ WIEDZĄ ŻE BĘDĄ MUSIELI SIĘ BRONIĆ ????JAK NIE BĘDĄ PROWOKOWAĆ TO NIC SIĘ NIE WYDARZY TO TYLKO MOJE SKROMNE ZDANIE 🙂
   CHYBA ŻE SIĘ MYLĘ

  1. Ewcia nich Miziak wraca jak najszybciej ,a nie zadaje takie głópie pytania ! hahahahahahahahahahahahahahahahaha
   Wilk wilka nie zje ,,,, ale w stadzie czasami dochodzi do kanibalizmu ! hahahahahahahahahaha
   Pozdrawiam J.M.H

 8. …- Nie rozumiem jak można tak długo ten samolot trzymać, kiedy w Polsce od tego się zaczyna wszelkie boje, nie rozumiem Rosjan dlaczego nie oddają naszej własności. To sugeruje, że to jest po to, żeby nas skłócić. Udajemy wielkich przyjaciół, a płacimy najwięcej za gaz. Te zachowania są jednoznaczne, są wrogie wobec Polski – podkreślił były prezydent….
  http://wiadomosci.onet.pl/katastrofa-smolenska,5299950,temat.html

 9. …Przeszukania i naloty mają miejsce w związku ze wznowieniem śledztwa w sprawie pogróżek, szyderstw oraz atrapy ładunku wybuchowego podłożonego pod domem Tomasza Pietrasiewicza, szefa lubelskiego teatru NN, do jakich dochodziło na przestrzeni ostatnich lat. Pietrasiewiczowi wybito również w mieszkaniu szyby, wrzucając cegły ze swastykami. Teatr NN Brama Grodzka to znana lubelska instytucja zajmujące się utrwalaniem pamięci o wielokulturowej tradycji Lublina, w szczególności zaś o licznej niegdyś społeczności żydowskiej zamieszkującej to miasto. Jednocześnie Teatr NN to miejsce niechętne podejmowaniu dyskusji o walce narodowo-wyzwoleńczej Palestyńczyków, zbrodniach popełnianych przez Izrael i jego polityce apartheidu wobec arabów….
  http://wolnemedia.net/prawo/abw-przeszukuje-mieszkania-czlonkow-onr/

 10. Próba łączenia okrągłego stołu, Katynia z katastrofą smoleńską jest dla mnie totalnym nieporozumieniem. Kaczyńscy według Gwiazdy się wyłamali, ale na czym to wyłamanie polegało? Ano tylko na tym, że nie byli z Wałęsą vel bolkiem. To oczywiście bardzo dobrze, ale analizując całokształt polityki jaką prowadzili od Porozumienia Centrum poprzez AWS a kończąc na PIS, to podobnie jak wszystkie inne partie nic dobrego nie zrobili. Wręcz przeciwnie, za rządów koalicji AWS-UW czyli dzisiejszego PIS i PO w latach 1997-2001 wyprzedano najwięcej majątku narodowego m.in. banki, telekomunikację. Były też afery jak PZU, domy centrum, dziura Bauca, więc panowie spod znaku AWS vel PIS, tak jak pozostali uczestniczyli w rozpieprzeniu naszego kraju. Przypomnę też jak to w imię dobrych stosunków z Ukrainą prezydent Kaczyński w rocznice mordów na Wołyniu nie zająknął się ani słowa podobnie jak wszyscy z jego szeregów, inni politycy zresztą również! Jakoś też pomijacie podpisanie Traktatu Lizbońskiego przez tego „patriotę” Nie wnikam czy uważacie, że to był zamach czy nie, ale nie róbcie wielkich patriotów z ludzi, którzy nimi nie byli, tym bardziej, że fakty świadczą przeciwko nim. Natomiast jak byli traktowani piloci przez polityków w skrócie przeczytacie tu-http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Szokujaca-opowiesc-bylego-pilota-36-SPLT,wid,15080309,wiadomosc.html

 11. Mimo zaangażowania w Afganistanie, Polska przestała być istotnym sojusznikiem USA.Symboliczne kurtuazyjne rozmowy starego nowego prezydenta są dobrym wyznacznikiem tego, z kim liczy się USA. Izraelskie media z satysfakcją odnotowały telefon Baracka Obamy do Benjamina Netanjahu. Oprócz premiera Izraela telefony wykonano do 13 sojuszników USA między innymi do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Egiptu, Arabii Saudyjskiej, Turcji. Nie było wśród nich Polski, co jest o tyle zdumiewające, że nasz kraj odpowiada za całą prowincję w Afganistanie.
  Może to oznaczać, że wojnę w Afganistanie Amerykanie zamierzają wygaszać, a nasz kraj angażuje się w tą okupację i nawet nie jest postrzegany, jako pierwszoplanowy sojusznik USA. Żal patrzyć na upadek znaczenia politycznego Polski w świecie. W obliczu tego zaniechania Obamy wprowadzenie się do polski nawet kilkudziesięciu żołnierzy przynosi skojarzenia, co do czasów minionych.
  Polityczni komentatorzy będą zapewne opowiadać o kolejnym niezamierzonym faux pas Obamy. Ale po utrwaleniu przez tego Afroamerykanina kłamstw o „polskich obozach zagłady” mogliśmy oczekiwać przynajmniej jakiegoś gestu dobrej woli. Zamiast tego otrzymujemy kolejnego przytyczka w nos.

  hahaahah a nasi dupowłazi 10 jankesow witali jakby to sami bogowie z olimpu przybyli….. co za lizusostwo i dupo… tego tam 🙂
  amerykancy maja naszych pajacykow za ruskie marionetki a nasi myslą iz sa ich partnerami…,… zenua! do prezia gajowego barak nie zadzwonił..moze zapomniał numeru?!

  1. Okupacja sie rozpoczela- dla tych co spia. Pierwsi w historii amerykańscy żołnierze na stałe w Polsce
   Piątek, 9 listopada (15:29)
   W piątek w Łasku zainaugurowano działalność pierwszego stacjonującego na stałe w Polsce pododdziału amerykańskich sił zbrojnych. Według szefa MON Tomasza Siemoniaka to jeden z ważniejszych dni w historii naszego kraju.http://fakty.interia.pl/polska/news/pierwsi-w-historii-amerykanscy-zolnierze-na-stale-w-polsce,1861362,3

  1. własnie czytałem.. hehhehe to ma przywalic sławne nibiru! jest ok 30% szansy ze przychaczy ziemię! nasa nie podawała wczesniej info aby nie wywoływac paniki a teraz widocznie stwierdzili iz …..trzaaaaa wiaaaccccc do schrooonówwww….! dont panic ! hehhehehehehe
   to by tłumaczyło naprędce budowane schrony!
   a tak mniej powaznie mogłoby przywalic w wawie na wiejską… 🙂 takie małe kabuum….
   czas spotkania ziemi z nibiru listopad/grudzień…..
   21 grudnia ziemia przechodzi przez galaktyczny równik- robi się ciekawie Navajo! spoko co nas nie zabije to nas wzmocni!!!!

   1. I te tajemnicze promieniowanie z głębin naszej galaktyki , ale jak mawiają polacy nie ważne co się stanie ,,, ważne żeby życie przejść boso ale w ostrogach , i miał Stanisław Grzesiuk rację
    nara KirsT
    J.M.H

 12. „GPC”: Rewizje ABW i wizyty policji przed Marszem Niepodległości
  „Nasilają się represje w związku z niedzielnym Marszem Niepodległości. Wczoraj ABW wraz z policjantami dokonała rewizji w mieszkaniach członków Obozu Narodowo-Radykalnego z Lublina. Policjanci odwiedzili również siedzibę PiS.u w Szczecinie i ojców paulinów z Włodawy” – informuje „Gazeta Polska Codziennie”.

  „W czwartek rano do naszych domów wpadła ABW. Zabrali nam komputery i inne rzeczy. Miejcie się na baczności. Chowajcie ciężkie rzeczy. Walka nadal trwa! Narodowej Lubelszczyzny nie złamie żadna komuna!” – komunikat o takiej treści zamieścił na swoim profilu na Facebooku jeden z działaczy ONR-u. Prokuratura potwierdziła, że przeprowadzono przeszukania mieszkań dziewięciu osób związanych z ONR-em. Obóz Narodowo- Radykalny jest jednym z organizatorów Marszu Niepodległości.

  Jak donosi „GPC”, policja wkroczyła również do głównej siedziby PiS-u w Szczecinie. „Sprawa jest dosyć poważna, a akcja przeprowadzana w całym kraju. W mojej ocenie jest to próba stworzenia złej atmosfery wokół marszu. Może to być również próba celowego podniesienia napięcia na tej imprezie. To grozi wybuchem i ekscesami. Jeśli ten kurek się naciąga, to wszystko to może wystrzelić. Komuś zależy na sprowokowaniu tłumu. Moim zdaniem takie działania są nieprofesjonalne i psują wizerunek policji, która z takim mozołem w ostatnich latach go odbudowywała” – mówi „Codziennej” szczeciński poseł PiS-u Leszek Dobrzyński.
  http://fakty.interia.pl/polska/news/gpc-rewizje-abw-i-wizyty-policji-przed-marszem,1861085

 13. Prawnicy: działania MAK nielegalne
  (foto. Filip Błażejowski/Gazeta Polska)
  Zakończyło się dzisiejsze posiedzenie smoleńskiego zespołu parlamentarnego. Jak podkreślali obecni na spotkaniu prawnicy – dotychczasowe działania zarówno polskiego rządu, jak i rosyjskiego MAK, były nielegalne i konieczne jest jak najszybsze powołanie niezależnej komisji do zbadania tragedii.

  Biorący udział w posiedzeniu prawnicy analizowali prawne aspekty powołania międzynarodowej komisji, która zbadałaby tragedię smoleńską. Wszyscy uznali, że nie istnieją żadne przeciwskazania prawne, aby powołać takie gremium. Jego powstanie jednak skutecznie blokuje polski rząd.

  – Ponad 63 proc. Polaków domaga się, by Polska wystąpiła o powołanie międzynarodowej komisji ds. zbadania tej straszliwej zbrodni, a rząd wciąż jest głuchy na te apele – mówił Antoni Macierewicz.

  – Sposób traktowania rodzin ofiar tragedii smoleńskiej przez polskie władze można uznać za nieludzki i sprzeczny z Europejską Konwencją Praw Człowieka – powiedział prof. Tadeusz Jasudowicz – prawnik, specjalista problematyki praw człowieka i praw międzynarodowego, profesor zwyczajny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jak zaznaczył: – Chodzi głównie o prawo do poszanowania życia prywatnego i rodzinnego. Podkreślił, że Polska powinna współpracować z Rosją na podstawie porozumienia z 1993 roku, a nie Konwencji Chicagowskiej. – Przyjęcie 13. załącznika do konwencji było nielegalne – ocenił, argumentując, że odnosi się ona tylko do lotów cywilnych. W opinii Jasudowicza, komisja MAK także działała nielegalnie.

  Tego samego zdania jest prof. Mariusz Muszyński z Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, członek Trybunału Stanu. – W państwie demokratycznym nie może być tak, że ktoś nagle stwierdzi, że jednak nie zastosuje się do konkretnej normy prawnej, bo wygodniejsze będzie inne rozwiązanie. Władza może zmienić normę prawną, ale musi się to odbywać według procedur, które w tym przypadku pominięto – tłumaczył prawnik.

  Jak podkreślała prof. Krystyna Pawłowicz – premier Donald Tusk naruszył polską konstytucję poprzez naruszenie ustawy o zawieraniu umów międzynarodowych. – Naruszył porozumienie z 1993 r. i zawarł ustnie umowę telefoniczną, której i tak nie wykonał. Zawarł nielegalnie umowę wiążącą Rzeczpospolitą na arenie międzynarodowej – uważa profesor Pawłowicz.

  Prof. Krzysztof Szczerski przypomniał, że w tej sprawie od samego początku Polska mogła wykorzystywać instytucje Unii Europejskiej. – Istnieją bowiem trzy kanały UE, którymi można działać, aby umiędzynarodowić śledztwo. Są to Parlament Europejski, rozmowy międzyrządowe i aparat biurokratyczny. Wykorzystanie tych możliwości nie jest trudne, ale trzeba chcieć – tłumaczył. Jak jednak dodał: – Przez zaniechania ze strony polskiej władzy wciąż do tego nie doszło.

  Podczas posiedzenia głos zabrała także Dorota Skrzypek, wdowa po śp. Sławomirze Skrzypku. – Jesteśmy do bólu oburzeni bezprzykładnym atakiem „Newsweeka” na pamięć naszych bliskich. Okładka bieżącego numeru, a także jego zawartość, sugerują, iż nasze dążenie do prawdy jest równoznaczne z szaleństwem. A to jest wprost wymierzone w godność naszych bliskich poległych pod Smoleńskiem. Zwracamy się z apelem o jednoznaczne odrzucenie takiego jeżyka pogardy wymierzonego przeciwko tym wszystkim, którzy dążą do ujawnienia prawdy – powiedziała Skrzypek.

  http://niezalezna.pl/34582-prawnicy-dzialania-mak-nielegalne

  Więcej jutro w „Gazecie Polskiej Codziennie”

 14. USA przejmą kontrolę nad granicą turecko-syryjską
  Tagi: USA, kontrola, Turcja, Syria, Polityka, Ameryka Północna, Wiadomości Redakcja internetowa 7.11.2012, 13:05
  Turcja i Stany Zjednoczone rozpatrują możliwość stworzenia bezpiecznej strefy zakazu lotów na granicy turecko-syryjskiej, między tureckim rejonem Kilis a syryjskim Aleppo – donosi dzisiaj gazeta „Milliyet”.

  Plan, który ma ostatecznie zatwierdzić amerykański prezydent, opiera się na częściowej kontroli z zewnątrz syryjskiej przestrzeni powietrznej i nie wymaga akceptacji ze strony ONZ.

  Kontrolę nad strefą w przygranicznych rejonach Turcji będą realizowały systemy obrony przeciwlotniczej Partiot, nowy system obrony przeciwlotniczej, jaki zostanie zakupiony, a także myśliwce F-16 tureckich Sił Powietrznych.

  Analogiczna strefa zakazu lotów powinna powstać na granicy Syrii i Jordanii.
  http://polish.ruvr.ru/2012_11_07/USA-Syria-Turcja-granice/

  -malymi krokami usraelici realizuja swoj plan

 15. Uroczystości pogrzebowe śp profesora Jerzego Przystawy odbędą się w sobotę, 10 listopada, we Wrocławiu. O godzinie 10.00 będzie miała miejsce Msza św. w kościele parafialnym pw. św. Maksymiliana Kolbego przy ul. Horbaczewskiego 20 na Gądowie. O godzinie 12.30 odbędzie się pogrzeb na cmentarzu parafii pw. św. Rodziny przy ul. Smętnej na Sępolnie

 16. Mam wrażenie ze dajecie się nabić w butelkę przez ten Marsz 11 Listopada,aby bardziej podsycić nienawiść jednego polaka przeciw drugiemu to należy wlac oliwy do ognia …i bedzie się działo.Dziennikarzy zwolnimy ,Macierewicza obsmarujemy i polacy nie wytrzynią tej proby psychicznej.Dlatego nie powinnismy iść …zaden jak jeden mąż na ten Marsz …..a dlaczego ??? bo POLSKA juz nie jest Niepodległa.A Nasz Naród i Polske dalej beda szmacić.Patriotyzm.Religijność,Tolerancja,Polityka to zbrodnie przeciw ludzkości.Nie pozwólcie sobą manipulować,a zobaczymy kto PRZYJDZIE NA TEn MaRSZ ListopadOWy.

  1. tu sie z toba zgadzam Anonim, ten marsz to widowisko dla roznego rodzaju scierwa podajace sie za polskie organizacje. Tak naprawde maja one jeden cel: czynic wiekszy rozlam posrod i tak juz podzielonych polakow .

 17. http://konflikty.wp.pl/kat,1020351,title,Gra-wojenna-w-Izraelu-sukces-ataku-na-Iran,wid,15063458,wiadomosc.html
  Izraelskie dowództwo przeprowadziło grę wojenną symulującą uderzenie na irańskie instalacje nuklearne trzy dni po wyborach prezydenckich w USA. I doszło do wniosku, że taki atak nie wywoła wojny, która mogłaby podpalić cały region – donosi „The Daily Telegraph
  najwazniejsz słowa w tych grach to „Atak trzy dni po wyborach w USA

  Jaki przebiegało ćwiczenie? Izrael, bez porozumienia z Waszyngtonem, bombarduje irańskie instalacje nuklearne 9 listopada, trzy dni po wyborach prezydenckich w USA.”

  a teraz takie info z ostatniej chwili:
  http://konflikty.wp.pl/sort,14,kat,1020223,title,Premier-Izraela-jestem-gotowy-wydac-rozkaz-ataku-na-Iran,wid,15068227,wiadomosc.html#opOpinie
  Premier Izraela Benjamin Netanjahu oświadczył, że jest gotowy wydać rozkaz ataku na Iran, jeżeli międzynarodowe sankcje nie powstrzymają jego programu nuklearnego – podaje BBC News. – Oczywiście jestem gotów nacisnąć guzik, jeżeli zajdzie taka konieczność – powiedział…

  wpierw gry a teraz oswiadczenie iz zydzi sa gotowi rozpetac IIIWS! bo to ze IRAN im odpusci nie wierzę! W odwecie będzie zmasowany atak z wszystkich mozliwych stron!
  najwyzszy czas aby to plemię zmijowe przestało się panoszyc na swiecie!

 18. Zniszczono 4 dowody na wybuch z tupolewa? Rewelacje ”Gazety Polskiej Codziennie”
  Słowa kluczowe: Smoleńsk, katastrofa, trotyl, Gazeta Polska Codziennie, Rosjanie, katastrofa prezydenckiego samolotu, fałszerstwo, zarzuty, trotyl w tupolewie,
  06.11.2012, 09:33

  http://www.fakt.pl/Tupolew-Rosjanie-sfalszowali-probki-ze-Smolenska-,artykuly,186538,1.html
  ”Gazeta Polska Codziennie” twierdzi, że tuż po katastrofie smoleńskiej Rosjanie pobrali z roztrzaskanego tupolewa 9 próbek do badań pirotechnicznych. Ale w raporcie o tych badaniach rosyjscy śledczy napisali, że pobrano i przebadano jedynie 5 próbek. Co stało się z pozostałymi czterema? – Rosjanie sfałszowali opinię pirotechniczną, a potem podjęli decyzję o pozostawieniu wraku Tu-15 M w Rosji – twierdzi informator ”GPC” (znów anonimowy – jak w przypadku niesławnego tekstu ”Rzeczpospolitej” o trotylu we wraku)…

  1. Jakie to ma znaczenie czy byl wybuch, czy nie? Zadnego. Teorie tylko dziela juz skluconych Polakow. Wg. sp. L Kaczynskiego Rzeczpospolita Polska 'ma' służyć żydowskim interesom. Taki system władzy nazywa sie żydokracją!!
   Lech Kaczyński zdradził żydom podczas pobytu w Izraelu, że Wojsko Polskie przebywa w Iraku i Libanie ze względu na interesy żydów z Izraela i wszystko jedno, kto(?) w Polsce wygra wybory, bo i tak Wojsko Polskie będzie nadal stało na straży Izrealso-syjonistycznych interesów.

 19. Calosc, bo wazne.
  Prokuratura szuka źródła przecieku o trotylu

  Gazeta Polska | Poniedziałek, 5 listopada 2012

  A A A
  http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,15063877,wiadomosc.html

  fot. newspix.pl
  Jak ustaliła „Gazeta Polska”, polscy specjaliści badający wrak Tu-154 posiadali urządzenie wysokiej klasy, wykrywające materiały wybuchowe tzw. metodą FAIMS, o bardzo dużej czułości. Właśnie to urządzenie wskazało na obecność trotylu. – Płk Szeląg to wiedział, ale eksperci pomogli mu tak przygotować wystąpienie, by zbagatelizować problem – mówi nasz informator z kręgów zbliżonych do prokuratury.

  Ostatni numer

  Amerykanie potwierdzają: trotyl w tupolewie

  wszystkie z numeru »

  archiwum »
  Jak dowiedziała się „GP”, prokuratura wojskowa przesłuchuje obecnie biegłych, którzy byli w Smoleńsku, oraz innych członków zespołu, który przebywał w Rosji, by dowiedzieć się, kto „sypie”. Z lektury artykułu Cezarego Gmyza w „Rzeczpospolitej” prokuratorzy wojskowi wysnuli wniosek, że informacje dziennikarza musiały pochodzić od kogoś, kto dokładnie zna szczegóły badań.

  – Zamiast skupić się na śledztwie w sprawie przyczyn katastrofy, Okręgowa Prokuratura Wojskowa w Warszawie zajmuje się poszukiwaniem osoby, dzięki której polskie społeczeństwo mogło dowiedzieć się o faktach ukrywanych przez tę prokuraturę i przez premiera Tuska – mówi nasz informator z kręgów zbliżonych do prokuratury.

  REKLAMA Czytaj dalej

  Polskie badania pod rosyjską kontrolą

  – Zastanawia jednak, że nad badaniami polskich biegłych, już od ich planowania po wykonanie, mieli pełną kontrolę Rosjanie – dodaje nasze źródło.

  „Gazeta Polska” dotarła do związanych z tym bulwersujących szczegółów, dotyczących badań wraku polskiego tupolewa na obecność materiałów wybuchowych.

  – Na miejscu całą akcją kierował niejaki Zwonkow, o ile dobrze zapamiętałem nazwisko. Ale zanim komisja wyjechała do Smoleńska, pół roku wcześniej Rosja kazała złożyć Polsce wnioski do zaakceptowania, dotyczące personalnego składu ekspertów i wykazu sprzętu, który polski zespół chce zabrać do Rosji. Rosjanie wiedzieli więc wcześniej, że aparatura [część była produkcji rosyjskiej – przyp. red.], którą polscy biegli będą badali wrak, wykrywa materiały wybuchowe. Dlaczego mimo to dopuścili do badań? Może ma to sugerować, że materiały wybuchowe umieszczono na pokładzie polskiego samolotu rządowego nie w Rosji, lecz w Polsce? Nie można też wykluczyć prowokacji, która miałaby na celu skompromitowanie hipotezy zamachu – mówi nasz informator z kręgów zbliżonych do prokuratury.

  Jak opowiada – gdy podczas badań urządzenia polskich biegłych zapiszczały w momencie, kiedy wykryły materiał wybuchowy, wśród przebywających z nimi Rosjan zapanowało poruszenie: co to, co to znaczy? Możliwe jednak, że ci, którzy tam byli, nie wiedzieli o szczegółach całej sprawy, byli tylko „aniołami stróżami” polskich ekspertów, jak przypuszcza nasze źródło.

  Ale faktem jest, że – według już wykonanych badań aparaturą przenośną do wykrywania obecności materiałów wybuchowych – są (jak to określają sami biegli) bardzo poważne wskazania na obecność trotylu w częściach Tu-154 i w gruncie na miejscu katastrofy. Urządzenia te – co trzeba podkreślić – są wycechowane (wyczulone) na wykrywanie związków o składzie trotylu. Takich samych przyrządów, jakie mieli polscy biegli, używa się np. na lotniskach do wykrywania materiałów wybuchowych, które chcą przemycić na pokład samolotów terroryści. Jeśli reagowałyby one na perfumy, to niemal każda kobieta na odprawie przed odlotem byłaby kierowana do rewizji osobistej.

  Techniki wykrywania nawet śladowych ilości materiałów wybuchowych, użyte w Smoleńsku przez polskich ekspertów, polegają na badaniu ruchliwości jonów – jest to metoda IMS (ang. Ion Mobility Spectometry), która jest stosowana powszechnie do wykrywania materiałów wybuchowych. Zaawansowaną wersją IMS jest wspomniana wyżej technologia FAIMS (ang. High-field Asymmetric Waverofum Ion Mobility Spectometry), czyli o tzw. zmiennym polu, którą m.in. zastosowano do badań w Smoleńsku.

  Spokojnie, to tylko eksplozja

  Szefem polskich biegłych był ppłk Karol Kopczyk z Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Nasi specjaliści wyjęli wszystkie fotele z hangaru i ustawili tak, jak były ustawione w samolocie. Poddali analizie ich uszkodzenia i zbadali je detektorami przenośnymi do wykrywania materiałów wybuchowych. Z części wyciągniętych z hangaru zrekonstruowali też skrzydło Tu-154.

  – Kokpitu nie znaleźli wśród części wraku. Ale odkryli, lecz nie w hangarze, gdzie Rosjanie zmagazynowali części wraku polskiego samolotu, tylko w drewnianej budzie, dwie części Tu-154M 101 z godłem narodowym. Jedna była tak rozerwana, że orzeł nie miał głowy. Polska delegacja przeniosła je uroczyście do hangaru – mówi nasz ekspert.

  – Wrak i grunt badało trzech biegłych z Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji. W ciągu miesiąca przeanalizowali kilkaset próbek. Mieli ze sobą jedno urządzenie kanadyjskie, wykrywające materiały wybuchowe wspomnianą metodą FAIMS, o bardzo dużej czułości, i co najmniej dwa urządzenia rosyjskie do badania metodą IMS. Jest to aparatura przenośna do wykrywania śladów materiałów wybuchowych. Do naukowego potwierdzenia, że wykryto trotyl, konieczne jest, jak mówił na konferencji szef Wojskowej Prokuratury Okręgowej płk Ireneusz Szeląg, badanie na urządzeniu stacjonarnym, które ma zwielokrotnioną czułość. Dla porównania: urządzenie przenośne analizuje kilka tzw. pików masowych (chodzi o pomiar masy), które wskazują na trotyl, a stacjonarne – kilkadziesiąt. Ale posiadane wyniki już bardzo wyraźnie wskazują na obecność trotylu. Płk Szeląg powinien więc raczej bić na alarm, że istnieje wysokie prawdopodobieństwo obecności tego materiału wybuchowego na wielu częściach rozbitego Tu-154, zamiast ukrywać tę informację, a gdy już została ona ujawniona – uspokajać, bo powodów do uspokajania społeczeństwa to badanie nie dostarczyło na pewno – podkreśla nasze źródło.

  Urządzenia, jakich użyli polscy eksperci, są bardzo czułe. Ślady materiałów wybuchowych wykryto m.in. na kilkudziesięciu fotelach samolotu. To uprawdopodabnia hipotezę, że w Tu-154 mogło dojść do wybuchu. Ale aby rozwiać wszelkie wątpliwości, potrzebne są dalsze badania wraku, w tym znalezienie odpowiedzi na pytanie, jak doszło do tak ogromnych zniszczeń mechanicznych samolotu.

  Z wypowiedzi prokuratora Szeląga wynika, że dopiero po zbadaniu wszystkich (kilkuset) próbek można będzie mieć pewność, czy w Smoleńsku doszło do eksplozji w Tu-154 przy wykorzystaniu trotylu. Kilkaset próbek to jednak nie są wszystkie części, bo jak wiadomo, było ich tysiące. Jaka ich liczba jest miarodajna według prokuratora Szeląga?

  (…)

  Pełna wersja artykułu w najbliższym numerze tygodnika „Gazeta Polska”.

  Leszek Misiak
  Grzegorz Wierzchołowski
  Grzegorz Wierzchołowski

 20. komentarze:
  ~Macierewicz: Szeląg wprowadził w błąd : Antoni Macierewicz zarzucił Wojskowemu Prokuratorowi Okręgowemu płk. Ireneuszowi Szelągowi wprowadzenie w błąd opinii publicznej w związku z informacją o wynikach badań zespołu biegłych w Smoleńsku.

  Na konferencji prasowej szef zespołu parlamentarnego ds. zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej zwrócił uwagę na rażące nieścisłości w wypowiedzi płk. Szeląga. Po pierwsze stwierdził on, że podczas badań w Smoleńsku użyto tylko jednego rodzaju urządzenia wykrywającego skażenia czy też materiały wybuchowe. Tymczasem okazało się, że biegli używali trzech typów urządzeń.

  Wojskowy Prokurator Okręgowy stwierdził też, że urządzenia, których używano dają jedynie „przesiewowe” wyniki, prezentujące wstępne dane. Okazuje się jednak, że użyte urządzenia precyzyjnie wykrywają i identyfikują obecność materiałów wybuchowych.

  Antoni Macierewicz zwrócił także uwagę, że płk. Szeląg oświadczył, iż zespół biegłych nie stwierdził w Smoleńsku obecności materiałów wybuchowych (trotylu i nitrogliceryny) na elementach wraku, podczas gdy okazuje się, że biegli przywieźli ze sobą do Polski dowody przeczące zapewnieniom Wojskowego Prokuratora Okręgowego.

  Szef zespołu parlamentarnego ds. zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej dokonał także krótkiej prezentacji urządzeń używanych w Smoleńsku przez zespół biegłych i zwrócił uwagę, że jedno z podstawowych urządzeń wykorzystywanych w czasie badań charakteryzuje się niezwykle wysoką dokładnością i wskaźnikiem fałszywych alarmów sięgającym niecałe 2 proc. Przy pobraniu kilkuset próbek trudno zatem mówić o błędach urządzenia lub mylnych wskazaniach. Kolejne typy urządzeń, z których korzystali biegli w Smoleńsku gwarantują precyzyjną identyfikację rodzaju materiału wybuchowego oraz jego składników.

  – Płk. Szeląg wprowadził w błąd opinię publiczną przedstawiając nieprawdziwie zarówno sposób badania jak i jego wyniki. W tej sytuacji konieczne jest podjęcie stosownych kroków przez Sejm RP – oświadczył Antoni Macierewicz.

  Poseł Stanisław Piotrowicz, wiceprzewodniczący Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka zapowiedział złożenie wniosku o zwołanie nadzwyczajnego posiedzenia komisji, na którym Wojskowy Prokurator Okręgowy powinien wyjaśnić dlaczego wprowadził w błąd opinię publiczną i przedstawić informację na temat rzeczywistych ustaleń biegłych.

  link
  zwiń

  58 minut temu | ocena: 52% | odpowiedzi: 35
  odpowiedz
  oceń: -1
  +1

  elyta2: A policjant ktory „przekopal”i zgazowal przechodnia rok temu nie straci pracy.

  Prokuratura: umorzyć sprawę policjanta, który skopał przechodnia na Marszu Niepodległości. Był zestresowany. Nieduża szkodliwość społeczna

  Według śledczych Karol C., który przed rokiem skopał demonstranta podczas Marszu Niepodległości, działał pod wpływem stresu. Dlatego prokuratura zwróciła się do sądu o warunkowe umorzenie sprawy – informuje „Gazeta Wyborcza”.

  Karol C., 26-letni policjant z komendy stołecznej, był na Marszu Niepodległości w grupie tajniaków. Podczas zatrzymania grupy narodowców uciekających przed policją funkcjonariusz najpierw uderzył pięścią jednego z uczestników marszu (który spokojnie szedł ulicą) a następnie kilkukrotnie kopnął go w głowę. Prysnął mu też w twarz gazem.

  Prokuratura postawiła policjantowi zarzuty przekroczenia uprawnień i naruszenia nietykalności cielesnej zatrzymanego. Za to przestępstwo grozi do trzech lat więzienia.

  31 października śledczy przekazali do sądu wniosek o warunkowe umorzenie postępowania. – Oskarżony przyznał się do zarzutu, złożył wyjaśnienia. Działał w napięciu i zdenerwowaniu. Prokurator wziął też pod uwagę dotychczasową postawę oskarżonego – mówi prok. Dariusz Ślepokura, rzecznik stołecznej prokuratury. – Dlatego zdaniem prokuratora, mimo umorzenia postępowania, oskarżony nie będzie się więcej dopuszczał przestępstw – dodaje.

  Zdaniem śledczych, społeczna szkodliwość czynu nie była znaczna.

  Jeśli sąd zaakceptuje ten wniosek, Karol C. zostanie poddany rocznej próbie. Będzie też musiał wpłacić 500 zł na cel społeczny.

  link do filmu
  link

  zwiń

  33 minuty temu | ocena: 67% | odpowiedzi: 11
  odpowiedz
  Twój głos

  ~?i co pentaki jeden z drugim? : niby PO nie ma nic z zamachu wrecz przeciwnie –mówi sie w pewnych ”kregach”….tylko że
  1 nagle nikt nie narzeka juz na wojsko i nie wychodzą afery

  2 w banku narodowym cisz –nikt nie wie co grane

  3 z ponad 100 tki niewygodnych pozostali teraz tylko Gwiazda ,Kaczynski i Macierewicz reszta jak za holokaustu z dymem
  4 swiadkowie znikają jeden po drugim , rosja odzyskała błyskawicznie wpływy w Polsce , nawet pruszków wyszedł

  5 kosciół który miał olbrzymi wkład w lata wojny domowej teraz jest na dnie

  6 komuna wróciła ,wróciły układy , a machina jest 100 razy silniejsza niz za komuny .
  7 ludzie są skłóceni -jednak teraz walczyliby ze sobą chetnie w kolejnej wojnie domowe a PO moze sprzedac spokojnie kraj do konca zwiń
  http://wiadomosci.onet.pl/temat/katastrofa-smolenska/cezary-gmyz-zwolniony-z-rzeczpospolitej,1,5296481,wiadomosc.html

 21. ~sa [8 minut temu]

  Przy tej sprawie zginęło więcej ludzi w dziwnych okolicznościach. Rząd, prokuratura POd dyktando panów w kołnierzykach podaje takie „fakty” jakie im pasują. W Smoleńsku był zamach i to 1000% pewne 1)inaczej wrak Tupolewa i czarna skrzynka już dawno byłaby w Polsce badana przez międzynarodową komisję.2) Nie byłoby zamiany ciał i kłamstw rządu PO i Kopacz o „pracy przy autopsji”. 3) Próbki pobrane przez ekspertów z wraku wracałyby z nimi do POlski nie pozostając w Rosji. 4) Byłyby dostępne zdjęcia satelitarne w internecie z tego czasu. 5) Materiały z czarnej skrzynki nie byłyby zmanipulowane. 6) Prawdziwy rząd chciałby za wszelką ceną i za pomocą najnowszej dostępnej aparatury wyjaśnic tą sprawę.7) Nie potrzeba pół roku na zbadanie czy na wraku są ślady trotylu!!!!!. 8) NIE POZWOLONOBY ABY RUSKI UMYŁY WRAK SAMOLOTY!!!!!Nie normalne jest i było zachowania rządu, ministrów w takiej sytuacji.9)Triangle Donald Tusk-Tomasz Arabski-Paweł Graś. „Smoleński mord,Azjatyckich chord,Europejczykami się mieniących, MAKiem się asekurujących.”;” K..wa, kto spowodował ów wybuch.!!! Pytanie do Przyjaciół Moskali!- Jeśli nasi, czego wykluczyć nie można, to ich wsypcie!”10) Nawet matoł wiedziałby, że jest w tym wszystkim coś ” na rzeczy” skoro giną ludzie ……Do tumanów zacznijcie w końcu myślec ……
  http://media.wp.pl/kat,1022941,wid,15062924,wiadomosc.html
  Komorowski nie był na pogrzebie prezydenta

  Fakt | Poniedziałek, 5 listopada 2012

 22. Ojciec Artura Ziętka, nawigatora Tu-154M, który zginął w Smoleńsku:
  ” Pan Tusk już dwa lata temu w Urzędzie Rady Ministrów powiedział, że wszystko dostaniemy, a ja do tej pory nie mam protokołu z sekcji zwłok. Nie mam nic, absolutnie. Tylko jeden świstek papieru, że syn zginął w obwodzie Smoleńskim. Czy to jest rząd polski, czy to jest pachołek ruski? Nie rozumiem tego. To jest obłuda, fałsz. Jak się obejmowali z carem Rosji Putinem, to Putin powiedział mu chyba w ucho: „Tak załatwiliśmy to, co chciałeś” – czekamy jeszcze 3 lata do wyborów!?
  Ojciec Nawigatora TU-154M – wstrząsające

  1. tusek kłaczusek — nie nauczyli się tego? ile jeszcze czasu trza aby lemmingom otwarły się oczka iz ich płemieł to kłamczuch…jakby miał nos pinokia to juz sięgałby atlantydy…..ba curiosity na marsie zrobiłoby mu fotke…. 😉

  2. oczywiscie zal mi goscia, tyle czasu a rudy i reszta go olała… Dobrze gada…. na pochybel z zdrajcami!!!! pinokio i pachołek rosyjski!!!

 23. MIZIA, uwazaj na swoje organy w obcych miejscach…

  Izraelska mafia od kradzieży organów przybywa na Haiti

 24. śp. profesor Jerzy Przystawa (1939 – 2012)
  W dniu 3 listopada 2012 roku zmarł we Wrocławiu profesor Jerzy Przystawa, wybitny polski patriota, naukowiec i działacz polityczny, założyciel ogólnopolskiego Ruchu na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych, autor wielu książek na tematy organizacji i naprawy życia publicznego, działacz i organizator Solidarności, więzień polityczny PRL, demaskator afery FOZZ-u, a także znakomity fizyk teoretyczny, b. profesor Uniwersytetu Wrocławskiego.

  Jerzy Andrzej Przystawa, urodził się 29 kwietnia 1939 roku w Czortkowie w woj. tarnopolskim, był specjalistą w zakresie kwantowej teorii ciała stałego i profesorem fizyki teoretycznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Wykładał i pracował także w Cornell University oraz w Stony Brook State University w USA, w Uniwersytecie Paryskim w Orsay, w Uniwersytecie Dundee w Wielkiej Brytanii, w Uniwersytecie w Zagrzebiu, Chalmers University of Technology w Goeteborgu, International Centre for Theoretical Physics w Trieście, w Universytecie w Palermo i w Zjednoczonym Instytucie Badań Jądrowych w Dubnej pod Moskwą. Trzykrotnie, od roku 1982, odmawiał zgody na nadanie mu tytułu naukowego profesora, usiłując w tak dramatyczny sposób spowodować szerszą dyskusję nad opłakanym stanem polskiej nauki i położeniem nauczycieli. Nie przyjął też nigdy przyznawanych mu odznaczeń.

  W roku 1980 zaangażował się w działalność w NSZZ Solidarność. Po ogłoszeniu stanu wojennego organizował strajk na Uniwersytecie Wrocławskim oraz pierwszy podziemny Regionalny Komitet Strajkowy Solidarności Dolnego Śląska. Aresztowany w roku 1982, był nastęnie internowany w więzieniu w Nysie. Po wyjściu z więzienia założył i kierował podziemnym wydawnictwem „Oficyna Niepokornych”. Opublikował od tego czasu około tysiąca artykułów głównie na tematy związane z mutacjami obecnej ordynacji wyborczej w Polsce, której fundamentalne wady uważał za praprzyczynę słabości ustrojowej Państwa.

  W 1989 roku, nie godząc się z polityką Okrągłego Stołu i chcąc doprowadzić do odbudowy Związku Solidarność przystąpił do t.zw. Porozumienia Szczecińskiego na rzecz demokratycznych wyborów w NSZZ Solidarność. Został wybrany członkiem Sekretariatu Krajowego tego Porozumienia. Po II Zjeździe Solidarności wystąpił oficjalnie ze Związku. W latach od 1990 do 1998 roku był radnym Rady Miejskiej Wrocławia, ale widząc nieskuteczność działania nie zgodził się na kandydowanie po raz trzeci.

  W czerwcu 1991, razem z prof. Mirosławem Dakowskim z Warszawy, wystąpił do Prokuratora Generalnego z powiadomieniem o tzw. „aferze FOZZ” w oparciu o materiały uzyskane od inspektora NIK, Michała Falzmanna. Po śmierci Falzmanna, wraz z M. Dakowskim, opublikował książkę „Via bank i FOZZ”, w której przedstawiono mechanizmy rabunku finansów publicznych. Przez kilkanaście lat był nękany nieskutecznymi lecz dotkliwymi procesami sądowymi wytoczonymi przez osoby zamieszane w aferę FOZZ, nawet jeśli chodziło o aferzystów finansowych, którzy uciekli za granicę.

  W 1992 roku zainicjował Ruch Obywatelski na Rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych (JOW) i opublikował kilkanaście książek i broszur na ten temat. Organizował liczne konferencje, demonstracje i „Marsze JOW na Warszawę”, był autorem niezliczonych audycji radiowych i artykułów prasowych w otwartych mediach. Materiały te były zamieszczane także za granicą przez polskojęzyczne stacje radiowe i czasopisma w USA, Kanadzie, a nawet w Australii. Prowadził stałą i szeroką działalność odczytową i informacyjną, szczególnie dla młodzieży.

  Miał przekonywującą wizję naprawy podstaw ustroju Rzeczypospolitej i służbie Rzeczypospolitej poświęcił całe swoje życie. Zapisał się w historii Polski wieloletnią i zdeterminowaną działalnością mającą na celu uzdrowienie ustroju Polski przez adaptację najbardziej skutecznej ordynacji wyborczej, jaką w wysokorozwiniętych krajach Zachodu okazały się jednomandatowe okręgi wyborcze i związane z nimi zasady ordynacji większosciowej. Przez wszystkie lata działalności działał mimo wymuszonej ciszy w mediach zarówno w stosunku do postulatu JOW, jak i szczegółów afery FOZZ. Pozostawił zrozumienie i poparcie dla wypróbowanej koncepcji JOW wśród setek tysięcy polskich wyborców.

  Jerzy Przystawa był wzorem postaw obywatelskich dla wszystkich Polek i Polaków. Był bowiem wielkim patriotą i rzecznikiem nas wszystkich. Dobrze i owocnie wpisał się do powikłanej i bolesnej historii naszego narodu, a pamięć o Nim i Jego słowa pomogą nam zachować rozwagę, nadzieję i mądrość w XXI wieku. Polska przestrzeń patriotyczna i naukowa straciła wybitnego uczestnika i nieustraszonego mentora. Pamięć o życiu i owocnej działalności publicznej prof. Jerzego Przystawy nigdy nie zaginie.

  Do ostatnich tygodni przed śmiercią prowadził mistrzowski blog jerzyprzystawa.salon24.pl

 25. Nie żyje prof. Jerzy Przystawa, twórca Ruchu na rzecz JOW

  04.11.12 12:26

  W nocy, 3 listopada, ok. godziny 23.00 odszedł od nas po ciężkiej chorobie prof. Jerzy Przystawa, twórca Ruchu Obywatelskiego na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych, człowiek wielkiego serca i wielkiego umysłu. Całe swoje życie poświęcił działalności obywatelskiej dla dobra Polski, najpierw w opozycji solidarnościowej, potem, jako jeden z nielicznych, dostrzegając wady ustrojowe polskiego systemu politycznego, promując wiedzę na temat funkcjonowania systemów wyborczych. Niech spoczywa w pokoju! Przyrzekamy kontynuować Jego dzieło.

  Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie!

 26. Witaj Miziak i wszyscy spiskowcy ,co ciekawego słychać padają już trupy czy jeszcze mam poczekać ,co ?????? hahahahahahahahahahahaha
  J.M.H

 27. DO LEMINGÓW PLATFORMY – OPAMIĘTAJCIE SIĘ !!!

  JESZCZE MACIE CZAS ……

  Do wierzących w politykę PO. Wy żyjecie w Polsce, czy na fermie kurzej? Jak można akceptować słowa Premiera Tuska: „nie stawiam wam wysokiej poprzeczki”, „żyjmy teraźniejszością”, „ważna jest ciepła woda w kranie”, „nie róbmy polityki”, „polskość to nienormalność”, „polityka miłości” (to jak slogan z Orwella). Jak wy to robicie, że wam się nie zapala lampka. Kiedy Tusk dostaje medal od Merkel za specjalne zasługi dla integracji europejskiej. A równolegle pod Bałtykiem kładą rurę, bez najmniejszych protestów. U nas można budowę obwodnicy zablokować byle żuczkiem. Ginie prezydent kraju będącego w NATO, na terenie Rosji. Tusk nie podejmuje najmniejszej próby przejęcia śledztwa. Jak Wy chcecie, żeby Europa i Rosja Was szanowała? Skoro sami się nie szanujecie. Chcecie zbudować europejskie społeczeństwo obywatelskie. Oparte na tolerancji , otwartości, multikulti. Pytam, jak chcecie to zrobić? Skoro maturę sprowadzono do poziomu kalamburów. Wasze młode intelektualne elity, nie muszą przeczytać żadnej książki, żeby mieć średnie wykształcenie. Obniżając poziom nauki, zabieracie młodym ludziom wolność. Pozbawiacie ich narzędzi umożliwiających indywidualną ocenę zjawisk, na które składa się życie. Jedyną bronią młodych Polaków jest cynizm, chamstwo i słowo zajebiście. Jaki multikuturalizm chcecie tworzyć. Skoro kultura związana jest bezpośrednio z naszą historią. Minister edukacji chce wycofać ten przedmiot ze szkoły. O jakiej tolerancji mówicie? Skoro telewizja publiczna promuje Nergala, nie zwracając uwagi na uczucia wierzących ludzi. Ciekawe, że dla Newtona i Leibniza (twórcy rachunku różniczkowego i całkowego) Biblia nie była stekiem kłamstw. A większość życia poświęcili na studiowanie właśnie Biblii. Wierzyli w Boga. Może nie całkiem chrześcijańskiego, ale wierzyli. Dali nam narzędzia, dzięki którym zmieniamy świat. A wy szydzicie ze wszystkiego i wszystkich kto wyznaje wyższe wartości. Patriota zaraz będzie fanatycznym nacjonalistą. Wykpicie, sprowadzicie do absurdu. A patriotyzm jest biologicznie naturalny. To odpowiedzialność za moje stado, za obszar na którym to stado żyje. Pozbawiono Was edukacji, autorytetów i wmówiono, że jesteście sobą. Pozbawiono Was duszy. Dzięki temu jesteście policzalni i przewidywalni. Jak wasz materializm. Zamieniono was elektoracie PO w izotropową, monokulturową strukturę. Reagującą jednakowo na emocjonalną wyzbytą logiki propagandę „Rudej Targowicy”. Zastanówcie się. Zobaczcie ostatnią scenę i monolog z „Misia” Barei. Poszukajcie analogii z teraźniejszością. Demokracja bez wartości wyższych zamienia się w cichy totalitaryzm.

 28. Wsparcie dziennikarzy dla Cezarego Gmyza
  (foto. arch.)
  List otwarty dziennikarzy i blogerów zjednoczonych w solidarności z Cezarym Gmyzem, dziennikarzem „Rzeczpospolitej”.
  http://niezalezna.pl/34436-wsparcie-dziennikarzy-dla-cezarego-gmyza
  Cezary Gmyz przez lata pracy udowodnił, że jest poważnym i rzetelnym dziennikarzem. Wśród jego publikacji były m.in. te o aferze hazardowej, które zmusiły Donalda Tuska do rekonstrukcji rządu. W zeszłym tygodniu „Rzeczpospolita” umieściła na 1. stronie jego artykuł na temat śladów materiałów wybuchowych odnalezionych we wraku tupolewa rozbitego 10 kwietnia 2010 roku.

  Wbrew obrazowi kreowanemu przez niektóre media, prokuratorzy Naczelnej Prokuratury Wojskowej nie zanegowali w merytoryczny sposób informacji zawartych w artykule redaktora Gmyza. Śledczy nie zaprzeczyli, że na szczątkach samolotu mogły być ślady wybuchowych substancji. Stwierdzili tylko, że… nie mają laboratoryjnego potwierdzenia. A w dodatku kluczowe próbki znajdują się nadal w Moskwie.

  Mimo tych w oczywisty sposób skandalicznych faktów, uwaga skupiła się nie na NPW, a na postaci red. Cezarego Gmyza. Głosem niektórych „autorytetów” obwiniono go o „podpalanie Polski”. Zaś jego redakcja znalazła się pod retorycznym ostrzałem osób zatroskanych jej „tabloidyzacją”.

  My, niżej podpisani dziennikarze i blogerzy, wyrażamy solidarność z Cezarym Gmyzem. Oceniając jego bogaty dziennikarski dorobek trudno nam uwierzyć, że popełnił on pomyłkę w przypadku tak poważnej sprawy i sprzeniewierzył się dziennikarskiej rzetelności. Jego doniesienia zweryfikowały i potwierdziły również inne redakcje. Równocześnie apelujemy do ludzi mediów o przedstawienie w uczciwy sposób wydarzeń związanych z artykułem o materiałach wybuchowych znalezionych w smoleńskim wraku.

  Olga Alehno
  Artur Bazak
  Teresa Bochwic
  Grzegorz Broński
  Ireneusz St. Bruski
  Zbigniew Branach
  Paweł Burdzy
  Przemysław Bartkowski
  Chinaski
  Jadwiga Chmielowska
  Barbara Chojnacka
  Dominika Cosić
  Krzysztof Czabański
  Artur Dmochowski
  Mateusz Dzieduszycki
  Maria Dzielska
  Adam Dyrko
  Natalia Dueholm
  Piotr Ferenc-Chudy
  Marcin Fijołek
  Witold Gadowski
  Anita Gargas
  Piotr Gociek
  Katarzyna Gójska – Hejke
  Krystyna Grzybowska
  Olga Doleśniak-Harczuk
  Przemysław Harczuk
  Jerzy Jachowicz
  Stanisław Janecki
  Jerzy Jachowicz
  Ted Juchniewicz
  Marek Dąbrowski
  Dorota Kania
  Violetta Kardynał
  Krzysztof Karnkowski
  Krzysztof Karwowski
  Kataryna
  Krzysztof Kaźmierczak
  Piotr Kobalczyk
  Mirosław Kokoszkiewicz – kokos 26
  Bartosz Kosiński
  Krzysztof Kotowski – Koteusz
  Krzysztof Kłopotowski
  Cezary Krysztopa
  Marcin Kuberka
  Jakub Kumoch
  Marek Król
  Joanna Lichocka
  Piotr Lisiewicz
  Jacek Lizniewicz
  Ewa Łosińska
  Piotr Łuczuk
  Maria Mackiewicz
  Marek Magierowski
  Mariusz Majewski
  Krzysztof Mądel
  Katarzyna Mąkowska – Pyzol
  Magdalena Michalska
  Leszek Misiak
  Mariusz Molik
  Marzena Nykiel
  Jakub Olkiewicz
  Marzena Paczuska
  Barbara Pajchert
  Piotr Pałka
  Katarzyna Pawlak
  Samuel Rodrigo Pereira
  Michał Piątek
  Grzegorz Piechuła
  Jan Pospieszalski
  Rafał Porzeziński
  Paweł Piekarczyk
  Marek Pyza
  Halina Radzik
  Jerzy Roman
  Agnieszka Romaszewska
  Paweł Rybicki
  Aleksandra Rybińska
  Tomasz Sakiewicz
  Anna Sarzyńska
  Seaman
  Seawolf
  Sławomir Sieradzki
  Tomasz Skłodowski
  Jacek Sobala
  Dorota Skrobisz
  Ewa Stankiewicz
  Stanisław M. Stanuch
  Wojciech Stopiński
  Robert Swaczyński
  Irena Szafrańska
  Robert Szmigielski
  Aleksander Szumanski
  Tomasz Szymborski
  Maciej Szymczak – Testigo
  Aleksander Ścios
  Maciej Świrski – szczurbiurowy
  Aleksander Szumański
  Tomasz Terlikowski
  Robert Tekieli
  Błażej Torański
  Ufka
  Łukasz Warzecha
  Piotr Woźniak
  Bronisław Wildstein
  Dawid Wildstein
  Grzegorz Wierzchołowski
  Tomasz Wolny
  Jarosław Wróblewski
  Wojciech Wybranowski
  Grzegorz Wszołek
  Zabiegana
  ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski
  Adam Zawadzki
  Piotr Zarębski
  Anna Zechenter
  Krzysztof Zielke
  Wanda Zwinogrodzka

  Chętnych do dołączenia swojego podpisu prosimy o kontakt z Pawłem Rybickim (Rybitzky, mail: rybitzky@o2.pl), Grzegorzem Wszołkiem (GW1990, mail: gw29ster@gmail.com)

  1. Tylko patrzeć jak problemy osobiste bądź majątkowe zmusza kolejnego człowieka do samobójstwa (oby nie). Naczelny gazety od razu wiedział co się święci i czmychnął do dymisji, woli żyć…

 29. a i ważne dla co niektórych

  NIE BEDZIE RZADNEJ FRONTALNEJ – BITWY NA ULICACH TYPU SETKI POLICJANTÓW SCIERAJĄ SIĘ Z TYSIĄCAMI OBYWATELI ( moze incydenty prowokowane)

  nazwiska i miejsca pobytu tych szuj są znane – poprostu powyciągani zostaną po koleji ze swych nor …

  JEDEN PO DRUGIM ……..

  bez scen batalistycznych o których marzą TUSKI KOMORKI NIESIOŁKI …..

  A PROPO kmiciców i sopliców – ŻADEN DOBRY STRATEG NIE PLANUJE AKCJI BEZ PRZYGOTOWANIA – V KOLUMNY 😉

  =================================

  😉 CHODZĄ SŁUCHY – ŻE : NA KILKA DNI PRZED MARSZEM W NECIE NA KILKU SERWERACH POJAWIĄ SIĘ

  IMIENNE LISTY – POLICYJNYCH PROWOKATORÓW ORAZ SŁ. ZAANGARZOWANYCH W INWIGILACJE ŚRODOWISK PATRYIOTYCZNYCH

  OKOŁO 70% CZYNNYCH T.W PROWOKATORÓW – DZISIEJSZYCH SŁUŻB ORAZ AGENTÓW UMIESZCZONYCH W ŚRODOWISKACH W/W

  info będzie prawdopodobnie zawierało imiona , nazwiska, oraz foto …. PROWOKATORA

  ale czy to prawda …… ZOBACZYMY

  1. kuzwa mówcie co chcecie ale ja stawiam że za smolenskiem i róznymi seryjnymi samobójstwami stoi cia i mossad ale to tylko moje logiczne domysły 🙂

   1. cia i mossad ma ich w dupie 🙂 nie musi się zamachiwać – aby swoje marionetki przywoływać do poRZądku

    MASZ ZBYT PRZESADZONE MNIEMANIE O ZNACZENIU III R.P W ŚWIECIE

    TO ZWYKŁE ŻULERSKIE PORACHUNKI O KASE DZIWKI WPŁYWY I UŁUDĘ WŁADZY

  1. No co pan? Przecież mają immunitet. I większość w Sejmie.
   no ja już od dawna przypuszczam że naszym krajem rządzi mafia z tąd tylu tajemniczych seryjnych samobójców ,smoleńsk ,setki afer bez finału,itd
   a do pierdla wsadzają za nie zapłaconą grzywne takie rządy to mafia moim skromnym zdaniem 🙂

    1. nie ma co się obawiać – JESZCZE W TYM MIESIĄCU SKOŃCZĄ SIĘ RZADY ŁAJDAKÓW

     to nie jest podtrzymywanie na duchu dobrym słowem i nadzieją

     SPRAWY ZABRNĘŁY TAK DALEKO ŻE JUŻ ODWROTU NIEMA OD ZAKOŃCZENIA BANDYCKIEJ KARIERY PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ..

     1. W SZEREGACH REŻYMOWYCH SŁ. PLATFORMY SĄ SETKI – „KMICICÓW , SOPLICÓW” – KTÓRZY UJAWNIĄ SIĘ W CHWILI PRÓBY

      I STANĄ PO WŁAŚCIWEJ STRONIE BARYKADY …

     2. oby tak się stało…..oby prawda wyszła na jaw a winni zdrady narodowej rozstrzelani z workami na łbach…

     3. co tak mało gwiazdek? co lemmingom pasuje jak ich rudy w dupsko rucha?! co, boli prawda co się robi z ludzmi za zdrade narodu i ojczyzny?!!
      tak zapomiałem, jakby się wziąśc za góre a pózniej za nizsze szczebelki to wyjdzie iz 30% polakow trzeba by zamknąc w pierdlu za złodziejstwo i matactwa… trudno…
      no,ale jak pisze mizia dymani sie przyzwyczaili i polubili dymanko…..syndrom helsinski?!??

   1. Kaddafi tez miał immunited…..a zastrzelono go jak psa…… i bynajmniej tego goscia bardzo szkoda w przeciwienstwie do naszych jasniepanow….

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.