NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!! VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

OSTATECZNY DOWÓD NA KŁAMSTWA W SPRAWIE „SMOLEŃSKIEJ KATASTROFY” poparty „eksperymentem”

KORONNY DOWÓD NA BZDURĘ LANSOWANĄ PRZEZ RZĄD TUSKA

„PANCERNA BRZOZA PRZYCZYNĄ „KATASTROFY ” TUPOLEWA W SMOLEŃSKU

BZDURA PRZEZNACZONA DLA BEZMÓZGICH DEBILI – ALE MA SWOICH ZAGORZAŁYCH ZWOLENNIKÓW

CZYTAJ !!!!!!!!!!!!

Dwumiejscowy motoszybowiec spadł przy ulicy Powstańców Śląskich tuż obok płyty lotniska. Dwóch doświadczonych pilotów lecących samolotem zostało rannych. Okoliczności zdarzenia ustali Komisja Badania Wypadków Lotniczych.

Samolot spadł przy autodromie Automobilklubu Polski, kilkadziesiat metrów od płyty lotniska. Ranne zostali dwaj lecący maszyną mężczyźni.

Motoszybowiec, podczas podchodzenia do lądowania, ściął latarnię uliczną i rozbił się. Na miejscu jest już śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który wylądował na pobliskim parkingu – relacjonował po godz. 16 Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

OTO KOLEJNY NIEPODWAŻALNY DOWÓD NA KŁAMSTWA I WCISKANIE CIEMNEMU LUDOWI – KOCOPAŁUW  – PIERDALANSÓW I IDIOTYZMÓW

====================================================

MOTOSZYBOWIEC WYKONANY Z MAS PLASTYCZNYCH O CIĘŻARZE – WRAZ Z DWOMA PILOTAMI – 300 – 350 KG

ŚCIĄŁ  LATARNIE BETONOWĄ ZAZBROJONĄ WEWNĄTRZ STALĄ – 15 PRĘTÓW OŚREDNICY 1 CENTYMETRA !!!!!!!!!!!

ŚCIĄŁ !!!!!! NIE TRACĄC SKRZYDŁA !!!!!!!! 

TEN WYPADEK NALEŻY UZNAĆ JAKO EKSPERYMENT UDOWADNIAJĄCY 

DURNIOM ŻE SĄ POPROSTU ROBIENI ORDYNARNIE W HUJA 

A ONI POWTARZAJĄ TO – BA DRĄ SIĘ PRZYGŁUPY I NIEUKI …

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,straznik-cytuje-pilota-myslalem-ze-dociagne-na-oparach,65422.html

 

przepraszam za brudne słowa ALE W OBLICZU TAKIEGO KŁAMSTWA I CIEMNOTY NIE POTRAFIĘ INACZEJ

ROZPROPAGUJCIE TO PO NECIE !!!!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

19 thoughts on “OSTATECZNY DOWÓD NA KŁAMSTWA W SPRAWIE „SMOLEŃSKIEJ KATASTROFY” poparty „eksperymentem”

 1. Polskie MSZ „w obronie” izraelskich interesów

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych odniosło się do trwającego konfliktu izraelsko-palestyńskiego. Podobnie jak wszystkie rządy po 1989 roku, czy to z prawicy czy lewicy, Platforma Obywatelska stanęła w obronie izraelskich interesów.

  W pełni identyfikujemy się ze stanowiskiem unijnej dyplomacji, które wskazuje, że Izrael ma prawo do obrony– powiedział wiceszef MSZ Jerzy Pomianowski. W opinii polskiego resortu spraw zagranicznych, Izrael ma prawo do obrony swojego terytorium, poprzez użycie wprost proporcjonalnych środków wojskowych. Pomianowski podkreślił, że każde państwo powinno móc gwarantować spokojny byt swoich obywateli, bez latających nad ich głowami rakiet. Urzędnik MSZ nie zauważył jednak, że konflikt rozpoczęły siły izraelskie, prowadzące najintensywniejszy ostrzał.

  http://www.mediarp.pl/europa/polskie-msz-w-obronie-izraelskich-interesow-30111,1711.html

  Tak na marginesie przypomniala mi sie historia powstania GROM, powstal aby bronic Izraelskie

 2. Dyplomacja kuleje.Skandal, Skandal.. z udziałem rządzących. Nie pojawili się na pogrzebie Kaczorowskiego

  Uroczystości pogrzebowe Ryszarda Kaczorowskiego – ostatniego prezydenta RP na uchodźstwie – bez udziału najważniejszych osób w państwie. Premier Donald Tusk jest w Singapurze na spotkaniu ekonomicznym. Prezydent Bronisław Komorowski prawdopodobnie w Tatrach, a minister Radosław Sikorski wybrał rzeczywistość wirtualną http://fakty.interia.pl/polska/news/rmf24-skandal-z-udzialem-rzadzacych-nie-pojawili-sie-na,1859146

 3. hej nie chce zasmiecac ci forum ale trzeba coś zacząć z tym zrobić
  Młodzi piłkarze Legii kradli ubrania w galerii
  http://zkarnego.interia.pl/wtopy/news-mlodzi-pilkarze-legii-kradli-ubrania-w-galerii,nId,645996

  ok ukradli i zostali zamknieci za kilkaset zł
  a kto posadzi tuska i reszte bandziorów z rządu za milionowe afery zamiatane pod dywan domyslam się ze są dobrze oplacani przez mafie ????
  naszym krajem rzadzi mafia (czosnkowa) kto ich w końcu załatwi????

  1. i tutaj kolejny przyklad na dzialanie mafii w polsce
   W Opolu policjanci w nocy aresztowali matkę samotnie wychowującą dwójkę małych dzieci, dlatego że nie zapłaciła 2,3 tys. grzywny. Policjanci zatrzymali nieszczęsną kobietę tuż przed 22 w nocy, dzieci 6 letni chłopczyk i 2 letnia dziewczynka leżały już w łóżeczkach. O 23.30 dzieci zostały zawiezione do rodziny zastępczej, a matka do izby zatrzymań.
   http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=7575&Itemid=56

 4. http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,samolot-spadl-na-bemowie-scial-latarnie,65396.html

  na tej stronie jest chyba ok 17 sek filmu ta latarnia – wygląda na złamaną, a nie sciętą, bo złamanie jest na ok 0,5 m, no chyba, ze skrzydło tak nisko zaczepiło, no ale tu widać, ze Mizia trochę fantasta, bo to jakaś marna konstrukcja ta latarnia… Dziś z powodów oszczędnościowych i transportowych nie robi się latarni z betonu i zbrojenia, bo byłyby za cieżkie, tylko ze stalowych rur, które mogą pękać od naprężeń, a niekoniecznie być ścinane

  1. weź autko panie nie fantasta – rozpedź się tylko do 70 km na h i pier….. w taką bublowatą latarnie z rury stalowej

   JAK SIĘ WYKURUJESZ – ZRÓB TO SAMO Z BRZOZĄ BEDZIESZ MIAŁ PORÓWNANIE

   PS A JEDNAK JESTEŚCIE W WIĘKSZOŚCI DEBILAMI

  2. @ HJK

   MĄDRALA I ZAKONOTUJ SOBIE JAK POSTĘPUJE SIĘ W PRZYPADKU KATASTROFY SAMOLOTU NA TERYTORIUM OBCEGO KRAJU !!!

   A JAK ZABEZPIECZAJĄ INNI NA ŚWIECIE W RAMACH PROCEDUR ???? 

   „Sunday Times”, podczas tajnej misji w Rumunii rozbił się izraelski helikopter. W katastrofie maszyny Sikorsky CH-53 zginęło sześciu izraelskich żołnierzy oraz rumuński oficer łącznikowy. Lot helikoptera był częścią zakrojonych na szeroką skalę ćwiczeń izraelskich, które – jak podejrzewa prasa – są związane z przygotowaniami do ataku na Iran.

   Najciekawsza jest jednak reakcja władz izraelskich. Jak pisał dziennik „Polska The Times”:

   „Na wiadomość o katastrofie śmigłowca premier Benjamin Netanjahu wysłał do Rumunii elitarną jednostkę ratunkową z zadaniem odnalezienia ciał, sprowadzenia ich do Izraela i zabezpieczenia elektroniki i systemów nawigacyjnych z rozbitej maszyny tak, by nie wpadły w niepowołane ręce.” 

   http://www.tvp.info/informacje/swiat/izraelski-smiglowiec-rozbil-sie-w-rumunii/2223171

   NADAL KTOŚ UWAŻA ŻE WSZYSTKO BYŁO I JEST NORMALNE  W TEJ SPRAWIE… 

   ========================================

   A NIE PIERDOLONA SZOPKA JAKA ODPIERDALAJĄ HUJE Z P.O A TACY JAK TY IM PRZYTAKUJĄ

   JEŚLI TEGO NIE POJMUJESZ – JA TO ROZUMIĘ – W DUPIE BYŁEŚ – GÓWNO WIDZIAŁEŚ , POZATYM JESTEŚ ZWYKŁYM ZAKOMPLEKSIONYM …… Z WĄTPLIWYM WYKSZTAŁCENIEM OGÓLNYM

   NO MOZE Z RELIGII JESTEŚ MOCNY ZAPEWNE JESTEŚ Z TEGO ROCZNIKA KTÓREGO OBOWIĄZKIEM JEST UCZENIE SIĘ RELIGII W SZKOLE ŚWIECKIEJ …..

   1. @Z WĄTPLIWYM WYKSZTAŁCENIEM OGÓLNYM

    NO MOZE Z RELIGII JESTEŚ MOCNY ZAPEWNE JESTEŚ Z TEGO ROCZNIKA KTÓREGO OBOWIĄZKIEM JEST UCZENIE SIĘ RELIGII W SZKOLE ŚWIECKIEJ …..

    -z druga ocena trafiles MIZIA, bo HJK to przeciez dr filozofii na lubelskim KULu, znany fanatyk krk z forum u MP

    1. ZATEM UDZIELE MU RADY NIECH FILOZOF ZAJMIE SIĘ FILOZOFIĄ A REWOLUCJONISTA REWOLUCJĄ – słowem rób w życiu to co potrafisz najlepiej …

     I BEDZIE OK – 🙂 NP PSYCHIATRA LEKAŻ NIE POWINIEN BYĆ MINISTREM OBRONY – skutki ?? są nadwyraz bolesne do dziś ..

 5. Nie na temat, ale wazne.
  Uwaga na silnie trujacy i niebezpieczny barwnik dodawany niemal wszedzie: Karmel amoniakalny E150c.
  Ostatnio znaleziony w occie.
  Do octu dodaja tez siarke albo glutaminian sodu.

  Z Wiki:
  Karmel amoniakalny, karmel klasy III (E150c) – syntetyczny, brązowy barwnik spożywczy, otrzymywany w wyniku działania amoniaku na sacharozę.

  Dopuszczalne dzienne spożycie wynosi 200 mg/kg ciała.[1]Spis treści [ukryj]
  1 Zastosowanie
  2 Działanie niepożądane
  3 Przypisy
  4 Bibliografia
  5 Zobacz też

  Zastosowanie[edytuj]

  W przemyśle spożywczym stosowany do barwienia: ciemnego pieczywa, sosu sojowego i ostrygowego, herbatników, dżemów, marynat, czekolad, polew i deserów mlecznych.
  Działanie niepożądane[edytuj]

  Może wywoływać nadpobudliwość, a także wpływać negatywnie na wątrobę, żołądek oraz płodność.

  W niektórych testach na zwierzętach wywoływał konwulsje. Jest toksyczny dla krwi szczurów.

  1. dobry koment:
   ~Woman from Tokyo

   No proszę motoszybowiec ściął betonowy słup , nie rozpadł się , nikt nie zginął, maszyna nie rozpadła sie na kilka tysięcy części.
   Widocznie tylko w Smoleńsku spadające samoloty rozlatyją sie po uderzeniu w brzozę wg zaady : jak walnęło to i urwało”
   To cytat fachowca Klicha.
   Dam głowę ,że godyby przebadc ten szybowiec dedektorem to urządzenie bedzie wskazywało O,OO śladu srodków wybuchowych choc w Warszawie toczyły sie ciężkie walki podczas II wojny światowej.

 6. ZAPRAWDĘ POWIADAM WAM ŻE : CHOINKA BOŻONARODZENIOWE W TYM ROKU BEDZIE OBWIESZONA – UDEKOROWANA – KUKIEŁKAMI CZŁONKÓW KIEROWNICTWA PLATFORMY OBYWATELSKIEJ….

   1. 🙂 – CO ROKU GÓRALE WYSYŁAJĄ CHOINKĘ DO WATYKANU – TAKĄ 20 METROWĄ – PODEŚLEMY W TYM ROKU JUŻ UDEKOROWANĄ „OJCU ŚWIĘTEMU –

    JAKO SZPIC NASADZONY PRZEZ PROSTNICE BEDZIE GAJOWY – na gałązkach zmieszczą się wszyscy łajdacy z p.o..

  1. czyzby? PO chce chronic swoje zadki.
   Oto tajemnice projektu INDECT. „Rośnie fala sprzeciwu”Projekt INDECT, którego celem jest stworzenie narzędzi do automatycznego wykrywania zagrożeń, budzi skrajne emocje. Pojawiają się opinie, że grozi nam inwigilacja na masową skalę. – Podejrzliwość wobec INDECT rodzi się na fali sprzeciwu wobec ACTA, choć te dwie sprawy nie mają ze sobą nic wspólnego – mówi w rozmowie z Onetem prof. Andrzej Dziech z AGH, koordynator projektu. Jak dodaje, finał prac jest przewidziany na 2013, ale pewne rozwiązania są już testowane w praktyce. http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/oto-tajemnice-projektu-indect-rosnie-fala-sprzeciw,1,5293089,wiadomosc.html
   —————————————————–
   ~Jaromiro z Polski do ~Ja: Wiecie po co jest INDECT i między innymi zmieniona doktryna wojskowa nakierowana na wewnętrzne zagrożenia? Po to, żeby Polacy nigdy więcej nie zrobili powstania zbrojnego bądź pokojowego u siebie będąc uciskani przez władze. A ucisk i nowe zasady nakazowo-kontrolne wobec Polaków już widac na horyzoncie czasowym… Patriotyzm za chwile będzie nazwany terroryzmem, a wszyscy, którzy będą się z tym obchodzić będą pacyfikowani na ulicach lub wyciągani z domów. Tusk już przebiera nóżkami, żeby jak najszybciej zmienic ustrój i rozłożyć w pełni swoje skrzydła rządów autorytarnych, bo w demokracji udawanej nie czuje się w pełni komfortowo, co widac po ostatnich wypowiedziach chociażby.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: