NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!! VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Środki odurzające we krwi Remigiusza Musia PISZE NIEMIECKA PRASA!!!

Środki odurzające we krwi – zaskakujące doniesienia niemieckiej prasy ws. śmierci Remigiusza Musia 2012-11-02 (11:29)

To samobójstwo jest tak tajemnicze, że zainteresowała się nim światowa prasa. Niemiecka gazeta „Westdeutsche Zeitung” pisze, że Remigiusz Muś „został znaleziony ze środkami odurzającymi we krwi” – informuje „Fakt”. – Nie wiem skąd gazeta ma takie informacje – powiedział portalowi wpolityce.pl prok. Dariusz Ślepokura.

„42-jährige Techniker Remigiusz Mus wurde mit Betäubungsmitteln im Blut tot aufgefunden” – czytamy na stronie internetowej http://www.wz-newsline.de. Po polsku zdanie to brzmi: „42-letni technik Remigiusz Muś został znaleziony martwy ze środkami odurzającymi we krwi” (Betäubungsmitteln można też tłumaczyć jako środki znieczulające).

„Nasza prokuratura na razie milczy. Śledztwo trwa i nikt nie odważy się sugerować jakiegoś spisku. Wiadomo tylko, że Remigiusz Muś był ważnym świadkiem katastrofy, i że podważał rosyjską wersję wydarzeń” – podaje „Fakt”.

– Nie wiem skąd gazeta ma takie informacje. Na pewno nie od nas. Wyniki badań toksykologicznych, zleconych przez prokuraturę, będą znane za trzy-czy cztery tygodnie. Nie ma w prokuraturze nikogo, kto mógłby udzielić takich informacji. Przeprowadzona została sekcja zwłok Remigiusza Musia. W trakcie tej sekcji pobrano standardowo krew do badania na zawartość środków odurzających oraz leków i alkoholu. Wyniki tych badań będą znane dopiero za kilka tygodni – powiedział portalowi wpolityce.pl prok. Dariusz Ślepokura.

Chorąży Remigiusz Muś to technik pokładowy z Jaka-40, maszyny, która szczęśliwie wylądowała w Smoleńsku, godzinę przed katastrofą Tu-154. Był ważnym świadkiem w śledztwie smoleńskim, bo słyszał przez radio, co Rosjanie mówili do pilotów tupolewa tuż przed tragedią. Ciało wojskowego w sobotę, około godz. 23.30 znalazła żona. Wisiało na linie w piwnicy w podwarszawskim Piasecznie.

Z nieoficjalnych informacji do których dotarł „Fakt” wynika że Muś przechodził załamanie i miał silne stany depresyjne. Po likwidacji 36. Specjalnego Pułku Lotnictwa Transportowego, szukał pracy, przeszedł na emeryturę. – Remka bolało to, że został odstawiony na boczny tor po Smoleńsku, że dowództwo o nim zapomniało – mówi „Faktowi” kolega zmarłego z pułku.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Przed-powieszeniem-odurzyli-swiadka-smolenskiego-Rewelacje-niemieckiej-gazety,wid,15059558,wiadomosc.html

dlaczego ZAMORDOWANO świadka REMIGIUSZA MUŚ ??

ODPOWIEDŹ TU !! W LINKU CZYTAJ!!

http://miziaforum.com/2012/10/31/dlaczego-zamordowano-swiadka-remigiusza-mus/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

12 thoughts on “Środki odurzające we krwi Remigiusza Musia PISZE NIEMIECKA PRASA!!!

 1. KORONNY DOWÓD NA BZDURĘ LANSOWANĄ PRZEZ RZĄD TUSKA

  „PANCERNA BRZOZA PRZYCZYNĄ „KATASTROFY ” TUPOLEWA W SMOLEŃSKU

  BZDURA PRZEZNACZONA DLA BEZMÓZGICH DEBILI – ALE MA SWOICH ZAGORZAŁYCH ZWOLENNIKÓW

  CZYTAJ !!!!!!!!!!!!

  Dwumiejscowy motoszybowiec spadł przy ulicy Powstańców Śląskich tuż obok płyty lotniska. Dwóch doświadczonych pilotów lecących samolotem zostało rannych. Okoliczności zdarzenia ustali Komisja Badania Wypadków Lotniczych.

  Samolot spadł przy autodromie Automobilklubu Polski, kilkadziesiat metrów od płyty lotniska. Ranne zostali dwaj lecący maszyną mężczyźni.

  Motoszybowiec, podczas podchodzenia do lądowania, ściął latarnię uliczną i rozbił się. Na miejscu jest już śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który wylądował na pobliskim parkingu – relacjonował po godz. 16 Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

  OTO KOLEJNY NIEPODWAŻALNY DOWÓD NA KŁAMSTWA I WCISKANIE CIEMNEMU LUDOWI – KOCOPAŁUW  – PIERDALANSÓW I IDIOTYZMÓW

  ====================================================

  MOTOSZYBOWIEC WYKONANY Z MAS PLASTYCZNYCH O CIĘŻARZE – WRAZ Z DWOMA PILOTAMI – 300 – 350 KG

  ŚCIĄŁ  LATARNIE BETONOWĄ ZAZBROJONĄ WEWNĄTRZ STALĄ – 15 PRĘTÓW OŚREDNICY 1 CENTYMETRA !!!!!!!!!!!

  ŚCIĄŁ !!!!!! NIE TRACĄC SKRZYDŁA !!!!!!!! 

  TEN WYPADEK NALEŻY UZNAĆ JAKO EKSPERYMENT UDOWADNIAJĄCY 

  DURNIOM ŻE SĄ POPROSTU ROBIENI ORDYNARNIE W HUJA 

  A ONI POWTARZAJĄ TO – BA DRĄ SIĘ PRZYGŁUPY I NIEUKI …

  http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,straznik-cytuje-pilota-myslalem-ze-dociagne-na-oparach,65422.html

   

  przepraszam za brudne słowa ALE W OBLICZU TAKIEGO KŁAMSTWA I CIEMNOTY NIE POTRAFIĘ INACZEJ

  ROZPROPAGUJCIE TO PO NECIE !!!!!

  1. @TEN WYPADEK NALEŻY UZNAĆ JAKO EKSPERYMENT UDOWADNIAJĄCY

   DURNIOM ŻE SĄ POPROSTU ROBIENI ORDYNARNIE W HUJA

   -tak, wszyscy Polacy sa robieni w .uja i dobrze sie z tym maja (wiekszosc)

 2. I wkońcu Polska upadnie jak szmaciana lalka !!!!!!! , bo my to potrafimy się zjednoczyć jak czujemy nad sobą but zaborcy , ale kiedy mamy trochę wolności to skaczemy sobie do gardeł jak wściekle psy do nasłodszej padliny i dlatego nie za dłógo znowu utracimy wolność i niepodległośc i to wykorzystają nasi potencjalni okupanci , a po tym fakcie to będziemy mogli zapomnieć otym że kiedyś mieliśmy swój kraj i swoją ojczyznę Polskę
  J.M.H

  1. navajo88:bredzisz czlowieku, wina sie napiles czy juz wiek twoj wskazuje na zuzycie? Gadasz od rzeczy jak nakrecony budda, moze to poczatek starczej demencji? Moze skutek dlugotrwalego zaniedbania zywienia zmienily chemiczne wlasciwosci funkcji twojego muzgu? Hm?? ciagle mysle co ci jest? Twoje obawy ciagle zywe- 'upadnie jak szmaciana lalka'. navajo88: wyznaj Bogu grzechy i pros, pros, blagaj Go o wybaczenie, moze cie wyslucha. Tego tobie zycze- Nadzieji.

 3. Pytań jest coraz więcej. I będzie coraz więcej, bo wynajęci przez rządowych kiziorów cyngle, dzięki głupocie i tchórzostwu Tuska, mieszają w polskim kotle już na całego. A są w tym mistrzami. Jak trzeba, podrzucą nam próbki z trotylem, jak trzeba, podeprą argumentację rządu próbkami bez trotylu, jak trzeba, zrobią przecieki do gazet zagranicznych. Straciliśmy nad tym panowanie, ale kierunek jazdy jest oczywisty: skompromitowanie Polski w oczach Zachodu, wykruszenie jej ze struktur NATO i UE, wprawienie w stan wojny domowej i ostatecznie doprowadzenie polskiej opinii publicznej do przekonania, już teraz suflowanego przez niektóre rządowe media, że prawdopodobnie był to zamach, ale udany, i trzeba siedzieć cicho, bo jak zaczniemy pytać, to wynajęci wcześniej do smoleńskiej”katastrofy” SPECE będą nas mordować dalej.

  1. JAK PRZERWAĆ TĘ FARSĘ KTÓRA POGRĄŻA POLSKĘ I POLAKÓW

   SZYBKI WRĘCZ BŁYSKAWICZNY PUCZ LUB REWOLTA – ograniczająca się do miasta stołecznego .

   ps. służby – ludzie w nich pracujący dadzą ledwie symboliczny opór –

   NIKT JUŻ NIE BĘDZIE BRONIŁ I POPIERAŁ ŁAJDAKÓW Z PLATFORMY OBYWATELSKIEJ

   LEPIEJ ZRÓBMY TO SAMI BO JEŚLI NIE TO ZROBIĄ TO SĄSIEDZI

   RZAD TUSKA JEST SPISANY PRZEZ ZACHÓD NA STRATY

   1. co mozna dodać czego nie widzą osoby tu siedzące , a widać jaskrawie z zewnątrz – z zagranicy

    – ten kraj III R.P -jest tak rozpierdolony że zagraniczne służby robią tu co chcą

    głupie pytanie prok. Dariusz Ślepokura skąd wiedzą niemieckie media o zawartości w krwi środków odurzających

    ANO STĄD ŻE – BND miało cześć materiału pobranego od denata w niespełna 30 minut od pobrania

    DLACZEGO TAK – BO III R.P – RZĄD TUSKA JEST NIEWIARYGODNY I JESZCZE NIE OFICJALNIE , ALE JUŻ PODEJRZANY O SERIE MORDERSTW POLITYCZNYCH ..

    tuskowi odebrało rozum – stare przysłowie mówi że osoba zdradzona dowiaduje się jako ostatnia , pomimo ze otoczenie huczy od informacji

    tak zwany rogacz jest przykładem klasycznym – wszyscy wiedzą oprucz niego ..

    1. PS. AUTORYTETU TEJ WŁADZY WYSTARCZA JEDYNIE NA TERRORYZOWANIE – NP TWÓRCÓW STRON NETOWYCH – TYPU ANTYKOMOR

     III R.P – TO SPRÓCHNIAŁY PIEŃ W KTÓRY NALEŻY SOLIDNIE KOPNAĆ ABY SIĘ PRZEWRÓCIŁ…

     aby przeprowadzić akcje wystarczy około 70 osobowe komando doświadczonych żołnierzy w obalaniu np. marionetkowych rządów w krajach III świata – wsparte kadrami polityków gotowych przejać natychmiast funkcje kierownicze w kluczowych urzedach państwa .

     od strony finansowej koszta nie powinny przekroczyć 5 000 000 dolarów usa – co jest ceną osiągalną nawet dla prywatnego sponsora akcji

     1. -myslisz, ze nasi „przyjaciele” ze wschodu i zachodu na to pozwoliliby?

      Już wiadomo, skąd Karacuba miała drastyczne zdjęcia?
      Niezalezna.pl | dodane 2012-10-23 (18:42)

      fot. PAP / ITAR-TASS/Maxim Shemetov
      Fragment polskiego Tu-154M na miejscu katastrofy – zdjęcie agencyjne

      Czeczeński portal opozycyjny kavkazcenter.com zajął się przeszłością 57-letniej Tatiany Karacuby, która opublikowała na jednym ze swoich blogów w sieci, drastyczne zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej – informuje Niezależna.pl. Z analizy wynika, że zdjęcia blogerka musiała otrzymać od Federalnej Służby Bezpieczeństwa, wraz z – jak twierdzą dziennikarze serwisu – „przyzwoleniem na ich publikację”.

      Karacuba jest absolwentką Moskiewskiego Uniwersytetu Państwowego (MGU) im. M. Łomonosowa (wydział dziennikarstwa) oraz Akademii Służby Państwowej przy prezydencie Federacji Rosyjskiej (wydział bezpieczeństwa narodowego). Pisze ona, że karierę zawodową rozpoczęła od pracy w sowieckiej agencji informacyjnej APN oraz czasopiśmie wówczas sowieckiego MSZ-etu „Życie Międzynarodowe”. Od 1978 r. Karacuba przez wiele lat pracowała w strukturach ONZ w USA i Szwajcarii.

      „Z taką biografią, która ona ma, pracuje się wyłącznie w Federalnej Służbie Bezpieczeństwa (FSB), a wcześniej w KGB” – czytamy na portalu kavkazcenter.com.

      Z kolei dział „międzynarodowy” sowieckiej agencji APN to tylko i wyłącznie KGB. „Z ulicy” tam nikogo nie przyjmowano. A byłych czekistów nie ma.

      Oczywiste jest to, że Karacuba otrzymała zdjęcia od FSB wraz z przyzwoleniem na ich publikację, inaczej w ogóle nie otrzymałaby” – piszą dziennikarze serwisu.
      http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Juz-wiadomo-skad-Karacuba-miala-drastyczne-zdjecia,wid,15033970,wiadomosc.html

     2. @bloger – CZY POZWOLILI BY SĄSIEDZI MYŚLĘ ZE NAWET TEGO CHCĄ – ABY BANDA TUSKA ODESZŁA OD STERU – POLSZEWICY POZA OKRADANIEM WŁASNYCH OBYWATELI – W SWOIM CZASIE OŚMIELILI SIĘ OKRAŚĆ SWYCH MOCODAWCÓW – O TYM NIE DOWIECIE SIĘ , NO PRZYNAJMNIEJ NIE SZYBKO – ALE TO FAKT

      wiec zrobią wszystko aby wydusił ich naród – własny naród –

      TO NIE CZASY NA INTERWENCJE SASIADÓW – NO CHYBA ŻE SĄ ZAGROŻONE – WARTOŚCI DYMOKRATYCZNE – A NIE OSOBY PŁEMIEŁA I PŁEZYDENTA

      1. ZA WARTOSCIAMI „DYMOKRATYCZNYMI” STOJĄ INTERESY WIADOMYCH UNYCH – i dopóki niema zagrożenia bezpośredniego „dymokracji – dopuszczalne są rewolucje

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: