NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

dlaczego ZAMORDOWANO świadka REMIGIUSZA MUŚ ??

” jest stara niepisana zasaada w środowisku płatnych zabójców – W MOMENCIE GDY CZUJĄ SIĘ ZAGROŻENI LIKWIDUJĄ ZLECENIODAWCÓW W CELU ODCIECIA OGNIWA KTÓRE MOGŁO BY UJAWNIĆ ICH DANE ….”

W OSTATNICH DNIACH MAMY TAKĄ WŁAŚNIE SYTUACJE – PRZYCIŚNIĘTY DO MURU – CHYŻYRÓJ – STANOWI ZAGROŻENIE DLA TAJEMNICZEGO CYNGLA LUB CYNGLI……

’KTO MIECZEM WOJUJE OD MIECZA PADNIE”

Według informacji podanych w mediach, doszło do kolejnej tajemniczej śmierci, osoby związanej z katastrofą smoleńską. Tym razem w niewyjaśnionych okolicznościach zginął 42-letni technik pokładowy Jak -40. Jego ciało z soboty na niedzielę o godzinie 22.30 odnalazła żona. Ciało chorążego wisiało na żeglarskiej linie w piwnicy rodzinnego domu , żona próbowała go reanimować lecz na próżno. Po stwierdzeniu zgonu zwłoki przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej w Warszawie, policja wykluczyła udział osób trzecich.

Chorąży Muś był jedynym i bardzo ważnym świadkiem rozmów między wieżą kontrolną w Smoleńsku a załogą Tu-154M. W dniu 10 kwietnia 2010 r. nasłuchiwał korespondencję z „Korsarzem”. Prowadził nasłuch korespondencji i jeszcze na kilka minut przed katastrofą ostrzegał załogę Tu-154M o pogorszeniu widoczności do 200 metrów.

Z dotychczasowych relacji członków załogi samolotu Jak-40, wynika, że z wieży trzykrotnie padła komenda zachęcająca załogi samolotów: Jak-40, Ił-76 , Tu-154M, do przekroczenia wysokości minimalnej 100 metrów i zejścia do 50 metrów oraz odejścia w przypadku braku widoczności pasa.

Komenda brzmiała: „Odejście na drugi krąg z wysokości nie mniejszej niż 50 m (po rosyjsku: »uchod na wtaroj krug nie mienie piatdiesiat mietrow«) – mówił Remigiusz Muś, który słowa te usłyszał w radiostacji pokładowej.

Komenda była powtarza trzykrotnie, a Muś doskonale znał język rosyjski.

A oto obszerne fragmenty zeznań chor. Musia w/s katastrofy, których treść jako pierwszy opublikował serwis Wpolityce.Pl :

Jeżeli chodzi o wskazania radiolatarni dalszej znajdującej się przed lotniskiem w Smoleńsku, to nie miałem żadnych zastrzeżeń co do ich wiarygodności. Wskazania tego urządzenia były prawidłowe. Po przelocie nad dalsza radiolatarnią, por. Wosztyl powinien kontynuować lot na bliższa radiolatarnię. Przełączył się na bliższa radiolatarnię i po przełączeniu por. Wosztyl stwierdził, że nie podobają mu się wskazani bliższej radiolatarni. Ja wtedy spojrzałem na wskaźnik NPP (będący ba wyposażeniu JAK-40) jak również na wskaźnik IKU. Stwierdziłem, że wskazania na w/w urządzeniach wychylają się w lewo i następnie wracają na prawidłowy kurs. Świadczyć to mogło, że są chwilowe zaniki sygnału z bliższej radiolatarni. Wobec tego, por. Wosztyl przełączył się na wskazania dalszej radiolatarni i kontynuował podejście według jej wskazań, tzn. od niej. Po przełączeniu jej wskazania były prawidłowe.

Ponadto opieraliśmy się na wskazaniach GPS. Chciałbym w tym miejscu zeznać, że wskazania GPS w porównaniu ze wskazaniami dalszej radiolatarni różniły się. Gdybyśmy oparli się tylko na wskazaniach GPS, to wyszlibyśmy 50 do 70 metrów z lewej strony od osi pasa. Jeżeli chodzi o GPS do niego wprowadziliśmy dane z tzw. karty podejścia. (…) Określają one topografię lotniska i sposób podejścia i sposób podejścia do lądownia na tym lotnisku, tzn. Siewiernyj w Smoleńsku. Na karcie (…) w lewym górnym rogu znajduje się opis IPU (w języku rosyjskim), tzn. pod nim są współrzędne punktu, które mają odzwierciedlać środek pasa. Na pasie punkt ten zaznaczony jest w formie kółka z krzyżykiem. Te dane – współrzędne zostały wprowadzone przez por. Kowaleczko do GPS. Jeżeli te dane byłyby prawidłowe, to GPS wskazywałby odchylenia w lewą stronę od osi pasa, tak jak by miało miejsce w dn. 10.04.2010r. W trakcie lotu wyglądało to w ten sposób, że GPS nakazywał nam skręcać w lewo, a NPP i IKU nakazywał nam korygować w prawo. Ostatecznie na wysokości bliższej radiolatarni zobaczyliśmy 2XAPM, tzw. bramkę i ona wtedy była jeszcze z prawej w odniesieniu do naszego lotu, por. Wosztyl skorygował wtedy lot. Następnie weszliśmy w bramkę i wylądowaliśmy. Podczas lądowania widoczność wynosiła 1500 metrów. Na zadane pytanie zeznaję: podczas podchodzenia do lądowania ja nie widziałem żadnego innego oświetlenia oprócz APM. Na zadane pytanie: podczas podchodzenia do lądowania ja nie przypominam sobie aby ze strony kontrolera z lotniska padały jakiekolwiek informacje, takiego typu jak jaką mamy odległość od pasa, na jakiej jesteśmy wysokości, czy jesteśmy na kursie. Kontroler wydał nam tylko zgodę na zajście do lądowania i po naszym potwierdzeniu, że jesteśmy na prostej, wydał zgodę na lądowanie. W trakcie ostatniej fazy lotu nie podawał żadnych komend. Ja nie słyszałem komendy ze strony kontrolera, aby nakazał nam odejście na drugi krąg. Po wylądowaniu kontroler pochwalił nas : „maładiec, abarot 180 rulitie na stajaniu”.

Następnie ustawiliśmy się na drodze kołowania równoległej do pasa 300 metrów od jej końca, blokując ją w ten sposób. Na zadane pytanie zeznaję: słyszałem komendy podawane przez kontrolera IŁ, który lądował po nas. Przypuszczam, iż IŁ lądował korzystając z RSBN. Urządzenie to emituje fale radiowe, które pozwalają załodze samolotu ustalić kierunek i odległość od pasa. JAK-40 i TU-154M w takie urządzenie, tzn. odbiornik nie jest wyposażony. Urządzenie to jest dokładniejsze i przydatniejsze przy lądowaniu niż wskazania bliższej i dalszej radiolatarni.

W trakcie podejścia IŁ, korespondencja pomiędzy nim a wieżą była prowadzona dosyć często. Meldunki o położeniu, to załoga IŁ-a podawała kontrolerowi, tzn. mówiła o odległości i wysokości do pasa. Kontroler mówił tylko o tym, że mają kontynuować podejście i że mają być gotowi do odejścia na drugi krąg z wysokości nie niżej niż 50 metrów.

Dalej chorąży zeznał, iż na ok. 12 minut przed katastrofą słyszał korespondencję wieży z załogą TU-154M. Znów padają słowa o 50 metrach, do jakich nakazali zniżyć się załodze kontrolerzy:

W końcowej fazie lotu kontroler zapytał się czy chcą lądować. Załoga odpowiedziała, że warunkowo podejdziemy. Kontroler wyraził zgodę na podejście. Ja nie słyszałem, aby kontroler zabronił im lądowania i odejście na zapasowe. Wydaje mi się, że kontroler powiedział TU-154M, że mają być gotowi do odejścia na drugi krąg z wysokości nie mniejszej niż 50 metrów. Po tym my wyszliśmy z JAK-a.

Ważna dla ustalenia, co działo się na miejscu katastrofy, gdy tylko Rosjanie mieli do niego dostęp, jest następna część relacji por. Musia:

Na miejsce katastrofy udaliśmy się po około 1 godzinie od jej zaistnienia. Kiedy przybyliśmy na miejsce, to pracowały już tam służby ratownicze. Ja widziałem dużo nagich ciał. Leżały one pomiędzy częściami samolotu. Jedno ciało ludzkie było całe. Pozostałe, to były części ludzkich ciał, ręce, nogi. Kiedy my tam byliśmy, to nikt się nimi nie interesował, tzn. nie przykrywał ich, nie zbierał. Byliśmy tam około 15 minut. W trakcie pobytu tam zauważyłem, że do poszczególnych stanowisk, utworzonych przez służby znoszono części samolotu. Tych stanowisk było tam już wtedy kilka. Stanowiska te wyglądały w ten sposób, ze był to stolik, na nim dokumentacja, laptop itp. Przy stanowiskach znajdowali się ludzie.

A zatem to kolejny dowód na to, że Rosjanie nie postąpili właściwie z wrakiem TU-154M. Zamiast dokumentować nietknięte miejsce katastrofy, natychmiast zaczęto niszczyć ślady poprzez przemieszczanie szczątków maszyny. Godzinę po zdarzeniu! Można przypuszczać, że natychmiast po przybyciu na miejsce odpowiednich służb.

Zwraca także uwagę informacja o potwornych obrażeniach ofiar.

Warto też przypomnieć inne słowa śp. Remigiusza Musia, z wywiadu dla tvn24.pl z 6 lipca 2010r. Wtedy również potwierdził, iż słyszał, jak kontrolerzy mówili załodze tupolewa o zejściu do 50 metrów:

– A słyszał Pan jeszcze komunikat wieży tuż po trzecim zakręcie TU-154: „Polski 101, i od 100 metrów być gotowym do odejścia na drugi krąg”?

– Tak, ale ja słyszałem „50”. Tak mówiłem kolegom tuż po katastrofie i nadal tak twierdzę. Pamiętam też, że Ił również dostał od kontrolera komendę „50 metrów i być gotowym do odejścia”. Podczas pierwszego i drugiego podejścia.

(…)

słyszałem jak mówił wcześniej, że najniżej mogą zejść na 50 metrów i być gotowi odlecieć, jeśli nie zobaczą pasa. Nie na 100. Teraz: czy nasze słowa są bardziej wiarygodne, czy stenogram?

– Dwóch różnych komend kontrolera, który by raz mówił „bądźcie gotowi do odejścia przy 100 metrach”, a w innym momencie „bądźcie gotowi przy 50 metrach” Pan nie słyszał?

– Nie, nie słyszałem. Była jedna komenda.

– I jedyną osobą, poza kontrolerem i dowódcą TU-154, który ją słyszał był właśnie Pan?

– Tak. Artur i Robert mogli tylko potwierdzić moją wersję. Jeśli kontroler wszystkich traktował równo, to logiczne, że im też wydał komendę z wysokością 50 metrów.

– A jak było z wami, tzn. z lądowaniem Jaka-40?

– Nam również kontroler powiedział, że mamy zejść do wysokości 50 metrów.

Remigiusz Muś potwierdził również, że załoga Jaka uzyskała zgodę wieży na lądowanie:

– Czy wy uzyskaliście zgodę na lądowanie?

– Tak. Kiedy wyszliśmy z czwartego zakrętu i zameldowaliśmy, że jesteśmy na prostej.

– Kontrolerzy ze Smoleńska mieli zeznać, że nie wydali waszemu JAK-owi zgody na lądowanie. Uzyskaliście ją, czy nie?

– Tak. Kiedy wyszliśmy z czwartego zakrętu i zameldowaliśmy, że jesteśmy na prostej.

– Porównując to do sytuacji Tu-154: to był mniej więcej ten moment, kiedy w stenogramach występuje po sobie tych siedem niezrozumiałych wypowiedzi?

– No tak. Im został jeszcze czwarty zakręt, ale po pierwsze w przypadku Tu-154 trzeci i czwarty to był praktycznie jeden element – nie robi się między nimi wyrównania. Poza tym to jest większa i szybsza maszyna. Mogli się wcześniej dogadać, lub nie dogadać, na lądowanie. Tych komend w stenogramach brakuje najbardziej. Zaznaczam, że nie wiem, co zostało wypowiedziane w tych siedmiu niezrozumiałych komendach. Wiem, co powinno paść: zgoda, albo niezgoda na lądowanie. Wiadomo tylko, że kontroler sprowadzał ich nadal.

Zapytany, czy przysłuchiwał się rozmowom wieży z dowódcą Iła, odpowiedział:

Tak, ale to byli dwaj Rosjanie i często mówili niezrozumiale dla mnie. Ciężko było słuchać tej korespondencji. Tamtej komendy jestem jednak pewien.

Zresztą to jest do sprawdzenia, bo na naszym (JAK-a) magnetofonie, który miałem okazję raz później przesłuchać w obecności żandarmów, nagrana jest cała korespondencja Iła z wieżą. Po tym jak Rosjanie odeszli na inne lotnisko magnetofon, tak jak wiele innych odbiorników, wyłączyliśmy. Byliśmy tam bez akumulatorów a nie wiedzieliśmy, czy dojedzie zasilanie lotniskowe. Później włączyliśmy już tylko naszą radiostację, bez magnetofonu. Szkoda.

Cześć jego pamięci !

================

NOMEN OMEN – CZYJA TO TWARZ ??

I MOGŁO BYĆ TAK JAK W TYM FRAGMENCIE FILMU

ROZBIERZNOŚĆI W SPRAWIE PODAWANYCH WYSOKOŚCI DO ZEJŚCIA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

13 thoughts on “dlaczego ZAMORDOWANO świadka REMIGIUSZA MUŚ ??

 1. Paper is never the money: it is not private it is seen when in accounts.
  As an example of potential demand, Japan and China have the eighth and tenth largest gold holdings in the world, but their current gold holdings are equivalent
  to just 1% of respective reserves. Regardless of the method you pursue, just know
  that it will take time to build up your World
  of Warcraft gold these ways.

 2. Polecam, swietny tekst.

  POLITYKA 31.10.2012 13:10 9 komentarzy
  Dlaczego sprofanowano zwłoki A. Walentynowicz. Kod bestii
  http://piko.nowyekran.pl/post/78452,dlaczego-sprofanowano-zwloki-a-walentynowicz-kod-bestii

  Ważny tekst napisany przez Zezzoro. Trzeba go przeczytać. Może zaprezentowana perspektywa otworzy oczy tym, którzy mają jakieś złudzenia…

  Pani Anna była właśnie taka, prosta, skromna, bezpośrednia. Była dla wszystkich jak matka, dlatego ją wybrano do rytualnego poniewierania. Profanacja jej ciała, to symboliczne poniewieranie zwłok wszystkich polskich matek. Bestia pokazuje w ten sposób, że rytualnie zabija w Katyniu, a w rocznicę dla uczczenia ofiar, zrobi jeszcze teatralną powtórkę, powiększając grozę przedstawienia, pastwiąc się nad zwłokami ofiar. Bestii nie jest dość zadać śmierć, to mało. Musi mieć ona jeszcze cel wychowawczy. Gdzie twoja mamusia? Pogibła. A gdzie zwłoki, gdzie trumna? Zgaduj-zgadula, gdzie złota kula. Może tu, a może tam, kto to wie, był taki bałagan…

  Po pierwsze trumny dają swobodę wyboru momentu zmiany nastroju z przyjaznego na otwarcie wrogi, oraz po drugie poprzez bulwersującą, ukrytą zawartość trumien, gwarantowany rozgłos medialny okrucieństwa bestii, co od początku jest jej celem, bowiem obok symbolicznego, rytualnego przekazu dla wtajemniczonych, ugruntowuje ono przekaz historyczny o Polsce pokonanej, zwyciężonej i posłusznej, to znaczy o orle śmiertelnie ugodzonym w Katyniu, sponiewieranym i zbezczeszczonym. Jest to przekaz zarówno dla poddanych w Polsce – sług i bojarów, ale równie ważna jest dla niego widownia euroazjatycka, do której także jest adresowany, a utwierdza on ją w przekonaniu o skuteczności strategii odrodzenia imperium Włodzimierza Władimirowicza, w której to strategii Polska nigdy nie była postrzegana jako zagranica, a jedynie jako strefa zależna, czyli peryferie, albo kolonia. Powtórka ze śmiertelnego obrzędu katyńskiego azjatyckim hordom imponuje, potwierdza w sferze symbolicznej i sakralnej krwawy triumf, co jest domeną zwycięzców, zatem daje władcy ze wschodu niebagatelny zysk propagandowy i sondażowy…

  Otwarte pytanie do ofiar bestii jest takie – czy pozwolą jej na rozwłóczenie zwłok bliskich przez psy i hieny, czy wezmą w dłoń osinowy kołek i wbiją jej prosto w serce? Bo teraz już nie czas na płacze. Teraz czas na odpłatę, chyba że ofiara ze swoja rolą niewolnika jest już pogodzona i jest jej wszystko jedno, czy bestia będzie gasić niedopałki w głowie jej ojca, a szmaty z podłogi wtykać w brzuch matki, bo też w ogóle nie ma znaczenia, kto leży w ich grobie…

  Właśnie posprzątałem groby bliskich i mogę przysiąc na wszystko,
  że nie jest mi obojętne, kto w nich leży, a każdemu, kto by zechciał ich profanować, przegryzę gardło, choćbym był szczerbaty i na wózku…

 3. Rosyjskie gry katastrofą smoleńską

  Gazeta Polska | Wtorek, 30 października 2012

  W najbliższych tygodniach odbędą się kolejne ekshumacje ofiar katastrofy smoleńskiej. „Gazeta Polska” ustaliła, że zostaną przebadane ciała księdza Zdzisława Króla, kapelana Warszawskiej Rodziny Katyńskiej, oraz Ryszarda Rumianka, rektora Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wojskowy śledczy podejrzewają, że mogło dojść do zamiany ciał.

  – Ten koszmar zafundowali nam Rosjanie. Rodziny muszą na nowo przeżywać traumę – mówi nam Andrzej Melak, brat szefa Komitetu Katyńskiego Stefana Melaka, który zginał w katastrofie smoleńskiej.

  Ponad dwa i pół roku po katastrofie prowadzący śledztwo prokuratorzy z Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie zarządzili przeprowadzenie ekshumacji sześciu ofiar katastrofy smoleńskiej. Z nieoficjalnych informacji wynika, że ekshumacji będzie znacznie więcej – powodem jest rosyjska dokumentacja medyczna dotycząca większości ofiar, która zawiera rażące błędy…
  http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,15051362,wiadomosc.html

 4. Nie na temat ale tez wazne.

  Okręty wojskowe USA zajmują Zatokę Perską
  Tagi: USA, Zatoka Perska, marynarka wojenna, Wiadomości Redakcja internetowa 31.10.2012, 19:18
  Grupa amerykańskich okrętów desantowych przybyła do rejonu Zatoki Perskiej – poinformowała marynarka wojenna USA.

  W skład ekspedycyjnej grupy uderzeniowej wchodzi uniwersalny okręt desantowy „Peleliu”, desantowo-śmigłowcowy statek-dok „Green Bay”, desantowy transportowiec-dok „Rushmore”, batalion piechoty morskiej, jednostka sił specjalnych, eskadry bojowych i wojskowo-transportowych śmigłowców, eskadry myśliwców szturmowych pionowego startu i lądowania, a także atomowy okręt podwodny.

  Jeszcze jeden dywizjon okrętów marynarki wojennej USA znajduje się na terytorium Zatoki Perskiej od końca marca bieżącego roku.
  http://polish.ruvr.ru/2012_10_31/Zatoka-Perska-USA/

 5. Dzięki KrisT że to zauważasz i tylko mam nadzieję że te moje tak zwane wizje czy przeczucia się nie sprawdzą , ale wczorajsze zachowanie Po wców i lemingów na forach po tym oświadczeniu Kaczyńskiego , dodam nie fortunnym bo powinie poczekać na ciąg dalszy i dopiero komentować ,,,ale stało się i jak piszę po połódniu rozpentało się prawdziwe piekło na ziemi ( czytaj na forach ) i wszyscy jak jeden mąż hura na Kaczora i powiem ci że jak czytałem te wszystkie komentarze to nie wiedziałem czy jeszcze mieszkam w Polsce czy w domu warjatów !!!! .
  Kurwa ludzie co się stało z tym krajem i ludżmi tu mieszkającymi !!!!!!! pytam się !!!! .
  Miziak pamiętaj że ważne jest to co się stało na lotnisku w Warszawie przed odlotem i ten problem uświadomiła mi pani … ,wspaniała nauczycielka i powiem ci że kobieta ma rację i co najważniejsze kobiecą intuicję .
  Widział ktoś z was moment odlotu do smoleńska tego cholernego samolotu ???????????????????????????????
  Drugie pytanie , a jak już odleciał ten nieszczęsny samolot to czy lecieli nim żywi ludzie czy marte nużki ,czyli po prostu trupy tej delegacji ???????
  I trzecie pytanie ,chyba najważniejsze ……. HANGAR !!!!! TEN TAJEMNICZY HANGAR ktury potem w został rozebrany i do dzisiaj nie wytłómaczalne wyłączenie światel na lotnisku !
  To są pytania moim zdaniem fundamentalne ,a nie czy i jak się rozbili ,,,, ale co ja tam zwykły zjadacz chleba moę wiedzieć nic !!!!!! hahahahahahahaha
  Ale nie za dłógo się wszyscy o tym przekonamy i to dosłownie 11 Listopada zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim wielkie napięcie i jakże ekcytujące wydażenia , tak że publika proszę siadać ,nie palić i nie żreć orzeszków i uważnie obserwować to co się wydaży i potem w nastpnych dniach się wydaży AMENT !!!!!!!!!!!! hahahahahahahahaha
  J.M.H

  1. Navajo powiem ci iz… ostanie czasy zamach smolenski stał sie tak zagmatwany ze juz k….a nie wiadomo kto za tym stoi…i kto z kim trzyma..
   z tego co widzę to slady trotylu i nitrogliceryny nijak mi nie pasują, rozumie plastik,syntex czy inne takie srodki detonacyjne….. nie znam się na tym tak dobrze ale wiem iz lepiej uzyc mniej o większej mocy….
   Byc moze ktoś podrzucił te materiały w jakiś sposób, byc moze to robota ruskich aby wywołac burdy i aby lud pożarł nasz (nie)rzond ale to znowu zwala wine na ruskich!
   no k.. ruletka!
   Jak wiemy putin jest pro izraelski… 2sk ustawawiał się z putinem….. no k…. o co tu biega o wywołanie wojny polsko ruskiej? nato rosja?! a w tym czasie israel-iran plus reszta? i III WS ? globalny konflikt kazdy z kazdym? no toby mi pasowało do kalendarza majów 21 grudnia nastąpi nowy początek! ale zeby ona nastał musi nastac kasacja starego! a czym toz robic? globalnym konfliktem…. po ktorym moze nastąpic tylko globalny nowy początek…..
   tylko ze syjonisci i „UNY” moga przestac istniec….
   Ponadto jesli zamachu dokonali nasci ruscy mogą sobie pozwolic na profanacje zwłok, robienie wszystkiego na odp….. bo wiedzą ze jakby co to.. prawda wyjdzie na jaw…
   a z drugiej strony skoro to ruscy maczali w tym palce to.. co my im zrobimy? co zrobi im nato? nic.. przypomnijcie sobie jakie były ostatnie cwiczenia u ruskich… jakich jednostek…???? tak to przypomnienie „My mamy głowice…”
   a jesli jedni kryją drugich? jak 2sk i komorusek da się wyssac putinowskim pijawkom wtedy rzucą ich na pożarcie…..
   jest jeszcze inna grupa ktora to mogła zainscenizowac syjonisci….tylko te małe swinskie oczka są tak chytre i przebiegłe,,,,
   pzdr. navajo…

 6. Jak Obama sprzedał Polskę to nie ulega kwestii. ARTYKUŁ GODNY POLECENIA .

  TO DOBRY KOSZERNY GESZEFT JAK POWIADAJĄ …..

  Każdy internauta dotrze do informacji, które same narzucają wnioski w sprawie smoleńskiej. Niniejsze krótkie opracowanie to syntetyczna analiza która pozwoli niezorientowanym na własną ocenę zdarzeń. Wszystkie drogi prowadzą do Gruzji, Armenii, Kazachstanu, Teheranu, konfliktu w Syrii, konfliktu arabsko-żydowskiego i dążeń elit żydowskich do utworzenia państwa żydowskiego w obszarze Polski pomniejszonym o ziemie jakie mają być zwrócone Niemcom ( Pomorze, Śląsk, Mazury podzielone na część niemiecką i rosyjską ). Lech Kaczyński prowadził bardzo aktywną politykę scalającą małe państwa Bałtyckie, Gruzję, Armenię, Kazachstan, Słowację, Bułgarię i Polskę. W strategii amerykańskiej to była strefa grodząca, strefa aktywnej dyplomacji ograniczającej imperializm rosyjski i jego dominację w tej strefie. Amerykańscy stratedzy od dawna zapowiadali eskalację konfliktu żydowsko – arabskiego i destabilizację regionu przez fundamentalistów w Iraku, Iranie, Afganistanie. Kocioł w Afganistanie, najazd na Irak, to były ruchy wyprzedzające przed uformowaniem się silnej koalicji talibów i arabskich ortodoksów zdolnej do ataku na Arabię Saudyjską i Izrael. Nie wymieniam tu Pakistanu, bo choć jest on pod kontrolą USA to trudno przewidzieć jego zachowanie w wypadku sojuszu Iraku, Iranu, Afganistanu, Syrii, Egiptu. Od lat amerykańscy stratedzy uznawali że Gruzja , Armenia to strategiczne państwa w regionie. W ramach sojuszu NATO Lech Kaczyński miał za zadanie zasymilować te państwa, otoczyć je ochroną. Zadanie to wykonał wzorowo. Pomarańczowa rewolucja wsparta przez Polskę Lecha Kaczyńskiego na Ukrainie wzmocniła sojusz Polski i Ukrainy, państw Bałtyckich, Słowacji i Bułgarii w sprawie walki o wolną Gruzję i Armenię. Silnie popierali te dążenia Amerykanie. Rosja świadoma planów ataku amerykanów na Iran postanowiła zaatakować Gruzję by otworzyć sobie drogę do pomocy Iranowi w konflikcie z Izraelem i USA. Wykorzystano konflikt w Osetii. Rosjanie nie zdawali sobie jednak sprawy że za tę akcję przyjdzie im słono zapłacić. Lech Kaczyński wywiązując się z roli lojalnego sojusznika NATO wsparł Gruzję dyplomatycznie i militarnie. Z rezerwy polskiego stanu zabezpieczenia na wypadek wojny przekazano Gruzinom rakiety GROM wraz z kodami do samolotów rosyjskich. Rakiety te woziła właśnie ta Tutka, która spadła pod Smoleńskiem. Był to celowy zabieg bo Rosjanie nie mogli zestrzelić samolotu prezydenta. W tym czasie finansjera USA i Europy Zachodniej w porozumieniu z Lechem Kaczyńskim nakłoniła biznes zachodni do wycofania aktywów z Rosji. Doszło do panicznej ucieczki kapitału. Rubel z dnia na dzień stracił prawie 100% wartości . Interweniował Centralny Bank Rosji wpompowując blisko 300 mld USA. W Gruzji Gruzini strzelali do Rosjan jak do kaczek dzięki rakietom pozyskanym od Lecha Kaczyńskiego. Dopiero przypadek sprawił że Rosjanie w jednym zatrzymanych wozów gruzińskich odkryli polskie rakiety. Rosja dobita kryzysem w obawie przed niepokojami oraz pod presji międzynarodowej opinii wycofała się z Gruzji. I tak na koniec roku rubel stracił 50% wartości. Rosja poniosła klęskę dyplomatyczną i ekonomiczną nie notowaną w jej ostatniej historii. Od tego momentu zaczęto w Rosji planować odzyskanie straconych pozycji i zemstę. Do władzy w USA dochodzi Obama ( z dużym udziałem środowisk żydowskich z USA i Rosji ) . Środowiska żydowskie z USA, przez Obamę, zmiękczają Rosję by ta poluzowała swoją politykę w Azji i zagwarantowała stabilizację Izraelowi. Pod pretekstem zakończenia polityki multi – kulti , co ogłasza Angela Merkel, USA i państwa zachodnie proponują Rosji , że zdemokratyzują północną Afrykę i w tych państwach skumulują emigrację zarobkową. W rzeczywistości chodzi o zabezpieczenie zachodniej granicy Izraela i rozbicie antyizraelskiej koalicji dyktatorów korzystających ze wsparcia Moskwy. Rosjanie doskonale wiedzą o co idzie gra. Domyślają się, że USA chce Syrii, że to wstęp do kontroli bliskiego wschodu, że Amerykanie chcą chronić wschodnią rubież Izraela i mieć otwartą drogę na Teheran. Putin stawia warunek – poluzowanie polityki USA w Europie Środkowej. Dochodzi do porozumienia. W dniu 17 września 2009 roku zostaje podpisany pakt Obama- Putin, nowsza wersja paktu Ribbentrop-Mołotow. Data dobrana zostaje przez Obamę nieprzypadkowo. Obama śmiejąc się w swoim stylu przypomniał Polakom datę ataku ZSSR na Polskę, której efektem był mord katyński. Obama „sprzedaje” Rosji Polskę w pakiecie wraz z Ukrainą i Europą Środkową. Prezydent Lech Kaczyński ostro sprzeciwia się paktowi. Polscy politycy, dowództwo wojskowe, hierarchowie Kościoła gwałtownie protestują. Zarzucając Obamie zdradę i unicestwienie sojuszu NATO. Środowisko żydowskie żądne odwetu na Polakach naciska Obamę by zrobił „porządek” z Lechem Kaczyńskim i polskimi elitami. W Afryce dochodzi do zainicjowanych przez USA, Anglię, Niemcy zmian w Algierii, Tunezji, Libii i Egipcie przy biernej postawie Rosjan. Po katastrofie 10 kwietnia Rosja rozbija z kolei związek państw stworzony przez Lecha Kaczyńskiego. Niszczy “Pomarańcze” na Ukrainie, wprowadza tam swojego Janukowycza , podporządkowuje sobie Litwę , Łotwę , Estonię, Słowację , Bułgarię. Amerykanie i Rosjanie ustalają nową strefę wpływów na granicy Rumunii. Putinowi jest potrzebny w Polsce spolegliwy rząd. Ludzie z PO korzystają z okazji . Putin mami ich wielkimi zarobkami na wspólnych kontraktach obrotu gazem i ropą. Do łask wracają znowu w Polsce ludzie filo-rosyjscy skupiający się wokół Prezydenta Komorowskiego, obrońcy służb specjalnych PRL. Tusk idzie na ustępstwa gdzie tylko może, nord – stream, gaz, ropa, embargo żywności .

  Realizacją paktu Obama – Putin jest rządu Tuska. Wchodzą do niego po połowie ludzie ze środowiska żydowskiego wspierającego demokratów Obamy ( Appelbaum ) oraz reprezentanci wspierający Kreml. Sikorski zostaje Ministrem Spraw Zagranicznych ( wspiera USA ), Boni ( wspiera Rosję ) centralną postacią spraw publicznych, Rostowski ( wspiera USA ) Ministrem Finansów , Grabarczyk jako Minister Infrastruktury ( wspiera Rosję ), za nimi cała grupa ludzi w służbach o sympatiach rosyjskich lub amerykańskich. To Sikorski z Tuskiem podrzucą Unii Europejskiej „trupa” w postaci ACTA podczas debaty nad sprawami rybołówstwa – prezent elit zbliżonych do Obamy dla amerykańskich Koncernów przed wyborami prezydenckimi w USA Anno domini 2012. W media powstaje tandem Gazeta – ludzie Obamy związani z żydowskimi sympatykami demokratów, TVN 24 – ludzie związani z rosyjskimi służbami.. Amerykanie nie chcą jednak odpuszczać TVN i Murdoch podchodzi do kupna stacji. Ludzie byłych służb PRL nie wierzą jednak amerykanom i wchodzą w układ z Francuzami. TVN przejmuje koncern Viviendi. To z tego powodu Gazeta z takim zaangażowaniem promuje środowisko żydowskie wywodzące się z komunistycznej elity lewicujących Żydów bliskich demokratom żydowskim. Rosja wraca na stracone pozycje. Putin znowu jest w grze. Zachowanie Obamy w „sprawie polskiej” potwierdza wątpliwości jakie zrodziły się po śledztwie szeryfa Arpaio. Z prowadzonego przez „najtwardszego szeryfa w USA” potężnego śledztwa wynika, że dokumenty ubezpieczeniowe i akt urodzenia Obamy zostały sfałszowane. Fakty te opublikowały media amerykańskie. Strach przed konsekwencjami tej publikacji zmroził nawet Fox News. Działania szeryfa Arpaio mają coraz więcej zwolenników. Donald Trump publicznie ogłosił oszustwo Obamy. Jeśli komuś się wydaje że Mitt Romeny jest nadzieją Polaków to mogą się one okazać złudne. Romney ma niemieckie pochodzenie. Elity niemieckie liczą na jego wygraną. Merkel coraz poważniej spogląda na Pomorze Zachodnie, Śląsk i część Mazur. Niemcy są skłonni zgodzić się wykroić z Polski stosunkowo duży obszar na którym mogło by powstać państwo żydowskie pod warunkiem zwrotu Pomorza, Śląska i części Mazur. Zabiegi dyplomatów prowadzą do unicestwienia Polski. Pomimo propozycji holocaustu Polaków nie ma konsensusu w jaki sposób pozbyć się Polaków. Ostatecznie zwycięża koncepcja nękania społeczeństwa bezradnym i skorumpowanym państwem i blokowanie zmian w Polsce. „Brudną robotę” powierzono Żydom którzy mają „wysuszyć” populację Polaków. Malejącą liczebność Polaków mają stopniowo wypełniać imigranci z Izraela. W odpowiednim czasie ruszy wielka kampania propagandowa uzasadniająca zmiany terytorialne Polski i jej zajęcie przez Niemcy i Rosję. Nie jest wykluczone, że Żydom powierzona zostanie także część Ukrainy, gdyż już teraz Rosjanie podzielili Ukrainę na część Rosyjską ( Donbas ) i zachodnią, jaka może wejść w granice państwa żydowskiego w zamian za niemiecki Śląsk, Pomorze i cześć Mazur. Zaborcy zaproponują Polakom zmianę obywatelstwa i pozostanie na swoich ziemiach w zamian za rezygnację z polskości, języka i tradycji. Oporni ulokowani zostaną w obozach koncentracyjnych .

  http://edgier25.wordpress.com/2012/05/25/jak-obama-sprzedal-polske-to-nie-ulega-kwestii-artykul-godny-polecenia/

  sorki za długi tekst ale w swietle tego co sie dzieje ciekawy. nastepny rozbior polski? Mizia jesli tekst wg ciebie jest zbyt długi i zasmieca bloga, wytnij /wywal/skasuj.
  Plany co do polski sa jedne, i tu nalezałoby doprowadzic od kontr uderzenia i przejąc władze tak aby UNYm plany wzięły w łeb..Bo jesli nie my to oni nas…
  Navajo moze miec cholernie duzo racji….

  1. Witam wszystkich.
   Na razie to oni nas punktują …. przy ogłupiałym leminglandzie nikt nic nie zdziała .
   W sprawach gównianych wyłażą tłumy – w poważnych sztuki. Czego tu można się więcej spodziewać????

   1. cha cha – WOJNY !!!!!! 😉 – JUŻ NAD TYM PRACUJĄ ZEBY ZAJAĆ PRZELUDNIONE KRAJE EUROPY … a u nas być moze rewolty…

    Według danych Głównego Urzędu Statystycznego w Polsce w 2012 roku o 300 tysięcy wzrosła liczna osób żyjących w skrajnym ubóstwie.

    Skrajne ubóstwo oznacza niemożność zaspokojenia podstawowych potrzeb, takich jak wyżywienie, odzież i bieżący opłaty za rachunki. Obecnie w Polsce jest już 2,5 miliona takich osób.

    Profesor Ryszard Szarfenberg z Instytutu Polityki Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego podkreśla, że grupą najbardziej zagrożoną ubóstwem są dzieci, dodał, iż w Polsce nie ma odpowiedniej polityki społecznej, nastawione na przeciwdziałanie skrajnemu ubóstwu, natomiast zwraca się uwagę na poprawę wskaźników gospodarczych i demograficznych, co nie przekłada się bezpośrednio na zmniejszenie obszarów ubóstwa.

    Z kolei według danych Eurostatu zagrożonych ubóstwem w Polsce jest już 10 milionów osób.

    1. Szkoda mlodego pokolenia i dlatego kto madry ten ucieka „Szukam pracy. Wysłałem dwieście ofert, a tylko kilka firm zaprosiło mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Proponowali śmieciowe umowy, grosze zamiast normalnej pensji. Po takiej rozmowie wszystkiego się odechciewa. Dlatego wolę fizycznie pracować na emigracji, niż w Polsce klepać biedę. Wyjeżdżam – mówi Dawid. Podobną decyzję podejmują tysiące młodych, wykształconych ludzi. Polska „zielona wyspa” dostała zadyszki. Młodzi lepszego życia szukają gdzie indziej. Ci co zostaną, będą mieli jeszcze trudniej” http://wiadomosci.onet.pl/raporty/oszukane-pokolenie/spadamy,1,5287171,wiadomosc.html

     1. TO PRAWDA CO PISZESZ a ci co kazą młodym siedzieć na dupie i żyć jak bydło są poprostu zboczonymi sadystami – zbuntować się nie pozwalają – WIEC CO MAJĄ TRWAĆ I PRZEOBRAŻAĆ SIĘ W CIEMNE BEZWOLNE BYDŁO ROBOCZE ???

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: