NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

07.10.2012 r. – o groźbie wybuchu trzeciej wojny światowej – nawet JUTRO !!!

W DNIU 02.10 .2012 OTRZYMAŁEM Z PEWNEGO ŹRÓDŁA INFORMACJA O CICHEJ ZGODZIE USA NA IZRAELSKĄ AGRESJE …..

tu link..

http://miziaforum.com/2012/10/02/konfilkt-iran-izrael-pewny-usa-dalo-zielone-swiatlo/

POCZATKOWO NIE CHCIAŁEM TEGO INFO PUSZCZAĆ BO JAK TO CZYTELNICY MÓWIĄ NIE BYŁO POTWIERDZENIA W TELEWIZJI I MEDIACH 

pomimo to zamieściłem ten wpis 

KU MOJEMU ZASKOCZENIU W NIECAŁE 12 GODZIN 

W MEDIACH UKAZAŁY SIĘ NAGLE INFORMACJE JEDNA PO DRUGIEJ 

– NIEPOKOJE NA ULICACH TEHERANU.

– ATAK HAKERSKI NA INFRASTRUKTURĘ TELE INFORMATYCZNĄ IRANU

– W KOŃCU PROWOKACJE OSTRZAŁ TURECKIEGO PRZYGRANICZA 

DZIŚ OTRZYMAŁEM INFORMACJE Z TEGO SAMEGO ŹRÓDŁA SĄ NIEPOKOJĄCE ….

UMIESZCZĘ TE INFO TU PONIEWAŻ POPRZEDNIE OSTRZEŻENIA SIĘ SPEŁNIŁY …

MYŚLĘ ŻE W ŚLAD ZA DANIEM POZWOLENIA NA AKCJE IZRAELA PRZECIW IRANOWI – POSZŁY DECYZJE KTÓRE MOGĄ BYĆ NIEBEZPIECZNE DLA POKOJU ŚWIATOWEGO…

 

=======================================================

„Prawdziwa wojna zacznie się w Syrii w ciągu siedmiu dni. Może kilka dni później, ale na pewno się rozpocznie”.

Po usłyszeniu tej wiadomości, ten długoletni oficer wywiadu powiedział mi: „Jestem naprawdę wstrząśnięty, i dzisiaj nie wiem co powiedzieć, nie wiem co zrobić”. Twierdzi, że to jest początek III wojny światowej.

Według niego, w wojsku istnieje wiele frakcji, a niektóre z nich obawiają się, że będą funkcjonowały bez zgody Kongresu, oraz że może to wywołać kryzys konstytucyjny, co do zasadności tego rodzaju rozkazu od szefa, bez specjalnej zgody Kongresu, który rozważał legislację w celu wyeliminowania finansowania wszelkich działań w Syrii.

Z drugiej strony są grupy w wojsku, które „nigdy nie widziały bomby, której nie chciały zrzucić” – twierdzi oficer. Kontynuował: „nie mamy personelu, ponieważ wtedy cały kontynent bliskowschodni się rozklei. Wskoczysz do  Syrii, to wskoczyłeś do Iranu. Naprawdę bardzo szybko dowiesz się, czy Iran ma broń nuklearną, czy nie ma, bo to nie interesuje ich w tej chwili, dla nich jest to zagrożenie egzystencjalne”.

W wiadomościach pokażą się oznaki w ciągu najbliższych kilku dni, ale wszystkie aktywa, lotniskowce, okręty podwodne itd. są już na miejscu dla tego rodzaju operacji” – dodał. Jest również głęboko zaniepokojony faktem, że jeśli to nastąpi, Chińczycy i Rosjanie będą również zmuszeni do skoku (po drugiej stronie).

=======================================================

 

POPRZEDNIE INFORMACJE Z TEGO ŹRÓDŁA O POROZUMIENIU – DANIU WOLNEJ REKI IZRAELOWI PRZEZ USA –

SIĘ W MEDIACH NIE POKRYŁY DOSŁOWNIE 

ALE SERIA PROWOKACJI I AKCJI WYMIERZONYCH W IRAN W TYM TYGODNIU POTWIERDZIŁY JEDNAK – FAKT UDZIELENIA POZWOLENIA IZRAELCZYKOM …

TYLKO …… G…. TEGO NIE WYWNIOSKUJE  CZYTAJĄC DONIESIENIA O GĘSTNIEJĄCEJ ATMOSFERZE W OKÓŁ IRANU OD 5 DNI !!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

28 thoughts on “07.10.2012 r. – o groźbie wybuchu trzeciej wojny światowej – nawet JUTRO !!!

 1. Nadejdzie czas gdzie ci co zabierali i wzbogacali sie krwawicom innych bendom teraz oddawac i doswiadczom tego co inni doswiadczyli przez 3 wojne swiatowom !!!

 2. to wlasnie my mamy wielki wplyw na to bo my mamy moc ipotege umyslu i serca jak rycerze jedi…

  to poczytaj co ma iran jaka technologie??

  Oto co wynalazca mówi na ten temat w rozmowie ze Sterlingiem Allanem:

  Iran pokazał potęgę tej technologii – w ciągu kilku dni amerykański samolot został przechwycony. Można było zauważyć, że był w całości, a nie w kawałkach. Mówi się, że kontrola radiowa została przejęta, ale to przecież było niemożliwe. Są powody, dlaczego których rząd amerykański, rząd irański i my wiemy jak to zostało zrobione. Są powody by przypuszczać, że został on przejęty w locie, a następnie został posadzony na ziemi. Ta technologia jest bardzo precyzyjna, potrafimy to zrobić, rozwinęliśmy ją nie po to by przechwytywać samoloty, ale by wyłapywać materiały z przestrzeni kosmicznej – na przykład po to by wyczyścić przestrzeń dookoła Ziemi ze śmieci. Rozwinięta jest tak daleko, że może posłużyć w przyszłości do wyłapywania wszelkich meteorów mogących nam zaszkodzić.

  Ta technologia jest prosta, wyjaśniałem już, że nasz system może kontrolować pole grawitacyjne i magnetyczne – możemy go zwiększyć, bądź zmniejszyć. Robi się więc to tak, że pozycjonuje się równolegle z samolotem i doposowuje prędkości. Następnie wystarczy zwiększyć swoje pole magnetyczne, tak by obiekt stał się cześcią naszego systemu, jego struktury. Samolot, który leci w powietrzu nie ma własnego systemu, jest częścią tego powietrza, tak więc trzeab go uczynić częścią własnego pola magnetycznego, przez co uzyskuje się kontrolę. Piękno tego systemu leży w tym, że podobnie jak w przypadku Ziemi, kreowane jest dynamiczne pole magnetyczne. To działa jak pralka, kręci się.
  Amerykanie wiedzą o swoim samolocie na podstawie wskazań radaru. Wiązka fal odbija się od niego i trafia z powrotm. Ale ponieważ to pole jest dynamiczne, to wchłania to słabe promieniowanie magentyczne radaru, które już nie wraca. Ci idioci twierdzą, że jeśli radar czegoś nie pokazuje, to to coś nie istnieje. A przecież promieniowanie ich radaru zostało wchłonięte i nie ma szans by powrócić. Ten system czyni obecną technikę radarową ślepą.
  Ale my mamy systemy, które mogą to zrobić, są to radary plazmowe. Jest to technologia, którą mam nadzieję Irańczycy jeszcze dalej rozwinęli, przez co mają przewagę.

  W przypadku lotu samolotem mamy do czynienia z oporem powietrza, tarciem. W tym systemie, ponieważ można powiększyć pole magnetyczne poza granice, to fizycznie pojazd nigdy się nie styka z powietrzem atmosefrycznym. Tak więc lot jest generalnie bez tarcia.
  Maksymalna prędkość pocisków międzykontynentalnych wynosi 2-3 Machy. Gdy się podróżuje w systemie zabezpieczonym polem magneto-grawitacyjnym, prędkość 25-40 Machów jest normą. Tak więc było by głupotą ze strony jakiegokolwiek kraju wszczynanie wojny z Iranem. Obecna technologia pocisków i samolotów jest zbyt wolna w stosunku do tego co rozwinęliśmy (…)

  To dlatego wasz prezydent tak to ładnie określił kilka dni po przejęciu samolotu: „chcemy naszą zabawkę z powrotem”. Nie mógł lepiej tego powiedzieć. Obecny sprzęt militarny stał się niczym więcej, jak zabawkami. Nie można ich użyć już do czegokolwiek. Jedynym wyjściem dla was jest siąść razem za stołem i rozmawiać o tym jak uzyskać pokój na świecie. Nie ma co rozważać co jedni ludzie mają mieć, a drudzy nie, ponieważ z tą technologią, którą pokazaliśmy w Teheranie w 2008 roku, możemy produkować proteiny i inne materiały. Ile chcesz złota bym wytworzył – milion ton? Tyle ile chcecie dla rezerwy w Fort Knox?
  Iran może tyle wytworzyć, kraje afrykańskie też. Zabrali 10,000 ton Libii, mogą znów tam się pojawić i tyle samo będzie, bo Libia może wytwarzać setki tysięcy nowych ton na pieniądze.

  Tak więc skończyła się wartość materialna tych rzeczy, które uznawaliśmy za wartościowe. Etosem naszej Fundacji jest służyć, a nie być obsłużonym. Jeśli masz wszystko, to zostaje ci czas na projektowanie, usługi i rozwój. Niektórym ludziom to przeszkadza, ponieważ chcieli by zachować status prezydenta czy ”pana” z tymi swoimi dwoma czy trzema samolotami na podwórku. Jest 180 narodów i nie może być więcej niż 180 prezydentów. Ilu z nich jest po to by służyć narodom, a nie po to by im służyć? Pokój się pojawi gdy się to zmieni.

  Niedługo będą wybory w USA. Są ludzie, którzy chcą wykorzystać Fundację Keshe by obalić Obamę. Nie pozwolę wykorzystywać mojej technologii by się nią bawić w grę pomiędzy narodami. Zaoferowaliśmy ją otwarcie Amerykanom, podobnie otwarcie postępuję wobec rządów Iranu, Izraela, Rosji i Chin. Nie pozwolę używać mej technologii w tych grach, a gdy już będzie po wyborach to się nas zaliczy do „osi zła”.
  Próbowali mnie już podchodzić – oni wiedzą, że jesteśmy organizacją pokojową. W piątek dzwoniłem do ambasadora amerykańskiego, powiedziano mi, że nie będzie go w ciągu najbliższych dni. Powiedziałem im, że rozmowy o pokoju muszą być przeprowadzane bezpośrednio, a nie przez zastraszanie.

  Określę to tak: jeśłi rząd Izraela kiedykolwiek zdecyduje się na atak na Iran, lub jakikolwiek kraj zaatakuje inny kraj, to z tą technologią ofiary nie będą liczone w setkach czy tysiącach. Ta technologia jest już tak rozwinięta, że może wytworzyć pole grawitacyjne jakiegokolwiek obiektu we wszechświecie. Możemy tak je zwiększać, że będzie odpowiadać one dowolnemu elementowi. Działa to nie tylko na metal, ale także na drzewo, na plastik, co widać w naszych pokazach, jak na wideo z magnetycznym plastikiem.

  Tak więc możemy dopasować pole magnetyczne do jakiegokolwiek narodu czy rasy. Wtedy gra się odmieni. Ile ludzi dostanie raka w ciągu dosłownie sekund? Ile ludzi wciągu sekund dostanie dotąd nieznanych chorób? Gra już nie może dotyczyć tego kto kogo pobije.

  Okręty stały się wannami. Amerykanie doskonale o tym wiedzą. Samoloty F16 i F18 stały się metalowymi ptakami. Oni doskonale wiedzą co ta technologia potrafi. Nie ma już znaczenia, że Izrael, USA czy Rosja mają broń chemiczną. Jest dostępny nowy arsenał i jest to mój system, który może wytworzyć pole grawitacyjne dowolnego elementu we Wszechświecie. Teraz tylko pozostaje pociągnąć za sznureczki.

  Jakiej krwi więc chcesz – żydowskiej? Muzułmańskiej? Białych, czarnych , żółtych? Teraz możemy się dopasować do waszego pola grawitacyjnego. My możemy to zmienić, przez co dostaniesz raka w ciągu sekund. Możemy też tak to zmienić, że się rozpadniesz w kilka sekund.

  Znaczenie nacjonalizmu, religii, koloru skóry czy rasy jest skończone. (…) Wiem, że Amerykanie tego słuchają. Chcemy rozmawiać o pokoju, a nie o groźbach.

 3. Chcielibyście by była wojna ale nici z tego!!! Nataniachu prędzej czy później walnie na zawał tak właśnie kończą Takie kmioty…

  1. do twojej wiadomosci na granicy syrii i turcji ciągle dochodzi do prowokacji i wymiany ognia! niestety wojna bedzie bo syjnisci tak zaplanowali i byle kmiot z pollandi nie bedzie se wymyslać!!! kapisz?!
   masz takie samo g… do gadania w tej sprawie jak my wszyscy tu razem wzięci!!! mozemy tylko patrzec jak to zagranie się potoczy bo wpływu na to czy dojdzie do wojny czy nie to nie mamy najmniejszego!
   a szkoda bo nikt nie chce wojny!

 4. Zrozumcie że to co sie teraz dzieje to efekt tego co było tworzone przez stulecia teraz jest kumulacja i wszystko wychodzi na wierzch a ludzie wczesniej czy pozniej sie obudza bo taka jest kolej rzeczy i prawa kosmosu. To co sie dzieje to tak musi byc bo ziemia przechodzi rozne okresy. Konczy sie era ciemnosci i materii zaczyna sie era swiatla i ducha ale to co jest teraz musi upasc na łeb na szyje bo w swiecie ducha nie moze istniec swiat oparty na wyzysku i nienawisci. To nie jest zadne diabeł ani lucyfer czy cos tam to bardziej widza i niewidza. To świadomosc i nieswiaomosc. Ta cala 3wojna to jakies takie popierdywanie. Boisz sie ze stracisz cialo??? Dbajcie bardziej o ducha i nie pozwolcie aby ktos wam go zabrał czy sprzeniewierzył. Walka o Twoja dusze trwa caly czas i jest gorsza niz wszystkie wojny razem wziete.
  Wiec nie lekajcie sie tego co Wam ciagle mowia w telewizji i na onecie. Pomyslcie ze to dzieje sie teraz to polityka strachu. Nikomu nie zalezy na prawdziwej wojnie. To wszystko podsyca sie przezmass media i mizia tez Was niezle straszy. Oni beda WAs tak ciagle do konca starszyc wielka wojna a to Wam odbiera wasza prawdziwa moc.Mizia moze tego niechcesz ale sam pracujesz dla sil ciemnosci i wzbudzasz tym blogiem w ludziach poczucie strachu i beznadzieji i nie pewnosci. Moze robisz to niesawiadomie ale doskonale potrafisz takze manipulowac masami. Dzialasz dokladnie jak rydzyk gadasz ludziom to co chcieli by uslyszec kreujesz sie na ich wielkiego przyjaciela uciemiezonych masz ciagle jakies informacje tylko jakdotad to co prorokowales strasznego nie sprawdzilo sie. Masz delikatne wazne informacje ciekawe skad. Takie info mzna miec tylko znajac spec sluzby. Gdybys byl wrogiem nr 1 rzadzacej bandy to bys dawno skonczyl jak lepper.

  Przyjdzie taki czas ze Polacy sie takze przebudza bo taka jest kolej rzeczy. Na tym blogu tak jak na onecie nigdy nie widzialem czegos pozytywnego sam negatyw sie wylewa. A czytanie codziennie kolejnej dawki negatywu to jak babranie sie w gownie.

  Polaków tym sposobem nie przebudzisz. Ludzie powinni miec w sobie wiecej pozytywu wtedy zaczna zmieniac to co kolo nich na lepsze.

  Pokazywanie jak jest zle to tylko utrwalanie takie stanu i wiara w to ze tak jest i tak pozostanie.

  Czytani tych wstrzajacych info mnie doluje i nie mam ochoty na nic na szczescie czytam coraz zadziej i wam tez to radze lepiej spedzic fajny weekend z zajebistymi ludzmi na swiezym powietrzu wtedy az sie ma sile i ochote do dzialania.

  Siła jest w Nas jak mawiał popiełuszko więc niech wszyscy tą siłe odnajdą wtedy nikt nas nie ruszy.
  Polecam obracać się wśród pozytywnych ludzi bo to podnosi Waszą wibrację a nie niszczenie sobie wzroku i czytanie tych chorych tekstów.

  Dam Ci mizia jedną radę jesli chcesz dopiec rządzącym to stawiaj opór taki że np niechaj większośc nie idzie na wybory niechaj ludzie wychodząna ulicęwsłusznych sprawach a nie za ojca rydzyka itp. Niechaj nie oglądają durnych stacji telewizyjnych albo wogóle chrzanią telewizjei massmedia. Niechaj nie podąrzająza głupimy modami. niechaj robią wszystko na odwrót do tego co się promuje na codzień.
  niechaj rodziny spedząją więcej czasu razem niechaj ludzie nawzajem się wspierają.

  Wiesz jak jest widze jeśli pracowników sie robi na szaro i jedna osoba się postawi to wtedy się ją wywala na zbity pyska inni siedzą cicho.
  Trzeba eliminowaćtakie zachowania. Ludzie przedewszystkim powinni dbać o siebie i wstawiać sięza innymi wtedy Ci co kombinują zaczną odpuszczać bo nie będą mieli kogo robić w buca.

  TO wszytko jest proste ale najpierw trzeba być świadomym.
  Niech wszyscy zacznąod siebie i od swojego sumienia.

 5. Nie będzie żadnej wojny. Możecie sobie popierdywać. Na ziemi jest coraz więcej światła i miłości a to wszystko psuje plany ciemności.
  Gdyby nie światło i miłość i ciągła medytacja w intencji pokoju już dawno była by nuklearna zagłada.

  Razem możemy zmienić świat nalepsze:)))Więcej pozytywu. Zmiany nie muszą być wcale straszne i bolesne to tylko zależy od świadomości ludzi.

  Z głębi mojej Istoty Esencjonalnej przywołuję moc Boga, jak również boskie światło znajdujące się w moim wnętrzu oraz moc mistrzów światła. Moja Istota Esencjonalna i ja jesteśmy jednym. Czuję i przywołuję boską obecność Ziemi. Jestem przejawem Mocy Ojca w każdej mojej myśli, w każdym moim działaniu. Otwieram się i przywołuję kosmiczne Elohimy, by zamanifestowały swoją moc przeze mnie i we mnie. Jestem narzędziem światła, by wzniesieni mistrzowie i strażnicy Ziemi rzutowali swoją miłość, swoje światło, swoją moc na Ziemię i we mnie. Niech Energia Chrystusowa przemieni chaos, ciemność i zamieszanie na Ziemi i przepełni światłem, miłością i współodczuwaniem mój umysł i moje serce. Przywołuję obecność archaniołów Metatrona, Michała, Gabriela i Uriela, by ich promienie mocy, miłości i światła rozświetliły ciemność planety i ludzkości. Przywołuję w sobie i na Ziemi obecność mocy i światła Kosmicznego Ojca, by pokonała ciemność i wpływ cienia. Z mocą Chrystusa i Nieskończonego Stwórcy przywołuję Otwarcie Portalu Pięciowymiarowego Płomienia, by siły cienia zostały rozproszone już na zawsze. Z mocą, światłem i miłością, w które zostałem wyposażony, rozpraszam wszelkie ekspresje cienia w każdej czasoprzestrzeni Ziemi. Niech tak będzie.

   1. na jego miejscu zmieniłbym dilera…. ma chyba za mocny towar….
    cyt „Pokazywanie jak jest zle to tylko utrwalanie takie stanu i wiara w to ze tak jest i tak pozostanie”
    no tak pokazmy czarne a kazmy myslec iz to białe…. pokażmy głodne dzieci a kazmy myslec ze są na diecie odchudzającej.. pokazmy marne groszowe wypłaty i usmiechnietych ludzi z przekonaniem ze więcej nie trzeba bo pieniądz to nie wszystko….

    alle skoncz waść pierdolic……….ze tak powiem! a ty oczytaj to jako prosbe o cisze….. a ktos będzie ci szczał w pysk to wiedz iz to tylko letni deszczyk! bowiem wg ciebie prawda utrwala….! takiego obłudnego myslenia dawno nie widziałem…..

 6. Nie to żebym specjalnie chciał wojny, ale niech już by sie coś zaczęło na dobre i może to wreszcie przywróci ludziom rozum z du..y do głowy. Gadżeciarstwo. pogarda dla starszych, brak szacunku dla idei czy odwiecznych prawd i tradycji. Kult pieniądza i wyzysku. Coraz bardziej rozbełtana młodzież siejąca pogardę w imię szmalu. To wszystko co nas otacza. Teraz doszło straszenie wojną i światowoą ropierduchą. Tylko co mnie boli światowa jak mój Kraj został sprzedany a ludzie mają swoją wojnę zaniedbując wszystko by zdobyć kromkę chleba i kąt do spania. Ludzie którzy tworzyli dumne państwo polskie, byli potęgą,, dziś tyrają u chinoli i syjonistów…zbieraja resztki ze stołów.. echhh długo by pisać…niech to dzlag..

 7. Trochę z innej beczki, z forum Onetu- ~Adam Polak: Powiem wam tak – jestem młody, mam 30 lat. Wiem, że Polska to kraj gdzie można wiele osiągnąć nie mając układów i znajomości. Ja np. od 8 lat pracuję w państwowej firmie. Wiedzie mi się całkiem OK. Nie wyjechałem jak inni moi koledzy za granicę do pracy, bo wiem, że w Polsce można wiele osiągnąć. Ja po 8 latach pracy mam już odłożone na koncie 9 tys. złotych. Zastanawiam sie teraz, co z tym przecież niezłym kapitałem zrobić. Myślałem o jakimś salonie obuwniczym w galerii lub restauracji w centrum miasta. Kwota jest jak dla mnie całkiem spora (w końcu to uczciwie zbierałem ją całe swoje życie). Może i mogłem odłożyć nieco więcej, ale ja kocham podróże i dużo pieniędzy wydaję na ten cel. Już dwa razy z zakładem pracy byliśmy w Licheniu. Wielkie przeżycie mówię wam. Fantastyczna też była dwudniowa wycieczka na tamę na Wiśle we Włocławku. Szum niczym na wodospadzie Niagara. Nawet kupiłem sobie tam fajną pamiątkę. Dwa słoiki z wodą. Jeden z wodą przed tamą, a drugi słoik z wodą za tamą. Fajna sprawa, polecam . W Polsce wcale nie potrzeba mieć „pleców” żeby dobrze żyć. Właśnie spłacam ostatnią ratę za komputer. Będzie już mój na 100%. Kupiłem go 4 lata temu. Ma jeszcze całkiem niezłą konfigurację… tylko te 256 mb ram-u. Ale to nie jest duży problem bo można dokupić. Ostatnio na mieście byłem zobaczyć co można taniej dostać na wyprzedaży. Spotkałem kumpli którzy wyjechali za granicę. Trochę opowiadali o samochodach, pieniądzach, ale chyba ich trochę poniosła fantazja. Nawet byli przy kasie bo postawili piwo. Ja żeby nie być gorszy to też postawiłem. Dobrze, że miałem właśnie przy sobie tą stówkę na ostatnią ratę za kompa, bo inaczej był by przypał, że nie mam kasy. Ale ja większej gotówki przy sobie nigdy nie noszę. Wiecie przecież sami jak jest. Za 5 zł to mogą człowieka zabić i okraść. Pozdrawiam serdecznie wszystkich, którzy wierzą, że w Polsce fajnie jest i warto tu żyć.

  Uff… w końcu urlopik .Zasłużony odpoczynek po ciężkim roku pracy. Gdzie tu pojechać na wakacje? Moja firma, a w zasadzie jej Fundusz Wakacyjny ma jakieś przejściowe problemy, i z funduszu wakacyjnego (coś w stylu „wczasy pod gruszą”, wypłacili nam tylko po 75% należnej kwoty. Wyszło już całkiem sporo, bo po 350 zł, a bedzie jeszcze przecież reszta 25%.
  Na wczasy w sierpniu w naszym ośrodku się nie załapałem bo jako singiel mogę jechać tam po sezonie. W listopadzie. Kurde, ale wtedy to nie bedę miał urlopu. He he, ale od czego mądra głowa. Przeglądam oferty, tak zwane „last minut” i z obliczeń logistyczno-finansowych wyszło jak nic, że na Costa de Taras (balkon mojej mamy) będzie ok. 350 zł. Starczy spokojnie na all incl. a jak by była brzydka pogoda to do domu w sumie niedaleko. Wprawdzie nie ma tam palm, ale są piękne pelergonie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich, którzy wierzą, że w Polsce fajnie jest i warto tu żyć.

  Dziś przyjeżdża do mnie moja narzeczona. Piękna dziewczyna. Od kilku dni chodzi cała w skowronkach bo dostała swoją pierwszą pracę po zakończeniu edukacji na poziomie mgr. Muszę powiedzieć, że byłem miło zaskoczony wielkością jej wynagrodzenia. Za pracę w administracji państwowej firmy dostanie 1119 zł na rekę. Całkiem nieźle jak na początek. Ja po 8 latach mam 1270 zł i juz całkiem niezłe doświadczenie.
  Dla mojej dziewczyny wzorem jest Pani Stefania z mojego zakladu pracy, gdzie razem dzielimy biurka. Pani Stefania w tym roku idzie na emeryturę .Całe swoje życie przepracowala w jednej firmie. Przeżyła kilku prezesów, parę Rad Nadzorczych, kilka kryzysów, dwa pożary i dużo widziała. Swoimi rękoma w czynie społecznym budowała ośrodek wczasowy do którego teraz nie mogłem jechać. Pani Stefania to najwyższej klasy specjalista w swoim fachu. Wyobraźcie sobie, że ona nie używa komputera! Ma wielki kalkulator formatu A4. Potrafi obliczyć na nim takie rzeczy, że na komputerze trzeba by dużo szukać, by znaleźć jakieś formuły do excela. Potrafi policzyć dzisiejszą złotówkę, pomnożyc przez złotówkę z przed denominacji a wynik podać w rublach transferowych. Taka to sprytna kobieta jest. Ale przyszedł czas na pożegnanie. Niedawno dostła decyzję z ZUS o emeryturze i jej wysokości. Będzie dostawała ponad 800 zł. Dokładnie 827,89 gr. Nieźle prawda? Za uczciwą pracę – uczciwa zapłata. Pani Stefania już snuje plany jak będzie wspaniale żyć na emeryturze. Ile zwiedzi krajów i takie tam. W końcu emerytura to czas na odpoczynek i zbieranie żniw ciężkich lat pracy. Jednego razu przyniosła mi nawet globus z działu logistycznego naszego zakładu, aby pokazać wszystkie miejsca, gdzie pojedzie. Pierwsza ma być Canada a potem Japonia. Pani Stefania postanowiła wiekszość ze swojej emerytury przeznaczać na wycieczki i na korzystanie z życia. I tu dobrze widać jak cieżką pracą można wiele osignać. Moja dziewczyna też chce mieć taką karierę jak pani Stefania. Pozdrawiam serdecznie wszystkich, którzy wierzą, że w Polsce fajnie jest i warto tu żyć.

  Postanowiłem się usamodzielnić bo przecież 30-tka na karku. Zaczyna być ciężko mieszkać w małym pokoju z rodzicami. Tym bardziej, że nieraz mamy z moją dziewczyną nie tylko ochotę na słuchanie muzyki. Postanowiłem kupić mieszkanie. Na razie jakiś mały apartament. Traf tak chciał, że znalazłem w dzielnicy w której obecnie mieszkam całkiem ładne lokum. Nie trzeba dużo remontować, wystarczy małe malowanie. Apartament jest przestronny. Całość ma 34 m2. Salon z open kuchnią – 18 m2, sypialnia 8 m2, łazienka 4 m2, garderoba 1m2 i korytarz 3 m2. Cena za jaką jest mieszkanie wystawione to 244.800 zł. Podobno to atrakcyjna jak na tę dzielnicę. Poszedłem do banku po kredyt. Uśmiechnięta pani w banku dała mi do wypisania jakieś wnioski. Powiedziała, że na rozpatrzenie trzeba czekać tydzień. Trzeba też zapłacić prowizję za rozpatrzenie (1% wartości kredytu), ale jak to pani powiedziała, może być to doliczone do kredytu. No to jestem spokojny bo 1% to dwie moje wypłaty. Pani powiedziała też, że jak by się zmieniła moja sytuacja finansowa to mam dać znać. Pozdrawiam serdecznie wszystkich, którzy wierzą, że w Polsce fajnie jest i warto tu żyć.

  Na pożegnaniu pani Stefani szef wygłosił mowę pożegnalną i wspominał, że kryzys mija i dostaniemy podwyżkę. Ja dostałem 18 zł 66 gr. Na drugi dzień dzwonię z dobrą wiadomością do miłej pani z banku, że moja sytuacja finansowa uległa znacznemu polepszeniu. Miła pani podziękowała i zaprosiła na nastepny dzień. W sumie to dlaczego nie mam dostać kredytu? Mam stałą pracę, pracuję już 8 lat u tego samego pracodawcy, dostaję podwyżki, jestem wzorowym pracownikiem, więc pewnym płatnikiem dla banku. Prawda? Poszedłem do banku spokojny. Już z daleka pani uśmiecha się do mnie. Myślę sobie – jest kredycik. Niestety problem. Pani mówi, że mam za małe dochody i muszę mieć wkład własny. Spoko, przecież mam jeszcze niezainwestowane oszczędności całego swojego życia. Mówię pani, że mam ok 9 tys. zł a ona zrozumiała, że 90 tys i mówi, że to prawie 50% i, że to zmienia sytację a ja, że nie 90 a 9 tys. Zmartwiona powiedziała, że muszę mieć większe dochody albo większy wkład własny i jeszcze dwóch żyrantów i żeby zarabiali min. 5 tys/mc. Ale powiedziała, że z moim dochodem to mogę śmiało dostać kredyt na kino domowe. Pozdrawiam serdecznie wszystkich którzy wierzą, że w Polsce fajnie jest i warto tu żyć

  1. a tu wynurzenia jak dobrze jest w kraju pewnego utrwalacza z bydgoszczy – wstawki w nawiasach moje 🙂

   ten dzieki dobrobytowi zachował młodzieńczy wyglad 🙂

   zenobiusz 27 Grudzień 2011 o 12:13 pm

   3 Głosów

   Masz generalnie rację,ale…
   Zastanawiam się nad swoim przypadkiem( nareszcie !!!).Od czasu gdy ,przestałem chodzić do lekarza ( PSYCHIATRY ??),więc od około 1982 roku.nie choruję.Odżywiam się w sumie ,byle czym.(byle co jesz byle co gadasz)Prosto,i bez nadmiaru.Nigdy nie sprawdzałem dokładnie,bo kupuję, podstawowe produkty,takie dla najuboższych.( ASPARTAM -nie dziwi mnie)Podstawowe produkty,ryż ,kasza gryczana,chleb,masło, żółty ser,jakaś wędlina,mięso raz w tygodniu,warzywa,owoce rzadko ( bravo !!!).Przygotowanie posiłków proste.
   Nie co dzień, ciepłe posiłki( żelazne rezerwy z puszek Pb – lasuje mózg).Dbam o dużo płynów. ( pivo marki pivo To wszystko.W sumie jestem wciąż okazem zdrowia ,z ciśnieniem jak w czasach gdy miałem 20 lat,no i z wagą podobną.

   1. @… utrwalacza z bydgoszczy

    -Mizia Ty wierzysz w te klamliwe (gentetycznie) pierdoly tej pejsatej szmaty z Bydgoszczy?
    Bylo kiedys zdjecie jego corki Rozalii u mp-paczek w masle. Niejeden chcialby tak zdrowo wygladac.

 8. Chcę, aby każde z was podjęło niezbędny trud przygotowania siebie i rodziny, na przestawienie się, do życia pełnego niebezpieczeństw i zmiennych kolei losu. Pragnę abyście przygotowali się do całkowitej zmiany, zmiany, która sprawi, że dla Nieba zyskacie wiele, wiele dusz. Chcę, aby każdy, kto jeszcze tego nie uczynił, niech odbędzie dobrą spowiedź z całego swojego życia.

  Kto może, niech teraz zabezpieczy materialnie swój dom, aby móc przetrwać, choć pół roku (gromadzenie żywności i innych zapasów). Przygotujcie sobie alternatywę zamieszkania na wsi, zwłaszcza, jeśli zamieszkujecie w bloku, w mieście. Nadchodzi czas głodu Boga.

  1. Wojna? momo wszysko kazdemu sie inaczej uklada. Nie mam z czego gromadzic, zyje dniem, Gdybym mial farme i srodki to bym myslal o zapasach. 🙂

   1. Przewiduje wojna na podlozu lokalnym(Wschod) nie globalnym. Ludzie sa calkiem zadluzeni w bankach, pracuja od switu do nocy, to jest wojna, gdzie walka jest kazdy dzien o przezycie.

  2. a propo jowram bezpieczeństwa przywódców – KAŻDY WIE ŻE PREZYDENT – ROSJI , USA , FRANCJI A NAWET NASZ BUL –na wypadek WOJNY lub innego armagedonu 😉 – POSIADA SCHRON – MIEJSCE UKRYCIA …

   A CZY WIECIE ŻE RÓWNIERZ BENEDYKT 16 PAPIERZ POSIADA – TAKOWE SCHRONIENIE

   kilkanaście lat temu pracując w …… 😉 – całkiem przypadkowo dowiedziałem się gdzie ZNAJDUJE SIĘ TO TAJNE MIEJSCE – WŁASNOŚĆ PAŃSTWA WATYKAN !!

   jeśli chcecie mogę to napisać oraz podać dokładne koordynaty wraz z mapą

   MNIE ŻADNA TAJEMNICA NIE OBOWIĄZUJE W TEJ SPRAWIE !!!

   jeśli chcecie klikajcie tu do komenta gwiazdki na tak lub nie

   1. to na wypadek gdyby sie zaczeło i pasterz odłaczył by sie od stada – COBY OWCE WIEDZIAŁY W KTÓRE DRZWI PUKAĆ …

    a to czy jak bedą owce pukać – zostanie im otwarte ??? NIEWIEM -ale się domyślam 😉

    1. a ciekawe czy benek ma w tym bunkrze takie hity na długie zimy nuklearne – bo ze ma mszalne to wiem a jak ma hiciory to się wknaje mu na bunkier pobradziarzymy – 🙂

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: