NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!! VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

:-) ZUS -sam siebie sabotuje!!! DOBROWOLNIE NA WŁASNĄ PROSBĘ ZREZYGNOWAŁ Z MILIONÓW zł co miesięcznych składek!!!

🙂 tam chyba ktoś zwariował , oszalał albo jest sabotażystą !!!!!

WSZYSCY WIEMY ŻE ZUS MA KŁOPOTY Z PŁYNNOŚCIĄ FINANSOWĄ LEDWO NA STYK WYPŁACA CO MIESIAC RENTY I EMERYTURY , BA NAWET POŻYCZA W KOMERCYJNYCH BANKACH ABY MIEĆ NA WYPŁATY ŚWIADCZEŃ !!!

A DZIŚ DOWIADUJEMY SIĘ ŻE ZUS WYGRAŁ Z POLSKIMI UBEZPIECZONYMI

I CIESZY SIĘ ….. I WRĘCZ SAM CHEŁPI SIĘ ŻE NIE CHCE I NIE BEDZIE PRZYJMOWAŁ SKŁADEK OD OSUB KTÓRE CHCĄ BYĆ MIMO WSZYSTKO UBEZPIECZONE W POLSKIM ZUS POMIMO ŻE PRACUJĄ ZA GRANICĄ 

I W ZWIAZKU Z TYM ZARABIAJĄ ŚREDNIO 2500 EURO = 10 000 ZŁ PO KURSIE 4 ZŁ !!

JAK WSZYSCY WIEMY ODPROWADZANA SKŁADKA OD WYNAGRODZENIA PRACOWNIKA TO 45 % PENSJI !!

CZYLI Z 10 000 ZŁ JEST TO MIESIĘCZNIE 4500 ZŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

======================================================

O CO CHODZI ??? OBJAŚNIAM ŻE :

W POLSCE Z WOJEWÓDZTW 

– WIELKOPOLSKIE

– OPOLSKIE

– ŚLASKIE

ORAZ POMORZE I MAZURY  ZA GRANICĄ – BLISKĄ – AUSTRIA, NIEMCY , SZWAJCARIA – PRACUJE OKOŁO 1 700 000 POLAKÓW KTÓRZY PRACUJĄ W POLSKICH FIRMACH – ALE NA TERENIE U.E 

ZATRUDNIONYM TAM ZAWSZE PROPONOWANO UMOWY DO WYBORU np. NA WARUNKACH NIEMIECKICH -czyli składka zdrowotna i emerytalna zostaje w niemczech !!!!

LUB UWAGA !!!! NA WARUNKACH POLSKICH CZYLI – PRACOWNIK JEDZIE NA 10 DNI DO NIEMIEC ZJERZDŻA DO POLSKI NA 3 -4 DNI I PONOWNIE DO NIEMIEC – I CO WAŻNE OD JEGO PENSJI NP, 2 500 EURO JEST ZGODNIE Z POLSKIM PRAWEM POTRĄCANA SKŁADKA W WYSOKOŚCI 45% KWOTY NA ZUS !!!!!!!!

polską umowę i warunki preferowały osoby w wieku 55 lat i w zwyż – DLATEGO ŻE POPROSTU MIELI JUŻ PO 30 LAT PRACY W POLSCE I CHCIELI ZOSTAĆ DO KOŃCA W ZUSIE !!!!

🙂 – TERAZ ZUS SAM NA WŁASNE ŻYCZENIE – ZABRANIA TYM LUDZIOM PŁACENIA SKŁADEK !!!!!!!!

SKŁADEK W COMIESIĘCZNEJ WYSOKOŚCI OD 4000 ZŁ DO 5000 ZŁ !!!!!!!!

I CIESZY SIĘ ÓW ZUS  ŻE ODDAJE TYCH PŁATNIKÓW DO NIEMIECKIEGO , AUSTRYJACKIEGO , SZWAJCARSKIEGO – FUNDUSZU EMERYTALNEGO !!!

ZUS – SIĘ CHEŁPI I CIESZY Z SUKCESU …….

ZAGRANICZNE FUNDUSZE W SZOKU I Z NIEDOWIERZANIEM !!!

TEŻ SIĘ CIESZY ŻE OKOŁO 600 000 DO 800 000 NOWYCH PŁATNIKÓW MA JUŻ OD DZIŚ 

BO POLAK PRACUJĄCY TAM MUSI BYĆ UBEZPIECZONY – SKORO ZUS ODPADA TO PRZYJDĄ Z MUSU DO NICH 

PRZEPRASZAM ALE NIE UMIE SIĘ POWSTRZYMAĆ 

KOMU ONI KURWA ROBIĄ KRZYWDĘ !!!!

600 000 PRACOWNIKÓW   X  4500 ZŁ SKŁADKI CO MIESIĄC  = DAJE KWOTĘ 🙂 Z KTÓREJ ZUS ZREZYGNOWAŁ Z UŚMIECHEM NA JAPIE – 27 0000000 ZŁ

Polak pracujący wyłącznie za granicą nie podlega polskiemu ZUS 2012-10-04 (15:10)

Unijny Trybunał wydał w czwartek wyrok niekorzystny dla polskich firm zatrudniających Polaków za granicą. Polak, który w rzeczywistości pracuje tylko w jednym z kilku państw unijnych wymienionym w umowie o pracę, nie może być ubezpieczony w polskim ZUS.

Sprawa rozpatrywana przez Trybunał Sprawiedliwości (potocznie zwany Europejskim Trybunałem Sprawiedliwości) dotyczyła sporu między spółką Format Urządzenia i Montaże Przemysłowe sp. z o.o. i jej pracownikiem Wiesławem Kitą, a Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Spółka Format ma siedzibę w Warszawie, ale działalność budowlaną prowadzi w różnych państwach UE i tam wysyła swoich polskich pracowników. Kita był w niej zatrudniony w latach 2006-2012. Zgodnie z zawartymi w tym czasie umowami o pracę miał pracować na budowach w Polsce i na terenie Unii Europejskiej, m.in. w Irlandii, Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Finlandii. W rzeczywistości jednak stale, przez kilka lub kilkanaście miesięcy w roku wykonywał pracę w jednym państwie unijnym – najpierw we Francji, a potem w Finlandii. W ogóle natomiast nie pracował w Polsce.

W 2008 r. ZUS odmówił Kicie wydania zaświadczenia potwierdzającego, że podlega on polskim ubezpieczeniom społecznym. Zakład uznał, że Kita był pracownikiem delegowanym, a ci są ubezpieczeni w tym państwie, w którym wykonują pracę.

Zarówno spółka Format, jak i Wiesław Kita nie zgadzali się z takim rozstrzygnięciem i złożyli odwołanie do sądu okręgowego. Sąd je oddalił. Z kolei Sąd Apelacyjny w Warszawie zawiesił postępowanie i zwrócił się do unijnego Trybunału z pytaniem, jak interpretować pojęcie osoby „zwykle zatrudnionej na terytorium dwóch lub więcej państw członkowskich”. Pojęcie to jest użyte w unijnym rozporządzeniu nr 1408/71

W czwartek Trybunał orzekł, że osoba, która na podstawie kolejnych umów o pracę, wskazujących jako miejsce jej świadczenia terytorium kilku państw członkowskich, pracuje w rzeczywistości w okresie obowiązywania każdej z tych umów wyłącznie na terytorium jednego z tych państw, nie może być objęta zakresem pojęcia „osoby zwykle zatrudnionej na terytorium dwóch lub więcej państw członkowskich” w rozumieniu tego rozporządzenia (sygn. C-115/11).

ETS przypomniał, że przepisy unijnego rozporządzenia nr 1408/71 zmierzają do tego, by pracownicy, którzy przemieszczają się w Unii, podlegali systemowi zabezpieczenia społecznego tylko jednego państwa członkowskiego. W rozpoznawanej sprawie – jak podkreślił Trybunał – Kita pracował stale, przez kilka lub kilkanaście miesięcy, na terytorium tylko jednego państwa członkowskiego – Francji. Potem, na podstawie kolejnej umowy o pracę, pracował wyłącznie na terytorium Finlandii. Przy okazji każdej z tych umów po zakończeniu pracy dostawał urlop bezpłatny, a następnie umowa była rozwiązywana za porozumieniem stron.

W tej sytuacji nie sposób twierdzić, że Kita był „osobą zwykle zatrudnioną na terytorium dwóch lub więcej państw członkowskich” w rozumieniu rozporządzenia nr 1408/71 – orzekł Trybunał.

ETS dodał, że w takiej sytuacji pracownik najemny podlega ustawodawstwu państwa członkowskiego, na terytorium którego jest zatrudniony, a w okresach przerw między umowami o pracę – ustawodawstwu tego państwa, na którego terytorium zamieszkuje.

– Wyrok jest niekorzystny dla polskich przedsiębiorstw, w tym np. dla agencji pracy tymczasowej i spółek prowadzących prace budowlane na terenie innych krajów UE – powiedziała PAP Izabela Ukonu, starszy konsultant w Accreo Taxand. – Gdyby wyrok był pozytywny, mógłby mieć znaczenia dla przedsiębiorców, których pracownicy nie mogą dziś uzyskać z ZUS zaświadczenia A1 (wcześniej E-101) jako pracownicy oddelegowani, bo nie spełniają warunków wymienionych w przepisach wspólnotowych – dodała.

Jednym z tych warunków jest to, by pracodawca prowadził znaczną część działalności w państwie członkowskim, z którego delegowany jest pracownik. – Warunku tego często nie spełniają właśnie np. agencje pracy tymczasowej i spółki prowadzące prace budowlane na terenie innych krajów UE – powiedziała Ukonu.
(PAP)

http://podatki.wp.pl/kat,70480,title,Polak-pracujacy-wylacznie-za-granica-nie-podlega-polskiemu-ZUS,wid,14981589,wiadomosc.html?ticaid=1f4a0&_ticrsn=5

SAM TUSK I ROSTOWSKI TRĄBIĄ ŻE TEJ JESIENI CZEKA NAS KRYZYS 

I CO SAMI REZYGNUJĄ Z WPŁYWÓW KTÓRE JUŻ MAJĄ ???!!!!

NIECH MNIE KTOŚ USZCZYPNIE !!!!!!!!!!!!

ZATEM ZUS MUSI PAŚĆ I TO TEJ JESIENI !!!

CUDÓW NIEMA …

ALE ZATO JAK WZROSNĄ FINANSOWO FUNDUSZE NIEMCÓW , AUSTRYJAKÓW 

TUSK DAŁ ICH W PREZENCIE !!!

DO TEJ PORY POLACY ZA GRANICĄ POSŁUGIWALI SĘ TAKIMI KARTAMI

 

TERAZ Z POWODU NIE OPŁACALNOŚCI PRZYJMOWANIA SKŁADEK DO ZUS

POSŁUGIWAĆ SIĘ BĘDĄ ZMUSZENI TAKIMI

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

55 thoughts on “:-) ZUS -sam siebie sabotuje!!! DOBROWOLNIE NA WŁASNĄ PROSBĘ ZREZYGNOWAŁ Z MILIONÓW zł co miesięcznych składek!!!

 1. Ubek – Jerzy Buzek

  http://top1-1.com/jerzy-buzek-zyciorys

  Jerzy Buzek został zwerbowany przez Wywiad Wojskowy PRL w 1971 roku, przed wyjazdem na stypendium naukowe do Wielkiej Brytanii (1971-72r). Pierwszym zadaniem agenta było zdobycie dla Układu Warszawskiego najnowszych technologii utylizacji gazów bojowych. Po powrocie do kraju, w końcu 1972 roku, Jerzy Buzek złożył stosowny raport.

  Jerzy Buzek posiadał minimum 3 “teczki” , pierwszą, gdy był rozpracowywany – przymuszany do współpracy “Docent”, drugą założył Wywiad, trzecią Służba Bezpieczeństwa, nadając kryptonim Tajny Współpracownik (TW) “Karol”. Natomiast w ramach każdej z wymienionych, występowały m.in. teczka personalna oraz teczka pracy tzw. operacyjna.

  Ubek , Jerzy Buzek

  Po strajkach sierpniowych 1980 roku Jerzego Buzka skierowano do Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego “Solidarność”. Najpoważniejszym sukcesem agenta TW “Karol” stały się działania manipulacyjne podczas I-szego Krajowego Zjazdu Delegatów NSZZ “Solidarność” w Gdańsku, gdzie jako współprowadzący obrady m.in. doprowadził do uchwalenia słynnej Odezwy do Narodów Europy Środkowo-Wschodniej.

  Charakterystyczną rolę Jerzy Buzek odgrywa w aresztowaniu przywódców Śląskiego podziemia solidarnościowego. Poznaje wyjątkowo lokal, w którym ukrywa się Tadeusz Jedynak. Wkrótce zostaje w nim aresztowany tenże lider władz regionalnych i krajowych. Następnie Jerzy Buzek poznaje mieszkanie, w którym ukrywa się następny szef regionalnych struktur “Solidarności”- Jan Andrzej Górny. Po kilku godzinach lokal okrąża ogromna liczba samochodów SB oraz cywilnych i mundurowych funkcjonariuszy służb bezpieczeństwa PRL. Poszukiwanego przez 7 lat listem gończym Prokuratury Wojskowej czołowego działacza podziemnych struktur, w tym Komisji Krajowej NSZZ “Solidarność” aresztowano… bez rewizji lokalu !

  Jerzy Buzek niezauważony, z torbą pełną związkowych pieniędzy, bez kłopotu opuszcza po kwadransie “kocioł”. Nie znany jest w dziejach podziemia przypadek (a tym bardziej na “czerwonym” Śląsku), by przy tak ważnym aresztowaniu Służba Bezpieczeństwa nie dokonywała gruntownej rewizji i “zabezpieczenia” lokalu. Jedynym, który skorzystał na powyższych aresztowaniach był Jerzy Buzek, który jako „doradca” zaczął “nieformalnie” reprezentować Górny Śląsk w pracach krajowego kierownictwa (TKK) “Solidarności”

  Za powyższe zasługi oraz przekazanie dokumentów władz podziemnej “Solidarności” agent TW “Karol” otrzymał od Służby Bezpieczeństwa 7000 USD . Równowartość ówczesnych ok. 350 pensji !

  Jerzy Buzek nigdy nie został aresztowany, czy nawet internowany, choć już od roku 1981 z racji jawnej działalności w legalnej NSZZ “Solidarność”, był doskonale znany Służbie Bezpieczeństwa. Mało tego, 10 razy wyjeżdżał do krajów kapitalistycznych. Jest to również wypadek wśród działaczy opozycji bez precedensu. Tym bardziej, że na Śląsku szalał największy komunistyczny terror.

  Pozdrawiam Wszystkich

  Archiwum X

  1. To jakaś hormonalna tragedia – faceci stają się kobietami a kobiety facetami. GMO, hormony wzrostu w pożywieniu (estrogen) rzeński hormon – powoduje że coraz więcej facetów zachowuje się jak kobiety, emocje, ruchy, brak opanowania. Żal patrzeć.

 2. Kawały ze sfory!
  Gość:
  Wchodzi kowboj do baru i siada koło dziewczyny: – Hej kim jesteś? – pyta się kowboj – Lesbijką – Czyli? – Kiedy wstaje rano, myślę o seksie z kobietą kiedy jem śniadanie, myślę o seksie z kobietą kiedy idę do pracy, myślę o seksie z kobietą kiedy jem obiad myślę o seksie z kobietą kiedy idę spać, myślę o seksie z kobietą. A ty kim jesteś? – Wież kiedy tu przyszedłem myślałem, że jestem kowbojem ale teraz wiem że jestem lesbijką.

  Gość 2 godziny temu
  Do salonu wbiega kowboj i krzyczy: – Słuchajcie! Za chwilę do salonu przyjedzie czarny rycerz! Ten, który zabija dla przyjemności i każdego, który mu się sprzeciwi. Salon opustoszał i został tylko jeden drobny kowboj, który pomyślał sobie: – Nic mu nie zrobiłem, więc on chyba też mi nic nie zrobi. Nagle do salonu wchodzi dwumetrowy murzyn szeroki na 1,5 metra i mówi: – Ty kup mi drinka, a potem zrób mi loda. Przestraszony kowboj zrobił co miał zrobić. Nagle murzyn wstał i powiedział: – Dobra, to ja spadam, bo czarny rycerz za chwilę tu wpadnie.

 3. Ja pitole, u kisiela 2 baby się kłócą o urodęi szatę księżula….żeby było tragiko-smieszniej prawie na pogrzebie!

  Mentalność katolska jest niesamowita!

 4. najnowsze wyroki europejskiego trybunału praw człowieka przeciwko III RP:

  http://kefir2010.wordpress.com/2012/10/05/wyroki-europejskiego-trybunalu-praw-czlowieka-przeciwko-bezprawiu-w-iii-rp/

  Najnowsze orzeczenia Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w sprawach polskich
  Najnowsze orzeczenia Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w sprawach polskich
  W dniach 18 i 25 września 2012 roku Europejski Trybunał Praw Człowieka ogłosił cztery wyroki w sprawach przeciwko Polsce: Dochnal przeciwko Polsce (skarga nr 31622/07), Lewandowska – Malec przeciwko Polsce (skarga nr 39660/07), Spyra i Kranczkowski przeciwko Polsce (skarga nr 19764/07) oraz Potocka przeciwko Polsce (skarga nr 1415/11). Trybunał w orzeczeniach tych analizował zasadność skarg pod kątem zarzucanego naruszenia zakazu nieludzkiego lub poniżającego traktowania albo karania w kontekście warunków bytowych panujących w jednostkach penitencjarnych, prawa do wolności i bezpieczeństwa osobistego, zarówno w odniesieniu do zarzucanej bezprawności stosowania tymczasowego aresztowania, jego przewlekłości, jak również rzetelności procedury habeas corpus, swobody wypowiedzi, prawa do poszanowania życia prywatnego i rodzinnego w kontekście niezapewnienia stosownej opieki lekarskiej, a także, prawa do rzetelnego procesu sądowego w aspekcie wymogu rozpoznania sprawy w rozsądnym terminie.
  Dochnal przeciwko Polsce
  Pierwsze z omówionych orzeczeń – Dochnal przeciwko Polsce – dotyczy problematyki tymczasowego aresztowania w kontekście zasadności oraz prawidłowości stosowania tego środka, a także warunków jego wykonywania, zarówno z punktu widzenia warunków bytowych panujących w jednostkach penitencjarnych, jak również poszanowania prawa do życia prywatnego i rodzinnego osoby pozbawionej wolności.
  Skarżący, businessman i lobbysta, był podejrzany o skorumpowanie urzędnika państwowego wysokiego szczebla, a także podżeganie do przekupstwa na szkodę Skarbu Państwa. W dwóch toczących się w tym przedmiocie postępowaniach stosowano tymczasowe aresztowanie, łącznie przez okres 3 lat i 10 miesięcy, z tym, że okres ten obejmuje również ponowne tymczasowe aresztowanie skarżącego, zastosowane po wcześniejszym uchyleniu tego środka.
  W skardze do Trybunału skarżący zarzucił, że tymczasowe aresztowanie w jego sprawie było podyktowane de facto względami politycznymi, z naruszeniem art. 18 Konwencji, ustanawiającego granice stosowania ograniczeń praw, stosowane było zbyt długo, a także, nie zapewniono mu, koniecznego dla realizacji prawa do kwestionowania stosowania tego środka, dostępu do akt sprawy. W odniesieniu do warunków wykonywania tymczasowego aresztowania skarżący, powołując się na art. 3 Konwencji, zarzucił, iż przez okres przeszło dwóch lat przebywał w izolacji, bez dostępu do przewidzianej dla innych osadzonych możliwości uczestnictwa w zajęciach, a także bez możliwości otrzymywania prasy. Ponadto, zarzucił, że odmowa wyrażenia zgody na kontakt z członkami jego rodziny stanowiła naruszenie gwarantowanego art. 8 Konwencji prawa do poszanowania życia prywatnego i rodzinnego.
  W odniesieniu do pierwszego z podnoszonych zarzutów skarżący odwoływał się przede wszystkim do faktu zastosowania tymczasowego aresztowania pomimo braku wystarczającego podejrzenia popełnienia czynu zabronionego, a także stosowania tego środka w oparciu o podstawy pozaprocesowe, głównie jako aresztu wydobywczego. Trybunał nie uwzględnił tych zarzutów. Oceniając skargę w przedmiotowym zakresie wskazał, że dla zgodności z art. 5 ust. 1 lit c Konwencji nie jest wymagane pozyskanie w chwili zatrzymania wystarczających dowodów do skazania. Celem zatrzymania jest bowiem przeprowadzenie postępowania w związku ze stawianymi osobie zatrzymanej lub aresztowanej zarzutami, w ramach którego zostaną one potwierdzone bądź wyeliminowane. Jakkolwiek, podejrzenie musi być oparte na uzasadnionych podstawach, przy czym sama dobra wiara organu zatrzymującego jest niewystarczająca. Celem uniknięcia ryzyka arbitralności konieczne jest istnienie takich okoliczności, które o możliwości popełnienia przez osobę zatrzymaną przestępstwa przekonałyby obiektywnego obserwatora. W ocenie Trybunału, w realiach niniejszej sprawy, władze krajowe odwołując się do obszernego materiału dowodowego, liczącego przeszło 200 tomów akt, który znalazł następnie odzwierciedlenie w akcie oskarżenia oraz późniejszym skazaniu skarżącego, słusznie przyjęły istnienie przesłanki uzasadnionego podejrzenia popełnienia zarzucanych mu czynów. W odniesieniu natomiast do zarzutu dotyczącego politycznego kontekstu tymczasowego aresztu w sprawie skarżącego, Trybunał wskazał, że dla naruszenia art. 18 Konwencji, konieczne jest wykazanie rzeczywistej intencji zastosowania przewidzianego tam ograniczenia, przy czym ciężar dowodu spoczywa na osobie stawiającej zarzut, w tym konkretnym przypadku na skarżącym. Niemniej jednak skarżący ograniczył się w tym zakresie jedynie do bardzo ogólnego wskazania, iż tymczasowe aresztowanie w jego sprawie służyło prześladowaniu go, co samo w sobie nie mogło stanowić dostatecznego wykazania złej woli po stronie organów krajowych. Trybunał przyznał, że sprawa skarżącego mogła budzić pewne podejrzenia co do intencji władz krajowych, jednak samo podejrzenie, że władze wykorzystywały swoje uprawnienia do innych celów niż te, określone w Konwencji nie jest wystarczające, aby udowodnić – przy czym przy tak poważnym zarzucie wymagany jest bezsporny i bezpośredni dowód – naruszenia art. 18 Konwencji.
  W odniesieniu do pozostałych zarzutów Trybunał stwierdził, że tymczasowe aresztowanie w sprawie skarżącego nie było oparte na właściwych i wystarczających podstawach stosowania tego środka. Postanowienie w przedmiocie przedłużenia stosowania tego środka odnosiły się jedynie bardzo ogólnie do obawy matactwa z jego strony, nie wskazując jakie to konkretnie okoliczności przemawiały za przyjęciem takiego wniosku, co nie mogło uzasadniać całkowitego okresu aresztu w sprawie skarżącego.
  Trybunał stwierdził naruszenie Konwencji również w odniesieniu do rzetelności procedury habeas corpus, w kontekście odmowy skarżącemu dostępu do akt sprawy. W realiach niniejszej sprawy, skarżący był pozbawiony możliwości dostępu do akt postępowania przez okres przeszło 2 lat, przy czym jednocześnie przez okres 14 miesięcy był on tymczasowo aresztowany. Oddalając wnioski w powyższym zakresie, władze krajowe odwoływały się między innymi do faktu utajnienia części materiałów dowodowych, a także skomplikowanego i wieloosobowego charakteru sprawy. Oceniając skargę w tym zakresie Trybunał podkreślił konieczność efektywnego prowadzenia śledztwa i jego znaczenie dla wyniku sprawy, przy czym zaznaczył jednocześnie, że nie może się to odbywać kosztem praw osób podejrzanych.
  W odniesieniu do warunków wykonywania tymczasowego aresztowania Trybunał oddalił zarzut w zakresie niewłaściwych w ocenie skarżącego warunków bytowych oraz faktu jego izolacji. Rozstrzygając w tym przedmiocie wskazał, iż skarżący nie kwestionował tych warunków na poziomie krajowym, co biorąc pod uwagę subsydiarny charakter ochrony przewidzianej w Konwencji, było konieczne nawet w kontekście zarzucanej przez skarżącego iluzoryczności takich środków. Trybunał uwzględnił natomiast zarzut w przedmiocie odmowy udzielania skarżącemu widzeń z rodziną. Uzasadniając swoje rozstrzygnięcie wskazał, że art. 217 Kodeksu karnego wykonawczego, regulującego kwestię widzeń był sformułowany bardzo nieprecyzyjne w odniesieniu do podstaw odmowy udzielania takich widzeń, jak również nie przewidywał możliwości kwestionowania decyzji odmownej. Takie sformułowanie przedmiotowego przepisu pozwalało na jego arbitralne stosowanie i w konsekwencji nie mogło być uznane za zgodne z prawem dla celów przewidzianych w art. 8 Konwencji.
  Trybunał przyznał skarżącemu tytułem odszkodowania kwotę 3.300 euro, zaś tytułem słusznego zadośćuczynienia kwotę 8.800 euro.
  Orzeczenie jest obecnie dostępne w języku angielskim w bazie orzeczniczej Trybunału (www.echr.coe ), planowane jest jego przetłumaczenie i opublikowanie na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości.
  W kontekście tematyki stanowiącej przedmiot rozważań Trybunału w treści niniejszego wyroku zaznaczyć należy, iż na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości dostępny jest standard „Prawo do rozsądnego czasu aresztowania w orzecznictwie Europejskiego Trybunału Praw Człowieka”.
  Lewandowska – Malec przeciwko Polsce
  Kolejna sprawa, Lewandowska – Malec przeciwko Polsce dotyczyła dopuszczalnych granic swobody wypowiedzi. Skarżąca, radna w Radzie Miasta i Gminy Świątniki Górne, w odpowiedzi na list otwarty burmistrza Świątnik Górnych – J.B., który, w postaci apelu do Prezydenta RP, jako ogłoszenie płatne, zamieściła gazeta Rzeczpospolita, w którym to liście autor kwestionował zgodność z Konstytucją RP działalności Komisji Orzekających Regionalnych Izb Obrachunkowych, skierowała do Internetowego Serwisu Samorządowego głos w dyskusji. W przedmiotowym tekście skarżąca zarzuciła burmistrzowi między innymi bezprawne naciski na prokuraturę badającą sprawy nieprawidłowości stwierdzonych protokołem kontroli Regionalnych Izb Obrachunkowych, zakup samochodu służbowego oraz poświadczenia nieprawdy w kartach drogowych samochodu służbowego. W rezultacie, burmistrz wniósł prywatny akt oskarżenia przeciwko skarżącej, zaś wyrokiem z dnia 12 września 2006 roku Sąd Rejonowy w Wieliczce uznał Izabelę Lewandowską-Malec za winną przestępstwa pomówienia, wymierzając jej karę grzywny w wysokości 150 stawek dziennych, ustalając wysokość jednej stawki dziennej na kwotę 50 złotych. Ponadto Sąd, na mocy art. 215 k.k., orzekł podanie wyroku do publicznej wiadomości poprzez opublikowanie go w internetowym Serwisie Samorządowym Polskiej Agencji Prasowej przez okres dwóch tygodni oraz jednokrotne opublikowanie wyroku w dodatku lokalnym Dziennika Polskiego, jak również zasądził od oskarżonej na rzecz oskarżyciela prywatnego poniesione przez niego koszty procesu oraz koszty sądowe poniesione przez Skarb Państwa. Skarżąca wniosła apelację, którą wyrokiem z dnia 20 kwietnia 2007 roku Sąd Okręgowy w Krakowie uznał za oczywiście bezzasadną.
  W skardze do Trybunału skarżąca zarzuciła naruszenie art. 10 Konwencji gwarantującego swobodę wypowiedzi. Uwzględniając przedmiotowy zarzut Trybunał zastosował test legalności, celowości oraz konieczności ingerencji władz krajowych w społeczeństwie demokratycznych. W realiach niniejszej sprawy, z uwagi stosowne regulacje prawne stanowiące gwarancję legalności ingerencji władz krajowych, jak również jej celowość z punktu widzenia ochrony dóbr osób trzecich, w tym konkretnym przypadku burmistrza, ocenie Trybunału podlegała jedynie proporcjonalność takiej ingerencji z punktu widzenia konieczności w społeczeństwie demokratycznym. W tym kontekście Trybunał odwołał się do wypracowanych na gruncie swojego orzecznictwa standardów w zakresie różnic pomiędzy faktami i ocenami, dopuszczalności szerszej krytyki w odniesieniu do osób pełniących funkcje publiczne, jak również znaczenia – z punktu widzenia swobody wypowiedzi – debaty publicznej. Trybunał odwołał się również do wyciągniętych w stosunku do skarżącej konsekwencji prawnych, które nawet zakładając, że sankcja karna sama w sobie nie stanowi naruszenia Konwencji, uznał za nadmierne. Trybunał wskazał, że wyrok skazujący, w połączeniu z karą finansową, mogą wpływać negatywnie na swobodę wypowiedzi, zniechęcając do krytyki osoby burmistrza.
  Trybunał przyznał skarżącej tytułem odszkodowania kwotę 2.600 euro, tytułem słusznego zadośćuczynienia kwotę 3.000 euro, a także tytułem zwrotu kosztów kwotę 100 euro.
  Orzeczenie jest obecnie dostępne w języku angielskim w bazie orzeczniczej Trybunału (www.echr.coe ), planowane jest jego przetłumaczenie i opublikowanie na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości.
  Także problem poruszony w niniejszym wyroku stanowi przedmiot ugruntowanego orzecznictwa Trybunału, a opracowany w tym zakresie standard „Standardy orzecznictwa Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w sprawach dotyczących wolności wyrażania opinii” znajduje się na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości.
  Spyra i Kranczkowski przeciwko Polsce
  W sprawie ze skargi Anny Spyra i małoletniego Oskara Kranczkowskiego skarżący sformułowali zarzut naruszenia art. 8 Konwencji, chroniącego prawo do poszanowania życia prywatnego i rodzinnego, w związku z brakiem właściwej opieki medycznej po porodzie, w szczególności przez wzgląd na nieprzestrzeganie przez personel medyczny standardów opieki nad noworodkami. Skarżący zarzucili ponadto brak skutecznego postępowania wyjaśniającego na poziomie wewnętrznym w sprawie okoliczności, które doprowadziły do kalectwa małoletniego skarżącego.
  Trybunał w sprawie tej nie stwierdził naruszenia art. 8 Konwencji. Wskazując, iż podobnie jak odnosi się to do obowiązków pozytywnych państwa wynikających z konieczności zagwarantowania prawa do życia, przewidzianego w art. 2 Konwencji, również w kontekście ochrony integralności fizycznej jednostki przez pryzmat art. 8 Konwencji, w ocenie Trybunału, władze mają obowiązek stworzenia ram prawnych, nakładających na szpitale, czy publiczne, czy też prywatne, nakazujących przedsięwzięcie odpowiednich środków mających na celu ochronę życia (integralności fizycznej) pacjentów. Odwołując się do okoliczności faktycznych niniejszej sprawy, ustalonych w toku postępowań krajowych, w szczególności – do opinii biegłych wydanych na potrzeby tych postępowań, Trybunał nie stwierdził w powyższym zakresie zaniechań i uznał, iż w żadnym z postępowań nie zostało stwierdzone, iż sposób postępowania z małoletnim skarżącym w trakcie sprawowania nad nim opieki okołoporodowej naruszył obowiązujące w tym zakresie przepisy. Dlatego też Trybunał uznał, iż nie doszło tu do naruszenia materialnego art. 8 Konwencji.
  Jeżeli zaś chodzi o zarzucaną przez skarżących nieskuteczność postępowań mających na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzeń stanowiących źródło niepełnosprawności skarżącego Oskara Kraczkowskiego, Trybunał uznał, że w sprawie tej skarżący skorzystali z rozpoznania ich sprawy przez sądy cywilne trzech instancji, jak również przez instytucje właściwe w zakresie przeprowadzenia postępowania dyscyplinarnego. Na potrzeby tych postępowań zostały sporządzone cztery opinie biegłych, z których nie wynika istnienie związku przyczynowego pomiędzy działaniami personelu szpitalnego oraz niepełnosprawnością małoletniego. Trybunał uznał więc, że co do zasady polski system sądowy, rozpatrywany jako całość, zapewnił skarżącym możliwość zbadania, w adekwatny sposób, zasadności ich żądania. W konsekwencji nie doszło do naruszenia art. 8 Konwencji również w aspekcie proceduralnym.
  Orzeczenie jest obecnie dostępne w języku francuskim w bazie orzeczniczej Trybunału (www.echr.coe ), planowane jest jego przetłumczenie i opublikowanie na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości.
  Potocka przeciwko Polsce
  W kolejnym orzeczeniu, wydanym w sprawie zainicjowanej skargą wniesioną przez Annę Potocką, Trybunał stwierdził naruszenie art. 6 Konwencji z uwagi na przewlekłość postępowania administracyjnego, które toczyło się przez okres 11 lat i 4 miesięcy.
  Tytułem słusznego zadośćuczynienia Trybunał przyznał skarżącej kwotę 6.500 euro.
  Orzeczenie jest dostępne w języku angielskim w bazie orzeczniczej Trybunału (www.echr.coe ).
  Planowane orzeczenia Trybunału
  Na dzień 2 października 2012 roku Trybunał zaplanował wydanie orzeczenia w następujących sprawach przeciwko Polsce – Czaja przeciwko Polsce (skarga nr 5744/05), Kapel przeciwko Polsce (skarga nr 16519/05), Kluska przeciwko Polsce (skarga nr 33384/04), Kowal przeciwko Polsce (skarga nr 21913/05), Kura przeciwko Polsce (skarga nr 17318/04), Lasota przeciwko Polsce (skarga nr 6762/04), Antoni Lewandowski przeciwko Polsce (skarga nr 38459/03), Płaczkowska przeciwko Polsce (skarga nr 15435/04), Rusin przeciwko Polsce (skarga nr 25360/04) oraz Trznadel przeciwko Polsce (skarga nr 5970/05). Skarżący, będący rodzicami dzieci cierpiących na poważne dolegliwości zdrowotne (astma, epilepsja, bronchit i chroniczna alergia), powołując się na art. 1 Pierwszego Protokołu Dodatkowego do Konwencji, kwestionują pozbawienie ich prawa do wcześniejszych emerytur, które przysługiwały im w związku z opieką nad dziećmi. Obecnie na rozpoznanie przez Trybunał oczekuje 130 podobnych skarg.

   1. A tam bomber , ja w takie rzeczy się nie bawię i tyle , a co do pana t.k to niech nadal się zajmuje działami orgonowymi ,to wychodzi mu najlepiej hahahahaha
    A ja wolę być w wirtualnym świecie na Pacyficu i tłóc się Japsami i tu masz cząsteczkę mojej zabawy , płynę na morze wschodnio chińskie i tam będzie mój teatr działń
    http://www.youtube.com/watch?v=2EXr9yKhdH8&feature=plcp
    I tak to wygląda panie Miziak , pozdrowienia z gorącego i bojowego morza chińskiego ! hahahahahahahahaha
    J.M.H

  1. Odnośnie poprzedniej wypowiedzi….wydaje mi się,że my starsze pokolenie,oczywiście nie wszyscy,ale ci ,co mają otwarty umysł,z racji doświadczeń życiowych,a i sposobu dawnego systemu edukacyjnego ,potrafimy jakoś szerzej wszystko widzieć i kojarzyć.Nikt nam tak nie zaśmiecał umysłu ,jak dzieje się to teraz.Może nie był to cudowny ustrój,ale kto chciał,to mimo wszystko potrafił wyciągać wnioski z wydarzeń politycznych.Szkoda tylko ,że tak daliśmy się oszukać i podejść w 89 roku.I może to oszustwo zniechęca młodych ,do wysłuchiwania naszych racji,bo jakby nie było,wszystko zostało schrzanione.To w jakimś stopniu ma wpływ na spsób postrzegania świata ,przez młodzież.Kompletny zanik patriotyzmu,marazm,brak nadziei na lepsze jutro dla naszych dzieci i wnuków,dołuje ludzi i zaczynają olewać wszystko i wszystkich.Do zmiany postępowania muszą jednak sami dorosnąć-my ich do tego nie zmusimy.Nic na siłę…..niestety…..pozdrawiam….

   1. Coz roznie jest ja bym nie powiedziala ze starsi maja jakies lepsze predyspozycje. Ja akurat na podstawie swojego doswiadczenia moge powiedziec ze to mlodzi maja bardziej otwarte umysly a starsi sa oczadziali telewizorem i kosciolem. Ponadto starsi utrwalaja biernosc. Sa juz pogodzeni z losem, swoje odchowali odpracowali i teraz czekaja na przeniesienie do lepszej krainy. Mlodym natomiast zalezy na poprawie sytuacji bo CHCA i MUSZA zaozyc rodzine miec dzieci, zegar biologiczny tyka a tu… NIC. Bo ciagle na garnuszku rodzicow albo jak juz znajda prace tyraja za dwoch na nedzne ochlapy.

    Moze ktos po prostu musi zrobic pierwszy krok.

    1. Na temat starszych ludzi można powiedzieć ,że są tacy,jak piszesz i zupełnie inni…
     Ja telewizji nie oglądam od 7 lat,odkąd kupiłam komputer ,zainstalowałam internet i
     ,przy pomocy rodziny nauczyłam sie obsługiwać ten sprzęt.Zaznaczam ,że obecnie mam 65 lat,mieszkam sama ,bo mąż zmarł właśnie 7 lat temu i zamiast spędzać czas w kościele i na plotach ,korzystam z wolnego czasu i poszerzam horyzonty,wcześniej odchowałam wnuczkę,teraz musi chodzić do przedszkola,z racji obowiązku szkolnego.A i w dalszym ciągu pomagam rodzinie w różny sposób,oprócz finansowego ,bo młodzi pracują i dobrze sobie radzą finansowo.Córka ma 38 lat,zięć 42…a więc nie są to nastolatkowie i pewne sprawy powinni już rozumieć.Córka jest uświadomiona,i też otwarta na świat,tylko zięć jest niereformowalny.Ale ma inne zalety ,więc muszę mu wybaczyć.Ale dośc o mnie.
     Chciałam napisac o czymś innym- otóz będąc raz u lekarza,spotkałam w poczekalni,przed gabinetem panią w wieku 83 lata/sama się przedstawiła/która zaczęła mnie uświadamiać politycznie,to wszystko ,co wiem od dawna,i tak potoczyła się interesująca rozmowa o polityce i sytuacji w kraju.Byłam pełna podziwu nad wiedzą tej osoby.Zapytałam skąd to wszystko wie,a ona odparła ,że słucha radia Rydzyka.I że wielu starszych stąd czerpie wiedzę polityczną.
     Muszę nadmienić ,że jestem osobą nie uczestniczącą w życiu kościoła,i żyjącą tylko
     wg.własnych zasad,i uważam że kościół nie jest mi do niczego potrzebny.A więc są różni starsi ludzie. I wcale nie oczekujemy na przejście na drugą stronę.Pozdrawiam.

     1. nie twierdzę ze wszyscy ale większosć starszych jest taka i do tego odczuwa się z nimi w kontaktach butę i agresje – – apropo ziecia ja też mam 42 / 3 lata a jak piszesz jesteśmy różni wiec to tak naprawdę od ludzi zależy a nie od wieku – pozdrawiam 😉

      ps. mysle ze w polsce problem ten jest związany z tym ze ludzie mało podróżowali poza granice –

      CHM mozna to nadrabiać dziś info netem – a najlepiej ksiażki prawdziwe papierowe i te wydawane dawno SĄ NAJLEPSZE

 5. Mizia, jak juz pisałem kiedys polen to poletko doswiadczalne nwo i banksterów, na siłe nam dokręcają i patrzą ile jeszcze zniesiemy a zniesiemy bądz bedziemy się wykrwawiac bardzo długo, i nic nie zrobimy bowiem prawdziwych walecznych ,homorowych polakow nie ma zostali z pełną premedytacją zlikwidowani.
  Od dziesięcio leci syjonistyczni sk……y urabiają nas na szarą mase bez wartosci patriotycznych i historii kraju… Wiec kto ma walczyc o swoje? 2mln młodych ambitnych wyjechało ! a reszta siedzi i merda ogonkami jak pancio kaze bo lepiej miec kilka groszy niz nic…… a jak podniosą głowe to ich wyp…..ą z roboty!
  Ponadto przemysł i co większe zakłady zrujnowano, zlikwidowano związki mające wpływ na miliony pracowników ktorzy zastrajkowali jak im cene kiełbasy podniesiono to juz historia…. więc komu walczyć?
  poza tym w tym kraju jest jeden wielku burdel związki nie mogą się ze sobą zgadać aby porwac za sobą tysięce…a szkoda……

  zastanawia mnie tylko jedno, z jednej strony nam dokrecają aby wyssac, wydoic resztki z nas bo wiedzą ze jestesmy ulegli a z drugiej płemiełowi chyba chodzi o wywołanie burd i przewrotu w tym kraju co byłoby im chyba na ręke,bo to jest tu taki burdel i złodziejstwo ze tylko przewrot mógłby zatuszowac ich machloje i bankructwo, niewypłacalnosc zusu moznaby zwalic na ludzi, i na koszta operacji porządkowych……..

  jest jeszcze trzecie wytłumaczenie, nas doją bo jak wiadomo znana nam rasa chce nas zrównać do roli gowna co otwarcie zapowiedzieli…a nas nie rząd ma i tak nas w dupie bo sa to w znacznej większosci obywateli z izraelskimi paszportami, jakl dojdzie do czego to wszyscy jak jeden spierdolą do izraela,niemiec, czy anglii…… tylko ze moze wtedy polska się obudzi i zastosuje wariant islandzki badz argentynski tylko ze na to banksterzy z BS nie mogą sobie pozwolic….co zaowocuje tym iz pomocne kraje UE pomogą donkowi utrzymac dymokracje wielkiego brata……

  nie mając wojska za plecami g…. mozna zrobic, jak nasza policja nie da rady to wejdą policmajstry od sasiadow…….bo wiedzą ze jak polak juz ruszy to ciężko go zatrzymać…
  taka nasza polska ułanska fantazja… 🙂

   1. własnie tak duzo ludzi mysli, ale to nie ze tak chcą tylko z przekonania o własnej bezsilnosci którą na kazdym kroku się nam wpaja……. zreszta sam widzisz iz pomimo iz cos się zaczyna dziac to i tak idzie jakpo grudzie….
    to ze nie ma co do gara wsadzic to h..j w porównaniu z tym iz np radyjko im skasują.. praktycznie kazdy powinien przeczyta protokoły medrcow syjonu, wiem ich pochodzenie i kto to napisał po dzis dzien jest sporne ale wystarczy trochę poczytac aby przejzec na oczy iz to się dzieje w realu od dziesięcioleci…..

    Jak juz to nikogo nie obudzi to faktycznie pozostaje nam jesionka…..

    Oszustwo będzie tak olbrzymie, tak obszerne, że ujdzie ludzkiej uwadze.

    To przymierze NIGDY, PRZENIGDY nie może być znane. NIGDY PRZENIGDY spisane lub omawiane, ponieważ świadomość się rozszerzy i spowoduje straszny gniew GŁÓWNEGO STWÓRCY na nas i zostaniemy wrzuceni do przepaści, z której wyszliśmy i pozostaniemy tam do końca na wieczność.

    Ci, którzy je dostrzegą będą uważani za szaleńców.

    Utworzymy oddzielne fronty aby zapobiec rozpoznaniu połączeń z nami.

    Będziemy się zachowywać tak, jakbyśmy nie mieli z tym nic wspólnego aby kontynuować to oszustwo.

    Celem będzie stawianie małych kroków w czasie, uchroni to nas przed podejrzeniami. To także zabezpieczy ich przed zauważaniem zachodzących zmian.

    Zawsze będziemy stali ponad relatywnym polem ich doświadczeń ponieważ sekrety są absolutne.

    Będziemy zawsze razem pracować i będziemy związani poprzez krew i sekret. Śmierć spotka każdego, kto zacznie to wyjawiać.

    Będziemy utrzymywać ich przy życiu krótko wraz ze słabościami ich umysłów, podczas kiedy będziemy udawać, że czynimy odwrotnie.

    Będziemy używać naszej wiedzy naukowo-technologicznej w subtelny sposób, tak ze nigdy nie połapią się, co się dzieje.

    Będziemy używać metali lekkich, przyspieszaczy starzenia się oraz środków odurzających w pokarmie, wodzie oraz w powietrzu.

    Będą pod parasolem trucizn, w którąkolwiek stronę się skierują.

    Lekkie metale będą powodować utratę zmysłów. Będziemy obiecywać lekarstwa na wielu frontach, jednakże będziemy im dodawać jeszcze więcej trucizn.

    Trucizny będą absorbowane poprzez skórę i usta, będą one niszczyć ich umysły oraz narządy rozrodcze. W wyniku tego będą się rodzić martwe niemowlęta a my będziemy ukrywać te informacje przed nimi.

    Trucizny będą ukryte we wszystkim, co ich otacza, co piją, jedzą, wdychają i noszą.

    Musimy być genialni w rozprowadzaniu trucizn ponieważ mogą to dostrzec.

    Będziemy ich przekonywać, że trucizny są dobre, połączymy to z wesołymi obrazkami i muzyką.

    Tych poszukujących pomocy zwerbujemy, aby dalej rozpowszechniali nasze trucizny.

    Będą widzieć nasze produkty w filmach i będą rosnąć akceptując je i nigdy się nie dowiedzą o rzeczywistych ich efektach.

    Podczas porodów będziemy wstrzykiwać trucizny do krwi ich dzieci przekonując ich, że to dla ich pomocy.

    Będziemy rozpoczynać wcześnie, kiedy ich umysły będą młode, będziemy atakować dzieci tym, co one najbardziej lubią, słodyczami.

    Kiedy ich zęby będą próchnieć, wypełnimy je metalami, które będą zabijać ich umysły oraz okradać je z ich przyszłości.

    Kiedy ich zdolności do nauki zostaną naruszone, będziemy tworzyć lekarstwa, który uczynią ich jeszcze bardziej chorymi i spowodują inne choroby, dla których będziemy tworzyć jeszcze więcej lekarstw.

    Będziemy czynić ich uległymi i słabymi przed nami poprzez naszą moc.

    Będą one wzrastać w depresji, powolni i otyli, a kiedy przyjdą do nas o pomoc, damy im więcej trucizny.

    Będziemy koncentrować ich uwagę ku pieniądzowi oraz ku dobrami materialnymi, nie będą w stanie zachować wewnętrznej samokontroli.

    Będziemy odwracać ich uwagę nierządem, zewnętrznymi przyjemnościami oraz grami, więc nie będą w stanie się jednoczyć.

    Ich umysły będą zawsze należeć do nas i oni zawszę będą posłuszni naszym poleceniom.

    Jeżeli odmówią nam, znajdziemy sposoby na technologię kontroli umysłu w ich życiu. Będziemy wykorzystywać strach jako naszą broń.

    Ustanowimy ich rządy oraz ustanowimy także opozycję. Będziemy kontrolowali obie strony.

    Zawsze będziemy ukrywać nasze cele ale zawszę będziemy realizować nasz plan.

    Będą wykonywać pracę dla nas, a my będziemy ich wynagradzać za ich trud.

    Nasze rodziny nigdy nie będą się z nimi mieszać. Nasza krew musi być zawsze czysta, taka jest nasza droga .

    Spowodujemy, że będą się zabijać wzajemnie, kiedy tylko będzie to w naszym interesie.

    Będziemy ich separować od siebie za pomocą dogmatów i religii.

    Będziemy ściśle kontrolować wszystkie aspekty ich życia i będziemy nimi kierować, co myśleć i jak mysleć.

    Będziemy nimi kierować delikatnie i grzecznie, pozwalając im myśleć, że są samodzielni.

    Będziemy siać nieprzyjaźń pomiędzy nimi poprzez nasze frakcje.

    Kiedy światło wiedzy zaświeci pomiędzy nimi, wygasimy je poprzez szyderstwo lun śmierć, którekolwiek nam będzie bardziej pasowało.

    Spowodujemy, że będą sobie wyrywać serca i zabijać własne dzieci.

    Uzyskamy to używając nienawiści jako naszego sprzymierzeńca i gniewu, naszego przyjaciela.

    Nienawiść oślepi ich całkowicie i oni nigdy się nie zorientują, że z ICH konfliktów wyłonimy się MY jako ich władcy. Będą zbyt zajęci wzajemnym zabijaniem się.

    Będą się kąpać we własnej krwi i zabijać swoich bliźnich tak długo, jak długo uznamy to za konieczne.

    Osiągać będziemy z tego wielkie korzyści, dlatego że oni nas nie widzą ponieważ nie mogą nas widzieć.

    Nasze korzyści z ich wojen i ich śmierci będą kontynuowane.

    Będziemy to powtarzać tak długo, dopóki nasz ultymatywny cel nie zostanie osiągnięty.

    Będziemy kontynuować kontrolę ich życia w strachu i gniewie poprzez obrazy i dźwięk.

    Użyjemy wszelkich dostępnych środków aby to uzyskać.

    Narzędzia te zostaną stworzone ich pracą.

    Będą nienawidzić siebie i bliźniego.

    Zawsze będziemy ukrywać świętą prawdę przed nimi, że my jesteśmy wszyscy jedno. Tego nie mogą się nigdy dowiedzieć.

    Nigdy nie mogą się dowiedzieć, że kolor jest iluzją, zawsze muszą myśleć, że nie są równi.

    Krok po kroku, krok po kroku będziemy zdążali do celu.

    Zabierzemy ich ziemię, środki do życia i bogactwo i będziemy posiadać totalną kontrolę nad nimi.

    Oszukamy ich, aby zaakceptowali prawa, które ograbią ich z tych fragmentów wolności, jaką jeszcze będą posiadać.

    Ustanowimy system monetarny który uwięzi ich na stałe, utrzymując ich oraz ich dzieci w długach.

    Kiedy zaczną się jednoczyć, oskarżymy ich o przestępstwa oraz ukażemy odmienny bieg wydarzeń światu, ponieważ będziemy właścicielami mediów.

    Będziemy używać mediów w celu kontroli biegu informacji oraz uczuć które my faworyzujemy.

    Kiedy powstaną przeciw nam zgnieciemy ich jak insekty, ponieważ są mniej warte niż one.

    Będą bezbronni bez możliwości działania ponieważ nie będą posiadali broni.

    Powołamy niektórych z nich aby realizowali nasze plany, obiecamy im życie wieczne, ale oni nigdy tego nie otrzymają ponieważ nie należą do nas.

    Rekrutów nazywać będziemy „zainicjowanymi” i będą tak indoktrynowani aby wierzyć w fałszywe rytuały oraz pisma wyższych sfer. Członkowie tych grup będą myśleć że są z nami ale nigdy nie będą znali prawdy.

    Oni nigdy nie mogą poznać prawdy ponieważ mogą się odwrócić przeciwko nam.

    Za ich pracę będą nagradzani ziemskimi rzeczami oraz wielkimi tytułami, ale oni nigdy nie staną się nieśmiertelnymi i nigdy się z nami nie połączą, nigdy nie otrzymają światła i nigdy nie będą podróżować ku gwiazdom.

    Nigdy nie osiągną wyższych realiów, ponieważ zabijanie własnego rodzaju zastopuje ich postęp w kierunku oświecenia.

    Prawda będzie ukryta przed nimi będąc jednocześnie wprost w ich twarze, tak ze nie będą w stanie skupić się na niej, zanim nie będzie za późno.

    O tak, będzie wielka iluzja wolności, że oni nigdy nie zauważą tego, że są naszymi niewolnikami.

    Kiedy wszystko osiągniemy, rzeczywistość, którą utworzymy dla nich będzie znaczyła, że jesteśmy ich właścicielami.

    Rzeczywistość będzie ich więzieniem. Będą żyli we własnych snach.

    Kiedy osiągniemy nasz cel, rozpocznie się nowa era dominacji .

    Ich umysły będą powiązanie z ich wierzeniami, wierzeniami, które my ustaliliśmy od dawien dawna.

    Ale kiedy zorientują się, zniszczymy ich. ONI NIGDY TEGO NIE MOGĄ WIEDZIEĆ.

    Jeżeli kiedykolwiek znajdą tę prawdę, że będą w stanie nas zniszczyć, zaczną działać w tym kierunku.

    Nigdy nie muszą się dowiedzieć co uczyniliśmy, ponieważ jeżeli się dowiedzą, nie mamy gdzie uciec i będzie łatwo widzieć kim jesteśmy, kiedy zasłona zostanie usunięta.

    Kiedy nasze działania ujawnią kim jesteśmy, będą nas ścigać i nikt nie da nam ochrony.

    To jest tajemnicze przymierze poprzez które będziemy żyli teraz oraz w przyszłości, ponieważ owa rzeczywistość następowała poprzez wiele pokoleń.

    To przymierze jest opieczętowane krwią, naszą krwią. My jesteśmy tymi , którzy zstąpili z nieba na ziemię.

    1. cyt:”Ustanowimy ich rządy oraz ustanowimy także opozycję. Będziemy kontrolowali obie strony.” tylko głupiec nie widzi iz taki własnie teatrzyk odpierdlają na wiejskiej dla nas…… i tak od 89 roku!
     polsko, polaku obudz się!

   2. cuz moge wiecej zrobic a nizeli pisac u Ciebie (wiem moge jechac na pikiete itp ale i tak niestety nadal jestem w stadzie) juz i tak wokół mają mnie za……….. bo tylko o nwo,syjonistach, s-f opowiadam, lemmingom pasuje to co jest…………….

    głodowe pensje, brak pracy, socjalu– nikt się nie ruszy, nikt nie podniesie głosu!!!!
    natomiast jak:
    zamykaja radyjko — pospolite ruszenie siwych głów
    zamykaja dostep do pornioli i muzy z netu (acta)– pospolite ruszenie małolatów…..

    a to ze do gara nie ma co wsadzic a władzunia robi miliardowe wałki to juz h…j !!!! nikogo nie rusza…bardziej dobitnie nie mozna napisac….

    ps. wiem TY potrafisz..:-) hehehe

    1. NORMALNIE PO TYM CO JEST TEMATEM ARTA – WYCYCKANIE ZUSU – I KOMENTY TAM NA FORACH ZADOWOLONYCH DURNIÓW TU MIESZKAJĄCYCH NIE JESTEM SERIO PEWIEN CZY POLACY NIE CIERPIĄ NA JAKĄŚ ZBIOROWĄ SCHIZOFRENIE – PARANOJE

     NIE ROBIE SOBIE JAJ – CO MIESIAC OD 1 LISTOPADA WYPŁYNIE Z ZUS 270 000 000 – ZE SKŁADEK TYCH CO PRACOWALI ZA GRANICĄ

     A POLAKOM WESOŁO – tym co na tym wózku jadom -JA SIE MOGĘ NABIJAĆ BO MAM W DUPIE ZUS – ALE ONI ????/

    2. Takie odczucia,to ma chyba większość czytelników tego bloga ,a także innych na podobne tematy.Cóz,młodzi ,którzy mają pracę ,są tak „zarobieni”,że ledwo dają sobie czasowo radę,praca ,dom ,przedszkole ,starsi rodzice,którzy potrzebują opieki,choćby dowiezienie do lekarza,czy na badania.To ich tak absorbuje,że nie mają już siły na dołowanie się polityką i wszystkimi brudami ,które się dzieją.Wiem to z własnego podwórka.Jestem już na emeryturze,ale zawsze interesowałam się
     wydarzeniami na swiecie i wogóle wszystkimi społecznymi problemami.Czasem potrafię ich zrozumieć,ale od kilku lat kładę do głowy córce ,co jest grane i ogólnie wie o co chodzi...zięc jest młodym ,wykształconym i niema siły ,żeby go przekonać
     do jakichś głębszych refleksji nad sytuacją na świecie.Jego poglądy kształtuje tv i nic tego nie zmieni.Już przestałam go uświadamiać,szkoda moich nerwów,w końcu
     zacznie mnie unikać.Ze znajomymi ,też niema o czym pogadać,bo też tv i kościół
     kształtuje ich poglądy.Nic ponadto ich nie interesuje,ewentualnie jakieś plotki ,jakieś bzdury.Czarno to wszystko widzę ,ale ciągle mam nadzieję ,że to się
     musi zmienić.to zło musi pęknąć i wylać się.Może teoria setnej małpy w końcu zacznie działać i społeczeństwo otworzy szerzej oczy.Pozdrawiam wszystkich myślących….

     1. Moje dorosłe dziecko 32l mówi do mnie- powinnaś się leczyć….nie powinnaś wnukowi opowiadać tych głupot z internetu!
      Czuje się fatalnie!!!

      1. A CO SIE DZIWISZ ICH ŚWIAT WYGLADA TAK OD ICH URODZENIA – NIE ZNAJĄ INNEJ RZECZYWISTOŚCI – PAMIETASZ BAJKĘ O PTAKU W ZŁOTEJ KLATCE …. on się urodził w tej klatce i ptak który …… itd

     2. AD WYTŁUSZCZONE – ich nieda sie słowami przekonać trzeba zmienić kilka żeczy nawet bez ich zgody jak zobaczą że jest lepiej namacalnie wtedy się przyłącza – TOMASZE NIEDOWIARKI 😉

      wystarczy np . przywrócić uczciwą konkurencje na rynku biznesu – koniec z ulgami dla inwestorów zagranicznych

      a POLACY STANĄ NA NOGACH ci z boku zobaczą że moze się opłacać , że opłaca się robic coś tu w Polsce

 6. Nie chce mi się wierzyć że złodzieje tak lekko rezygnują z łupów.
  A nie będzie tak że ,taka osoba nigdzie nie dostanie jakiegokolwiek świadczenia,bo nigdzie nie będzie dostatecznie długo mieć opłacone składki.
  Mizia te wszystkie marsze protesty to tylko ujadanie burków na łańcuchu.

  Uwierzę że ludzie coś chcą zmienić jak we wiadomościach zaczną podawać że na urodziny, wesela czy świąteczne życzenia
  ,, przybyło i gorąco winszowało 3000 i więcej biesiadników ”

  1. NIE REZYGNUJĄ TYLKO WŁAŻĄ W DUPĘ OBCYM RZĄDOM -kierują pieniadze płatników do krajów w którym obiecano im AZYL po załatwieniu na cacy polski i polaków

   ONI NIE WIAŻĄ Z TYM KRAJEM ŻADNYCH PLANÓW OSOBISTYCH -poprostu go likwidują jako zawalidrogę dla rosji i niemiec

   DO PRZYWÓDCÓW I POLITYKÓW ROSJI I NIEMIEC NIEMAM PRETENSJI NAWET ICH PODZIWIAM JAK WALCZĄ O LEPSZY BYT SWOICH RODAKÓW

   1. a kto POKRYJE UBYTEK W BUDŻECIE GDY SKŁADKI ZUS ZASILĄ OBCE FUNDUSZE EMERYTALNE I KASY CHORYCH – ZEBY HUNTA TRWAŁA – CZYTAJ I PŁACZ !!!!!

    Zmiany w mandatach

    Jak poprawić bezpieczeństwo na naszych drogach? Nałożyć na kierowców jeszcze większe kary. Tylko sankcja, która jest najbardziej dotkliwa, będzie skuteczna – przekonuje posłanka Barbara Bublewicz. Czekają nas zmiany w mandatach i grzywnach.
    Po czerwcowych zmianach w taryfikatorze mandatów, kierowcy muszą być przygotowani na kolejne. Będzie drożej nawet o 100%. Projekt zmian, zlecony przez parlamentarny zespół ds. bezpieczeństwa ruchu drogowego, jest już rozpatrywany. Jego forsowaniem zajmuje się posłanka Barbara Bublewicz. Zwiększenie wysokości mandatów jest, jak twierdzi, najlepszym sposobem na poprawę bezpieczeństwa na naszych drogach.

    – W innych krajach mandat jest sankcją dotkliwą, nieuchronną i natychmiastową. Natomiast u nas nie możemy mówić o dotkliwości, jeżeli kwota mandatów jest niezmieniana od kilkunastu lat. Badania pokazały nam, że jeżeli Polak wyjeżdża za granicę, to przestrzega przepisów, ponieważ między innymi boi się wysokich mandatów. To jest sankcja, która może być skuteczna, kiedy właśnie jest dotkliwa – przekonuje Bublewicz.

    Stać ich, niech płacą

    Jeśli zmiany wejdą w życie, ostro uderzą po kieszeni kierowców. Wysokość mandatów wzrośnie dwukrotnie, chociaż posłanka Beata Bublewicz twierdzi, że należałoby ją zwiększyć co najmniej trzykrotnie. Dlaczego? Bo Polaków stać na płacenie tak wysokich stawek.

    – Nasza propozycja zwiększenia stawek nie jest matematycznie wyliczona wprost proporcjonalnie do wysokości mandatów, które obowiązywały kilkanaście lat temu, bo należałoby podnieść je trzykrotnie. Uważamy, że póki co wystarczy dwukrotnie, ale taka zmiana musi nastąpić – mówi posłanka. – Obecne kwoty obowiązują od kilkunastu lat, od 1998 roku. Wtedy średnia płaca narodowa brutto wynosiła 1061 zł, w tej chwili wynosi 3400 zł, zgodnie z wyliczeniami GUS-u, a wysokość mandatów nie zmieniła się – twierdzi.

    Po wejściu w życiu zmian, obecnie obowiązujące kwoty wzrosną więc o 100%. Poniżej w tabeli przedstawiamy wybrane przykłady zmian:

    http://moto.onet.pl/1668637,zmiany-w-mandatach,drukuj.html

    1. jazda bez swiateł w piekny słoneczny letni dzień gdy słonko prazy niemiłosiernie a klima w aucie nie wydala — 400 zł mandatu (obecnie 200) kogos chyba poj……o!
     natomiast nie mam nic przeciwko karaniu piratow drogowych, i tych co łamią przepisy ktore mają bezposredni wpływ na bezpieczenstwo…….

  1. TO KOLEJNY STRZAŁ W TEPE SPOŁECZEŃSTWO SKÓTKÓW NIKT NIE WIDZI I WIDZIAŁ NIE BĘDZIE – ALE ODCZUJĄ WSZYSCY

   ODPADŁY WPŁYWY DO ZUS I JESZCZE TRZEBA BĘDZIE ODDAĆ – ci co pracują za granicami nie odpuszczą 5 letnich składek -A FORSE NA ADWOKATÓW MAJĄ

  1. ZAPEWNE TO WYNIK OFENSYWY RÓŻAŃCOWEJ MODŁY ZOSTAŁY WYSŁYCHANE – WARSZAWA ZAGŁĘBI SIĘ WRAZ Z RZADEM I POSŁAMI W CZELUŚCI PIEKIELNE – hej !! kako bydzie jak żekł kwicoł !

 7. NIEMA CO PISAĆ MORDA DUDY RYDZYKA I JAROSŁAWA JEST ODKRYTA

  – NIE DAMY NA AUTOKARY SPECJALNE POCIĄGI … ŻEBY WESPRZEĆ JAKIEŚ PODEJRZANE PIELĘGNIARKI

  KURWA BANDA HUJÓW JEBANYCH

  a tka naprawdę te PODEJRZANE PIELĘGNIARKI SŁUŻĄ I WYZNAWCĄ RADIA MA -RYJA JAK I PIŚDZIELCOM – SŁOWEM WSZYSTKIM

  ALE REDIO I TV TRWAM JEST NAJWAŻNIEJSZE I GODNE REWOLTY !!!!!

  BANDA POJEBÓW – ZASŁUGUJECIE NA TAKI LOS JAKI MACIE –

  1. na proteście pielęgniarek go niema
   ALE WIE CO MA PIERDOLIĆ W MEDIACH ŻEBY GO NIE OPUŚCIŁY TŁUMY

   ECCHHHH – KURWY I PROSTYTUTKI MEDIALNE

   Piotr Duda: nastroje są coraz gorsze. Ludzie wyjdą na ulice 2012-10-05 (09:39)

   – Nastroje (związkowców) są coraz gorsze i jeśli rządzący będą dalej kazali zaciskać pasa pracownikom, to nie wykluczam scenariusza hiszpańsko-greckiego – oświadczył Piotr Duda, szef Solidarności w wywiadzie dla „Polska The Times”. Dodał, że ludzie wyjdą na ulice.

   – Oczywiście, że (ludzie) wyjdą na ulice. Co mają do stracenia, jeżeli proponuje im się płacę brutto 1600 złotych, co daje na rękę trochę więcej jak 1200 złotych? Co można za to kupić (…)? A ludzie pracują na tę pensję ciężko przez cały miesiąc. Na co im starczy? – mówi Duda.

   Szef Solidarności nie spodziewa się niczego dobrego dla polskich pracowników po drugim expose premiera Donalda Tuska. – To całe expose to kolejne podejście PR-owskie ze strony Platformy. Kompletnie mnie ono nie interesuje, my dokładnie wiemy, co mamy robić – uważa. I dodaje: „czegoż można się spodziewać po tym rządzie? Wszystkiego najgorszego w stosunku do pracowników”.

   Duda zdradza również, że chciałby, „aby nastąpił przełom w dialogu społecznym”. – Jedziemy wszyscy na jednym wózku, trzeba ze sobą rozmawiać przy stole negocjacyjnym. Bo jeśli się tego nie robi, zostaje już tylko ulica. A jestem ostatnim, który chciałby wychodzić na ulicę – powiedział Piotr Duda.
   (Polska The Times)

   ======================

   JAKIE WY KURWY SPRZEDAJNE MACIE SZCZEŚCIE ŻE CI ZARABIAJĄCY PO 1200 ZŁ NIE MAJA PIENIEDZY ŻEBY PRZYJECHAĆ DO WARSZAWY – I BEZ DUDY , JARKA I RYDZA WAM WJEBAĆ

   JARKOWI DUDZIE I RYDZOWI TEŻ…

 8. NAPISZE DO TEGO COŚ BARDZO NIE POPULARNEGO I SZOKUJĄCEGO

  ZA WSZYSTKIE AFERY ZŁODZIEJSTWA PRZEKRĘTY 22 LAT „WOLNEJ POLSKI”

  NIE ODPOWIADAJĄ ANI PIS, ANI PO , ANI SLD ,ANI PSL I INNE WCZEŚNIEJSZE HYBRYDY RZĄDOWE

  ODPOWIADACIE WY ZWYKLI POLACY !!!!!!!!!!!!!!!!!

  dlatego że nie przegoniliście siłom powyższych band i gangów 

  1. wniosek jest jeden jasny i prosty POLAKÓW NIKT JUŻ NIE ZMOBILIZUJE DO TEGO ABY WYZWOLILI Z SIEBIE CHOĆBY CIEŃ ODRUCHU SAMOZACHOWAWCZEGO

   ANI GROŹBĄ ANI PROŚBĄ , ANI POCHWAŁAMI ANI OŚMIESZANIEM ..

   NARÓD POLSKI POTENCJAŁ = ZERO

   =============================================
   APEL DO MŁODYCH UCIEKAJCIE Z TOND NIE ŁUDŹCIE SIĘ ŻE BĘDZIE LEPIEJ

   ABY BYŁO LEPIEJ MUSIELI BY WASI RODZICE , DZIADKOWIE WYJŚĆ RAZEM Z WAMI NA ULICE I ZAWALCZYĆ O POLITYKĘ PRORODZINNĄ , MOŻLIWOŚĆ RÓWNEJ KONKURENCJI W BIZNESIE , MIEJSCA PRACY . SZKOŁY ,PRZEDSZKOLA , PRZYCHODNIE

   ALE ONI WOLĄ WYJŚĆ W OBRONIE RADIA MARYJA – WAS MAJĄ W DUPIE

   I TAK NA SERIO TO W DUCHU WŁAŚNIE LICZĄ NA WASZ WYJAZD I SŁANIE SUTYCH SUMEK W EURO , FUNTACH … które w części wyślą jako datek ojcu dyrektorowi ….

   1. akcja NIE BĘDZIEMY MIESZKAĆ NA STADIONACH – zgromadziła około 2000 młodych ludzi – PATRZ FOTKI

    http://www.10czerwca.eu/

    akcja -NIE ODDAMY WAM TELEWIZJI TRWAM – 200 000 LUDZI – patrz zdjęcia 90 % protestujących – szron na głowie

    http://www.youtube.com/watch?v=S_nRZ8wZ_kI

    WNIOSEK JASNY – NIE MAMY Z TĘPYMI PRYKAMI WSPÓLNEGO PRIORYTETU …

    ZOSTAWMY ICH NA TEJ RÓWNI POCHYŁEJ niech się pierdolą na ryj ………

    wasza wola czy im wyślecie coś czy nie -TU JEST DNO !!!

    1. POLSKI JUŻ NIEBAWEM NIE BEDZIE – TO NIE STRASZENIE TO OPINIE EKONOMISTÓW

     PO FAKCIE SIĘ OKAŻE …..

     CZYJE PROBLEMY BYŁY KLUCZOWE W SPRAWIE RATOWANIA – KRAJU I PRZETRWANIA NARODU POLSKIEGO !!!

     RADIO MARYJA – CZY STWORZENIE WARUNKÓW DO ŻYCIA SYNOM , CÓRKOM WNUKOM I PRAWNUKOM…

     gorzko zapłaczą te butne stare pryki pod mostami i bez pieniążków na leki

     I NIKT IM KURWA NIE POMOŻE NIKT …..

     ALE – MADRY POLAK PO SZKODZIE …….

     1. PS. DZIŚ PROTEST PIELĘGNIAREK !!!!

      A JA SIĘ PYTAM GDZIE JEST DUDA !!! Z SOLIDARNOŚCIĄ – DLACZEGO ICH NIE WSPIERA !!!!

      NO TAK BO WOLI WSPIERAĆ MAGNATA MEDIALNEGO H…. TADEUSZA RYDZYKA !!!!

      TO WYNIKA WPROST Z TEKSTU PIOSENKI BIG CYC !!!!!

 9. „ETS dodał, że w takiej sytuacji pracownik najemny podlega ustawodawstwu państwa członkowskiego, na terytorium którego jest zatrudniony, a w okresach przerw między umowami o pracę – ustawodawstwu tego państwa, na którego terytorium zamieszkuje.”

  CO OZNACZA ŻE POLAK PRACUJĄCY TAM – PŁACI TAM PODATKI – SKŁADKI KTÓRE TAM ZOSTAJĄ

  A JEŚLI STRACI PRACĘ I JAKO BEZROBOTNY WRÓCI DO POLSKI gdzie ma stały meldunek

  ZASIŁEK MA MU WYPŁACAĆ Z POLSKIEGO BUDŻETU POLSKA

  UCHACHACHA – POMIMO ZE NA ÓW BUDŻET OSTATNIO NIE ŁOŻYŁ !!!!!

  no chyba że nie wróci do polski to tam dostanie z odłożonych własnych składek

  JUŻ TO WIDZĘ JAK CHŁOPAKI POLAKI KTÓRE MAJĄ DO EMERYTURY 10 LAT zostają tam

  ZWALĄ SIĘ TU I TRZA IM BĘDZIE DAĆ – BO ZUS WIE CO ROBI !!!!!!!!!!!

  POJEBY – CHEJ !!!!!!!!

  1. OBJAŚNIE DOSADNIEJ JAK BYKOM NA PASTWISKU !!!
   bo widzę że nie ogarniacie CO OZNACZA
   WYKŁADNIA – EUROPEISKIEGO TRYBUNAŁU SPRAWIEDLIWOŚCI

   po pierwsze Polska musi się jej trzymać !!!

   SKUTKI

   POLSKI PRACOWNIK DLA NP NIEMCÓW

   WYBUDUJE , DROGI , SZKOŁY MIESZKANIA , itp to NIEMCOM FIZYCZNIE ZOSTANIE

   ZOSTAWI ŻYWĄ GOTÓWKĘ W FORMIE – PODATKÓW I SKŁADEK – na rozwój oświaty i sł. zdrowia NIEMCÓW

   POLSKA CO DOSTANIE

   BANDĘ STARYCH SCHOROWANYCH WYEKSPLOATOWANYCH PRYKÓW

   KTÓRYCH ZGODNIE Z WYROKIEM

   E.T. S – polscy podatnicy bęą musieli utrzymywać i leczyć

   KURWA ALE DILL 🙂

   1. PS. DLA MŁODYCH KTÓRZY SIĘ TAM OSIEDLAJĄ NA ZAWSZE JEST – O.K

    ===================================================================
    CHOLERKA WIEM TEMAT ZA TRUDNY

    DZIŚ MIAŁ BYĆ ARCY WAŻNY SORY zapodam ten arcy ważny i zrozumiały dziś wieczorem

    WTEDY WYBUCHNIE DYSKURS 🙂

    OTO ZAJAWKA :

    W międzywojennej Polsce, 25 czerwca 1920 roku, pod klinikę położniczą w Krakowie przybył kilkutysięczny tłum ludzi chcących wedrzeć się na teren szpitala. Mieli ku temu nie lada powód – w mieście gruchnęła wieść, że młoda Żydówka urodziła tam najprawdziwszego diabła

    1. NO TO JESTEŚCIE JUŻ W JASNEJ SYTUACJI – POLSKA = REZERWUAR FACHOWEJ SIŁY ROBOCZEJ !!!!

     I ZARAZEM TO POLSKA = SZPITAL I PRZYTUŁEK DLA WYEKSPLOATOWANYCH – NIE NADAJĄCYCH SIĘ DO ROBOTY!!!!

     młodych to nie bodnie oni Z POLSKICH MŁYNARCZYKÓW SZYBKO STAJĄ SIĘ MULLERAMI – PA PA PA PA – CZESĆ

     =
     A MÓWIŁEM ZAWSZE ZRÓBCIE MNIE KRÓLEM – 🙂 🙂

  1. oni myślą że – TERAZ WSZYSCY RODACY WYPOSAŻENI W KARTY ZAGRANICZNYCH UBEZPIECZYCIELI BEDĄ KORZYSTAĆ Z USŁUG NFZ- PÓBLICZNEJ SŁ ZDROWIA – A NIEMIECKI , AUSTRYJACKI UBEZPIECZYCIEL BĘDZIE BULIŁ ZA WIZYTY DO NFZ –

   I BEDĄ MIELI GÓRĘ PIENIEDZY.. 🙂

   OWSZEM TO BY ZADZIAŁAŁO GDYBY POLSKA SŁ. ZDROWIA BYŁA WYDOLNA

   TO ZNACZY NP WIZYTA UMÓWIONA GÓRA DO TYGODNIA – A NIE 3 DO 9 MIESIECY

   KOŻYSTAĆ POLACY Z ZAGRANICY BEDĄ NADAL TAK JAK DOTYCHCZAS – PRYWATNIE – 100 ZŁ ZA WIZYTĘ – DLATEGO ŻE 100 ZŁ ZA WIZYTĘ TO GROSZE !! PRZY ZAROBKACH 10 000 ZŁ – 2,500 EURO

   A WIĘC BEDĄ MIELI GÓWNO !!!!

   sam tak robie – bo mi na czasie zależy !!! jak jestem chory …

   DODATKOWO STRACĄ SKŁADKI ZUS !!!!!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: