NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!! VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

WOJNA !! IRAN-SYRIA polskie lemingi w kamasze !!!!!

I OTO DO CZEGO WAS DOPROWADZIŁ RUDY PŁEMIEŁ

WAS ULUBIEŃCÓW TUSKA MŁODYCH WYKSZTAŁCONYCH Z WIELKICH MIAST CZYLI LEMINGÓW

JEŚLI KONFLIKT SIĘ ROZNIECI A WSZYSTKO WSKAZUJE ŻE TAK BEDZIE

WASZYM ZASRANYM OBOWIĄZKIEM BĘDZIE STAWIENIE SIĘ DO WOJA ….

Bo obowiązkowa służba wojskowa jest tylko zawieszona, a nie zlikwidowana – przypomina odpowiedzialny za profesjonalizację armii płk. Stanisław Ruman.

Dlatego zamiast poboru młodzi mężczyźni przejdą kwalifikację wojskową. W ramach kwalifikacji będą mieli orzeczoną zdolność do służby wojskowej, otrzymają wojskowe dokumenty osobiste i będą przeniesieni do rezerwy – mówi płk. Ruman.

http://fakty.interia.pl/raport/armia_zawodowa/news/nie-ma-poboru-ale-sa-wezwania-do-wku,1242554,5460

ARMIA NA CZAS POKOJU ZAWIESIŁA TYLKO POBÓR – MOŻNA GO PRZYWRÓCIĆ W CIĄGU 24 GODZIN

CO OZNACZA ŻE :

KAŻDY OBYWATEL W WIEKU OD 18 DO 60 LAT POSIADAJĄCY KWALIFIKACJE ZDROWOTNĄ  JEST ZOBOWIĄZANY DO STAWIENIA SIĘ W JEDNOSTCE WOJSKOWEJ I WYKONYWANIA POLECEŃ – SŁUŻBY ….. W CZASIE OD DNIA WEZWANIA DO ODWOŁANIA………

podstawa prawna dostępna w internecie – ustawa o obowiązku obrony R.P !!!!

PRZYPOMINAM ŻE STOSOWNE PAKTY I SOJUSZE W JAKICH POLSKA JEST CZŁONKIEM ZOBOWIĄZUJĄ DO WYSTAWIENIA STOSOWNEGO KONTYNGENTU LICZEBNEGO W ZALEŻNOŚCI OD WIELKOŚCI PAŃSTWA – POLSKA JEST ŚREDNIEJ WIELKOŚCI PAŃSTWEM EUROPEISKIM WIEC KONTYNGENT WOJENNY MUSI LICZYĆ NIE MNIEJ NIŻ 35 000 ŻOŁNIERZY oraz stosowne zaplecze rezerw ludzkich w celu uzupełniania stanów związanych z ubytkami..

TAKI KONTYNGENT JEST MOŻLIWY W PRZYPADKU POLSKIEJ ARMI ZAWODOWEJ TYLKO W PRZYPADKU URUCHOMIENIA POBORU OBOWIĄZKOWEGO PONIEWAŻ CAŁA ARMIA TO STAN 98 000 WRAZ Z OFICERAMI !!

DLATEGO POBÓR PO PROSTU MUSI BYĆ !!

CZY SIĘ LEMINGOM PODOBA CZY NIE – DLA NIEPOKORNYCH PRZEWIDZIANA KARA KICIA OD 5 LAT  WZWYŻ

DODAM TYLE ŻE TAM NA MIEJSCU WASZYM PRZECIWNIKIEM DROGIE LEMINGI BEDĄ ŻOŁNIERZE WYSZKOLENI NA WZÓR I MODŁE TYCH 

POPATRZ 

ISTNIEJE DURZE PRAWDOPODOBIEŃSTWO ŻE Z WIELOMA SPOTKAM SIĘ TAM JA OSOBIŚCIE 😉

KTO I KIEDY WAS SPRZEDAŁ ???

Hillary Clinton flies to Ukraine, to visit Poland Saturday

1st July 2010

US Secretary of State Hillary Clinton left for Ukraine on Thursday to start a tour of five post-Soviet states, including Poland. Ms Clinton’s visit is part of a US effort to strengthen relations with former Eastern Bloc countries, some of which may fear that recently improved US-Russian relations could come at their expense.

On July 3 Ms Clinton will arrive in the southern city of Kraków to speak at an event celebrating the 10th anniversary of the Community of Democracies.

The Community of Democracies was established in 2000 by former US Secretary of State Madeleine Albright and Poland’s then-Minister of Foreign Affairs Bronislaw Geremek. Its stated aim is to strengthen democratic governance throughout the world.

In an effort to promote this cause, Hillary Clinton will focus her speech on human rights and on the manifold ways a civil society is vital to a broad definition of democracy.

Ms Clinton also plans to meet with Foreign Minister Radosław Sikorski. They are expected to discuss Polish involvement in Afghanistan and Iran, as well as issues concerning European security, economics and energy, according to a special briefing from the US Department of State.

After Kraków, Ms Clinton will travel to Azerbaijan, Armenia and Georgia where she will conduct meetings and speeches to help ease regional tensions and promote peaceful regional governance.

State Department spokesperson PJ Crowley said that Ms Clinton’s trip is part of US efforts “to try to improve relations” and to show “US commitment to try to resolve … disputes.”

Alex Brown

POWYŻSZE INFORMACJE PRZEKAZAŁ W FORMIE KOMENTARZA :

ALFA powiedział/a
Lipiec 1, 2010 @ 2:05 pm e 0

0
Rate This

Informować wszystkich nie chcemy wojny z Iranem
Informujcie wszystkich nie chcemy wojny z Iranem
http://translate.google.pl/translate?js=y&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=1&eotf=0&u=http%3A%2F%2Fwww.wbj.pl%2Farticle-50175-hillary-clinton-flies-to-ukraine-to-visit-poland-saturday.html%3Ftyp%3Dise&sl=en&tl=pl
tu jest oryginał
http://www.wbj.pl/article-50175-hillary-clinton-flies-to-ukraine-to-visit-poland-saturday.html?typ=ise

==================================================

tekst przetłumaczony przez automat SENS ZROZUMIAŁY

Sekretarz stanu USA Hillary Clinton w lewo dla Ukrainy w czwartek do rozpoczęcia zwiedzania pięciu państw postsowieckich, w tym Polska. wizyta pani Clinton jest częścią wysiłków na rzecz wzmocnienia stosunków USA z krajów byłego bloku wschodniego, z których niektóre mogą obawiać się, że w ostatnim czasie poprawie stosunków amerykańsko-rosyjskich może się ich kosztem.3 lipca pani Clinton przyjedzie na południu Krakowa mówić na imprezie z okazji 10-lecia Wspólnoty Demokracji.

Wspólnoty Demokracji powstała w 2000 r. przez byłego sekretarza stanu USA Madeleine Albright i Polska to wówczas minister spraw zagranicznych Bronisław Geremek. Jego cel, jakim jest wzmocnienie demokratycznych rządów na całym świecie.

W celu promowania tej przyczyny, Hillary Clinton będzie koncentrować swoje przemówienie na temat praw człowieka i wielości form społeczeństwa obywatelskiego ma zasadnicze znaczenie dla szerokiej definicji demokracji.

Pani Clinton planuje także spotkać się z minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski. Oczekuje się, dyskutować polskiego zaangażowania w Afganistanie i Iranie, a także zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa europejskiego, gospodarki i energetyki, zgodnie ze specjalną odprawę z Departamentu Stanu USA.

Po Krakowie, pani Clinton uda się do Azerbejdżanu, Armenii i Gruzji, gdzie będzie ona prowadzić spotkania i przemówienia na złagodzenie napięć regionalnych i wspierania pokojowego zarządzania regionalnego.

Rzecznik Departamentu Stanu PJ Crowley powiedział, że podróż pani Clinton jest częścią starań Stanów Zjednoczonych „, aby starać się poprawić stosunki” oraz show „zaangażowanie Stanów Zjednoczonych w celu rozwiązania … sporów. „

Alex Brown

http://www.wbj.pl/article-50175-hillary-clinton-flies-to-ukraine-to-visit-poland-saturday.html?typ=ise

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

34 thoughts on “WOJNA !! IRAN-SYRIA polskie lemingi w kamasze !!!!!

 1. Ok,wojna jest niekorzystna dla nas wszystkich. Pieprzenie o lemingach nie ma sensu.
  Tusk podobnie jak Kaczyński i Miller realizuje najskrytsze pragnienia USA.
  Wojna nie z terroryzmem, ale wojna o pieniadze, o kontrole arabskiej ropy.
  W razie wojny pobór do woja nie ma znaczenia, nigdzie nie będzie bespiecznie, nawet w leśnej chacie w Zadupiu Dolnym.
  Ta wojna jest bardzo nie wsmak Chinom i dziewię się czemu jawnie nie wysadzili w Iranie kilku milionów żołnierzy z osprzętem.
  Rosjanie mają mieszane interesa, bo jeśli Chiny utracą korzystne warunki handlowe w Iranie, to zaczną kupować w Rosji i przyspieszy się budowa gazociągu do Chin.
  Ja jako Polak (leming, kruk, wrona, szpak czy też inny ptak) bardzo bym nie chciał by na terenie mojego kraju znajdowały się obozy śledcze, czy też więzienia opodwyższonym rygorze, czy też inne … .
  Nie interesuje mnie czy zwały byśię amerykańskimi, czy innymi. Nazwa nie ma znaczenia.
  Nie chciałbym również, aby działań wojennych utożsamiać z którym kolwiek wodzów naszego kraju.
  Kaczyński chciał wojny w Gruzji, Miller z Kwaśniewskim weszli do Iraku, Tusk do Afganistanu. W planach Iran.
  Zmieniają się jedynie nazwiska wodzów i teatry wojenne, ale nie zmienia się w żaden sposób doktryna 🙂

  1. 🙂 – W DZISIEJSZYCH CZASACH PRZY DOSTEPIE DO NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII – NIKT !! NIKT NIE JEST BEZPIECZNY ANI RZĄDZENI – ANI RZADZĄCY …

   SZCZERZE CI TO POWIE KAŻDY SUPER SPEC OD OCHRONY – A W SZCZEGÓLNIE NIEBEZPIECZNYM POŁOŻENIU ZNAJDUJĄ SIĘ WŁAŚNIE RZĄDZĄCY…. szczególnie gdy zaszkodzić chce INNY SZPEC OD OCHRONY ……
   🙂

   1. Historia wojen wskazuje, że na zapleczu frontu straty są bardzo poważne.
    Tak właściwie to rządzący mnie mało interesują. Najlepiej by było by pozabijali się nawzajem dając spokój połeczeństwom.
    Wiesz czego się boję ? Polityki Putina. Powiązał Azję ekonomicznie w sposób staniający tzw. „Zachód” na pozycji bankruta.
    Znacznie silniejszy militarnie przeciwnik (Nato) tonie finansowo.
    To jest bardzo niebezpieczne.

    1. to zabrzmi brutalnie ,ale historia ludzkości jest nierozerwalnie związana z wojennymi epizodami i to cyklicznymi średnio do roku 1945 wielkie konflikty angażujące kilka lub nawet kilkanaście krajów wybuchały co 27 lat – teraz minęło prawie 70 !!! – i koniec końców to się stanie .

     BA NAWET DOBRZY WYKŁADOWCY EKONOMII MÓWIĄ WPROST SWOIM STUDENTOM WIELKIE WOJNY TO NIEROZŁĄCZNY SKŁADNIK ROZWOJU GOSPODARCZEGO I WIELKICH SKOKÓW TECHNOLOGICZNYCH LUDZKOŚCI .

 2. Ja, jeśli stwierdzę, że wzywają mnie do wojska tylko po to, aby bronić portfeli Amerykanów i Żydów (a wiele na to wskazuje w kontekście rozpoczęcia III Wojny Światowej), łapię za mój „plecak ucieczkowy” i spadam w niedostępną dzicz, gdzie nikt nie mnie będzie w stanie szukać!!! Kocham Polskę i jestem gotów jej bronić do ostatniej kropli krwi, ale na Miłość Boską, nie będę nadstawiał tyłka, za amerykańskie i żydowskie interesy!!!

 3. Panie i Panowie!
  Jak już wcześniej napisałam WOJNA TRWA na wszystkich frontach!
  Cyber-wojna, ekonom-wojna i medyczna-wojna.
  Ta jest najgorsza bo dla wielu ludzi ukryta za pięknymi ideami!

  Mają oczy a nie widzą, mają uszy i nie słyszą.
  A zwiedzenie będzie wielkie….

  Tak, że Nie ma się czym goraczkować.
  Trzeba budzić ludzi i pokazywać im na czym to wszystko polega.

  Jak mówił klasyk jesli ginie jednostka to strata a jak miliony to statystyka.

    1. Niemcy , kraj bez konstytucji, spółka – GmbH jest typem osoby prawnej bardzo często w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i innych środkowoeuropejskich krajów. Nazwa postaci GmbH podkreśla fakt, że właściciele jednostki nie są osobiście odpowiedzialni za długi spółki.

  1. TO BYŁO WIADOME -ale naród nie głupi i tak będą obchody równie liczne jak nie większe tylko troszkę INNACZEJ ZORGANIZOWANE -powiem tak w …. sobie tą ustawę mogą wsadzić

   NIEBAWEM SIĘ DOWIEMY CO KIEDY I JAK PD ORGANIZATORÓW MARSZU 11.11.2012 🙂

   1. nie zdziwie się jak rózowi w ponczochach i antifa zarezerwują sobie ten termin wczesniej…. a kto pierwszy ten lepszy, wiadomo moga byc zmieszki i na marsz niepodległosci nie dostaną zgody bo za rogiem maszerowej bedą goje… upsss geye miało być…

 4. POKÓJ POKÓJ POKÓJ POKÓJ – tym samym mizia przyznałeś się że jestes psem wojny i za kase walczysz.

  Niczym sie nie roznisz od tych co walcza bo sa glupi i maja zmielone mozgi oni ida w ciemno na haslo bog honor ojczyzna. Ty natomiast idziesz zabijac bo masz z tego kase poprostu zenua:)))

  Niech sobie sikorka sam wsiada na czolg i popierdziela na pustynie

   1. aaa !! o tym że tam spotkam osobiście a i owszem – ale jest wiele innych profesji związanych z potrzebą bycia tam gdzie cośsię DZIEJE pies wojny – k/…. aleś mnie rozbawił 🙂

    —————-
    CHYBA ZA CZENSTO CZYTASZ BLOG PEWNEGO IDIOTY Z BYDGOSZCZY 🙂

    1. mizia wojny nie bedzie dlatego ze jest jeszcze duza sila ktora potrafi zniweczyc plany polglowkow ktorzy pra do wojny ich czas sie konczy. Wiec nie bojcie sie moji drodzy tego co sie wydazy. Przeciez bylo powiedziane kto zachowa zycie ten straci je a kto je straci to bedzie zyl wiecznie…

     Chodzi o zniwa… i wielki sprawdzian czego sie nauczyles w ciagu zycia.

     1. on- to samo tacy idioci jak ty pisali o libii !!! i co? rzeka krwi niewinnych, zniszczony piękny demokratyczny kraj…
      więc nie pisz bzdur…. wszystko wskazuje na wojne, narazie turcja tylko będzie odpowiadac ogniem przy granicy i oficjalnie wojny nie wypowie. jakie to plusy ? w miejscu kontroli granic przez turkow mozliwy bedzie tranzyt „bojownikow o wolnosc” i mega ilosci sprzętu pod pretekstem ochrony….

      druga sprawa to false flag aby właczyc do wojny nato bo jak wiadomo rebelia upada, a asad jak widac jest pod scianą i zamiast zwalic wine na bojowników bądz kurdow tureckich przeprasza i obiecuje iz sytuacja się n ie powtórzy, jak widac jest pod scianą bo wie iz z całym nato nie ma szans skoczy się jak w libii…

      a komu to jest na reke? wiadomo izraelowi….

 5. nie bedzie wojny bo sila swiatla i milosci jest potezna!!!
  nie sadze ze ktos pojdzie do wojska i bedzie walczyl bo ja nie :))))

  Nadszedl czas by stanac po wlasciwej stronie po stronie swiatla i milosci czy po stronie strachu nie ma nic do stracenia to sprawdzian wybieracie Jezusa czy diabla ja Jezusa nawet kosztem smierci.

  Radze spalic ksiazeczki wojskowe i nie badz sie wladzuni…

  1. masz racje wywiesmy transparenty z kolorowymi jednorozcami !!! stop war!!! swiatło ktore niosą jednorozce i miłośc jest potezna!!!! wszyscy zapalmy tęczowe swiece i wzniesmy je do nieba do tego gosno intonujmy ummm… , aby nasze złote rumaki z jednym rogiem na czole zeszły z chmur i obdarowały cały swiat pokojem i miłoscią! Moc jednorozcow jest nieograniczona….

   1. 🙂 SERIO :-0

    HIIIIIIII HIIIIII – pamiętam jak kiedyś zeno kazał wypalać stawianymi w oknach gromnicami trujący metan… 🙂

    też miało pomóc – wyszło idiotycznie

    1. jasne ze serio!!! przeciez wszyscy kofają jednorozce!….

     pomysł z wypaleniem metanu dobry, kazdy moze spróbowac pod kołderką jak pusci mega bąka po grochówce,fasolce czy czyms tam…..
     UE powinno nawet tego nakazac bowiem metan jest gazem wysoce cieplarnianym a niechcielibysmy aby przez nasze pierdzenie stopniała czapa lodowa bo nas zaleje woda….
     Krowy ktore pierdzą non stop i wydalają mega ilosci metanu powodujac globalne ocieplenie powinny miec gromnice przytwierdzone pod ogonami….a odpalac je powinien sam Zen!

     jest tak zle ze mnie sie k…. na zarty zebrało dzis…..

     1. hahhahahaha własnie sobie wyobraziłem jak Zen podchodzi (do tyłka krowy) z zapałka do knota gromnicy a krowie w tym czasie wymyka się psssssssss……. i woooow !!!! hahahahahah j….e krowy! ….. 😉

 6. Chyba sie onetowi za szybko wyslalo:

  „staalkeer
  5 minut temu

  Oceniono 3 razy 3

  Mnie to wkurza ze godzina po ostrzale wszystkie media pisaly ze to Syria ostrzelala wioske. A gdzie rzetelność? Skąd wiadomo ze to Syria? A nie rebelianci? Kurdowie? czy ktokolwiek?

  A dziwi mnie jeszcze coś onet napisal o ataku moździerzowym 2 października o godzinie 18.00

  wiadomosci.onet.pl/raporty/arabskie-rewolucje-syria/turcja-rosnie-napiecie-na-granicy-z-syria-trwa-mob,1,5266225,wiadomosc.html
  A reszte mediów w tym zagranicznych napisala o tym o godzinie 18.00 – 3 pazdziernika. Bo niby toczylo sie to 3 pazdziernika. To o co w tym chodzi redaktor jasnowidz czy z szybko wypuścili newsa na które zlecenie było na nastepny dzień ? ”

  To ktorego to w koncu bylo 2 czy 3? 😛 I czy w ogole cos bylo? Kto to wie. 😉

  1. P R O W O K A C J A !!!!!!!

   to samo co podła urban w dzień „katastrofy smoleńskiej” – TYTUŁ O ROZBICIU SIĘ SAMOLOTU RZĄDOWEGO

   CHACHA – POTEM WYCOFANY –

   ONI ZAWSZE MAJĄ GOTOWCE NA KILKA MOZLIWYCH SCENARIUSZY

   niestety wojna będzie ……

   CZAS NA PROTESTY NA ULICACH ABY ZATRZYMAĆ WŁĄCZENIE SIE POLSKI

   1. JEŚLI PROWOKACJE MAJĄ NA CELU WYWOŁANIE WOJNY TO

    myślę że niedługo godziny dni SPADNIE NA TURKÓW – JAKIEŚ MIASTO 1 SZTUKA CZEGOŚ TAKIEGO a potym odwrotu już nie będzie ( na bliskim wschozie wala się tego po aresenałach troszkę)

    R-11M Scud-A – balistyczna rakieta operacyjno -taktyczna, klasy ziemia – ziemia, napędzana paliwem ciekłym, produkcji ZSRR, służąca do przenoszenia głowic z ładunkiem konwencjonalnym o masie do 750 kg lub jądrowym. Przeznaczona była do niszczenia zgrupowań wojsk, punktów dowodzenia, ważnych obiektów wojskowych i gospodarczych.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: