NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!! VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

JOLANTA BRZESKA GŁOŚNE MORDERSTWO , ciche wykańczanie polskich rodziny…

Córka Jolanty Brzeskiej musi spłacić długi matki
[2012-10-03 08:31:51]

Warszawski sąd orzekł, że Magda Brzeska córka najprawdopodobniej zamordowanej działaczki lokatorskiej Jolanty Brzeskiej musi zapłacić musi zapłacić ponad 40 tys. zł za „bezumowne korzystanie z mieszkania”, w którym żyła jej zmarła przed 1,5 roku matka.

Sąd podjął taką decyzję pomimo, że pozwana udowadniała, że od 2002 roku nie mieszkała w domu przy ul. Nabielaka 9, lecz w podwarszawskim Legionowie.

Budynek przy Nabielaka 9, na warszawskim Mokotowie, przejął zajmujący się „odzyskiwaniem” kamienic w całej Warszawie Marek Mossakowski. Później przepisał on budynek na swoją matkę, Barbarę Z, która to oficjalnie pozwała córkę zmarłej.

– Oprócz zeznań świadków dostarczyłam także zaświadczenia z przedszkola i szkoły w Legionowie, gdzie chodzi moje dziecko. A także od lekarzy, którzy przychodzili z domowymi wizytami zarówno do mnie, jak i do syna wyjaśniała Magda Brzeska.

Dla sądu dowody te nie miały znaczenia. Na razie nie zostało jeszcze sporządzone uzasadnienie wyroku. Magda Brzeska zapowiedziała już odwołanie.
Kolejny absurdalny wyrok sądu w dziwny sposób znowu na korzyść ludzi mających dość pieniędzy aby dowolnie interpretować sobie prawo, znajdować w nim luki i czuć się przy tym bezkarnie.

Dla odmiany w sprawie śmierci Jolanty Brzeskiej od ponad 1,5 roku nie wytypowano nawet podejrzanych.

Piotr Ciszewski

PRZYPOMNIJMY SZCZEGÓŁY TEJ BULWERSUJĄCEJ SPRAWY

http://www.lewica.pl/index.php?id=23805&tytul=Warszawa:-W-obronie-praw-lokator%F3w-i-pami%EAci-J.-Brzeskiej

http://www.lewica.pl/index.php?id=25855&tytul=Warszawa:-Pogrzeb-Jolanty-Brzeskiej

http://www.lewica.pl/index.php?id=25885&tytul=Ewa-Andruszkiewicz:-Jedyny-oskar%BFony

http://www.lewica.pl/index.php?id=26139&tytul=Mural-z-kamienicznikiem

GNOJENIE I NISZCZENIE POLAKÓW JEST JUŻ JAWNIE USANKCJONOWANE „PRAWEM”

W TEJ SYTUACJI MUSI BYĆ ODPÓR FIZYCZNY

http://miziaforum.com/2012/10/01/jedynym-ratunkiem-rewolucja-lub-otwarta-wojna/

ZATEM OKO ZA OKO ŻARTY I DZIAŁANIA NA POSTRACH SIĘ SKOŃCZYŁY..

NIECH GWAŁT GWAŁTEM SIĘ ODCISKA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

17 thoughts on “JOLANTA BRZESKA GŁOŚNE MORDERSTWO , ciche wykańczanie polskich rodziny…

 1. A w ogole, to wszystkie filmy z tej serii o Slowianach sa bardzo cenne.

  W ponizszym odcinku o doswiadczeniach (szczepionki) na rosyjskich dzieciach za lapowki…

  Słowiańskie nawyki – GRY BOGÓW AKT 6 część Y Tube 6/8 [NAPISY PL ]

 2. to jest sitwa gorsza od sycylijskiej osmiornicy…. to całe kolesiostwo trzeba by normalnie wyrznąc do 3go pokolenia wstecz bo to co się robi przekracza wszelkie granice absurdu!
  Jak w tym kraju dojdzie do rewolty to spłynie on czerwienią bardziej a nizeli francja… ludzie juz mają dosyc burzuazji w nowym wydaniu, pijawek i sepów PP i całej reszty tej machinerii majacej na celu zlikwidowania i upodlenia jak najwiekszej ilosci porzadnych polakow…
  Tylko ze polacy spią i nie chcę się obudzic zarazeni lemmingozą…..a utrwalacze działają juz jawnie…

  dobra dosyc o tym szambie..rewolta byłaby nie jednemu na rekę bo by na niej zarobił krocie a i pewna dokumentacja „przypadkowo” uległaby samospaleniu…..
  gdzies z godz temu słyszałem w radiu iz znowu z teryt. syrii wystrzelono kilka pociskow w stronę turcji gdzie zginęło 5 cywili a kilkudziesięciu jest rannych.. W turcji wrze, narazie debatują co dalej z tym fantem zrobić!!!!

  narazie mamy false flag dosyc skutecznie przeprowadzony, i tylko teraz od Turcji zalezy czy da się wciagnąc w konflikt zbrojny a jesli tak to…. NATO musi im pomoc, czyli i nasi….
  wszyscy wiemy iz to robota syjonistycznego izraela w wykonaniu najemników alkaidy czy byc moze francuzow….licho wie…

  jeśli tam dojdzie do konfliktu będzie to „tym” zapalnikiem…… oby nie…

  1. @jest sitwa gorsza od sycylijskiej osmiornicy…

   -a´propos sycylijskiej mafii, to jest to tez „falsche flag”. Prawdziwa mafia to zydowska od zawsze ukryta pod niby wloska. Sa filmy na t.temat,

  2. no i mamy odpowiedz turcji…
   http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,12604711,Turcja__Zaatakowalismy_cele_w_Syrii.html
   W odpowiedzi na ostrzał moździerzowy nasza artyleria zaatakowała cele w Syrii – ogłosił premier Turcji Tayyip Erdogan. Dzisiaj po południu syryjskie pociski spadły na turecką przygraniczną wieś. Zginęło pięciu cywili, kilkunastu zostało rannych.
   „Ten atak był natychmiastową reakcją naszych sił zbrojnych (…), które zbombardowały wzdłuż granicy cele wykryte przez radar” – poinformował szef tureckiego rządu w komunikacie. „Turcja nigdy nie zostawi takich prowokacji bez odpowiedzi” – czytamy.

   a co na to NATO?….
   Jeszcze dzisiaj odbędzie się specjalne spotkanie przedstawicieli krajów członkowskich NATO. Cel: konsultacje w sytuacji, gdy jedno z państw członkowskich czuje, że jego integralność terytorialna jest zagrożona.

 3. W naszym kraju pracowników w szkołach zawodowych kształcą sobie już takie firmy jak MAN, Volkswagen, Hearing, Fenix, Imtech i Bosch. Wkrótce powstaną kolejne klasy, w których uczyć się będą przyszli pracownicy dwóch niemieckich koncernów spożywczych.

  INWAZJA POLAKÓW NA NIEMCY. ZASIEDLAJĄ WSCHÓD>>

  W tym roku w klasach kształcących na potrzeby niemieckich firm uczyło się 530 osób, w przyszłym roku liczba ta ma się podwoić.

  Absolwenci nie mają problemów z zatrudnieniem, co więcej, w niemieckich firmach zarabiają o wiele więcej niż w Polsce. W Polsce po skończeniu szkoły mogą liczyć średnio na 2 tysiące zł, w Niemczech, np. w fabryce Opla, stażysta zarabia nawet 2,5 tys. euro.

  http://www.sfora.pl/Niemcy-zakladaja-klasy-w-polskich-szkolach-a48091

 4. czas na akcje – niech SIĘ DOWIEDZĄ Z KIM WSPÓŁPRACUJĄ EURODEPUTOWANI Z EUROPY ZACHODNIEJ.

  zapewne wszyscy pamiętacie niedawną wystawę w BRUKSELI pt.

  „polska bieda”

  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/691601,W-Brukseli-wszyscy-zobacza-polska-biede

  I CHAMSKI PROTEST POLSKICH EUROPOSŁÓW

  ZATEM INFORMUJĘ ŻE JEST PRZYGOTOWYWANA NASTĘPNA WYSTAWA DOTYCZĄCA POLSKIEGO WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI

  pomagają nam zagraniczni koledzy !! bo w kraju nie można liczyć na nikogo

  WYSTAWA BĘDZIE ZAWIERAŁA FOTOGRAFIE OFIAR I OPISY SPRAW GŁOŚNYCH MORDERSTW POLITYCZNYCH OSTATNICH 22 LAT III R.P

  W KRAJU ZNANA SERIA – „SERYJNY SAMOBÓJCA „

  1. “polska bieda” pozostaje problemem nierozwiazywalnym. Niestery zadnemu poslowi nie chce sie ruszyc dupy aby cos zrobic.Siedza w tym parlamecie glosuja chuj wie nad czym i potem pierwszego splywa im na konto kilka tysiecy eoro za trzymanie mordy w kubel i bycie eoroposlem. Pierdola cos w wiadomosciach ze cos tam robia, ale na dluzsza mete nic z tego nie wynika. I tak stoimy w miescu.

   1. biedni i dołączający do nich coraz nowsi spychani na margines nie znikną – ROŚNIE TAK ZWANA MASA KRYTYCZNA …

    KTÓRĄ KTOŚ WYKOŻYSTA I TO JUŻ NIEBAWEM – pamietacie głos do urny za jabola wartego 3 zł .

    – ktoś moze im dać np po 10 zł i coś jeszcze ALE O TYM JESIENIĄ

    1. Mizia juz mamy jesień……coś pierdyknie tylko czekać…..vincent tylko kombinuje jakby tu jeszcze oskubac polaczkow….

     1. ahahhaha ale mnie to rozbawiło „KRIS zobaczysz fajnie bedzie ” powiedziane z odpowiednią tonacją… hahahahhahahah
      ja bym napisał jeszcze iz „ktos” kombinuje jakby tu vincenta zmusic aby nam srubke jeszcze bardziej dokrecił! wiemy kto….

      ogolnie na swiecie jest taki dołek iz tylko 3WS moze zrobic porządek z tym buredelem…. oczywiscie ze moznaby inaczej tylko ze ONI nie zarobili by na tym… a i chec panowania nad wszystkim musieliby sobie odpuscic…

    2. Rzutem na taśmę napychają kabze.
     fiskus oskubie oskubanych przez amberGold

     Jeśli klient piramidy finansowej nie będzie w stanie udowodnić, skąd wziął pieniądze, to stanie się petentem w urzędzie skarbowym. Zgodnie z Kodeksem karnym skarbowym grozi mu grzywna, a nawet kara więzienia. Przede wszystkim zapłaci jednak od zainwestowanych w Amber Gold pieniędzy 75-proc. podatek od nieujawnionych dochodów.

     – Wielu klientów Amber Gold skusiło wysokie oprocentowanie, którego nie oferował żaden bank. Wyjęli więc ze skarpety pieniądze trzymane tam przez lata i zanieśli do parabanku. Zgłaszając się jako poszkodowani, przyznali się do posiadania oszczędności – mówi Krzysztof Kunowski. wp.

     Pierwszy strażak PL za plecami PO szuka popleczników…

  2. Wpędzanie Polaków w biedę jest wszechobecne!

   Europejski Trybunał Praw Człowieka orzekł we wtorek, że Polska musi zapłacić od 8 tys. do 12 tys. euro odszkodowania dziesięciorgu polskim rodzicom opiekującym się chorymi dziećmi za to, że ZUS odebrał im wcześniej przyznane emerytury, pozbawiając ich środków do życia.
   W Trybunale czeka około 130 podobnych skarg polskich rodziców. /sorry ale ważna wiadomość/

   http://emerytury.wp.pl/kat,2752,title,Polscy-rodzice-wygrali-z-ZUS-przed-Europejskim-Trybunalem,wid,14974092,wiadomosc.html

   Aska napisała:
   A co było, gdyby tak wszyscy ci, którzy dostają środki (wynagrodzenia, czy świadczenia) w wysokości nie zapewniającej przeżycia złożyli skargi? Przecież rząd ustalając na tak drastycznie niskim poziomie najniższe wynagrodzenie i świadczenia również pozbawia ludzi środków do życia.

   Może rzeczywiście trzeba składać skargi do trybunału!

   Jak można życ gdy panstwo nie daje nic? w sensie pracy lub zasiłków.

   Kiedyś ludzie odkładali po 20zł w PZU np. na wesele dziecka.
   Potem nastąpiła dewaluacja i wypłacali ludziom jakieś grosze na rolke papieru.

   Ktoś się zawziął i walczył z PZU w sądzie..i wygrał tzn. zawarł umowę z PZU, które wypłaciło mu kasę porównywalną z kosztem wesela.
   Warto spróbować!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: