NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
GLOBALNA LISTA IMIENNA OFIAR ŚMIERTELNYCH AKCJI SZCZEPIEŃ COVID- 19 - FOTO I OPISY
Po wstrzyknięciu kowidowej szczepionki mRNA, człowiek nie jest stworzeniem Bożym, może być przedmiotem „patentu”?
PIS ŚCIĄGA DO WARSZAWY INDYJSKĄ ODMIANE VIRUSA COVID- 19 - SAMOLOT Z VIRUSEM NA POKŁADZIE LĄDUJE ZA KILKA MINUT
POLAK TO ... PIP ..PIP I K.. - ZŁA OPINIA O POLSCE I POLAKACH CIĄGNIE SIĘ OD WIEKÓW !! DLACZEGO ?
FRANCJA - BUNT ŻOŁNIERZY POPIERA POLICJA !!
AGENDA 2030 CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKI LOS CZEKA ZASZCZEPIONYCH SZCZEPIONKA mRNA?
Katastrofa samolotu w Zielonej Górze. Nieoficjalnie, zginął jeden z najbogatszych Polaków
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

jedynym ratunkiem rewolucja LUB OTWARTA WOJNA !!!

Myślę że powinniśmy zacząć rozmawiać o wyzwoleniu Polski spod jarzma wszelkich zależności jakie narzuca nam UE i banki zagraniczne oraz kapitał wielkich koncernów międzynarodowych. Narzekamy na PO na PiS i na kogo się tylko da ale nikomu nie przychodzi na myśl że tak naprawdę to winę za obecny stan kraju ponoszą poszczególni członkowie wszystkich ugrupowań, którzy dali się kupić przez zagraniczne banki i korporacje finansowe. Ci ludzie mając władzę pozwolili by naszym krajem rządził parlament europejski i obcy kapitał. Mamy tylko pozór suwerenności i niepodległości. Wszelkie przepisy musimy dostosować do wytycznych Unii Europejskiej. Nasze członkostwo w UE to tylko parawan dla działań finansjery, która jest zainteresowana podporządkowaniem naszego kraju i obywateli.
STRACILIŚMY NIEPODLEGŁOŚĆ!!!
Kiedyś państwa były podbijane fizycznie przez żołnierzy wrogiej armii. Potem okupant wyzyskiwał podbity naród, zmuszał do niewolniczej pracy i czerpał z niego korzyści. Wiązało się to oczywiście ze stworzeniem aparatu represji, własnej administracji i organów egzekucyjnych by utrzymywać zniewolony naród w ryzach. Dzisiaj nie potrzeba aparatu represji, nie potrzeba krat i kajdan. Wystarczy zniewolić państwo poprzez zadłużenie poszczególnych mieszkańców jak i całego narodu. Teraz wszyscy pracujemy by spłacać gigantyczne zadłużenie jakie ma Polska, jakie mają samorządy lokalne oraz jakie mamy osobiście. 80% kapitału banków w Polsce należy do zagranicznych banków. Czyli 80% dochodów trafia do kieszeni obcych koncernów. Huty, kopalnie, stocznie, elektrownie, petrochemie i w zasadzie wszystkie ważniejsze i strategiczne branże są własnością zagranicy. Tylko pracownicy są polscy. Jesteśmy niewolnikami bez kajdan. Wydaje się nam że jesteśmy wolni ale tak naprawdę czy mamy prawdziwą wolność? zachęcam do dyskusji!

CORAZ GŁOŚNIEJ W POLSCE O MOŻLIWYM TEJ JESIENI PUCZU, REWOLUCJI ….

Z JANUSZEM KORWIN-MIKKEM, prezesem Nowej Prawicy, rozmawia Jan Piński (nczas.com).

PIŃSKI (NCZAS): Kiedy Kongres Liberalno-Demokratyczny głosił podobne hasła co prawica, to przegrał w 1993 roku wybory. Donald Tusk zmienił hasła i wziął władzę.

KORWIN-MIKKE: Tusk nie zmienił haseł, tylko poparł go p. gen. Gromosław Czempiński & His Boys.

Dziś pozycja premiera Donalda Tuska słabnie. Wytrzyma obecne „bujanie” jego rządu?

Część bezpieki od dwóch lat próbuje pozbyć się JE Donalda Tuska. Po prostu lepiej nawet niż my widzą nadciągającą katastrofę.

Jakiego spodziewają się scenariusza?

Myślę, że na jesieni będziemy mieli raczej rozwiązanie siłowe niż nowe wybory.

Co Pan przez to rozumie?

Zamieszki uliczne i wkroczenie wojska.

Kogo rząd będzie pacyfikował?

Moim zdaniem, wiele osób ma już tego, co się dzieje, dość. Nie tylko narodowcy. Przede wszystkim prowincja. Warszawa i inne wielkie miasta żyją z podatków, czyli grabieży obywateli.

Kto ma zorganizować te protesty?

A kto organizował w 1976 roku? Tłumy będą niszczyć – i tyle. Żadna rewolucja niczego nie stworzyła.

Rząd uspokoi sytuację przy pomocy wojska. Co dalej?

Nie „rząd”. Jeżeli dojdzie do poważnych zamieszek, wojsko uspokoi sytuację, zamykając polityków w kryminale!

Wierzy Pan w przewrót wojskowy już w tym roku?

To wynika z wyliczeń ekonomistów. Najdalej w przyszłym, a listopad to dla Polaków niebezpieczna pora…

Ryzykowna teza. Nie boi się Pan, że jeśli za dwa miesiące nic się nie stanie, będą mówić, że opowiada Pan bajki?

Czasem się mylę. Ale rzadko. Przypominam, że mówiłem o tym tuż po wyborach. A tuż po wyborach JE Donald Tusk ustalił dla wojska i policji podwyżki na lipiec tego roku. Podobno trwają ćwiczenia w rozpraszaniu demonstracyj. I są też przepowiednie samo-sięsprawdzające…

Co innego użycie wojska w tłumieniu zamieszek, a co innego twierdzenie, że wojsko obali rząd. Nie widać tam specjalnych liderów…

To prawda. Mam w tej sprawie sprzeczne doniesienia – z wyższych szczebli dowodzenia. Jeśli nie znajdzie się lider, to czeka nas to, co w 1789 roku. Zresztą gorąca jesień nie musi zacząć się od Polski.

Jaką przewiduje Pan reakcję UE i zagranicy na pucz wojskowy w Polsce?

Surowe potępienie oczywiście… I tyle. Będą mieli własne kłopoty.

Wojsko tłumi zamieszki i rząd Tuska dalej rządzi – taki scenariusz nie wydaje się Panu najbardziej prawdopodobny?

Nie. Chyba że ma to zaplanowane. Ale nie sądzę.

Skoro dał im podwyżki, to znaczy, że taki scenariusz widzi jako możliwy…

Słuszna uwaga. Ale zamieszki się nie uspokoją, jeśli wojsko nie dokona zasadniczych zmian.

Co Pan rozumie przez „zasadnicze”?

Odsunięcie skorumpowanej kliki Kaczyński-Tusk. Przecież poparcie dla PO bierze się tylko stąd, że ludzie boją się PiS. A poparcie dla PiS – tylko z nadziei na obalenie rządów PO!

NA KOGO ZATEM NARÓD MOŻE LICZYĆ W STARCIU Z WOJSKIEM I POLICJĄ 

chmm- sytuacja na dziś jest diametralnie inna od tej w roku 1980 (brak doświadczonych dowódców polowych)

wielu rodaków w ostatnich 22 latach dyktatury KRYMINALISTÓW

zmuszonych zostało do emigracji i tam imali się różnych profesji 

wielu 

WYBRAŁO ZAWÓD ŻOŁNIERZA …

JESTEM PEWIEN ŻE JEŚLI ZAJDZIE POTRZEBA WESPRĄ RODAKÓW DOŚWIADCZENIEM I UMIEJĘTNOŚCIAMI TAM NABYTYMI !!!!

http://miziaforum.com/2012/03/03/najemnicy-praca-najprawdziwsza-prawda-bez-upiekszania-i-straszenia/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

9 thoughts on “jedynym ratunkiem rewolucja LUB OTWARTA WOJNA !!!

 1. Myślę, że 11 listopada powinien zakończyć się przewrotem i obaleniem reżimu Tuska. Ludzie musimy coś zrobić !!!!!!!!!!!!!!

 2. JEŚLI NAWET NIE TERAZ TO DLA ZAINTERESOWANYCH ZAŁĄCZAM

  LINK -jak sie przygotować tu w kraju do … ZAKŁADKA NASZE SZKOLENIA – polecam !!!

  http://obronanarodowa.pl/

  😉 nie wszyscy leżą do góry ……. oczekując na zmiany – CUD !!!

  jedno ze zdjeć ze szkoleń , galeria w linku 

  http://www.obronanarodowa.pl/images/gsr/galeria/siedlce2003-2.jpg

  kontakt dla chętnych na stronie , polecam , zamiast chlać lub ćpać MOZNA ROBIĆ COŚ PRZYDATNEGO JUŻ NIEDŁUGO ….

  1. 😉 ucz sie ucz – w dzisiejszych czasach nie musisz być zawodowym żołnierzem aby posiasć takie umiejętnosci jak w poniższym filmie … KIEDYŚ WYMAGAŁO TO WYJAZDU I ….. 😉
   =

 3. hahahahahahahahahahahahaha , ale marzenia !!!!!!!! hahahahahahahahahahahaha.
  Miziak wybacz ten mój sarkastyczny śmiech ! , ale jaka rewolucja i jaki bunt ! karwia to nie ten czas i nie ta Polska , chłopie ostatnią jaką można było zrobić rewolucję w polsce to był rok 1980 !!!!!!!!!! , ale zamiast zrobić rewolucję z prawdziwego zdażenia to co zrobiono ? ,a no zrobiono święcenie sztandarów Solidarności i wielką hucpę , przez następne 10 lat to były lata nieposłószeństwa wobec władzy wojskowych , a po roku 1990 to niestety ale dup[a zimna wszystko zaczeło padać jak domek z kart i następne 20 lat tylko to jeszcze bardziej się umocniło i potwierdziło i powiem ci że żadnej rewolucji nie będzie ,, a zresztą sami się przekonacie .
  Wiem uwarzacie że navajo 88 ostatnio ma myśli wręcz czarne ,ale nie stety takie jest życie ,,,,, dzisiaj ludziska mają tak wiele do stracenia , praca za kturą pobierają wręcz nędzne ,albo i prawie żadne wynagrodzenie i także mieszkania kture ludzie mają zadłóżone i wiele innych spraw i dlatego nie będzie żadnej rewolucji !!!!
  A zresztą sami się przekonacie i może krakam a może i nie ,ale sami zobaczycie tą całą rewolucję !!!!!!!
  J.M.H

   1. ps. A KTO DZIŚ PANICZNIE BOI SIĘ ZMIAN RADYKALNYCH – TYLKO OKOŁO 15 % – RESZTA POLAKÓW MA DOSĆ I NIC DO STRACENIA -A WIELE DO ZYSKANIA

    DLATEGO
    – KURWOM I PROSTYTUTKOM POLITYCZNYM
    – ŁAJDAKOM
    – ZŁODZIEJOM
    – ZDRAJCOM
    I JEDNEMU SBEKOWI Z BYDGOSZCZY CIERPNIE SKÓRA NA WIEŚĆ ŻE MOZE DOJŚĆ DO ROZLICZENIA !!!!!!

  1. Navajo, i ty znow swoje. Mizia moze miec racje na temat radykalnych zmian w kraju. Rewolucja moze nie byc zapoczatkowana w Polsce, moze przyjsc z zewnatrz.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: