NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

PO pnie do wojny domowej CHAMSKA WYPOWIEDŹ niesiołowskiego

Niesiołowski: gdyby PiS zrobił rewolucję, to byłby ostateczny koniec Kaczyńskiego
20 minut temu
Źródło: Onet

prowokator ? CZY SKOŃCZONY IDIOTA ??

p. NIESIOŁOWSKI pan wie co to znaczy rewolucja ??? lub wojna domowa ??

RACZEJ NIE skoro p….. takie kocopały , ALE JA CIĘ UŚWIADOMIĘ

TAK WYGLĄDAJĄ PROWOKATORZY I BUTNI KACYKOWIE jeśli nie uda się im umknąć…

PATRZ I SIĘ ZASTANÓW BO TAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TA TWOJA BANDA JEŚLI SPROWOKUJECIE …

i dla jasności nie uczyni wam tego Jarek z PISEM tylko ludzie… ZWYCZAJNI LUDZIE

ps. JA TEŻ CHCĘ ABYŚCIE POLSZEWIKI SPROWOKOWALI OJ JAK BARDZO CHCE … 🙂

– Ucieszyłbym się, gdyby PiS zrobił rewolucję i próbę zamachu stanu, bo to byłby ostateczny koniec Kaczyńskiego i PiS. Panowie, zróbcie rewolucję i szturm na Belweder! A debata ekonomiczna PiS była debatą nad zieloną książeczką płk Kaddafiego. Niech PiS wywoła kolejne Powstanie Warszawskie – powiedział w pierwszej części rozmowy z Onetem Stefan Niesiołowski.

Ze Stefanem Niesiołowskim- posłem PO, rozmawia Jacek Nizinkiewicz.

Jacek Nizinkiewicz: Panie pośle, miarka się przebrała i Polacy zostali przebudzeni marszem „Obudź się Polsko”. Przyzna pan, że manifestacja PiS, „Solidarności” i zwolenników TV Trwam robiła wrażenie?

Stefan Niesiołowski: Pan żartuje! Marsz pod hasłem nawiązującym do hitlerowskiego „Deutschland Erwache”, którego to hasła uczestnicy nie zmienili, bo powodowani pychą i głupotą, nie musiał mnie budzić. Ja od 1989 r. jestem przebudzony. Żyję we wspaniałym, rozwijającym się, w pełni demokratycznym państwie, które Kaczyńskie ze swoją kliką chcą podpalić.

– Spór o hasło wydaje się bezsensowny, bo przecież w USA Republikanie mają w tych wyborach think-tank „Wake up, America”, czyli „Obudź się, Ameryko”. Amerykanie często odwołują się do tego hasła. Również prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski z PO wygrywał wybory pod hasłem „Obudź się Białystoku”. Przykłady można mnożyć. Czy powtarzając oskarżenia pod adresem organizatorów marszu po prof. Tomaszu Nałęczu nie czuje pan, że niepotrzebnie obraża jego uczestników?

– To ja pierwszy, przed prof. Nałęczem, powiedziałem o nawiązaniu „Obudź się Polsko” do „Deutschland Erwache”. W USA nie znają nazistów, nie byli okupowani i nie wiedzą do czego nawiązują. W Białymstoku to jest lokalne i nie ma takiego znaczenia. Ale używanie tego hasła było i jest błędem. „Obudź się Polsko” to bezmyślne kalkowanie hitlerowskiego hasła.

– Przyzna pan, że marsz przebiegał wyjątkowo spokojnie, bez przykrych incydentów, a wystąpienia lidera PiS i „Solidarności” pozbawione były agresywnej retoryki.

– Nieprawda. Piotr Duda, który jest bojówkarzem PiS-owskim, powiedział, że pomożemy wam obalić ten rząd. To nie jest agresja? Szef związku zawodowego, który ma być bezpartyjny, pomaga Kaczyńskiemu obalić rząd. To nie jest agresywna retoryka? Wystąpienie Kaczyńskiego było niebywale zakłamane i agresywne. Afera Amber Gold nie ma żadnego związku z rządem. Afera taśmowa Serafina w najmniejszym stopniu nie obciąża rządu…

– Ale wydarzyły się za czasów rządów PO.

– …a ekshumacje obciążają rodzinę pani Walentynowicz. Niech Kaczyński zwróci się z pretensjami do rodziny Walentynowicz, czyli do tych, którzy źle rozpoznali ciało. Rząd zachował się znakomicie w temacie Smoleńska. Przy takim zniszczeniu, takim zmasakrowaniu ciał, jedna pomyłka to jest nic! W wielu tego typu sytuacjach, ciała chowa się razem, bo nie ma możliwości ich rozdzielić. My te pogrzeby zorganizowaliśmy w dwa tygodnie i jest tylko jedna pomyłka.

– Na razie jest jedna pomyłka, mówi się, że może być ich więcej.

– Niech rodziny same do siebie maja pretensje. Dziś ci, którzy się pomylili przy identyfikacji bliskich, agresją próbują zakryć swój błąd. Pomyłka jest możliwa, nie chcieli źle, ja nie mam do nich pretensji, ale zamiast przyznać się do pomyłki, idą w zaparte i obrażają prokuratora i plują na rząd. Niech rodziny przyznają się do pomyłki, bo oskarżają wszystkich, tylko swojej pomyłki nie widzą.

– Dlaczego pan atakuje rodziny ofiar katastrofy smoleńskiej, zamiast je przeprosić za słowa: „Były trzy ekshumacje, Gosiewskiego, Kurtyki i Wassermanna. Niepotrzebne, jak się okazuje. Mam nadzieję, że te rodziny zapłacą za to, bo nie może być tak, że będą obciążały skarb państwa tego rodzaju żądaniami rodzin”?

– Co pan znowu mówi? Za co ja mam przepraszać? A czy spytał pan syna i wnuka pani Walentynowicz, czy przeproszą prokuratora? To wnuk pani Walentynowicz powiedział pierwszy, że powinno się przeprosić za ekshumacje. Jakim prawem pan mnie pyta w trybie twierdzącym, że ja mam przepraszać? Niech pan idzie do Walentynowiczów z takimi pytaniami, którzy pierwsi powiedzieli o płaceniu za ekshumacje.

– Rodzinie Anny Walentynowicz chodziło o to, że nie państwo powinno płacić za ekshumacje, ale koszty powinny pokryć osoby, przez których niekompetencję, niedostateczną wiedzę i niedopilnowanie odpowiednich procedur, musiało dojść do wydobycia ciał z grobów.

– Ja też uważam, że nie państwo powinno płacić za ekshumacje, ale ci, którzy żądali ekshumacji. Jeśli ekshumacji dokonuje się na wniosek prokuratury, to niech płaci państwo, ale jeśli na wniosek bezpodstawnych wniosków rodzin, to niech rodziny płacą. Pan mecenas Stefan Hambura chce ekshumacji wszystkich ofiar…

– …i przesłuchania w prokuraturze Donalda Tuska i Ewy Kopacz, którzy mają wyjaśnić jak mogło dojść do zamiany ciał ofiar katastrofy smoleńskiej.

– To chamstwo i bezczelność! To jest polityk PiS-owski, mecenas, który pełni czysto polityczną funkcję. Na jakiej postawie chce stawiać przed prokuraturą Ewę Kopacz? To bohaterka z Moskwy. Kopacz zachowywała się bohatersko. Podtrzymuję swoje słowa, rodziny, które bezpodstawnie domagają się ekshumacji, powinny ponosić ich koszty.

– Opozycja wzywa Ewę Kopacz do dymisji z funkcji marszałka Sejmu…

– Powtarzam, to chamstwo i nagonka. PiS ciągle politycznie wykorzystuje Smoleńsk. Kaczyński powinien przeprosić za słowa o wiecznej hańbie dla Donalda Tuska i Ewy Kopacz. On już ma coś z mózgiem. Mózg Kaczyńskiego poddał się procesowi koagulacji. Słowa o wiecznej hańbie pod adresem najlepszego premiera po 1989 r.?

– Ale faktem jest, że ciało Anny Walentynowicz przez ponad dwa lata spoczywało w innym grobie. Ktoś jest za to odpowiedzialny?

– Ja wierzę prokuratorowi Andrzejowi Seremetowi, a nie Walentynowiczom.

– Ale proszę się postawić w roli rodziny Anny Walentynowicz.

– Nie ma podstaw, żeby wierzyć rodzinie Anny Walentynowicz, bo oni biorą udział w agresywnej akcji PiS. Dla mnie są całkowicie niewiarygodni.

– Panie pośle, niech się pan zlituje! Przecież rodzina nie grałaby politycznie zwłokami matki i babci!

– No pan chyba żartuje?! Całkowicie grają politycznie! Biorą udział w nagonce na rząd i marszałek Kopacz. Niech ich boli własna nieudolność. Dlaczego państwo ma ponosić winę za złe rozpoznanie zwłok przez rodzinę? Jest kilka rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej, które uprawiają polityczną grę.

– Od kogo rodzina Anny Walentynowicz powinna usłyszeć przeprosiny?

– Piąty raz panu powtarzam, zwłoki nie zostały podmienione. Pomyliły się dwie rodziny. Nie ma powodu, żeby przepraszali. W dobrej wierze działali. Niech Kaczyński przeprosi Ewę Kopacz. A część dziennikarzy PiS-owskich gazet, „Gazety Polskiej”, „Faktu”, „Super Expressu”, „Rzeczpospolitej” powinni przeprosić, że sprzeniewierzyli się posłaniu dziennikarskiemu, tylko pełnią rolę PiS-owskich propagandystów. Rodzin nie ma powodów przepraszać. Bo za co? Donald Tusk okazał wielkoduszność, przepraszając w Sejmie. Ja nie rozumiem, o co trwa w Polsce od tygodnia piekło. Dwie rodziny się pomyliły. Zdarza się. Ale te rodziny nie powinny brać udziału w politycznej akcji przeciwko rządowi.

– Można było uniknąć pomyłki, jeśli w Polsce przed pochówkiem otwarłoby się trumny.

– Ale polskie prawo zabrania otwierania trumien.

– Jak to? Przecież trumnę Lecha Kaczyńskiego otwarto, podobnie jak trumny osób, których ciała poddano kremacji.

– Rodziny mogły się zwrócić o otwarcie trumien.

– Rodziny twierdzą, że był zakaz otwierania trumien. Idąc pańskim tokiem rozumowania, przecież nie mogą kłamać wszystkie rodziny ofiar katastrofy smoleńskiej?

– Ale to są tylko cztery rodziny, które grają politycznie po stronie PiS przeciwko rządowi. Nie będę podawał nazwisk przez szacunek dla zmarłych. Niech te rodziny podadzą nazwiska osób, od których słyszały, że jest zakaz otwierania trumien w Polsce. Rodziny smoleńskie mogą mieć pretensje do Kaczyńskiego, że nie poinformował ich, że można otwierać trumny. On skorzystał z tej możliwości, ale wiedzę o tym, że trumnę można otworzyć, zachował dla siebie.

– Może rząd powinien opublikować białą księgę, w której zawarte byłyby informacje, co polska strona zrobiła krok po kroku od 10 kwietnia 2010 r. w temacie przyjętych procedur, personalnych decyzji, identyfikacji zwłok, sekcji, transportu ciał, wydanych później dyspozycji, pochówków i upublicznienia nazwisk osób obecnych przy każdym etapie współpracy ze stroną rosyjską, wydanych dyspozycji ustnych i pisemnych itd.?

– A po co? To mogłoby oznaczać, że strona polska nie dopełniła czegoś, a teraz się tłumaczy. To niepotrzebne. Wszystko przebiegało znakomicie. Przy tak wielkiej katastrofie i tylu osobach, udało się podjąć i zrealizować z sukcesem w 98 proc. decyzję o rozdzieleniu ciał i szczątek zwłok. Biała księga mogłaby służyć informacji, jak znakomicie zadziałało państwo polskie. Ale nie sądzę, żeby to było potrzebne.

– W marszu „Obudź się Polsko” mogło wziąć udział nawet 200 tys. osób. Czy tak spora ilość protestujących na ulicy robi wrażenie na PO?

– Dane organizatorów są niewiarygodne. Ja mam informacje z niezależnego źródła, że w „Obudź się Polsko” wzięło udział 30-50 tys. uczestników. Sam Rydzyk potrafi zmobilizować znacznie więcej pod Jasną Górą. Jeśli PiS z Rydzykiem i Dudą, który skompromitował „Solidarność”, tak mało ludzi zebrali, to nie jest to sukces. „Solidarność” stała się bojówką PiS. Duda jest postacią śmieszną. To krzykacz wiecowy i fagas Kaczyńskiego. Kiedy on sam robi manifestację, to jest parę tysięcy opłaconych działaczy.

– Miarka się przebrała i to dopiero początek. PiS zapowiada ofensywę i zapowiada program naprawy państwa, kolejne manifestacje. Może budzenie Polaków jest początkiem rewolucji niezadowolonych z rządów PO?

– Ucieszyłbym się, gdyby PiS zrobił rewolucję i próbę zamachu stanu, bo to byłby ostateczny koniec Kaczyńskiego i PiS. Panowie, zróbcie rewolucję i szturm na Belweder! A debata ekonomiczna PiS była debatą nad zieloną książeczką płk Kaddafiego. Niech PiS wywoła kolejne Powstanie Warszawskie.

Koniec części pierwszej.

Rozmawiał: Jacek Nizinkiewicz

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/5263987,wiadomosc-drukuj.html

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

4 thoughts on “PO pnie do wojny domowej CHAMSKA WYPOWIEDŹ niesiołowskiego

 1. Korwin-Mikke:
  Na jesieni spodziewam się rozwiązania siłowego

  „… Myślę, że na jesieni będziemy mieli raczej rozwiązanie siłowe niż nowe wybory.

  Co Pan przez to rozumie?

  Zamieszki uliczne i wkroczenie wojska. …

  … Rząd uspokoi sytuację przy pomocy wojska. Co dalej?

  Nie „rząd”. Jeżeli dojdzie do poważnych zamieszek, wojsko uspokoi sytuację, zamykając polityków w kryminale!

  Wierzy Pan w przewrót wojskowy już w tym roku?

  To wynika z wyliczeń ekonomistów. Najdalej w przyszłym, a listopad to dla Polaków niebezpieczna pora…

  Ryzykowna teza. Nie boi się Pan, że jeśli za dwa miesiące nic się nie stanie, będą mówić, że opowiada Pan bajki?

  Czasem się mylę. Ale rzadko. Przypominam, że mówiłem o tym tuż po wyborach. A tuż po wyborach JE Donald Tusk ustalił dla wojska i policji podwyżki na lipiec tego roku. Podobno trwają ćwiczenia w rozpraszaniu demonstracyj. I są też przepowiednie samo-się sprawdzające…

  … Wojsko tłumi zamieszki i rząd Tuska dalej rządzi – taki scenariusz nie wydaje się Panu najbardziej prawdopodobny?

  Nie. Chyba że ma to zaplanowane. Ale nie sądzę.

  Skoro dał im podwyżki, to znaczy, że taki scenariusz widzi jako możliwy…

  Słuszna uwaga. Ale zamieszki się nie uspokoją, jeśli wojsko nie dokona zasadniczych zmian.

  Co Pan rozumie przez „zasadnicze”?

  Odsunięcie skorumpowanej kliki Kaczyński-Tusk. Przecież poparcie dla PO bierze się tylko stąd, że ludzie boją się PiS. A poparcie dla PiS – tylko z nadziei na obalenie rządów PO! …”

 2. http://muzyka.wp.pl/columnId,612373,title,Szukanie-idioty,felieton.html
  Gdy Kukiz w 2009 roku śpiewał gościnnie na płycie Big Cyca
  odmówił użyczenia głosu w piosence „Szambo i perfumeria”,
  bo tam pod adresem PO padało określenie „platfusy”.
  Tłumaczył się tym, że jest kolegą Grzegorza Schetyny
  ze studiów i mu nie wypada
  koment
  Myślę, że artyści wyczuwają koniec PO i już się lansują by złapać intratne
  „dżoby” w kolejnej kampanii. Tym razem u boku PiS.
  Artyści zawsze są na wynajem i tyle.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: