TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png

sto tysięcy polskich nędzarzy !!! W OBRONIE imperatora RYDZYKA!!!

100 000 !!!!!!!

DZIADÓW !!!!!!!!!

W OBRONIE DOBROBYTU JEDNEGO Z NAJWIĘKSZYCH KAPITALISTÓW W POLSCE !!!
🙂

Marsz w obronie wolnych mediów i TV Trwam będą  protestować przeciwko decyzji KRRiT, która nie przyznała TV Trwam miejsca na multipleksie cyfrowym.

JA CHYBA ŚNIE – ALBO POLACY SĄ W WIĘKSZOŚCI SCHIZOFRENIKAMI

NIEMA INNYCH PALĄCYCH PROBLEMÓW …..

PropellerAds

Żyję w jakimś dziwnym przeświadczeniu, że sprawy najważniejsze, najbardziej palące problemy społeczne są nie tyle pomijane świadomie, ale są po prostu nie atrakcyjnie medialnie. Bieda i rozwarstwienie społeczne w Polsce należą do najwyższych z najwyższych w Europie. Pod tym względem wyprzedziliśmy nawet Rumunię. Ale na pogłębioną debatę i wnioski nie ma szans, gdyż zadałaby ona kłam założycielskiemu mitowi III RP, mówiącemu o tzw. cudzie gospodarczym Polski i awansie cywilizacyjnym. Cud ten jednak nie dotyczy jednak pojedynczej jednostki, a wąsko pojętej elity.

Wszystkie rządowe i pozarządowe, wewnętrzne i zewnętrzne raporty i opracowania na temat polskiej biedy mówią jasno- problem jest ogromny i ciągle wzrasta. Jak wyglądają realia? Według danych GUS za 2010 r. poniżej relatywnej granicy ubóstwa, rozumianej jako połowa średnich miesięcznych wydatków gospodarstw domowych, żyje 17,1 proc. gospodarstw domowych w Polsce . Z kolei poniżej tzw. ustawowej granicy ubóstwa, która uprawnia do ubiegania się o świadczenia z pomocy społecznej, egzystuje 7,3 proc. gospodarstw domowych. Aż 5,7 proc. gospodarstw domowych znajduje się poniżej minimum egzystencji, które definiuje się jako poziom zaspokojenia potrzeb, poniżej którego występuje biologiczne zagrożenie życia oraz rozwoju psychofizycznego człowieka. Jak wziąć tych ludzi do kupy to wychodzi nam, że trzy miliony obywateli żyje w ubóstwie. Na tle Europy polskie dzieci wypadają blado. Ubóstwo dotyczy aż 1,3 mln dzieciaków, którzy wakacje i czas wolny spędzają w domach bądź na osiedlowych podwórkach. Ich rodzice mieli pod tym względem więcej szczęścia. Urodzili się co prawda w zniewolonej przez czerwoną zarazę Polsce, ale darmowe kolonie, szkołę i pracę mieli. To w Polsce „publiczna” służba zdrowia jest droga i w opłakanych stanie. Polska zajęła niedawno 27 miejsce w rankingu Europejskiego Konsumenckiego Indeksu Zdrowia. Badanie objęło w sumie 34 kraje Europy. To też jeden z tych efektów zwanych cudem gospodarczym…O naszej biedzie jest głośno, ale na razie na zachodzie. Zauważają ją zagraniczni dziennikarze, nasi z kolei chowają głowę w piasek.

Jak na tym tle wypadają media? W systemie kapitalistycznym istnienie nierozerwalny związek współżycia na linii- kapitał, władza, media. To media dziś sprawują najważniejszą funkcję społeczną, wyznaczają kierunki debat, tworzą wzorce zachowań i kreują rzeczywistość. Nikt nie ma dziś chyba wątpliwości, że najbardziej wpływowi dziennikarze i redakcje są w równym stopniu odpowiedzialne za kierunek zmian. Nie bez powodu dziennikarzy wymienia się obok polityków, za najbardziej wpływową grupę. W komercyjnych redakcjach, gdzie rządzi kapitał rękoma bogatego właściciela sam wyznacza trendy społeczne. W mediach publicznych nie jest wcale lepiej. Te są z kolei celem partyjnym od lat. Więc „wolne i niezależne” media często w praktyce są fikcją. Która to redakcja na serio podjęłaby się pogłębionej debaty na temat polskiej biedy? Nie widzę takiej. Media ostatnio informują o tym, że Polacy znów masowo emigrują. I to skąd?! Z kraju, którego kryzys podobno nie dotknął tak jak na zachodzie. A Polacy okazuje się wolą zachodzi kryzys, niż swojski cud gospodarczy.

ALE CÓŻ MOŻNA GDY PRIORYTETEM DLA POLAKÓW OKAZUJE SIĘ

CO INNEGO 

CZEGO DOWODZI FAKT WYJŚCIA NA ULICĘ MASY RODAKÓW 

FRAGMENT ART. RESZTA W LINKU

starzy zahartowani w bojach o wolność i niepodległość …..
czyli “DZIADEK WIE CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO ZŁE !!”
WIELKA MANIFESTACJA W WARSZAWIE W OBRONIE “OJCA DYREKTORA”
ABY ROZPOCZĄĆ TEMAT WYPOWIEDŹ PANA ROMANA N. PATRIOTY Z TORONTO ( lat 71 inżynier elektryk dla tygodnika) ” Tarcza i Miecz”
” telewizja Trwam jest dla wszystkich Polaków najważniejsza i jeśli zajdzie taka potrzeba Warszawa stanie w płomieniach , świadomych Polaków są setki tysięcy o czym przekona się władza już w dniu 29 września “
czy rzeczywiście uważa pan sprawę ograniczenia emisji RTV stacji o. Rydzyka za problem priorytetowy dla młodych Polaków
” jest to absolutny priorytet to jest być albo nie być dla narodu , ja wiem że sprawy wieku emerytalnego cen leków brak pracy , mieszkań odpłatność za żłobki i przedszkola , bije w młodych obywateli ale to są sprawy drugorzędne jeśli nie nawet trzeciorzędne dla Polski . Młodzi Polacy tego nie wiedzą i nie widzą dlatego to znowu my stara gwardia musimy zawalczyć o sprawy najważniejsze właśnie dla nich , bo przecież my dziadkowie , babcie wiemy z doświadczenia , że głód fizyczny , niedostatki i kłopoty dnia codziennego a szczególnie te wynikające z powodów ekonomicznych są mniej dolegliwe niż brak prawdy , prawdy powszechnie dostępnej co zapewnia właśnie istnienie stacji nadawczych Ojca Dyrektora..

🙂  NIE MAM PYTAŃ 🙂

http://miziaforum.com/2012/09/20/stara-gwardia-wywalczy-na-ulicy-rzecz-najwazniejsza-dla-mlodych-polakow/

28 thoughts on “sto tysięcy polskich nędzarzy !!! W OBRONIE imperatora RYDZYKA!!!

 1. chcialem jeszcze dodac, ze wiem jak wyglada zycie za granica (spedzilem tam wiele lat) polska wygnala juz tyle milionow nas – mlodych- czy o to chodzi rzadowi ?

  chyba nie

 2. Wychowano mnie w sposób prawy. Nie zgadzam sie z tym co sie dzieje w Polsce – jest tragedia…TV TRWAM nie jest telewizją komercyjną – ma swoje rzesze odbiorcow – i tym samym emanuje z niej głos prawdy – wystarczy obejrzec …nie ma reklam, sa programy edukacyjne, spotkania filozoficzne etc…

  ale zawsze trzeba wysmiewac i oczerniac dobro …prawda ?

 3. Wiadomo było wcześniej, ze emeryt+rencista+solidaruch= tzw. pokojówka. Rydzyk z Kaczyńskim mają umowę o wzajemnej współpracy. Jeden ma etat w sejmie, drugi miejsce na multipleksie. To jest twardy elektorat nastawiony na wybory, a nie żadne rewolucje. Walczący różańcem i kartką do głosowania w ręku, a nie pięścią i koktajlami Mołotowa. Mają swoje media, alternatywny obieg informacji i w razie zagrożenia potrafią się zjednoczyć. Ich prawo, chwała im za to. Ale gdzie jest reszta? Już odpowiadam… Reszta ogląda 4 razy to samo. Panorama, Wydarzenia, Fakty i Wiadomości mówią o tych samych sprawach na jedno kopyto. Rozumiem tych, którym się powodzi i to o nich, bogatych, wykształconych z kilkunastomilionowych metropolii mówią w tefałenie, ale nie rozumiem skąd się wzięła bieda umysłowa całej reszty…

  1. ,,(…) ~Życzymy “przyjemnego” odbioru : 08.30 TVN – Dzień dobry TVN – prowadzi Bartosz Węglarczyk – wnuk jednego z największych stalinowskich zbrodniarzy, osobiście torturującego bohaterów z NSZ, WIN i AK [chodzi o osławionego Józefa Światłę – admin]
   18.00 TVP2 – Panorama – prowadzi Hanna Lis – córka kanalii z okresu stanu wojennego [Waldemar Kedaj – admin].
   Czy wiele się zmieniło od tamtych czasów?
   19.30 TVP1 – Wiadomości – prowadzi Piotr Kraśko – wnuk jednego z czołowych komunistycznych cenzorów [Wincentego Kraśki – admin], syn PRLowskiego ministra ds wyznań [Nie wiem, czy nie zaszła pomyłka: Tadeusz Kraśko, ojciec Piotra, jest dziennikarzem – admin].
   20.00 TVN24 – Kropka nad i – prowadzi Monika Olejnik – córka funkcjonariusza SB [Tadeusza Olejnika – admin], konfident służb PRL, pseudonim “Stokrotka”.
   21.30 TVN – Kuchenne rewolucje – prowadzi Magda Gessler – córka PRL-owskiego dziennikarza i agenta SB [Mirosława Ikonowicza – admin].
   .21.40 TVP2 – Tomasz Lis na żywo – syn wysokiego OFICERA Ludowego Wojska Polskiego [Imię nieznane – admin].
   22.00 TVN24 – Szkło kontaktowe – prowadzi Grzegorz Miecugow – syn stalinowskiego dziennikarza znanego z podpisania się pod “Apelem krakowskim” [Bruno Miecugow – admin]
   22.30 TVN – Kuba Wojewódzki Show – syn funkcjonariusza SB i PRL-owskiego prokuratora [Bogusława Wojewódzkiego – admin]
   Życzymy przyjemnego odbioru !
   Zakładamy, że oni robią kariery we wszystkich miastach i miejscowościach. Komuchów i ubeków trochę jednak było i oni nie zniknęli, ale dzięki “okrągłemu stołowi” zmienili książeczki partyjne na czekowe. Dlatego zachęcamy: piszmy o nich. My nie uważamy, że dzieci odpowiadają za czyny rodziców, ale jeżeli korzystali (a skorzystali) z tak niegodziwie zgromadzonych dóbr, to jest to już ich odpowiedzialność.” http://niezalezna.pl/33359-miasteczko-namiotowe-tvp-jak-twierdza

 4. Coz ta cala pseudomanifestacja to tylko wstep do zmiany warty. Wiadomo ze PO musi na nastepna kadencje pojsc w cien bo tyle narobili syfu ze ludzie niezdzierza. Wiec kogo ci z gory wystawia: PIS. I to ta partia ma wygrac nastepne wybory. Dlatego robia te inscenzizacje i grunt przygotowuja. PIS na tym pojedzie i jak widac kupa siwoglowego elektoratu sie znajdzie. Ten protest ma wydzwiek polityczny a nie tam ze ludzie wkurzeni bieda. Oni chca pisu i rydza. I w tym kierunku ma byc skanalizowany ewentualny opor i niezadowolenie. Plakac sie tylko chce. Jak mlodzi nie wyjda i faceci z jajami (miast starych dziadow co juz maja z gorki) to nigdy nie bedzie lepiej. Niestety mlodzi chlopcy w Polsce to mentalna gimbusiarnia i eunuchy. Wiec przewrotu i odzyskania Polski nie bedzie.

  1. Zgadzam sie, przewrotu nie bedzie w Polsce a zmiana warty szykuje sie prawdopodobnie na jesien. Doprowadzi to do jescze wiekszego podzialu miedzy nami.

 5. Zdaniem prof. Krystyna Iglickiej, specjalistki od demografii, polska emigracja zmienia się z zarobkowej w osiedleńczą. – Aż 16 proc. emigrantów deklaruje, że przebywa za granicą z powodów rodzinnych. Najczęściej wymieniają towarzyszenie rodzinie albo ich łączenie. Młodzi ludzie szukają lepszego życia. Nie chcą żyć w Polsce, kraju, gdzie zamiast reform są kłótnie, przedsiębiorcom rzuca się kłody pod nogi, a w urzędach na każdym kroku napotyka się biurokratyczne bariery – powiedziała w „Rzeczpospolitej” prof. Krystyna Iglicka, demograf i rektor Uczelni im. Łazarskiego.

 6. Niestety ale to prawda,tą biedę widuje codziennie,gdy starzy i młodzi ludzie bez pracy i prawa do zasiłku biją się o przeterminowane jedzenie przed śmietnikami Biedabronki,gdy ludzie dzwonią i pukają do moich dziwi z prośba o jedzenie,niestety To Post Solidarność doprowadziła do takiej Nędzy,za PRL u nikt nie głodował,a problem Bezdomności oglądało się na Filmach z USA,dlaczego wszystkie śmietniki są pozamykane? zw trosce o podrzut nielegalnych śmieci? niestety widok szukających resztek jedzenie ludzi bez pomocy Państwa,był niezbyt miły dla włodarzy..Prawda?

 7. http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/byla-niemiecka-komunistka-ubolewa-nad-polska-bieda,279120.html

  Była niemiecka komunistka ubolewa nad polską biedą

  Foto: Kancelaria Sprawiedliwości Społecznej | Video: TVN 24
  Na wystawę składa się kilkanaście zdjęć ukazujących „biedę w Polsce”
  Była działaczka wschodnioniemieckiej partii komunistycznej Gabriele Zimmer otwiera w Brukseli wystawę poświęconą biedzie w Polsce. Inicjatywę Zimmer głośno krytykuje część europosłów. – Polską biedą powinni zajmować się polscy deputowani, a nie niemiecka komunistka – podkreśla Marek Migalski.

  Wystawa pt. „Bieda w Polsce” została otwarta w Brukseli w środę. Składa się na nią kilkanaście zdjęć z broszury wydanej z okazji polskiej prezydencji przez Piotra Ikonowicza i jego współpracowników (Ikonowicz jest też jednym z autorów opisów w albumie) To właśnie oni zwrócili się do Zimmer, niemieckiej eurodeputowanej ze skrajnej lewicy, o pomoc w nagłośnieniu problemu.

  „Financial Times Deutschland”: Bieda wraca do Europy
  W opublikowanym w… czytaj dalej »
  Ekspozycja nie będzie prezentowana w przestrzeni publicznej Parlamentu Europejskiego, bo ten się na nią nie zgodził. Wystawa została zorganizowana przez partię polityczną Zimmer. Eurodeputowana, pytana o to, dlaczego postanowiła opowiedzieć tylko o biedzie w Polsce, a nie przybliżyć ten problem na przykładzie także innych państw Unii, odpowiada krótko: – Bo to polskie organizacje mnie o to poprosiły.

  I pyta: – Jaki jest problem? To jest kontrowersyjna kwestia, zgadzam się, ale dlaczego mamy nie rozmawiać o naprawdę ważnych i kontrowersyjnych sprawach? Zaprosiłam wszystkich polskich europosłów na otwarcie tej wystawy, żeby właśnie rozmawiać.

  Wideo: tvn24
  Europosłowie patrzą na polską biedę
  Co ona zrobiła dla tych dzieci?
  Część polskich europosłów zaproszenia na pewno nie przyjmie. Jednym z najgłośniej krytykujących pomysł Zimmer jest Marek Migalski. Polityk PJN napisał nawet list do niemieckiej eurodeputowanej, w którym zaprotestował przeciwko tak wybiórczemu potraktowaniu problemu. – Polską biedą powinni zajmować się polscy deputowani. I gdyby zrobił taką wystawę jeden z nich, to ja chętnie bym na nią poszedł (…). Ale kiedy zabiera się za to niemiecka komunistka, to nie wygląda to na wielką dbałość o polskie dzieci – podkreśla europoseł PJN.

  Migalski radzi Zimmer, by z taką samą gorliwością, z jaką zrobiła to w przypadku naszego kraju, zajęła się problemem biedy w Niemczech. I pyta: – Co ona zrobiła dla polskich dzieci oprócz tego, że obrazy tych głodnych dzieci będzie pokazywać międzynarodowej opinii publicznej?

  Autor: ŁOs/k / Źródło: tvn24

  1. Dranie!! odwracaja kota ogonem. Migalski mowi odwalcie sie od polskiej biedy zostawcie to nam, czyli nic znienimy w tej materii, taki jest plan. Cenzura dziala, niemiecka deputowana dostala po lapach i z pewnoscia upomnienie od swoich aby nie wpieprzala sie w problemy polakow. A tym czasem bieda i ubustwo kwtnie a poslowie przyznaja sobie nagrody, podwyzki i chuj wie co jeszcze.

   1. no dokladnie nasi po-slowie nie widzą u nas problemu biedy natomiast chcą obdarowywac miliardami z naszego budzetu grecje hiszpanie k..wa co za hipokryzja

 8. Jak się nielegalnie testuje leki na ludziach w Polsce – PRAKTYKA, nie teoria!

  http://kefir2010.wordpress.com/2012/09/29/jak-sie-nielegalnie-testuje-leki-na-ludziach-w-polsce/

  pro-szczepionkowcy kolejny raz wspominają o moim blogu na swoich coraz bardziej agresywnych konferencjach. niedawno o mnie wspomniał dr Paweł Grzesiowski, najgorszy z polskich wakcynologów.

  chodzi o tę konferencję – zobaczcie na jej logo – to szokuje!!!

  logo tej konferencji:

  http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/420777_411679405551915_1363741284_n.jpg

  cynk dostałem od Justyny Sochy, znanej aktywistki – więc nie jest to byle kto.

  myślę, że oni chcą mnie zniszczyć za ujawnianie prawdy o medycynie.

 9. „Bieda w Polsce – obrazy i fakty” to tytuł wystawy pokazanej 26 września w Parlamencie Europejskim. Jej organizatorką była Gabriele Zimmer, europosłanka z ramienia Die Linke i przewodnicząca frakcji Zjednoczonej Lewicy Europejskiej/Nordyckiej Zielonej Lewicy. Od wielu lat zajmuje się ona problemami ubóstwa w Europie. Tym razem postanowiła zaprezentować w Brukseli zdjęcia, które otrzymała z Polski. Są to fotografie Krzysztofa Ciemnego, które opublikowano wcześniej w albumie „Bieda w Polsce – obrazy i fakty”. Książka została wydana przez Instytut Studiów Społecznych im. Edwarda Szymańskiego w 2011 roku. Agata Nosal i Piotr Ikonowicz z Kancelarii Sprawiedliwości Społecznej opatrzyli album swymi komentarzami.

  Protesty polskich europosłów spowodowały, że wystawa była pokazywana tylko przez trzy godziny w małej sali. Uniemożliwiono jej prezentację w otwartej przestrzeni PE w ciągu kilku dni. Organizatorzy wystawy zaapelowali do przewodniczącego PE, aby umożliwił prezentację wystawy w miejscu, które wcześniej było zaplanowane. W ten sposób mogłoby ją zobaczyć dużo więcej osób. Postępowanie polskich europarlamentarzystów przyczyniło się do tego, że specjalnej wymowy nabierają słowa z plakatu, na którym określono wystawę jako zakazaną.

 10. Witaj Miziak ,zobaczymy jak to się potoczy , na razie to ta cała manifestacja dopiero się zaczeła i poczekajmy z komentarzami do wieczora , ale już można śmiało powiedzieć jedno że wszystkie tak zwane praworządne media trąbią w jedną tubę NIENAWIŚĆ !!!!!! .
  Oczym to świadczy ?????? a no o jednym że polska jako kraj jest już skończona i to na zawsze i powiem ci tak że ja to wszystko widzę ciemno !!!!! , ale jak mawiam spokojnie jak na wojnie i poczekajmy z osądami do wieczora i do poniedziałku ,a w poniedziałek to będzie to co zawsze ocean nienawiści i pogardy dla narodu w mediach i nie tylko w mediach alle i wszędzie tak to wygląda mister Miziak !!!!
  J.M.H

  1. NAVAJO – ONI WSZYSCY – SLD, PSL,PO,PIS ,PALIKOT = KOMISJA MAJATKOWA !!!

   A TYM CZASEM FIKU MIKU ZA TŁUMEM NA ULICY – POMALUTKU , PO CICHUTKU aż do skutku …

   Nastąpiła istotna zmiana w stanowisku Izraela, jeśli chodzi o mienie żydowskie. Do tej pory Izrael dystansował się od tej kampanii, którą prowadziły organizacje przemysłu holokaustu, głównie amerykańskie, przeciwko Polsce. Izrael formalnie nie miał z tym nic wspólnego, chociaż wiadomo było, że to popiera. Od ubiegłego roku Izrael stanął na czele tej operacji – z Agencją Żydowską utworzył specjalny zespół, którego celem jest przeprowadzenie operacji odzyskiwania mienia żydowskiego w Europie Środkowej. Media o tym specjalnie nie informowały, tak jakby miały jakieś zalecenia. Wiadomo, że cenzury nie ma, ale media głównego nurtu, w których jest, jak sądzę, mnóstwo konfidentów poprzebieranych za dziennikarzy, zawsze skądś wiedzą, o czym można mówić, pisać i pokazywać, a o czym nie wolno. Skąd to wiedzą – być może od swoich oficerów prowadzących. –Skąd wiadomo o tym zespole? Izraelski dziennik „Haaretz” bez osłonek przedstawił skład tego zespołu, który ma nawet stronę internetową. Dyrektorem tego zespołu jest pan Braun z Nowego Jorku, a dyrektorem technicznym pani Ania Wierchowskaja – bardzo dobry fachowiec, który umie wydobyć pieniądze nawet z kamienia. Drugim wydarzeniem, które uprawdopodabnia te informacje, była wizyta rządu premiera Tuska w pełnym składzie (55 osób) na początku lutego ubiegłego roku w Izraelu. Wizyta w pełnym składzie na pewno musiała doprowadzić do jakichś ustaleń, ale nie wiemy do jakich, bo nie ukazał się żaden komunikat w tej sprawie. Wniosek – uradzono coś, o czym opinia publiczna w Polsce nie powinna wiedzieć albo nie ma prawa się dowiedzieć zawczasu. Jedynym przeciekiem był wywiad, jakiego udzielił Bartoszewski jednej z izraelskich gazet. Powiedział m.in., że wszystkie ugrupowania w Polsce są niezmiennie przyjaźnie sposobione do Izraela. Co przekładając na język ludzki, odczytuję jako uspokajającą deklarację ze strony PL, że bez względu na wynik jesiennych wyborów w 2011r i bez względu na to, jaki rząd powstanie, izraelski program rewindykacji nie jest zagrożony. Trzecim wreszcie wydarzeniem, które uprawdopodabnia tę wiadomość o tajnym zarządzeniu premiera Tuska, jest wizyta prezydenta Obamy pod koniec maja ubiegłego roku. W przeddzień wizyty w Warszawie prezydent Obama otrzymał dwa jednobrzmiące listy. Jeden od Światowego Kongresu Żydów, drugi od Komitetu Helsińskiego przy kongresie Stanów Zjednoczonych. Zawierały dosyć kategorycznie sformułowaną prośbę, żeby prezydent Obama wywarł nacisk na polskie władze w kierunku realizacji żydowskich roszczeń majątkowych. Z tej wizyty Obamy w W-wie też właściwie żaden konkretny komunikat się nie ukazał. Uzgodniono coś, o czym polskiej opinii publicznej nie można poinformować. Z tego powodu wiadomość o tym, że Tusk wydał to tajne zarządzenie, wydaje się bardzo prawdopodobna. -Czy to znaczy, że obecnie do zwrotu mienia dochodzi? Chciałbym zwrócić uwagę, że problem organizacji powiązanych z przemysłem holokaustu polegał na tym, że one nie reprezentują żadnego tytułu prawnego, na podstawie którego mogłyby odzyskać własność. Naciski, jakie próbują wywierać na polskie władze, zmierzają w kierunku, aby stworzyć namiastkę podstawy prawnej, pozory legalności dla – co tu ukrywać – rabunku Polski. Te organizacje formalnie nikogo nie reprezentują. Nie są pełnomocnikami dawnych właścicieli czy ich spadkobierców. Po prostu chcą obłowić się kosztem Polski. W kręgach kierowniczych tych organizacji są także malwersanci. -Dlaczego cała akcja jest tajna? Dlatego, że żaden z naszych umiłowanych przywódców nie chce brać na siebie odpowiedzialności za ten krok. Jak już się rzecz dokona, będzie po herbacie. Teraz unika ostentacji dlatego, że stworzenie pozorów legalności dla rabunku Polski każdego by skompromitowało w oczach przynajmniej znacznej części opinii publicznej.

    1. NA SZCZĘŚCIE POZA – PIŚDZIELCAMI , PO-JEBAMI – SĄ W POLSCE I POZA GRANICAMI LUDZIE KTÓRZY pogodzą i pisdzielców i POjebów – razem będą zapierdalać z taczkami przykłutymi do raczek na budowie AUTOSTRAD !!!

     A NAM NA ROZGŁOSIE NIE ZALEŻY narazie 😉

   1. Zgadzam się z tobą Miziak bo teraz to już nie najmniejszego sensu , gdyby to się działo na początku roku 2000 albo jeszcze wcześniej to jeszcze by były jakieś możliwości ,ale teraz ????????? hahahahahahahahahahahahahahaha ,teraz to mochery i tak zwana solidarność to mogą się w dupę ugryzi się i tyle , jest za pózno i to jest teraz całkiem inna Polska ,Polska ktura głównie opiera się na internecie ,faceboku i innymi dziadowskimi portalami towarzyskimi z łącznie z pornograficznymi !!!! i tak naprawdę to polski już nie ma ,a fizycznie to nasz kraj zniknie z map świata w roku 2013 i tyle ,,, a co do lemingów to jeszcze isę przekonają jak to jest być wydymanym przez tak zwane państwo !!!!!!!!!
    Ipowiem ci Miziak że ja mam to wszystko w dupie głęboko i w głębokim smrodzie !!!!!! , całe szczęście że moje młode lata przypadły na czas kiedy życie nie było tak skomplikowane i nie było takiego oszóstwa jak teraz i słowo OJCZYZNA jeszcze soś znaczyło a dzisiaj ?????? kurwa szkoda słów !
    J.M.H

    1. 🙂 – hiiii hiii -MANI FESTACJA – potrąbili powrzeszczeli – PARA W GWIZDEK – PASZŁA 🙂

     NO TO TERAZ – VON DO DOMU 🙂

     🙂 RYDZYK POKAZAŁ KŁY DONKOWI
     ==============================================
     NO I CHWATIT 🙂

     DUDA DUDA TO OBŁUDA – UCHACHACHACHA 🙂

     MŁODZI DO BERLINA – TU NIE MACIE SZANS !!!!!

    2. navajo88, powtatasz sie, nawijasz jak stary kot, ktore najlepsze czasy mial juz za soba. Twoj negatywizm jest rezultatem zycia jakie masz teraz. Przypuszcam ze nie jest ci za weslolo na starosc. Glowa do gory bedziesz ogladal dobre czasy 🙂

     1. A właśnie że się mylisz Ja ! ,owszem narzekam ,ale taką mam naturę ! hahahahaha lepiej ponarzekać na zapas jak chwalić na wyrost ,a co do mojego życia to powiem ci starałem się je przeżyć jak najlepiej ,a czy mi się to udało to będziemy rozmawiać o tym po mojej śmierci ~! hahahahaha
      a co do reszty to jak masz swój rozum to sam zrozumiesz o co mi chodzi ,a jak nie no to trudno ,ale życie samo ci da nauczkę i tyle a co do mojego negatywizmu to mylisz się ja jestem na codzień wesołym człowiekiem i zawsze staram się być uśmiechnięty !!!!! i nie zależnie od tego czy życie daje mi po dupie do wiwatu czy też nie !!! żyję i staram się żyć w miarę prosto i spokojnie ,a czasy kiedy szalałem to mam już za sobą !!!! hahahahahahahahaha
      J.M.H

     2. Czuje pewna grozbe po twoich slowach i widze ze do ciebie nic juz nie dociera. Moglbys wiec stanac w jedym szeregu z Zenobiuszem, z ta roznica ze on sciemnia ze w cos wierzy, ty zas nie. Wiecej dystansu do siebie chlopie 🙂

 11. CZY M SIE TA MANIFESTACJA SKOŃCZY – prezes załatwi interes , łociec rydzyk toze – A WKURWIONY GŁODNY LUD PÓJDZIE DO DOMU 🙂

  ALE ALE ALE 🙂 – POCZUJĄ SMAK SIŁY ⭧!!!!!!

  A TO SIĘ PRZYDA – JUŻ NIEBAWEM NIE BĘDĄ MIELI SKRUPUŁÓW I WSTYDU WYJŚĆ NA ULICE POD CZERWONYM SZTANDAREM – a wtedy

  KLĘKAJCIE NARODY

  GŁÓD , ZIMNO I BEZNADZIEJA JEST NAJLEPSZĄ LEKCJĄ JAKĄ MOGĄ DAĆ ELITY III RP WRAZ Z KOSCIOŁEM

  TYM KTÓRZY PRZYJDĄ I ŁBY IM URŻNĄ – JEŚLI CZŁOWIEK NIEMA NIC DO STRACENIA TO ……..:-)

  1. PS. JAK BY PREZES JAROSŁAW I O. RYDZ MIELI DOBRE I UCZCIWE INTENCJE – I JEŚLI JEST TAM W WARSZAWIE 100 000 LUDZI NA ULICY

   TO JUŻ DZIŚ MOGLI BY WYMUSIĆ NA TUSKU DYMISJE – POPROSTU PREZES Z OĆCEM RYDZEM POPROSTU OGŁOSILI BY ŻE – NIE SCHODZIMY Z ULICY AŻ DO SKUTKU !!!!

   ale oni chcą tylko tuska postraszyć aby ustąpił im w ich postulatach – rydzyk multipleks, jarek ……

   JAK DOSTANĄ CO CHCĄ TO SAMI BĘDĄ STUDZIĆ SYTUACJE – oj frajerzy !!!!!!

   1. ale co się odwlecze to …….. 🙂

    A WTEDY BEZ WODZÓW NA ŻYWIOŁ

    WŁAŚNIE O TO CHODZI ŻEBY JAREK I OCIEC OSZUKALI TYCH CO TAM TERAZ STERCZĄ – O TO CHODZI 🙂

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: