NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Jak się nielegalnie testuje leki na ludziach w Polsce?

Jak się nielegalnie testuje leki na ludziach w Polsce?.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

5 thoughts on “Jak się nielegalnie testuje leki na ludziach w Polsce?

  1. Czy myślisz, ze w polskich domach dziecka tego nie ma???

   Dlaczego odbierają dzieci normalnym rodzinom bo są np niewydolne finansowo (nie pomagając rodzicom finansowo) a rodzinom zastępczym dają 1000zł na 1dziecko i pensję 2tys? jak myślisz.

   Może u nas jest jeszcze gorzej tylko nikt na razie nie nakręcił filmu!

   1. O rodzinach zatępczych wiem na pewno więcej od Ciebie i to z autopsji – byłem w takowej i niczego na mnie nie testowano, za to naloty z ośrodka adopcyjnego były regularną normą.

    1. Bo juz ci powiedza czy testowali na Tobie czy nie. 😉 Maly byles w pieluchy robiles to i nie wiesz. 😉 I po dzis dzien pojecia nie masz zadajac dziwaczne pytania i oskarzajac o dezinfo. Na stronach wyborczej i tvnu tez to robisz?

     A tak poza tym to w tytule jest znak zapytania. A material video iest potencjalnym wytlumaczeniem i odpowiedzia na pytanie.

     Mowic ze w Polsce sie nie testuje chemii na ludziach to szczyt zaklamania. Nawet wyborcza o tym pisze i przedstawia cenniki ile mozna dostac za takie testy ktore moga cie uszkodzic do konca zycia. A ci bezdomni na ktorych testowano szczepionki i poumierali?

     PS. Jak bym byla szefem koncernu farmaceutycznego to tez bym szukala latwych osobnikow do testow. Takimi wlasnie sa dzieci bez biologicznych opiekunow. Nie trzeba im placic, nie poskarza sie, a jeszcze beda durnoty glosily ze 'oh tacy mili ludzie zapewnili mi wszystkie mozliwe szczepionki i lekarstwa'. 😉

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: